Vergadering van 5V2 pCt. Obligatie houders der N.V. „Lemvog" h>le Jaargang VRIJDAG 29 APRIL 1932 No. 22119 STADSNIEUWS. Het voornaamste Nieuws van heden. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. PRIJS DER ADVERTENTIEN s m Cts. per regel voor advertentlên nlt Lelden en plaatsen raar agentschappen van ons Blad gevestigd zijn. Voor alle dere advertentlên 35 Cts. per regeL Kleine Advertentlên Uisluitend bij vooruitbetaling Woensdags en Zaterdags 50 Cts. een maximum aantal woorden van 30. hcasso volgens postrecht. Voor eventueele opzending van ïjeven 10 Cts. porto te betalen. Bewijsnummer 5 Cts. Bureau Noordeindspleln Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postcheque- en Girodienst No. 57055 Postbus No. 54. PRIJS DEZER COURANT:] Voor Lelden per 3 maanden f.2.35, per week f.0.18 Bulten Lelden, waar agenten gevestigd zijn, per week „0.18 Franco per post f.2.35 4- portokosten. I nummer bestaat uit VIER Bladen EERSTE BLAD. adres aan den raad. Inzake de Aalmarktschool. j den Raad der gemeente Leiden is rstaand adres verzonden: bestuur der afd. Leiden van de „jiging van Hoofden van Scholen in jérland verzoekt u beleefd, bij de be- Jdeling der aanhangige voorstellen be- jende de openbare scholen te Leiden leslulten i. dat de school aan de Aalmarkt on- iitst blijft, zoolang nog geen nieuw Clgebouw in het Oostelijk deel der eente is gebouwd; j 2o. dat het hoofd der ongesplitste lol ambulant wordt. Jide maatregelen zouden naar onze het onderwijs bevorderen en |t!e "bezwaren, verbonden aan de op- der school aan de Boommarkt, teïi ondervangen. |Het Bestuur der Afd. Leiden van de Vereeniging van Hoofden van Scholen in Nederland: |ras get.) P. A. HIBMA, Voorz. F. W. ZEELENBERG, Seer. DSCH DRANKWEER-COMITE renavond hield het Leidsch Drank- imité een goed bezochte vergade- in het gebouw der Int. Orde van Tempelieren. De voorzitter, de heer ,n, opende deze vergadering met :eli)k welkom aan de aanwezigen, |dde vervolgens enkele woorden aan .gedachtenis van wijlen den heer i, aan wien de drankbestrijding veel inken heeft gehad. Hij was een sym- leke llguur, een man uit één stuk. op te staan brachten de aanwezigen nagedachtenis hulde. werd de op handen zijnde iwe Week" besproken. Zooals men lal, is de week voor Pinksteren in Nier aan de Drankbestrijding ge- Het bekende „blauwe bloempje" zal verkocht worden, terwijl op drie iden, n.l. Maandag 9, Woensdag 11, en i? 13 Mei de straatpropaganda zal 'n gehouden, waarvoor verscheidene :ers hun medewerking hebben toege- Bovendien wordt in een oplaag van exemplaren een speciaal Leidsch ier van de „Blauwe Week-krant" zid. 'ns drong de voorzitter aan op deel- g aan de Meeting op Hemelvaarts- k Delft, en de Blauwe Week-sluiting larlem. ie pauze werd de mogelijkheid en 'lelijkheid besproken van de oprich- ran een Geheel-Onthouders logement ter stede. Over de noodzakelijkheid oi geen twijfel. Het zal zeker voor in een dringende behoefte. Ook de iliikheid was vrij groot, ie rondvraag deelde de voorzitter dat het Leidsch Drankweer-Comité betuiging van adhaesie aan den Ge- steraad heeft gezonden betreffende adres, gezonden door de Sub-Com- „Handhaving Drankwet" uit de lure male Commissie tegen het Alcoho- niddi met het verzoek, dat de Raad ge- make van de bevoegdheid die hij volgens art. 40 sub 2 van de nieuwe roet, om aan de Kroon een voorstel ben tot verlaging van het maximum al verloven. Daarna werd deze verga- te gesloten. BAZAAR N. O. M. A. T. E. G. bazaar der plaatselijke afdeeling van Jeugdvereeniging N.O.M.A.TH.G., L de Graanbeurs wordt gehouden, 'ate van 't Hervormd Jeugdhuis, heeft wond een zeer druk bezoek getrok- oetgeen wel voor een groot deel te hB.wa5 aan de aangekondigde mede- mg van het dames-zangkoor van me- Muurtje Offers, dat een groot en waiend succes wist te verwerven. Het uezen avond bijzonder op dreef o.a. In nummers uit de .Liederschatz" als meine Seele," „Freut euch des Le- e<i „Sandmannchen". Mej. D'An- Kamel en mevr. Stiasny brach- u mooiklinkende duetten o.a. „O, das Kind" van Mendelssohn, gewaardeerd werd tevens de mede- n Tan he sopraan mej. G. Versteeg, i„t" ar,soli van haar mooie stem deed Jo vJ?vrouw Offers, onder wier mu- dit koortje voortdurend le.™igen maakt, werd met bloe- HmS door den voorzitter den tmanarf' mc'- Versteeg ontving een i VTfS.» talrijke aanwezigen hebben HSbeluls'terdh' het veelzijdige pro- ipj,®wij nogmaals op tot een dvmrt _de5?n rijk gesorteerden bazaar; li voor tiet laatste verkocht, •uhegen tegen opbod. Men steunt «hsoopen een prachtig doel! O Strubbelingen tusschen het Dagelijksch Bestuur en de Commissie uit Obligatie-houders. Na langdurige beraadslagingen een voorloopig compromis bereikt Onder voorzitterschap van den trustee, notaris M. G. Bon uit Leiden had gister middag in hotel „Krasnapolsky" te Am sterdam een vergadermg plaats van 5'/j°/o obligatiehouders der N.V. Lemvog. Deze vergadering was belegd ter be spreking van mededeelingen van de com missie uit obligatiehouders betreffende een transactie tot verkoop van onroerend goed en van verdere voorstellen dier commissie en uitgeschreven ten verzoeke van obligatiehouders, vertegenwoordi gende 1/5 van het uitgegeven obli gatie kapitaal. Aanwezig was een obligatiekapitaal van f. 118.500 vertegenwoordigende 109 stem men. Dit is minder dan het vereischte quorum om de besluiten rechtsgeldigheid te doen bezitten, doch dat doet niet ter zake, daar uitsluitend mededeelingen zul len worden gedaan. Dg trustee opende de vergadering met een beroep op aller medewerking om de debatten op waardige wijze te voeren. Na voorlezing van het proces-verbaal der vorige vergadering door notaris Bonga, gaf de trustee het woord aan mr. G. H. E. Nord Thomson om namens de commis sie uit obligatiehouders te rapporteeren. Spr. begon met een woord van hulde aan de groote werkkracht van den heer J. Th. Kort. In de maand, gedurende welke de commissie werkzaam is, is de liquiditeit der N.V. veel verbeterd. Spr. herinnerde vervolgens aan de verhouding tot de 6% obligatiehouders, die niet bereid waren het gevraagde moratorium te verleenen. Het succes der commissie is gebaseerd op een dezer dagen tot stand gekomen transactie, welke weliswaar nog niet no tarieel is getransporteerd, doch beide partijen hebben het voorloopig contract onderteekend. In verband daarmede is een nieuwe balans samengesteld, waarin ,de activa zoo pessimistisch mogelijk zijn voorgesteld, uitgezonderd de boekwaarde. Na deze transactie komt een contant bedrag van f. 33.000 in de kas, hetgeen ook het geval is met het effectenbezit ad f. 80.000, dat te gelde zal worden gemaakt. Hiervan zullen de meest noodzakelijke schulden kunnen worden betaald zooals hypotheekrente, spaarfonds e.a. Boven dien zal een bankschuld van f. 75.000 kunnen worden afgelost. Na het notarieël transport van de tot stand gekomen overeenkomsten vertoont de balans de volgende activa: Boekwaarde huizen en idem in aan bouw f. 1.985.568.86; idem terreinen en idem in aankoop f. 532.018.78: Hypothe ken u/g na aftrek van dubieuse posten f. 35.002.50; Materialen f. 500; Kantoor inventaris f. 260.90; Debiteuren na af trek van dubieuse posten f. 363.67; Kas en Giro f. 377.55; Te verrekenen wegens borgstelling f. 5000; N.V. Alboma rekening- courant f. 40.000; Depót bij Commissie uit de 5W/o obligatiehouders f. 6.650; Contanten uit afgesloten Transacties f. 33.000; Effecten volgens beurskoers per 26 April 1932 f. 80.000; Saldo verlies f. 135.279.81. Totaal f. 2.854.022.07. Hiertegenover staan de volgende pas siva: Geplaatst kapitaal f. 557.500; le Hypo theken f. 1.597.897; 2e Hypotheken f 55.500; Rotterdamsche Bank f. 130.000; Storting op verkoopcontracten f. 2.701.89; Gem. Eigendom f. 23.530; Spaarfonds f. 1.633.02; 6V2"/o Obligaties f. 2000; 6Vo Obligaties f. 43.250; 5 W/o Obligaties f. 268.000. ^Hierin begrepen f. 73000.Obligaties, waarop de verplichting zou rusten tot terugname, over een aantal jaren ver deeld. Dit jaar zou terug genomen moeten worden f .31000.—.) Totaal f. 313.250; Waarborgen huurders f. 1.540.68; Opge nomen gelden f. 34.920.71; Bouwcrediet opgenomen f. 44.844.80; Nog te betalen aan aannemer 28 huizen f. 26.160; idem aan rente en kosten bouw idem f. 1.500; Verschuldigde koopsommen f. 13.250; Cre diteuren f. 8.668.97; Dividend onopge- vraagd f. 595; Verschotten Trustee, waar onder voor rechtskundige adviezen f. 650, f. 1500;; Loopende rente hypotheken f. 27.850; idem Obligaties f. 10.600; idem geleend geld f. 580; Diverse Honoraria P. .M Het te verwachten verlies in de Doch- ter-Maatschppij is reeds in deze balans verwerkt. Het hoofd „N. V. Alboma reke ning-courant" stelt voor het bedrag, dat kan vrijkomen bij verkoop bezit Dochter- Mij., na aflossing van de daarop rustende hypotheken. Ter vergelijking stellen wij hier tegen over de balans per 31 December 1931, zooals deze door de aandeelhoudersver gadering van Zaterdag j.l. werd goedge keurd. Activa: Huizen, terreinen en wegen plm. f. 3.707.619; hypotheek u. g. f. 53.485; deel name zusterondernemingen f. 140.000; stor tingen koopcontracten f. 29.645; materiaal en Inventaris f. 2550; debiteuren f. 53.292; huur en interest f. 6235; kas en kassiers f. 5805; vorderingen f. 13.451; ingekochte eigen aandeelen f. 80.000; totaal de som van 1 4.093.436. Passiva: aandeelen f. 772.500; reserve 1. 108.263; reserve diverse belangen f .3929; hypotheken o. g. f. 2.533.112stortingen verkoopcontracten f. 3450: spaarfonds f. 1938: leeningen f. 312.750: waarborg- stortingen f. 1625; kassier f. 173.777; ge leend geld f. 56.719; crediteuren enz. f. 86.413; winstsaldo 1931 f. 8040; totaal f. 4.093.436. De exploitatie-begrooting ziet er na 't transport als volgt uit: Kosten: Hypotheekrente huizen f. 78.500; Hypotheekrente terreinen f. 11.470; Obll- gatierente, bankrente en rente geleend geld f. 30.165; Onderhoud f. 19.000; Be lastingen f. 12.000; Assurantie f. 3000; Reiskosten f. 500; Incassoloon f. 3000; Water f. 2000; Advertenties f. 1000; Sa larissen f. 15.000; Algemeene onkosten f. 6000; Kosten hypotheekvernieuwing f. 2500. Totaal f. 184.135. Opbrengst: Huur huizen en terreinen f. 156.600: Rente hypotheken f. 1500; Na- deelig saldo f. 26.035. Totaal f. 184.135. Gevaren voor de Mij zijn er momenteel niet. In de toekomst is het evenwel zaak een kring van koopers te creëren. Tot koopen zullen in de eerste plaats de obligatiehouders in de gelegenheid worden gesteld met als basis de boek waarde. Deze kunnen dus koopen tegen inlevering der obligaties. Spr. ontveinst zich niet, dat deze regeling aanleiding geeft tot willekeur, doch de nadere uit werking moet dan ook onder controle tot stand komen. Daarvoor is het vertrouwen der obliga tiehouders noodig in de obligatiehouders- commissie. Dc commissie is zoo gelukkig geweest den heer de Cler bereid te vinden de com missie daarbij geheel belangeloos in plaats van de directie van advies te dienen. De commissie wilde dit aanbod niet accep teeren en meende dat ook de heer de Cler recht had op honorarium. Voor dat honorarium zou een depot moeten worden gevormd, volgens het oor deel der commissie van f. 20.000 voor de vier personen. Het vraagstuk der sala- rieering is overigens een volkomen acade mische kwestie geworden aangezien de heer Kort en spr. hebben besloten hun functie neer te leggen. Vooral omdat de zoozeer vereischte vertrouwenssfeer ont brak en de commissarissen en andere be langhebbenden geregeld de toch al ner veuze stemming kwamen verhoogen. Een gebrek aan differentie jegens de genen, die hun beste krachten met op offering van hun gezondheid hebben ge geven aan de Lemvog, noemde spr. ook het feit, dat op de laatste aandeelhouders vergadering geweigerd is aan de commis sie het woord te verleenen. Bovendien moet spr. uit de ingezonden stukken in de verschillende bladen tot zijn spijt constateeren, dat er lekken zijn. De commissie moest tenslotte strijden naar verschillende gronden en is daarbij tot het inzicht gekomen, dat zij niet de er kenning geniet, waarop zij meent recht te mogen doen gelden. In de overtuiging, dat de heer Kort en spr. althans iets in het belang der Lem vog hebben verricht, gaan zij heen. De trustee zeide hedenmorgen het be sluit tot zijn spijt te hebben vernomen en wees er op, dat dit aftreden een schok naar buiten zal verwekken. Daarom acht hij het van het grootste belang, dat beide heeren hun besluit herroepen. Anders zal hij zich ook over zijn eigen positie moeten beraden. De heer de Cler ontkende, dat alle ge varen momenteel geweken zijn. Spr. acht het logisch, dat de directie en commissarissen het roer in handen hou den en dit niet overgeven aan de com missie uit de obligatiehouders. Wat het exploitatietekort ad f. 27.000 betreft, zegt spr., dat dit eerst weggewerkt moet worden door de oorzaak weg te ne men. Dat is de verkoop van 5 ton niet rente-gevende gronden. Gaan we die gronden aan obligatiehouders verkoopen, dan blijven wij met het „zaksel" zitten; daaruit mogen niet alleen de beste stuk ken worden verkocht. Mr. Nord Thomson herhaalde, dat de commissie uit de obligatiehouders direc tie en commissarissen niet naast, maar tegenover zich vindt. Natuurlijk zijn er nog gevaren, maar niet voor het oogen- blik. De heer Kort zegt, dat het Inruilen van gronden tegen obligaties in de eerste plaats bedoeld is om een der moeilijkste crediteuren er uit te halen, nl. de Bank. De heer de Cler vraagt welke adviezen van de commissie niet door commissaris sen zijn opgevolgd. De heer C. D. Wesselingh meent te spreken in den geest der vergadering, wanneer hij dank brengt aan de commis sie voor het door haar verrichte werk. Spr. concludeert, dat in deze Mij. de paar den achter den wagen worden gespannen. Spr. heeft zich ook afgevraagd, waarom de commissie op de aandeelhoudersverga dering zich niet heeft laten hooren. Die geheele vergadering had trouwens een on bevredigend verloop. Welke cijfers moet spr. nu gelooven? Spr. stelt nog steeds on beperkt vertrouwen in de commissie, maar per slot van rekening heeft deze commissie geen verantwoordelijkheid. Moeten wij nu een liquidatievoorstel want daarop komt het practisch neer aanvaarden van deze commissie? En bij aanvaarding zullen de insiders natuurlijk de beste stukken er uit halen; durft de trustee daarvoor de verantwoordelijkheid te dragen? Spr. zou bovendien gaarne het standpunt van den heer Paardekooper ver nemen en vraagt zich af hoe diens positie wordt, wanneer de heeren Nord Thomson en Kort hun besluit gestand doen. Ten slotte acht spr. het wenschelijk. dat de trustee zich de medewerking verzekert van de 6% obligatiehouders. Spr. vraagt of het bedrag van f. 20.000 dat aan de commissie wordt betaald, gerechtvaardigd is. gezien de voordeelen. welke z.g.n. de obligatiehou ders aan haar optreden te danken hebben. Een faillissement ware dan mogelijk nog voordeeliger voor de obligatiehouders ge weest. De heer Heering betreurt het besluit van de heeren Kort en Nord Thomson. Z.l. is de commissie wel degelijk meer gezagheb bend dan directie en commissarissen. Deze commissie is immers ingesteld, omdat de Mij. is vastgeloopen. Spr. vraagt of de twee commissieleden niet bereid zijn hun besluit te herroepen en zoo la. op welke condities. De heer Paardekooper kan geen min derheidsrapport indienen, omdat hij het met zijn mede-commissieleden volkomen eens is t.a.v. de gevolgde gedragslijn. Al leen over de honorariumkwestie bestond verschil van meening. Ook hij hoopt op herroeping van hun besluit. De inruil van obligaties zou volgens recht en billijkheid naar het oordeel der commissie geschie den. Onder applaus van een deel der ver gadering verzoekt spr. zijn medecommis sieleden op hun besluit terug te komen. De heer De Cler stelt voor een deel der obligaties uit te loten en de houders daar van in de gelegenheid te stellen tot inruil. Dan is alle willekeur uitgesloten en wordt niemand tekort gedaan. De heer Heering onderschrijft het ver zoek van den heer Paardekooper. in het be lang der Lemvog. De Trustee stelt zich op het standpunt, dat hij nog steeds de vertrouwensman der obligatiehouders is. Mogelijk, dat bij een transactie wel eens wordt misgetast, doch bii een eerlijke zaak mag men de conse quenties aanvaarden Ook spr. stelt hoogen prijs op het aanblijven van de heeren Kort en Nord Thomson en vraagt op welke voor waarden de heeren daartoe bereid zijn. De heer Kort zegt, dat een eerste ver eischte voor samenwerking een sfeer van vertrouwen is en deze ontbreekt ten eenen- male. De heer Wesselingh stelt den heer De Cler als vertegenwoordiger van de direc tie de pertinente vraag of hij zich kan ver eenigen met het saneeringsplan der com missie. De heer De Cler is gaarne tot samenwer king bereid en aanvaardt de verantwoor delijkheid van alle gezonde transacties, doch verzet zich tegen souvereiniteit van de commissie boven den directeur. De heer Kort zegt, dat hem een zetel als gedelegeerd commissaris en als direc teur is aangeboden, doch hij heeft gewei gerd. omdat hii den heer Van Zijp niet wil verdringen. De heer De Cler stipuleert, dat noch door commissarissen, noch door directie ook maar één cent is gestolen. Mr. Nord Thomson zegt, dat noch de heer Kort. noch hü bereid is het besluit te herroepen. Dat lag niet bij den aanvang der vergadering in de bedoeling en is door deze besprekingen heelemaal onmogelijk gemaakt. Een herroeping zou van weinig ruggegraat getuigen. De stemming is met het woord „wantrouwend" onvoldoende ge karakteriseerd. er heerscht bepaald ach terdocht. De heer Paardekooper constateert, dat de toestand dank zij de commissie veel verbeterd is. De laatste transacties hebben de obligaties 100",/ volwaardig gemaakt. De heer Wesselingh krijgt den indruk, dat de commissie decreteerend is opgetre den. Mr. Nord Thomson ontkent dat perti nent; de commissie is uitsluitend advisee- rend opgetreden. Zij heeft immers geen verantwoordelijkheid en kan dus niet de- creteeren. Spr. wenscht niet met de Lem vog geïdentificeerd te worden, evenmin als de andere leden der commissie. De heer Heering waarschuwt de vergade ring ernstig voor de gevolgen, wanneer zij deze beide heeren laat vertrekken. Anders komt het geheele moratorium op losse schroeven te staan en zijn aller belangen geschaad. Mr. Nord Thomson voelt die verantwoor delijkheid aan, doch handhaaft zijn be sluit. Alleen wanneer hem een goed gefun deerd schema voor samenwerking wordt voorgelegd, wil hij de mogelijkheid van in trekking overwegen. In geen geval wil hij den schijn op zich laden als zou hij mis bruik maken van de omstandigheden. De heer Meyers verwijt de commissie, dat zij haar plaats tegenover den direc teur niet heeft gekend en haar bevoegd heid te zijnen opzichte heeft overschreden. De trustee vraagt nogmaals den heeren Kort en Nord Thomson hun besluit nog BINNENLAND. Voorloopig geen uitbreiding van de elec- trificatie bij de Nederlandsche Spoor wegen (Binnenland, 3de Blad). Het voorstel tot salarisverkorting voor het gemeentepersoneel is door den Am- sterdamschen gemeenteraad verworpen, (Binnenland, 3de Blad). De staking in de carton-industrie is ge ëindigd (Binnenland, 3de Blad). Het Tweede Kamerlid Guit zal voor zijn functie bedanken omdat z'n functie van bondsbestuurder onvereenigbaar is ver klaard met het Kamer-lidmaatschap (Bin nenland, 3de Blad). Ons parlementair overzicht (2de Blad). De samenstelling van het Nederlandsch voetbal-elftal voor den wedstrijd tegen Ierland; Van der Meulen speelt weer mee. (Sport, 4de Blad). Ir. A. Knappert, uit Eindhoven, de be kende lawntennisspeler, is hedenmorgen bij een auto-ongeluk te Oegstgeest om het leven gekomen (Laatste Berichten, 1ste Blad). BUITENLAND. Een Koreaan werpt te Sjanghai een bom naar de Japansche autoriteiten. Vele gewonden. (Buitenland, en Tel., 1ste Blad.) Overleden is de oud-president van Ar gentinië Uriburu (Buitenland. 1ste Blad), De besprekingen te Genève (Buitenland, lste Blad). even op te schorten en niet onmiddellijk hun functie neer te leggen. De heer Heering onderstreept dit en ver zoekt een week uitstel. In dien tijd ver zoekt hij den trustee bemiddelend te willen optreden tusschen commissie eenerzijds en directie en commissarissen anderzijds, op dat een vruchtbare samenwerking moge lijk zij. Onder applaus der vergadering stemden de heeren Kort en Nord Thomson daarin, zij het ook schoorvoetend toe. De heer Paardekooper vroeg en verkreeg machtiging om inmiddels transacties aan te gaan met inruil van obligaties, wanneer trustee, commissie, directie en raad van commissarissen het eens zijn, dat daar mede de belangen der Mij zijn gediend en niet te kort wordt gedaan aan de belangen van welken obligatiehouder ook. De heer De Cler behield zich het recht voor om te allen tijde het advies van de 6°'« obligatiehouders in te winnen. Hierna werd de vergadering gesloten. AS. FRÖBELONDERWIJZERESSEN NAAR MAINZ. Hedenmorgen is een groote groep leer lingen der kweekschool voor Fröbelonder wijs naar Mainz vertrokken ter bijwoning van de internationale Fröbelfeesten ter herdenking van dezen grooten pionier, van het bewaarschoolonderwijs. Aan deze feesten wordt door talrijke leer krachten en leerlingen der Fröbelcursus- sen uit verschillende landen (Duitschland, Zwitserland etc.) deelgenomen. De groep deelneemsters uit onze stad staat onder leiding van de directrice Mej. Voltman en het hoofd der leerschool Mej. van Tuinen. Zij komt Woensdagavond weder terug. Verheugend is het te mogen constateeren, dat hier ter plaatse bij de toekomstige leerkrachten zoo'n groote animo bestaat, om contact te zoeken met wat ook in het buitenland op het gebied van bewaarschoolonderwijs wordt gepres teerd. HANDELSREGISTER KAMER VAN KOOPHANDEL. Wijziging: Gebrs. Hoogstraten, Morschkade 20a, Leiden. Aannemers- en timmerbedrijf. Wijziging handelsnaam in: W. Hoog straten. GEVONDEN VOORWERPEN. Gevonden in de Brockway-bussen op de lijn HaarlemLeiden: 2 damesparapluies, 1 gummi-kindercape, 1 paar heerenhand schoenen glace, 1 paar idem, 1 paar da meshandschoenen met bont, 1 paar idem, 1 glacé heerenhandschoen, 1 Engelsch boek. Terug te bekomen aan het kantoor Heerenweg 77b, Heemstede. LEIDSCHE SLEEPSTOOMBOOTMIJ De Directie der N.V. „De Leidsche Sleep- stoomboot Maatschappij", gevestigd te Leiden heeft bekend gemaakt, dat in de op 14 Maart 1932 gehouden buitengewone vergadering van aandeelhouders besloten ls te liquideeren.

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 1