UIT DE OMSTREKEN. TUIMELTJE EN KRUIMELTJE IN HET KABOUTERLAND. 13" 1 Toch Priisvcrlagj Trots de aanmerkelijk acci jnsverhoogin? JL, hebben wij de prijz^1 der wijnen '£or NIET VERHOOGP& Dus onze lage prij1^ blijven gehandhaa^ Kasper Hiddin'1 ZS5 Wijnhandel LEIDEN HAARLEMMERMEER. Bijna verdronken! Te Nieuwvennep, liep een kind van den heer B. op de brug. De kleine werd plot seling door een hevigen rukwind opgeno men en kwam onder de leuning van de brug door midden in de Hoofdvaart te recht. De heer H. B. slaagde er in het reeds in zinkenden toestand verkeerende kind te redden. Aan den heer S. Jansen, assistent van den stationsdienst bij de Nederlandsche Spoorwegen te Hoofddorp, is met gelijk tijdige toekenning van pensioen, met in gang van 22 April a.s. eervol ontslag ver leend. Ongeveer 36 Jaren is de heer Jan sen met veel ijver en toewijding bij den dienst der Spoorwegen werkzaam ge weest. In Zwanenburg alhier worden pogin gen aangewend om te komen tot oprich ting van een afdeeling van de vereeni- ging van Volksonderwijs en in verband daarmede tot een krachtige organisatie ten behoeve van de openbare school al daar. De van gemeentewege bij wijze van werkverschaffing in uitvoering zijnde werkzaamheden voor het maken van een zwembassin nabij Halfweg alhier, zijn thans weer in vollen gang. Er ls een week geld van f. 20.gegarandeerd, indien er behoorlijk wordt aangepakt. Het bestuur van de Oranjevereni ging „Hoofddorp" is weder voornemens een autorit voor ouden van dagen te organl- seeren en wel op Jullanadag, 30 April a.s. o HILLEGOM. GEEN BOLLEN-ZONDAG. Een dubbele aanrijding. Het was gisteren geen „bloemen-Zon- dag", het was koud en zonloos, terwijl alleen de narcissen bloeiden, hetgeen alles te zamen voor het meerendeel van 't publiek aanleiding was om niet naar de bloembollenstretu te gaan. Den geheelen dag was het druk door de passeerende auto's waarvan er zeer vele naar de voetbalwedstrijd te Amsterdam gingen. De politie bewees met assistentie van den RIJksveldwacht goede diensten en trad, zoo noodig, regelend op. Ongelukken van beteekenis kwamen niet voor. Op de Weerestelnstraat stopte een auto bij een bloemenstalletje; auto no. 2 reed no. 1 aan en no. 3 volgde het voorbeeld va nno. 2, met het gevolg dat twee wagens beschadigd werden en de politie handelend moest optreden. De „Hlllegomsche" politie deed dienst in haar bruine uniform, waarvoor zij nog al eens een compliment van de vreemdelin gen in ontvangst had te nemen. De E. H. B. O. was op de vaste posten aanwezig. De bloemen-verkoopers, die behalve narcissen in tuiltjes en aan slingers, ook veel getrokken tulpen aanboden, hebben niet veel verkocht. Geen der stalletjes was 's avonds uitverkocht. Over het alge meen hebben de mensehen veel kou ge leden. Algemeen wordt gehoopt op warm weer, dan komen de bloemen en mét de bloemen de bezoekers! Beroep tegen geweigerde vergunning. Omoai Ged. Staten van Zuid Holland vorgunriing geweigerd hebben voor een busuienst van Hoofddofp op Hillegom voor zoover het de provincie Zuid Holland be treft, heeft dc firma van Kalmthout cn van Niel te Hoofddorp beroep tegen dit beslui' nangeteekend. B. en W. dezer gemeente hebben dat beroep ondersteund. Zij meenen dat de gevraagdo busdienst gewensoht en nuttig is. Arbeidsbemiddeling. Bij de gemeentelijke Arbeidsbeurs staan 472 werkzoekenden Ingeschreven, verdeeld als volgt: 5 fabrieksarbeiders, 1 snelpers drukker, 1 betonwerker, 4 grondwerkers, S metselaars, 1 metselaar-opperman, 18 opperlieden, 2 schilders, 15 timmerlieden, 3 halfwas-metselaars, 3 halfwas-timmer lieden, 1 loodgieter-zinkwerker, 1 machn. houtbewerker, 3 mandenmakers, 1 vloer legger, 1 meubelmaker, 1 kistenmaker, 1 waschknecht, 1 naaister-kapster, 2 elec- triciens, 1 halfwas-verw. monteur, 1 ver warmingsmonteur, 1 scheepmaker, 1 smid, 1 boekbinder, 2 broodbakkers, 18 bloe mistarbeiders, 278 landarbeiders, 14 tuin- arbeiders, 4 boerenarbeiders, 2 plantsoen arbeiders, 11 jeugdige landarbeiders, 1 jeugdige tuinarbeider, 2 handelsreizigers, 1 winkelbediende, 1 venter, 3 schippers, 1 dekknecht, 3 voerlieden, 1 wegwerker, 1 chauffeur, 1 vrachtrijder, 1 boekhouder, 14 mannelijke en 2 vrouwelijke kantoor bedienden, 1 handlanger, 1 controleur, 34 losse arbeiders. Aanvragen werkgevers 4, voldaan. 5 werkzoekenden „werkend." 467 werkzoekenden „werkloos", vorige week 468 werkloos. Na aanbesteding door architect Kline is de bouw van een woonhuis voor den heer J. O. van Dooren op een terrein aan de I-Oidschestraat opgedragen aan den heer D. Vergunst te Lisse. Do heer D. van Egmond Jr. is be noemd lot secretaris der Cotiperatieve Veihngvcreeniging „Hillegom" ter voor ziening in de vacature door overlijden van den heer J. Wiedemeijer. In de Kuipersteeg is aan het begin en het eind een afscheiding geplaatst met draaibare hekken. Aan de zijde van het gebouwtje en ne rijwielbergplaats der Herv. Kerk wornt ook een afscheiding gemaakt. LISSE. Sluiting „Conversatie-avonden". Zaterdagavond werd de laatste der Con versatieavonden in het gebouw „Rehoboth" gehouden, welke ten doel stellen iongelui op leerzame en aangename wijze bezig te houden. Voor dezen Iaatsten avond in deze cam pagne was een serie lichtbeelden aanwezig. Vooraf werd gezongen Gezang 198 1, waarna voorlezing volgde van de gelijkenis van den „Verloren Zoon". Aan de hand van een serie lantaarnplaten hield de heer Batenburg een toespraak, waarin hij de jongelui met nadruk wees op de ver lorenheid van den mensch. Speciaal wees spreker echter op den Goeden Herder die den' verloren mensch weer tot den Heere terug wil brengen. Hierna vertelde de heer Visser over ..Henk's geheim". Een aardige vertelling met ernstige strekking, waarnaar men goed luisterde. Na een korte pauze vertelden de hceren Batenburg en Visser beide nog een ver telling met lantaarnplaatjes. Met dezen avond Is die campagne ge sloten. Een waardeerend woord voor hen die hun krachten aan deze avonden gaven, is hier zeker op zijn plaats. Het is een moeilijk, doch mooi werk! KATWIJK AAN ZEE. De routes tijdens de a.s. installatie. De weg, die Donderdagmiddag bij den intocht van den burgemeester genomen zal worden, is als volgt vastgesteld: Wasenaarsche weg, Nieuwe Molentuin- weg. Voorstraat te Katwijk a. d. Rijn, Gemeentehuis. Na de raadszitting en de receptie op het raadhuis zal de volgende route genomen worden naar Katwijk aan Zee: Voorstraat te Katwijk a. d. Rtjn, van Egmondstraat, Kerkstraat, Oude Zeeweg, Duinoord, Voor straat. Boulevard naar Hotel du Rhin. Door de politie alhier is aangehouden een zekere L.. wonende te Utrecht, die ln het politieblad voor een nog te goed heb bend vonnis gesignaleerd stond. Mej. A. W. Swets is benoemd tot on derwijzeres aan een Chr. School tcLangc- rak (bezuiden de LekJ, NOORDWITK. Raadsagenda. Do raad dezer gemeente komt Donder dag 21 April a.s. des n.m. te half 3 in openbare vergadering bijeen. Agenda 1. Ingekomen stukken. 2. Mededeelingen. 3. Vaststelling Notulen. 4. Verslag: a. van de commissie van toezicht op hel Lager Onderwijs; b. van de commissie tot wering van schoolverzuim; c. van de commissie betreffende de arbeids bemiddeling en werkloosheidsverzekering; d. van den Vleeschkeuringsdienst; e. van den Schoolartsendienst. 5. Goedkeuring rekening schoolartsen- dienst. 6. Crediet voor herstelling muziektent. 7. Crediet voor aanbouw van een loods oan de werkplaats van het Gemeentelijk Ek ctr. Bedrijf. 8. Crediet voor inrichting wethouders kamer en kantoor gemeente-ontvanger. 6. Crediet voor gedeeltelijke rioleering van het Kerkhofpad. 10. Voorstel tot verhuring van het teel- Iand aan den Heerenweg. 11. Ingebrulkgeving grond aan de de Ruijterstraat. 12. Wijziging besluit Inzake samenstelling Orgaan voor steunverleening aan werk- looezn. 13. Intrekking Raadsbesluit tot steunver leening aan kleine kweekers. j 14 Vierde wijziging van de verordening tot afsluiting van wegen voor het verkeer i met motorrijtuigen. 15. Vaststelling verordeningen inzake de Drankwet 1931. 16. Voorstel tot bestrating van b-t ver- i breede gedeelte van den Nieuwe '-veg en aankoop vgn grond. 17. Aanwijzing deskundige voor opneming boeken en leas gemeente-ontvanger. 18. Vaststelling nieuwe heheersverorde- ning voor de gemeentebedrijven c.a. 19 Vaststelling verordening bolasiing op vermakelijkheden. 20. Aangaan geldleening groot f. 135 090. 21. Voorstel tot belegging van kasgelden. 22. Herziening rek.-courant overeenlc. Bank v. Ned. Gemeenten. 2.3. Vaststelling kohier hondenbelasting. 24. Wijziging gemeentebegrooting 1931 no. 10. Een op de hoek Schoolstraat staande lantaarnpaal is door een vierwielig motor rijtuig aangereden, waardoor de paal scheef >s komen te stan en het bovengedeelte werd vernield. De auto was gemerkt H. 65100. De politie stelt oen onderzoek in. 63. De bloempot ging niet recht naar beneden. Neen, hij kwam midden op de ladder terecht, waarlangs de kaboutertjes naar boven waren geklommen en toen ie daarop neer kwam, brak de ladder middendoor. Bij het hooren van het hulpgeroep van de kaboutermannetjes, die juist op de trap liepen, werden al de anderen wit en beefden. Nu zouden ze niet eens meer naar beneden kunnen. Wie weet hoe lang ze daar op die daken zou den moeten zitten, voor er hulp kwam? 64 Nu begon er een op en neergeroep van Kom allemaal op het groote balcon, beval Tulmeltje. je I moet Je maar langs de afvoerbuis naar beneden latëa glijden en hij gaf zelf het voorbeeld en was in een si» op het balcon. Nu volgden ook de anderen. Ze kor.de niets doen dan kalm afwachten en hoe zwaar het hut ook viel, er bleef niets anders over. Met ernstige gezichte stonden ze uit te kijken of ze niet op de een of andai manier verlost konden worden. STOMPWITK. GEMEENTERAAD. Overeenkomst met de Bank van Ned. Gemeenten verlengd .Het Burgerlijk Armbestuur. Onder voorzitterschap van den burge meester kwam de raad in openbare zitting bijeen. Afwezig wegens drukke werkzaamheden de heer Ten Hoopen en de heer de Groot wegens ziekte. De voorzitter sprak den wensch uit dat de lieer de Groot weder spoedig hersteld moge zijn teneinde zijn werkzaamheden weder te kunnen hervatten. De notulen der vorige zitting werden goedgekeurd. Ingekomen stukken. Mededeeüng van den commissaris der Koningin dat weder her benoemd is als burgemeester de heer Keljzer, missieve van Ged. Staten goed keuring van dc heffing der kosten ver oorzaakt door besmettelijke ziekten. Beide stukken werden voor kennisgeving aan genomen. Verder is nog ingekomen een adres van Volksonderwijs, een verzoek van bewoners van de Delftschekade inzake het plant soentje aldaar, een adres van den ont slagen gemeente-deurwaarder A. J. Colje deze drie stukken werden in handen ge steld van B. en W. voor preadvies. De heer Vink wenscht namens den raad den burgemeester geluk met zijn herbe noeming daarbij den hoop uitsprekende dat hij nog jaren in het belang der gc- NOORDWITKERHOUT. Nog geen „bolIen'Teeststemming! Ook hier was van een echte „bollen- Zondag" nog niet veel te bespeuren. Wel trokken vele auto-cars en auto's met nar cissen versierd door het dorp, doch de ware feest-stemming ontbrak. De auto bussen hadden het niet drukker dan op andero Zondagen en de verkeers-agenten behoefden nog geen dienst te doen. In de Ned. Herv. Kerk alhier bedroeg de opbrengst der collecten over de maand Maart ruim f. 100. Met toestemming van B. en W. zal Zonaag a.s. alhier de verkoop plaats heb ben van de tuberculose-bloem, ten bate van het R.K. Wit-Gele-Kruis. meente moge werkzaam zijn. De voorzlttr-, zegt den raad en inzonder heid dc heer Vink dank voor zijn woorden daarbij dc verzekering gevende dat hij met dezelfde ijver als voorheen in het in het belang Van de gemeente zal werk zaam zijn. De heer de Lange vraagt of er geen adres is van den R.K. Volksbond. De voorzitter kan den lieer de Lange mcdedeelen dat dit stuk in de volgende zitting aan den orde komt ofschoon het niet direct aan den raad is gericht. Dc bedoeling van adressante schijnt te zijn dat aan den minister zal worden verzocht de werklooze bouwarbeiders te beschou wen als crisis-werkloozen. De heer Bloemhcuve! vraagt of er geen verzoek is van de oudercommissie van de O.L.S. aan den Vlietweg, inzake school tuintjes. De voorzitter: dit stuk is gericht aan B. en W en is in onderzoek. Voorstel tot verlenging machtiging over eenkomst met de bank van Ned. Gemeenten. De heer Vink heeft den indruk dat men bli wiize van spreken bij deze bank is gedwongen te accepteeren. All en begrijpt liii niet' dat .B en W. accoord gaan met de zienswijze dat voor buitengewone wer ken geen gelden worden beschikbaar ge steld. De raad tast nog steeds in het duister fen opzichte van het feit of er al dan nief gelden zijn te verkrijgen teneinde werken uit te voeren. Zou het plaatsen van obligation niet mogelijk zijn? B. en W. moeten niet zeggen: het gaat niet, dus verder maar wachten: steeds weer pro- bceren. De voorzitter: B. en W. doen al het mogelijke om aan gelden te komen, doch het lukl niet zelfs niet als obligatie- leening. Alle correspondentie daarover ge voerd zal ter inzage worden gelegd. Het is niet de bedoeling den Broekwcg te laten rusten. Er is deze week geld aan- ir, paling er bij, dat de ge heeft na 3 jaar de gelden terug te eischen. geboden voor 30 jaar, doch met de be paling er bij, dat de geldschieter het recht SASSENHEIM. Jubileum „Het Groene Krnis", De afd. Sassenheim van de Prov. Zuid- Holl. Vereeniging „Het Groene Kruis" be staat 25 jaar. Het bestuur meende goed te doen, dit jubileum op zoodanige wijze te vieren, dat er voor de vereeniging, die dringend behoefte aan kasmiddelen heeft, nog een bate overblijft. Het heeft nu een keurig verzorgd hoekje, verlucht met foto's het licht doen zien. Hierin wordt veel wetenswaardigs medegedeeld over het ooel cn het werk der vereeniging, alsmede een uitvoerig historisch overzicht betref fende de afdeeling. Het is de bedoeling van het bestuur, dit jubileumboekje, dezer dagen te koop aan te bieden tegen een minimum-prijs van 25 et Moge een ieder het koopen! Wij achten een aanbeveling voor dit doel overbodig. De rekening van het afgeloopen jaar, toont voldoende dat er dringend be hoefte is aan geld en voor zoover we weten is nog nooit een beroep op de offervaardigheid der Sassenlieimers te ver geefs geweest! B. en W. wilden daarop ingaan, doch Ged. Staten hebben dit verboden- Als het niet gaat, zal getracht moeten worden een kaseeldleening bij bet Rijk te sluiten. Het voorstel wordt hierna z.li.st. goed gekeurd. Voorstel tot benoeming van 2 leden in bet Burgerlijk Armbestuur. 1. van Leeuwen aftr. 2. van der Sanden, vacature Nieuwenbroek. 1. van Elk, 2. van Kampen. Als leden van het stembureau werden aangewezen de heeren Willemsen en B!oem- lieuvel. De heer Willemsen merkte op, dat de raad nog steeds buiten het Burgerlijk Armbestuur staat. Het is daarom wensche- lijk, dat er raadsleden in komen te zitten. Laten B. cn W. bij een volgende voor dracht met deze opmerking rekening hou den. De voorzitter kan de heer Willemsen antwoorden dat in het B.A. 2 raadsleden zitting hebben n.l. wethouder van Wijk en de heer Ten Hoopen. Er moeten 5 Kerk besturen in vertegenwoordigd zijn zoodat cr slechts 2 zetels overblijven. De heer Willemsen: Het zai de menschen hetzelfde zijn of er een raadslid van hun richting of een kerklid van hun richting zitting neemt; de leden van het B.A. wenschen thans zelfs nief langer de verantwoordelijk heid te dragen. De voorzitter: het is zeer gewenscht, dat de leden van het B.A. ook lid zijn van andere armbesturen dit v(reemakke:i kt de wijze van werken. Het B.A. is echter altijd van mcening geweest dat dc werk- loozenzorg niet tot haar competentie be hoort. In de volgende zitting zullen voorstellen worden gedaan te dien opzichte. De heer Vink: het Is juist te doen om ae diaconieën. Als liet mogelijk zou zijn, de vakorganisaties in het B.A. op te nemen can zou ik er voor zijn. De uitslag van stemming is dat zijn uitgebracht op: van Leeuwen 8 stemmen, van der Zanden 1 stem. Van Elk 8 stemmen, van Kampen 1 stem, zoodat gekozen zijn de heeren van Leeuwen en van Elk. Rekening en verantwoording van het Bur gerlijk Armbestuur aangehouden tot de volgende zitting. Zonder h.st. werden goedgekeurd aan vullingssubsidie Burgerlijk Armbestuur en Vergoeding aan het Bijz. L.O. volgens art. 101 van de wet 1920 op het L.O. Verder zijn nog inkomen een aantal vra gen van (1 e heeren Vink, Bloemheuvvel en Willemsen. De heer Vink stelde eenige vragen in zake de toepassing van het z.g. kortings- wetje en deed eenige middelen aan de hand om aan de toepassing te ontkomen. Verder vroeg hij in dit verband een over zicht van de salarissen der ambtenaren, die in gedeeltelijken dienst zijn van Vcur. De voorzitter kan hierop antwoorden dat B. en W. deze zaken reeds hebben bezien en nader hierop terugkomen wat het over zicht betreft. Gclooven B. en W. dat de raadsleden deze cijfers reeds lang hebben gekregen uit anderen hoofde! De heer Bloemheuvel vraagt of het niet mogelijk is den tijdelljken opzlchtcr-teekenaar Hoen- selaar. die ontslagen is weer te werk te stellen voor het vaststellen van een rooilijn en de bouwverordening. Door dit ontslag is hij aangewezen op steun en dit kost de gemeente geld, waarvoor zij niets terug krijgt. De voorzitter kan hierop antwoorden, dat aeze opzichter op arbeidscontract als tijde lijk was aangesteld n.l. voor den bouw van de school en het kantoor van de licht- bedrijven. Was dit laatste er nog niet tusschen gekomen, dan zou hij eerder ont slagen zijn. Het gaat altijd zoo met derge lijke werken, als deze afgeloopen zijn, wordt het personeel ontslagen. De bouwverordening is zoover gereed dat zij zeer spoedig in B. en W. komt. Een rooilijn zal worden vastgesteld, doch dan voor allen cn dit laatste moet eerst van alle zijden worden bezien. De heer Willemsen vraagt nog of het niet mogelijk is een deel van de stinkende slooten aan den Broekweg te dempen, te rioleeren en te bestraten; thans wil memand daar bouwen. Dc voorzitter kan niet zeggen of de gemeente aangewezen is deze slooten te dempen: het is wellicht particulier eigen dom, vandaar dat de gemeenteopzichter deze zaak zal bezien en dan kan de heer Willemsen in de volgende vergadering het antwoord krijgen. Hierna ging de raad over in geheime zitting voor het behandelen van school- geldreclames en werd na heropening ge sloten. Burgerlijke Stand. Bevallen: A. Th. Demeyer. geb. Tettero, D. A. M. van der Sanne, geb. van Winden, Z. M. Timmers geb. Mackay, Z. J. G. Beuker, geb. van der Krogt, Z. Ondertrouwd: G, J. J. Vurens en A. J. van Rijn. Overleden: C. F. E. van Hagen, m. 22 j. VALKENBURG. Jaarvergadering der „Wilhelmina" Vereen. De vereeniging „Wilhelmina" hield haar jaarvergadering in de zaal van den heer Ramp. De voorzitter, de heer Joh. v. d. Zwart heette de leden hartelijk welkom en sprak zijn beste wenschen voor deze jonge vereeniging uit, 't Is de eerste al- gemeene ledenvergadering, die gehouden wordt. Spr. opende de vergadering en ver zocht den secretaris de notulen van de oprichtingsbijeenkomsten te lezen. Deze werden onveranderd vastgesteld. Daarna las hij het jaarverslag, waarin hij het feest van 1931 nog eens de revue liet passeeren. De penningmeester doet rekening en ver antwoording. Do ontvangsten bedroegen f.281 20, de uitgaven f.253.59, batig saldo f. 27.61. De heeren Postma en Binnendijk zagen de verschillende bescheiden na en stelden voor de rekening onveranderd vast te stellen, waartoe besloten werd. De voor zitter dankte den secretaris en den pen ningmeester voor hun werkzaamheden. Aftredend waren de heeren A. v. Delft secretaris en P. Korpershoek en G. Barn- Iioorn. De lieer Korpershoek stelde zich niet meer herkiesbaar. De heeren A. v. Delft en G. Barnlioorn werden met groote meerderheid herkozen, terwijl in de plaats van den heer Korpershoek, den hoer J. F. Rhijnsburger werd gekozen. Alle heeren namen hun benoeming aan. Bij de rondvraag gaven verschillende leaen nuttige wenken voor de te houden spelen, waarmee het bestuur rekening zal houden. Niets meer aan de orde zijnde, dankte de voorzitter de leden voor hun opkomst er, de prettige samenwerking, waarna hij de vergadering sloot. De opbrengst van de „Emmabloem- collecte" bedraagt t, 22.35, VEUR. Burgerlijke Stand. Bevallen: M. B. Weerdenburg, gijl Bohemen, D. M. J. E. Blok, gtbjl wenhoven, Z. OndertrouwdM. J. de Graais Wessel. Getrouwd: J. ten Hoopen end M. Hol. VOORSCHOTEN. Zeilers te water. In de Vliet waren gistermiddi dame en een heer aan het zeilen] opvouwbare zeilboot. Vanaf den M aan de Kniplaan ging alles goe| toen kon men niet spoedig het krijgen. De zeilboot sloeg om wa; den te water geraakten. Gelukkig j beiden zwemmen, zoodat zij veilig I bereikten en liefderijk werden opi in Café „De Knip" waar men droge kieeren voorzag. Het koui weerhield hen niet, om zeilende waarts te keeren. Met ingang van 1 Juni as. I noemd tot onderwijzeres aan de i met den Bijbel, hoofd de heer G. L.V Mej. M. Zwijnenburg, thans te Noo'J Reeds jaren wordt als onderdtJ de Groene Kruishulp ter hand gq de bestrijding van de tuberculose. V| afdeeling Voorschoten van deze vereeniging, is dit een zeer grootJ deel, maar hiervoor ls veel noodig, B den wel subsidies verleend, maar 1 gaven zijn groot. Woensdag as. I Jonge dames een bloempje verkoop» bate van de tuberculosebestrijding bestuur doet een dringend beroepf ingezetenen om deze inzameling cieel een succes te doen zijn! ZEVENHOVEN. Aan den gemeenteveldwactr.' de Bruijn alhier, werd door drfcj meester het verguld zilveren iat brevet van den Algem. Ned. RS» wegens 20-jarigen trouwen diecitl reikt. °g er ZOETERWOUDE. Sm Burgerlijke Stand. Geboren: Martinus Johannes JoZeU J. van der Drift en O. A. Kuijpers. dus Bernardus, z. van J. Janssens W. M. Haakman; Antonia Cornelia d. van P. C. Paardekooper en Mcntink; Jacoba Martina, d. van de Wit en M. Rijnsburger. Ondertrouwd: Cornclis Jacobus Hi 28 jaar, van Voorschoten en Anna van Teijlingen, 23 jaar. Gehuwd: B. P. Boers en M. CUi?e] Overleden: Bat je Boer, 67 jaar, w jj B. C. Rombouts; Dirk van Buuren, iaee wed. van Maria Nijssen; Hendrit an van Bijland, 68 jaar, echlgen. vit eT01 Wisboom. >an RECLAME. Geen Prijsverminderi' velir mch {e« rak •De Wijnfirma waar gekocht HAARLEMMERSTRAAT N» TEL. 2815. STATIONSWEG 3 - TEL van Ds lig vest

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 10