S naar gebo verm Elegante,^ primal Georgette Mantel,'? heel op zijde gevotf met zeer aparte ba^ mouw," mod. shaw) fraaie corsage. Ru$r aparte garneering.,' petit plis. In Zwart? Marine voor sled? Keurige, zuiver'wollen Croulette Mantel, ge heel op zijde, m. zeer aparte shawl en mouw inslag gegarn. in leuke streepdessins, doorge stikte ceintuur en aar dige ruggarn. Fleurige corsage. Prijs slechts ChiqueMantelcostuum v. zuiver wollen Hee- renstof, twee rij model, geheel op zijde ge voerd. Rok met garn. van diepe plooien. In de streepdessins Grijs/ Wit, Zwart/Wit, Mari ne/Wit, Bruin/Wit v. Aparte Shetland Mantel geheel op zijde, met doorgestikten, moder nen kraag, revers, zak en ceintuur, aardige schoudergarn.en nikkel knoopengarnituur. Kan open en gesloten ge dragen worden. Slechts Zuiver wollen Afgalaine Mantel, geheel op zijde gevoerd, m. zeer aparte breede laktresgarn. op chique revers en mouw, met leuk-gegarn. zakje en aardige gevlochten lakceintuur. In Marine, Zwart, Bruin v. slechts C A is toch voordee- ligerl Flatteus, zuiver wollen Rips Mantelcos- tuum, geheel op zijde gevoerd en afgebiesd m. zijden tres. Rok m. garn. van diepe plooien. In de gewilde tinten Marine en Zwart, voor slechts Moderne zuiver wollen Fantasiestof Mantel, keu rig op zijden Duchesse gevoerd, m. geheel door gestikten kraag, revers en ceintuur. In de nieuwste mêlée-tinten als Bruin/ Wit, Grijs/Wit enz., voor den lagen prijs v. slechts' Aardige Bouclaine Mantel, geheel op zijde, met in af stekende tint gepaspelde, 'moderne revêrs en gegarn. shawl en mouw en met leuke knoopgarn. In Gris Perle, Bleu Patou, Tomaat Nieuwbruin, Linde, voor 'den voordeeligen prijs van Elke beurs kan bij ons ge» makkelijk slagen I Leuke Shetland Mantel', met dub belen' kraag env moderne 'revêrs en natuurlijk geheel op zijde gevoerd. In de mo derne^ Beige-tinten en in Résède voor den ongeëven aard lagen prijs van slechts

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 12