DE ONTWAPENINGSCONFERENTIE BiOCITiN KUNST EN LETTEREN. WAT KIKKER KAREL EN TUIMELTJE BELEEFDEN LAKEROl RADIO-PROGRAMMA. De groote mogendheden aan het woord. GENÈVE, 10 Februari 1932. Het begin vair de tweede week der Ont wapen hagsconferentie bracht ons terstond met d ui aanvang der algemeene beschou- wingca de redevoeringen der vertegen- woord Jgers der groote mogendheden. Zes van hen hebben reeds gesproken; de za- ve'.vj e, de Sovjet-minister v. buitenland se he zaken Litvlnow, zol morgen aan het woont! komen. Be /paalde verrassingen hebben de rede voer tngen van Sir John Simon, Tardieu, Gib son. Brüning, Grandi en Matsudeira rk a.' jem ze in dezelfde volgorde, waarin zij tt-ipproken hebben niet opgeleverd. Ai- Oen zijn in groote lijnen de" richting ge trouw gebleven, waarin de politiek hunner lenden zich in de voorbereidingscommis- s'le-Loudon in de jaren 19261930 had v oortbewogen. Tardieu bepleitte natuurlijk Xiornamelijk de versterking van het vei- flgheidsgevoel. waarvoor hij thans de menigeen sympathieker klinkende uit drukking ..betere organisatie van den Vrede" gebruikte. De Japanner legde ook den nadruk op de noodzakelij kheld, dat men bil de bewaoeningsvermindering met te nationale veiligheid der verschillende .anden zou rekening houden. De Ameri- kaansche, Duitsche. Engelsche en Ita- liaansche gedelegeerden daarentegen be- schouden het als de eerste plicht der Ont wapeningsconferentie ervoor zorg te dra gen, dat de bewapeningen der verschil lende landen belangrijk zullen verminderd worden, waardoor vanzelf ook de veilig heid der verschillende landen zou ver sterkt worden. Zoo bleek, hetgeen zeker geen verrassing was, opnieuw hetzelfde verschil van meening, of men eerst de vei ligheid moest verhoogen en daarna ont wapenen, dan wel terstond behoorde te ontwapenen, omdat dan de veiligheid van zelf verhoogd zou zijn. De Franschen hebben getracht de aan dacht van de Conferentie en die van de openbare meening van de eigenlijke ont wapeningskwestie af te leiden en de vraag van de „organisatie van den vrede" tot het hoofdonderwerp van beraadslagingen te maken. De plotselinge indiening aan het einde van de vergadering van de vorige week Vrijdag van de Fransche voorstellen tot schepping van een internationale poli tiemacht en van een internationale strijd macht had zeker ten doel het veiligheids vraagstuk tot het middenpunt der be raadslagingen te maken. De gedelegeerden der andere groote mogendheden hebben zich echter niet op dit dwaalspoor laten leiden. Als bij af spraak hebben Sir John Simon en Brii- niing. Gibson en Grandi zich bepaald tot een toezegging van een onbevooroordeeld onderzoek van de Fransche voorstellen, zonder verder in eenige bijzonderheden te treden. Met des te meer kracht hebben zij de conferentie voor oogen gehouden, dat de volkeren van deze Ontwapeningsconfe rentie verwachten, dat als eerste stap een belangrijke bewapeningsvermindering zou worden tot stand gebracht. Brün'nv heeft zich bij het verkondigen van het Duitsche verlangen naar de ont wapening der andere landen ertoe beperkt den nadruk erop te leggen, dat daarbij het beginsel van de „gelijkheid van metho de" der ontwapening ten aanzien van over winnaars en overwonnen zou moeten wor den in acht genomen. De Amerikaansche, Engelsche en Itaüaansche gedelegeerden gaven echter ook in min of meer preclese termen aan. welke methoden van bewa- peningsvermlndering men zou hebben te volgen. Het verblijdende verschijnsel deed zich hierbij voor, dat tusschen Gibson, Simon en Grandi een groote mate van overeen stemming bleek te bestaan en dat de door hen bepleite methode ook aan den Duit- schen gelijkheidswensch grootendeels be vrediging zou schenken. Het bemoedigende resultaat van de eerste drie dagen alge meene beschouwingen is hierdoor gewor den. dat een Angelsaksisch-Duitsch-Ita- liaansch eenheidsfront tot het verkrijgen van een waarlijk gunstigen afloop der ontwapeninsbesprekingen waarschijnlijk is gebleken. Sir John Simon heeft de goede uitdruk king voor het gemeenschappelijke doel dezer statengroep gevonden. Het resul taat der Ontwapeningsconferentie moet volgens hem tweeërlei worden: 1) een kwantitatieve vermindering van bewape ning. 2) een kwalitatieve vermindering van bewapening door afschaffing van die oor logswapenen, die het meest voor aanvals doeleinden dienen, zooals tanks, zware kanonnen, groote oorlogschepen, onder zeebooten en vliegtuigen voor het werpen van bommen. Het bezit van deze agressie ve oorlogswerktuigen moet geheel en al verboden worden, waardoor een kwalita tieve vermindering zou verkregen worden. Bovendien zouden dan ook belangrijke verminderingen in de sterkte van het per soneel der strijdmachten en van het voor defensieve doeleinden dienende materiaal der land-, zee- en lucht-macht moeten worden overeengekomen. Kwantitatieve bewapeningsverminde ring). Daar de kwalitatieve bewapenings vermindering de algemeene afschaffing zou met zich brengen van juist die wape nen, wier bezit aan Duitschland en de andere overwonnen staten verboden is, zou de aanvaarding van het Angelsaksisch- Italiaansche plan tevens de vervulling van den Duitschen wensch naar „gelijkheid van methode" met zich brengen. De groote vraag is nu natuurlijk, hoe de andere staten, en wel voornamelijk de aanhangers van de Fransche veiligheids- school, hierover zullen denken. Tardieu heeft in dit verband reeds een belang wekkende verklaring afgelegd. Deze komt hierop neer: Frankrijk is bereid tot een bewapeningsbeperking (dit wil dus zeg gen: stabiliseering van de bewapening op het tegenwoordige peil, waardoor althans een nieuwe bewapeningswedloop zou ver meden worden), ook al zouden de Fran sche voorstellen niet worden aangenomen. Daarentegen is Frankrijk bereid tot be wapeningsvermindering, indien door aan neming van het Fransche plan betere veiligheidswaarborgen verschaft zouden worden. Een betere organisatie van den vrede is voor Frankrijk en, naar men mag aannemen, ook voor Polen, de Kleine En tente en België dus de conditio sine qua non voor bet verleene-n van toestemming tot iets in den geest van het Angelsak- sisch-Dultsch-Itallaansche plan. Anderzijds verklaarde Grandi vanoch tend, dat Italië bereid zou zijn tot een versterking van den Volkenbond mede te werken, mits een belangrijke, doeltref fende bewapeningsvermindering daarvan het gevolg zou zijn. Het komt er nu na tuurlijk opaan, hoe groot de prijs aan bewapeningsvermindering zou zijn, die Frankrijk voor Italië's steun aan het plan voor een betere organisatie van den vrede zou willen betalen. En omgekeerd, hoe vèr Italië aan deze Fransche wenschen zou willen tegemoetkomen (en of Engeland en Amerika ook op dezen weg Italië zou den willen blijven volgen!), indien Frank rijk voldoende bewapeningsvermindering zou bieden. Een antwoord op deze vragen zullen wij voorloopig nog wel niet krijgen. Het woord is thans eerst nog aan de vertegenwoor digers van Sovjet Rusland en van de kleinere staten, die ongetwijfeld nog heel wat min of meer verstandige woorden zullen doen hooren, doch wier houding vermoedelijk toch niet van beslissenden invloed op den gang der beraadslagingen zal kunnen worden. Eerst wanneer na de algemeene beraadslagingen het eigenlijke werk in de commissies zal beginnen, zullen wij beter kunnen nagaan, of wij eenige hoop op een goed einde mogen koesteren. Het eenheidsfront (voorloopig natuurlijk nog slechts in de hoofdlijnen) van die groote mogendheden, die een belangrijke bewapeningsvermindering wenschen. over en methoden tot bereiking van dit doel en daarnaast de niet gansch uitgesloten mogelijkheid voor loven en bieden tus schen deze groep en de staten der Fran sche veiligheidsschool zijn de niet onbe vredigende uitkomsten van deze eerste periode der algemeene beschouwingen. RECLAME. 3632 Vroeg ond? Gauw uitgeput? Moe en-zwak? Voedt Uw zenu wen! Gebruikt 't volmaakte zenu w- voedsel volgen» voorschrift van Prof. Habermann vervaardigd; Verkrijgbaar bij Apothekers en Drogisten In table (vorm 4 f 130 en [2.50. in poedervorm i f 2JO Uitvoerig drukwerk en monster gratis. „Hermei&s" Eendrechts- weg 32s O botterdam JUBILEUM EDUARD VERKADE. Gisteravond heeft de acteur en tooneel- directeur Ed. Verkade zijn 25-jarig jubi leum in het Rika Hopper Theater te Am sterdam herdacht met de premiere van het tooneelspel van Alfred Savoir „Hij". De zaal was geheel bezet en toen na het slot van het laatste bedrijf het doek op nieuw openging, hadden de leden van het huldigingscomité en de leden van het ge zelschap Verkade zich op het tooneel ge schaard, dat met ta! van bloemstukken versierd was. Nel Stants leidde Verkade het tooneel op onder het applaus, dat tot een ovatie aanzwol, van het publiek. Als eerste spr. trad het lid van het huldigingscomité dr. F. M. Wibaut naar voren, die een persoonlijk woord sprak en herinneringen uit Verkade's aanvangs- periode ophaalde. Namens het gemeentebestuur van Am sterdam sprak de wethouder voor de Kunstzalen, de heer E. Boekman, die ver klaarde, dat hoewel het Amst. gemeente bestuur ernstige conflicten met den heer Verkade had gehad, het in hem toch een der grootste figuren onder de Nederland- sche tooneelspelers en regisseurs ziet, waarna spr. hem namens het gemeente bestuur een krans met de Amsterdamsche kleuren overhandigde. Verder werd nog het woord gevoerd door dr. Tjebbo Franken, voorzitter van het Nederlandsch Tooneelverbond, door den heer Jac. van Hoven, directeur van het Rika Hopper Theater, door den heer Jol les, namens het Amst. Studenten Corps, door den heer v. d. Waals, namens U.S.A., namens de Ned. Tooneelkunstenaars Ver- eeniging. door den heer A. Defresne, die er op wees. dat ondanks de conflicten die de vereenlging met den directeur Verkade heeft gehad, deze naast de artistieke ook de sociale positie van de tooneelspelers niet uit het oog verloor. Namens de Plan- tage-Buurtvereeniging sprak dr. M. Har- togh en namens eenige spelers v. d. Kon. Ver. het Ned. Tooneel de heer Alb. van Dalsum die wees op Verkade's beteekenis als regisseur van het Ned. Tooneel. Verder spraken nog de heeren Ezerman namens het Schouwtooneel, de heer Arius namens het technisch personeel van den Stadsschouwburg, de beer Geerts als tech nische hulp van den heer Verkade. die reeds 25 jaar met hem samenwerkt, een vertegenwoordiger van het technisch personeel van het Rika Hopper Theater en tenslotte namens de actrices en acteurs van het gezelschap Verkade, de heer Paul Huf Verkade dankte bewogen allen die hem zoo vriendelijk hadden toegesproken, ln het bijzonder den heer Wibaut en het ge meentebestuur van Amsterdam. Behalve een zeer groot aantal bloem stukken en kransen die inmiddels op het tooneel gedragen waren, mocht de heer Verkade voorts nog een groot aantal tele grammen ontvangen o.a. van den oud minister dr. de Visser, van den Staats raad mr dr. D. A. P N. Kooien, van mevr. Mann-Bouwmeester, Elsa Mauhs, Rein- hardt, Albert Basserman van mevr. de wed. van Looy, van Galsworthy en vele anderen. 273 Tulmeltje en kikker Karei wandelden naar het kasteel en vroegen of men wilde zorgen dat de ooievaar weer ln de gevangenis kwam. Heel goed, mijn Tulmeltje, zei de Burgemeester, maar ik verwacht Je om drie uur op het Boschmannetjespleln. Dit beloofde Tuimeltje en toen ze naar een restaurant gingen, zagen ze in de verte een stoet kikkers met vlaggetjes, die in het midden een wagentje voortrokken met den ooievaar er op. 274 Tuimeltje bestelde in het café biefstuk en pat. nekoek. Dat was iets wat hij het liefste at. Kikker Kart! I had geen honger en bestelde een glas Rojo. Toen Tul. meltje alles op had knikte ie eens heel gemoedelijk tegen 1 kikker Karei en nadat ze betaald hadden liepen ze naar I het Boschmannetjespleln waar de Burgemeester hen ver-1 wachtte. Daar stond de Burgemeester al met een heelt schare kikkers. DE OLYMPISCHE WINTERSPELEN. BOBSLEEWEDSTRIJDEN WEGENS DOOI AFGELAST. WATERPOLO. Z. I. A. N. II—L. Z. C. II 2—1, Voor de 2e klasse der wintercompetitie Haagsche Zwembond kwamen de reserves van Z. I.A.N, en L.Z.C. tegen elkaar. De strijd was over het geheel genomen zeer spannend door het betrekkelijk gering krachtsverschil Met de rust was de stand gelijk, terwijl Z.I.A.N. II na de hervat ting onder groote spanning de winnende goal scoorde. WIELRENNEN. DE ZESDAAGSCHE TE CHICAGO. Na 81 uur luidde de stand van den zes- daagsche te Chicago 1. HoranMac Namara 166 p. 2410'/i K M.; 2. RitterJ. Walthour 121 p. Op een ronde: 3. AudyPeden 134 p.; 4. GnmmB. Walthour 82 p.; 5. Letour- neurGuimbretière 73 p. Op drie ronden: 6. Pijnenburg—Vanne- vele 86 p. Op vier ronden: 7, HillStockholm 107 p.; 8. SpencerGiorgettl 92 p.: 9. Kroshel —Schenk 86 p. Op vijl ronden: 10. Bulla—Wals 173 p.; 11. DelllleRodack 155 p. In den loop van den dag hebben De- vitta—Schennau opgegeven. (Msb.) SCHAKEN. ALJECHIN WINT TE LONDEN. Te Londen is een internationaal tour- nooi gehouden waarvan de wereldkam pioen Aljechln winnaar is geworden. Om de tweede plaats moet gespeeld worden tusschen Kashdan en Flohr. Ook Sultan Kahn maakt nog een kleine kans. (Van Reuter's specialen dienst). LAKE PLACID, 11 Febr. Tengevolge van zware regenbuien moes ten de bobsleewedstrijden in den morgen worden afgelast. Het weer is warmer en de vooruitzichten zijn thans niet goed voor het verder verloop der winterspelen. Niettemin werd besloten dat de gecom bineerde wedstrijd in skispringen toch des middags zou plaats hebben Een groote menigte begaf zleh. door de smeltende sneeuw baggerend, naar de plaateen langs de skibaan bestemd voor de toeschouwers. De wedstrijd ving aan onder de meest ongunstige omstandig heden. Er waren ongeveer 15.000 toeschouwers, waaronder burgemeester Walker, uit New- York Vinjarengen (Noorwegen) brak het offi- cleele record voor skispringen met zijn tweeden sprong van 62.50 meter Het re cord van verleden Jaar was 60 meter 70 millimeter. De tien best geplaatste deelnemers na den eersten sprong zün: Kaufmann (59.50 M.), Chlogna (58) Vinjarengen en Mouson (57.50). Holl (55). Vinlarengen en Mouson (54). Sohön (53.50) Nordmoe (53. Bosio sprong 49 M maar kwam te vallen. Grot- tumsbraaten haalde 51 M. Kuriyagawa en de Tsjechen kwamen- allen te vallen Bij den tweeden sprong haalde Vinja rengen, als gemeld 62,50 M.; Erickson 61.50. Kaufmann 60.50. Chiogna 59.50. Holl (gevallen) 57, Ellingson 56. Kolterud 55.50. Yamada en Erlcksen (Amerika) beiden 54, Steven 52,50. Grottumsbraaten 50. De hardrijders Shea en Jaffee namen een ultnoodiging aan om volgende maand deel te nemen aan wedstrijden te Oslo. Omtrent het kunstrtjden der dames wordt nog gemeld, dat Sonja Henle (Noor wegen) 1370 punten had voor verplichte figuren, en 932 punten voor vrije figu ren. Fritzi Burger (Oostenrijk), behaalde respectievelijk 1291 en 875 punten. LAKE PLACID. 12 Februari. De voorzitter van het Int. Olympisch Comité, de heer Baillet Latour, sprekend over de incidenten, die zijn voorgevallen kort na de opening der Winterspelen, teide blij te zijn. dat alles in goede verstand houding geregeld is. Hij wees met nadruk op de geaccepteerde ultnoodiging aan de Amerikanen Shea en Jaffee om naar Oslo te komen en noemde dit een bewijs, dat de Olympische Spelen goede, broederlijke gevoelens aankweeken tusschen de naties, hetgeen tot de bedoeling van het Intern. Olympisch Comité behoort. VOETBAL. NEDERLAND—BELGIË. De wedstrijd gaat in ieder geval door. Naar de „Sportkroniek" meldt, gaat de wedstrijd NederlandBelgië op a s. Zon dag in ieder geval door, al vriest het nog zoo hard. Maatregelen worden genomen, dat ook bij de te verwachten strenge vorst het veld bespeelbaar is. In de ,.Msb." lezen wij het volgende: We zijn gistermiddag even naar het Sta dion gestapt om naar 't veld te kijken. We dachten een keihard en bevroren veld, gevaarlijk voor de spelers, aan te treffen, doch hiervan is geen sprake. De harde kantjes zijn er af geschoffeld, de kuiltjes bijgevuld met zand en alles zoo geëgali seerd en bewerkt dat 't veld ln uitsteken de conditie is. Blijft de vorst aanhouden dan blijft men het zoo behandelen, gaat het dooien, dan weet men ook dèifir wel raad op, zoodat men er van overtuigd kan zijn, dat er op een goed bespeelbaar veld gespeeld wordt. Volgens de „Tel." bestaat de kans dat Voorhoof, wegens een blessure, niet zal meespelen in het Belgische elftal. GRASSHOPPERS—ZWALUWEN. Naar wij vernemen zal op een der Paaschdagen te Zürlch een voetbalwed strijd worden gespeeld tusschen de Zwlt- sersche kampioenen Grasshoppers en een Zwaluwenteam. Naar men weet speelden de Grasshop pers eind December van het vorige jaar een aantal wedstrijden in Nederland, o.m. tegen een Zwaluwenelftal en tegen H.V.V. OM DEN L. V. B.-BEKER. Zondag speelt Leidsche Boys I met de volgende opstelling in het U.V.S. Sport park tegen U.V.S. 2 voor de 3de ronde van den L.V.B.-beker (rechts naar links). Doel: H. Schouten; achter: C. Roelandse en D Hanno; midden: P. Azier, H. Arnol- dus en J. Neuteboom; voor: J. Azier, G. Gressie. M. Binnendijk, A. Neuteboom en H. v. Tol. L. V. B.-WEDSTRIJDEN AFGELAST. Het L.V.B.-bestuur verzoekt ons mede te deelen. dat alle competitie-wedstrijden voor Zaterdag en Zondag zijn afgelast. QUICK BOYS-COMB.—L. V. V. O. Deze wedstrijd te Katwijk is met 62 door Quick Boys gewonnen. Morgenmiddag te 3 uur speelt L.V.V.O. tegen het Nieuwenhuizen-elftal op het terrein van laatstgenoemde. De spelers der werkloozenploeg krijgen van den heer Nieuwenhuizen elk een blik conserven. Maandagmiddag te 3 uur speelt Rijns- burgsche Boys tegen L.V.V.O. II op het Rijnsburgsche Boys terrein. BILJARTEN. COMPETITIE LISSER BILJART KRING. De uitslag van den wedstrijd Excelsior I en O.N.A. I luidt: pnt. brt. h.s. gem. P. Duivenvoorden Sr. (Exc.) 180 42 36 4.28 J. Willemse (O.N.A.) 63 52 5 1.50 G. C. Degger H. Willemse 190 45 19 4.31 100 44 11 2.22 Th. Duivenvoorden Res. 109 49 19 2.22 A. Coplni 100 50 18 2. B. Duivenvoorden 150 45 20 3.33 P. Willemse 67 45 10 1.50 Excelsior I, 1 punt; O.N.A. I, 1 punt. De uitslag van den wedstrijd L.U.T.O. 4 —Excelsior 3 luidt: B. Elfering (L.U.T.O. Nic. Splinter (Exc.) M. v. Dijk C. v. d. Aardweg Joop v. Diest Ant. v. Zeist L.U.T.O. 4, 2 punten: Excelsior 3, 0 pnt. 75 64 8 1.35 63 83 S 1.18 67 50 8 1.34 85 50 8 1.70 75 48 11 1.56 71 47 9 1.50 DAMMEN. OM HET KAMPIOENSCHAP VAN I De uitslagen van de 4de ronde luiiL Alf. Dulvenvoorden-J. Duivenvoorden! P Duivenvoorden Sr.-B. Duivenv. Nic. v. d. Poel-L. Boogerd Jac. v. d Poel-G.C. Degger H. Bakker-C. Th. Duivenvoorden De stand luidt nu: gesp. gew. rem. verlj C. Gastelaars 4 4 B. Duivenvoorden 4 4 Nic. v. d. Poel S 4 1 M. v. Reep 5 3 1 1 Jac. v. d. Poel 5 3 2 A v, d. Poel 5 3 2 Alf. Duivenvoorden 5 2 1 2 G. v. d. Voet 4 1 2 1 P. Duivenv. Sr. 5 1 1 3 C. Th. Duivenv. 4 1 1 2 H. Bakker 4 0 2 2 J Duivenvoorden 4 1 3 L. Boogerd 5 0 2 3 G. C. Degger 0 5 RECLAME. voorkomt verkoudhti 30 en 50 rit. bij Apoth. en) VOOR ZATERDAG 13 FEBRUAB Hilversum, 1875 M. Uitsl. VAR) 6,45 en 7.30: Gymnastiek 8.W mofoonplaten 9.33: VARA.-Sep 10.00: Morgenwijding 10.15 Septet en Gramofoonpl., m. m. v. V Tooneel 12.002.00: A'damsch So kwintet en Gramofoonpl. 2.30: 0 ratiekwartiertje 2.45: VARA.-Septl 3.30: Dr. F. M. Wibaut: Het vijfjaren- 4.00: Vervolg concert 4.45: Toesi door E. Kupers 5.00: Beoefenin Huismuziek 5.45: Actueel allerle het N.V.V. 6.00: Volksliederen door Wielewaal" 6.15: Uit de Roode Jeui weging (door de A.J.C.) 6.30: Ve volksliederen 6.45: Literaire lezing A. M. de Jong 7.15: VARA.-Oi VARA.-Tooneel, Teun de Klepper Thecla Bruckwilder (zang), Joh. (plano), The Hollandia Three iaccord 10.0: Vaz Dias Voetbalnieuw VARA.-Varia 10.15: Vervolg corner 10.45: Gramofoonpl. 11.00—12.00: Orkest Codolban m. m. v. André ita uit Rest. „De Kroon" te A'dam Huizen, 298 M. Uitsl. KRO.-uit 8.009.15: Gramofoonpl. 10.00 Trio 11.30: Godsd. halfuurtje - 1.45: KRO.-Sextet 2.00: Gramo! platen 2.30: Kinderuur 4 00: O» foonplaten 5.15: Esperanto 7.10: mofoonplaten 7.15: Sportpraatje - Czechisch programma. Lezing door C de Vries. KRO.-Orkest. Stefi (viool), Fr. Boshart (piano 11.00: Vervolg concert 9.30: Vaz 11.00—12.00: Gramofoonpl. Daventry, 1554 M. 10.35: Morgen' ding 1.20—2.20: Orkestconcert - Rugby-wedstrijd 4.50: Concert, Oct 5.05: Orgelspel door R. Foort 5.35. deruur 6.20: Berichten 6.50: Wiffl Bury (liedjes a. d. plano) 7.50: O» foonplaten 8.20: Schotsche uitzern 10.00: Tom Clare (humor aan dep^ 10.30: Vaudeville 11.20—12.20: muziek. Parijs „Radio Paris", 1725 M Gramofoonpl. 12.50: Wagnercor (Gramof.platen) 5.20: Concert Radlo-Tooneel 10.20: Gramofoonp Kalundborg, 1153 M. 11.20-1-2' kestconcert 1.50—2.20: GramofoonP- 2.504.50: Orkestconcert 7.20: or concert 9.35—10.20: Trio-concen 10.20—11.35: Dansmuziek. Langenberg, 473 M. 6.257.20 eert 11.20 en 11.55: Gramo (X* 12.251.50: Orkestconcert 1-®V Gramofoonpl. 4.20—5.20: Li™ voordracht 7.20: Vroolijke avond-"' na tot 11.20: Orkestconcert 12.20: Dansmuziek. Brussel, 508 en 338 M. 508 M.: IJ* 2.05: Gramofoonpl. - 5.20: Dansniw» 6.50: Gramofoonpl. 8.20: Avond aan Molière, m. m. v. orkest 12.352.05: Gramofoonpl. 5.20 concert 6.05: Gramofoonpl. „Paganini", Operette van Fr. Lehar Kon. Vlaamsche Opera te Antwnjï. Rome, 441 M. 7.20: OramoKW 8.20: Opera-uitzending. Zeesen, 1635 M. 5.50: W®T|| Daarna tot 7.35: Concert Gramofoonpl. 1.20—2.10: Cj>» 3.50—4 50: Concert 9.20: Bene»1" Daarna tot 11.50: Dansmuziek jj

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 10