DE NEDERLANDSCHE KEURTURNERS. L. F. C.—NAALDWIJK 3—1. Een goede eerste helft. Het begin was voor de withemden veel belovend. Er werd uitstekend gecombi neerd, goed geschoten en spoedig moest Veenendaal al in actie komen. Hij toonde zich dezen middag een doelman van klasse. Na tien minuten pikte Nagtegeller een pass van Neuteboom op, passeerde handig den linksback en scoorde van dichtbij. Bij de Westlanders viel de rechts buiten op door snel en doortastend spel. doch Blom leverde voortreffelijk tegen werk. De L. F. C.'-voorhoede speelde afwis selend lang en kort. waardoor de Naald wijk-achterhoede vaak in zeer moeilijke positie verkeerde. Bij een mooien aanval liet Nagtegeller, na tal van tegenstanders in de luren te hebben gelegd. Veenendaal nogmaals visschen. Naaldwijk bracht toen met groote krachtsinspanning de partijen in een meer gelijk opgaanden strijd, waarbij de achterstand werd verkleind. De withemden bleven zich zelf; op listige wijze werd naar elkaar getikt, om op eens met verre trappen de vleugels aan het werk te zetten. Éven voor de rust liep Nag tegeller goed op een pass door en bracht uit moeilijke positie den stand op 31. De tweede helft was over het algemeen van minder gehalte; diverse withemden vonden den voorsprong voldoende, en verzwaarden de taak van hun medespelers in erge mate. Naaldwijk gaf zich geheel, doch het doorzichtige spel der gasten bracht hen in de meeste gevallen niet verder dan de L. F. C. halflinie, waar vooral Vliegenthart op dreef was. Lang zamerhand liet de geheele withemden- ploeg zich weer gelden, en opende een krachtig offensief, waartegen de Naald wijk-defensie met succes de buitenspelval openzette. Bij de vele aanvallen schoot Neuteboom vaak zeer verdienstelijk, waar bij Veenendaal schitterend werk verrichtte. Op buitengewone wijze haalde hij een fraaien omhaal van Nagtegeller er uit. De withemden bleven domineeren, maar de stand onderging geen verandering meer De zeer sportieve strijd werd uitnemend door arbiter Everstein geleid. U. V. S, I—DE HOLLANDIAAN I 3—1. Fraai doelverdedigen van Odijk. De werkelijk aantrekkelijke wedstrijden zijn in de competitie dun gezaaid, en het was daarom een verrassing dat in dezen bekerwedstrijd door beide ploegen zoo'n aardig spel werd vertoond. Het medespelen van Odijk had de pu blieke belangstelling getrokken, niet in het minst van de jeugd die zich achter het doel van dezen populairen keeper, ver drong om toch maar vooral zijn werk te kunnen bewonderen. Het publiek is daarin niet teleurgesteld want de Vlaardinger hield enkele kogels, die hij zonder dat daarmede zijn reputatie zou zijn geschaad, had kunnen laten pas- seeren. Het overige deel van de ploeg was maar heel matig en vooral de voorhoede was bepaald zwak, speciaal het schieten liet veel te wenschen over. Bij U.VB. ging het vrij goed. de verde diging, waarin Kramp een rustigen en zekeren indruk maakte, was moeilijk te passeeren, en ook de aanval was aardig op dreef, in hoofdzaak dank zij midvoor C. Laman die het spel goed verdeelde. Aanvankelijk waren de gasten sterker, en daar de U.V.S.-backs er nog niet in waren, ontstonden voor het doel der thuisclub gevaarlijke momenten. Slecht schieten was echter oorzaak dat Kramp zijn werk gemakkelijk afkon en langzaam kwam ook U.V.S. er wat beter in. Beekman schoot eenmaal vanaf de lijn hard in maar Odijk stopte met ver bluffend gemak. Na tien minuten namen de blauw-wit- ten. zij het op eenigszins dubieuse wijze de leiding, toen Boom voorzette en de bal tusschen tal van spelers op de doellijn bleef liggen, waarkan de scheidsrechter een einde maakte, door onder protest van de Vlaardingers naar het midden te wijzen. Wel kregen de gasten enkele kansen om gelijk te maken, maar zelfs toen Kramp zijn doel had verlaten, bleek nie mand in staat den bal in het net te werken. De U.V.S.-aanvallen waren heel wat ge vaarlijker en toen de Hollandiaan rechts back in het nauw werd gedreven, wist hij geen andere oplossing dan zijn eigen doelman te passeeren. Tot de rust bleef U.V.S. iets sterker en met 2—0 werd ge pauzeerd. In de tweede helft was Hollandiaan aanvankelijk beter op dreef, en hoewel de blauw-witte verdediging nog even stand hield, moest Kramp toch eindelijk zwich ten voor een zeer hard schot van den Hollandiaan linksbinnen. Wel bleven de Vlaardingers sterker doch juist in deze periode kwam een doelpunt aan de andere zijde toen H. Laman het leer goed kreeg toegespeeld en de verdediging der gasten voor buitenspel bleef staan, waarvan de U.V.S/er handig profiteerde door Odijk onhoudbaar te passeeren. Bepaald onsportief was het van de gas ten om daarna te trachten op minder ge oorloofde wijze het spel te forceeren, waar mede echter geen resultaat werd bereikt. U.V.S won dus en komt daardoor in de volgende ronde. De leiding van scheidsrechter Dhont was goed ook al waren de gasten het daar mede dikwijls niet eens. L. R. C. Ill—QUICK BOYS III 0—1. Het was over het algemeen een tame lijk gelijk opgaande wedstrijd met enkele malen Quick Boys iets in de meerderheid. Door een klein misverstand maakte Quick Boys het eenige doelpunt waarmede rust inging. Na de rust hetzelfde spel maar van beide kanten wisten de ploegen het doel niet te vinden Door subliem verdedigen der beide achterhoedes bleef de stand on gewijzigd tot het einde toe. Scheidsrechter v. Vliet leidde zeer correct. o BESTUURSVERKIEZING K. N. V. B. Naar wij vernemen heeft de tusschen- tijdsche verkiezing voor een bestuurslid van den Koninklijken Nederlandschen Voetbalbond nog geen positief resultaat opgeleverd Dr. Sppelder en dr. Kruizinga kregen de meeste stemmen, zoodat tusschen deze twee candidaten een herstemming zal moeten plaats vinden. L. V. B. XI—S. F. C. 1—I. Weinig verband in de Leidsche ploeg. Het L.VB.-elftal speelde gisteren tegen S.F.C uit Schiedam zijn eersten tevens laatsten wedstrijd. Bij een gelijk spel ko men namelijk de bezoekers in de volgends ronde Het L.V.B.-elftal telde twee inval lers. terwijl S.F.C. volledig in het veld verscheen. Al spoedig viel ie constateeren dat de tegenpartij van het L.V B.-elftal uit spe lers bestond, die elkaar door en door ken den. terwijl bij de Leidenaars vooral in het begin alle verband ontbrak. Voor de rust werd nagenoeg alles op rechts ge speeld. waardoor dit deel van het elftal meer kreeg dan het verwerken kon. ter wijl het linker, o.i. beter deel. werkloos moest toezien. De aanvallen der bezoekers waren dan ook gevaarlijker, temeer ook waar de verdediging der Leidenaars verre van safe was Door slecht schieten en goed keepen van Van der Born bleef de stand geruimen tijd blank. Na een half uur spe- lens kwam de L.V.B. er wat beter in en werd ook links wat werk gegeven. Het spel werd verrassender en na een goeden aanval lukte het Van der Weijden een onhoudbaar schot in te zenden, waardoor de L V.B. de leiding nam. 10. De vreug de was echter van zeer korten duur.-want binnen een minuut maakte de linksbinnen gebruik van een grove fout van de L.V.B.- verdediging en langs den uitgeloopen keeper rolde de gelijkmaker in het net I1. Na de rust was de L.V.B. het meest aanvallend en was hun spel ook van beter gehalte Herhaaldelijk werden nu de vleu gelspelers aar. het werk gezet, waardoor menig gevaarlijk moment voor het S.F.C. doel ontstond. Door stug verdedigen van S.F.C. brachten de hard werkende Leide naars het echter niet verder dan meerdere corners die. als bijna altijd, ook deze maal op niets uitliepen. Daar de L.V.B.- verdediging, die het na de rust niet zoo druk had, ook den aanval van S.F.C. de baas bleef, bracht het einde van den wed strijd een 1—1 uitslag, waardoor de L.V.B. voor de bekerwedstrijden afvalt. f E.D.S.—BODEGRAVEN 3—0. Bodegraven stelt zich met 5 invallers op tegenover ED.S., terwijl de thuisclub vol ledig is. Bodegraven wint den toss en E. D. S. brengt het leder aan het rollen. De eerste aanvallen zijn voor Bodegraven en direct zien wij den middenvoor der gasten mooi doorgeven aan den rechts binnen, die echter tegen de lat schiet. Bodegraven is het meest in den aanval en slechts sporadisch komen de gastheeren over de helft. Door Bodegraven echter wordt het spel te kort gehouden en het schot faalt in laatste instantie. Na eenige wederzij dsche aanvallen komt de rust met blanco stand 00. Na de rust is het spel van E.D.S. veel beter en de achterhoede van Bodegraven met den invaller-keeper de Zeeuw, die eenige schitterende safes verricht, moet alle zeilen bijzetten om doelpunten te voorkomen Het spel van de gasten zakt danig af, terwijl de E D.S.-Voorhoede meer en meer in den aanval komt. Doelpunten kunnen dan ook niet uitblijven en na ongeveer een half uur voor het einde zet de linksbuiten van E.D.S. voor, waar de middenvoor klaar staat om het eerste doel punt te scoren, 1-0. De gastheeren weten met korte tusschenpozen den stand op te voeren tot 30. Bodegraven komt nu weer iets opzetten en tracht nog de eer te red den, doch zonder resultaat, en met on- veranderden stand komt het einde van dezen prettig gespeelden wedstrijd. ZWART BLAUW—D. V. S. 2—1. Ergens in de binnenland van Den Haag heett D.V.S. op een breiachtige massa, den strijd aangebonden tegen Zwart Blauw, en natuurlijk verloren want het was een uitwedstrijd. Als de scheidsrech ter beginnen blaast, ontwikkelt zich direct een valpartij van je welste. Het was on mogelijk een bal te stoppen of in je macht te nemen. Na een kwartier spelen heeft Zwart Blauw het eerst succes, als haar rechtsbinnen een bal die achter geweest was, in een doelpunt omzet. De scheids rechter die dit geval ontgaan was geeft dan goal. 10. Nu is het tijd voor D.V.S. Zwart Blauw wordt op eigen helft terug gedrongen en heeft niets meer in te bren gen, maar zooals altijd bij D.V.S. er zijn geen schutters, dus wordt er met dezen stand gerust. Na de rust is D.V.S. direct sterk in de meerderheid, aanval op aanval wordt on dernomen, en van links en rechts worden de voorzetten prachtig voor doel geplaatst, waar zooals gezegd, de makkelijkste kan sen worden om hals gebracht. Toch komt in deze periode de gelijkmaker als de rechtsbuiten op doel schiet, en de kee per den bal niet vast heeft. Langezaal doet dan de rest. Nog is het niet genoeg en D.V.S. is over alle linie's veel sterker maar zij weet het net niet te vinden. Als D.V.S. een mooien aanval onderneemt begaat een der backs de fout om den bal met de hand te bewerken en de scheids rechter wijst naar de beruchte stip. Maar als bewijs van schotloosheid, wordt ook deze strafschop, met een zacht rollertje besloten. Zwart Blauw, hierdoor aange moedigd gaat zich ook weer eens roeren, en op wat gelukkige wijze heeft haar linksbinnen succes, en heeft D.V.S. weer verloren, trots dat zij 3/4 van den wed strijd op de Zwart Blauw-helft heeft ge speeld. Tot slot zij gemeld, dat scheids rechter Kemmers dezen wedstrijd kalm maar streng geleid heeft. SPORTMAN III—LUGDUNUM VI 0—4. Sportman III heeft in dezen prettigen wedstrijd de overwinning aan Lugdunum moeten laten. Voor de rust hield Sport man nog aardig stand, zoodat de rust in trad met 0—1. Na de thee werd Lugdunum sterker, wat zij uitdrukte in nog drie goede doelpunten waarna het einde kwam met 04. De arbiter floot tot aller genoegen. SPORTMAN II—L. F. C. VIII 9—0. Sportman was in dezen wedstrijd veel sterker dan L.F.C Na circa tien minuten kwam het eerste doelpunt waarna er ge leidelijk nog drie bijkwamen voor de rust. Ruststand 40. Na rust een zelfde beeld. De Sportmanvoorhoede zat steeds voor het L.F.C.-doel en voerde den stand geleidelijk op tot 90. Scheidsrechter v. d. Valk leidde op zeer rustige wijze. MOORDRECHT—R. C. L. 9—5. De Racing heeft de eerste ronde van den K. N. V. B. niet kunnen overleven en moest met sprekende cijfers in Moordrecht de meerdere erkennen. Moordrecht is een fair spelend elftal met als uitblinkers de mid- half en een uiterst snellen tactischen linksbuiten. Het begin van den wedstrijd was nogal sensationeel .immers binnen de 2 min. had R. C L. de leiding door Mooten en de combinatie vlotte wonderwel op het gladde veld. Toen Moordrecht zich aange past had nam zij het offensief over en orukte die meerderheid uit in drie doel punten uit een fraaien kopbal. Leeuwen- burgh en Mooten zorgden er voor, dat de rust aanbrak met gelijken stand. De tweede helft bracht een waren doel- puntenregen. Het werd eerst 54, daarna 55, 65, 7—5, waarna Burggraaf den achterstand der Racing weder tot één doelpunt reduceerde. Een wijziging in de R. C. L.-ploeg. teneinde een gelijk spel in de wacht te slepen, mislukte, terwijl Moor drecht nog 2 doelpunten aan de score toe voegde. Vermelding verdient nog een aan Moordrecht toegestane strafschop, die op fraaie wijze door Kruit werd gestopt. Scheidsrechter Junker leidde dezen pret tigen wedstrijd naar ieders genbegen. HILLEGOM I—S. D. S. I 1—4. Om even 2 uur stellen de elftallen zich onder leiding van scheidsrechter Schrein- ders op. Hillegom is met eenige invallers, het gemis van den midhalf wordt zwaar gevoeld en door de lusteloosheid van som mige spelers ging er van Hillegom weinig kracht uit Wel was zij het grootste ge deelte van den wedstrijd in den aanval, maar hopeloos gepingel en missen voor 't doel deed de balans in het voordeel der Amsterdammers overslaan. Na den aftrap onderneemt Hillegom een aanval en reeds dadelijk is het te zien dat er geen schut ters aanwezig zijn om doelpunten te for ceeren. S.D.S. speelt enthousiast en voelt blijkbaar weinig voor de onderste plaats Ze werkt dat het een lust is. wat bij Hillegom het tegendeel is. Bij een van haar uitvallen wordt de bal langs v. Dijk gewerkt en het is 01 Dadelijk daarop begaat de Hillegom linksback een over treding in het beruchte gebied en de straf schop wordt onberispelijk in een doel punt omgezet, 02. Dit schudt Hillegom wakker, zij begint wat vuriger aan te pakken en het laatste kwartier is dan geheel voor Hillegom. Eindelijk wordt er gescoord, het is van Beek die aan een hopeloos gepingel een einde maakt door via den S.D.S.-keeper te doelpunten, 1—2. Na rust pakt Hillegom energiek aan maar deels door pech en in hoofdzaak door on voldoende afwerken van den bal, blijven doelpunten uit. Bij een doorbraak van S. D. S. ontstaat er een misverstand in de verdediging waar de linksbinnen van S. D S. dankbaar pro fiteert en hard inschiet. 13. Steeds blijft Hillegom aanvallen maar het is duidelijk te zien hoe machteloos de voorhoede is om haar overwicht in doelpunten uit te drukken, al valt het in vele opziohten nu niet bepaald mee Een pracht doelpunt van Hillegom wordt dan wegens buiten spel geannuleerd, wat bij velen verwonde ring wekt doch o i zeer terecht. Hille gom verslapt nu weer en het is S.D.S. dat doelpunt. 14. Hier in dezen wedstrijd bleek weer eens duidelijk wat enthou siasme vermag, want zeker heeft dit in dezen wedstrijd den. doorslag gegeven. Hillegom neme daar eens een voorbeeld aan, want het had beter gekund. De scheidsrechter leidde den wedstrijd tot ieders genoegen en S. D. S verdiende de overwinning volkomen. Hillegom II—E.D.O* IV 1—5. Op den Tweeden Paaschdag zal te 's-Gra- venhage de jaarlijksche landenwedstrijd tusschen Nederland en België worden ge houden en ter voorbereiding daarvan zijn de Nederlandsche keurturners nu reeds vele weken in volle actie. Gemiddeld om de veertien dagen komen zij bijeen in het gymnastiek-lokaal aan de Pieterskerk gracht alhier, waar getraind wordt onder leiding van onzen stadgenoot, den heer Ant. Metz. Wij hopen over de kansen onzer ploeg Izoodra die definitief is vastgesteld.', alsmede over de resultaten dezer voorbe reiding later nog wel nadere mededeelin- gen te kunnen doen, maar reeds thans moge hier worden gewezen op het groote enthousiasme en de enorme wilskracht dezer turners, op hun prettige saamhorig heid en hun sterk groeiende capacit die voor den Holland-België-weJi gunstige perspectieven vermogen te nen. Juist nu wij er gistermiddag 'a_ kwamen nemen was de groep helaas kleiner dan anders. Carnavals- en redenen waren oorzaak van de aft held van den kampioen Van Dam. uil Haag, van Houfe ('sheeren Metz' joo maar buitengewoon succesvolle ,.oat king" uit Heerlen) en vele anderen! Onze fotograaf maakte niettemin t» staand plaatje. Men ziet van links rechts: J. van der Vinden (Amsted J. van Genderen (Vlaardingen), J.C; 'Amsterdam), E. Melkman, de oud pioen van Nederland (Antwerpenl Zwaaf (Amsterdam). LEERDAM II—ALPHEN II 8—4. LEIDSCHE BOYS III—R. C. L. II 2—0. Gespeeld wordt voor den L V. B.-beker. De eerste aanvallen zijn voor R. C. L„ doch deze weet voor het L. Boys-doel haar kansen niet te benutten. L. Boys komt er beter in en geeft den R. C. L.-doelman handenvol werk, waarbij een 10 minuten voor de rust H. v. Zeist met een schitterend schot voor L. Boys doelpunt. Na de thee zien wij voor L. Boys ver schillende kansen verloren gaan. een zelfs voor een open doeiNa een halfuur spelens weet de middenvoor uit een through pass te doelpunten. Nog geeft R C. L. het niet ge.wonnen; aanval op aanval wordt onder nomen, doch zij stranden steeds weder op de hechte verdediging der paarswitten. Met 20 komt het einde van dezen in goede verstandhouding gespeelden wedstrijd. De Leerdammers hebben zich door een nieuwe overwinning op de bovenste plaats weten te handhaven Dit succes hebben zij te danken aan hun soms al te forsch spel waartegen de scheidsrechter niet voldoende optrad. Voor de rust ging de strijd meestal gelijk op. Leerdam heeft het eerste succes te boeken, wanneer haar een penalty wordt toegewezen. Alphen maakt evenwel door Ram spoedig gelijk. Eenigen tijd zijn de bezoekers voortdurend in den aanval doch de Leerdamsche verdediging weet stand te houden en verplaatst het spel naar den anderen kant waar 'n hard schot Glabbe te machtig is 21. Vlak voor de rust heeft Alphen het genoegen gelijk te maken 2—2 In de tweede helft zoekt de thuisclub direct haar toevlucht in een zeer forsch spel, waartegen de bezoekers niet zijn op gewassen. De Leerdammers voeren de score nog drie maal op, doch ook Alphen weet eens door haar midvoor te doelpun ten 53. De thuisclub scoort successie velijk nog drie maal, waartegenover Alphen slechts eenmaal het net vond. 84. Met dezen stand komt het einde met een geflatteerde overwinning der thuisclub. D. S. O. II—R. C. L. III 15—2. Door vele afschrijvingen bracht de Ra cing met een viertal derde elftal-spelers 7 juniores in het veld, zoodat een groote nederlaag werd geleden. Toch wist R.C.L. direct na het 1 cgin door Penseel de lei ding te nemen, doch met de rust was de stand reeds 51. Na halftime houdt de Racing-verdediging nog vrij lang stand, doch als de jeugdige withemden te ver moeid raken, voeren de wel forsch, doch niet unfair spelende D.S.O.'ers den stand op tot 152. Een woord van hulde voor den heer v. d. Hoogt, die uitstekend leidde, en die. toen hij de R.C.L.-bus miste, naar Zoetermeer-Zegw. ard pedde'.om den spelers een vergeefsche reis te besparen! Haar (Amsterdam) en Van Lierop (I sum). Voor: Gunning (Bloemendaal). D; 'H. D. M.iVan der Berg (Amsta Dupon (Haagsch Luceum Club) e der Haar (Haagsch Luceum Club). O Het Nederlandsche*B.-elftal, dat terdag 20 Februari te Hilversum i Anglo Indians speelt, is als volgti gesteld: Doel: De Jong (Hilversum). Achter: Toussaint (Deventer) es (Bloemendaal). Midden: Leb (H. D. M.i, Van vaert (H. D. M.) en Braat )Hs Lyceum Club). Voor: Wagner (Amsterdam), Mc (Haagsch Lyceum Club). Jannink IP. Jan van der Hagen (Hilversum) en" (M. H. C.l. De Togospeler Kist is gisteren S een oefenwedstrijd te Bloemendaal {ei seerd. De mogelijkheid bestaat echter binnen 14 dagen deze blessure vee heeld is. Eventueel neemt dan Ki lmksbinnenplaats in. SCHERMEN. BELGIE—NEDERLAND. L. R. C. I—RIJNSE. BOYS I 5—0. Als scheidsrechter Ladan beginnen blaast is L.R.C. al direct in de meerderheid wat zij spoedig in een doelpunt uitdrukt. We gens ruw spel krijgt L.R.C. 2 penalty's waaruit 2 doelpunten ontstaan. Bij het nemen van de 2e penalty wordt de keeper- der Boys het veld uit gestuurd wegens be- leediging van den scheidsrechter. Rust komt met 30 voor L.R.C. Na de rust nog even een krachtig opzetten der Boys waar bij zij geen geluk hebben, waarna L.R.C overwegend sterker wordt en nog 2 maal scoort. Het einde komt met een 50 over winning voor L.R.C. Scheidsrechter Ladan leidde zeer correct. KAGIA I—D. V. S. IV 2—2. Kagia is volledig, terwijl D. V. S. tien man heeft. Direct ontwikkelt zich een vlug spel. Na een kwartier doelpunt D. V. S. door haar midvoor met een prachtschot. Na den aftrap maakt Kagia gelijk door een mis verstand in de D. V. S.-achterhoede, 1—1. Na de rust doelpunt Kagia het eerst, 21 Vijf minuten voor het einde krijgt D. V. S. een vrije schop te nemen op den rand van het strafschopgebied, en hierbij doelpunt de linksback met een kogel in den linker bovenhoek, 22. Met dezen stand komt net einde. De D. V. S.-doelman heeft zeer goed zijn doel verdedigd. Scheidsrechter A. v, d. Waals floot goed en had geen moeilijke taak. Er werd zeer vriendschap pelijk gespeeld. QUICK BOYS II—TERLEEDE II 5—1. Zaterdagmiddag heeft Quick Boys II haar positie gehandhaafd en stuurde zij Terieede II met een 51 nederlaag naar Sassenheim terug. Voor de rust wegen beide partijen goed tegen elkaar op met Quick Boys iets meer in den aanval. Voor de rust weet alleen Tjebbes te doelpun ten. Rust 10. Na de rust ondergaat het Terleededoel een ware belegering, maar de achterhoede met den keeper aan het hoofd houdt voorloopig stand. Een kwartier na de rust moet de Terleede-doelman zwichten voor een fraaien kopbal van Tjebbes. De Boys komen steeds weer terug en zij voeren den stand op tot 50, waarna Terieede uit een doorbraak een tegenpunt scoort. Einde 5—1. De scheidsrechter leidde goed. DE ENGELSCHE LEAGUE. De uitslagen der le klasse zijn: BirminghamBlackburn R21 Bolton W—Huddersfield T1—2 ChelseaLeicester City 10 Derby C.Middlesbrough, 52 EvertonArsenal 13 Grimsby T.Liverpool 51 Manchester C.Blackpool 71 Sheffield W.—Newcastle U2—0 SunderlandSheffield U10 W. BromwichPortsmouth 30 West Ham U.Aston villa 21 En van de tweede klasse: BarnsleyNotts C. 11 Bradford C.Oldham A20 BurnleyBradford 32 ChesterfieldManchester U13 Leeds UBristol C10 MillwallBury 21 Nottingham F.Tottenham H13 Port ValeStoke C30 Preston N.E.Wolverhampton 42 Southampton—Charlton A1l Swansea T.Plymouth A41 HOCKEY. HET NEDERLANDSCHE ELFTAL GEKOZEN. Het Nederlandsche hockey-elftal, dat Zondag 21 Februari a.s. te Den Haag op Houtrust tegen de Anglo Indians uitkomt, is als volgt samengesteld: Doel: Hardebeck (Amsterdam). Achter: De Waal (Amsterdam), aan voerder, en Tresling (H. O. C.). Midden: De Looper (Hilversum), Ter Fraaie prestatie van onzen stadgena Gysberti. Zaterdagavond is te Brussel een la wedstrijd BelgiëNederland op safe schermd, per ploeg drie schermi» De uitslag was: lste ronde: Devez (België) wint Joha (Nederland) met 8 treffers te? de Maagdt (België) wint van v d. N* Giessen (Nederl.) 8 tegen 3, Gysbeit denpijl (Nederl J \™nt van v. d. Bfl (België) 8 tegen 6. Tweede ronde: De Maagdt (BelgH van Joha (Nederl.) met 6 tegen 5,v Borcht (Belg.) wint van v. d. NieuweG sen met 8 tegen 3; Gysberti Hooa (Ned.) wint v. Levez (Belg.) met 8 tege 3de ronde Joha (Nederl.) wint van i Borcht (België) met togen 7; Levez wint van v. d. Nieuwe Giessen iMJ met 8 tegen 5; Gysberti Hodenpijl wint De Maagdt (Bergië) met 8 tegen 7. België wint dus dezen wedstrijd overwinningen tegen 3, (alle van Gysj N-K. LAWN-TENNIS. KAMPIOENSCHAPPEN VOOR OEFENMEESTf Waasdorp (Noordwijk) op de tweede pk De uitslagen van de wedstrijden op* lot waren Zaterdag: J. Goedraad slaat Mos 6—1. 6-4. M. Goedraad slaat Mos 61. 6-4. Hemmes slaat Dekker 6—1, 8—6'., Waasdorp slaat Wijbrandts 6—0, 6-1. J. Goedraad slaat Dieckmann 6— 6—2; Wijbrandts slaat Dekker 10-&£ 6—4; Dieckmann slaat Mos 68; 64. 64; Waasdorp sl. M. GoediMl 6—3—6. 6—1; Hemmes slaat J. Cof-' 6—3, 9—7, 3—6, 6—4; M. Goedraad» Wijbrandts 7—5. 6—1, 6—4. Gisteren was het de laatste das dricdaagsch tournooi. Kampioen heer W. Hemmes, oefenmeester >SJ overdekte tennisbanen „Marlot',"» voor de tweede maal beslag op legde. De gedetailleerde uitslagen w ,j J. Goedraad—Wijbrandts 6— 1. wU A. Waasdorp—J. Dekker 62, 6-j-ji M. GoedraadDlckmann 64, 6— „J WijbrandtsMos 3—6, 06, 6—»: '„j Dekker 8—6. 6—4, 6—1; Wijbrandts- mann 16. 63, 64; 64. g, Om de derde en vierde plaats: J- raad—M. Goedraad 6—1. 6—0, 6-ig, Om de eerste en tweede plaats-' j, mesA. Waasdorp 68. 4—6. 10—8.

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 12