PUR0 UIT DE RIJNSTREEK. WAT KIKKER KAREL EN TÜIMELTJE BELEEFDEN. RADIO-PROGRAMMA. ALPHEN. Het Volksgebouw officieel geopend. Reeds destijds werd door ons mededee- ling gedaan dat door de Moderne Arbei dersbeweging in onze gemeente de voor malige sigarenfabriek van de fa. K. v. d. Linde, staande en gelegen aan de Wilhel- minastraat was gehuurd voor de stichting van een volksgebouw. Dit gebouw, dat door de leden der verschillende organisa ties der moderne vakbeweging inmiddels geheel werd gerestaureerd en ingericht, werd Zaterdagmiddag officieel geopend en in gebruik genomen. Begrijpelijkerwijze was de belangstelling voor de opening van dit gebouw van de zijde der leden zeer groot. De opening werd verricht door den voorzitter den heer C. den Uyl, die, na een welkomstwoord, de historie en tot standkoming van het gebouw schetste en hierbij bijzondere woorden van dank bracht aan allen die tot de tot standko ming hadden medegewerkt en de veelzij dige werkzaamheden der inrichting en restauratie hadden uitgevoerd. Tevens deed de heer den Uyl mededeeling van verschillende Ingekomen gelukstelegram men van o.a. den burgemeester van de gemeente Zaandam de heer K. ter Laan, het hoofdbestuur van het N. V. V., zoo mede van de omroepverg. der „V.A R.A Vervolgens verkregen de verschillende af gevaardigden van de plaatselijke afdee- lingen der moderne vakbeweging gelegen heid tot het overbrengen van hun gel'uk- wenschen aan het bestuur, waarbij tevens verschillende cadeaux werden aangeboden dienende tot verdere inrichting van het gebouw. Van eenige leden had het bestuur bovendien eenige bloemenmanden in ont vangst te nemen. De voorzitter bracht de verschillende sprekers en schenkers hier na dank en deed tevens nog mededeeling dat ook reeds voor de opening eepige ca deaux door het bestuur waren ontvangen, zoomede een bericht van verhindering van het dagelijks bestuur onzer gemeente. Hierna waren de aanwezigen in gelegen heid het gebouw dat op zeer keurige wijze werd ingericht te bezichtigen. Wat de in richting betreft kunnen wij nog melden dat dit de navolgende lokalen bevat. Entrée, koffiekamer met buffet met daar in geplaatst biljart en piano dienende voor ontspanningslokaal, garderobe-afdee- ling, vergaderzaal plaats biedende voor pl.m. 200 personen en bestuurskamer. Voorts bevat het gebouw nog een grootere vergaderzaal dan die beneden, die in ge bruik zal worden genomen door de leden van de plaatselijke afd. der A.J.C., bene vens een flinke woning voor den concierge de heer Fr. v. Oosten, door wien tevens het buffet zal worden bediend. Na aanrijding op hol. Zaterdagmiddag werd in de Pr. Hendrik straat de fruitwagen met daarvoor be spannen paard van den fruithandelaar v. H. aangereden door een het gespan achterop komende auto. Na de aanrijding ging het paard op hol en kon eerst nabij het Hazeveld tot staan worden gebracht. Gelukkig veroorzaakte het dier geen verde re ongevallen. Het beest werd verwond, de wagen beschadigd terwijl ook een grooi gedeelte fruit verloren ging. De oorzaak van het ongeval moet waarschijnlijk wor den toegeschreven aan het feit dat het paard was geschrokken door het leven ver oorzaakt in een smederij. De opbrengst van de stuiverscollecte over het 4e kw. 1931 ten bate van de zen ding bedraagt f. 130.31. Tot voorzitter van de 4e opgerichtte afd. van de Chr. Jongel.verg. „D.O.S." heeft zich voorloopig beschikbaar gesteld de heer H. A. v. d. Kemp hoofd der Chr. school Goeman Borgesiusstraat. BODEGRAVEN. SCHIETWEDSTRIJD WILLEM TELL. De voorloopige einduitslag. Buks. Korpswedstrijd: Piet Cronjé. Er- melo 222; „Doom". Doom 222: Willem Teil, Leiden 220; „De Oude Rijn", Ouden rijn 219; Kralingsche Schietv. 218; Ju liana. Wassenaar 218; Generaal van Heutz Ermelo 214; Gelria, Ede 213. Eere-korpswedstr.Kralingsche Schlet- vereen. 141; Juliana. Wassenaar 138; „Wil lem Teil", Leiden 138. Vrije Baan: V. Bekkum, Oudenrijn 90; Rikkers, Ermelo 90; C. J. P. Both, Breda 90; Schuurhuis. Ede 90; H Arends, Rhe- nen 90; Wittebrood, Laren 90; T, V. Rest, Loosduinen 90; C. v. d. Kruk, Monster 90: J. Eggers, Diepenveen 90; Saers, Rotter dam 90; Bar. Taets van Amerongen 90; A. Duivenvoorde, Doom 90; W. K. Zonne veld, Rotterdam 90; A. Landa, Hoek van Holland 90; W. Derogee. Voorschoten 90; A. Mondria, Ermelo 90; L. de Wltt, Lei den 89; Joh. Vermeer, Loosduinen 89; J. Hoogendoorn, Loosduinen 89: C. Berkou- wer, Maassluis 89; J. C. v. Dongen, Was senaar 89; J. J. Kool, Rotterdam 89» J. J. Hoogendoorn, Bodegraven 89: A. Dek. Wassenaar 89; A. Berkouwer, Maasluis 88. Personeele Baan: J. F. van Bekkum, Oudenrijn 50; A. Dek, Wassenaar 49; T. V. Reet, Loosduinen 48: Rikkers, Ermelo 48; F. Hollanders, Delft 48: N. C. Teeuwen, Oudenrijn 48; T. W. v, Luijt, Loosduinen 47; G. Veldhuis, Ede 47; C. v. d. Kruk, Monster 46; A. Mondria. Ermelo 46; J Arends, Rhenen 46; Duivenvoorde, Doom 46; C. v. Tol, Wassenaar 46; P. Borg- houts, Rotterdam 46; Th. v Dijk 45; J. Broomberg, Ede 45: Tesselhof, Doom 45; Zandschulp, Ede 45; L. Adriaans, Rot terdam 45; A. van Rossum, Loosduinen 45; H. Göbel, Bodegraven 45; P. Ie Plooij, Utrecht 45; Joh. Vermeer, Loosduinen 45; W. Faber 44. Jubileum-baan: Rikkers, Ermelo 50; Duivenvoorde, Doorn 49; L. Adriaans. Rot terdam 49: v. Rest. Loosduinen 49; W. Werkhove, Voorschoten 48: A. Landa, Hoek van Holland 48. Vaste Baan: Rikkers, Ermelo 146; A. Dek, Wassenaar 145; J. J. Kool. Rotter dam 144; W. Valkenburg, Wassenaar 143; J. F. van Bekkum, Oudenrijn 143; T. C. v. Rest, Loosduinen 142; C. Berkouwer, Maas sluis 142; C. v. d. Kruk, Monster 141; Rui tenbeek, Doom 141; C. Duivenvoorde, Doom 140. Dagprijs. Buks: C. J. P. Both, Breda 60. K.S.O. geweren. Korpswedstrijd Schiet- vereen.: Prins Alexander Rotterdam 291: Graaf Floris V. Vogelenzang 289: Piet Cronje, Ermelo 289; ..Doorn Doorn 288: Kralingsche Schietv 286; Willem Tel], Lei den 283; Juliana. Wassenaar 283; „Immer Vaardig", Hoek van Holland 281. Eere-korpswedstrijd: Prins Alexander, Rotterdam 178; Kralingsche Schietv. 176; Willem Teil, Lelden 174. Korpswedstrijd, Burgerwachten enz.: B. V. L„ Vlaardingen 286; Burgerwacht 1, Boskoop 284; B. V. L„ Alblasserdam 283; Burgerwacht, Waarder 281, B. V. L. 1, Gouda 278: B. V. L„ Nieuwkoop 276; B. V. L„ Oudewater 272; Burgerw., Alphen 272. Kampioen baan: L. de Wltt, Leiden 117. Vrije baan: T. F. Oskam, Waarder 108; A. C. Mijs, Alphen 108; J. Alewijn, Rot terdam 108; A. Veelenturf, Bodegraven 108: H. Göbel, Bodegraven 108; J. M. Broeking, Jaarsveld 108; A. Bruijnes, Al phen 108; P. Ie Plooij .Utrecht 108; J. van Dam, Bodegraven 108; M. Dollaart, Rot terdam 108; H. A. Smit, Utrecht 108; J. Hoogendoorn, Bodegraven 108; L. de Witt, Leiden 108; A. M. Vink, Bodegraven 108; W .Valkenburg, Wassenaar 108; J. J. Kool, Rotterdam 108; D, Noomen, Rotterdam 108: A. Dingemans, Doom 108; J. Luuring, Bodegraven 108; A. A. Saers, Rotterdam 108; H. Schoo. Bodegraven 108; C. v. d. Veer, Bodegraven 108; E. van Waveren, Bodegraven 108; T. Noomen, Rotterdam 108; A. Kroon, Alphen 108; P. Borghouts, Rotterdam 108: A. Vroege 108. Personeele Baan: A. de Harder, Rotter dam 60; Jac. Broeking, Jaarveld 59; W. B. Kroon. Alphen 59; L. Adriaans, Rotter dam 59; D Noomen Rotterdam 59: P. Ie Plooi, Utrecht 59; H. A. Smit, Utrecht 59; A. Koopmans, Rotterdam 59; J. Leerdam, Hoek van Holland 59; M. Dollaard, Rotter dam 59; A. A. Saers, Rotterdam 59; J. Alewijn. Rotterdam 69: K. C. Bos. Bode graven 59; T. Oskam, Waarder 58; A. Vee lenturf, Bodegraven 58; Rikkers, Ermelo 58; L. de Witt, Leiden 58; J. Wittebrood, Laren 58; C. v. d. Veer, Bodegraven 58: L. B. Tilburg, Woudenberg 58; W. Tilburg, Boskoop 58. Jubileum-baan: A. C. Mijs. Alphen 60: L. de Witt, Leiden 60; W. Valkenburg, Wassenaar 60: H. School, Bodegraven 60; J, Wittebrood. Laren 59; H. Gobel, Bode graven 59: M Dollaard, Rotterdam 59. Dagprijs K.S.O.: M. Dollaard, Rotter dam. Uitvoering Chr. Zangver. „Halleluja". De Chr. zangvereen. Halleluja" gaf in de groote Ned. Herv. Kerk een uitnemend geslaagde uitvoering, waarvoor ditmaal al bijzonder groote belangstelling was. Het openingswoord werd gesproken door den Ned Herv. ored. ds. Kruishoop. die de vereeniging wees op haar naam „Halle luja". Gode alleen de eer. en haar taak om in haar zang den naam Gods te ver heerlijken. De afwerking van het uitvoe rige program eeschiedde zeer vlot en zon der eenige hapering Verschillende num mers, o.a. het Halleluja" van Handel wer den buitengewoon goed gezongen. De bas- solt van den heer J Bierhorst, waren als altijd zeer goed. Belangrijke steun had de vereeniging aan de sopraan-solist" mei N. Hoogendoorn. lid der vereeniging. die in verschillende nummers moeilijke partijen had te vervullen en zich daarvan op uit nemende wijze kweet. Het hoofdnummer ..Miriam's Zegezang" vroeg veel van deze soliste, maar evenzoo van het koor. De pianobegeleiding was van het iid P. van Dam die zich als een uitstekend pia nist deed kennen Ds. Kruishoop dankte ten slotte met en kele welgekozen woorden voor het ge schonken genot. Hii bracht gaarne hulde aan den directeur, den heer J. M. Kouwen- hoven, voor de prestaties der vereeniging. BOSKOOP. Filmvertooning. In hotel „Klaassen" heeft gedurende een tweetal avonden voor een volle zaal de vertooning plaats gehad van de film „Tra- der Hom". HAZERSWOUDE. Chr. Jongel. ver. „Eere zij God". De Chr. Jongelingsver. „Eere zij God" hield in het lokaal Salvatori haar jaar vergadering. De Eere-voorzitter. dr. P. L. Kiehl, opende op gebruikelijke wijze de vergade ring en sprak een openingswoord. Door den secretaris en den penningmeester werd verslag uitgebracht, waaruit bleek dat de toestand der vereeniging gunstig is. Het programma voor dezen avond werd daarop afgewerkt, waarbij de voorzitter de heer J. W. Fase behandelde het onderwerp: „Onze plicht en plichtsvervulling", de heer H. Laros „Dood van Johanes den Dooper" en de heer Joh. de Kort „De slag bij Water loo". De inleiders gaven blijk, dat dege lijke studie was gemaakt van hun onder werp, zoodat met onverdeelde aandacht werd geluisterd bij de behandeling daar van. Een tweetal samenspraken vormde een aangename afwisseling, wat zeker ook gelden mag voor de verwikkelingen die werden uitgereikt. Door afgevaardigden van verschillende vereenigingen werd het woord gevoerd en door den heer A. Lang- hout namens den Kerkeraad der Ned. Herv. Kerk. Aan het slot werd door den heer J. W. Fase op keurige wijze een ge dicht voorgedragen van mevr. Westerbrink Wirtz, waarop dr. Kiehl een woord van dank sprak tot allen die tot het welsla gen van den avond hadden medegewerkt, waarop hij voorging in dankgebed. Nog werd gezongen Gezang 180 1. Geref. Meisjesver. „Holda". De Geref. Meisjesvereeniging „Hulda" hield in het lokaal achter de Geref. Kerk haar jaarvergadering, bijgewoond door vele belangstellenden. De presidente mej. J. Verheul opende op gebruikelijke wijze, waarop de secretaresse het jaarverslag uitbracht. Inleidingen werden daarna ge geven over Samuël en Ambrosius. Een wedstrijd werd gehouden voor opstellen, waarvoor een 4-tal prijzen waren beschik baar gesteld. Bovendien werd een afwis selend orogramma van samenspraken, voordrachten enz. afgewerkt Namens de oudercommissie werd het woord gevoerd door den heer G. van Aalst terwijl de af gevaardigde van verschillende zusterver- eenieineen de beste wenschen overbrach ten. De heer Jac. Matze voerde het woord namens de Kerkeraad en ging daarop voor in dankgebed. KOUDEKERK. In de koorzaal der Ned. Herv. Kerk hield de Chr. Nat. Werkmansbond met vele genoodigden haar 8e Jaarfeest. Na opening door den Voorzitter en een openingswoord door den Eere-voorzitter ds. Odé, werden 265 De radio-meester in het paleis had al in de gaten, dat er Iets niet in orde was. De radio kraakte en piepte, alsof aan den anderen kant de wereld verging en even daarna hoorde hij heelmaal niets meer. Hij draaide eens aan alle knopjes, zocht wel twintig stationnetjes op. maar het was en bleef doodstil. 266 Direct werd de radio-dokter gewaarschuwd et deze kwam met zijn koffertje vol met allerlei gereedschap op het kasteel aan. Intusschen was kikker Karei als een wilde het paleis ingehold en vertelde wat er met Tul- meltje gebeurd was. Nu was het geheim van de radio ineens opgelost. Heel vlug ging de radio-dokter op he; dak zitten en maakte de antenne weer in orde. de jaarverslagen van secretaris en pen ningmeester uitgebracht. De avond werd verder doorgebracht met voordrachten, terwijl door de heeren C. Stroo en R. G. Oppelaar enkele onderwerpen werden be handeld, en de verschillende afgevaardig den hun groeten en gelukwenschen over brachten. De avond werd op de gebruike lijke wijze gesloten. NIEUWE-WETERING. Jaarvergadering muziekver. „D. G. V." Dezer dagen hield de muziekver. „D.G.V." haar Jaarvergadering. Om 7'/« uur opende de voorzitter, de heer Spring in 't Veld, de vergadering met een woord van welkom. Spr. gaf een blik op het afgeloopen jaar en kon met genoegen constateeren. dat dit jaar voor de vereeniging in alle opzichten gunstig is geweest, waartoe de gehouden bazar veel heeft bijgedragen. Met den wensch, dat het jaar 1932 onder de be kwame leiding van den directeur, den heer C. de Haan. uit Leiden, even gunstig zal zijn, gaf hij het woord aan den secretaris tot voorlezing der notulen, welke zonder op- of aanmerkingen werden goedgekeurd. Hierna was het woord aan den penning meester tot het uitbrengen van het finan cieel verslag. De rekening sloot met een batig saldo van f. 312 De controlecommis sie bracht bij monde van den heer J. Struive verslag uit en deelde mede boeken en bescheiden in volkomen orde te hebben bevonden. Aan den heer Schoo werd dank gpbracht voor zijn accuraat beheer. Tijdens de bestuursverkiezing werden de heeren Schoo. Bouwmeester en Los met alg. st. herkozen en zij namen onder ao- plaus van de vergadering de benoeming weder aan. Besloten werd dit jaar weder aan het concours deel te nemen om dan uit te komen in de eerste afdeeling fan fare.. De jaarlijksche gift van den pastoor uit Roelofarendsveen werd voor dezen keer niet geaccepteerd doch besloten werd deze ter hand te stellen aan een noodlij dende vereeniging. Besloten werd in den a.s. zomer wederom 4 concerten te geven, terwijl de laatstgehouden uitvoering zeer in den smaak van het publiek is gevallen, zoodat besloten werd nog meer van zulke avonden te geven. Bij de ingezetenen zal worden rondgegaan om donateurs te wer ven. Van het resultaat zal afhangen hoe veel uitvoeringen gegeven kunnen worden. Betreurd werd evenwel de slechte gelegen heid tot het geven van muziekuitvoeringen in de Nieuwe-Wetering. doch alle hoop is gevestigd op den heer Remmerswaal. die ernstig in overweging heeft genomen om aan zijn café een zaal aan te bouwen. Het bestuur hoopt van harte dat hiertoe zal worden overgegaan. Na de gebruikelijke rondvraag werd de vergadering onder een woord van dank aan de leden voor hun trouwe opkomst gesloten. NIEUWKOOP. Uitvoering „Amicitia." De gemengde zangvereenlglng „Amici tia" alhier gaf een uitvoering in de zaal van J. P Biersma waarbij werd opge voerd ..Rose Marie", een zangspel in 3 be drijven. De directeur, de heer J. Markx, uit Alphen a. d. Rijn, sprak alvorens het spel een aanvang nam een welkomstwoord uit en uitte zijn blijdschap over het feit onder de aanwezigen ook den Burgemees- tier op te merken. Hierna nam het spel een aanvang, dat wat spel en zang be treft uitmuntend genoemd mag warden. Ook de cost-umeering was in één Woord af. Na afloop van het laatste bedrijf, dankte de voorzitter der vereeniging de aanwezigen voor de opkomst en medewer king en bood den directeur namens de vereeniging een bououet seringen en een enveloppe met inhoud aan. Hierna bracht de burgemeester met eenige hartelijke en sympathieke woorden hulde aan de ver eeniging voor haar werk den wensch uiten de dat de vereeniging steeds in groei en bloei moge toenemen en fa alter belang stelling mag blijven bestaan. Hedenavond wordt een tweede opvoe ring gegeven Wegverbetering. In de raadsvergadering van 11 Novem ber 1.1. is besloten de hoofdweg door de gemeente grondig te verbeteren, terwijl een voorstel nog is aangehouden om hem te teren. Met de restauratie nu zal Maan dag a.s. een aanvang worden gemaakt. Bij de politie ls aangifte gedaan, dat op den Noordsche weg onder Noorden een dames-portemonnale met inhoud gevon den is. NOORDEN. R.-K. Land- en Tuinarbeidersbond. Voor een goed bezette ledenvergadering van den R.-K. Land- en Tuinarbeiders bond hield het lid van het hoofdbestuur, de heer Decker een propaganda-rede over het nut van organisatie met het succes, dat 7 nieuwe leden zich aanmelden en nog enkele toezeggingen gedaan werden. Met het bestuur van den L.T.B., afdee ling veehouders zal een conferentie ge vraagd worden om in onderling overleg een arbeidsovereenkomst op te maken voor de arbeiders. RITPWETERING. Alhier ontstond brand in de schoor steen van de woning van den heer B. alhier. Reeds had liet vuur het rieten dak aangetast alvorens men den brand ontdekte. Door krachtdadig ingrijpen van de be woners van het geheele blok woningen kon erger worden voorkomen. Met emmers water kon het vuur worden gedoofd. ROELOFARENDSVEEN. Ongeval. De zoon van den heer L. alhier, die achter op een rijdende autobus stond, is door het plotseling openen van het portier, op den grond geslagen, waarbij hij zich ernstig aan een der duimen bezeerde. Dr. Van 'Dooren heeft na verwijdering van den nagei den patiënt verbonden. Dit ongeval moge voor velen een waar schuwing zijn niet meer achter op rijdende autobussen plaats te nemen. Gezellige Patronaatsavond. Tot een van de gezelligste feestavonden, die in der vaslenavondtijd worden gegeven, behoort zeer zeker ook de feestavond ge geven aan de ouders der leden en de laden van het St. Aloysiuspatronaat. De groote Pancratiuszaal was dan ook als gewoonlijk weer tot in haar uiterste hoe ken gevuld toen de directeur, den heer N. Bijl den avond met een welkomstwoord opende. Speciaal richtte hij het woord tot den spreker van den avond, den heer H. van Kan, die zoo welwillend was zijn mede werking te verleenen door het houden van een toespraak nver het patronaatswerk. Spr. wenschte allen een recht genoeglijken avend toe. Hierna kregen wij eenige vroo- lijke nummers te hooren der mondorgelclub van het patronaat. Het was voor vele ouders nog een nieuwtje want het was voor de eerste maai, dat zij bij een uit voering optraden. Veten waren verbaasd over het in zoon korten tijd bereikte resultaat. Er werd onder leiding van de heeren Vcsseur en van Berkel keurig gespeeld, de muziek klonk zuiver en har monisch, en de club mocht na elk nummer een warm applaus in ontvangst nemen. Hierna sprak de heer H. van Kan uitvoerig ever het patrenaatswerk. Vervo'gens werd door de leden opgeveerd een tooneelstuk in 3 bedrijven per vlieg machine naar Droomland. De jongens en ouders hebben zich kostelijk geamuseerd. Er werd goed spel te zien gegeven en den heer Vesseur komt alle hulde toe voor de groote moeite die hij zich getroost heeft om de jongens dit stuk zoo onder de knie te doen Krijgen. Na de installatie van enk"le nieuwe leden, werden de jon gens getracteerd. De partnor snrak aan het eind van den avond het slotwoord. Hij bracht dank aan allen die tot het welslagen van den avond hebben bij gedragen. TER-AAR. Commissie Dokterswoning. Nu de voormalige dokterswoning door den dokter is verlaten en nadien bij open bare verkooping is geveild, had de commis sie, welke indertijd was gevormd om een woning aan te koopen en te onderhouden geen reden van bestaan meer. In een bijeenkomst met de aandeelhou ders fa café 't Centrum heeft de commis sie rekening en verantwoording van haar beheer gedaan en ls daarop ontbonden. Nadat alles was, afgerekend kon per aan deel f3.30 worden uitbetaald. Alzoo slechts 1/3 van dc oorspronkelijke waarde! Een koud bad. Bij het passeeren van een autobus, waar voor het dier zich zenuwachtig maakte, sprong een paard van den veehouder A. C. fa het Aarkanaal. De geleider, die per flets was, bleef op het droge. Men kon er pas in slagen om liet ros op het droge te krijgen toen het paard eerst naar den anderen oever was getrokken, daar de kant aan de N.W. zijde te steil bleek. De ten bate van „Jonathan" fa den avond van 3 Febr. gehouden collecte heeft plm. f. 12 opgebracht. WOUBRUGGE. Burgerlijke Stand. ZWAMMERDAM. Burgerlijke Stand. Geboren: Clasina Adriana, d. vanAj nus Bruggraaf en van Jacoba Geen van Dorp Jan Hendrik, z. van Ja Blaazer en van Margaretha Akertje Laurens, z. van Laurens Zwaan eu Johanna Wilhelmina Rusting. Ondertrouwd: Arie Hendrlcus van jm, 34 j. en Jansje Elisabeth van Grit zen jd. 25 j., te Woubrugge. De heer B. Spreij heeft in niet zijne benoeming tot lid van den! der gemeente Alphen a. d. Rijn, bef als bestuurslid der Chr. Hlst. Kieste alhier. In zijn plaats werd de heer M als bestuurslid gekozen. RECLAME. Alle ruwheid en roodheid, pukktKj! en uitslag, worden weggenomen d» Doos 30-60. Tube 80ci Bij Apoih. en Drogisten Geboren: Cornells Christiaan, Z. van C. Wijsman en C. Rodenburg Maria An- thonia, D. van J. Kuipers en P. Akerboom. Getrouwd' Jacob Militie 21 j. en Johanna Verkade 21 j. Steunt, bij gelijken prijs en kuit De Nederlandsche Industrie. Hiermede dient gij Uw lani En bestrijdt gij de werkloosl VOOR DINSDAG 9 FEBRUARI Hilversum 1875 M. Uitsl.: AVRO-ui: 8.00: Gramofoonpl. 10.00: Morga ding 10.15: Gramofoonpl. 1030:1 dracht door mevr. de Vries—Kellerst 11.00: Orgelspel door P. v. Egmot Bram Mendes (viool) 12.00: Gramd platen 12.15: Kovacs Lajos 2.30: mofoonpl. 3.00: Knipcursus - Piano-recital door E. Veen 4.30: deruur 5.30: AVRO-Kamerorkest. 1 Vos Mendes (zang) 7.30: EngeM 8.00: Gramofoonpl. 8.15—9.1s: den Dierentuin, Den HaagLilli Gyeni h - ar Zigeunerorkest 9.15: Optreden Nono 9.3510.00: Omroeporkest- Vaz Dias 10.15: Vervolg omroeporke 11.3012.00: Gramofoonpl. Huizen, 298 M Uitz. KRO-Uitz. -1 9.15 en 10.00—11.30: Gramofoonpl. -j Godsd. Halfuurtje 12.15: KRO-lto 1.45: Gramofoonpl. 2.00: Vrouwenul 3.00: Knipoursus 3.30 Cursus hoe maken 3.45: Knipcursus 4.30: moderne zakenman". Cursus 4.55: Kunstensemble 5.45; Gramofoonp 6.15: Vervolg concert 6.45: Engel» 7.10: Causerie „Sacrementalia of laria" 7.45: Verbondskwartiertie Prins Carneval ln de KRO-Studio Vaz Dias 9.15—12.00: Cabaret- gramma. Daventry, 1554 M. 10.35; Morgei ding 12.20: Orgelspel door E. OH 1,20; Orkestconcert 2.25: Vo« Schoten 4.50: Orkestconcert Kinderuurtje 6.20: Berichten Piano-recital door R Paul ,7.10: sche causerie 7.40: Variété 1 „The tea-time Four". Piano-duetten zang 9.40: Militair orkest ra. m.1 Watkins (tenor) 10.50—12.20: Dans ziek. Parijs „Radio Paris", 1725 M. 1 12.50: Gramofoonpl. 8.20: Orkesten» 8.50: Gramofoonpl. 9.20: Radio-' neel. Kalundborg, 1153 M. 11.20-1* kestconcert 2.20-^5.20: Orkesten» m. m. v. solisten 7.20: Orkestconcen 7.35—9.35: „Het levende lijk" van Tob 9.50—10.20: Strijkkwartet - Dansmuziek. Langenberg, 473 M. 6.25—7.20: Orb concert 11.20 en 11.55: GramofoM»-, 12.25—1.50: Orkestconcert - «T Orkestconcert 7.20: Vastenavond eert 8.30: „Mörder". Hoorspel Berichten, Daarna: sluiting. Brussel, 508 en 338 M. 508 f*. 2.05: Gramofoonpl. 2.45: Versla? voetbalwedstrijd „Roode Duivels ,tf luwen" 5.20: Orkestconcert 6 „j» slag van het Carnaval te Binchee» mofoonpl. 8.20: Camevalscono»-,| 338 M.: 12.35—2 05: Gramofoonpl - Zie 508 M. 8.20: SAROV-UitZ- solisten, mandoline-orkest en koor Rome, 441 M. 7.20: Gramcfjgg 8.20: Lichte muziek. Orkest en sol»1®', Zeescn, 1635 M. 5.50: OP Daarna tot 7.35: Concert 11;®, ber. Daarna: Gramofoonpl. 'X-n Concert 3.504.50: Concert kestconcert.

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 10