ERALLS 2.35 i LUCHTTEMPERATUUR. laatste berichten. beursoverzicht. sport. rechtzaken. marktberichten. t STADSNIEUWS. BINNENLAND. «ISMATEN I ^STU6-75- N6w'York Steunt met Uw gaven het Leidsch Crisis-Comité. Advertentiën. WEERBERICHT. Barometerstand. Jp A'ê; nladag 3 uur: 770. Biddag 3 uur: 770. EGRAFISCH WEERBERICHT. Ned. Meteorol. Instituut, De Bildt Ite stand 776.4 te Hernosand en stand 762.3 te Janmayen. Ichting tot den avond van 6 Febr.: tot matige, Oostei. tot Zuid- jen wind. Nevelig tot halt be- Veinig of geen neerslag. Daling hperatuur. enlanusch wferbericht. deeld door het Kon. Ned. Met. Instituut te De Bildt.) oressie op den Oceaan heeft zich' Noordwaarts verplaatst, dus nog drukdaling gegeven over de Brit-' llanden. Terwijl de depressie in het verder aftrok, trad in het Noordeu mdinavië een sterke drukstijglng net een aanzienlijke daling van de [ituur gepaard ging, waarbij in Fin- nperaturen tot minus 34 graden voorkwamen. jchijnlijk zal de verdere ontwikke ien drukstijging over het Oostzee- en over Noord-Duitschland bren- wIj 1 over Scandinavië een depres- uit het Noorden nadert, de Ivorst weer doet Verdwijnen. In dat kal de Zuid-Oostelijke wind, die I over onze omgeving te verwach- I wel eenige afkoeling, maar geen lan beteekenis brengen, j groote droogte tot 5 KM. hoogte k alle vllegtulgpeilingen gisteren jen, komt tot uiting door den ge- I regenval. Behalve Weenen met 5 i er geen station met meer dan 2 islag. «Ie temp. 5 gr. C. (41 gr. F.), jvoorm.: 5'/; gr. C. (42 gr. F.). It'snüdd.: 6 gr. C. (43 gr. F.), fnam.: S'/s gr. C. (42 gr. F.). jüATERTIJDEN TE KATWIJK a. Z. Voor Zaterdag. l.le 3.21 uur; nam. te 3.39 uur. OP VOOR FIETSERS e.a. 5.22 nan. tot 7.05 van. A.NS- OP-*EjToNDERGANG. op: 7,40 uur; onder; 15.14 uur. ACADEMISCHE EXAMENS, i zÖn voor het Voorbereidende kerkelijk examen de heer J. Bronsgeest (lolden)aanvullend doctoraal examen Indisch Recht mr. P. Moolenaar (Den Haag)ar tsexamen le deel de heeren J. 3. A. M. Kant (Leiden), C J. van Kerkwijk (Den Haag) en G. F. A. v. Weerkom (Den Haag). Bevorderd zijn tot arts mej M P Vroon (Dlnteloord) en de heeren F. Delkez (Dordrecht), F. J. van Hellemondt (Delfti, II. Lekkerkerker (Delft) en W. C. Llnscho- ter. (Den Haag). DE TOESTAND VAN Mr. J. Th. LINTHORST HOMAN. De toestand van mr. J. Th. Linthorst Homan, oud-Commissaris der Koningin in de Provincie Drenthe was hedenmor gen iets vooruitgaande. De patiënt had een rustigen nacht. Na het specialistisch onderzoek hebben de geneesheeren weer eenige hoop op herstel gegeven. RECLAME. DE POSTVLUCHTEN. Aneta-Vaz Dias meldt: Bij de KX.M. is bericht ingekomen dat de „Raaf" om 6.15 uur uit Batavia is vertrokken- en om 9.25 in Palembang is geland. Om 10.10 uur vertrok het toestel Vahdaar en landde te 15.25 in Medan. Het postvliegtuig de „Leeuwerik" is he den fe 6.15 uur uit Bangkok vertrokken, te 11.15 uur te Alorstar geland, daar te 11.45 uur weer opgestegen en te 13.25 uur te Medan geland. BRAND. Gisteravond brandde bij Olst in de buurtschap Duur de kapitale boerderij af van den heer D. Makkink. Eenige stuks vee werden gered, doch 24 stuks van het beste soort zijn in de vlammen omgeko men. Dank zij den garagehouder A. van Keulen was de brandweer spoedig ter plaatse, doch deze kon niets meer uitrich ten. De geheele boerderij ging in de vlam men op. Het was een van de grootste boerderijen van de gemeente Olst. Per soonlijke ongelukken kwamen niet voor. Verzekering dekt de schade. [iAUW. Bit UI IV, 'IT EN KHAKI II, 3.95, 1.60 3.30 3261 ERDAM. 5 Februari. Uiterst stille Koersen nagenoeg over de geheele veranderd. Suikerwaarden flauw. handel van heden is nagenoeg tot gekomen. Zelfs in Kon. Olies, die [J®1® dagen op groote schaal wprden bdeld ging nagenoeg niets meer om. «rsen waren in vergelijking met het R?Ü nagenoeg onveranderd, aive Suikerwaarden die enkele pnt. E'De beslissing dat Cuba dit jaar i 5ail:er zelf fabriceeren terwijl i vS?r Jy10 tnlUioen ton niet kon inmJ zoodat de voorraden zijn 'omen, maakte een ongunstigen l°le„u™aarden waren zeer stil. Kon. LHandhaafden zich op het vorige .^.yS^hkaansche soorten nijgden JE?, Rubbers handhaafden zich op ÊXf,„EI1)z™ van gisteren; de res ttenh boden eenlgen steun, fond °8en z'cb geheel op den BganSi,ln Mijnen was uitermate Knderrt °^raiies waren geheel en al n van H.;1^heepvaarten wisten de n few? l,ere,n ie behouden. Amerik. !en mr?» de attentie, de no- tiemarkf w eerder Iets lager. De 'as kalm en prijshoudend. 1 itisselkoersen. ^"d977i;!8l/6', Dultschland 53.92",i, stenriik i4'63" Zwits rland en 13 25 Denemarken 47.25 EEN TARIEFOVEREENKOMST MET ENGELAND? Uit Kopenhagen wordt gemeld; Het dagblad „Polltiken" meldt uit Ge neve, dat aldaar tusschen vertegenwoordi gers van de mogendheden, die het Oslo- Verdrag hebben onderteekend. namelijk Defiemarken, Zweden. Noorwegen en Ne derland. voorloopige particuliere bespre kingen hebben gehad met leden van de Britsche delegatie te Genève over een tariefovereenkomst tusschen deze staten en Engeland. De speciale correspondent van het Ko- penhaagsche blad weet naar aanleiding hiervan mede te deelen. dat de Engelschen teneinde een tegenwicht te krijgen tegen de eischen van hun koloniën, gaarne be reid zouden zijn den Scandinavischen Staten en Nederland een bevoorrechte po sitie in te ruimen. Terwijl echter voor Noorwegen en Zweden de verhoudingen tamelijk eenvoudig werden geacht, bestond er van Engelsche zijde eenig verzet tegen de beide staten met hun grooten agrari- schen uitvoer: Nederland en Denemar ken. De correspondent wijst er op, dat het eerste contact tusschen de vertegenwoor digers der genoemde mogendheden slechts een particulier karakter droeg, en dat deze zaak zeker vóór de aankomst van den Engelschen minister van Bultenlandsche Zaken, Sir John Simon, geen vasteren vorm zal kunnen aannemen. DE PACHTWET VERWORPEN. De Eerste Kamer heeft heden de Pacht wet met 25-21 stemmen en het wetsont werp tot instellen van pachtcommissies verworpen met 24 tegen 22 stemmen. Tegen de Pachtwetten stemden; 11b., c.h., a.-r. en de katholieken Anrtz, Dob- belmann. Janssen, Blomjous, Michiels van Kessenich en van Sasse van Ysselt. Voor: s.d„ v.d., en de katholieken Ste ger, Nivard, De Bruin. Heerkens Tijssen, Visser, Serrarens en van Lanschot. BEPERKING VAN HET AANTAL STUDENTEN IN DE GENEESKUNDE. Hedenmiddag heeft de Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen in zijn Departement geïnstalleerd de com missie. ter beraming van maatregelen, welke moeten leiden tot beperking van het aantal studenten in de faculteit der geneeskunde. Voorzitter der commissie is mr. J. B. Kan. CONTINGENTEERING. Naar wij vernemen heeft een wetsont werp inzake de contingenteering van versch of gekoeld en van bevroren rund en kalfsvleesch, ter vervanging van de Koninklijke Besluiten van 23 en 30 Jan 1932. bereids het Depaitement van Arbeid. Handel en Nijverheid verlaten. WONDERLIJKE SPELING DER NATUUR. Bij den landbouwer J. V. te Valkenburg werd een kalf geboren, normaal van lichaam, bouw maar met twee aaneenge- groeide koppen. Duidelijk zijn twee mond openingen en vier oogen waar te nemen, waarvan de twee binnenste in één oogkas zitten en den indruk geven van één oog. Velen komen deze wonderlijke speling der natuur bezichtigenl DE OLYMPISCHE WINTERSPELEN. DE OPENINGSPLECHTIGHEID TE LAKE PLACID. Amerika won dc 500 en 5000 M. hardrijden op de schaats. Reuter's speciale dienst meldt uit Lake Placid De opening van de Olympische Winter spelen geschiedde gistermorgen om 10 uur door gouverneur Roosevelt. Het weer was uitstekend. De zon scheen tusschen de wolken door. Elkeen stapte, bij den kouden Noordenwind, krachtig voort om warm te blijven en toen de plechtigheid der opening begon, waren er ongeveer 3000 toeschouwers aanwezig. Gelijk steeds bij de Olympische Spelen Vormde het groote défilé der deelnemers een indrukwekkend schouwspel. Elke groep van eenzelfde land werd vooraf ge gaan door de nationale vlag; de muziek speelde en het Amerikaansche volkslied weerklonk. Voorop in den stoet trokken de Oosten- rij ksche deelnemers, de Amerikanen sloten de lange rij. Het was voorzichtig marcheeren over het gladde ijs met voortdurend gevaar voor uitglijden. De vertegenwoordigers van elke natie werden door de toeschouwers met applaus begroet. De Noren misten bij den optocht in hun groep den ski-looper Rustadstuen. die momenteel ziek ligt met influenza. Zweden was zonder den expert in het kunstrijden op de schaats Grafstroem die bij de training met een filmtoestel in aanraking is gekomen en aan de knie verwond werd. «r Na afloop van de openingsplechtigheid begonnen de wedstrijden met het num mer hardrijden op de schaats over een afstand van 500 Meter. De voorwedstrijden brachten de vol gende resultaten: Eerste ronde: 1. F. Stack (Canada) in 44.3 sec.; 2. John Shea (Ver. Staten); 3. E. Lindboe (Noorwegen.) Tweede ronde: 1. B. Evensen (Noorwe gen) in 45.3 sec.; 2. W. Loghan (Canada.) Derde ronde: 1. A. Hurd (Canada) in 44.9 sec.; 2. O'Reill Farrell ((Amerika) Finale: 1. John Shea (Ver. Staten) in 43.4 sec.; 2. B. Evensen (Noorwegen) op 5 meter; 3. A. Hurd (Canada) op 3 meter; 4 F. Stack (Canada); 6. W. Loghan (Ca nada); 7. Farrell (Amerika) Shea nam bij de start direct de leiding en stond die niet meer af. (We herinneren er hierbij aan dat het nummer 500 meter in 1924 te Chamonix gewonnen werd door den Amerikaan Jewtraw in 44 sec. en in 1928 te St. Moritz door den Noor Evensen en den Fin Thun- berg, beiden met een tijd van 43.4 sec.) a De eindstrijd op het nummer 500 meter hardrijden op schaatsen, dat in den mid dag werd verreden, bracht eveneens een succes voor Amerika. De uitslag van den eersten rit luidt: 1, Irving Jaffee (Amerika) in 9 min. 51.6 sec.; 2. Edward Murphy 'Amerika) en Ballangrud (Noorwegen) met denzelf den tijd; 4. H. Smyth (Canada). 2e rit: 1. Evensen (Noorwegen) 10 min. 1.4 sec.; 2. Taylor (Engeland); 3. Loghan (Canadai; 4. Stack (Canada). Eindstrijd; 1. I. Jaffee (Amerika) in 9 min. 40.8 sec.; 2. Murphy (Amerika); 3. Loghan (Canada); 4. Taylor (Engeland); 5. Ballangrud 'Noorwegen)6. Evensen (Noorwegen), Slack (Canada) en Smyth (Canada.) 'De 5000 Meter werd in 1924 te Chamo nix gewonnen door den Fin Thunberg in 8 min. 39 sec., en in 1928 te St. Moritz door den Noor Ballangrud in 8 min. 50.5 sec.) Gistermorgen om elf uur werd het ijs- hockey-tournooi geopend met den wed strijd tusschen Amerika en Canada. Canada heeft met 2—1 gewonnen. Het eerste gedeelte verliep zonder doelpunten. Na de eerste rust nam Amerika door Eve rett de leiding (1—0) doch Simpson maakte voor Canada gelijk. Ten slotte scoorde Lindquist voor Canada het win nende punt. Daarna werd de ijshockeywedstrijd tus schen Duitschland en Polen gespeeld. Ge durende het spel viel een dichte sneeuw bui. Duitschland won met 2—1. Het spel werd zeer bemoeilijkt door den sneeuw, die de spelers bijkans verblindde. Niette min waren de Amerikanen uitbundig in hun lof over de goede spelkwaliteiten Nader wordt gemeld: Hedenmorgen woedde de sneeuwstorm nog steeds voort, waardoor de kans op het welslagen der ski-wedstrijden voortdu rend beter wordt. Het is uniek weer voor wintersport. Een Poolsch deelnemer zou trachten heden draadloos met Polen te spreken en het is waarschijnlijk dat een Engelsche deelneemster zou pogen aldus Engeland te bereiken. Vier bekwame Duitsche bobsleerijders, wonende te New York. zullen naar Lake Placid vertrekken ter versterking van de Duitsche ploeg, die door eenige ongelukken aanzienlijk ver zwakt is. INWERKINGTREDING WINKELSLUITINGSWET 1930. Aanvankelijk lag het in het voornemen der Regeering de winkelsluitingswet 1930 Stbl. 460 op 1 Maart 1932 in werking te doen treden. Verschillende gemeentebestu ren zonden hun verordeningen op de winkel sluiting met het oog op den datum van 1 Maart 1932 tijdig bij de Regeering ter goedkeuring in. Voor zoodanige tijdige inzending werd echter door vele andere gemeentebesturen geen zorg gedragen, ter wijl in een groot aantal gemeenten de vaststelling van verordeningen nog in over weging is. In verband met deze omstan digheden bleek het noodzakelijk de in werkingtreding der wet nog eenigen tijd uit te stellen. Bij K.B. van 4 Februari is de datum van inwerkingtre 'in<r der wet thans vastgesteld op 1 Mei 1932. DE MOORD OP DEN HEER ESCHAUZIER. DE MEDE-TEN-LASTE-GELEGDE VALSCHHEID IN GESCHRIFTE. Hedenochtend heeft de Haagsche recht bank de behandeling van de strafzaak te gen J. A. J. H. K. en J. G. W. P., verdacht van moord op den heer W. G. J. Eschau- zier op 9 Mei 1931, K. bovendien van valschheld in geschrifte enz. voortgezet. Thans wordt de vaischheid in geschrifte tegen K. behandeld. Eerste getuige is de 31-jarige Th. J. Mul der, employé bij de Bank van Heldring en Pierson. Deze verklaart dat op 15 April 1931 des middags drie uur een jongeman zich aan het loket van de bank vervoegde met een enveloppe, welke een kwitantie op naam van den heer Eschauzier tot een bedrag van f.5225 inhield. Getuige vroeg den jongeman nadere inlichtingen, o.a. hoe hij aan de kwitantie kwam en of hij den heer Eschauzier ken de. De jongeman zeide de enveloppe van een heer te hebben gekregen, dien hij wel van aanzien kende. Op een nadere vraag, waar de aanbie der zou kunnen zijn, werd hem geant woord, dat deze vermoedelijk in „Het Zuid was, doch bij telefonische informatie bleek hij daar niet te zijn. Get. heeft toen den jongen gevraagd maar eens terug' te komen, omdat de zaak moest worden onderzocht. De 15-jarige B. Visser, loopjongen, be vestigt deze mededeelingen. Op verzoek der politie, had hij inder tijd verd: K. aangewezen als de man. die hem den brief gegeven had. Verdachte K. zegt. dat deze jongen ra het Huis van Bewaring voor hem en 'n paar andere personen is geleid. De jon gen antwoordde eerst nadat de naam K. was geroepen en daaraan de mededeeling toegevoegd: „sta 'ns op." dat K. daar stond. De jongen betwist dat het zoó gegaan is. De hoofdinspecteur van politie J. L. Halstein verklaart, dat hij mededeeling kreeg, dat de firma Heldring en Pierson was. opgelicht. Hij heeft, na de kwitantie te hebben gezien, de zaak onderzocht en op 10 April .den van de vaischheid ra ge schrifte verdachten K. laten arresteeren. Op een vraag van den verdediger mr. Nederveen antwoordt getuige, dat hij K. met denzelfden vulpenhouder, dien hij voor het schrijver, van de handteekening op den wissel zou hebben gebezigd, een en ander heeft laten schrijven om het handschrift te controleeren. De pen was eenigszins beschadigd. Verdachte heeft niet om ander schrijfmateriaal gevraagd. Getuige wilde trouwens hetzelfde mate riaal bij de controle zien gebruikt. De heer Waltman, inspecteur van poli tie. heeft de kwitantie, die met de ma chine was getypt, nader onderzocht. De letters, op de a na. waren dezelfde als van de schrijfmachine in gebruik bij de distilleerderij, waar K. werkzaam was. De heer P. Eschauzier beschouwt op de kwitantie-achterzijde eenige woorden, on derteekend met den naam van wijlen zijn broer. Hij kon niet positief zeggen, dat dit al of niet het handschrift van zijn broer was, maar ziet wel, dat. indien het is na gemaakt,. dit buitengewoon goed is ge schied. Wél verklaart hij van eenige hem getoonde brieven, dat deze door zijn broer zijn geschreven. Wanneer zijn broer geld noodlg had, dan was het zijn gewoonte, dit per chequeboekje te doen en niet op de methode van een kwitantie al kon get. niet beslist het tegendeel verklaren. De heer N. van Nassau, mecanicien, chef- monteur van de Remington-maatschapplj. heeft op het kantoor van „De Ooievaar" proeven van vergelijking genomen op de schrijfmachine. De gelijkheid tusschen het typeschrift op de kwitantie was volkomen met het schrift van de Remington: alleen was er een kleine beschadiging in de kleine a en dan waren er nog enkele kleine fouten op de machine in het afdrukken met on derbreking van de g en de w. Diezelfde tvpefouten kwamen ook op het kwitantie voor. Dat twee machines precies dezelfde fouten vertoonen komt zelden of nooit voor. Met inbegrip van de cijfers waren er vier foutjes. Machines, waarvan construc tiefouten worden ontdekt op de fabriek, worden niet afgeleverd. Verdachte K: Op den wissel komen ook g's voor, die de beschadiging van de ma- chineletter niet vertoonen. Hoe verklaart de deskundige dat? Get. Van Nassau: Van sommige letters is inderdaad de fout in verminderde mate &£UlW6Zig. De heer Schirm heeft het fleschje inkt dat in beslag genomen is onderzocht en dit vergeleken met de handteekening Steinbach op de kwitantie. De eigen schappen van de inkt waren dezelfde. Op een vraag van den verdediger, mr. Nederveen. of de kans groot is, dat inkten in verschillende deelen van de stad ge kocht, gelijk reageeren, antwoordt getuige Schirm bevestigend. De heer A. F. van Beurden, schriftkun dige. heeft het handschrift op de kwi tantie onderzocht en dit vergeleken met het schrift van eenige brieven van ver dachte K. afkomstig. Verdachte K. erkent alleen ten aanzien van die brieven dat zij van hem afkom stig zijn. De heer v. Beurden verklaart, dat het gelijk is aan dat op de kwitantie. (Geruimen tijd wordt vervolgens besteed aan de controle van diverse letters in de handteekening op de kwitantie). Daarna wordt gepauzeerd. LEIDEN, 5 Febr. Veemarkt. 637 runderen, 193 kalveren, 1158 Schaepn. 19 stieren 151) —290, handel stroef; 185 kalf- en melk koeien 130—29 2050 vare koeien 120—215, handel matig: 221 vette ossen 165—300 per stuk, 36—72 ct. per K.G. schoon a. d. haak, handel matig; 12 graskalveren; 16 vette kalveren 40—110 per stuk, 80—105 ct per K.G. schoon a. d. haak; 177 nuchtere kal veren 4—9, handel matig; 856 vette schapen 22—25, 300 weide schapen 16—20, handel matig; 292 mestvarkens 6—18, Londensche 16—20 ct per K.G. levend gewicht; zouters 20—22 ct per K.G. levend gewicht, handel traag; 465 biggen 2—4; 2 paarden; 6 bok ken en geiten 4—10. Kaasmarkt, 5 Febr. Aangevoerd 51 partijen kaas. Goudsche kaas 44 partijen Leidsche kaas 7 partijen, le soort Goudsche kaas f. 28—32, 2e soort idem f. 25—27, le soert Leidsche kaas f. 24—27, 2e soort idem L 20—23, per 50 K.G, Handel matig. BODEGRAVEN, 4 Febr. Eierenveiling B.R.K.V. Aanvoer 11931 kipeieren, prijs wit f. 3.80—4.10, prijs bruin f. 3.80—4.30, eend eieren f. 4—4.20 per 100 stuks. HOOFDDORP, 4 Februari. Graanbeurs, Rogge f.5—5.50. Gerst (chevalier) f. 6.25— 6 75. Haver f. 6.25—6.75. Witte Duiveboo- nen f. 9.50—10.50. Paardeboonen f. 6.25— 6.75. Groeneerwten f. 10—11.50. Karwij f. 20.50—21.50. Geel mosterd f. 14—16. Blauwmaanzaad f. 2526. Kanariezaad f. 8 —8.50. Alles per 100 K.G. LEEUWARDEN. 5 Febr., Veemarkt. 365 Enter Stieren 60—110; 354 Vette koeien 140—265; 55—72 cent per K.G. 565 Melk en Kalfkoeien 120—260; 70 Pinken 45— 110; 78 Vette kalveren 3070; 394 Nuch tere kalveren 4—8; 740 vette schapen 12 —22; Weide schapen 1118; 1110 Vette varkens 17—75 22—27 ct. per K.G. Zouters 21—23 cent per K.G. 62 magere varkens 1242; 260 kleine biggen 3—7: 13 bokken en gelten; 9 Paarden. Totaal aanvoer: 4217 stuks. Zuivel: Sleutelkaas 11—38 ct- Nagel kaas 12—14; Goudakaas 1248; Edammer kaas 1251: Aanvoer 34419. Mijnboter 1.21—1.85. Aanvoer 5/3, 14/6, 0/12 vaten. Commissie 1.27. Eierenhandel. Aangevoerd 45000 K.G, Prijs 34V«ct. per stuk. Handelsprijs 0.51'/s0.65 per KG. 300 K.G. Eenden eieren. Prijs 4—5 cent p. stuk. Handelsprijs 0.55—0.65 per K.G. Pluimvee. 10 siachthanen 0.501.p. stuk. 30 Slachtkippen 0.60—1.10: 70 jonge Hanen 0.40; 10 jonge duiven 0.10; 10 Eenden 0.800.90; 15 Konijnen 0.20 p. p. RIJNSATERWOUDE, 4 Febr. Eierenvei- ling. Aangevoerd 3)80 kipeieren f. 2.90—4, per 100 stuks. 50 eendeieren 3 ct. p. stuk. ZEVENHOVEN, 4 Febr. Eicrenveiiing. Aangeveerd 2955 stuks. Kipeieren f. 3.20— 4 50, eendeieren f. 3.30 per 100 stuks. Boter f. 0.46—0.50 per pond. Handel matig. Geboren MARIA Dochter van JOH. POUW en J. M. POUW— V. d. LELIE, Leiden, 4 Febr. 1932. FresidentSteijnstraat 36. Tijd. Acad. Ziekenhuis. 4496a Geboren: CATHERINA JOHANNA Dochter van J. F. VOORBIJ. C. L. VOORBIJ—SUSAN Leiden, 5 Februari 1932. Wasstraat 50. 4506a; Tijdelijk Diaconessenhuls. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een geduldig lijden, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze ge liefde Echtgenoot en zorg zame Vader, Behuwd- en Grootvader de Heer WILHELMUS SCHOUTEN in den ouderdom van 65 jaren. Leiden: Wed. W. SCHOUTEN- WEGMAN. W. C. J. VAN BERKEL— SCHOUTEN G. VAN BERKEL en Kir deren C. A. J. J. J. POLDERMAN- SCHOUTEN. P. J. POLDERMAN. Amsterdam: W. M. W. PERTERS- SCHOUTEN. E. PEETERS en Kinderen. Wassenaar: W. SCHOUTEN. W. J. SCHOUTEN— DE ROOY. Leiden: A. J. SCHOUTEN en Verloofde. ELISABETH J. SCHOUTEN en Verloofde. Leiden, 4 Februari 1932. Hansenstraat 10. Algemeene kennisgeving. De begrafenis zal plaats hebben Maandag 8 Febr. a.s. te 10 uur op het R.K. Kerkhof. 3251 Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een geduldig lijden, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze ge liefde Broeder, Behuwd- broeder en Oom, de Heer WILHELMUS SCHOUTEN in den ouderdom van 65 jaren. Amsterdam: W. C. VERSCHRAGEN- SCHOUTEN. J. D. VERSCHRAGEN en Kinderen. Leiden: E. SLOOTS-SCHOUTEN. L. J. SLOOTS. Zutphen: J. SPEE—SCHOUTEN. J. G. C. SPEE en Kinderen. 4 Februari 1932. 3252

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 3