ONZE ELFTALLEN-REVUE ALPHIABODEGRAVEN 6—4. Twee gelijkwaardige ploegen. Met een drietal 5e elftalspelers als in vallers, waarvan er twee reeds een wed strijd achter den rug hadden, stelt Alphia zich tegen Bodegraven op. Er wordt di rect aan beide kanten vinnig aangepakt, maar de voorhoedes weten het voorloopig niet verder te brengen dan de backs. Het terrein is glad en zwaar en speelt de elf tallen danig parten. Het eerste schot dat de keeper der gasten op zijn heiligdom krijgt, komt van Alphia's invaller-links buiten en treft doel daar de doelman den gladden bal door zijn vingers laat glippen. Bij een nieuwen aanval loopt de midvoor den bal uit zijn handen, zoodat Alphia al spoedig met 20 leidt. Bode graven komt dan wat opzetten en ver kleint haar achterstand uit een penalty toegekend wegens hands van Alphia's rechtshalf. Kort daarop komt Bodegra- ven's midvoor alleen voor doel en de stand is gelijk 2—2. De Oranje-Witten gaan dan wat enthousiaster spelen wat de rood-zwarten beantwoorden zoodat de scheidsrechter het lijntje strakker aan moet halen om al te forsch spel te be letten. Nog voor de rust scoort Alphia's midvoor het derde doelpunt en er wordt met 32 van doel gewisseld Bodegraven begint de tweede helft met een offensief op het Alphia-doel waar beide backs de handen vol hebben, doch met verre trappen en geholpen door de buitenspèlval weten zij haar voorhoede geregeld aan het werk te zetten. Haar rechtsbuiten ziet eensklaps een vrij veld voor zich en met een hoog schot moet de keeper der Rooden voor de 4e maal den bal uit het net halen. De achterhoede der bezoekers dringt gevaarlijk ver op wat oorzaak is dat de midvoor der thuisclub weet door te breken en keeper incluis pas- seerend, den stand op 52 brengt. Na goed samenspel met den linksbinnen maakt dezelfde speler het zesde doelpunt wat Bodegraven te bar is. Fanatiek komt zij opzetten en uit een mooien voorzet van links doelpunt de midvoor. Ook krijgt Bodegraven weer een penalty te nemen voor een overtreding van een Alphia- back. Beide elftallen zijn dan uitgespeeld en weten geen wijziging meer in den stand te brengen zoodat Alphia tenslotte met 64 wint. HOLLAND—ALPHEN 3—1. Een onverwachte nederlaag. Alphen heeft zich tegen verwachting door Holland laten slaan. Met 31 bleven de Utrechtenaren de meerderen over de Rijnbewoners. Zoodoende wordt het nu oppassen, anders kon het kampioenschap Alphen wel eens voorbij gaan! De voor hoede der bezoekers was dezen middag niet erg op dreef, zoodat menige kans door slecht schieten verloren ging. Daar bij was de verdediging der thuisclub in prima conditie, vooral het backstel van Holland wist steeds de aanvallen van de voorhoede der bezoekers te onderscheppen Zoodra wordt aangevangen, komt de thuisclub in den aanval. Alphen neemt het leder weldra over en forceert vele ge vaarlijke aanvallen op het doel der thuis club. waarbij menige goede kans door slecht schieten verloren gaat. Holland poogt met snelle doorbraken de leiding te nemen. Wanneer de rechtsbuiten eens op doel plaatst belandt de bal bij den linksbuiten der thuisclub, die onhoud baar inschiet (I0). Ook Alphen laat zich niet onbetuigd en wanneer haar rechts buiten het leder voor doel plaatst, kopt Krumpelman den bal in het net (1—1). Thans wordt door beide elftallen vinnig om de leiding gestreden; het gelukt de thuisclub, door haar linksbuiten ander maal de leiding te veroveren (21.) Met dezen stand komt de rust Na de rust blijft Alphen geruimen tijd het beste van het spel behouden, maar de voorhoede is slecht op dreef. Aan de an dere zijde weet integendeel de midvoor der thuisclub het net te vinden (31.) Ondanks hard zwoegen van Alphen. waarbij o.a. een penalty onbenut wordt gelaten komt onveranderd het einde. A. S. C.—U. V. V. 3—4. Het partijtje voetbal, dat gisteren door A.S.C. en U.V.V. aan de De Kempenaer- straat werd gespeeld, was van zoo'n vriendschappelijken aard. dat nauwelijks van een wedstrijd sprake kon zijn. Er werkte voor de spelers dan ook weinig mee om tot enthousiasme te geraken. Langs de lijnen was nagenoeg geen mensch te bekennen toen scheidsrechter F. Boom, die keurig leidde, de spelers in het veld riep, en het bekende „hup A.S.C." dat een enkele maal uit een ju- niorenmond door de tribune galmde, werd plots verstikt door een verschrikt „stil jol". Het was ook stil, zóó stil als wij het bij A.S.C. nog nooit eerder hebben mee gemaakt. De rood-wit geblokten winnen den toss. A.S.C. trapt met een klein briesje tegen, af. Van het begin af aan is het een kalm spel, waarin de verdediging aan beide zijden gemakkelijk de baas blijft. Na een kwartier weet de rechtsbinnen van U.V.V. het eerste doelpunt te maken A.S.C. krijgt dan enkele kansen, welke door slecht en steeds te hoog schieten te niet worden gedaan. Als er 25 minuten is ge speeld doelpunt de U.V.V.-middenvoor voor de tweede maal. 0—2. Brouwer stelt zich telkens vrij op en krijgt dan ook meerdere ballen te verwerken. Zijn voor zetten worden, vooral door goed keepen van den U.V.V.-doelman, echter niet be nut. In een duel van Brouwer met den linksback van U.V.V. wint eerstgenoemde. Brouwer zet niet voor doch geeft keurig met een kort tikje aan de in beter po sitie staanden van Goor. Deze geeft op zijn beurt goed door naar van der Putten die onhoudbaar scoort 12. Even voor de rust weet de Utrechtsche linksbinnen voor de derde maal Westen te passeeren. Na de hervatting is A.S.C. er wat beter in. Het schieten laat ook nu echter nog veel te wenschen over. Als van der Put ten zich goed heeft opgesteld geeft Par- jatmo goed door. Een ren van Van der Putten wordt met een onhoudbaar schot besloten. 23. Na enkele vergeefsche aanvallen op belde doelen, weet de U.V.V.- linksbinnen den stand voor zijn club tot 42 op te voeren, welke kort daarop voor de derde maal door van Putten tot 34 wordt verkleind, waarmede spoedig het einde aanbreekt. R.C.L.—LEIDSCHE BOYS 4—1. R.C.L. heeft invallers voor v. Weizen Sr. en Brussee, terwijl bij de Boys al spoedig na het begin de linkshalf het tooneel van den strijd moest verlaten. Een invaller neemt zijn plaats in. Daar er weinig op het spel staat wordt er vrij tam gespeeld. Slechts v. Tol, de L. Boys linksbuiten pro beert nog wat leven in de brouwerij te brengen. Eenige vrije trappen tegen hem doen zijn enthousiasme echter aanmerke lijk bekoelen. De eerste aanvallen zijn voor de paars-witten, doch het levert hun geen succes op, al krijgen zij door het fé ver terugtrekken der Racinghalfs nog al eens kans om een schot te lossen. De R.C.L.- aanvallen worden meer berekend opge bouwd en een voorzet van v. d. Spree wordt door Burggraaf op de juiste manier afgewerkt. Eenige minuten later maakt L. Boys echter gelijk doordat Kruit, mee- nende dat de bal achter zal gaan, geen hand uitsteekt naar het schot van den linksbuiten der Boys. Mooten heeft intus schen eenige kansen verkregen na goed samenspel, hopeloos gemist. Hij maakt echter veel goed door een schitterend schot dat in den bovenhoek verdwijnt. Alzoo leiden de zwart-witten met rust met 21. Na halftime is er weinig goeds meer te genieten. De Boys trappen maar wat in het wilde weg, terwijl bij R C.L. verschil lende goede aanvallen door slecht schie ten geen voordeel opleveren. Toch moeten er door het slechte spel der L. Boys verde digers doelpunten komen. Vanaf de zijlijn lost Muiden een schot tegen de bovenlat, waarna v. d. Spree scoort. Kort voor het einde heeft Burggraaf nog eens succes, wanneer hij den bal over den uitgeloopen keeper inschiet. De heer Kroschel heeft het dezen mid dag vrij gemakkelijk gehad, terwijl hij het er verder verdienstelijk afbracht. ALPHEN II—HERCULES III 9—4. Precies half drie wordt onder leiding van scheidsrechter Soeteman aangevan gen. Het begin kenmerkt zich door een gelijkopgaanden strijd. De bezoekers ne men na 10 min. uit een corner de leiding doch Alphen maakt weldra door haar midvoor gelijk. Als daarna Mulder goed voorzet, geeft de midvoor de thuisclub de leiding. Binnen enkele minuten weet de zelfde speler den voorsprong te vergroo- ten 3—1. De thuisclub blijft aanvallen, de linksbuiten plaatst goed voor, waarop Goddijn no. 4 scoort. De midvoor weet voor de rust nog tweemaal te scoren, zoo dat met 61 voor Alphen de rust aan breekt. In de tweede helft heeft Alphen weer het beste van het spet Na eenige minu ten. vergroot de linksbuiten uit een voor zet van rechts den voorsprong 71. Na dat de midvoor der thuisclub nogmaals dit voorbeeld heeft gevolgd (81) komt Hercules aan de beurt en verkleint den achterstand 82. De bezoekers komen er thans wat beter in. en bij een hunner aanvallen scoort de linksbinnen no. 3. Beide elftallen weten daarna nog eenmaal te doelpunten, zoodat, wanneer de scheids rechter het einde aankondigt Alphen met 9—4 heeft gewonnen. Foto E'l BODEGRAVEN II—ALPHIA II 0—2. Een behoorlijk resultaat bereikten de Bodegravenreserves, door met een vijftfal invallers spelend, tegen het sterke Alphia II met slechts 0—2 te verliezen. Zelfs kreeg Bodegraven de kans om de leiding te ne men. toen Both geheel alleen was door gebroken, doch zijn schot faalde volko men. Bijna de geheele wedstrijd is verder een spel geweest van de Alphia-voorhoede tegen de Bodegravenverdediging. Ae Al- phianen hadden echter het ongeluk, dat zij de beide backs en vooral ook keeper De Zeeuw in ongenaakbaren vorm aantrof fen, en zoo duurde het dan ook ruim een half uur voor de gasten met een diago naal schot en onhoudbaar voor De Zeeuw de leiding kon nemen. Tot rust bleef de stand ongewijzigd. Ook de tweede helft zijn de gasten bijna doorloopend in den aanval geweest en na een kwartier ge lukte het hen, den voorsprong tot 20 te vergrooten. De Bodegraven-defensie bleef verder meester van het terrein en verder aan een buitenspeldoelpunt wisten de gas ten het niet te brengen, zoodat het einde kwam met een kleine nederlaag voor Bodegraven. DE TOESTAND VAN G. S. MOM. De toestand van het Lugdunum-lid G. S. Mom, die op 15 November 1931 een been brak. en sindsdien in het Diacones sen-huis alhier wordt verpleegd, is thans zeer goed te noemen. De genezing ge schiedt slechts langzaam, doch gaat het zoo voort, dan kan verwacht worden dat hij ongeveer over 3 a 4 weken het zieken huis zal kunnen verlaten. LAGENDAAL EN HET NED. ELFTAL. Blijft hij beschikbaar? Naar de „Tel." verneemt zal de bekende Xerxes-speler en internationaal Lagen- daal Woensdagmiddag niet medespelen in het voorloopig Nederlandsche elftal tegen Reading. Lagendaal, die tot nog toe op het kantoor van het hoofdbureau van po litie werkzaam was gaat thans naar den opleidingscursus voor inspecteur, zoodat hij in verband met zijn werkzaamheden niet steeds vrij kan krijgen. Ook in de naaste toekomst zal Lagendaal niet steeds beschikbaar zijn voor zijn club, terwijl het nog staat te bezien of hij met de inter nationale wedstrijden voor het Ned. elftal zal kunnen uitkomen. Ook Adam heeft voor den oefenwed strijd op Woensdag a.s. afgeschreven. Vente maakt een goede kans hem te ver vangen. Of Adam op 14 Februari voor den wedstrijd tegen België beschikbaar zal zijn staat nog niet vast. LUGDUNUM VIII—LUGDUNUM VI 4—3 De „jonge acht" van Lugd. zorgde voor de sensatie door haar clubgenooten Lugd. 6. te kloppen. Direct na het begin doel punt het zesde 01. doch spoedig ligt de gelijkmaker in het net, 1—4. Aangemoe digd door dit succes is Lugd. 8 niet meer te houden en met de rust is de stand 41 voor het achtste. Na de pauze pakken belde teams goed aan doch het zesde is nu heer en meester. Twee maal moet keeper Honsbeek toch zwichten en onder groote spanning komt het einde. Roodenburg I is de gevaarlijkste concurrent van L. D. W. S. in den strijd om het L. V. B.-kampioenschap. Op onze foj van links naar rechts; voorste rij: S. den Os, aanvoerder A. Beij, H. Boom; 2de rij: S. v. d. Vlist, J. H. Pardon, P. Ju; 3denj: J. Nieuwenhuizen. J du Pne, J. Beijer, A. v. d. Vlist, J. v. Veizen. T.O.N.A. I—ALPHIA III 8—0. Alphia is volledig en T.O.N.A. heeft een invaller. Alphia heeft direct het beste van het spel, zonder het nochtans den keeper erg lastig te maken. Bij een aanval schiet de linksbuiten van Alphia tegen de lat, de bal komt voor de voeten van den mid voor en doelpunt, maar de scheidsrechter kent deze niet toe. Dan komt T.O.N.A. iets meer in den aanval, en als een Al- phia-back den bal met de hand speelt, plaatst Zwanenburg via den keeper in het net, 1C. Na rust is het spel eenigen tijd verdeeld, maar dan komt T.O.N A. opzetten en domineert voor alle linies. Zwanenburg, die uitstekend speelt, opent steeds naar de vleugels, daardoor groote verwarring stichtend in de Alphia achter hoede. Als Kromhout door alles heen is schiet hij kalm in, 20. Direct daarop maakt Azier er 30 van. Alphia tracht nu het spel te forceeren, maar de scheids rechter deelt eenige waarschuwingen uit. Geleidelijk voert T.O N.A. door toedoen van Kromhout 2)Kettenis, Sinteur en Zwanenburg (uit een penaltyi den stand op 80. Even vóór tijd is de scheidsrech ter genoodzaakt den aanvoerder van Al phia van het veld te zenden Spoedig daarop fluit de heer P. Kruit, die uitste kend leidde, het einde. LUGDUNUM IV—ROODENBURG III 4—1. De eerste aanval brengt voor Lugd. reeds succes als Bronsgeeat hard inschiet (10>. Lugd. blijft sterketdoch de blauw-zwarte achterhoede verdedigt met succes en met 10 komt de rust. Ook na de thee'is Lugd. iets sterker en al spoedig knalt Neuteboom h3rd in 20. Dan krijgt Roo denburg een penalty die benut wordt 2-1. De spanning stijgt totdat Bronsgeest er met een prachtschot 31 van maakt. Vlak voor het einde verdwijnt het leer op onverklaarbare wijze wederom in de Roo denburg veste, zoodat Lugd. met 41 won. Scheidsrechter v. d. Blom leidde keurig. S.C.O. I—TERLEEDE I 5—3. Een geflatteerde overwinning. S.C.O. speelt met een invaller. Terleede is volledig. Direct na het begin pakt Ter leede flink aan en na zes minuten spe len heeft zij, dan ook reeds een 20 voor sprong. Dit wordt S.C.O. te bar en zij gaat dan ook tot den aanval over, doch deze wordt afgeslagen De strijd gaat nu vrijwel gelijk op met Terleede een tikje gevaarlijker. Bij een Terleede-aanval wordt een Terleede-speler in het beruchte gebied gehaakt, de scheidsrechter kent een penalty toe welke via 's keepers han den in het net. verdwijnt, 30. Bij een hierop volgenden S.C.O.-aanval weet de linksbinnen onhoudbaar tegen te scoren, 31. Even later schiet de rechtsbuiten in doch dit doelpunt wordt door den scheids rechter niet toegekend. Dit ontmoedigt S.C.O. met het gevolg dat Terleede, zij het dan ook op zeer gelukkige wijze, nog tweemaal het net weet te vinden. Met 1—5 gaat dan de rust in. Na de thee pakt S.C.O. beter aan en Terleede wordt geheel teruggedrongen. Ongeveer een kwartier na de hervatting krijgt S.C.O. een penalty te nemen, welke door den rechtsbinnen benut wordt 25. Ter leede heeft nu niet veel meer in te bren gen. doch S.C.O. weet nog slechts één maal het net te vinden, zoodat het einde komt met 35 voor Terleede. Een gelijk spel had de verhouding het best weergegeven. A. R. C. I—QUICK BOYS I 1—1 LEIDSCHE BOYS III—D.S.O. II 4—3. De eerste aanvallen zijn voor D.S.O. doch de achterhoede van L. Boys weet het gevaar te keeren. Een kwartier voor de rust maakt een van de D.S.O. backs hands en uit de daarvoor toegekende strafschop weet L. Boys het eerste doelpunt te scoren. Direct na den aftrap een mooie aanval van D.S.O. en bij een misverstand maakt D.S.O. gelijk. L. Boys pakt nu beter aan en weet tweemaal achter elkaar resp. door mid denvoor en rechtsbinnen te scoren. Even voor de rust een aanval van D.S.O. waaruit goed gedoelpunt wórdt. Rust komt met 32 voor L. Boys. Na de thee pakken beide ploegen flink aan. Een goede aanval van L Boys volgt, waaruit de Boys hun vierde doelpunt scoren. D.S.O. komt nu overdon derend opzetten. Een penalty weten zij echter naast te schieten. Even daarna krijgt de linksbinnen van D.S.O. weder een kans en maakt onhoudbaar 43. L. Boys wordt op haar eigen speelhelft terugge drongen doch Dubbeldeman c.s weten steeds het gevaar te bezweren. Met 43 voor L. Boys komt het einde van dezer, fair gespeelden wedstrijd. Spanning tot het einde. Zaterdagmiddag vond onder zeer groote belangstelling de belangrijke wedstrijd plaats tusschen A. R, C. I en Quick Boys I. A.R.C. had dezen wedstrijd' moeten win nen om geiijk in puntenaantal te komen met Quick Boys. Zij had namelijk twee verliespunten terwijl de Katwijkers nog geen verliespunt hadden Onder de aan wezigen merkten wij o.a. op de heer Caro, de competitieleider van den L.V.B. en eenige andere bestuursleden. Over den wedstrijd het volgende: Onder leiding van den heer Hillebrand, bijgestaan door twee neutrale grensrech ters, trapt A.R.C. af op een terrein dat zeer glad en zwaar te bespelen is. Quick Boys is op het gladde veld nog niet thuis en de eerste aanvallen zijn voor A.R.C., maar Remmerzwaal c.s. weten doelpunten te voorkomen, vooral daar het spel der gastheeren wat slordig wordt afgewerkt. Als 6 minuten gespeeld is, moet midhalf Kr. van Duyvenbode voor een kniebles sure het veld verlaten Hoewel hij door Barnhoorn goed wordt vervangen betee- kent dit voor de Katwijkers een geduchte handicap. Daarna komt Kr. van Duyven bode Jz. het elftal completeeren. Q. B. neemt nu geleidelijk den aanval over en als er 20 minuten gespeeld is komt een voorzet van rechts, welke de keeper stopt doch onvoldoende wegwerkt, waarna een doelworsteling ontstaat, en uit een klu wen van spelers jaagt Tjebbes den bal in de vijandelijke touwen. 01. Dit is voor de thuisclub het teeken de zaken nog eens extra aan' te pakken. Als .dit niet vol gens de regels gaat is de scheidsrechter genoodzaakt een speler naar de kleedka mer te zenden. Rust breekt aan met on- veranderden stand. 01. Na de rust hetzelfde spel. A.R.C. met 10 man spelend is geenszins de mindere. De wedstrijd is meer spannend dan fraai, Eenige kansen worden door zenuwachtig heid om hals gebracht. Beide doelen be leven benauwde oogenblikken en wan neer de thuisclub goed opbrengt en een der Q. B -achterspelers den bal verkeerd beoordeelt rolt de bal tergend langzaam buiten bereik van den keeper in het doel. 1—1. Vinnig wordt om de leiding gestre den. Uit een voorzet van rechts vangt A. v. d. Plas den bal ineens op, doch zijn schitterend s®hot scheert de deklat. Het had zeker beter lot verdiend Een volgend oogenblik heeft A.R.C. geen geluk als een ingeschoten bal van onder de deklat het veld weer instuit en de midvoor niet be ter weet te doen dan in keepers handen te schieten. Naarmate de tijd verstrijkt komt Q. B. meer in den aanval, maar A.R.C. geeft geen gelegenheid tot schie ten. Als het duister reeds valt kondigt de heer Hillebrand. die de wedstrijd volko men in handen had het einde aan. en Q. B dus nog steeds ongeslagen is. Rest nog te vermelden dat Q. B nog een pro test indiende wegens het niet toekennen van een doelpunt. QUICK BOYS III—PEGASUS I 14—0. Quick Boys III heeft aan de verwach tingen voldaan en haar kampioenskans gehandhaafd. Als het zoo doorgaat ziet het er naar uit dat Q. B. drie kampioenen krijgt. Pegasus was nu voor het derde een gewillig slachtoffer. Rust 40. Na de rust kan Pegasus het heelemaal niet meer houden en de Pegasus-doelman moest nog 10 maal visschen. De heer Oli vier leidde correct. L. P. S. V. Morgenmiddag om halfdrie speelt de L P. S. V. I aan den Zoeterwoudsche Sin gel 'n vriendschappelijken wedstrijd tegen de Deutsche Politiesportvereeniging. DE ENGELSCHE LEAGUE. pe uitslagen in de eerste klasse zijn: ArsenalManchester City 40 Aston Villa—Chelsea 13 Blackburn R.W. Bromwich Alb. 20 BlackpoolSunderland 32 EvertonLiverpool 21 HudderfieldSheffield Wedn61 Leicester CityGrimsby Town 12 MiddlesbroughBolton Wand3—1 Newcastle Un.—West Ham Un2—2 PortsmouthDerby County 20 Sheffield Un.Birmingham 10 En in de tweede klasse: Barnsley-Tootenham H. 32; Brad fordChesterfield 10; Bristol City— Bradford City 0—1; Bury—Port Vale 2—0; Carlton Athl Preston N. E. 2—1: Man chester Un.Nottingham Forest 32, Notts County- Swansea Town 1—2; Old ham Athl.Millwall 11; Plymouth Argyle—Leeds United 3—2; Stoke City- Southampton 2—0; Wolverhampton W. —Burnley 3—1. HILLINEN II KAMPIOEN. Door een 42 overwinning op u voort IV behaalde Hillinen II het I pioenschap harer afdeeling. Dat de a promotie-wedstrijden het resultaat mq opleveren, om het verloren terrein het vorige jaar te herwinnen. Hillinen IV—I.V.O. II 3—4. 0 BILJARTEN. LEIDSCHE BILJARTBOND. De uitslag van den wedstrijd SD.0. De Kroon 1 voor de comp. L B B. 't luidt pnt. brt. hs. A.v.Duivenvoorde (Kr.) 109 51 15 R. Kantebeen (S.D.O.) 125 51 11 C. v. d. Niet J. Slimmers 89 62 125 62 II C. Vooys 75 43 II N. N. 125 43 2! De 4e partij door De Kroon gets gegeven. S.D.O. 2 punten. De Kroon 0 puis De uitslag van Zeezicht 1—L.U.T.I voor de comp. L.B.B. 2e kl. luidt: P. Mulder (L.U.T.O.) 125 33 TT C. de Jong (Zeezicht) 73 32 10 B. Schouten 125 29 20 H. Hoek 58 28 7 N. N. 125 59 17 N. N. 118 58 9 H. v.. Niekerk res. 121 38 18 N. N. 125 38 20 L.U.T.O. 2 punten. Zeezicht 0 punti De uitslag van O.G. 3—'t Gr. 1ste voor de comp. LB.B. 5e kl. luidt: P. v Leeuwen ('t Gr.l.) 46 42 1 D. Piket ,O.G.) 60 42 f H. Polanen 50 35 71 B. v. d. Burg 60 35 1. D. Holswilder 60 43 N. Keizer 57 42 1' A. Crama 60 41 8 J. Theelen 57 40 7 O. G. 1 punt. 't Gr. laken 1 punt. De uitslag S.D.O. 4De Krans 2 vw comp. L.B.B. 5e kl. luidt' C. de Leeuw (De Kr 51 44 t 1 W. Hanselaar (S.D.O.) 60 44 9 1 Brinkman, res. 29 33 1 N. N. 60 33 11 1 H. Filippo 44 46 6 1 P. Poelijoe 60 46 5 1 C. v. Schie 54 49 5 1 N, N. 60 49 5 S.D.O. 2 punten. De Krans 0 puntm De uitslag van 't Gr. laken 3A—D-® 4 voor de comp. L.B.B. 5e kl. luidt; N. N. (D.O.S.) 40 31 6 N. v. d. Hoogt ('t Gr. 1.) 60 31 10 N. N. A Hillebrand P. Kasteelen C Blansjaar G. Nas I. Binnendijk 49 29 6 60 29 8 53 26 8 60 26 7 36 41 6 60 41 8 't Gr. laken 2 punten. D OS. 0 put»8 OLYMPISCH NIEUWS. ERNSTIG BOBSLEIGHONGELl'K 11 LAKE PLACID. Gisteren vond tijdens een training®* op de Olympische bobsleighbaan te 6? Placid een ernstig ongeluk plaats Duitsche bob „Deutschland", ondö ding van den bestuurder Zahn, v'00», een der bochten uit de baan. 2aM kwam een gecompliceerde armoreus. wijl hij bovendien ernstige Inwendige '0, wondingen opliep. Mehlhorn, een o» den van de bemanning werd ernstig het linkeroog verwond. Een tweede 0» de bemanning Rossner werd in hetP gewond, terwijl een Amerikaansch P- gier er met den schrik af kwant I

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 12