Rund- en Varkens-Rollade v.af 50 cent p. pond \A# A A IC UITVERKOOP biedt U prijsverlagingen, die onk voor van tiet grootste belang zijn!! FirmaZaridvoort's Slagerij; Maison GAILLAR1 J. v. d. LOF KERSTGROET H.M.DE KONIN RESTAURANT Z0MERZ0I SPECIALE KERSTMENl DANKBETUIGING w W mm u kooét thans bij ons B WIJ BERICHTEN Voor de a.s. Feestdag VERSCH GESLACHT RUNDVLEES GEBR. v. LUIJKEN, Janvossensteet Radio-Uitzendi TOESTELLEN TE Hl tegen bill ij ken p D. TESKE, Doezastraat 5 TeLeVelT filiaalKempenaerstr. 69, Oegstgeest CORRESPONDENTIE. Het Lied van den Kerstboom Adverteert in het „Leidsch Dagblad' Engelsch ledikant met spiraalmatras, solide gevulde dekmatras en kapokkussens, compl. 11.95 Engelsch ledikant met spiraalmatras, kapok matras,. kapokkussens, een wollen deken maat 150/200. een molton deken en extra een zijden sprei, compleet 25.75 2p. Carb., 1 p. Reuzel 1.00 2 p. Lappen, 1 p.Vet 1.10 3 pond Gehakt 1.00 Rosbief, 3 pond 1.G0 3 pond Ribstuk 1.50 3 pond Riblappen 1.45 3 p. Runder Rollade 1.2i 3 p. Varkens - 1.4' Fricandeau 50 en 61 Varkenslappen 5( Bji 3 pond 1.4( 5 p. Carbonado 1.8t TELEF. 124 - 2519 ad f. 2.50, f. 3.50 en f. 4.50. Ribstuk, vanaf 50 c Magere lapp., v.af 40 c Geh. en Soepvl. 35 c Rosbief50 c 2 pers. Engelsch ledikant met spiraalmatras, drie-deelig solide gevuld matrasstel met 2 kapokkussens, een wollen deken 150/200, een molton deken en extra een zijden sprei, compleet 39.50 Onde Vest 55, Telef. 680 - P. R. Koorsteeg 26, Telef. Oegstgeest: Kempenaerstraat 87, Telefoon 2411. Noordwijh Kerkstraat 5, Telefoon 327. VERDER ALLE PRIJZEN' ALS VORIGE WEE ZATERDAG 2den K-JRSTDAO TOT 1 UÜR GEOPENE Bestellingen boven f. 2.00 franco. Hedenavond wot tevens tot 10 uur bestellingen aangenomen. Aan alle Begunstigers en Begunstigsters voo; bijdragen voor de Kerstfeestviering der Zor school „Zaait aan alle wateren". Tevens uitnoodiging tot bijwoning van de I feestviering, die gehouden wordt op 29 Dece a.s. des n.m. 6 uur in de Kerk Hooigracht. HET BESTl Zeer voordeelige aanbieding van een partij 2 pers. dekens, 150/200 Alsook van een kleine hoeveelheid wollen fantasiedekens, 150/200 -van 8.75 voor Gestikte dekens, ruime 2 oers. maat 155 br. 2.80 4.45 3.89 Deugdelijk vulmateriaal, per pondszak o.36 Divan met vasten kop 5.50 Divan met verstelbaren kop 14.50 is 2den Kerstdag van 9 uur tot 2 uur gec Stationsweg 14 Telefoon 2670 L onze geachte Cliënten, dat de Heer niet meer aan onze zaak verbonden is Magazijn 't Hoekje, Breestraat 120 - Telefoon SPECIALE RECLAME VAN 1ste KWALI 3 pond Roll, en 1 p. Vet 1.50 3 pond Gehakt 1. 3 p. doorregen lappen 1.10 3 p. extra magere lappen 1.35 Thuisbezorging zonder prijsverhooging. - Telef. No BELEEFD AANBEVELEND: Onze bekende zaak bestaat langer dan 50 dat zegt genoeg en Wij hebben voor de a.s. Feest en bovengenoemde uitzending nog een beperkt aantal Agentschap Erres Radio. Electr. Techn. Bi Wie raadsels en anecdotes voor mij heeft mag ze mij gerust zenden; jullie hebt nu in de vacantie wel tijd om ze voor mij te zoeken en op te schrijven. Ik wensch allen die dit lezen, groot en kiein, een gelukkig Kerstfeest. In alle brieven wordt mij een vroolijk Kerstfeest toegewenscht, heel hartelijk hoor. Geniet allen maar van al die feestdagen en van de heerlijke vacantie. ^r zijn deze keer heel veel nieuwelingen bij, ze zijn mij allen hartelijk welkom. Gaat allen maar trouw meedoen, dat is gezellig. Er zijn vandaag een zeer groote hoeveel heid brieven, ik zal nu maar gauw aan de aparte antwoorden beginnen. Drietal de Geus, ik hoop dat Do rus gauw weer beter zal ziin en jullie alle drie een heel prettige vacantie zult hebben. Waren de rapporten goed? Henk Beets, je anecdotes zal ik eens plaatsen". Elly Bloot, ik weet je naam nog heel goed, ga je nu weer trouw meedoen. Noem mij Tante. Je raadsel kan ik gebruiken Plonia Nieuwenburg. word maar gerust een raadselnichtje van mij en ga maar trouw meedoen. Jan en Henk van der Voet, je raadsel zal ik spoedig plaatsen. Arie Perfors, jammer dat je de vorige week de prijsraadsels niet kon opsturen. Ga je in Oegstgeest op school? Als je in Leiden op school gaat. kan je ze in de bus van het „Leidsch Dagblad" doen, dan heb je geen postzegel noodig. Aaltje Nieuwenhuis. groot gelijk hoor dat je heerlijk vindt om Kerstmis thuis te vie ren met je familie met Vader en Moeder. Heb je ook broertjes en zusjes? Miesje van der Bent, jouw brief kwam tegelijk met die van Aaltje over de post. Als jullie vlak bij elkaar wonen, doet de brieven dan in één enveloppe, dan kost het maar één postzegel. Ja zeker, herinner ik mij, dat Wies en Heiltje meedoen. Aar dig dat je mii zooveel vertelde over thuis, alle kinderen en aardig dat je moeder Hen- nie kende als klein kind. Betsy Philippo ben je zoo bly met je prijs. Ga je hem zelf halen of gaat er iemand anders om naai* Leiden? Reinier en Annie den Hertog, aardig hoor, dat jullie samen het boek van Annie gaan halen. Gezellig hoor zooveel logees met al die feestdagen. Veel plezier. Willy C. Mulder wat een feesten toch bij je thuis, ie hebt een heeriijke December maand; je valt van het eene pretje in het andere. Nu weer de Kerstdagen en in je vacantie zullen er ook wel weer allerlei genoegens voor je zijn. Geniet maar van je jeu^d. Mane en Willy Favier, zeker mogen jul lie nu voortaan samen- meedoen, vanaf 7 jaar mag men meedoen. Marie Geertje en Piet Vet, je behoeft er volstrekt niet altijd een brief bij te schrijven en zeker niet alle drie. Wie mij iets schrijft, die antwoord ik in de cor respondentie en anders alleen de namen bii de goede oplossingen. Schrijft dan als je wilt, om beurten een enkel regeltje, niet alle drie: is dat goec?? •Tan en Eemoien Wassenaar, wie is den priis gaan balen0 Hebben jullie nog fa milie in Leiden? Ik vond grappig hoor E. dat je zoo hoog in de lucht sorong; zag kleine Zus dat. dan zal ze wel gelachen /lebben Fe^'iük hè. dat ze zoo vroolijk en bew-gelijk is. John Delfos, dat rekenraadsel heeft er vroeger al pens ingestaan. Drietal Kret, heel veel plezier in de va-' cantie en dank voor de raadsels. Henny de lTScluse zóó blij met je prijs? Ja ie trof het dat je al zoo gauw-gelukkig lootte. Dat raadsel is alleen geschikt voor wie de kaart van Portugal goed kennen. Agnes Planje, dank voor je mooie Kerst kaart. Ja nu heb je mooi wat te lezen in je vacantie. Je hebt ook met de getrouwen mee geloot, Nelly Nagtegaal en Annie Dorrepaal, de raadsels die geschikt ziin en er nog niet in stonden, zal ik heusch eens plaatsen. Jo de Wekker, ben je zoo in je schik met je prijs; je verdient dien ten volle, je doet altijd zóó trouw mee Je gaat het boek zeker aan je moeder voorlezen. Willy de Neys. dit zal zeker wel je laatste prijs zijn. want ie wordt al 16 jaar; maar je hebt iaren lang trouw meegedaan en er eenige mooie souvenirs door gewonnen. Annie Brouwer en Jaantje van der La ken, beiden dank voor de mooie Kerst kaarten Dat begrijp ik hoor Annie, dat je vreeselijk blij was, want het is waar, je doet al jaren mee zonder ooit gelukkig te loten. Neen ik ben niet in Januari jarig, maar 10 Maart. Greet van der Biezen, ik hoop dat je een mooi Kerstfeest mee zal vieren in de kerk; vertel mij dat de volgede week maar eens. Bep Looman, jou wensch ik ook een heel prettig Kerstfeest en veel plezier in de vacantie. Marie v. d. Wolf, jij hoopt op 10 Meter dik ijs met Kerstmis en een flink pak sneeuw. O alsjeblieft niet, dat zou opeens te kras zijn, al gun ik wel aan anderen sneeuwpret en ijsvermaak. Abram Wijnnobel, heel aardig dat je mij zoo hartelijk bedankt voor den prijs. De raadsels die goed ziin. zal ik eens plaatsen. Nellie van Groeningen, prettig hoor om naar eenige Kerstfeesten te gaan nog vóór dat het eigenlijk Kerstfeest is. Het zuilen wel prettige avonden voor je zijn. Marietje Monteba, het spijt mij voor jou, maar 2 van die" 3 raadsels hebben er al ingestaan. Ik wensch je veel plezier met alle feestdagen. Pauline Si ere, jammer hoor, dat raadsel dat ie mij stuurt, heeft er al ingestaan. Karei den Os, ik zal ie raadsel eens plaatsen. Mijn groeten terug aan je nich tjes Rika en Geertrui van der Kaay. Joop Schouten, wel ja, oefen maar tee kenen en schilderen, wie weet of je dan niet het voorbeeld van Frans gaat volgen. Koos en Tom Nieboer. natuurlijk was het een heerlijke verrassing dat Tom ge lukkig lootte en Koos is er zeker ook heel blij mee, want die mag het boek toch net zoo goed lezen, dus hij geniet er ook van. Annie en Lottie Haas. jullie begint pas mee te doen, dus het zou al heel toevallig zijn als je dadelijk gelukkig was geweest bij het loten. Blijft maar trouw meedoen. Het duurt nu weer een heele poos, eer er weer prijsraadsels komen. Marietje Kolderman. ze waren heel goed hoor, je oplossingen. Was je een beetje ziek? Ik hoop, dat je nu weer heelemaal beter bent en dus van je Vacantie kunt genieten. Jo de Josselin de Jong, jammer van dat eene dat je mij schreef. Welke vakken vindt je het moeilijkste? Waarom vond je vriendin de konijnen te lastig, is ze niet aan dieren verzorgen gewend, zooals jij? Adrie van Nood ja zeker je hebt mee- geloot met de getrouwen, je doen al maanden zoo geregeld mee, je bent al een goede bekende voor mij evenals je broers, ik hoop dat die ook eens gelukkig zullen loten. Dirkje Hopman ja dat trof mooi dat je toen net gelukkig lootte, nu leek het net of de raadsels je een verjaarcadeau be zorgden. Je hebt weer mooi postpapier ge kregen. Wat een prettige cadeaux heb je gehad, ook zulke nuttige er bij. Nelly Wagemans. een heel aardig idee van je, dat kerstboompje met cadeautjes voor je 8 poppekinderen. Komt je vrien dinnetje dan met haar pop bij jou op dat kerstfeest? Bert van Reenen ik begrijp heel best dat je ook graag een prijs had gehad, je weet bij ondervinding hoe mooi die boe ken zijn. Hebben julie allemaal zoo zitten lachen om die woorden, hoe gezellig. Adrie Bavelaar was het 3 jaar geleden dat je toen ook in December net om streeks je verjaardag een prijs hebt ge wonnen. Maar 3 jaar geleden waren de prijsraadsels veel vroeger in December, want toen moest ik half December naar het ziekenhuis. Ben je nu al 11 jaar ge worden, dan behoor je nu tot de groo teren. Johan en Hendrik Mulder en Kees Kleinman, neen geen van drieën was ge lukkig bij het loten, wel heel jammer voor jullie je had natuurlijk ook graag een boek willen hebben. Jacobus Laurier ik zend je wederkeerig mijne beste wenschen voor een gelukkig Kerstfeest. Marietje van der Meij dat is heerlijk dat jullie een kinderkoor moogt zingen in de cantate van de groote zangvereeniging, dan kunnen jullie meteen alles hooren. Martha Schimmel dat vindt je zeker wel gezellig om geregeld iedere week een avond naar een gymnastiekclub te gaan en heb je daar ook aardige vriendinnen die er ook heengaan. Riet van Berkel je mag gerust eens een raadsel inzenden, en als het goed is en het heeft er nog niet ingesthan., dan zal ik het plaatsen. De Sint wist zeker dat je nu meedoet aan de raadsels en daarom kreeg je 3 doozen postpapier. Annie Zaalberg, het spijt mij voor jou maar de meeste van die raadsels hebben er al in gestaan. Ik begrijp wel dat je steeds meer huiswerk en lessen krijgt op school en dus niet altijd een briefje kan schrijven bij de raadsels. Je hebt erg veel gekregen voor je St. Nicolaas, je noemde heel wat op. Ik hoop dat je heel vroolijk Kerstmis zult vieren, en vooral len Kerst dag. dat is een dubbele feestdag. Veel plezier. Marietje Laterveer, nog wel gefelici teerd met je verjaardag, ja nu leek je prijs net een verjaarcadeau. Veel plezier in Tiel, ik begrijp dat je dan de raadsels niet kunt oplossen. Annie Verboom je brief heb ik verleden week nog later ontvangen, maar erg jam mer, dat je niet mee kon doen aan het prijsraadsel. Berg voortaan de kindercou rant goed op. Ik hoop dat je veel genoe gen hebt gehad op dat Kerstfeest. Karei en Hendrik West genieten jullie al van je vacantie, zeker wel. Natuurlijk moed houden en altijd weer hopen dat je gelukkig zal loten. Arie en Jan de Graaf f en Kees Hoge- woning, ziezoo nu waren het dezen keer 3 gedichten heel grappig, ik vind het best hoor dat buurman Kees ook gaat mee doen en met jullie inzendt, dat is zoo ge zellig voor de lange winteravonden als je binnen moet blijven. En wat maakt Jan goede vorderingen in het schrijven, ik wist niet wat ik zag. Bas, Ru en Annie van Dijk nu ja, al staat de naam van Ru als prijswinnaar, jullie kunt toch alle drie het boek lezen en er van genieten, dat spreekt toch van zelf. Veel plezier ook op het Kerstfeest van de Zondagsschool. Alle nieuwelingen zijn mij welkom. Ik zal even al die namen opnoemen: Heiltje Martina van Gaaien, Gerarda Cornelia de Bruin, Annie Voorma, Marry van Vliet, Flora van Egmond, Hendrika Hermina van Egmond, Mies Penseel, Annie Sierag, Dirk Pellanders. Aan al deze nieuwelin gen antwoord ik: Jullie zijt mij welkom. Noem mij maar Tante. Tot 11 jaar be hoor je tot de kleineren. Annie Voorma, als je een raadsel inzendt, moet je er het antwoord bij zetten. Hendrika van Egmond ja zeker herin ner ik mij je zusje Catharina. Ziezoo, ik ben gelukkig nog klaar ge komen, het is een reuzencorrespondentie en ik moest alles eerder verzenden omdat de kindercourant misschien al Woensdag moet verschijnen. Viert allen een gelukkig Kerstfeest. Mej. A. KOOPMANS v. BOEKEREN. Den Haag, v. Beuningenstraat 42. door C. E. DE LILLE HOGER WAARD. 't Is Kerstmis! Door de takken Van menig denneboom Ruischt er een lieflijk liedje, Het klink als in een droom! Het roept de menschen wakker En zegt: Vier vroolijk féést. Maar.denk nu aan cadeautjes Toch niet het allermeest! We mogen niet vergeten. Wat 't Kerstfeest wel beduidt En wat de tonen fluist'ren. Die menig Kerstklok luidt! 't Lied spraakt van Warmt' en Liefde En van het blijde Licht, Dat allen zien, wier oogen Naar Boven zijn gericht. De Kerstboom heeft dit jaar ons Opnieuw weer veel geleerd, Zegt zacht in onze ooren: Toe, geef! waar wordt ontbeerd! Spreid Liefde om je henen, Laat schijnen blij het Licht. Dan straalt er iets van Kerstmis Ook af op je gezicht! We hebben graag een Kerstboom Verstaan we, wat hij zegt? Geef voor jezelf eens antwoord Heel eerlijk en oprecht! Dan zal de mooie Kerstboom Je vast tot zegen ^ijn 'k Denk niemand van de lezers Is daarvoor nog te klein! Nadruk verboden). Kerst-Etalage. Bel. aanbev.: P. RIETHOVEN HAARLEMMERSTRAAT 350. DE BRUYN. Vischhandel Diefsteeg - Telefoon 3041. 518 mers, keuken, enz., 't liefst in een der buitenwijken. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 643. Bielstuk 0.90 per pond I Carbonade vanal 0.40 per pond Fricandeau en Filet 0.60 por pond Rosbief v vanaf 0.75 Rund- en Varkensgehakt 0.40 j Doorregen Lappen 0.30 Runderlappen. vanaf 0.40 I Magere Lappen vanal 0.50 I Vette Lappen 0.20, 5 pond 0.90 Beleefd Aanbevelend. A. H. VISSER, HAARLEMMERSTRAAT 268 - TELEFOON 1258. - Alles Iste kwaliteit g Versch Rund- en Varkensvleesch P.S. Thuisbezorgen zonder prijsverhooging 4-3

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 4