VERPLAATSINGS-UITVERKOOP ONTSPANNINGSAVOND VOOR WERKLOOZEN Sk*** óO* HARTOG's Directie en Administr. 2500 Redactie1507 RADIO-PROGRAMMA. Kinderv. „JsniOl" uangta.s. Maandag aan Radiomonteur en Winkelbediende nieuwe rijn, hoek hartesteeg waar de molens draaien. Adverteert in het Leidsch Dagblad POTTERS LINIA \V. ter prae-advies, hetgeen ook gebeurd is. Nu js alles mosterd na den maaltijd. 4ls dit prae-advies wordt uitgebracht, zullen er waarschijnlijk enkele weken ver- loopen zijn, en in dien tijd zijn de loggers reeds klaar gemaakt voor de trawlvisschcrij Om deze voor de visschersplaats zoo *ewiGhtige zaak nog eens te overzien, komt Jedenavond, bovengenoemde Commissie bij- jn het Reederijlokaal. Pe aanbesteding der Ned.-Herv. School. Zaterdag' heeft in het Diaconie-gebouw je aanbesteding plaats- gehad van de jjerv School voor het Centraal 7de leer jaar. Ingeschreven hebben de volgende Kat-.vijksche aannemers: Gebr. Verloop, Katwijk aan Zee f. 74.154, j. Hou waart, idem, f. 72000; N. J. v. Duijven- bcde, idem, f. 71.350: K. Haasnoot en Zn., Katwijk a. d. Rijn, f. 71.176.95; T. Meijvogel, Katwijk aan Zee f. 71.000, Gebr Slingerland, Katwijk a. d. Rijn f. 70.730; W. Vooys en A. Verdors, Katwijk aan Zee, f. 68.900; j. p. Bckker, Katwijk a. d. Rijn, f. 68.282; j Pariêvliet, Katwijk aan Zee, f. 66.900; j v. d.« Oever en O. de 8est, idein, f.66800; Gebr. v. d. Plas, idem, f% 66.480; A. Haasnoot, idem, f. 65.000; Gebr. Ouwe- jiand, idem, f. 64.500; G. Haasnoot, idem, f.6-1.050, Fa. Zwanenburg en v. d. Bent, idem. f.63 945; A. ae Best Kz„ idem, t>_ 000: M. v. d. Plas, idem, f. 61.071. Dc gunning werd aangehouden. Verkiezing ouderlingen Ned.-Herv. Kerk. In de gehouden Kerke raadsvergadering van de Herv. Gemeente zijn tot ouder lingen herkozen de heeren C. Zwitser en A. Ouwehand en in de plaats van den heer A. Vooljs, die zich niet herkiesbaar stelde, de heer B. Dubbelaar Jzn. Als diakenen zijn herkozen de heeren D. (iesink, C. Bezemer en J. v. d. Oever. Allen namen hun benoeming aan. De haringvisscherij. Het is nu voor dit jaar met de haring visscherij gedaan. De loggers, die, onder den Engelschen wal gevischt hebben, zijn reeds nagenoeg alle binnen. Zaterdag kwam het bericht binnen, dat de Katwijksche loggers, die in het Kanaal gevischt hadden, alle de terugreis had den aanvaard. Strikt is dus de hand ge houden aan het eenmaal genomen besluit om den 5den December de visscherij te beëindigen. De laatste reis is over het al gemeen genomen nogal meegevallen. De gemiddelde vangst van een Katwijkschen logger bedroeg ongeveer 20 last. De Ka- naalvisscherij heeft dit jaar meer gege ven dan het vorige jaar. De prijs van de haring is nog een weinig gezakt. Te Vlaardingen zijn tot nu toe door Katwijksche schepen aangevoerd in 73 reizen 35.239 kantjes haring (in 1930 30000); te Maassluis in 6 reizen 3434 kantjes (in 1930 5661); to IJmuiden in 235 reizen 110.892 kantjes (in 1930 120.742). Een nieuwe rcederij. De heer J. Haasnoot Cz. uit de Ten Brittenstraat heeft van de gebrs. Boot te Leiderdorp den vroegeren Scheveningsche logger „Jeanne" gekocht. Dit schip zal worden uitgerust met een Kromhöutmotor van 120 P.K. en zal voor- loopig slechts aan trawlvisscherij deel nemen. T. O. uit de Ten Brittenstraat deed bij de politie aangifte, dat zijn vrouw is mishandeld door P. V. uit de Duinstraat. De collecte voor de Prinses Juliana Fröbelschool gehouden heeft opgebracht f. 193.46. Daar niemand bij de gehouden stem ming voor 2 notabelen in de Herv. Kerk de volstrekte meerderheid verkregen heeft, moet er herstemming plaats hebben tus- schen de volgende heeren, die de meeste stemmen op zich vereenigd hebben: T. Meijvogel, Jao. Schuitemaker, A. v. d. Plas Cz. en Kr. Dijkdrenth. LISSE. HULP AAN DE NOODLIJDENDE BLOEMBOLLENKWEEKERS. Een sympathiek steunplan van B. en W. In de eerstvolgende vergadering van den gemeenteraad zal het volgende voorstel in behandeling komen: De Raad der gemeente Lisse; overwegende de financieele moeilijkhe den. waarin verschillende bloembollen kweekers tengevolge van de wereldcrisis zijn geraakt; dat het hen niet mogelijk blijkt hun bedrijven zonder steun van Overheidswege in stand te houden; dat de instandhouding dier bedrijven geacht moet worden in het algemeen be lang te zijn; Gehoord het voorstel van B. en W. be sluit vast te stellen het navolgende steun plan ten behoeve van noodlijdende bloembollenkweekers in de gemeente Lisse 1. De gemeente Lisse stelt ten behoeve van de credietverleenlng aan noodlijden de bloembollenkweekers ln die gemeente een crediet beschikbaar van ten hoogste f. 25.000. 2. Dit crediet wordt ter beschikking ge steld door tusschenkomst van de Coöpera tieve Boerenleenbank voor Lisse en Om streken voor in de gemeente Lisse woon achtige noodlijdende bloembollenkweekers op aanvraag van dezen bij de na te noe men commissie van advies. 3. Het crediet wordt alleen verstrekt voor de betaling van bedrijfsbenoodigd- heden. bedrijfsonkosten en voor levens onderhoud van den debiteur en zijn gezin tot een maximum van f.700 op te nemen vóór 1 Augustus 1932 bij bedragen van ten hoogste f. 20 per week. 4. Voor de opgenomen credieten is ver schuldigd een rente en provisie, gelijk aan die, welke door de Coöperatieve Boeren leenbank voornoemd aan de gemeente Lisse ln rekening zullen worden gebracht voor het beschfkbaar stellen van de des- betrekkende benoodigde gelden. 5. Betaling van rente, provisie en aflos sing van de door de credietilemers opge nomen bedragen moet geschieden in dier voege, dat van het verschuldigde totaal bedrag 50 pCt. voor of op 1 September 1932 en de resteerende 50 pCt vóór of op 1 November d.a.v. is terugbetaald. 6. Tot zekerheidstelling der te verstrek ken credieten, alsmede van de betaling van rente, provisie en aflossing, zal de credietnemer er in moeten bewilligen, dat op zijn bloembollenkraam een zoogenaamd kraamcontract wordt gesloten, waarbij de credietnemer 'zich tevens verplicht voor zooveel noodig de geheele teelt 1932 bij een der plaatselijke veilingen te veilen, terwijl de betrokken veiling van hen de bevoegd heid ontvangt en zich tegenover de ge meente verbindt de bedragen der ver schuldigde rente en provisie in te houden en aan de Coöperatieve Boerenleenbank voornoemd ten bate dier gemeente af te dragen. Indien de credietnemer van deze voor waarden afwijkt, wordt het verleende cre diet met verschuldigde rente en provisie in eens in zijn geheel opvorderbaar, ver hoogd met de daaruit voortvloeiende kosten. 7. Aanvragen tot het verkrijgen van een crediet als bedoeld in art. 3 moeten wor den gericht tot een door den Raad der gemeente Lisse in te stellen commissie van advies, welke haar zetel heeft ten ge meentehuize van Lisse. Deze commissie houdt er bij haar ad viezen in zake te verleenen credieten re kening mede, dat de kraamwaarde het te verstrekken crediet ruimschoote dekt. 8. De beslissing omtrent het al of niet verleenen van een crediet berust bij B. en W. van Lisse. De raad dezer gemeente komt in openbare zitting bijeen op Woensdag 9 Dec. a.s. om 2 uur n.m. NOORDWITKERHOUT. Veldwachter Steenvoort. De gemeente-veldwachter J. Steenvoort, die den pensioen-gerechtigden leeftijd be reikt heeft, is voornemens zijn pensioen aan to vragen. Na zijn ontslag, als veldwachter, zal hij de bode-diensten blijven waarnemen. Ook zal Steenvoort in dienst blijven, als buitengewoon agent, om bij bijzondere ge legenheden, als zoodanig op te treden. Voor de werkloozen. Op de begrooting 1932 is voor werk verschaffing aan werkloozen uitgetrokken een bedrag van f. 3800, terwijl aan werk- loozen-kassen een subsidie verstrekt zal worden van f. 2000. Postkantoor de Zilk. Ten behoeve der inwoners uit de Zilk 2al het poststation aldaar, voortaan langer geopend worden, dit in overleg met het postkantoor Hillegom. De gemeente alhier, zal subsidie verleenen. Geen subsidie voor Volks- en Kinderspelen. Steeds werd aan 'de Oranjevereeniging in het dorp en aan de feestcommissie in de Zilk, bij gelegenheid van volksfeesten en te houden kinderspelen, subsidie gegeven naar verhouding met het aantal kinderen. In 1932 zullen tengevolge van den slechten economischen toestand, hoegenaamd geen gelden beschikbaar gesteld worden. De heer L. C. Bouwmeester, Gzn.. die zijn benoeming tot secretaris-kerkvoogd van de Ned. Herv. Kerk heeft aangenomen, heeft thans als Notabel bedankt. Op het Juliana-plein zal worden aan gelegd een grasveld, met leggers ter be scherming, waardoor dit plein, het aanzien zal krijgen, van een villa-park. RECLAME. Tandheelkundige Inrichting Noordwijk aan Zee - Hoofdstraat naast het Postkantoor. Eiken WOENSDAG van 11-4. 9627 SASSENHEIM. De verloting voor Gasverbruikers. Zaterdagavond vond in het hotel „He'c Bruine Paard" de verloting plaats van de prijzen beschikbaar voor de gasverbruikers die meer dan 500 Meter per jaar verbruiken, De belangstelling was als gewoonlijk zeer greot. Er waren niet minder dan 75 prijzen De eerste 25 prijzen bestonden uit artikelen voor gasgebruik, zooals, radiators, geyser, gascvens, gascomforen enz.; voor deze prij zen kwam ieder verbruiker iri aanmerking. De overige 50 prijzen bestonden in hoofd zaak uit op gas bereide versnaperingen, zooals banketletters, speculaaspoppen, kren tenbrood. enz. en vielen uitsluitend ten deel aan de aanwezigen. De IJsclub 40 jaar. De Sassenheimsche IJsclub bestaat 40 jaar. Dit feil zal feestelijk herdacht worden in een Woensdag te houden vergadering. Het programma is goed verzorgd, o.a. vindt een fiimvertooning „Nederland in IJs" plaats. Tentoonstelling „Tabitha". De tentoonstelling van de door de ver- eeniging „Tabitha" vervaardigde go deren zal worden gehouden in de Consistori .kamer der Herv. Kerk op Donderdag 10 Dec. van half vier tot 5 uur. Na afloop der tentoonstelling heeft de uitreiking aan de gezinnen, die daarvoor in aanmerking, komen, plaats. Wij vertrouwen, dat velen er eens een kijkje zullen gaan nemen en willen be denken. dat dit jaar de nood grooter is dan te voren. Ambtsdragers Ned.-Herv. Kerk. Tot ouderling der Ned. Herv. Gemeente is herkozen de heer S. Molema en tot diaken de heer J. Nieuwenhuis. Het afwezig zijn van den heer Speelman ter Raadsvergadering. De heer Joh. Speelman schrijft ons: In het gemeenteraadsverslag van Za terdag 5 dezer wordt vermeld, dat bij monde van den heer Warnaar de alge- meene ontstemming van den Raad is uitgesproken over mijn wegblijven van de Raadszitting. Zie hier de opheldering. Toen aan het einde van de Raadsver gadering van Woensdag 2 December voor gesteld werd, om de behandeling van de begrooting te verdagen, was er een zeer verwarde discussie over de datum en het uur der volgende vergadering en had ik den indruk, dat die vergadering zou plaats hebben op Vrijdag 11 December. Thuiskomende noteerde ik dit op mijn agenda en toen ik den volgenden dag de convocatie ontving en daarin Vrijdag 9 uur zag staan, heb ik op den dag verder geen acht geslagen, omdat ik 11 Decem ber in het hoofd had en dit ook had geno teerd. Ik heb nog nimmer een raadsvergade ring verzuimd of moest beslist door omstandigheden verhinderd zijn en heb dan stee'ds den voorzitter hetzij schrifte lijk, hetzij telefonisch daarvan in kennis gesteld. Toen ik mijn vergissing bemerkte, heb ik den heer Warnaar opgebeld en hem medegedeeld, dat mijn wegblijven op een vergissing berustte en dat ik mij volko men n\et de genomen besluiten van de meerderheid inzake bezuinigingen kon vereenigen, wat de heer Warnaar met blijdschap vernam, omdat hij mijn hou ding niet begrepen had en nu ten volle was bevredigd. Nu in het Raadsverslag vermeld is, dat ik in de eerste zitting gesproken heb over radicale bezuinigingen, wil ik ook dit even motiveeren. In de groote bedrijven (bloembollen- kweekerijen en -export) zijn dit jaar zon der uitzondering zware verliezen geleden en met deze bedrijven hangt de geheele gemeentehuishouding samen. De gemeente is voor inkomsten hoofd zakelijk op deze bedrijven aangewezen. Waar de inkomsten uit den aard der zaak aanmerkelijk lager zullen worden, is het toch niet meer dan logisch, dat radicale bezuinigingen geboden zijn, al gaat men daartoe slechte over door uiterste noodza kelijkheid. Meer wil ik er niet van zeggen, omdat het hier niet de juiste plaats daarvoor is. VALKENBURG. Ned.-Herv. Kerk. Tot notabel der Herv. Kerk is her kezen de heer H. v. d. Nagel Jr. Morgen, tusschen acht uur en half negen is cr gelegenheid tot candidaatstelling voor 2 gemachtigden van het kiescollege. Af- tredeno zijn de heeren D. Bol Az. en A. Noteboom, die beiden herkiesbaar zijn. De heer Noteboom wenscht voor herbenoeming niet meer in aanmerking te komen. Hij is gedurende de geheele periode van het bestaan, n.l. 25 jaar, onafgebroken lid ge weest; altijd trouw op zijn post, ondanks zijn hoogen leeftijd. Gebouw Chr. Doeleinden. Als eerste bouwsteen is door de dames- krans f. 250 afgedragen aan de Kerkvoogdij vcor stichting van een gebouw voor al- gemetne Christelijke doeleinden. De collecten in de maand November hebben in de Herv. Kerk alhier opge- brachi voor de Diaconie T. 34,82. voor de kerk f. 70.28 en de inhoud der bussen be droeg f. 15.78. VOORSCHOTEN. Burgerlijke stand. Geboren: Wilhelmus Petrus, z. van W. de Bruijn en M. C. van der Meer. Loop der bevolking. Gevestigd: P. J. L. van Steyn en gezin, van Stompwijk, Hofweg 27; Mej. J. Mulder, Veurscheweg 120, van 's Gravenhage. Vertrokken: L. Spaanderman en gezin, naar Deventer; G. M. van Pelt en gezin, naar 's Gravenhage. Gevonden voorwerpen: Een paar glacé handschoenen, een vulpotlood, een dames handschoen. Inlichting op het ge meentehuis. WARMOND. De werkloosheid. Het aantal ingeschreven werkloozen bij de arbeidsbemiddeling alhier bedroeg in de afgeloopen week 83, aldus een kleine toename. Loop der Bevolking. Gevestigd: Th. H. v. d. Kerkhof, van Leiden; G. A. van Kempen, van Leiden; A. L. Duynhoven, van Berkel en Roderijs; C. J. J. Roest, van Leiden; M. J. Boot, van Woubrugge; M. Karrer, van Bloemen- daal; C. J. v. d. Lans, van Voorhout; D. G. Uii den Boogaard,' van Woubrugge; j. v. d. Nouland, van Oegstgeest; J. A. Ottema, van Delft; M. Hartman, van Velsen; C. F. Lindeman, van Haarlem; W. Willeke, van Duitschland. Vertrekken: Z. v. d. Klei, naar Zwaag; J. Th. Verhaar, naar Wormer; P. Boeg, raar Noordwijkerhout; P. M. C. van Nie- kerk, naar Bloemendaal; J. G. van Vliet, naar IJsselstein; A. C. v. d. Geest, naar Beverwijk; W. Nederstigt, naar Alkemade;' H. A v. d. Sleet, naar 's Gravenhage; A. v. d. Sleet, idem; E. Broekmeyer, idem; G. Dirksmeyer, idem; J. A. Verhaar, naar Leiderdorp; A. Hobbie, naar Oegstgeest; J. Ouwersloot, naar Leiden; C. J. Zwetsloot, naar Voorschoten; C. M. Middelkoop, idem; W. Vis, naar Voorhout; J. B. Schotten, naar Lisse; M. J. v. d. Burg, naar Sassen- heinr F. Otterspoor, naar 's Gravenhage; P. v. d. Lit, naar Leiden. ZOETERWOUDE. Kindje gered. Het 4-jarig dochtertje van den heer W. is door het uitglijden te water geraakt en bleef vrij lang onder. Eenige moedige buren mochten het ge noegen smaken het danig geschrokken meisje op het droge te brengen. ZEVENHOVEN. Malaise bij de ruigthandel. Met den ruigthandel gaat het bijzonder slecht. Konden nog het vorige jaar bij de bollenhandelaren den geestkant voor de bossen prijzen van pl.m. f.20 per vin (100 bossen) worden bedongen, thans zijn die prijzen teruggeloopen tot ongeveer een vierde van dit bedrag. En vele bossen blijven ongesneden, omdat zij 't snijloon niet kunnen opbrengen. Ook op de ruigtboeren drukt de malaise dus wel zwaar. Burgerlijke Stand. Geboren: Jakobus Simon, z. van A. Bouwmeester en C J. Droog. Voor het jaar 1932 worden vanwege de gemeente weder subsidies toegekend aan de afd. Rijnstreek van den Ned. Poli tiebond en aan de B. V. L. ONZE TELEFOONNUMMERS: (op 2 lijnen) VOOR DINSDAG 8 DECEMBER. Hilversum, 298 M. Uitsl. AVRO.-Uit- zending 8.00—10.80: Gramofoonpl. 10.00: Morgenwijding 10.15: Gramofoon- platen 10.30: Boekenhalfuurtje 11.00: Radio-Volks-Universiteit 11.30: Concert D. Gerstel (piano), J. v. d. Ploeg (tenor). Begel.: Egb. Veen 12.15—1.30: Kovacs Lajos en zijn orkest 2.00: Concert door het Winkels Trio 3.00: Knipcursus 4.00: Gramofoonpl. 4.30: Radto-Kinder- koorzang 5.00: H.IÜ.O. 6.00: Draai- orgelmuzlek 6.30: Radio-Volks-Univer- siteit 7.00: Strijkkwartet Nr. 4, Debussy, door Hollandsch Strijkkwartet 7.30: Engelsche les 8.00. Omroeporkest o.l. v. N. Treep. Pierre Palla (piano) en L. Noiret (liedjes). O.a. Tweede Hongaarsche Rhapsodie, Liszt 10.00: Vaz Dias - 10.15: Vervolg Conc. O.a. Hals- und Beinbruch- Fotpourri, Morena. 11.0012.00: Gra- mofoonplaten. Hulzen. 1875 M. Uitsl. KRO.-Uitzending 8.00—9.15 en 10.00—10.30: Gramofoon- platen 10.30: Robert Herberigs draagt eigen Evangelisatiezangen voor 11.30: Godsd. Halfuurtje 12.15: Concert KRO- Trio 1.45: Gramofoonpl 2.00: Vrou wenuurtje -3.00: Naaicursus 3.30: Cursus Hoedenmaken 3.454.00: Naai cursus 4.15: Gramofoonpl. 4.456.20: KRO. Kunst-Ensemble 6.20: Bedrijf s- contröle-cursus 6.45: Engelsche les 7.10: Prof. Baader: Ervaringen bij het dialect-onderzoek 7.45: Voordracht door Teo de Witte 8.00—11.00: KRO.-orkest o. 1. v. J. Gerritsen. Teo de Witte (voor dracht). O.a. piano-concert f-moll. Bach. (Solist: W. Francois). Fant. „Die verkaufte Braut", Smetana 11.0012.00: Gramo- foonplaten. Daventry, 1554 M. 10.35: Morgenwij ding 11.05: Lezing: Australië 11.20: Berichten 12.20: Cinema-orgelbespeling 1.20: Kemp en zijn Piccadilly-orkest 2.25: Voor de scholen 2.50: Muziekles з.50: Fransche les 4.25: Lezing: Auto bus of trein 4.50: Trocadero-orkest. O.a. Urendans. Ponchielli en „Graaf van Luxemburg", Lehar 5.35: Kinderuurtje 6.50: Koorzang 7.10: Fransche les 7.40: Variété. Orkest en solisten 8.35: Pianomuziek 8.50: Literaire causerie 9.20: Nieuws 9.40: Het B.B.C. licht orkest. O.a. Ouverture „Oberon", Weber en 2de Hong. Rhapsodie, Liszt 10.55 12.20: Dansmuziek. Parijs „Radio-Paris", 1725 M. 8.05, 12.50, 1.25: Gramofoonpl. 8.20: „Flossie" van Sczule. M. m. v. Orkest en Solisten o. 1. v. Raoul Labis. Langenberg, 473 M. 6.257.20: Gra- mofoonplaten 8.25: Kath. Morgenwij ding 9.30: Mozart-concert (voor scho len) 12.251.50: Orkestconcert 4.20 5.20: Werag-orkest o.l.v. Kühn 7.20: Kleine Werag-orkest o. 1. v. Pensis. L. Mann (mezzo-sopraan). O.a. Fant. „Tannhau- ser". Wagner. Rhapsodie uit „Fürst Igor", Borodin. Kalundborg, 1153 M. 11.201.20: Con cert u. h. Palace-Hotel 2.204.20: Radio- Blaasorkest m. m. v. A. Neumann (zang) 7.20: Strijkconcert o.l.v. Reesen 8.05: Moderne muziek. Radio-orkest o. 1. v. Ree sen. O.a. Dreigroschen-Oper. K. Weill 8.50: Gramofoonpl. 9.20: Oude Italiaan- sche Meesters. Solistenconcert. O.a. Trio sonate voor 2 violen, cello en cembalo, C- dur, Pugnani 10.10—11.50: Dansmuziek h. Palace-Hotel. Brussel, 508 en 338 M. 508 M.: 5.20: Lecoca-concert 6.50: Gramofoonpl. 3.20: Concert gewijd aan het Feest der Onbevlekte Ontvangenis 9.20: Gramo- foonplaten. O.a. Ay, ay, ay, Freire 338 M 5.20: Symphonie-orkest 6.50: Gra- mofoonplaten 8.20: Joodsch concert. O.a. Kol Nidrei, Max Bruch Rome, 441 M. 8.20: Concert door het Orkest van de Politieschool. O.a. Fragmen ten uit „Lohengrin", Wagner. Zeesen, 1635 M. 11.30: Gramofoonpl, 12.00: Gramofoonpl. 3.50: Orkestcon cert 6.50: Orkestconcert 8.35: Mo derne Italiaansche Kamermuziek 9.50— 11.20: Dansmuziek. MIDDELSTEGRACHT 3, Inschrijving nog enkel deze freek, iederen middag 4-5 u. 9632 (IJzerwarenbranche) gevraagd. Alleen zij die overtuigende be wijzen kunnen overleggen van bekwaamheid en zelfstandig kunnen optreden, gelieven te reflecteeren onder No. 9642, Bur. van dit Blad. Wegens verplaatsing naar NIEUWE RIJN 47-48, uitverkoop tegen Spotprijzen van al onze voorradige blik- en bosgoederen. l«r- Zie onze spotprijzen in de etalagemM Sardines, 5 groote blikken 99 cent Zalm, 3 groote hooge blikken99 cent. Pilchards, harmg in tomaten, 4 blik 99 cent Fruitsalade, 3 blik99 cent Dodey-fmit, 2pond blikken, 2 blik 99 cent Appelmoes, blik99 cent Sneculaas, per blik 3 pond79 cent belmonte Zalm, per groot blik79 cent Frambozen, per groot blik79 cent Alle verdeie voorradige blikken tegen spotprijzen! Moeten deze week weg, wegens verplaatsing naar 9605 Dinsdag 8 Dec. 'sav. 8 uur. Groote Stads-Gehoorzaal Zangnummers van de Zangvereeniging „Halleluja" Dir. Mei. T. LEENING. Ds. GROOT ENZERING„Zou God 't weten Muziek door Mond-Accordeonclub „Kunst en Genot" Dir. H. F. ROMAN Ds. KUILMAN„Schatten.die bewaard moeten worden" ■V o? vertoon van Stempelkaart toegang vrij voor werk loozen en bun gezin. 9644 ONS HOLIANDSCHE KLIMAAT.. daarhoort Potter's Linia bij. Met 'n paar Lima tabletjes in den mond zal zelfs het guurste weer, koude, regen, wind of mist Uw keel niet kunnen 0V; schaden In die handige platte tv doosjes a 35 cents. Importeur H ten Herkei. Hilversum 3—2

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 7