BOSCH-DIENST Techn. Bureau Electra AUTOMOBILISTEN BOSCH-VERLICHTING! Rijdt bij MIST met een BOSCH-MISTLAMP Met BOSCH-VERLICHTING rijdt U VEILIG Coöperatie „Vooruit" SPORT. Openb. Verkooping OUDE VARKENMARKT 3 - LEIDEN SERVICE TELEFOON 389 STATION LAAT UW AUTO VOORZIEN VAN Maatschappij biedt Heerenkleeding aan LEIDEN Verplaatst naar Korevaarstr. 30 RIANT WONEN VOETBAL. WAT ER ZONDAG GESPEELD WORDT. Voor'a.s. Zondag zijn o.m. vastgesteld: Alphen—V. V., A. S. C.—Hillinen. U. V. S. Alphia. BodegravenL. F. C., Leidsche Boys—D V. S, MoordrechtWaddinxveen, U. V. V. III—Alphen II. ALPHIA ni—R. C. L. II 9—5. Het gaf een triesten aanblik, het lan delijk gelegen Alphia-terrein op dezen neveligen morgen, waar de vlaggen half stok hingen wegens het overlijden van het Alphia-bestuurslid de Jongh. Voor den aanvang van den wed strijd, nadat de R.C.L.-aanvoerder de deelneming dezer vereeniging betuigd had. werd door 2 min. stilte der 22 spelers de nagedachtenis herdacht van het „Alphia" zoo plotseling ontvallen be stuurslid. Vanaf het begin van den wedstrijd was het duidelijk dat op het zeer gladde veld van goed plaatsen van den bal geen sprake kon zijn, zoodat 't geluk een hartig woordje zou meespreken. Door een tikje meer enthousiasme, waardoor Alphia meestal in den aanval was, heeft zij vooi het R.C.L.-doel zeker niet over tegenspoed te klagen gehad. Reeds na een kwartier spelen hadden 2 verraderlijke doorschie tende ballen van den Alphia-rechtsbin- nen doel getroffen waarna de R.C.L.- voorhoede na herhaaldelijk in de bulten- spelval geloopen te zijn, door goede scho ten van Candido en v. d. Berg de schaal weder in evenwicht bracht. Even voor de rust maakte Alphia handig gebruik van een inzinking der R.C.L.-achterhoede zoo dat de rust kon ingaan met een 42 voor sprong voor de thuisclub. Direct na de hervatting werd de kleine zwart-witte keeper weer gepasseerd, doch v. d. Berg en v. d. Spree aan de andere zijde zorg den met een goed schot en uit een straf schop dat de achterstand tot een doel punt werd gereduceerd. De Alphia-aan- val waarin zich de vleugelspelers onder scheidden. stelde daarna op het zeer gladde terrein de R.CX.-achterhoede in 't bijzonder den keeper voor lastige pro blemen wat tengevolge had. dat de zwart witte keeper in korten tijd nog viermaal werd gepasseerd. Nadat de R.C.L.-rechts buiten het verdiende doelpunt voor zijn rekening had genomen floot de heer v. Vliet, die dezen in goede verstandhouding gespeelden wedstrijd, uitstekend leidde, inrukken. D. S. O. I—A. S. C. III 9—1. Nog extra verzwakt door een zestal in vallers was A S.C. III te voren gedoemd tegen D.S.O. te verliezen, wat dan ook in een uiterst prettig gespeelden wedstrijd ge schiedde. Evenwel is de uitslag door een viertal onnoodige misgrepen en -trappen der AJS.C.-achterhoede zeer geflatteerd ge worden. Scheidsrechter Kruit had het in dezen wedstrijd niet moeilijk. A.R.C. I—RIJNSBURGSCHE BOYS I 3—2 Bij den aftrap nemen de gasten het offensief en oefenen twintig minuten "een geweldigen druk uit op 't doel der thuis club. Aanval op aanval wordt doör haar voorhoede ondernomen, maar niets lukt, het beslissende schot blijft uit. In deze periode ontkomt het doel der thuisclub meermalen op gelukkige wijze aan een doorboring. De goed spelende half-linie der gasten zet telkens en telkens weer haar voorhoede aan het werk, tot plots, na 20 minuten spelen een der verdedigers der thuisclub een free-kick maakt in het beruchte gebied: penalty. De Boys-aan hang juicht. Jac. v. d. Vijver plaatst zich achter den bal maar door zenuwachtigheid schiet "ij recht in keepers handen. Door dezen tegenslag ontmoedigd valt de ploeg der gasten geheel ineen, waar van de thuisclub profiteert en spoedig uit een aanval 10 maakt. Spoedig daarna moet de keeper der gasten weer zwichten 2—0. Nu komen ook de Boys weder op en bij een goed doorgegeven bal maakt de. linksbinnen 21. Spoedig daarna is het rusten. Na de rust is de ploeg der gasten ge handicapt, doordat drie spelers der ver dediging gewond zijn. Zij wordt geheel teruggedrongen, maar door schitterend keepen blijven de doelpunten uit. Na een half uur spelen vergroot einde lijk de thuisclub h^r voorsprong 31, Dat is den Boys toen te bar en ook zij komen los, maar krijgen van de gewonde half-linie te weinig steun. Drie minuten voor het einde verkleinen de gasten, door een schitterenden kopbal van den rechts binnen den achterstand, 32. Spoedig hierna komt het einde van dezen fair gespeelden wedstrijd. Een gelijk spel had beter de verhouding weergegeven. Scheidsrechter Ladan leidde schitterend. o FIDES PACTA I—QUICK BOYS I 1—7 Zaterdag was het voor de Leidsche Voetbal- en Athletiekvereeniging „Fides Pacta" een heugelijke dag. Immers be stond deze vereenigmg 7 jaar, welk feit tevens samenviel met het ingebruiknemen van het nieuwe terrein aan den Kanaal- weg. Het bestuur mocht van vele zijden gelukwenschen ontvangen, waar wij gaarne de onze bijvoegen. Wij hopen van harte dat de vereeniging moge groeien en bloeien. Fides Pacta heeft zich in de af- geloopen zeven jaar doen kennen als een prettige tegenstander. Wij hopen dat dit in de toekomst ook zoo moge blijven, zoowel in de Leidsche voetbalwereld als in den athletiekkring. i De eerste wedstrijd op het nieuwe ter rein was tegen Quick Boys I. Fide? Pacta kon het tegen de leiders niet bolwerken en moest met 71 de vlag strijken. Over den wedstrijd het volgende: Op het zeer gladde veld wordt afgetrapt en direct gaat het spel gelijk op en neer en de ploegen zijn om beurten in den aan val. Fides Pacta speelt voor wat zij waard is om in den eersten wedstrijd op het nieuwe terrein een zoo goed mogelijk fi guur te slaan. Nochtans is het Q. B., dat door A. v. d. Plas de score opent. 10 mi nuten daarna verhoogt G. v. d. Plas de voorsprong. Fides Pacta weet dan na goed doorzetten de achterstand te verkleinen 1—2. Direct daarop schiet de rechtsbuiten der gastheeren net onder de deklat, welk doelpunt echter, o.i. ten onrechte) niet wordt toegekend. Voor de rust weet B. van Duyvenbode met een fraaien kopbal den stand op te voeren tot 13, met welken stand de rust aanbreekt. Na de rust is Fides Pacta uitgespeeld en wordt zij geheel op eigen helft terug gedrongen. Spoedig verhoogen de Katwij- kers de score 14. direct gevolgd door nummer 5. Fides Pacta bepaalt zich tot snelle uitvallen, maar komt niet verder dan de verdediging. De keeper der' gast heeren heeft druk werk en verdedigt zijn doel naar behooren, maar kan toch niet verhinderen dat nog twee aan de score worden toegevoegd. Het einde komt dan met een 71 overwinning voor Quick Boys De Katwijkers zijn tot dusverre nog ge heel ongeslagen. 0 UITSLAGEN UIT HILLEGOM. Het 1ste elftal van Hillegom was vrij. Hillegom IISwastika I 41. Hillegom IIIDamiaten II 41. T H.B. Jun.Hillegom Jun. 92. DE ENGELSCHE LEAGUE. De uitslagen van Zaterdag zijn in de 1ste klasse: ArsenalWest Ham. Un41 BirminghamLeicester City 20 Blackburn R.Middlesbrough42 BlackpoolSheffield Wedn12 Derby CountyNewcastle Un1-1 EvertonShelsea 72 Manchester CityGrimsby Town 41 PortsmouthHuddersfield T32 Sheffield Un.—Bolton Wand40 SunderlandLiverpool 1—3 W. Bromwich Alb.Aston Villa 30 En in de tweede klasse: BarnsleyStoke City 10 Bradford CityBurnley12 Bristol CityBradford 00 BuryTottenham Hotspur 11 Leeds UnitedPreston N. E41 Millwall—Chesterfield 50 Notts CountyCharlton Athl22 Oldham Athl.Manchester Un15 Plymouth Arg.—Wolverhampton 33 Port ValeNottingham Forest 2U Swansea T.Southampton 43 KORFBAL. NEDERLANDSCHE KORFBALBOND. Uitslagen van gisteren. West I Noord: K. Zaandijk—Westerkwar- tier 2—1: D. V. D.—Swift 2—3; D. D. V.— Hercules I1. West I Zuid: H. K. V.—Vitesse 3—2; Ons EibernestVelox 61. Oost IA: Hellas—Z. K. C. 4—1; Over schotjeE. K. C. A. 41. Oost IB: D.O.S.—Achilles 6—0; HK.C.— Naas 05; W. Blauw—R'bleek 21. West II A: Volh.—Excelsior 3—2; Bllth.— B. Wit 0—6; K. V. D.—Baerne 4—5. West IIB: Eendracht^R. Tecka 50; LutoW.kw. 2 82; SportiefK.Z. 2 51. West IIC: O.S.C.R.—Die Haghe 3—1; RozenburgZuiden 2 40. West IID: Regenboog—Spangen 51; Gymn.—A. L, O. 2—3; Sellicha—R. W. 7—3. West III G: H. S. V.2 —Fluks 2 1—1; Emmater Gouw 12. Overzicht. Alleen het terrein van D. K. C. te Delft bleek onbespeelbaar. Overigens konden alle wedstrijden der Westelijke afdeelingen doorgang vinden. Koog Zaandijk heeft den aanval van de hoofdstad weerstaan en Westerkwartier verslagen. De Zaansche club heeft nu een belangrijken voorsprong op haar concur renten, en zij zou in de laatste wedstrijden al heele zonderlinge dingen moeten doen om haar kampioenskans nog te kunnen verspelen. Swift en D. D. V. verbeterden haar po sitie, waardoor de toestand er voor Hercu les nigt gunstiger op is geworden. In Zuid-Holland heeft Velox het niet kunnen bolwerken tegen Ons Eibernest, dat ditmaal het hoofd niet verloor en stevig won. Vitesse heeft tegen H. K. V. de reis niet kunnen halen, maar zij behoeft zich voor deze nederlaag niet te schamen. Zij heeft den Hagenaars kordaat partij gegeven, en met wat meer geluk zou Vitesse een gelijk spel zijn ten deel gevallen. Het Haagsche terrein was bespeelbaar doch het oppervlak was erg glad. Het schoeisel der meeste spelers was totaal on geschikt voor dergelijke omstandigheden, waardoor de wedstrijd een aanhoudende val- en glijpartij werd- Met dat al wist de Vitesse-verdediging tot een kwartier na de rust stand te houden, en speciaal mej. En- sink stak den aanvallers herhaaldelijk een spaak in 't wiel In het middenvak speelde mr. Uittenbroek een stevige partij, en het viertal aanvallers deed, de keeren dat het op den been wist te blijven, tal van ver dienstelijke dingen. H.K.V. maakte dezen middag geen groo- ten indruk. Het twaalftal zoekt het klaar blijkelijk meer in energie dan in tactiek, en met dat systeem kan men heden ten dage wèl 'n behoorlijke plaats op de rang lijst veroveren, maar slechts bij uitzonde ring een kampioenschap. En die uitzonde ring is voor H. K. V. nog niet gekomen, meenen we. De heer van Dijk, alweer frisch en mon ter na alle emoties van EibernestFluks, had het dezen middag minder lastig. De spelers waren zeer rustig en een enkel op gewonden standje werd, dank zij den scheidsrechter, spoedig zoo mak als een lam. BADMINTON. INTERNATIONALE WEDSTRIJDEN TE NOORDWIJK. H. K. V.—VITESSE 3—2. De Hagenaars ondernemen de eerste aanvallen maar de Vitesse-verdediging is op haar hoede en blijft meester van het terrein. Het Leidsche middenvak schiet eenige malen tekort in zijn taak. maar de thuisclub weet hiervan niet voldoende te profiteeren. Zoowel Ter Poorten als De Jong, en vooral mej. Ensink vormen her haaldelijk een struikelblok voor de Hage naars. Het middenvak gaat dan beter doorwerken, en weldra lost Noordhoek Hegt eenige verre schoten op den Haagschen korf. Een vrije kans van mej. Molt blijft door onzuiver schieten onbenut. Een fraaie doorbraak van Gonggrijp blijft ook al zonder resultaat. Evenzoo ver gaat het aan de andere zijde Nell en van Balen. Als Gonggrijp bij een moment van verwarring door een speelster wordt gehin derd, krijgt Vitesse een strafworp te nemen. Het schot gaat echter naast. Met hetzelfde negatieve resultaat neemt v. Balen een strafworp voor H. K. V., waarna de rust met blanken stand wordt aangekondigd. In de tweede helft begint Vitesse met een klein overwicht. Haar aanvallers zijn zeel- actief en als na ruim een kwartier mej. Molt de Haagsche verdedigers den bal af handig weet te maken, krijgt Noordhoek Hegt een fraaie kans, die hij prachtig be nut (01). Hoewel Vitesse wat beter speelt dan de thuisclub weet v. Balen toch met een handig doelpunt de partijen op gelij ken voet te brengen (11). Na de wisse ling komt H. K. V. meer aan 't woord. Een ver schot van Fransse stuit eerst op en daarna dóór den korf (21) en tien minu ten daarna wordt het door een ver schot van v. Koert 31. Enkele minuten voor het einde brengt De Jong den stand op 3—2. maar daarbij blijft het. Het was de twintigste wedstrijd tusschen Vitesse en H. K. V. Daarvan won Vitesse tien wedstrijden, speelde éénmaal gelijk en verloor er negen. Het doelgemiddelde is 5441 in Vitesse's voordeel. Succes der buitenlandschc spelers. Het initiatief van de Noordwijkschc Sportvereenlging, genomen met het doel om den Nederlandschen spelers aan het begin van het seizoen een goede oefening te geven, is wel met succes beloond! Uit Belgié waren de sterkste speelsters en spelers (meest Engelschen en de Canadees Dovaston) overgekomen en deze hebben in alle nummers de eindstrijd bereikt en gewonnen. Er was aardig wat belang stelling, zelfs uit Amsterdam en Utrecht. Spelers en kijkers hebben kunnen zien hoe aantrekkelijk, hoe levendig, hoe snel badminton is en wie waarnam hoe enorm veel inspanning de partijen Dovaston Stikker en Dovaston—Woltman van de spelers vergde, die zal (voorzoover hij I dat niet wist) gezien hebben dat bad- minton-sport, echte sport is met al de kwaliteiten van physieke en geestelijke inspanning. Dovaston was inderdaad de groote man. Een speler met een uitstekende techniek, met gevaarlijk geplaatste smashes nuttige en diepe „clears" en vooral een mag nifieke dropshot. Zelfs in ongunstige po sitie weet hij die (en hoe verrassend dan) toe te passen. Bovendien is hij een goed tacticus, die het afwisselend kort-lang lis— 1 tig toepast, en een fel fighter. Hij sloeg i mr. Stikker in den halven eindstrijd met 15—6, 155 na een uitstekende partij en I hij won den eindstrijd van Woltman met 157 156, op diens hardste smashes be wonderenswaardig fijn-geraakte drop shots terugspelend. Een andere goede buitenlander was Magne, tegen wien Henny in de eerste i ronde na een spannenden strijd met slechts 1115 in de derde „game" ver loor. Hij werd op zijn beurt door Wolt- man in den halven eindstrijd met 152 1716 geslagen. In het damesenkelspel kwamen vier buitenlandsche speelsters in de „laatste vier". De sterkste Nederlandsche speelsters mej. Gauten had van de Belgiche mile Limborgh met 811, 711 verloren. De eindstrijd werd wellicht niet gewonnen door de technisch beste speelster, maar wel door de meest actieve en meest be wegelijke. Het heerendubbelspel heeft alleraar digste partijen te zien gegeven. Zoo b.v. van Dovaston-Mayne tegen Henny-Wolt- man in den halven eindstrijd en eerstge- noemden in den eindstrijd tegen mr. Punt-mr. Stikker die in de eerste set „the game of L- badminton-life" speel den en het tot 1215 wisten te brengen, doch in de tweede gang met 15—2 uitge speeld werden. De meest aantrekkelijke partij was tenslotte de eindstrijd van het gemengd dubbelspel waarin de heer en mevr. Do vaston mej. Esnouf en Mayne sloegen in een partij van spannende en snelle ral- lees met 15—11, 7—15, 15—6. Weer was het Dovaston die door zijn prachtig achterspel en magnifiek ingrij pen de partij won. Tijdens de wedstrijden werd in een bijeenkomst van afgevaardigden van ver schillende clubs in ons land de Neder landsche Badminton Bond opgericht waar van mr. C. Punt voorzitter en E. den Hoed (Schiedam) secretaris werd. De uitslagen waren: Heerenenkelspel, kwarteindstrijden: Dovaston slaat Dros 150, 15—0;mr. I Stikker slaat Vaughan 152, 15—4; Woltman slaat v. d. Velde 158. 1510; Mayne slaat de Haas 158. 1316. Halve eindstrijden: Dovaston slaat mr. Stikker 156, 155: Woltman sl. Mayne 15—2, 17—16. Eindstrijd: Dovaston slaat Woltman 15—7, 15—6. Dames-enkelspel, halve eindstrijden: miss Esnouf slaat Mlie Limborgh 116, 119; mrs. Dovaston slaat mile Schaet- zer 11—3, 11—2. Eindstrijd: miss. Esnouf slaat mrs. Do vaston 112, 117. Heerendubbelspel, halve eindstrijden: Dovaston-Mayne slaan Henny-Woltman 154, 151; mr. Punt-mr. Stikker slaan Dros en van de Velde 152, 15—4. Eindstrijd: Dovaston en Mayne slaan mr. Punt en mr. Stikker 1512, 152. Damesdubbelspel, eindstrijd: mrs. Do vaston en miss Esnouf slaan mile Schaet- zer en mile Limborgh 151, 155. Gemengd dubbelpel, halve eindstrijden: de heer en mevr. Dovaston slaan mile Schaetzer en van de Velde 154, 154; miss Esnouf en Mayne slaan mevr. Punt en Woltman 157, 1510. Eindstrijd: de heer en mevr. Dovaston slaan miss Esnouf en Maye 1511, 715, i 15—6. HOCKEY. KIEVITEN III—LEIDEN II 1_3. In 'n door Leiden vrij goed gespeeld® wedstrijd is het haar gelukt de tweede overwinning te behalen. Vooral in eerste helft was Leiden sterker, maar juist in het tweede gedeelte van d strijd, toen het spel meer verdeeld was kwamen de doelpunten. Het begin is voor de gasten en her. haaldelijk wordt de bal tot in den cir. kei opgebracht, maar de voorhoede is daar niet doortastend genoeg. De Kie- iten-aanvallen zijn niet erg gevaarlijk en worden bovendien meerendeels door buitenspel onderbroken. Op een gegeven oogenblik hebben twee spelers van Lei- den wegens blessuren het veld verlaten waarvan de gastheeren onmiddellijk pro- fiteeren om de overhand te nemen, even wel zender resultaat. Na de hervattin" blijkt de linkshalf van Leiden vervangen Ongeveer na een kwartier spelen ne«ir,i Lelden dan uit een voorzet van rechts door toedoen van haar linksbinnen 'de leiding. Leiden blijft het gevaarlijkst en uit een strafcomer weet de midhalf de score te verhoogen 0—2. Even later benul de Kieviten-middenvoor op keurige wilz» een hem geboden kans 1—2. De gasthe ren komen dan opzetten, maar het Leid- sche achtertrio weerstaat den druk en als kort daarop de midhalf van Leiden wederom, thans op fortuinlijke wijze een strafcomer benut, is de strijd beslist. SCHERMEN. OM HET SABELKAMPIOENSCHAP VAN LEIDEN. Zondag 22 Nov. a.s., aanvangende te 11 uur voormiddag zullen in de schermschool Gijsberti alhier de sabelwedstrijden om het kampioenschap van Leiden gehouden worden. Als eerste prijs is beschikbaar de „Miss Blanche" wisselbeker, die in '29 werd gewonnen door H. v. Duuren en in 30 door Mr. J. D. Schepers. De inschrijving sluit op 20 Nov. DAMMEN. GROEPEN-WEDSTRIJDEN LEIDSCHE DAMVEREENIGING. Gisteren werden de wedstrijden der Leidsche Damvereeniging voortgezet. De uitslagen waren: Klasse A, Groep 1: W. Kleijn verliest van C. J. Kerkhoff L. de Haan wint van I Teleng. Hiermede won L. de Haan uit Delft, in deze groep den lsten prijs mets punten uit 3 partijen, 'n Mooie prestatie! C. J. Kerkhoff werd 2de met 4 punten, doet kreeg 2 punten reglementair, wegens ziekte van W. Kleijn. Klasse A, Groep 2: S. v. d. Wijngaari wint, van M. J. Bergman. J. A. Lammee remise met H. de Water. In deze groep werd S. v. d. Wijngaard winnaar met 5 van de 6 punten. Deze speler behoort ondet de beste spelers van L. D. V. en blijkt dea laatsten tijd in goeden vorm. M. J. Ben man werd 2de met 3 punten van de 6, hei welk een vrij goed resultaat is in di groep. Klasse B: D. A. Eppenga remise met de Haan. C. Teunisse wint van M. H. 7. Seppe. Winnaar werd D. A. Eppenga 5 van de 6 punten; een ongedacht sucts, doch volkomen verdiend. De L. D. V.-veteraan C. Teunisse werd 2de met 3 punten uit 6. Klasse C, Groep 1; J. W. Schüss wint van K. v. d. Kleij. A. Sladek—B. de Kier (afgebroken). De 1ste prijs werd gewonnen door J. W. Schüss met 6 punten uit 3 partijen. In deze groep van minder geoefenden be toonde Schüss zich de beste. Met eenige training zal deze zich spoedig bekwamer. Om den 2den prijs bekampen De Kier en Sladek elkaar. Beiden hebben 2 punten De afgebroken 'partij wordt spoedig uitge speeld. Klasse C, Groep 2J. Zaalberg remise 4. J. Jordaans. J. Dreef wint van C. Baart. A. J. Jordaans en J. Zaalberg behaalden beiden 5 punten van de 6. Hierdoor is een beslissingswedstrijd nood zakelijk om de 1ste en 2de plaats. Er is met veel animo gespeeld, tot ge noegen van de deelnemers. De 1ste prijzen waren medailles en kunstvoorwerpen; de 2de prijzen étui's met sigaretten. Beantwoordend aan het doel, gaven der' wedstrijden aansporing tot het moois damspel! Ten overstaan van Mr. H. r| M. A. COEBERGH, Notaris te Leiden, bij opbod. Dinsdag 17 Nov. 1931. bij afslag, Dinsdag 24 Nov. 1931. des voormiddags te elf unr, in bet Café „De Rustende Arend" te Zwammor- dam, van eenige perceelen Wei- of Hooiland en twee huizen en erven te Zwammerdam samen groot 4 H.A., 90 c.A. 1. Het Perceel Wei- of Hooi land te Zwammerdam, in den Binnenpolder en twee huizen met tuin aldaar, groot 73 Aren, 45 centiaren 2. Het Perceel Weiland, gelegen alsvoren groot 1 H.A. 46 Aren 37 centiaren. 3. De Perceelen Weiland, gelegen alsvoren, groot 1 H.A. Sl Aren 8 centiaren. De landerijen zijn thans verhuurd voor f. .560.- per jaar, en de buisjes samen voor f. 26.- per 3 maanden Het land is vrij van huur met Kerstmis 1931 te aanvaarden. Te zien: Maandag 16 en 23 November 1931 van 10-4 uur. Betaling kooppenningen 27 December 1931. Meerdere inlichtingen geeft voornoemde Notaris, te wiens kantore -de kadastrale kaart ter inzage ligt, 7576 ACCUMULATOREN LET OP HIT SCHILD. naar maat vanaf f. 5.per maand: Vraagt eens inzage stalen- collectie betere genre. Coupeurs bezoeken U door bet gebeel? land. Brieven Bureau van dit blad onder No. 455. HET KANTOOR VAN: Brood- en Beschuitbakkerij „VOORUIT, Koekbakkerij „VOORUIT, Kruidenierswinkels „VOORUIT 8083 Ziekenfonds „VOORUIT. Verplegingsfonds „VOORUIT N.V. Verzekeringsmaatsch. „V00RUHT is met ingang van 18 Nov. 1931 (Het Telefoonnummer Haarl.str. 214 wordt dan 32561 TE HUUR a.d. Morschkade nog één BENEDENHUIS 7705a en nog enkele BOVEN HUIZE" Direct te betrekken, ook te koop. Solide geldbelegging- J. H. v. d. BLIJ, Aannemer, Morschweg 55b - Telefoon-*'1'

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 10