HET ELFTAL VAN L. F. C. HET A. S. C.-ELFTAL, R. v. C.—LUGDUNUM 0—1. Een zeer spannende wedstrijd. Hierboven het winnende L.F.C.-elftal. links naar rechts, liggende: Koning. Duffels en van der Plas: knielende: Neuteboom, J. Segaar en Vliegenthart; staande: Siebert, Van Leeuwen, Wijngaard, K. Segaar, Blom en Keyzer (reserve.) A.S.C.L.F.C. 0—1. Van Leeuwen bezorgde L.F.C. de overwinning. De eerste helft van dezen wedstrijd miste alle factoren, welke in den regel plaatselijke ontmoetingen kenmerken. Zij was spannend noch enthousiast, demon streerde een opvallend tekort aan initia tief bij beide partijen en heeft daardoor het buitengewoon talrijke publiek geen oogenblik kunnen boeien! De naijver tus- schen A.S.C. en L.F.C. speelde hier blijk baar een belangrijke rol. Onder geen voorwaarde wilde men juist deze ont moeting verliezen en uit vrees voor een minder gunstig resultaat namen beide elftallen vanaf den beginne een sterk af wachtende houding aan. die het initiatief doodde, het tempo drukte en leidde tot 'n slap en onbeteekenend spelletje, waarbij zich vrijwel niets heeft voorgedaan dat waard was te worden vermeld. Eenmaal zeven minuten na den aanvang kwam het doel der withemden ernstig in gevaar toen Duffels ver was uitgeloopen en de Ruiter in het verlaten heiligdom van L.F.C. schoot, doch de uitstekende keeper had het gevaar tijdig doorzien en zich al terug- loopende zoodanig opgesteld dat hij het leder nog juist weggrabbelen kon! Voor de rest was dit eerste deel van den kamp gelijk een zeilwedstrijd zonder wind Vijf-en-twintig minuten na den aanvang werd de A.S C.-linkshalf Han gekwetst, waarop Stephanus zijn plaats innam, doch het was voor het verder verloop van weinig beteekenis. Reeds stond arbiter Jaspers, die heel streng doch goed leidde, gereed om voor halftime te fluiten toen een scherp schot van Van Leeuwen de ge moederen even in beroering bracht. De bal suisde rakelings voor het doel der rood-zwarten langs en ging uit, doch het schot had een beter lot verdiend. Enkele decimeters meer naar binnen en Westen zou geen schijn van kans hebben gehad om het te stoppen Het spel na de rust was heel wat leven diger dan daarvóór. Er kwam meer fel heid en natuurlijk leidde dit tot een hoo- ger tempo, waardoor ook het publiek in actie kwam en de partijen op luidde wijze aanmoedigde. Vooral A.S.C. scheen dit tot steun te zijn en na een kwartier begon zij het spel al meer en meer in handen te nemen. Jansen kreeg een fraaie kans uit een pass van De Jongh, doch zijn goede, hoewel wat te laat afgevuurde, schot werd door Duffels gekeerd. ABC. was dadelijk terug en toen De Ruiter hoog voorzette had van der Putten een kans, zooals men tie gewoonlijk maar eenmaal per wedstrijd krijgt. Vlak voor het vijan delijk doel knalde hij het leder echter keihard hoog over! Nog was de rood-zwar- te ploeg iets sterker toen Stephanus bij een tegenaanval den bal onvoldoende weg werkte en precies voor de voeten legde van Van der Wijngaard Een tikje naar bin neneen kogel van Van Leeuwen en een onstuimig gejuich verkondigde dat L.F.C. de leiding had genomen! Van dat moment af is de strijd vrijwel gelijk op gegaan, zonder dat er ter weerszijden veel gevaar heeft gedreigd. De voorhoede van A.S.C. bracht het gewoonlijk niet verder dan de goede middenlinie der withemden. vooral ook niet doordat de beide binnen- spelers der L.F.C.-voorhoede voortdurend den bal kwamen halen en aldus voor hun defensie een uitstekenden steun waren. Anderzijds vermocht de aanvals-linie der withemden in W-formatie niet op te tornen tegen het uitstekende duo-Josson- Lefrandt, al had dit een zwakke halflinie voor zich, en zoo bepaalde men zich tot de eene goal van Van Leeuwen, dat aan L.F.C de zoo begeerde overwinning en twee kostbare punten bezorgde! O.N.A. II—ALPHIA II 4—1. Alphia trapte af doch O.N.A. was direct aanvallend. W. de Jong beging de fout om tweemaal achtereen den bal voor eigen doel te plaatsen, wat evenveel goals ople verde voor O.N.A. Dit inspireerde de bezoe kers om wat beter aan te pakkSn. Gerui- men tijd bleef het spel op do Goudsche helft en Jansen plaatste met een uitste kend schot den bal in het Goudsche doel. 21. Nu bleef Alphia sterker tot rust ech ter zonder suces. Na de thee scheen het dat de oranjetruien zouden inhalen, doch daarentegen waren het de gastheeren, die den stand opvoerden tot 31. Wel bleef Alphia sterker doch O.N.A. was het ge vaarlijkst door haar snelle aanvallen en nogmaals verschalkte zij Tuinenburg, zoo dat de gastheeren met 41 wonnen O N A. was compleet, terwijl Alphia een invaller had voor Prumer. AlphiaSchevcningen 33. Het heeft niet veel gescheeld of Scheve- ningen had dit seizoen haar eerste neder laag geleden. Alphia, dat door haar groote inzinking van verleden week heel wat had goed te maken, heeft het bewijs geleverd dat het dit tenvolle bewust was ofschoon het begin van dezen tot het einde toe spannenden wedstrijd op eenzelfden verloop van de vorige week wees. Weer liet de thuisclub zich overrompelen, met het ge volg dat de bezoekers spoedig een 20 voorsprong hadden en toch: toen dp streng leidende scheidsrechter Jonker het eind signaal blies, was Scheveningen door het oog van de bekende naald gekropen. Het verloop van den wedstrijd zal dit duide lijk maken. Scheveningen trapt af met de zon in den rug maar met tegenwind. Haar eerste snelle aanval brengt reeds bijna een doel punt maar de Alphia-keeper weet op het nippertje te redden. Dit blijkt echter uit stel van executie want ternauwernood is de Alphia-voorhoede aan het werk gezet of bij een Scheveningschen tegenaanval weet haar midvoor te doelpunten met een on houdbaar schot. Alpbia is van dezen schrik nog niet bekomen als de linksbinnen voor het tweede doelpunt voor z'n club zorgt zoodat Alphia binnen betrekkelijk korten tijii met 20 achter staat. Men vreest reeds voor een nieuwe debacle doch ge lukkig weten de Oranjehemden zich te herstellen. Wel is het spel van Scneve- ningen, dat een open karakter draagt, technisch beter, doch het enthousiasme van Alphia weegt hier tegen op. Na eenige vergeeische aanvallen weet haar voor hoede een corner te forceeren welke goed door den linksbuiten genomen wordt en zonder dat iemand den bal aanraakt ver dwijnt het leer in den doelmond. Een dei- backs weet nog weg te werken, maar de scheidsrechter neeft terecht doelpunt ge- constaleera en de stand is 2^1 Door dit succes aangemoedigd komt Alphia fanatiek opzetten en wordt Scheveningen geheel teruggedrongen. Tien minuten voor de rust krijgt Alphia's midvoor een goede kans, waarvan hij dankbaar gebruik maakt door met een goed schot in den uitersten hoek de partijen op gelijken voet te brengen. 2 -2. Scheveningen komt dan weer opzet ten maar het is de linksbuiten der Alphia- nei^cie kort voor het einde der eerste helft een pracht kans krijgt om te scoren Zijn schot paat echter over, zoodat de rust ingaat met 22. De tweede helft is nauwelijks eenige minuten oud of bij een goed opgezetten Aiphia-aanval ziet haar midvoor een gaatje, waardoor hij buiten bereik van den Scheveningschen doelman den bal in het net schiet 32. Alphia heeft dus een 2—0 achterstand in een 3—2 voorsprong omgezet en het laat zich aanzien dat zij er alles op zal zetten om dezen voorsprong te behouden. Er wordt snel gespeeld en beide verdedigngen krijgen handen vol werk. Alphia kan tenslotte het snelle tempo niet volhouden en Scheveningen komt in de meerderheid; zóó zelfs dat de gelijkmaker bijna niet kan uitblijven. In de beide backs vindt de Scheveningen- voorhoede echter een geducht struikelblok daar al haar snelle en gevaarlijke aanval len op resolute wüze onschadelijk worden gemaakt. Het spelbeeld blijft langen tijd hetzelfde: Scheveningen in de meerder heid met een zich tot uitvallen bepalend Alphia. Haar midvoor breekt plotseling alleen door en met de Scheveningsche backs op de hielen gaat hij op het doel der tegenpartij af Zijn schot is echter iets te hoog en scheert de lat. Er zijn nog maar enkele minuten tc spelen en het is nog steeds 3—2 voor Alphia. Hoe hard Sche veningen ook werkt, de Alphia-achterhoede weet stand te houden en reeds begint een gedeelte van het talrijke publiek het veld te verlaten, niet meer aan een stands- wiiziging denkend, of de Scheveningers weten nog een corner te forceeren. Prach tig wordt deze genomen en warempel, op schitterende wijze weet haar linkshalf in te koppen Eén minuut voor tijd heeft Scheveningen gelijk gemaakt en wanneer de bal middenuh wordt gespeeld is direct het einde van dezen spannenden wed strijd aangebroken, waarin de nartijen de eer hebben gedeeld. 33. en waarmede Alnhia zoowe1 als Scheveningen dat nog haar record van ongeslagen te zijn. be houden heeft, tevreden kan zijn. SCHEVENINGEN BIJNA GESLAGEN. LUGDUNUM VII—SPORTMAN II 0—0. Beide elftallen hebben hard voor de overwinning gewerkt, doch het mocht niet zoo zijn. Ettelijke kansen bleven onbenut, en men eindigde zooals men begonnen was. Lugdunum heeft een invaller voor den rechtsbuiten. Onmiddellijk wordt er van beide zijden krachtig aangepakt. Lugd. speelt tegen den zeer sterken wind. die schuin over het veld waait, waardoor haar spel zeer wordt gehandicapt. Dat belet Lugd. niet om zeer gevaarlijke en snelle aanvallen te ondernemen, maar voorloopig blijft de R. V. C.-achterhoede meester van het terrein. De voorhoede van R. V. C. zit echter ook niet stil en prachtig combinee rend, gepaard met vlug handelen, stormt zij op het Lugd. heiligdom af. De achter hoede staat hier echter haar mannetje. Langzamerhand wordt Lugd. sterker. On ophoudelijk zwerven de groenwitten voor het vijandelijke doel. H^rde goéd gerichte schoten van de Roo. Mom en consorten hebben voorloopig echter geen succes. De keeper van R.V.C. blijkt van goed hout ge sneden te zijn. Althans zeker schijnende doelpunten weet hij te keeren. Toegegeven moet worden dat Lugd. niet veel geluk heeft, wanneer de Roo tot driemaal toe tegen den paal schiet. Er is een half uur gespeeld en nog is de stand 00. Eindelijk heeft Lugd. succes als de zeer enthousiaste speler Mom een hard schot lost, dat de keeper met zijn beide beenen weet te keeren. Mom loopt evenwel in en schiet den bal in het net. 01 Door dit succes aangemoedigd valt Lugd. telkens aan. Voor de rust kan zij echter haar voorsprong niet vergrooten. Rust 01. In de tweede helft zijn de bordjes ver hangen. R.V.C. zet er alles op om gelijk te maken. Inmiddels is de wind vrijwel gaan liggen, wat ten voordeele is van R. V. C De achterhoede van Lugd. speelt 'n schit terende partij. De beide kanthalfs zijn prachtig op dreef. Elke aanval van R.V.C.. hoe fanatiek en goed opgezet, wordt tel kens door de middenlinie in de eerste in stantie en met behulp der beide Lugdu- num-backs onderbroken. Ook keeper v. d Berg verdedigt zijn heiligdom naar be- hooren. R. V. C. verdiende een tegenpunt te maken. In deze periode kan Lugdunum's voorhoede haar vorm niet te pakken krij gen. wat hoofdzakelijk het gevolg is, van snel en krachtig ingrijpen der achterhoede van R. V. C Langzamerhand echter komt Lugdunum meer en meer opzetten. Wan neer nu een der backs van R V C den bal op den keeper terugspeelt, laat deze het leer glippen en van der Laan is er als de kippen bij om daarvan te profiteeren om den bal in het doel te laten verdwijnen. Geheel de Lugdunum-aanhang staat te dansen en te springen en als het gejuich plotseling verstomt, blijkt er iets niet in den haak te zijn. De scheidsrechter n 1. heeft dit mooie doelpunt geannuleerd wegens buitenspel. Een voor ons onbegrij pelijke beslissing. Er zijn nog 8 minuten te spelen. Door deze tegenslag niet ontmoe digd speelt Lugd. enthousiast verder. Ech ter R V. C. wordt door deze foutieve be slissing geïnspireerd en probeert zoo niet te winnen dan althans gelijk te maken. Hoe zij echter ook werkt, en zwoegt de Lugdunum-achterhoede staat pal. Als Lugd wederom zich loswringt en een schitterenden aanval onderneemt en van der Laan klaar staar, geheel ongehinderd op enkele meters afstand van het vijan delijk doel er dan toch 20 ven te maken fluit de scheidsrechter emds. van dezen door beide partijen fair gespeelaen en spannenden wedstrijd. hj De roodzwarte ploeg, die gsteren met 10 van L.F.C. verloor. Zittend, links naar rechts: Brouwer, Westen. Lef randt en Han Staande: Van der Putten, de Jongh, de Ruiter, Josson, Janssen, van Goor en Van der Leeden. CULEIMBORG—ALPHEN 2—4. HILLINEN—BODEGRAVEN 5—2. Beter spel der Hillegommers. De jongste 3de klasser Bodegraven voelt zich nog niet te best thuis in haar nieuwe omgeving. De 52 overwinning, die Hillinen behaalde, was dan ook beslist verdiend, door betere spelkwahteit. De Hillegomsche voorhoede gaf een aantrek kelijk spel te zien. Van Engelen had er goeden zin in. niet alleen de vier doel punten waren een bewijs van zijn kunnen; maar indien noodig wist hij het leder menigmaal ..op te halen". De rechterwing was uiterst gevaarlijk. H Willemse debu teerde als links-binnen behoorlijk. Van der Schrier zien wij liever links- dan rechts half. Scheidsrechter De Smale toonde zich een goed leider Zijn beslissingen gingen meest gepaard met een geestigheidje, waarom zoowel door spelers als publiek hartelijk werd gelachen. Bodegraven toonde zich een goed verliezer. De wedstrijd werd dan ook in de beste verstandhouding gespeeld. De eerste aanvallen zijn voor de thuis club Voorloopig houdt Bodegraven's ach terhoede stand. Bijna neemt Bodegraven de leiding., de links-binnen schiet echter naast. Willemse geniet de eer het eerste doel punt te scoren, bij een schermutseling krijgt Wolwijk geen kans. 10. Niet ont moedigd valt Bodegraven aan, met als re sultaat een corner, die naast geschoten wordt. In een periode van overwicht der gasten, weet de linksbinnen onhoudbaar gelijk te maken. 11. Een vrije trap tegen Bodegraven schiet Braam hard op doel, Wolwijk werkt slecht weg. Van Engelen is er handig bij en doet de balans weer in het voordeel van Hillinen over gaan. 2-1 Bodegraven probeert het met open spel. haar rechtsbuiten is uiterst gevaarlijk, doch verschillende goede voorzetten worden on voldoende afgewerkt. Van Engelen is bij zonder productief; 2 goede doelpunten be zorgen Hillinen een veiligen 41 voor sprong. Nog eenmaal weet Van der Jagt een hard schot te keeren. waarna gerust wordt. De hervatting begint met een Hillinen- overwicht. Van Engelen is er bijna ..door", maar wordt gehaakt, wat den scheids rechter echter ontgaat. Bodegraven's verdediging loopt vaak. door het vlugge spel der gastheeren, van het kastje naar den muur. H. Scholte pro beert het met een ver schot; de keeper stopt schitterend. Bodegraven blijft vol harden in open spel (eenzelfde speltype lijkt ons onverstandig); de ballen worden steeds te hoog gehouden, waardoor het binnentrio ongevaarlijk blijft. Een rush van Keyzer wordt besloten met een, dat in het zijnet verdwijnt. E. Scholte stelt Van Engelen in staat nogmaals te doelpunten; het harde schot gaat via Wolwijk's vingertoppen over Even later benut hij eenzelfde kans van Braam, 51. Een mooi doelpunt. Bodegraven wil het met opdringen probeeren; wat Hillinen's voorhoede noodlottig wordt; menige aan val wordt dan ook door off-side staan van één dezer onderbroken Het harde werken der „roode duivels" wordt beloond met een doelpunt, gescoord uit een gewir war voor doel. 52. De stand blijft verder ongewijzigd. Met rust 10 voor Culemborg. Onder leiding van scheidsrechter v. d Laan wordt afgetrapt. Het begin is voor Alphen, doch de thuisclub neemt het leder weldra over en als de linksbuiten goed voorzet moet de midvoor reeds binnen enkele minuten te scoren. 10. Alphen blijkt in 't geheel niet ontmoedigd, want aanstonds gaat haar voorhoede over tot den aanval. Verschillende schoten gaan echter over of néLast. Daarenboven weet de j Culemborgsche achterhoede steeds tijdig in te grijpen. Met de bezoekers in den aan val komt na eenigen tijd de rust. Na de rust tapt Alphen uit een geheel ander vaatje. Het spel is slechts eenige minuten oud of Windhorst scoort reeds uit een voorzet van rechts den gelijkmaker. 11. De bezoekers houden het beste van het spel, waardoor de druk op het doel der thuisclub steeds zwaarder wordt. R. v. Kooyk scoort dan ook spoedig uit een voorzet van rechts no. twee. Even komt Culemborg dan in den aanval. De verde diging van Alphen weet echter stand te houden en zuivert met verre trappen haar terrein, waardoor de voorhoede weer in staat wordt gesteld aan te vallen. Bij een dezer aanvallen vergroot R. v. Kooyk an dermaal voor Alpben den voorsprong. Culemborg geeft zich nog niet gewonnen, want onmiddefiijk daarna valt zij enkele malen vinnig aan en bi.i een doelworste- ling heeft zij dan ook 't genoegen den ach terstand te verkleinen. 23 Ook Alphen laat zich niet onbetuigd. H. v. Kooyk rent plots door alles heen en doelpunt keurig. 24. Met dezen stand komt het einde met een verdiende overwinning voor Alphen. D. V. S.—V. O. G. E. L. 2—2. Als het beginsignaal klinkt, blijkt het dat D.VS. 3 invallers telt, en Vogel vol ledig is. Direct bij den aanvang ontwik kelt zich een vlug spel, waarbij de verde digers hun talenten moeten toonen. het-, geen hun echter goed afgaat. Het blijkt echter, dat Vogel over goede spelers be schikt. die met open spel geregeld voor doel komen, maar door slecht schieten en de hechtheid der D.V.S. achterhoede we ten zij het net niet te vinden. Als bij een Vogel-aanval de centerhalf hands maakt, plaatst Philippo van het midden van het veld zuiver naar Ladan, die deze kans benut. (10). Dit is het sein voor Vogel om er een schepje op te gooien, en de rechtsbinnen zendt een geweldig schot in. dat echter door keeper Hillebrand keurig gehouden wordt Maar steeds komt Vogel terug, maar het is aan den D.V.S.-keeper te danken, dat er geen doelpunten meer worden gemaakt. Daarentegen maakt m d- voor Hillebrand uit een doeiworsteling D. V.S.' tweede doelpunt (20). Hierna is het rust. De thee schijnt Vogel goed gedaan te hebben, want direct komen zij overdon derend opzetten, en al spoedig benut de linksbinnen een voorzet van rechts (21). D.V.S heeft nu niets meer in te brengen. Vogel speelt alles op de vleugels en spoe dig is de gelijkmaker geboren <22). Steeds bhjft Vc;el in de meerderheid, gre tig gebrulmakend van ae fout der D.V.S. middenlinie. die alleen verdedigt en haar voorhoede niet voedt. Dat Vogel het laat ste gedeelte van den wedstrijd het niet tot doelpunten heeft weten te brengen, is dan ook te wijten aan het slechte schie ten zoodat met onveranderden stand het einde komt. Scheidsrechter Van der Veer, die ove rigens goed leidde vergiste zich helaas enkele malen in de toepassing der buiten spelregels. T.O.N.A. I—L. BOYS II 3—3. Als L. B. aftrapt, neemt T.O.N.A., ge steund door den wind, het spel in handen. Na geruimen tijd heeft T.O N.A. bij een doeiworsteling geluk. 1-0. Kort daarop ver groot T.O.N.A. uit een strafschop haar voorsprong. 2—0 L. B. bepaalt zich tot eenige uitvallen, die zeer gevaarlijk zijn. Uit een daarvan ontstaat een strafschop, welke benut wordt. 21. Als de scheids rechter rust fluit, doelpunt T.O.N.A., welke goal zeei terecht niet toegekend wordt Na rust is T.O.N.A direct weer in den aanval maar na eenigen tijd werkt L. B. zich los en is het spel meer verdeeld. Dan wordt er aan L B een strafschop toege kend. welke in een doelpunt wordt omge zet. 22 Na mooi samenspel schiet ae linksbinnen van T.O.N.A. via den paal hard in S—2 L B. komt nu sterk opzetten en weet door haar midvoor de partijen op gelijken voet te brengen, 33, waarmee bet einde komt. De heer Kruit leidde naar ieders genoegen. TILDEN DOOR KOZELUH GESLAGEN. EEN TELEURSTELLENDE WEDSTRIJD. Tilden. Op de overdekte banen in het RAI.- gebouw te Amsterdam werden gistere? onder groote belangstelling de wedstrijder gehouden, waaraan werd deelgenomen door Tilden, Kozeluh, Burke en Hunter. De uitslagen luiden als volgt: Hunter sl. Burke 36, 61, 60. Kozeluh sl. Tilden 97, 61. Dit is wel de grootste verrassing van dezen wedstrijd geweest. Tilden en Hunter sl. Kozeluh en Burft 3—6, 6—2, 9—7. Over de partij TildenKozeluh schrijd de „Courant": Het begin is niet overeenkomstig TH- den's reputatie. Zijn slagen zijn „poor" en noch de vaart noch de variatie zijn van dien aard, dat hij door de uiterst taaie verdediging heen kan breken. De baan is voor zijn spel niet bepaald geschikt. De vaart van den bal wordt sterker geremd dan ge woonlijk op hout het geval is. Zijn harde drives zijn dikwijls nog te halen en voor een sprinter als Kozeluh nog goed te ver werken ook. Zijn cannon-ballservices ko men hier weinig tot hun recht en worden dan ook zelden gegeven. Na 33 is er een g:\veldige strijd. Tilden komt op 40:15 op Kozeluh's service, forcee.rt te veel en Ej onweerstaanbaar terugspelen wordt het 43 en dank zij wederom onvast forcee ren van Tilden 5—3 voor Kozeluh. Datl komt echter de groote Tilden Twee, dne absoluut, afmakende drives op te hoogj slagen van Kozeluh maken den stand M en aan naar voren gaand, ondanks een maal prachtig passeeren van Kozeluh met perfecte korte vollies 55. En een twee tal onweerstaanbare passings geven hem de leiding 6—5, om dan waarlijk de service i te verliezen 66 En Kozeluh zuiver plaatsend, aldoor Tildens backhand zoe kend. mag de eerste kans op 76 op een centimeter missen. Na 3 x deuce geet[ Tilden hem door twee drives in het ne> die game In de volgende is er die stilte in de groote zaal, die de spanning ken merkt. Vooral als Kozeluh na 30-30 op setpoint komt door een van die snellJ backhands die Tilden onderschat. Kozeluh gebruikt de kans niet, slaat naij en laag in 't net: 7—7. Hij neemt dan echter zijn service op love! En in de vol gende game mislukt de cannon-bal van Tiiden. Kozeluh vecht enorm, plaat; diep en scherp, komt weer op set point en met een harde, lage forehand vi den netband heeft hij 9—7! In de tweede set geen opleving van i": den. Eerder het tegendeel. Hij P10®? genoeg, hij tracht aldoor aan te valttj doch zijn drive is telkens te scherp op?«* zet. is te lang. En Kozeluh komt al mee- op dreef. Hij speelt een grootsch basellIw spel met een prachtige wisseling y? zachte en plots versnelde drives, met lm* verdedigen en verrassend aanvallen, «JJ komt op 30. Dan geeft Tilden een Sa® met flitsend spel en wanneer hij die wm verwachten we de ommekeer. Maar lukt niet. En langzaam komt blijkbaar c berusting in een onvermijdelijke nederlJJ Er is minder initiatief in zijn spel en e dat de volgende game verloren is gega na een lang en vergeefsch baseline-o" in het slot een love game voor Kozeiun 97 6—1. Den grooten Tilden van de Davis wedstrijden hebben we slechts in een o games gezien.... 2 CUP-

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 14