Denkt Woensdag 21 Oct. aan de Collecte ïïlïÏÏS THERMOGENE UIT DE OMSTREKEN. RECLAME. 6106 INBRAAK. In den nacht van Zondag op Maandag is te Rotterdam ingebroken in het maga zijn ..Hem;'i" aan de Korte Hoogstraat. De inbrekers zijn op het dak van dit gebouw gekomen en hebben zich vervolgens toe gang tot het pand verschaft via een dak raampje. Daarna zijn zij naar de parterre ge legen ruimte gegaan, waar het kantoor gevestigd is. De daar staande brandkast hebben zij waarschijnlijk met behulp van een bijtel opengescheurd, en het zich daarin bevindend bedrag f. 2500 toege ëigend. Onbemerkt hebben zij zich met hun bult weten te verwijderen. De politie heeft de zaak in onderzoek. DOOR ZIJN EIGEN GEWEER GETROFFEN. Gistermiddag is de 38-jarige fotograaf P. v. d. N, te Gouda, die op de Plas Elf hoeven onder de gemeente Reeuwijk, wilde gaan jagen, door een noodlottig ongeval gedood. Toen de man in zijn roeiboot wilde stappen, waarin zijn geladen ge weer tegen een bank stond, schommelde de boot, waardoor het geweer omviel en de trekker door aanraking met de boot af ging. v. d. N. werd in de borst getroffen en was terstond dood. Zijn lijk is naar het ziekenhuis te Gouda overgebracht. DE SCHIETENDE INBREKER. Zondagmiddag omstreeks vijf uur kwam de heer De Kloe te Eindhoven in gezel schap van een vriend na een wandeling voor de deur van zijn woning, waar hij een fiets tegen het huis zag staan. Dit kwam hem verdacht voor, daar hij wist dat er niemand thuis was De beide hee- ren besloten daarom de een voor, de ander achter de woning in te gaan. Zoodra de heer De Kloe de gang Inkwam, zag hij een man van de trap afloopen, waarop hij naar hem toesprong om hem te grijpen. Plotseling trok de insluiper een revolver en loste vier schoten op den heer des hui zes. Deze Het zich hierdoor niet afschrik ken; hij wist hem met behulp van zijn vriend te ontwapenen. In allerijl waar schuwde men de in de nabijheid surveil- leerende politie, die den inbreker per cel wagen naar het hoofdbureau overbracht. Hij bleek een Duitscher te zijn te Eindho ven woonachtig. Zijn revolver bevatte nog twee scherpe patronen en in zijn kosthuis vond men nog een groot model automati sche revolver. De man is in verzekerde be waring gesteld De heer De Kloe werd niet gewond, daar een der kogels door de over jas heen op den knoop van zijn colbert stuitte en een ander in het notitieboekje in zjjn binnenzak steken bleef. Politieagent: „Wat doet u hier voor deze juwelierszaak met die steen ln uw hand?!" Verdacht individu: „Hè, goed dat u me helpt herinneren, agent. Ik zou de kat van m'n buurman voor hem verdrinken." BUITENLANDSCH GEMENGD. HET MIJNONGEVAL IN tVESTFALEN. Bij het mijnongeval in Westfalen te Herne zijn 9 personen gedood en 27 ern stig vergiftigd. De dooden zijn bijna allen door gasver giftiging om het leven gekomen. De oorzaak van het ongeluk is nog niet bekend en het onderzoek duurt voort. Vast staat, dat anderhalf uur vóór het ongeluk de laatste maal is geschoten, zoo dat een dynamietontploffing zeer onwaar schijnlijk is. GASONTPLOFFING TE PARIJS. Ten gevolge van een lek in de gasleiding heeft op de Quai d'Orsay te Parijs een ontploffing plaats gehad. De oplaaiende vlammen bereikten een hoogte van 50 M, Een arbeider, die gewond werd, is in het ziekenhuis bezweken. Een andere arbeider wordt vermist. DE KINDERSTERFTE TE LUBECK. Bij de voorzetting der behandeling van het Calmette-proces te Lübeck heeft pro fessor Dr. Deycke de volgende belangrijke verklaring afgelegd. Toen hij de Calmette-behandeling in Lübeck ging invoeren, was hij ervan over tuigd, dat deze behandeling nuttig zou zijn. Ik erken hier vrij en openlijk, dat dit een wetenschappelijke dwaling is. Ik sta in voor wat ik gedaan heb. Er is hier nie mand, die er meer onder heeft geleden dan ik. Wanneer de rechtbank meent, dat Ik een wetenschappelijke dwaling heb be gaan, dat men mij dan veroordeele, maar dan wensch ik, dat ik alleen veroordeeld zal worden. Ik zou niet willen, dat mijn medewer kers met mij ln het ongeluk worden ge sleept." EGYPTISCH BURGEMEESTER VERMOORD. De burgemeester van Ghoraieb, in Egypte, neef van den premier, werd met een revolverschot gedood door een onbe kende, die de politie ijverig opspoort. De beweegreden tot de misdaad kent men niet. EDISON'S DOOD. Blijken van rouwbeklag worden in West Orange ontvangen uit alle kringen van de Vereenigde Staten en van andere landen, zoowel van vooraanstaande personen op wetenschappelijk als op technisch en in dustrieel gebied. President Hoover zal morgen de begra fenis bijwonen. HERNDON EN PANGBORN WEER THUIS. De Amerikaansche vliegers Hugh Hern- don en Clyde Pangborn hebben hun tocht om de wereld voltooid met de aankomst op het Floyd-Bennett-vliegveld vanwaar zij vertrokken zijn, waar zij door hun fa milieleden, een comité van ontvangst en een menigte van 30.000 toeschouwers enthousiast werden ontvangen. Tenge volge van hun gedwongen verblijf in Ja pan hebben zij 82 dagen over hun wereld- tocht gedaan. o AUTO-ONGELUK. Een voetbalelftal uit Eickelborn (Prui sen! is tusschen Delbrueck en Boke ver ongelukt. De auto, waarmee de sportlieden huis waarts keerden, geraakte in een greppel, waardoor hij over den kop sloeg. De 30 in zittenden geraakten onder den wagen. De keeper en een der halfbacks kwamen om, terwijl vijf andere personen ernstig ge wond en bewusteloos naar het ziekenhuis werden overgebracht. Twee verkeeren in levensgevaar. RECLAME. wekt warmte op en bestrijdt: HOEST - BRONCHITIS - GRIEP RHEUMATISCHE EN ZENUWPIJNEN Gebruiksaanwijzing: Men leggc de Thermogène op de pijnlijke plaats, terwijl men er voor zorgt, dat het vel watten de huid overal goed raakt. Om een snellere en sterkere werking te verkrijgen Is het voldoende de Thermogène voor het gebruik te bevochtigen met een weinig water of alcohol. Bij Apothekers en Drogisten. Heele doos 75 ct. Halce doos 45 el. k Eischt Hollandsche verpakking. 6123 HAARLEMMERMEER. TWEE GROOTE BRANDEN. Boerderij en graanoogst geheel vernield. Omtrent den gistermorgen aan de Hoofdweg nabij den Bennebroekerweg in Haarlemmermeer plaats gehad hebbenden grooten brand, bewoond door J. Monster en A. G. Monster vernemen wij dat de oorzaak vermoedelijk moet worden toe geschreven aan het warmloopen van den electromotor, waarmede men aan het dor- schen was. Een hoop los stroo en kaf, in de onmiddellijke nabijheid van den motor gelegen, vatte onmiddellijk vlam, terwijl tegelijkertijd het vuur zich aan de graan- vakken mededeelde. Door de geweldige vuurzee stond het woonhuis met land- bouwschuur en eenige oudere schuurtjes direct in lichtelaaie, zoodat alles tot den grond toe afbrandden. Door het flink op treden van de brandweer kon een van steen opgetrokken schuur behouden blijven. Al de landbouwgereedschappen w. o. een dorschmachine werden door het vuur ver nield, terwijl ook de geheele graanoogst de opbrengst van 24 hectaren door den brand verloren ging. Hieronder is ook begrepen een graanberg, die ook geheel in de asch werd gelegd en aan ongedor- schen graan de opbrengst van 13 hectaren bevatte. Van den inboedel konden slechts een paar stukken worden gered. Gistermiddag omstreeks 5 uur werd de brandweer van Hoofddorp opnieuw ge alarmeerd voor een brand die was uitge broken op het erf van den landbouwer J de Zeeuw aan den Sloterweg nabij den Bennebroekerweg. Aldaar stond een groote berg met karwij, stroo. een reuzen- gevaarte dat boven de boerderij uitstak, in lichtelaaie. Het vuur greep zóó snel om zich heen en de hitte was zoo groot, dat de in de onmiddellijke nabijheid staande landbouwschuur met woning groot ge vaar liepen door de hoog oplaaiende vlammen te worden aangetast. De deuren begonnen reeds te schroeien, terwijl het ook noodig bleek om de pannen van het dak te nemen, teneinde het houtwerk al vast met emmers water te kunnen nat houden Hier bleek ook flinke hulp van de brandweer noodzakelijk. Aan haar kranig optreden is het te danken dat de gebou wen gespaard bleven en de brand tot de berg, die geheel afbrandde, kon worden beperkt. Het was een goede gedachte om de groote autospuit, die bij Monster aan den Hoofdweg nog stond te werken, naar het terrein van den brand bij de Zeeuw te la ten vertrekken en de kleinere reservespuit naar den eersten brand te laten uitruk ken omdat deze het met het verder uit spuiten van de smeulende puinhoopen wel verder afkon. Oorzaak onbekend. Verzekering dekt de schade. KATWIJK AAN DEN RIJN Een amateur-chauffeur. De leden der voetbalclub S. J C. te Ncordwijk .landden na een gehouden voet balmatch even aan in „de Roskam, om het opgelaaide enthousiasme, opgedaan te Stompwjjk. wat te blusschen. Onderlusschen was een der leden in de autobus van den heer B. te Noordwijk ingestapt en vergreep zich aan het mechanisme waardoor de auto er van door ging en op de Roskam in reed. Van de autobus werden de lamp en bumper beschadigd, terwijl de waranda van het hotel gedeeltelijk werd ingedrukt. Het bleef bij materieele schade. Het geval trok nogal belangstelling. Tweede oogst. Zeker kan het als een bijzonderheid worden aangemerkt dat in den tuin van den heer J. v L. van dezelfde planten 2- maal rijpe aardbeien werden geplukt. Ge volgen van het mooie najaar. De schoolgeldinning. Nu eenige schoolhoofden niet langer be reid werden gevonden om zich met de inning der schoolgelden te belasten, waar toe zij trouwens niet wettelijk verplicht zijn. heeft het gemeentebestuur een an dere regeling moeten treffen. Aan de schoolgeldplichtigen zal de gelegenheid worden gegeven het verschuldigde in maandelijksche termijnen op het kantoor van den gemeente-ontvanger te voldoen of per Giro te doen overschrijven op de rekening van den gemeen te-ontvanger. Het is er voor de schoolgeldplichtigen niet gemakkelijker door geworden. De heer Hofmann, hoofd der Christ. School alhier heefe 3 maanden ziekteverlof gekregen. Een 30 tal leden der Tuinbouwver. heefl aan het bestuur e2n ledenvergadering aangevraagd, om te bespreken het punt „wat kan gedaan worden om pachtverlaging te verkrijgen". o KATWITK AAN ZEE. De haringvisscherij. De laatste dagen is de aanvoer van haring wat minder geworden De K.W. 36 van de Mij. „Nederland" heeft nu reeds, met toestemming van de bemanning, de teelt beëindigd. Het kan toch eigenaardig loopen: voor welke onberekenbare verrassingen wordt men niet geplaatst. Enkele jaren geleden riep men moord en brand over de doodgevischte Noordzee. Men zou nog hoogstens een paar jaar haring kunnen visschen en dan was het einde daar. De haringtreilers kregen eerst de schuld, die maakten de broed plaatsen stuk en vernielde de jonge visch. De jonge haringen konden niet groeien, want er werd mc-t të nauwe netten ge- vischt. enz. enz. Er werden maatregelen beraamd om dit alles tegen te gaan: de totale doodvisscherij - moest voorkomen worden. En wat zien wij nu gebeuren? Het tegen overgestelde van enkele jaren geleden. Nu overvloedig veel haring en waar in die slechte periode niet gevangen werd, daar treft men nu groote haringscholen aan. Er komt naar menschelijke berekening zelfs te veel haring. Het blijft waar: niets onzekerder dan de visscherij. K. v. d. P. uit de Louwestraat deed bij de politie aangifte, dat in den afge- loopen nacht onbevoegden, door verbre king van de ruit in de voordeur zich toe gang hebben verschaft tot de villa Jacoba aan den Boulevard, toebehoorende aan den heer v. d. K.. waarvan hij huisbe waarder is. Voor zoover men heeft kunnen nagaan, wordt er niets vermist. De politie stelt een onderzoek in. LISSE. Brand in een bollenschuur. In de RoversbroekpoLder geraakte bij fa. Gebr. v. d. Lans een schuur in brand. De bollenzolder met de geheele schuur brandden af. In de schuur bevonden zich" eenige freesmachir.es en een auto. welke eveneens in vlammen opgingen. De oor zaak is onbekend. Bij K.B. is de bronzen eere-medaille der Oranje Nassau-orde, toagekend aan den heer C. van der Laan, boschbaas in dienst van den familie van Lynden alhier. NOORDWITK. Arbeidsbemiddeling. -öij het alhier gevestigd correspondent schap voor arbeidsbemiddeling zijn de vo rige week als werkzoekenden Ingeschreven 87 personen, n.l. 7 metselaars, 6 opperlie den, 6 timmerlieden, 8 schilders, 23 land arbeiders 12 visschers, 12 losse arbeiders, 2 boekdrukkers, 2 kantoorbedienden. 1 winkelbediende. 1 loodgieter, 1 smid en 6 jongens beneden 18 jaar. Na gehouden openbare aanbesteding is het schilderwerk van de 22 gemeentelijke hunrkoopwonlngen gegund aan de laagste inschrijfster de firma Kruyswijk voor f. 752 80. Door bemiddeling van bet gemeente bestuur zijn reeds een 15-tal werkloozen te werk gesteld bij het ondergronds maken van de telefoon door de firma Stolker en Co te Berg Ambacht. Het aantal bij de arbeidsbeurs inge schreven werkloozen bedraagt thans 87, waarvan 12 visschers, 12 losse arbeiders, 23 landarbeiders en 27 bouwvakarbeiders. NOORDWITK-BINNEN. Chr. Knapenvereeniging. Alhier ls opgericht een Chr. Knapen- vereeniglng genaamd ..Onzen Koning Ge trouw." Zondagavond werd voor het eerst vergaderd in de consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk. Als leiders treden op de hee- ren P. Rotheit. Chr. J. de Witt en J. Vink. de beide laatsten van Noordwijk aan Zee, die voorloopig leiding blijven geven. Gevonden voorwerpen: een oud dames* rïjwieL een grijze kat, een reservewiel met band merk „Ford", een stuk steiger- touw, een ring met 3 sleutels, een porte- monnaie met eenig geld, een colbertjas en eer. rozenkrans in etui lichtgroen. Inlich tingen over bovenstaande voorwerpen wor den uitsluitend verstrekt des Woensdags- en des Zaterdags van 12 tot 1 uur n.m. ten politiebureele alhier. NOORDWITKERHOUT. Vergadering der Oranje-vereeniging. Alhier vergaderde het Bestuur der Oranje-vereeniging. De eere-voorzitter, burgemeester van iorsel, opende de bijeen komst en herdacht met genoegen, de in September plaatsgehad hebbende Oranje feesten, welke met zooveel animo werden gevierd en welke zulk een ordelijk ver loop hebben gehad. De-Penningmeester deed rekening en ver antwoording. De inkomsten waren belang rijk minder dan vorige jaren, terwijl het schoolfeest zeer veel geld kostte, mede door het steeds toenemend aantal leerlingen dei verschillende scholen. Niettegenstaande deze twee belangrijke punten, bleek uit 't verslag van den pen ningmeester, dat er nog een klein batig saldo aanwezig was, waarvoor de heer L. van Hensbergen, den dank der vergadering oogstte. Met den hoop, het volgend jaar, wederom het Konlnginne-feest te mogen vieren, onder de meest gunstige omstandigheden, bleef men nog langen tijd gezellig bijeen. De IJsclub. De Noordwijkerl.outsche IJeclub is reecis paraat. Het bestuur vergaderde en vormde allerlei schoone plannen voor den komenden winter, die naar gehoopt wordt, meer van de krachten der leden zal vorderen, dan de vorige. Aanbesteding. De aanbesteding heeft plaats gehad voor de te bouwen schuurtjes en garages bij de nieuwe woningen en winkelhuizen aan de Nieuwe I^uinstraat. Ingeschreven werd door H. Bouwmeester, alhier, voor f. 4080, door J. W. van der Klugt. alhier voor f 3651. Het werk is aan den laagsten inschrijver gegund. Toen onze- politie-agent Jansen een tegenspartelend arrestant naar het cachot zou brengen ging hij hierbij wat hardhan dig te werk, waardoor de man tterecht kwin in een ruit der firma M., welke totaal verbrijzeld werd. —Ten bate der Missie, gaf de dames- tooneelclub „St. Ursula" uit Leiden een welgeslaagde uitvoering van het bekende stuk „Maria's Macht te I.ourdes" gevolgd door een apotheose. Veel publiek was aanwezig. o OEGSTGEEST. Raadsagenda. De Gemeenteraad zal in openbare ver gadering bijeenkomen op Donderdag 22 October des namiddags 7 uur. 1. Opening. 2. Notulen, ingekomen stuk ken, mede deelingen. 3. Voorstel van B. en W. tot aankoop van grond voor door trekking van de Duinzichtstraat naar den Wijttenbachweg. 4. Voorstel van B. en W. tot vaststelling van een verordening op de heffing van besmettelijke zlektegelden. 5. Prae-advles van B. en W. op het adres van de plaatselijke correspondenten van dagbladen, om toezending van raadsstuk ken. 6. Voorstel van B. en W. tot vaststel ling van een verordening, regelende de eischen van benoembaarheid en de bezol diging van de veldwachters. 7. Voorstel van B. en W. tot het aanleggen van wa terleiding naar de Kwaak. 8. Voorstel van B. en W. inzake de radio-distributie. 9. Voorstel van B. en W. tot wijziging en aanvulling der Bouw- en Woningverorde ning. 10. Begrotingswijzigingen. 11. Schoolgeldrèclames. 12. Rondvraag. Alhier zal een collecte voor het Ned. Rcode Kruis gehouden worden vanaf Woensdag 21 tot en met 24 Oct. a.s. Verleende vroeger het Roode Kruis al leen hulp in oorlogstijd, thans wordt zijn vredestaak ook vervuld door het bevorderen der volksgezondheid en bij nationale rampen. De heer J. M. wonende te Leiden, deed bij de politie aangifte dat hij op den Almondeweg gebeten is door een hond, toebehoorende aan W. P. d. H. alhier, terwijl hij zoodanige wonden aan hand en been bekwam dat hij door dr. T. ver bonden moest worden. SASSENHEIM. .Taarlijksche Schietwedstrijd „Wilhelmina" De Politie-Schietvereeniging „Wilhel mina" alhier heeft haar jaarlijksche wed strijd gehouden op „Sporthoff" alhier. Dank zij het fraaie weer. was de opkomst zeer goed. De uitslag is als volgt: 1. P. M. de Wit, Oegstgeest; 2. C. J. van der Aar, idem; 3. B. Kromhout, Lisse; 4. H. J. Hoogen- boom; 5. B. J. Broxterman, Zoeterwoude; 6. K. v. Vliet, idem: 7. J. Went, Alkemade; 8. H. A. G. van der Laan, Sassenheim; 9. A. Jacobs, Warmond: 10. Jac. L'Aml, Rfjnsaterwoude; 11. N. v. d. Krogt, War mond: 12. B. J. Kaas, Lisse; 13. J. L. Eist, Sassenheim; 14. B. G. Steekers, War mond; 15. M. v. d. Berg, Noordwijkerhout. Na dezen wedstrijd vond'n kampplaats tusschen donateurs der vereeniging die tot uitslag had: 1. J. v. d. Meer, Sassenheim; 2. A. v. Niekerk, idem; 3. T. de Meulder, Lisse; 4. Dr. Timmermans, Oegstgeest; 5. D. Ver- gunst, Lisse; 6. A. Vogelaar, Sassenheim; 7 A. v. Breda, idem; 8. D. M. Veldh. van Zanten, Hillegom; 9. W. Buschman. Lisse; 10. A. Verduijn. idem; 11. Dr. Le Grand, Sassenheim; 12. L. Bouwmeester, Noord wijkerhout; 13. F. Landskroon, Sassenheim 14. Th. Kaptein, idem; 15. B. Phllippo, idem. Na afloop werden in het café „De Oude Post" de prijzen uitgereikt. De Werkloozenstennregeling. >J£f - Tot commissie belast met de uitvoering van de steunregeling voor werkloozen, zijn door den Raad aangewezen de heeren H. v. Zonneveld. K. W. v. Breda en J. Schrama. Als voorzitter dezer commissie treedt op de heer Van Zonneveld. De muziekver. St. Ambrosius. heeft haar 5-jarig bestaan feestelijk herdacht met het geven van een tweetal uitvoerin gen en een kindervoorstelling waarop de operette „Repelsteeltje" werd opgevoerd. Ei* v/as voor dit lustrum veel belang stelling. Met de verbreeding van de Klinken- bergerbrug, nabij de spoorwegoverweg ia een aanvang gemaakt, zoodat het rijwiel pad doorgetrokken kan worden. Dit zal een groote verbetering blijken! Het Postkantoor is voortaan geopend van 8 uur v.m. tot 4 uur n.m. en van 5.30 tot 7.30 hamiddags. De plannen om de Oude Herv. School in te richten tot verenigings gebouw zullen nu werkelijkheid worden. Spoedig wordt hiermee een aanvang ge maakt. Zij wordt in verschillende locali- teiten ingedeeld. In de eerste helft der maand October is als onbestelbaar aan het Postkantoor alhier terug ontvangen een briefkaart geadresseerd aan P. Faas Jzn., Lisse. VEUR—LEIDSCHENDAM. Kindje verdronken. Toen het dochtertje van den heer 0. wonende aan den Stompwijkscheweg werd uitgezonden om melk te halen bleef het wat lang weg, hetgeen ten gevolge had dat de ouders ongerust werden. De vader ging eens kijken en zag tot zijn schrik juist zijn kind uit het water weer boven komen. Met moeite slaagde hij er in het op den kant te krijgen. Helaas te laat, want de levens geesten waren reeds geweken. Alhier ontstond brand in het woon huis van den kweeker J. van L. aan den Veursche straatweg. De brandweer, die spoedig ter plaatse was slaagde er in het vuurtje snel te blusschen. Verzekering dekt de schade. De raden van Stompwijk en Veur ko men Vrijdag 23 dezer des avonds te 7J5 uur in openbare gecombineerde zitting bijeen. VOORHOUT. Raadsagenda. De raad dezer gemeente komt morgen avond om zeven uur. in openbare verga dering bileen. ter behandeling van "de volgende punten: 1. Voortzetting van de behandeling der gemeentebegrooting 1932. 2. Benoeming der commissie ingevolge art. 13 der steun regeling. 3. Wlfziglng gemeentebegrooting 1931. 4. Rondvraag en sluiting. WASSENAAR. Verkeersongevallen. Op den Rijksweg zijn twee auto's, die moesten uitwijken met elkaar in botsing gekomen. Beide wagens werden zwaar be schadigd. De bestuurders waren Van D. uit Leiden en J. K. uit Sassenheim. Bij de Narcislaan is de auto van K. uit Voorburg, toen deze naar links wilde uit wijken, geramd door een auto bestuurd door C. uit Leiden. Ook dit ongeval bleet beperkt tot twee gehavende voertuigen. ZEVENHOVEN. De collecte voor de zending, in de Ned. Herv. Kerk heeft opgebracht de som van ruim f. 28. ZOETERWOUDE. Ledenvcrg. „De Hanze". De R.K. Middenstandvereeniging de Hanze vergaderde ln het Patronaatsge bouw aan den Schenkelweg. Na opening en de lezing van de notulen werden de ingekomen stukken ter tafel gebracht, w.o. een schrijven van het Gemeentebestuur als antwoord op het verzoek tot het maken van een aanlegsteiger aan den Vliet. De gemeente heeft te dier plaatse geen eigen dom meer, bij de laatste oevervoorziening is dat aan de provincie afgestaan. B en W. adviseeren zich tot Ged. St. te wenden De voorstellen van de afdeellngen voor den Centralen Raad werden behandeld. Afgevaardigden zullen een vrij mandaat krijgen. De heeren Deckers en C. P. J- Paardekooper worden tot afgevaardigden gekozen. Bij de rondvraag brachten de leden ver- het bestuur, de organisatie van een auto tocht voor ouden van dagen, bekend ge maakt. Dit plan werd met sympathie be groet, het zal echter dit jaar niet meer uitgevoerd worden. Bijde rondvraag brachten de leden ver schillende onhoudbare toestanden in het wegenvraagstuk naar voren. Gewezen werd op den gevaarlijken toestand bij de school aan den Hooge Rijndijk, de hoek Mie- ning-Noordbuurt, de hoek bij de boerderij van den heer A. C. Paardekooper en het daarbij liggende smalle bruggetje. Het dag. Bestuur zal zich met een verzoek tot verbetering wenden tot de R. K. Fractie Nog andere zaken werden aan het Bertuut ter overweging gegeven, waarna sluiting der vergadering volgde. 2-2

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 6