HAARLEMMERSTR. 130-136 WIJ LUIDEN HET HERFSTSEIZOEN IN wollen baby-artikelen uitgebreide keuze in winterstoffen fluweel - peau de pêche - tweed MAGAZIJN „DE ZON" voorstraat - katwijk a. zee UIT DE OMSTREKEN. BURG. STAND VAN LEIDEN Zaterdag eerst naar WAALS, want U koopt er meer, beter en voordeeliger MET EEN PRACHT SORTEERING - APARTE COLLECTIE IN HANDWERK - KRAGEN - KNOOPEN - GARNEERING ZIE ETALAGES ZIE ETALAGES DE NIEUWE VLUCHT VAN KINGSFORD SMITH. Kingsford Smith, die gisterochtend te Wyndham in N. Australië is opgestegen, is gisteravond om 7 uur te Tsjeribon op Java vlot geland. Hij is van plan vandaag door te vliegen tot ver voorbij Singapore, om 12 uur voorsprong te krijgen op Molli- son's record van 8'/s dag tusschen Croy don en Wyndham. o VERIJDELDE DYNAMIET AANSLAG. De justitie te Aken maakt eerst thans bekend, dat in den nacht van 19 Septem ber op het landhuis van een fabrikant te Buesbach bij Stolberg een dynamiet- aanslag was voorgenomen. De daders zijn in hun voornemen niet geslaagd, doordat een voorbijganger de politie tijdig van de verdachte handelingen der mannen bij het landhuis in kennis stelde. De daders konden ontkomen. Bij de villa werd een helsche machine met lont gevonden, ver der vond men twee revolvers. Men ver moedt, dat de daders over de Belgische grens zijn ontkomen. DE ORKAAN IN HONDURAS. Een rapport van den gouverneur van Britsch Honduras meldt nader, dat in de hoofdstad Belize ongeveer 3000 men- schen ten gevolge van den orkaan zijn omgekomen en de materiëele schade ruim een half millioen goudponden bedraagt. o GROOTE BRAND TE OSNABRUCK. Gistermorgen is een groote brand uit gebroken in de celluloidfabriek der firma Hageborn en Co. te Osnabrück. Ten ge volge van een ontploffing geraakten de machinekamer, de opslagplaatsen en het ketelhuis in brand. Het grootste deel dei- fabriek is verwoest. Persoonlijke onge vallen kwamen gelukkig niet. voor. Een gedeelte der arbeiders zal gedurende lan gen tijd werkloos zijn. AALSMEER. Afscheid van den heer J. van Sluys. A s. Woensdag 30 September verlaat de heer J. van Sluys, onderwijzer aan de openbare lagere school in deze gemeente en hoofd van den Franschen cursus, het onderwijs, om, moge het zijn, nog vele jaren een welverdiende rust te genieten. De heer Van Sluys heeft gedurende een lange jarenreeks het onderwijs in deze gemeente gediend en in het geheel heeft hij bijna 43 jaren de jeugd onderwezen. Den 2den December 1928 mocht hij onder talrijke blijken van belangstelling zijn 40- jarig jubileum gedenken en het is wel te voorzien ,dat ook zijn afscheid niet geheel ongemerkt zal passeeren. De heer v. Sluys toch, heeft zich hier zoowel onder de bur gerij als onder collega"! een grooten vrien denkring weten te verwerven, welke hem ter gelegenheid van zijn afscheid zeker hulde en dank zal willen brengen. Beroepen. Voor de le predikantsplaats der Ned. Herv. Kerk alhier is beroepen ds. H. J. Hak te Alkmaar. Nog steeds woningnood. Dat er hier, ondanks het feit dat de laatste jaren veel gebouwd is. nog steeds groot gebrek aan goede woongelegenheid is, moge hieruit blijken, dat de bouwver. Goed Wonen" op het oogenblik 60 leden telt, die dringend aan een huis behoefte hebben.Hierbij zijn er ongeveer 20. die in het huwelijk willen treden. Het is dan ook wel zeker, dat de raad weer spoedig een aanvrage voor woningbouw van deze ver eeniging in behandeling zal krijgen. o HILLEGOM. De Volksfeesten voortgezet. Een rumoerig slot. Gistermorgen, al om 9 uur, ving de op tocht aan van versierde karretjes en kin dergerij. De Hilleg. Harmonie opende den stoet, die een kleine ommegang door de gemeente maakte. Na dit succes-nummer was er des morgens nog een wedstrijd met vliegende Hollanders, ringrijden en behendigheidswedstrijd per flets. De uitslag van deze wedstrijden was: Versierde wagentjes: 1. Stoutenbeek, 2. Veldhuis, 3. Schoondsrbeek, 4. Schrier en 5. v. d. Linden. Wedstrijd met vliegende Hollanders: 1. Han v. d. Meij, 2. Theo Sistermans, 3. Hendr. Kraai; 4. T. Imanse, 5. Nico Per soon, 6. Gerard van Riek. Ringrijden voor dames: 1. Lucie Wil helmus. 2. Mina Bekkers en 3. Jo Brou wer. Ringrijden voor heeren: 1. Jan Ver- bruggen, 2. Jo Lubbe, en 3. H. Rusman. Behendigheidswedstrijd per fiets: 1. J. Koppert, 2, Frans Boelee, 3. Jeroen Schrama. Intern. Handicapdraverij om prijzen van f. 200. f. 75, f. 40 en f20. en troostprijzen van f50 en f. 20. Ingeschreven waren 21 paarden Allereerst werden de prijzen ver anderd in f.250, f.125, f.75, f 25 en f.15. De uitslag is: 1. Pieternel, afstand 335 M., eigenaar W. Vessies te Beverwijk, be rijder Van Leeuwen; 2. Louise B. 335 M., eig. P. D, Bolt te Hoogemeeden, ber. de eigenaar; 3. Navarra, 335 M., eig J. L. Bolt, te Zuldhorn, ber. A. Wityeveen; 4. Prinses Bertha. 335 M., eig. Dr. E. Everts te Usquert, ber. Bolwijn; 5 Vlieger D. 330 M., eig. en ber D. de Vlieger te Haarlem mermeer. De belangstelling voor de draverij was vrij groot. De feestelijkheden op het terrein wer den inmiddels voortgezet op dezelfde wijze als den vorigen dag. De laatste avond van het feest is met een relletje afgeloopen. Toen om ruim 11 uur de café's moesten sluiten, was het in de Meerstraat zeer rumoerig. Verschillende personen, die tijdelijk in de Haarlemmer meer bij boeren werkzaam zijn, waren ver moedelijk de aanstichters. Alles was daar in rep en roer; het verkeer in de Hoofd straat was onmogelijk, omdat de menschen vlak voor de auto's stonden te hossen en niet wilden uitwijken. De toestand was inmiddels zóó geworden dat door de politie waarbij de burge meester aanwezig was moest worden ingegrepen Aanmaningen tot doorloopen werden niet opgevolgd en om zoo zacht moedig mogelijk op te treden, is met een slang op de waterleiding op de menigte gespoten. Dat hielp goed, maar door kwaadwilligen zijn drie groote winkel ruiten op den hoek van de Meerstraat en de Hoofdstraat vernield. De politie maakte een charge met de getrokken sabel en toen is uit het publiek met bierfles- schen naar de politie gegooid, zonder iemand te treffen Een toeschouwer heeft een klap op den arm gekregen, die nogal hard is aangekomen. Naar ons verzekerd wordt was krachtig optreden der politie absoluut noodzakelijk. Aanrijding. In den afgeloopen nacht is een ijsco wagen door een auto aangereden. De aanrijding ontstond door verblindend licht van een andere auto. De bestuurder van de ijscowagen en diens zoon werden gewond, de eerste aan een been. de tweede aan het hoofd. Zij zijn door twee doktoren verbonden en daarna vervoerd naar de Mariastichting te Haarlem. De auto en de ijsco-wagen werden zwaar beschadigd. Naar wij vernemen is de toestand van den 17-jarigen S., die op 't feestterrein een hersenschudding kreeg, gunstig o KATWIJK AAN DEN RIJN DE TUINBOUW. Bedroevend lage bollenprijzen! Er kwam sinds verleden week in één der hoofdproducten, de bloemkool, een flin ke prijsverlaging, doch gezien het feit, dat alles voor het binnenland bestemd blijft, is er nog geen ernstige reden tot klagen. Met een groote aanvoer zou de val zeker veel grooter zijn geweest. Het is mede daarom, dat gevreesd wordt voor lage prijzen, als straks, over 14 dagen, de massa tan dit artikel komt. Met peen bleef hel ook redelijk gaan, met loonende prijs. Het ergste zijn de bloembollen- bedrijven er aan toe. De bedrijven zijn hier in de naaste omgeving bijna alle gemengd, wat gelukkig is. Geeft het eene niet, dan is er nog kans voor het andere. De bollen prijzen zijn bedroevend laag. Bijna geen enkei soort dat 'n loonenden prijs opbrengt en de handel is v.n. door de wereldcrisis, zeer lusteloos. Wat zal de winter brengen? Onnoemelijk veel bollen worden er op geplant voor de trekkassen, in de hoop dan toch geld te kunnen maken. Nu meer dan ooit zal de tijd het leeren. De opbrengst van de Unie-collecte bedroeg f. 47.44V2- Aan nagekomen giften is rog ingekomen f. 2. Verdere nagiften worden gaarne in ontvangst genomen door den heer W. van Veen, Molentuinweg, alhier. Gisteravond werden de brandblusch- middelen beproefd. Alles bleek in zeer goede conditie te zijn. Binnen een minimum van tijd gaf de motorspuit water. o- KATWITK AAN ZEE. VERSLAG EXPLOITATIE GEMEENTEBEDRIJVEN. Gunstige resultaten over 1930. Verschenen is het verslag der Exploitatie- Gemeentebedrijven, waaraan wij het vol gende ontleenen: De uitkomsten van de bedrijven over 1930 zijn bijzonder gunstig. Ook in 1930 nam het aantal aansluitingen zeer toe en gaf veel werk. Daar deze toeneming niet steeds op dezelfde snelle wijze kan door gaan is veel gebruik gemaakt van losse krachten, en is het vaste personèel niet venreerderd. Alle werken werden in eigen oeheer uitgevoerd A Gasfabriek. In 1929 is nog met 2 ovens en de cokesoliegasfabriek volstaan. Ternauwernood kon daarmede de nood zakelijke hoeveelheid gas gefabriceerd worden. Enkele Zondagen moest worden doorgewerkt. De vuurdagen der ovens zijn thans totaal 3485. Het aantal aanwezige ovens is 4, waarvan maximum in gebniik zijn 2. Het aantal retorten 32, waarvan maximum in gebruik zijn 17, zoodat zij voordeel brengen aan elkeen, die werkelijk gasverbruiker" is. Zij zijn gebaseerd op het werkelijk noodige kwantum van een klein gezin. Dat dit tarief gewaardeerd wordt, is bewezen door de belangrijke toenam: vin net gebruik De maand, waarin dit tarief werd ingevoerd, werd het reeds door 1000 afnemers ge kozen. In 1930 werden verbruikt 3 8:8.977 K.G. steenkolen, vooi een bedrag van f. 42.931.63; 16.108 K.G. gasolie, voor een bedrag van f. 874.86. De gasproductie bedroeg 1.1 91 0 M3. steenkolengas en 340.575 M3. cokes- oliegas totaal 1.479.735 M3. De productie is vergeleken met 1929 vermeerderd im 62.145 M3 is 4.4 pet. De gasaflevering bedroeg: gas van 11 ct. 773.618 M3.; van 10 Ct. 1196; van 9 ct. 187.080. van 7 ct. 25.266; van 5 ct. 25S.756; eigen gebruik 43.893; straatverlichting 15.901, muntgas 122.028; verlies 51.242; proceni verlies 3.45: totaal 1.479.185 M3. De aflevering is, ongerekend het verlies en eigen gebruik, vergeleken met 1929 vermeerderd met 102.219 M3. is 8 pet Het aantal geplaatste gewone meters en muntmeters bedraagt 3202; het aantal gas lantaarns 27. Verkucht zijn 24.941 H.L. cokes De voor raad vermeerderde met 2826 H.L, De pro ductie liet dus 27.767 H.L. voor verkoop beschikbaar, dat is voor 100 K.G kolen 0.73 H.L. is 32.85 K.G. Gefabriceerd zijn 340.575 M3. cokesgas uit 6323 H.L. cokes. Per H.L. cokes is dus verkregen 54 M3. Per K.G. cokes is in clusief de brandstof voor stoomontwikkeling gemaakt 1.35 M3 gas. De opbrengst van teer heeft bedragen f. 2.23 per 100 K.G. De opbrengst van cokes en bries bedroeg f 0.58 per H L. Hot gemiddeld gasverbruik per hoofd der bevolking per jaar bedroeg 87 86 M3; in 1929 <84.03 M3. Aar de winst- en verliesrekening ont leenen wij de volgende cijfers. Onder ver liezen zijn geboekt de volgende bedragen: aan grondstoffen f. 44.469.49; onderhoud 1.12 337.38; aan loonen f. 24.917.' 8 magazijn f.54.51; algemeene kosten f.8.551.78. kapi taalkosten f. 35.329.59. Aan de vf'instziide zijn vermeld: aan gasopbrengst f. 135 745.55aan bijproducten f. 19.380.40: terwijl aan huren binnenkwam f. 7534.30 De kapitaalschuld van de gasfabriek be droeg volgens balans 31 December 1929 f 202.372.50. Deze ^chjifd werd verminderd door aflossing OcP^de leeningen met f. 16.399.44V2. Deze schuicl \Verd vermeerderd door een gesloten leening op 1 Sept 1930 met f 6300. De kapitaalschuld be lroeg vol gens balans 31 Dec. 1930 f. 245.973.05' B. Waterbedrijf. Ofschoon dit bedrijf beooorlijk vooruit gaat is toch de financieele mtkomst niet zeer gunstig. Do meerdere opbrengst uit meerder waterverbruik bleek noodig voor de verhoogde afschrijving, die weer noodig was door vermeerdering van het vaste bezit door uitbreidingen. Overi gens kan het bedrijf aan zijn verplichtingen voldoen. De hooge inkoopprijs van het water is ooizaak, dat moeilijk grootaf nemers gewonnen kunnen worden cm belet ook het invoeren van lager tarieven voor de gebruikers en bemoeilijkt het invoeren van vastrechttarieven. Er werd ingekocht 180.655 M3. en af geleverd over de meters 141.963 M3., andere léveringen 174 M3.; de rest 38 437 M3. is verlies en gebruik van abonnees. Afnemers over den meter b.'taieii 33 ct. per M3. met een meterhuur van 15 ct. per maand. Grootafnemers betalen, naar gelang van de afname, tot een minimum van 13 ct. per M3. met een meterhuur varieerend near de grootte van den meter. Voor water geleverd aan abonne's is naar schatting 7 ct. per M3. ontvangen. Er zijn geplaatst 30'4 meters en er zijn 162 abonnementen. Aan de winst- en verliesrekening is het volgende ontleend. Onder verliez.n staan de volgende posten: Diversen L96J.l2; locnen f. 9160.49; premie en pensioenfonds f. 1084.05; onderhoud f,1165.77; afschrijvin gen en interest f. 11007.49. Winsten: Opbrengst van het water na aftrek van den inkoop f. 20.712.09, diversen f. 6290.39. De kapitaalschuld bedroeg volgens balans 31 Dec. 1929 f.69900. Deze schuld werd verminderd door aflossing met f.26:0. D ze schuld werd vermeerderd door 'n gesloten leening op 1 Sept. 1930 met f, 14000. De ka[ itaalschuld bedroeg volgens balans 31 Dec. 1930 f. 81.250. C. Electriciteitsbedrijf. De toename van rtrt omverbruik is opvallend groot. De ver koop vermeerderde netto met 32V2 pet. Dit had een behoorlijke verlaging van den prijs tengevolge Het bedrijf heeft uitne mend gewerkt. Een enkele storing van geer. groot belang kwam voor door de Leidsctie Centrale. In eigen net kwamen geen storingen voor. I11 't laatst van het jaar werd het Zeehospitium aangesloten, waartce in die omgeving een onderstation werd gebouwd, dat tevens dient voor de uitbreiding Zuid. De inkoop bedroeg 529.250 K.W.U. waar van lichtstroom 259.706, krachtstroom 108.905, eigen gebruik 11.350, straatver lichting 106.746 en verlies 42.543. De stroominkoop verme rderde met 123.1/0 Kwu is 30 pet. Het verlies bedroeg 8 pet. van den inkoop De stroomverkoup vermeerderde bij: Lichtstroom 68.620 Kwu. is 36 pet., kracht- strcom 9636 Kwu. is 9.7 pet., bij straatver lichting 39.063 Kwu. is 58 pet., totaal 117.319 Kwu. is 32U» pet. Het tarief is met l Februari 1931 ge wijzigd en bedraagt nu voor lichtstroom 25 ct.. krachtstroom 6—18 ct., vast recht- iariei 10 ct. met f 13.20 per eerste 150 Wntt en f. 4.40 per elke volgende 50 Watt. Er zijn 1591 geplaatste elect, meters en 355 lantaarns. Het gemiddelde stroomver bruik per hoofd per jaar bedroeg 30.18 Kwu. in 1929 23.50 Kwu. Aangaande de winst- en verliesrekening ontleenen we het volgende. Onder ver liezen Diversen f 1472 28: loon en salaris f.6700.45; premie en pensioenfonds f.1537 80 onoernoud met interest en afschrijvingen f21.696.80 Onder winsten: stroomopbrengst na af trek van den stroominkoop f. 48.196.65, diversen f. 9336.72. De kapitaalschuld bedroeg volgens balans 3! Dec 1929 f. 141.000. Deze werd vermin derd door aflossing met f. 5000. Deze werd vermeerderd door een leening in 1931 met f. 40.000. De kapitaalschuld bedroeg vol gens balans 31 Dec. 1930 f. 176.000 Abusievelijk is vermeld, dat de foto van den wrakgeslagen trawler van den heer Vooys was; dit moet zijn foto Kaaij. Naai wij vernemen houdt, evenals de Burgerwacht, ook de Afd. van den B.V.L. a.s. Zaterdag haar jaarlijkschen schietwed strijd op de schietbanen. In den afgeloopen nacht is bij hoog water de gezonken K.W. 12 gelicht en in de Buitenwatering geborgen, waar het vaar tuig verder zal gerepareerd worden. WASSENAAR. WASSENAARSCHE REDDINGSBRIGADE. Thans definitief opgericht. In het Wapen van Wassenaar hield de Wassenaarsche Reddingsbrigade haar eerste ledenvergadering Hoofdzakelijk ter verkiezing van een deiinitiei Bestuur en tot aanneming van de door dit voorloopig bestuur ontworpen statuten en het huis houdelijk Reglement. Door Jhr. W. K. von Weiier werd deze zeer goed bezochte vergadering geopend als Voorzitter van het voorloopig Bestuur. Spreker memoreerde hierbij de droeve aanleiding die den stoot gaf tot oprichting eener Wassenaarsche Reddingsbrigade om aldus herhalingen zooveel mogelijk te voorkomen. Om op de hoogte te komen van de werkzaamheden eener brigade, heeft spr. zich destijds gewend tot de Reddings brigade te Noordwijk alwaar men hem alle mogelijke wenken en aanwijzingen heeft gegeven en er gedemonstreerd werd wat er alzoo verlangd wordt van een goed geoefende brigade. Ook werd door de Noord wij ksche ver- eeniging gaarne een reddingskast met be- noodigdheden in bruikleen afgestaan, welke kast hierop aan de Wassenaarsche Slag werd opgesteld. Tijdens deze periode van onderzoek kwa men er bij het Gemeentebestuur reeds diverse aanbiedingen binnen. Na eene bespreking heeft de Burgemeester de lei ding genomen met het resultaat dat op de op 8 Juli 1.1. gehouden propaganda ver gadering de Wassenaarsche Reddingsbri gade werd opgericht met als eerste wer kend lid Burgemeester Wiegman. Deze sympathieke daad vond veler navolging zoodat thans de vereeniging reeds telt 25 werkende leden, 44 contri- bueerende leden en 3 donateurs. Aangezien het seizoen reeds ver gevor derd was werd een voorloopig Bestuur saamgesteld met spreker als Voorzitter. Dit voorloopig Bestuur heeft de statuten en het huishoudelijk reglement saamge steld, om aan de goedkeuring der leden te worden onderworpen. Spreker stelde voor over te gaan tot verkiezing van een definitief bestuur. Door den heer H. G. Póst werd voorge steld, gezien de reeds geleverde prestaties van het voorloopig Bestuur, dit in zijn geheel bij acclamatie te bestendigen, welk voorstel met applaus werd aangenomen. De heer von Weiier bracht vervolgens dank voor het geschonken vertrouwen, waarna spreker zich in het kort bezig hield met hetgeen de vereeniging tot dus verre heeft verricht. Hierop werden de statuten en het huis houdelijk Reglement onder de loupe ge nomen. die na breedvoerige besprekingen werden gewijzigd en vastgesteld. Door een wijziging hierin werd tenslotte de leider der werkende leden als bestuurslid toe gevoegd zoodat het definitieve bestuur thans bestaat uit: jhr. W. K. von Weiier, Voorzitter; mevr. H. JacobsonFrank, secretaresse; mej. A. de Bode, penning- meesteresse: L. J. A. Morree, leider der Reddingsbrigade, mr. J. H. Kessler, mej.C. A. H. M. Sneek, H. G. Hendriks, Commis sarissen. In verband met het huishoudelijk Regle ment werd reeds nu een Commissie be noemd ter controleering der financieele aangelegenheden voor de volgende alge meene ledenvergadering bestaande uit mevr. Roosen geb. Jacobson; mej. mr. Benthem Sypkens en den heer Scheffer. Verder wer<i besloten de Koninklijke be williging op He reglementen aan te vra gen, waarna deze vergadering door den Voorzitter met een kort woord werd ge sloten. Modelboerderij „Rust en Vreugd" geopend Dezer dagen is onder groote belangstel ling geopend de modelboerderij van den heer A. L. van Paridon. Diverse Wasse naarsche autoriteiten waren op het land goed „Rust en Vreugd", waarvan deze boerderij een deel uitmaakt, aanwezig. De heer A. L. van Paridon heette de aanwezigen, w.o. mevr. Ph. van Ommeren, de Wassenaarsche Gezondheidscommissie, dr. Doelman, controleerend geneesheer der nieuwe inrichting, de heer Comman deur, dierenarts te Leiden en dr. Patmos van het melkcontrolestation uit Den Haag, welkom. Talrijke fraaie bloemstukken waren binnengekomen. Diverse sprekers, w.o. dr. Doelman, dr. van Praag en de heer Commandeur wezen op het groote belang van deze inrichting voor de volkshygiëne, want zoowel het vee als het personeel als ook de zuivelproducten staan hier onder streng medisch toezicht. Na afloop werd de eerewijn rondgediend, waarna de talrijke gasten het bedrijf be zichtigden, waarbij vooral het electrisch melken der koeien en de moderne werk tuigen voor de zuivelbereiding de grootste bewondering en belangstelling genoten. Wij wenschen den actieven ondernemer, den heer A. L. van Paridon succes met zijn streven toe! Aanrijding. Hedenmorgen te 9 uur, is bij de Pauw laan een motorrijwiel met zijspanwagen omgeslagen. De bestuurder moest uitwij ken voor een auto. Tengevolge van de val brak hij een been en moest per auto naar het Ziekenhuis in Den Haag ver voerd worden. De auto werd door de aan rijding licht beschadigd, evenals de mo torfiets. ZEVENHOVEN. Burgerlijke stand. Ondertrouwd: Johannes Hendrik Maat 28 j. te Amsterdam en Gerarda Elisabeth de Jong 21 j. te Amsterdam. GEBOREN; Ton Adriaan, z. v. J. B. H. Schoots en A. Kroonberg. Geeske. d. v. F. A. Me- nalda en A. I. van der Hoeven. Trijntje d. v. K. Ooms en H. ter Steege. Su- sana Cathanrina, d. v. I. Beurze en S. C. van der Hoeven. Dirk, z. v J. Wasse naar en A. Neuteboom. Johannes Wil lem, z. v. W. Bodrij en M. Ouwerkerk. Cat'narina Alexandrina. d. v. F. C. Kool loos en A. M. van Noord. OVERLEDEN G. KokVerboom wed. 62 j. C. van EgmondDe Mooy vr. 61 j. C. Lancel de Feij wed. 74 j. -o ONDERTROUWD. J, J. Hollander jm. 28 j. en C. C. Briede jd. 18 j. GEHUWD. J. C. Mattaar jm. en J. H. Marks jd. Steunt, bij gelijken prijs en kwaliteit, De Nederlandsche Industrie. Hiermede dient gij Uw land En bestrijdt gij de werkloosheid. Gummi Kinder- Capes alle kleuren 277* Zuiver wollen HEEREN PULLOVERS 4.60 FLANELLEN KINDERPYAMA 1.10 Aardige Kinder- plooirokjes 1.327* - 1.227s 1.10 Zuiver wollen TRUIEN m. patentsluiting 2.45 FLANELLEN DAMESPYAMA 1.75 Uni gekleurd flanel 26 - 24 - 227* ZIJDEN ZELFBINDERS nieuwe dessins 527* Gestreept flanel groote keuze in fraaie dessins 17 - 14 - 97* Jaeger Tricot Heerenpantalons en Borstrokken 0.58 FLANELLEN NACHTHEMDEN 0.71 ril d'écosse ih OUSEN jcr groot kleur- assortiment 0.73 Zephir Damesschor ten waschecht 1.10 Moderne Lama HEEREN-SWALS groote sortcering 1.30 Fijne wollen Kinderkousen 627s, met zeer kleine stijging per maat. Rubber HUISHOUD- SCHORTEN 65 377* PULLOVERWOL per ons knot 0.52 KOLEN SCHOPPEN 0.15 Prima TWEED STOF dubbel breed 52 - 46 GESPIKTE MUTSEN WOL mooie kleuren 0.42 VULEMMERS 0.677* NIEUWSTE RUITEN 95/100 c.M. br. 0.54 Zuiver wollen Dames- en Kin- der-PuliOvers 3J0 JUTE, per streng 0.16 en Visschersgaren per streng 35 voor moderne handwerken. DAMES- CAMISOLES (rose en wit) 0.50 Gemoltonneerde DAMES DIRECTOIRES 0.60 2—2

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 6