DE KOFFIEBAAL UIT DE OMSTREKEN. RADIONIEUWS. RADIO-PROGRAMMA. IMIT. PERZISCHE TAPIJTEN Wol - Solide 90 x 180 cM f. 13.90 125x210 cM. f. 24.50 HASSELMAN PANDER LEIDEN. Koffie f. 1.20 Koffie f. 0.90 VERKOUW ST0KHUIJZEN AALSMEER. Zwemdiploma's. Het diploma als geoefend zwemmer(ster) kon, na afgelegde proeven voor een daartoe aangewezen commissie, uitgereikt worden aan: Neeltje Piet, Martje van den Beitel, Wim Wegman, Martha Knoppers (Rijk H. meer), Joop Pannekoek en Annie van Leeuwen. Allen genoten hun opleiding in het badhuis der vereeniging V.I B.A. alhier. Bouw. Alhier heerscht nog altijd een nijpend gebrek aan goede arbeiderswoningen. Het mag daarom een verheugend feit worden genoemd, dat onze twee bouwvereenigingen op het gebied van arbeiderswoningbouw den laatsten tijd zeer actief zijn opgetre den, met het gevolg, dat er een groot aantal woningen is bijgebouwd. Door den snellen aanwas der bevolking blijkt het echter, dat het tekort aan goede woon gelegenheid niet zoo spoedig is opgeheven en vele gezinnen zich moeten behelpen óf door bij anderen in te wonen óf huizen te betrekken te duur voor hun draagkracht. Om nog niet te spreken van de jonge paartjes, welke op een huis wachten om in het huwelijksbootje te kunnen stappen. Gelukkig dus, dat nu weer 20 woningen kunnen gebouwd worden door „Volksbelang, n.l. 12 te Aalsmeer-Oost en 8 te Kudelstaart. De besteding heeft nog deze maand plaats. Bezoek. Een 50 tal esperantisten uit binnen- en buitenland, deelnemers aan 't internationale congres, bezocht onze gemeente. De leden van de plaatselijke afdeeling „Ciam Supren" ontvingen de gasten, die een rondvaart op onze plassen maakten en verschillende kweekerijen hebben bezocht. HAARLEMMERMEER. Eerst probeeren. Een koopman uit Amsterdam was er op uitgegaan om een oud Fordje te koopen en daartoe te Hoofddorp beland bij een garagehouder, die nog wel zoo'n gebruikt wagentje had staan. Hij wilde de auto echter eerst eens probeeren, doch kwam toen hij wegreed tot de ontdekking, dat een of meer onderdeelen niet in orde waren en kon niet vermijden, dat de Ford tegen een hek reed en deerlijk gehavend werd. Of de koop toen nog is doorgegaan, is niet met zekerheid bekend, maar 't ligt wel voor de hand, dat de koopman er onder die minder prettige omstandigheden wel van afgezien zal hebben. Ernstige aanrijding. Op den Sloterweg heeft gistermiddag een ernstige aanrijding plaats gehad. Ter wijl een wielrijder, de 13 jarige zoon van den arbeider W. d. H., een erf afreed en vermoedelijk naar links van den weg wilde oversteken, werd hij door een op hetzelfde ooger.blik passeerende auto van den lieer F. aangereden. M.-t een gebroken sleutelb en en aar. het hoofd en een been verwond werd hij opgenomen en door dr. B. voor- loopig verbonden. De politie stelt omtrent het gebeurde een onderzoek in. De toestand van den knaap, die in de ouderlijke woning kan worden verpleegd, is naar omstandigheden, be vredigend. De iepziekte. Langs verschillende wegen in den Haar lemmermeerpolder is men thans druk bezig om een groot aantal door de iepziekte aan getaste boomen weg te ruimen. Het is met het oog op het gevaar voor besmetting oen goede gedachte van het polderbestuur om het rooien direct ter hand te nemen, zoodra bij de boomen deze ziekte geconsta teerd wordt en daarmede niet te wachten tot ze geheel verdord en bladerloos ge worden zijn, want het is al gebleken, dat vele oogenschijnlijk nog gezonde iepen thans ook aangetast en kwijnende zijn, Aulo-botsng. Een vrachtauto van den heer K., beladen met bussen melk en eieren, werd op den Sloterweg aangereden door een uit Bode graven afkomstige personen-auto, met het gevolg dat de vrachtauto onderstboven sloeg en van de lading een groot gedeelte ver loren ging. De bestuurder kwam met den schrik vrij. Mej. T. J. Rebel te Rijk is te Utrecht geslaagd voor het examen Engelsch M. O. acte A. KATWITK AAN DEN RIJN. Ernstig Auto-Ongeluk. De bestuurder van een vrachtauto, die geregeld van hier zandsteen vervoerd naar Wassenaar. Den Haag, enz., een Duitscher, reed op den Wassenaarschen weg met een flinken gang tegen een boom op. De auto vloog bijna direct weer tegen een volgenden boom en intusschen waren cabine en het voorgedeelte van het chassis totaal vernield. De bestuurder was ernstig verwond aan hoofd en bee- nen en is met een ziekenauto naar het academisch ziekenhuis te Leiden ver voerd. De auto is verzekerd. De Jaarlijksche speldjesdag ten bate van de bekende instelling „Herwonnen Levenskracht" zal dit jaar gehouden worden op Zaterdag 15 Aug. a.s. KATWITK AAN ZEE. DE STRANDFEESTEN DER V.V.V. Regen als spelbreker. Was het gelijk wij gisteren reeds meld den, noodig het bouwen van forten uit te stellen tot Donderdagmiddag, 'smiddags was het niet veel beter. Ondanks den regen en de doorloopend dreigende luchten werd echter voor zoover mogelijk het programma afgewerkt, met dien verstande, dat de lampion-optocht werd uitgesteld tot heden avond kwart voor negenen, dus voor het ontsteken van het traditioneele strand- vuur, hetgeen te 10 uur ongeveer zal plaats vinden. Laat ons hopen, dat het weer nu vandaag een vlotte afwerking van het programma mogelijk maakt en een verblijf op het strand zonder dikke jassen voor ouders en belangstellenden mogelijk zal blijken te zijn. Uitslag foto-wedstrijd. Hedenavond vindt om half negen de prijsuitreiking plaats van den foto-wedstrijd der V.V.V. in de eetzaal van het Grand Hotel du Rhin. De reddingsboot beproefd. Om 2 uur gistermiddag had de beproe ving van de reddingsboot plaats, die dit maal vertrok van het erf van de Gebrs. Taat in de Voorstraat. Er kon geen beter weer uitgezocht wor den om eert prachtig roeien van de be manning der boot onder bevel van den schipper C. Jonker te zien. Er woei een krachtige wind en re stond een flinke branding op de kust. Dichte drommen menschen sloegen het schouwspel gade. De mannen in de reddingboot werden tel kens bedolven onder de uiteenspattende golven, hetgeen aangenamer was voor de menschen op het strand om te zien, dan voor de roeiers in de boot. Er werd geroeid tot onder de derde ge vaarlijke bank. Langzaam dreef men naar het Noorden en dicht bij de Buitenwate ring kwam de boot, na een uur in zee ge weest te zijn, aan wal. Omstuwd door velen werd de op den wagen getrokken boot naar de scheepwerf in de Voorstraat te ruggereden. Het is een wel geslaagde oefening ge weest. Als vertegenwoordiger van de N.Z.H. Redding Mij. was de heer W. Taat aanwezig. LISSE. Eerste H. Mis. Na Zaterdagavond feestelijk te zijn in gehaald, heeft onze vroegere plaatsgenoot de heer L. Onderwater in de R K. Kerk alhier zijn eerste plechtige H. Mis opge dragen. Bloemententoonstelling. De bloement.ntoonstel iig afd. duingroei alhier is geopend door den heer J. C. de Haan, bij ongesteldheid van burgemees ter van Wijnbergen. Mej. A. Rosier alhier slaagde voor het diploma machineschrijven. Ds. .J H. Mulder van Hillegom leidde in de Ned. Herv. Kerk een Jeugddienst, daarin besprak hij het onderwerp „De weg terug". De heer S. P. Visser gaf zeer verdienstelijk orgelspel. K. Hulsbos zong eenige liederen. NOORDWITK. Propaganda-feestavond der Reddingsbrigade. Gisteravond werd een propaganda-feest avond gegeven ten bate van de Noord- wijksche Reddingsbrigade in het Casino alhier. De heer S. Verloop, propagandist der Brigade, opende dezen avond met een welkomswoord tot de aanwezigen. Spreker dankte de directie van het Casino voor haar welwillende medewerking. Dank bracht spr. alsnog aan de dames Stumpel en Van Oosten, die zich belast hadden met den kaartenverkoop. Dat de zaal niet geheel gevuld was. was volgens spr. toe te schrijven aan het feit, dat deze week een 3-tal liefdadigheidsuitvoeringen zal plaats vinden. Eenige dames verkochten in de pauze boekjes getiteld „De gevaren der zee voor baders en zwemmers". Dit zeer prachti- sche en nuttige boekje is geschreven door den heer A. J. Meyerink, voorzitter der pers- en prop-commissie van den Ned. Bond tot het Redden van Drenkelingen en de opbrengst was ten deele ten bate der plaatselijke brigade. Spr. gaf nog een uit eenzetting van het vele door de N. R. B. gepresteerde. Gememoreerd werd de pret tige samenwerking met de afd. Noordwijk der N.Z.H.R.B.M. Hierna verkreeg het woord dr. Herma- nides voorzitter der N. R. B. Wij zijn allen aldus spreker nog diep onder den indruk van het tragisch ver- drinkingsgeval dat zich enkele dagen ge leden heeft afgespeeld op het strand nabij het Radiostation waarbij de heer Lintz uit Amsterdam het slachtoffer werd van zijn stoutmoedige poging het meisje L. H. te redden. Onze secretaris de heer E. de Groot heeft de goede gedachte gehad een krans te hechten aan den lijkwagen van den heer Lintz met het opschrift „Getrouw tot in den dood". Doch na de ongelukken die ook zijn gebeurd moeten wij ons niet uit het veld laten slaan. Wij moeten steeds klaar zijn en wij zijn ook klaar. Vervolgens symboliseerde spr. de kleuren van de vlag der Brigade, welke vlag een geschenk was der Zandvoortsche Reddingsbrigade. Hierna kwamen de bekende zangers Tholen en van Lier aan het woord. Dat hun optreden naar ieders wensch was, bleek genoegzaam uit den bijval. Ook het Russisch danspaar Lydia en Korinoff werd met belangstelling gadegeslagen, terwijl ten slotte de geestige humorist imiteur Rudi Graszl een geweldig applaus oogstte. Met zeer groote verbazing werd aangehoord hoe de heer Graszl de verschillende mu ziekinstrumenten nabootste. Het was een succesvolle avond en de aanwezigen heb ben genoten. Een uiterst gezellig bal met medewerking van het Hongaarsch Casino orkest „Losu Kuruco" sloot dezen zoozeer geslaagden avond. OEGSTGEEST. Donderdag 13 Augustus a.s. wordt ten bate van de Vereeniging „Het Hoo- geland" in deze Gemeente een bloempjes dag gehouden. SASSENHEIM. De werkeloosheid. Door het gemeentebestuur is, in verband met tie heerschende werkeloosheid, aan de werkgevers in deze gemeente het ver zoek gericht de werkzaamheden over den grootst mogelijken tijd te verdeelen en zoo veel mogelijk door werkkrachten uit eigen gemeente te doen verrichten. In verband met dit verzoek hebben de werkgevers in de bouwvakken verzocht de uitvoering van de aan te besteden gebouwen voor „Gemeentewerken" aan de Oost-Haven op te dragen aan ingezetenen. Ned. Herv. Kerk. Door de Diaconie der Ned. Herv. Kerk alhier is over 1930 ontvangen een bedrag van f.9016 46, waartegenover aan uitgaven staat een bedrag van f. 9223,40. Voor het examen leerares costuum- naaien is te 'sGravenhage geslaagd mej. J. Drost alhier, leerlinge van mej. M. C. Zaalberg te Leiden. STOMPWIJK. Burgerlijke Stand. Bevallen: M. Th. A. Karpergeb Klampê d. T. J. v. d. Zijden geb. Streng z. Ondertrouwd: R. Duitman en J. E. Borsboom. Getrouwd: A. J. v. Veen en M. P. v. d. Swan. VEUR. Burgerlijke Stand. Bevallen: H. Th. de Groot geb. Mulder z. M. A. H. v. d. Wilden geb. Bergonje d. J. M. M. v d. Meulen geb. Koot d. VOORSCHOTEN. De Koninginnefeesten. De feestviering van de Koningin Wil- helmina Vereeniging ter gelegenheid van den verjaardag van H.M. de Koningin zal dit jaar plaats hebben op 1 September a.s. De kinderfeesten zullen een wijziging endergaan en dit zal zeer zeker het geheel tor. goede komen. Alvorens de kinderoptocht begon, ging hieraan steeds een keuring vooraf van ver sierde wagentjes enz. Enkele Idnderen had den soms mooie en vooral origineele ver sieringen meegebracht, maar meestal wer den zij met een prijsje bedacht, die met de mooiste bloemen gewerkt hadden. Het aan tal versieringen ging achteruit, niet iedere ouder kon veel missen. Thans zal het comité prijsjes uitloven, waaraan alle kindere kunnen meedoen, voor de mooiste en origineelste versiering, terwijl de oudste jongens met den mooisten vlie ger en de oudste meisjes met het mooiste of aardigste costuum, deze mogen gecostu- meerd zijn, eveneens een prijsje kunnen winnen. Na afloop van den optocht worden met de versierde vliegers wedstrijden gehouden od het R K. voetbalterrein. en de inkomsten f. 5647 15, alzoo een na- deelig saldo van f. 21952.23. Hoofdstuk lil. Openbare veiligheid, wijst met f. 12380 02Va m uitgaven en f. 226.89 in ontvangsten een nadeelig saldo aan van f. 12153.131/2. Hoofdstuk IV Volksgezondheid geeft in uitgaven een bedrag van f. 4267 43 en in ontvangsten f. 2810.09, alzoo een nadeelig saldo van f. 1457 34. Wat betreft Hoofdstuk V Volkshuisvesting zijn de cijfers voor uitgaven f. 18980.14 en ontvangsten f.17881 62, alzoo een nadeelig saldo van f.1098 82. Hoofdstuk VI Openbare werken in uit gaven f. 21329.12 en ontvangsten f. 1864.78 alzoo een nadeelig saldo van f. 19464.34. Hoofdstuk VII. Eigendommen niet voor den publieken dienst bestemd, ontv. f. 951.52, uitgaven f. 1406.47 alzoo een nadeelig saldo van f. 454.95. Hoofdstuk VIII. Onderwijs in uitgaven f. 16184.80 en in ontvangsten f. 3771.34 alzoo een nadeelig saldo van f. 12413.46. Hoofdstuk IX. par. 1. Onder steuning aan behoef ogen geeft in uitgaven eeri bedrag van f. 7889.07 en in ontvangsten een bedrag van f. 3003.35 alzoo een na deelig saldo van f. 4585.72. Paragraaf 2 van dit Hoofdstuk Ondersteuning aan werkloozen geeft in uitgaven een bedrag van f. 946.20. Hoofdstuk X Landbouw geeft in ontvangsten en uitgaven een bedrag van f. 208 80 terwijl Hoofdstuk XI Handel en Nijverheid in uitgaven een bedrag geeft van f. 1070.22 en in ontvangsten een bedrag van f.60 Hoofdstuk XII geeft in ontvang sten een bedrag van f. 73992 88, in uitgaven f. 4603 99, alzoo een batig saldo van f693S8 89. Hoofdstuk XIII paragraaf III. Waterlei dingbedrijf geeft in uitgaven een bedrag van' f.5001 en in ontvangsten een bedrag van f.4911 74 alzoo een nadeelig saldo van f89 26. De gewone dienst sluit met een batig saldo van f. 12780.30. De kapitaaldienst sluit met een nadeelig saldo van f. 17062.11. Dit nadeelig saldo vindt zijn oorzaak in het feit dat voor de desbetreffende uitgaven nog een geld- leening moet worden aangegaan. Bij de politie alhier zijn de na volgende gevonden voorwerpen gedepo neerd: Een gouden dames armbandhorloge, en een portemonnaie inhoudende eenig geld. De heer W. S. alhier had het ongeluk bij het lossen van een vrachtauto een zich daarop bevindende kist op het lichaam te krijgen. Hij moest worden opgenomen in het St. Elisnb°ths gasthuis te Leiden. Zijn toestand is redelijk wel. WASSENAAR. Tot lid van de commissie voor het afnemen der examens in de Nederlandsche taal en letterkunde (acte K. VII) is be noemd dr. J. Heinsius. redacteur van het „Woordenboek der Nederlandsche taal" alhier. WARMOND. Rekening der gemeente over het jaar 1930. Uit de gemeente-rekening over het jaar 1930, welke voor een ieder ter visie ligt, ontleenen wij het volgende: Hoofdstuk I Vroegere Diensten wijst in entvangsten 'n bedrag aan van f. 25493.8672 en in uitgaven van f. 3549.78, zoodat hier een batig saldo te boeken valt van f. 21944.08'Op Hoofdstuk II „algemeen beheer" bedroegen de uitgaven f. 27599.38 ZOETERWOUDE. De Leiderdorpsche brug. Zooals een ieder wel bekend is, wordt aan de Leiderdorpsche brug (verbinding Leiderdorp met Zoeterwoude-Hooge Rijn dijk) tolgeld geheven. Dat tolrecht is reeds van zeer ouden datum (1855) en van rij wielen en motorrijtuigen was toen nog geen sprake, derhalve kwam het recht van heffing op die voertuigen op het tarief wat op zichtbare wijze bij de brug tegen woordig is) niet voor. Een willekeurige heffing van tolgeld werd toen door den pachter voor die voertuigen gedaan nml. 10 cent voor auto's en 4 cent voor rijwie len). Van deze betaling waren de inge zetenen van Leiderdorp steeds verschoond, doch voor de bewoners van den Hooge- Rijndijk. die met vele dingen, b.v. kerk, school, postkantoor, dokter enz. op Lei derdorp zijn aangewezen vormde de hef fing een niet geringe belasting. Thans is het reglement voor tolheffing door Ged. Staten met genoemde voer tuigen aangevuld, terwijl deze regeling gisteren in werking is gesteld. Volgens dit tarief moeten de ingezete nen van Leiderdorp voor hun rijwiel be talen. De prijs is thans 5 cent voor mo torrijtuigen. 21/? cent voor motorrijwielen en 1 cent voor rijwielen. Zijn dus. gelijk gezegd de bewoners van Leiderdorp hiermede gedupeerd, voor de inwoners van Zoeterwoude is het een op luchting, dat zij nu hebben te betalen volgens een vastgesteld tarief. EEN RAS-AMATEUR. Een accountant in Frankrijk werd ver oordeeld wegens verduistering van een bedrag van ca. f. 9000 ten nadeele van zijn patroon. Op zich zelf zou dit feit geen vermelding verdienen, ware het niet dat dit bedrag door den delinquent was aan gewezen voor het doen van experimenten op radio-gebied. Dit feit gaf het Fransche blad „L'Auxili- aire Financier" aanleiding tot het schrij ven van een artikel onder het hoofd „De moreele gevaren van de radio". In dit artikel wordt er op aangedrongen, bij het aanstellen van kassiers grondig te onder zoeken of de candidaat niet alleen drank zuchtige neigingen toont, veelvuldig wed rennen bezoekt en dergelijke, doch tevens of en in hoeverre deze aan de radio is „verslaafd". NIEUWE ZENDERS IN DEN ETHïj Sedert eenigen tijd worden des nat in Frankrijk proeven genomen met zendingen op den nieuwen zender te sarts ie Roi. Deze zender werkt met een energie i 85 Kilowatt en is hiermede het a; „reuzenzenders" in Europa weder meerderd. Binnen korten tijd zullen de uitzen; gen van „Radio-Paris" via dezen zet plaats hebben. De officieele ingebruikj. van den zender zal vermoedelijk san, vallen met de opening van de Radio-T, toonstelling te Parijs op 3 September In Tsjecho-Slowakije worden mort teel proefuitzendingen gehouden met zender te Cesky Brod. Deze uitzend^ hebben plaats op een golflengte van meter en de energie bedraagt 120 Kilov, Ook in Rusland wordt weer eens nieuwe krachtzender gebouwd te Nogt bij Moskou. De energie van dit station niet minder dan 200 Kilowatt bedra en het ligt in het voornemen programn in de Russische, Fransche, Engelse Spaansche, Duitsche en Italiaansche t uit te zenden. Tot slot vermelden wij nog den van een krachtzender in Monaco. VOOR WOENSDAG 12 AUGUSTUS. Hilversum, 1875 M. Uitsl. VARA.-p zending 6.457.00 en 7.307.45: Gy nastiekles o. 1. v. G. Kleerekoper 8) Gramofoonpl. 9.30: Orgelspel door Uyttenboogaard 10.00: Morgenwijd VPRO. 10.15: P. J. Kers: „Onze keufi 11.00: Gramofoonpl. 11.05: Me] Veerman: „Wat doen we, wanneer met vacantie thuisblijven" lij 12.00: Gramofoonpl. 12.00: Conc VARA.-septet o. 1. v. Is. Eyl en Gramofcr platen 1.45: Pauze 2.15: Coöperal kwartiertje door S. de la Bella Jr. 2 Gramofoonpl. 3.30: Maak het zelf c Mevr. C. SchaakeVerkozen 4.30: V de Kinderen 5.15: Gramofoonpl. 6i Onderwijsfonds voor de Binnenvaart 6.30: Gramofoonpl. 7.00: Huib Lu „Beeldende Kunstenaars" 7.30: Gran foonplaten 7.45: Toespraak 8 Concert Ensemble uit het VARA.-orb o. 1. v. H. v. d. Horst 8.45: Blijspel Het Groot Volkstooneel 9.15: Verr concert 10.00: Vaz Dias 10.10: V« dracht door Martien Beversluis 10 Vervolg en slot concert 11.00—12 Gramofoonpl. Huizen, 298 M. Uitsl. NCRV.-Uita ding 8.00: Schriftlezing 8.15—9 Gramofoonpl. 10.30: Ziekendienst 11.00: Harmoniumconcert door M. F. J jaanz. Zang. Mevr. W. v. Neerden (sopraa 12.00: Politieber. 12.15: Gramofoon 12.302.00: Concert. Mevr. C. v. Rave zwaayMöllenkamp (zang), H. Hern: (viool), H. v. d. Horst Jr. (cello) en Mei R. A. v. d. HorstBleekrode (piarioi 2.00: Gramofoonpl. 2.30: Lezen van Lectuur door Mej. Wentink 3.00— Orgelconcert door W. Mudde 4.30— Gramofoonpl. 5.00: Kinderuurtje —6: Gramofoonpl. 6.30: Declamatie door J. Eilander 7.00: H. J. van Engela: „Electriciteitsverschijnselen in den dam kring" 7.30: Politieber. 7.45: H. C.rJ Leeuwen: „Wat wil de Nederl. Vereen. Christen Esperantisten Nederlanda testante" 8.0010.45: Concert. NBE- Kleln-orkest o. 1. v. P. v. d. Hink iï- 9.30: A. M. Nieuwenhuisen: „Onze Hor- lij kswetgeving" 10.00: Vaz Dias 11.30: Gramofoonpl. Daventry, 1554.4 M. 10.35: Mor: wijding 12.20: Gramofonpl. IJS Orgelspel door A. Biggs 1.50—1% Orkestconcert 3.50: Concert. Orii Frank Merrick (piano) 5.05: Orgel? door R. New 5.35: Kinderuurtje 6J Dansmuziek 6.35: Berichten 71 Pianospel door Helen Perkin 71 Lezing 7.50: Vaudeville 9.20: OrktJ concert 10.00: Berichten 10.15: richten 10.20: Lezing 10.35: ConceJ Instrum. Kwintet 11.2012.20: Dal muziek. Parijs „Radio Paris", 1725 M. 8(1 Gramofoonpl. 12.50: Gramofoonpl. I 1.25: Gramofoonpl. 6.50: Gramofoon 9.05: Piano-recital 9.50: „CavalleJ Rusticana" van Mascagni. (Opgenomeii| gramofoonpl.) Langenberg, 473 M. 7.258.20: Gl| mofoonplaten 11.00—11.55: Gramofo< platen 12.201.10: Gramofoonpl. _1| 2.50: Orkestconcert 5.206.20: eert. Sopraan, bariton en piano 8.2 9.00: Gramofonpl. 9.05: „Zwei glücklid) Tage". Klucht in 4 bedrijven van F. Schönthan en G. Kadelburg 102 Berichten. Daarna tot 12.20: DansmuzitJ Kalundborg, 1153 M. 12.252;] Orkestconcert 3.505.50: Orkestconcr en voordracht 6.106.40: Gramofoon? 8.209.05: Orkestconcert 9.2510il Orkestconcert en zang 10.40111 Concert. Mandoline-Trio 11.1012if Dansmuziek. Brussel. 508.5 en 338.2 M. 508.5 M.: 6| Zang 6.50: Gramofoonpl. 8.20: Grf mofoonplaten 9.05: Radio-Tooneel 9.50: Radio-Tooneel 10.00: Concert - 338.2 M.: 5.20: Gramofoonpl. 6.50: Gij mofoonplaten 8.20: Kamermuziek 9.20: Concert. Orkest en zangeres. Faillissement P. G. LEMMERS Pin. Aannemer te Voorhout. De Rechter-Commissaris in bovenstaand faillissement heeft bepaald dat de schuldvorderin gen moeten worden ingediend vóór 20 Augustus e.k. en dat de verificatievergadering zal ge houden worden op Zaterdag 5 September 1931 des voormiddags te 10 uur in een der lokalen van het Paleis van Justitie te 's Gravenhage. De Curator: Mr. I. M. SORMANT. 1567 Rapenburg 16. Leiden, 10 Augustus 1981. Nieuwe 2e halfj. aanbiedingen. 1576 KOFFIEBRANDERIJ EN THEEHANDEL lste soort Onze verpakte Koffie en Thee is bij do meeete Winkeliers verkrijgbaar. merk A MIDDELWEG 3—7—9 TELEFOON 69 Bij vonnis der Arrondissement1! Rechtbank t-e's-Gravenhage raT 7 Augustus 1931 is uitgesproten het faillissement van 156J W. v. d. STOEL, Expediteur te Alphen a. d. Rü&| Gouwekade 20 met benoeming van den Edel' achtbaren Heer Jhr. Mr.l H. O. FEITH rechter in di«S rechtbank tot Rechter-Comrais-f saris en van ondergeteekendtjj tot curator. De curator. Mr. H. W. J. A. AVERBECK,| Leiden. 8 Augustus 1931. Kantoor: Rembrandtstraat. i2

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 8