INTERNATION ALE VOETBALWEDSTRIJD TE ALPHEN. volgende ballen van Verhoeff, die met 633 wel het meeste succes had, maar niet het beste bowlde van den Utrecht- schen aanval. Het uitzetten van het veld liet trouwens aan den Utrechtschen kant veel te wenschen. Het AJax-totaal werd 141. Ufkes 2—52, Wyga 2—18. Wij hebben de Leidsche aanval dit sei zoen niet zoo goed op dreef gezien als tijdens het begin van de Kampong-in- nings. Goed bowlen gesteund door scherp veldwerk deden 6 wickets vallen voor slechts 17 runs en hoewel het zevende wicket op 37 viel en daarna het Leidsche bowlen bij het gewone gebrek aan afwis seling veel minder werd, twijfelden wij er echter geen oogenblik aan, dat Kam pong den ,,follow-on" zou krijgen. Helle man bleek echter een der beste Utrecht- sche batsmen te zijn en een harde „off'-slag welke v. d. Putten loffelijk voor de boundary trachtte te stoppen, zonder succes, bracht Kampong over het critieke punt heen en daarmede was de kracht der Leidsche aanval totaal gebro ken. Het werd een hopeloos gedoe en het kostte nog inspanning genoeg om Kam pong voor 109 uit te smijten. Helleman met 52 had in dit totaal het grootste aan deel; Tinus Welle, de Kampong-voorzitter met 11 en Boon 13 kwamen in de dubbele cijfers. Van der Mey had het meeste succes 1605) cn bowlde ook uitstekend. De Leidsche „skipper" is echter geen bowler, die het overs lang kan uithouden. De Kanter 2—22. Waarom Kampong het nog eens op de tweede innings probeerde, was ons niet duidelijk. Een kans was er zeker niet. gezien de prestaties der Utrechtenaren en op 71 voor 3 Janssen 11, Dozy 15, De Kanter en Hofsteenge beiden 14* gaf Kampong het dan ook maar op. Van Rijn 2—8, Verhoeff 1—25. WATERPOLO. NEDERLAAGWEDSTRIJDEN „DE ZIJL." Dinsdagavond a s. om 8 uur vangt De Zijl aan met de door haar georganiseerde nederlaag-wedstrijden; De Zijl I speelt dan tegen de 2e klasser H.V.G.B. I uit Haarlem. Tevens speelt De Zijl II een vriend- schappelijken wedstrijd tegen H.V.G.B. II (res. 2de klasse N.Z.B.). ncoit hadden meegereden. Op den terug weg wisten D. Ramp en J. Verschoor er tusschen uit te trekken en leek het er op. dat de rit in den sprint wel weer beslist zou moeten worden. Dit kwam echter anders uit. Even voor Zoeterwoude kreeg J. Verschoor kramp, zoodat hij Ramp moest laten schieten. Deze gooide er toen nog een extra schepje op en kwam „fit and well" als eerste over de streep, daar mede voor de tweede keer den beker win nende. J. Verschoor werd nog een goede tweede, terwijl A. v. Egmond een kwartier later de finish passeerde. De twee B-klassers v. List en Hoogendijk reden de rit ook geheel uit. Een prachtig voorbeeld voor de A-klassers die aan den kant zijn blijven staan. J. de Roode had opgegeven, terwijl C. Straver, door bandenpech te laat aan den start verscheen en zoodoende niet heeft kunnen mededingen. De juniores reden een rit over 15 K.M. De jongere generatie Riethoven, maakten met geregeld demarreeren en afstappen den derden man C. den Uyl kansloos. Een heel aardige rit, buitengewoon tactisch gereden door R. en J. Riethoven Azn„ ter wijl C. den Uyl door die „broekjes" achter aan kwam. Woensdag wordt er geen recordrit ge reden maar wordt om 7.15 tezamen ge komen aan de Gijselaarsbank. De rit gaat over Voorschoten, Wassenaar enz., een rit, die „Swift" reeds vaker gemaakt heeft. VOETBAL. ALPHEN—TURN- UND SPIELVEREIN '29 WESEL FELDMARCK. PAARDENSPORT. RENNEN EN DRAVERIJEN OP DUINDIGT. De uitslagen van de gisteren op Duin- digt gehouden rennen en draverijen lui den als volgt: I. Isabellaprijs prijzendraverij 2de en 3de klasse over 2040 Meter): 1. Trotteur, eigenaar H. van Zalinge; 2. Quetteville- zoon, eigenaar J. in 't Veld. II. Isisprijs (ren op de vlakke baan over 1100 Meter): 1. Mercedes, eigenaar M. Jochems, 2. Pommard, eigenaar M. J. v. i d. Velde. III. Irisprljs (prijzendraverij 4de klasse I over 1740 M.)dead heat tusschen Sara, I eigenaar P. v. d. Knoop en Quail, eig. A. Schalkwijk. IV. Indiraprijs (ren op de vlakke baan over 1900 M.)1. Avelin, eigenaar D. Slem Jr. 2. Marialva, eigenaar P. J. Koneijnen- berg. V. Imperatorprijs (handicap heat 1ste klasse over 1700 M.)1. Flambeau, eige naar D. de Vlieger, 2. Present H, eige naar C. WIELRENNEN. ROTTERDAMSCHE WIELERBAAN. De voornaamste uitslagen van de gister te Rotterdam gehouden wedstrijden zijn: Revanchewedstrijd kampioenschappen onafhankeiijken over 1 K.M.: 1ste rit: 1. De Leur (laatste 200 Meter in 12 3/5 sec.); 2. Vreeswijk. 2de rit: 1. De Leur (laatste 200 Meter 13 sec.); 2. Vreeswijk op 1 lengte. Sprint voor profs over 1 K M.: 1. Bob Spiers; 2. Moeskops (1/4 wiellengte); 3. Jaap Meyer. Pijnenburg viel uit. 2de rit: 1. Jaap Meyer; 2. Spiers; 3. Pij nenburg; 4. Moeskops. Puntenrace voor professionals over 16 ronden lste klassement: 1. Pijnenburg 4 pnt.; 2. Meyer 3 pnt.; 3. Spiers 2 pnt.; 4. Moeskops 1 pnt. 2de klassement: 1. Pijnenburg 4 pnt.; 2. Meyer 3 pnt.; 3. Spiers 2 pnt.; 4. Moeskops 1 pnt. 3de klassement: 1. Moeskops 4 pnt.; 2. Pijnenburg 3 pnt.; 3. Spiers 2 pnt.; -4. Meyer 1 pnt. Totaal: 1. Pijnenburg 11 pnt.; 2. Meyer 7 pnt3. Moeskops 6 pnt.; 4. Spiers 6 pnt. Afvalrace voor professionals: 1. Pijnenburg; 2. Spiers; 3. Meyer, 4. Moeskops. Bij den wedstrijd voor professionals be haalde Pijnenburg in totaal 11 punten, waarmee hij de eerste plaats bezette. Meyer en Spiers brachten het ook tot elf punten, maar moesten zich resp. met de 2de en 3de plaats tevreden stellen, terwijl Moeskops tot 7 punten vierde werd. DE PUITSCHE KAMPIOENSCHAPPEN VOOR STAYERS. Vrijdagavond vingen in het Elberfelder Stadion de Duitsehe wielerkampioen schappen voor beroepsrijders aan. De uitslagen van de beide voorronden luidden: 1. Sawall. 1 uur 15 min. 38.3 sec.; 2. Schindler (190 M. achter), 3. Dederichs (1320 M.). 4. Wissbröcker. 5. Curpus. 6. Neustedt, 7. Christmann, 8.. Pawlack. Uitslag tweede voorronde: 1. Möllcr, 1 uur 16 min. 53 sec.; 2. Hille (80 Meter achter, 3. Krewer (800 Meter), 4. Schilfer, 5. Damorow, 6. Bauer, 7. Wal- lenborn, 8. Fischer. L.R. cn T.V. „SWIFT". D. Ramp wint opnieuw den lOO-K.M.-rit. Ondanks het ongunstige weer van gis teren is de 100 K.M.-rit toch doorgegaan. De meeste renners echter lieten verstek gaan, zoodat slechts zes renners den strijd aanbonden. Tot Utrecht bleven allen bij elkander, ook A. van List en T. Hoogen dijk, twee deelnemers die dezen rit nog Een geslaagd uitstapje. De gastheeren winnen verdiend met 41. Het is aan geen twijfel onderhevig of de 27 leden van het gezelschap, dat Zaterdag middag in een groote autobus na een lan gen tocht van Wesel, Alphen binnenreed hebben zich tijdens hun 24-urig verblijf in het Ryndorp buitengewoon vermaakt. De menschen waren inderdaad opgetogen en dat hun uitstapje zoo in alle opzichten ge slaagd is, is zeer zeker te danken aan het bestuur der A. V. V. „Alphen", dat alles in het werk heeft gesteld om het zijn gasten naar den zin te doen zijn. Zaterdagmiddag werd onder geleide van eenige bestuursleden een tochtje gemaakt naar Scheveningen. waar deze oostelijke buren met voor onze begrippen onbegrij pelijke verbazing en verwondering keken naar den harngvijver, welke in hun schoolboeken als „Nordsee" pleegt te wor den betiteld. Voor de meesten hunner was het de eerste maal. dat zij de zee zagen! De avond werd in genoeglijk samenzijn te Alphen doorgebracht, waarna de gasten bij de Alphen-leden en officials werden in gekwartierd. De regeling functioneerde voortreffelijk. Gistermorgen had de eigenlijke offi- cieele ontvangst plaats in de bovenzaal van café „In den Vergulden Wagen". Voor zitter Van der Kolk hield in 't Hollandsch een korte toespraak, welke vervolgens in het Duitsch gedrukt aan allen werd over handigd. Een aardiige attentie, welke zeer op prijs werd gesteld. Nadat de heer Malach namens de gasten had geantwoord, werden over en weer clubliederen aangeheven, besloten met het „Wilhelmus" en het „Deutschland ober alles". Volgens Alphensch gebruik op Zondag bleef de piano hermetisch gesloten. Zin gen mag binnenshuis, pianospelen niet. Een merkwaardige consequentie! Na in de respetievelijke kwartieren het koffiemaal te hebben genuttigd, begon om halfdrie op het terrein aan de Van Boet- selaerstraat de wedstrijd, welke werd bijgewoond door naar schat ting ruim 2000 toeschouwers. De Duitschers waren gekleed in zwart shirt en gele broek en werden bij het betreden van het ter rein met een hartelijk applausje verwel komd Onze fotograaf, geassisteerd door een legertje amateur-fotografen, ver eeuwigde de ploegen op de gevoelige plaat en het spel kon beginnen. Maar eerst bood de „Hauptmann" der gasten aanvoerder Dijkman nog een keurig geborduurd vaandeltje aan. waarop deze repliceerde met een zilveren lauwertak als herinnering. Wesel won vervolgens de toss en koos den straffen wind in den rug. Beide ploegen verschenen in de Zaterdag door ons gepubliceerde opstelling. De wedstrijd zelf is eigenlijk het eenige onderdeel van de tournee geweest, waar over de Duitschers moeilijk enthousiast kunnen zijn. Want ondanks het feit, dat de 41 nederlaag heel wat eervoller mag heeten dan de 60 inmaakpartij op eigen veld, was het verschil tusschen belde elf tallen toch wel heel groot. Dat verschil is bij de Duitschers steedé terug te brengen tot een verschil in spelsysteem, in spel type Onze Oosterburen klampen zich halsstarrig vastn aan het short-passing, dat alleen bij geperfectioneerde uitvoering tot succes kan leiden. En die graad had hun spel waarlijk nog lang niet bereikt. Nooit eens een lange pass naar de vleu gels. alles met korte trapjes. Een slechtere achterhoede dan die van „Alphen" houdt zulk een aanvalslinie zonder veel moeite in bedwang. In de eerste helft, toen de thuisclub tegen den sterken wind moest spelen, was er van eenige spanning nog sprake, maar na de rust was er nog maar één elftal, dat speelde: Alphen. De achterhoede, krachtig bijgestaan door de halfllinie der Duit schers. werkte als paarden, gooide zich met ijzeren volharding tegen de lawine van Alphen-aanvallen, maar er zat geen ver band in. er was geen berekend overleg. Het plaatsen liet alles te wenschen over en zoo kon de middenlinie der thuisclub na eiken afgeslagen aanval haar voorhoede weer aan het werk zetten. En zoo werd de tweede helft een vrijwel onafgebroken offensief van de gastheeren, waarbij de gasten slechts sporadisch op de vijandelijke helft kwamen. Individueel werd soms aardig werk ver richt. maar tot een behoorlijk opgezetten aanval kwam het nooit, omdat men het spel te peuterig hield en de gasten on machtig waren profijt te trekken van de tekortkomingen in het spel der gastheeren. Onder deze omstandigheden valt van den wedstrijd niet veel te vertellen. Nadat aan weerszijden een goede sco ringskans door onzuiver schieten was ge mist. schoot Binnenkamp na 19 minuten uit een voorzet van J. Krumpelman het eerste gat in het Duitsehe net. Alphen bleef sterker, doch de kansen werden niet benut, terwijl Helling in het doel eenige malen zeer verdienstelijk redde. Tien mi Foto Bleuzé. Te Alphen werd gisteren een internationale voetbalwedstrijd gespeeld tusschen Alphen en de Turn- und Spielverein '20 Wesel Feldmarck. Voor den aanvang van den wedstrijd, welke door Alphen met 4—1 werd gewonnen, kiekte onze fotograaf de beide elftallen broederlijk tezamen. nuten voor de rust kreeg de Duitsehe rechtsbuiten Sons een corner te nemen, waaruit hij den bal hoog voor het Alphen- doel plaatste De mid deed de rest en zon der dat de bal verder door iemand was aangeraakt, lag hij in de touwen (17.) De Alphenaren gooiden er nog een schepje op en zwermden onophoudelijk voor het Duit sehe doel. Maar telkens kwam er weer op het laatste oogenblik een been of een heofd, dat succes voor de thuisclub in den weg stond. De rust ging dan ook in met gelijken stand. De tweede helft zette direct in met een sterk Alphen-overwicht. doch de voorhoede kon maar niet de juiste richting vinden. Eerst na 20 minuten loste Binnenkamp een harden schuiver, welke Helling te machtig bleek (21). Even kwamen toen de Duitschers opzetten: twee corners op het Alphen-doel bleven zonder resultaat, doch in de 28ste minuut maakte Hesseling hands in het beruchte gebied, hetgeen scheidsrechter Hoek niet ontging. De gasten demonstreerden hun sportivi teit door het leder zachtjes in handen van keeper Van Leeuwen te trappen. Goed samenspel tusschen Binnenkamp en Krumpelman leidde tot een moeilijke kans voor eerstgenoemde, welke hij met een fraai schot in het uiterste hoekje accepteerde (31). Een prachtig schot van Van Kooyk wist Helling nog juist weg te slaan, doch toen hij even later was uitge- loopen loste Dijkman van het middenveld een hoog boogschot, dat over zijn hoofd in het net verdween. Drie minuten voor het einde moest Bezemer wegens een bles sure het veld verlaten, doch zulks verhin derde niet, dat Alphen overwegend sterker bleef. In de laatste minuut mocht Alphen we gens hands nog een strafschop nemen, doch Dijkman wilde evenmin als zijn Duitsehe sportbroeder deze kans benutten. Vlak daarop kondigde scheidsrechter Hoek. die zich uitstekend van zijn overi gens niet moeilijke taak kweet, het einde aan van dezen fairen en prettigen wed strijd. Na afloop bleven de Duitschers nog eenige uren de gasten van het Alphen- bestuur, doch toen was de Dret afgeloopen en konden zij den terugtocht aanvaarden, de herinnering meenemend aan een heer lijk uitstapje in het gastvrije Alphen. ENSCHEDE—WACKER 2—9. Het versterkte Enschedé-elftal heeft Zaterdagavond Wacker Wien met 20 geslagen. Dit is de eerste nederlaag van de Weensche club in Nederland. SPORTMAN-NIEUWS. Sportman Juniores BAchilles 13: De uitslagen van Zaterdag en gisteren luiden als volgt: Achilles 13 Sportman Juniores Sportman Jun. BRoodenburg Jun. 31; Sportman I—A DO. I 2—1. Morgenavond om 7 uur wordt gespeeld Sportman n— Tram Boys. SPORTMAN—MORSCHWEGKWARTIER 1—10. Onder leiding van den heer Crama werd deze wedstrijd gespeeld. De Morsch neemt het spel in handen en drukt dit uit in twee doelpunten. Voor de rust weet Sportman eenmaal het net te vinden. Na de thee en met den wind mee is het Morschwegkwartier sterk in de meerder heid en doorboort nog achtmaal het Sportmandoel. Eindstand is 110. Scheidsrechter Crama leidde goed. NEDERLAAGWEDSTRIJDEN L.D.O. Ten aanschouwe van een buitengewoon talrijk publiek vond gisteren te Zegwaart de beslissingswedstrijd tusschen U.V.S. TV en D.S.O. I plaats. De ontmoeting, die een zeer spannend verloop had, eindigde in een gelijk spel 33. waarna U.V.S. in de ver lenging het winnende doelpunt wist- te scoren en zoodoende beslag legde op den fraaien beker. L. P. S. V. Morgenavond speelt de Leidsche Scheids- rechtersvereeniging om den Trianonbeker tegen de Post. Deze belanrijke wedstrijd zal waarschijnlijk beslissen, welke vereeni- ging in het bezit van den beker zal komen. Aanvang 7 uur n.m. op het L. P. S. V.- terrein. Woensdagavond speelt het eerste elftal der L. P. S. V. tegen Leidsche Boys I, even eens om 7 uur. Op de gehouden bondsvergadering van den Nederlandschen Politie Sportbond werd Leiden aangewezen als plaats waar het volgend jaar de tweedaagsche bonds vergadering zal worden gehouden, terwijl aan de L. P. S. V. tevens werd opgedragen den jaarlijkschen zwemwedstrijd om de bondskampioenschappen te organiseeren. Het bestuur van de L. P. S. V. maakt tevens bekend, dat het voornemen bestaat om op 19 September a s. een 40 K.M. af- standsmarsch te organiseeren. Inlichtingen zijn aan het secretariaat Atjehstraat 4 te bekomen. JAARVERGADERING AFDEELING I. Verschillende scherpe interpellaties. Zaterdag j.l. werd in Hotel Parkzicht te Amsterdam de jaarvergadering van Afd. I gehouden. Wegens ongesteldheid van den heer De Haan, werd het voorzitterschap waargeno men door het K.N.V.B.-bestuurslid Sajet. Voor deze vergadering, waar eenige zeer belangrijke punten op de agenda voorkwa men, bestond zeer groote belangstelling. De belangrijkste punten op de agenda waren wel: de interpellaties van West-Frisia naar aanleiding van het vaststellen der beslis singswedstrijd D. W. S.West Frisia te Haarlem en niet te Zaandam. De interpellatie „Velox" naar aanleiding van het door het K.N.V.B. genomen be stuursbesluit inzake de amateursbepalin gen, waarin aanleerlingen der leiderscur sussen toestemming werd verleend f. 5. per lesbeurt te vragen; de interpellatie Hollandia betreffende de bekende protestkwestie Z. V. V.A. F. C. waarvan Hollandia de dupe is geworden. Bij de Interpellatie West-Frisia werden harde noten gekraakt en het kwam ons dan ook voor, dat het Afd. bestuur in deze zaak niet vrij uitging. de interpellatie „Velox" werd door den heer Schaap gehouden; deze interpellatie, waarin 't ging over een belangrijke prin cipe: de lezing der Amateursbepalingen, deed nogal wat stof opwaaien. Ten slotte werd door den heer Schaap de navolgende motie ingediend: Afd. I, in vergadering bijeen, enz. enz. gehoord de besprekingen; betreurt het door het K. N. V. B. bestuur genomen besluit inzake de amateursbepa lingen (leiderscursussen enz.); draagt het bestuur op. deze zaak op nieuw in behandeling te nemen; deze motie ter kennis te brengen van de Bondsvergadering, en gaat over tot de orde van den dag. Deze motie werd met algemeene stem men aangenomen, waarbij den heer Schaap opdracht werd gegeven, deze motie voor Afd. I op de Bondsvergadering te verdedigen. Bij de beh.andeling van de interpellatie- Hollandia. kwam uit de besprekingen eerst aan het licht, hoe onvoldoende het protest Z. V. V.A. F. C. was behandeld. De de batten waren dikwijls zeer scherp, waarbij A. F. C. in het hoekje zat waar de slagen vielen. O.i. had hier de leiding van den afgevaardigde van H. R. C. (Helder) dat, het koste wat kost, maar A. F. C moest 2e klasser blijven, deed wel erg onaangenaam aan. Door Blauw-Wit werd de navolgende motie ingediend: Afd. I. in vergadering bijeen, enz. enz. gehoord de besprekingen: draagt het bondsbestuur op het protest Z. V. V.A. F. C. opnieuw in behandeling te nemen, en gaat over tot de orde van den dag. Déze motie werd met zeer groote meer derheid aangenomen. Na behandeling van de bondsagenda en de rondvraag werd deze vergadering, welke van 3'/- uur tot 8 uur duurde, gesloten. QUICK BOYS I—BADGASTEN XI 4—3. Zaterdag speelde Quick Boys (Katwijk) de jaarlijksche terugkeerende vriendschap pelijke wedstrijd tegen voetballers, die te Katwijk logeeren, het z.g. Badgasten XI. De Boys hadden met de rust met 32 de leiding resp. door G. v. d. Plas en A. v. d. Plas en met behulp van een der gasten, die in eigen doel trapte, wat even daarna aan de andere zijde door een Boys-speler nagedaan werd. Nog voor de rust wisten de gasten er 32 van te maken. Na de rust wisten de gasten gelijk te maken, maar even daarna maakt B. van Duyvenbode er 43 van met welken stand het einde komt. Bij de gasten viel vooral de keeper op. De scheidsrechter leidde tot aller genoegen. HENGELSPORT. ONS GENOEGEN. De hengelsportver. „Ons Genoegen" te Alphen aan den Rijn, hield gisteren in den Rijn langs den Steekterweg haar 3e wedstrijd waarvoor 10 prijzen (luxe en huishoudelijke artikelen) waren beschik baar gesteld. De wedstrijd duurde 3 uur. Deelgenomen werd door 16 personen. De uitslag was als volgt: A. C. v. d. Hoek. Ie prijs met 2 stuks; C. Ravensbergen, 2e prijs, met 2 stuks; P. v. Zwieten, 3e prijs met 2 stuks; J. v. d. Bom 4e prijs met 2 stuks; J. Britsemmer 6e prijs met 1 stuks; C. de Gans. 7e prijs met 1 stuks: A. v. 't Wout, 8e prijs met I stuks. Twee prijzen die onder de niet prijs winnaars werden verloot, vielen ten deel aan J. v. Zwieten en A. Borst. AUTOMOBILISME. CONCOURS VOOR KOETSWERKEN. Op het terras van het Kurhaus te Sche veningen is Zaterdagmiddag het jaarlijk sche concours van koetswerken, uttge- schreven door de K.N.A.C., gehouden. De uitslagen luiden volgens het „Hbld." Klasse A. open koetswerken. Prijswin- ner: B. T. van Rijswijk en Zn., 's Graven- nage met Rolls Royce (Torpedo, B. T. van Rijswijk en Zn.), verguld zilv. medaillt der K.N.A.C. Klasse B, gesloten koetswerken, le pr.: J. Jongerius, Utrecht, met Lincoln (Lan- daulet Séparé, Schutter en van Bakel, Amsterdam), verguld zilveren medaille1 der K.N.A.C. 2e prijs: B. T. van Rijswijk en Zn, 'sGravenhage Packard (Landaulette im périale, B. T. van Rijswijk en Zn.), zilve ren medaille der K.N.A.C. 3e prijs: H. Baron Thijssen de Borne- misza, 'sGravenhage, met Hispano-Suiza (conduite Intérieure, Saoutchik, Neuilly Sur Seine), bronzen medaille derK.N.A.C. Klasse C, gesloten koetswerken met opendak-constructie. Prijswinner: N. V. Schutter en van Bakel. Amsterdam, met Lancia (Favre Cabriolet met openschui-1 vend dak. Schutter en van Bakel) zilve-1 ren medaille der K.N.A.C. Dez prijs werd I alleen toegekend, omdat de jury van mee- ning was, dat de carrosserie aan de voor deze onderscheiding gestelde eischen vol-1 deed. Klasse d, koetswerken type transfor mable, met ten hoogste vier zitplaatset: le prijs A: N.V. Techn. Handelsvereet, Greve' en Co., 's Gravenhage, met Bollot Hispano (cabriolet, Saoutchik, Neuilly sur Seine), verguld zilveren medaille der K.N.A.C. le prijs B: F. K. Dixon, 'sGravenhage, met Chrysler (cabriolet, B. T. van Rijs wijk en Zn.) zelfde prijs. 2e prijs A: ir. H. van Ramshorst met I Bugatti (cabriolet. Schutter en van Bake!, I Amsterdam), zilveren medaille der j K.N.A.C. 2e prijs B: N.V. Haagsche Automobiel- Maatschappij. 'sGravenhage, met Huj- mobile (cabriolet, B. T. van Rijswijk et Zn.), zilveren medaille der K.N.A.C. 3e prijs A: Dirk van der Mark, Amster dam met Marmon cabriolet, Carrosserie- fabriek Pennock, 'sGravenhage), bronzen medaille der K.N.A.C. 3e prijs B: N.V. Gebr. Nefkens Automo biel Maatschappij. Utrecht, met Graham I (cabriolet fa. J. Bronkhorst, Hilversum),! bronzen medaille der K.N.A.C. Klasse E, koetswerken type transfor-l mable, met meer dan vier zitplaatsen.! Prijswinner: N.V. Mercedes Benz Automo- biel Maatschappij, Amsterdam met Mer cedes Benz (Transformable, Papier Karos- seriewerk, Keulen) verguld zilveren me- L daille der K.N.A.C. Behalve bovenstaande prijswinners ver kreeg bovendien de firma B. T. v. Rijswijk en Zn. te s'Gravenhage, de gouden med. van de K.N.A.C., door deze beschikbaar gesteld voor den fabrikant van het beste koetswerk, geheel in Nederland vervaar digd. o DUIVENSPORT. „DE SNELVLIEGER". Uitslag wedvlucht Vilvoorde. Duiven los 1.10 n.m. Z.W. w. A. Lacourt le, 7e: A. P. v. d. Voort 2e, 3e. 4e, 6e en 8e, C. Walle 5e. Eerste duif 4.35.0: laatst gee. duii I 5.40.20. Uitslag wedvlucht Neufvilles; duiven los 9.15 uur v.m„ N.W. w. A P. v. d. Voort le. 2e, 3e en 7e, C. Walle 4e en A. Lacourt 5e en 6e. Eerst gecontroleerde duif 12.38,30, laatst I gecontroleerde duif 1.9.0. „DE BLAUWBAND" (Alphen). Wedvlucht vanaf Neufville (179 K.M.). In concours 66 duiven, welke om 9 uur 15 in vrijheid gesteld en als volgt geconstateerd werden: J. Rood 1, 4, 10, 11, 20, 22; J. Vernes 2, 3, 5, 6, 16; R. K. W. Kuipers 7, 15, 17, 19; J. Lagerweij 8, 13, 21, 25, H. M. Hulscher 9, 14; H. W. Martens 12.23; A. M. Overvliet 18; C. v. Ofwegen 24. Eerste duif 12.22.25; laatste 12.41.50. „DE GEVLEUGELDE VRIENDEN" (Wassenaar). Gisteren hield de postduivenvereeniging „De Gevleugelde Vrienden" te Wassenaar een wedvlucht vanaf Neufville. Afstand 180 K.M. De duiven werden in vrijheid ge steld te 9.15 uur. De eerste vogel bereikte het hok te 12.29.11 uur, de laatste prijswin ner te 12 42 18 uur. De uitslag is: 1, 3 en 7 K. Scheffer; 2. 4 en 8 J. P. Brederode: 5. C. Versteeg Jr.; 6 en 10 D. J. de Mos; 9. H. E. Gordijn. 2—3

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 10