Bij Hoofdpijn 4. en bij Kiespijn INGEZONDEN. WETENSCHAPPEN. LAND- EN TUINBOUW. UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. OVERZICHT KAASMARKTEN. BRANDEN. Door hoolbroei ls gistermiddag de boer derij van den heer P. de Wit in Elerland (Texel), eigendom van den heer Van Hijfte, woonachtig te IJzendijke (Zee land) tot den grond toe afgebrand. Veel hooi en landbouwwerktuigen gingen ver leren. Alles was verzekerd. Te Tolbert is vermoedelijk door hooi broei de boerderij van de heer H. van Wijk tot den grond toe afgebrand; 20 var kens en een gedeelte van het huisraad konden worden gered. Overigens ver brandde alles. De „Tel." meldt: Gistermiddag tegen 12 uur ontdekte een bediende, die in de étalage van het klee- dingmagazljn van Ph. Chottel (vroeger wonende aan de Haarlemmerstraat te Leiden), aan de Hoogstraat 371 te Rotter dam, werkzaam was, dat bij de telefoon cel, die in het midden van een der wanden van de zaak gelegen, door onbekende oor zaak brand was uitgebroken. De vlammen verspreidden zich snel en de man moest zich ijlings uit de voeten maken. Het duurde niet lang of het vuur tastte bijna de geheele winkelruimte aan; de vlammen sloegen zelfs uit de winkeldeur naar bui ten, terwijl een étalageruit sprong. Weldra v/aren politie en brandweer ter plaatse; de eerste zorgde voor een ruime afzetting, de laatste tastte het vuur met zes stralen aan, waarvan er twee geleid werden door het. naast het brandende perceel gelegen „Parfumeriehuis". De brand breidde zich uit langs de trap naar het op de eerste verdieping gelegen magazijn, doch hier kon het vuur gestuit worden. Omstreeks halféén was men den brand vrijwel meester. De motorspuit cn de machinale ladder, die men veilgheids- linlve had laten aanrukken, behoefden geen dienst te doen. Winkel en magazijn Hepen aanzienlijke brand- en water schade op, die door verzekering gedekt wordt. ONDER DE TRAM GERAAKT. De verloskundige mej A. Vahl, die, ge zeten op haar motorrijwiel, gistermiddag de trambaan van het Provinciaal Zieken huis .Duin en Bosch", te Castricum, wilde passeeren, geraakte onder de aankomende tram. Zwaar gewond werd zij overge bracht naar het Stadsziekenhuis te Alk maar. Me). V. is kort na het ongeval aan de gevolgen overleden. Het lijk ls naar de woning van het slachtoffer overgebracht. VOORTVLUCHTIG. De zaakwaarnemer H„ wonende te IJzendijke, die tevens ontvanger-griffier van enkele polders en waterschappen is, en in wiens administratie fraude moet zijn ontdekt, is voortvluchting. N R Crt. AUTOPEDS. Het gebruik van autopeds door de jeugd heeft door heel Nederland in korten tijd een groote vlucht genomen. Men ziet op de nieuwste, die van luchtbanden voorzien zijn en op kogels loopen, zelfs opgeschoten jongens door de straten rijden. Het rij- verkeer op den weg wordt dr.ardoor in ge vaar gebracht en zelfs de voetgangers zijn op de trottoirs niet meer veilig. De politie te Breda heeft thans besloten er een radicaal elr.de aan te maken. Te beginnen met morgen mogen geen auto peds meer in de straten worden bereden. Tegen overtreders zal streng worden opge treden en zoo noodig zal proces-verbaal worden opgemaakt en het speeltuig in be slag worden genomen. N.R Crt. „Ik moest niet zoo'n groot stuk hebben, m'n goeie man. Ik moet een stokje heb ben voor mijn kanarievogeltje om op te zitten." (Passing Show). BUITENLANDSCH GEMENGD. BANKROOF. Te Manresse in Spanje is een groep on bekenden met de revolver ln de vuist de bank Urquijo binnengedrongen en heeft 300000 peseta's buitgemaakt. NOORSCHE VISSCHERSBOOT VERMIST. Uit Haugesund wordt gemeld: de vis- schersstoomboot „Brisling", die vier we ken geleden uit Haugesund is vertrokken om in de IJslandsche wateren te visschen, ls nog niet aan de plaats van bestemming aangekomen Het Noorsche visschersexpeditieschip .Frithjof Nansen' meldt dat men totnogtoe vergeefs naar de „Brisling heeft gezocht. De trawler had tien man aan boord. Men neemt aan dat het schip tijdens den laat- sten storm in de Noordzee is vergaan. DIJKBREUK IN MIDDEN-CHINA. In Midden-China heeft een dijkbreuk groote overstroomingen veroorzaakt, waar door vele plaatsen onder water gezet zijn en zeer vele menschenlevens zijn te be treuren. (Bulten verantwoordelijkheid der Red.) Copie van al of niet geplaatste stukken wordt niet teruggegeven. TEGEN EEN BOOM GEBOTST. Gistermorgen om vijf uur is een auto, komende van Grijpskerk, waarin zich be vonden de heer H. P. Vogelzang en een kellner. beiden wonende in Marum, die in Grijpskerk op een feestje waren geweest, op den terugweg naar huis onder Korn- horn. vermoedelijk door oververmoeidheid van den heer Vogelzang, die chauffeerde, tegen een boom gebotst en vervolgens tegen een anderen boom. De heer Vogel zang werd door de voorruit geslingerd. Hij werd ernstig aan het hoofd gewond en was onmiddellijk dood. De andere inzittende bleef ongedeerd. MISDAAD? Te Eindhoven wordt sinds Maandagavond de 24-jarige winkelier M. van L vermist. Het laatst is hij 's avonds gezien in een café te Strijp. vanwaar hij met groenten naar huis zou gaan Hij is echter thuis niet aangekomen. Eergisteren werd de stad in opschudding gebracht door het gerucht, dat v. d L. zou vermoord zijn. doch het uitgebreide politie-onderzoek heeft nog geen enkel spoor van den vermiste, die als oppassend bekend staat, opgeleverd. Wel is in de bosschen een jas gevonden, maar deze behoorde niet aan v. d. L, Msb. MISLUKTE EXECUTIE TE THOLEN. Woensdag heeft te Tholen een merk waardige executie plaats gehad. Ten be hoeve van den heer L. F. te Bergen op Zoom verkocht een deurwaarder bij executie een geheelen boedel-inventaris, de vruchten des velds inbegrepen. Vijftien paarden, zestien koeien, zes varkens en vijftig kip pen kwamen onder den hamer, en dit alles leverde nauwelijks f. 1500 op. Vier wagens werden verkocht voor veer tig cent, enkele voor een dubbeltje, een motor voor een dubbeltje, en vijftig kippen voor een gulden en vrijwel alle paarden gingen voor enkele guldens van de hand. Het meubilair bracht vier gulden op. De eisclier had meer dan 9000 gulden te vorderen. N. R. Crt. ONEERVOL ONTSLAG GEMEENTEVELDWACHTER. Door den commissaris der Koningin in de provincie Drente is met ingang van heden oneervol ontslag verleend aan Y. Bden zich thans in arrest bevinden den geschorsten gemeenteveldwachter te Smilde, die zich schuldig heeft gemaakt aan verduistering van gemeentegelden. AANKOOP VAN GROND. Mijnheer de Redacteur, wilt U het vol gende plaatsen, Het ingezonden stuk van den heer De Cler, kan ik ten volle onderschrijven; waren er maar meer zulke menschen, die het onafhankelijk durfden neerschrijven! Toen de heer Van der Stoel en onder- geteekende den grond er vlak naast hebben aangeboden voor f. 1.90 per Meter toen was het te duur, en nu voor f. 2.50 is het niet te duur. Wij wilden geen provisie betalen, is dat soms de reden? Er zijn menschen waarvan en waaraan de Wethouder altijd wil koopen of ver- koopen, maar als het concurrenten zijn, of het zijn geen vrienden, dan deugt het niet. Laat nu de Raad der Gemeente Maandag maar een flinken strop geven, de ingeze tenen zullen de tol wel betalen voor deze dure grondpolltiek. Mijnheer de Redacteur, ik dank U voor de plaatsruimte. H. BRANDT Hzn. Haagweg 212. Leiden, 1 Augustus 1931. DE ONTDEKKING VAN Dr. BENDIEN. Dr. Pinney, patholoog in het kanker ziekenhuis te Londen heeft gisteren mee gedeeld, dat hij de volgende week zal be ginnen met de toepassing van dr. Ben diens methode van diagnostiek op hon derd kankerlijders. Pinney voegde daar aan toe, dat hij de behandelingsmethode van dr. Bendien niet zal toetsen, omdat deze naar zijn inzicht, nog niet het sta dium heeft bereikt dat voor toetsing nood zakelijk is. Pinney is van meening, dat dr. Bendien wenscht dat de Nederlandsche regeering patent zal nemen op zijn serum, vóórdat hij de samenstelling daarvan bekend maakt, omdat anders een firma, die het niet te nauw neemt, het zou kunnen pa tenteeren en zelfs dr. Bendien zou kunnen beletten het zonder betaling toe te passen. RECLAME. Mijnhardt's Poeders Doos 45 ct. Bij Uw Drogist. 1168 VLEKZIEKTE-SERUM VOOR VARKENS. De N. R. Crt. meldt: Op vragen van het lid der Tweede Kamer den heer Ebels betreffende verla ging van den prijs van het vlekziekte serum voor varkens, heeft de minister van binnenlandsche zaken en landbouw ge antwoord. Het is den ondergeteekende uit inge komen berichten gebleken,'dat op som mige plaatsen de preventieve inenting tegen de vlekziekte, als gevolg van de mindere verkoopwaarde der varkens, in geringere mate geschiedt dan wensche- lijk is. Ten aanzien van de vraag, of hierin aanleiding bestaat den prijs van het vlek ziekte-serum te verlagen, is een onderzoek gaande, hetwelk evenwel nog niet is beëindigd. ALPHEN. Aanrijding. De autobestuurder v. d. P. uit Nunspeet deed bij de politie aangifte van het feit dat hij gistermorgen op den Steekterweg met zijn auto werd aangereden door den bestuurder van het motorrijtuig H 65652, waardoor zijn wagen schade bekwam. Schietwedstrijden B. V. L.-Beker. De schietwedstrijden van de bijz. vrijw. landstorm om de 13.V L. beker die in 1^28 en 1929 werd gewonnen door de Alphensche burgerwacht en in 1930 door de Leidsche burgerwacht zuilen dit jaar aanvangen op 15 Augustus a.s. Geschoten zal worden met scherp op de schietbaan aan de Verlengde Aarkade. Uitslag verkooping. Bij de ten overstaan van notaris R. v. d. Berg in hotel de Vergulde Wagen ge houden verkooping werd het perceel wei land aan den Steekterweg in bod staande op f. f 1550 afgemijnd op f.325. De opbrengst van de stuiverscollecte ten bate der zending over het 2c kwartaal 1931 bedraagt f.125 Gevonden voorwerpen: een melkbus; een br. lederen tasch met inhoud; een por- temonnaie met inhoud; een bril; een stel gummipijpen, een paar heerensokken, een zilver speldje. Inlichtingen politiebureau Julianasfraat. BOSKOOP. Verbloeding v. d. Laag-Boskoopsche-Weg. B. en W. stellen den raad voor om om over te gaan tot verbreeding van den Laag Boskoopschenweg. Zij schrijven in verband hiermede: De te verwachten werkeloosheid maakt bet noodzakelijk, dat wij spoedig weten of in het najaar en den winter werken van ecnigen omvang zullen worden uit gevoerd. Een berekening gebaseerd op de eenheids prijzen in de begrooting van den vorigen gemeente-opzichter den heer Landman, geeft ons de overtuiging, dat het werk voor een rond bedrag van f.30 000 zal kunnen worden uitgevoerd. De weg zal over zijn geheele lengte worden voorzien van een nieuwe puinver- harding van 20 c.M. die wordt ingewalst en met grint afgedekt. - B. en W. schrijven verder: het is ons voornemen in het bestek voor te schrijven dat de aannemer zijn werkkrachten voor een bepaald percentage zal moeten kiezen in overleg met ons College, uit werkloozen, woonachtig in deze gemeente. De kosten van het werk zullen uit de opbrengst van een geldleening moeten worden gedekt. Auto te water. Door het defect geraken van de stuur inrichting, geraakte aan den Reijerskooper- weg, de vrachtauto van den heer Abben- braak in de Wetering. D's chauffeur. Koet, kon nog juist bijtijds uit de cabine sprin gen. Door een kraanwagen van den heer heer Kok alhier, is de auto gelicht. Geslaagd te Den Haag voor het M.U. L.O.-examen diploma A. H. Wijman en C. Trimp alhier. Bestemd voor uitzending naar Ned.- Indië. de heer A. Hooftman. adm. ambt- bij het BInnenl. Bestuur, alhier. B. en W. stellen den raad voor, om Ie besluiten tot aankoop van twee aan- deelen bij de N.V. Bank voor Nederland sche gemeenten groot f. 1000, zoodat dan de gemeente dus 8 aandeelen zal bezitten. HAZERSWOUDE. Het Mannenkoor. Tot directeur van het nieuw opgerichte Mannenkoor is benoemd, de heer de Beun van Gouda. Het voorloopig gekozen bestuur is gehandhaafd. Het koor bestaat reeds uit 25 leden. De repetities worden gehouden in liet locaal achter de Gereformeerde kerk. Uitstapje. De vereeniging „Trouw Schoolbezoek'" maakte niet de leerlingen der Openbare school, die daarvoor,in aanmerking kwamen per autobussen een uitstapje naar Amster dam en Muiden. Dat de jeugd naar hartelust genoot, behoeft geen betoog. KOUDEKERK. Koudekerk's Gemengd Koor gaf onder leiding van den beer P. de Rook een wel geslaagd openlucht concert, waarvoor veel belangstelling bestond. LEIDERDORP. De Meisjesver. „Van knop tot bloem'" maakte gisteren een uitstapje naar den Wassenaarschen Slag. Na een genotvollen dag te hebben doorgebracht, keerden allen opgewekt huiswaarts. TER-AAR. Ontslagaanvrage Gem.-Opzichter. De lieer C. Schraverus, onze 81-jarige gemeenteopzichter is voornemens per 1 Nov. a.s. ontslag als zoodanig aan te vragen. Keuring Trekhonden. Einnenkort zal opnieuw een herkeuring van de laatstovergebleven trekhonden, tui gen en hondenkarren worden gehouden. Het aantal dezer honden is sedert de in voering der gewijzigde Trekhondenwet teruggeloopen van plm. 20 in 1928 tot 5 in 1931. De Radio-Centrale. De aanleg van d? draden voor de Radio centrale is^ in vollen gang. Reeds velen hebben zicli voor aansluiting opgegeven en liet is te verwachten dat nog meerderen zuller volgen, aangelokt door de gemakke lijke wijze waarop men zich op deze manier het genot dat de radio brengt, kan ver schaffen. -* Uitvoering Gym.-Ver. „Hygiëa". Onder leiding van den directeur, de heer de Jong, gaf ds Ver. „Hygia" ten uit\oe ing in cl.e open lucht, nabij Aardani. Hoewel het weder zich niet gunstig liet aanzien, was de belangstelling van de zijde van het publiek tamelijk groot. Het programma werd geopend met de gebruikelijke opmarsch der gymnasten, ditmaal langs het Aarkanaal. Nadat men op het terrein was teruggekeerd sprak de voorzitter een welkomstwoord tot de aan wezigen, waarna de diverse programma nummers op een vlotte wijze werden uit gevoerd, telkens gevolgd door een luid applaus. Inderdaad. „Ilygia" heeft sinds haar voorlaatste uitvoering goede vorde ringen gemaakt. Vooral ook de vrije- en knotsoefeningen bleken terdege te zijn in gestudeerd. Een woord van hulde komt zeker toe aan directeur en leden voor hun toewijding voor deze nuttige vereeniging. Jammer was dat tenslotte een plasregen een overhaaste vlucht noodzakelijk maakte, zoodat het programma niet geheel kon worden afgewerkt. WADDINXVEEN. Opening nieuwe fabriek. De nieuwe meubelfabriek van de N.V. Fabrieken „Waddinxveen" van A. Kemp- kes zal Maandag 3 Augustus a.s. des na middags te 3 uur officieel geopend wor den. Daar het op dien datum precies een half jaar geleden is 4 Februari dat de oude fabriek afbrandde en de tegen woordige directeur de heer A. Kempkes op 3 Augustus 1906 een meubelfabriek begon wordt tevens dit 25-jarig jubileum gehou den en feestelijk herdacht. Een keurig boekje met verschillende bijzonderheden over dit moderne bedrijf is wijd en zijd verspreid. Burgerlijke Stand. Geboren: Barbera Johanna, d. van H. Oomkens en G. Dalmolen Gerarda Hu- bertina, d. van H. van Os en M. K. Streng Sievert, z. van J. Kamerling en T. Schreiber Anthonia Maria, d. van J. F. Hij koop en M. v. d. Dussen Leendeit Arie, z. van T. Burger en W. C. Hoek. Overleden: Johanna Goossen 80 j. Niesje Tom 77 j. T. van Gils 6 j. Ondertrouwd: A J. Verhoef en B. Droo& Gehuwd: J. C. Veerman en M. Monster. De heer van Es, onderwijzer aan de R.K. school alhier, is in gelijke bétrekking benoemd te Beverwijk. Bij de gehouden verkooping door no taris Vos van het huis met erf en schuur staande aan de Dorpsstraat en eigenaar C. Molenaar werd kooper J. Reijm alhier voor f8800 Mej. Mulder tijdelijk onderwijzeres aan de R.K. School alhier is benoemd tot onderwijzeres aan de R.K. school te Am sterdam. ZWAMMERDAM. Burgerlijke stand. Geboren: Margaretha Elisabeth, d. van Franciscus Dominicus Pijnacker en van Agatha Adriana de Bruin. Ondertrouwd: Hindrik Jurren Enge- lage jm. 26 j. en Heintje van Wijk jd. 25 te Rh enen. In verband met een sinds eenige we ken alhier gevoerde actie tot het in het leven roepen van een afdeeling van den Bijzonder Vrijwillige Landstorm (B. V. L.), had in het gemeente-lokaal achter het Raadhuis alhier een bijeenkomst plaats, waarbij o.m. tegenwoordig waren de bur gemeester dezer gemeente, de heer Hoogenboom; luitenant Karres, secretaris van de Gewestelijke Landstorm-commissie „Zuid-Holland West' en de heer C. van der Veer, leider van de Bodegraafsche af deeling. Luitenant Karres zette voor de aanwe zigen uiteen, dat het lid zijn van de B. V. L. vooral in deze dagen dringend noodig is; wij moeten paraat zijn, dat indien er revolutionaire of dergelijke stroomingen zijn, die het wettig gezag willen omver werpen of ondermijnen, de B. V. L. er is om de regeering te steunen. Als men lid is van de B. V. L. is men tot niets verplicht dan alleen in tijd van nood het wettig gezag te helpen schragen. De heer van der Veer, deed enkele mede- deelingen over de werking van den B. V. L. te Bodegraven. Hij dankte den burge meester voor diens aanwezigheid en zeiüe voorts dat het in de bedoeling lag. voor Zwammerdam een zelfstandige afdeeling op te richten. Na deze uiteenzettingen gaf zich voor loopig een 20-tal aanwezigen als lid voor een te vormen plaatselijke afdeeling op. De burgemeester dankte hierna voor de goede opkomst en de heeren Karres en van der Veer voor de gevoerde actie. Luitenant Karres bracht den burge meester een woord van dank voor de on dervonden steun bij de gevoerde actie. De burgemeester werd daarna gekozen tot voorzitter der nieuwe afdeeling en de heer P. Beunder tot leider, welke benoe ming door beiden werd aanvaard. Aan deze bijeenkomst was tevens nog een schietwedstrijd verbonden, waaraan door 16 personen werd deelgenomen. De burgemeester loste het eerste schot. Daar na had uitreiking der prijzen plaats, waarbij werd opgewekt om de schietoefe ningen trouw te bezoeken. Op het te Zeist gehouden concours, behaalde de Chr. Zangvereen. „Zingt den Heere", alhier, directeur de heer M. J. Markx. een tweeden prijs in de eere- afdeeling. AALSMEER. Een Sport-Theehuis. F Aan den Westpias alhier wordt ten ge rieve der watersportliefhebbers een thee huis gesticht op de plaats, waar vroeger de Westelnderdijk lag. HAARLEMMERMEER. Keuringsdienst van waren. Volgens een daarvan door den Keurings dienst van waren gemaakt overzicht wer den in 1930 in Haarlemmermeer in totaal 2186 monsters genomen, w.o. 1952 melk- monsters. Van de verschillende waren werden 56 partijen afgekeurd. Geïnspec teerd werden 969 winkels en 143 bakke rijen. Wegens verschillende overtredingen werden 17 processen-verbaal opgemaakt. Onvoorzichtig. Gisteren beging op den Kruisweg in Haarlemmermeer een 8-jarig jongetje de onvoorzichtigheid om achter op een in beweging zijnde vrachtauto te klimmen. Doordat de wagen plotseling een hevigen schok kreeg, had het knaapje het ongeluk er achterover af te vallen. Aan het hoofd en een been verwond, werd de kleine op genomen, naar de ouderlijke woning ge bracht en onder geneeskundige behande ling gesteld. De toestand van het jongetje is bevredigend. De nieuwe manege. In een daartoe te Hoofddorp gehouden vergadering van de opgerichte vereeniging tot stichting en exploitatie van een manege (rijschool) op het gemeentelijk concoursterrein aldaar, werd het bestuur van deze vereeniging thans definitief samengesteld uit: Mr. A. Slob, voorzitter, P. K. Kistemaker, vice-voorzitter; N. H. van Nieuwenhuijzen, secretaris, Mevr. C. F. Schwarz, penningmeesteresse; M. A. Noordam, W. L. Nanninga en Arie Bies heuvel Bzn. De officieeie ingebruikneming van deze nieuwe rijschool, met de afwerking waar van flinke vorderingen worden gemaakt, is thans voorloopig bepaald op half De cember. Bij deze gelegenheid zullen door omwonende landelijke rijvereenigingen ruiterspelen worden gehouden. De Chr. zangvereenlging „Soli Deo Gloria" alhier heeft op het te Zeist gehou den zangconcours een 2en prijs behaald in de le afdeeling. HILLEGOM. Abonnementen Zwemmen. Er blijken menschen te zijn, die een abonnement voor de zweminrichting be stellen en laten gereed maken. Als het echter aankohit op afhalen en betalen, laten zij niets van zich hooren. Het Ge meentebestuur is daarover niet te spreken en heeft besloten zulke menschen den toegang tot de zweminrichting voor het verdere deel van het seizoen te ontzeggen. Zij mogen dan ook niet tegen betaling van een gewoon kaartje toegelaten worden. Bezoek van het badhuis. Het nieuwe badhuis wordt vrij druk bezocht. Op Vrijdag en Zaterdag is het bezoek zelfs druk, met het gevolg dat de baders op die dagen moeten wachten. Dat ls minder prettig en hun eigen schuld, want als er in het begin der week meer gebruik van de badinrichting gemaakt werd, zou het wachten uitgesloten zijn. Kinderen kunnen in de eerste plaats best vroeg in de week komen want deze zijn niet zoo aan het Zaterdagsche bad gewoon als ouderen. Gedurende een maand na de opening zijn genomen 463 kuipbaden, 1347 douche- bader. en 178 douchebaden door kinderen. De volksbaden op Donderdagavond worden weinig gebruikt. Verg. Winkeliers-Vereeniging.' Gisteravond heeft de Winkeliersvereeni- ging „Hillegom" een vergadering gehou den om de rekening der kosten voor de Pinkster-reclame te verantwoorden. Er was een batig saldo van f. 163.79, welk bedrag geschonken zal worden aan de plaatselijke t.b.c.-bestrijding. De gezamenlijke reclame-campagne heeft uitstekend voldaan; 't bestuur werd gehuldigd en dank gezegd voor zijn werk. Meerdere stemmen gingen op om weer zoo iets te ondernemen. Grondaankoop. In de geheime zitting van den gemeente raad is besloten tot den aankoop van het weiland waar de V.V. Hillinen thans haar wedstrijden houdt. Het weiland is 16.000 vierk. meter groot, de prijs is f. 14.500. Burgerlijke Stand. Getrouwd: F. L. van Tol en H. M. van Maris. Bevallen: A. van Tuiten-de Nijs, Z.; A. M. VersteegeSpierings, D.: M. Stroom- bergen—Jansen, Z.: A. van Kempen—Smit, D.; G. E. H. van MarisStaats, Z. Gevonden voorwerpen: Aanwezig en te bevragen aan het bureau van politie: sleu telring met vier sleuteltjes, pakje brood met pakriem, ceintuur, belastingmerk in etui, wit kraagje, ceintuur, twee bloem bollenmanden, twee autobcöiden met velg, zweep, kam in etui. De aanvoeren en hoogste noteeringen waren: Wagens Goudsche lie hte lichte fl) (2) (1) (2) (1) (2) Rijksmerk Leidsche zware (1) (2) (1) (2) 83 88 85 f f f38f41f42f44f43f f f f f 476 427 351 f f f f 42 f 43 f 49 f 44 f 45 f 52 f f f 527 477 451 f f— f 40 f 42 f 42 f 48 f 44 f 46 f 51 f f f 377 431 313 f f f f 43 f 43 f 50 f 46 f 46 f 52 f f f 144 133 f— f41 f47 f— f— f— f— f— f— f— f50 f48 (1) Zijn de opgaven van de vorige week. (2) Zijn de opgaven van 28 Juli1 Aug. 1931. - S» 3 27 Juli Oudewater 28 Juli Bodegraven 29 Juli Woerden 30 Juli Gouda 31 Juli Leiden

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 6