Strand- en Kampeertenten STRAND- en KAMPEERTENTEN KATWIJK AAN ZEE. H. J. PLANJE - NOORDE1NDE 6 UIT DE OMSTREKEN. TE HUUR EN TE KOOP 872i Strandtenten volgens het gangbare model f. 15.- ENKELE GEBRUIKTE TENTEN TE KOOP. "W J. BAALBERGEN M B \i ik TANDPASTA 81 I VM25&75cp.tube RADIO-PROGRAMMA. BILJARTEN. JAARVERGADERING LEIDSCHE BILJARTBOND. m In een der zalen van „Concordia" heeft J» jaarvergadering van den L.B.B. plaats ®diad Uit het jaarverslag van den secre- •ls bleek, dat er door 13 vereenlglngen as deelgenomen aan de competitie en wel met 30 viertallen, en dat er nog één lereeniging in Jan- was toegetreden, welke nor, niet aan de competitie heeft deelge nomen zoodat wederom het ledental was Vooruitgegaan. Nadat door den voorzitter X prijzen aan de diverse winnaars waren lïfereikt, werd overgegaan tot verkiezing van het bestuur. De uitslag hiervan luidt: j Bouwman, voorzitter, A. J. Offenberg. •WE Kantebeen, penningmeester, A. *>rstraaten, C. Hendriks, J. v. d. Burg en O Hoeks, commissarissen. Het voorstel om een viertal, dat een dstrijd gewonnen geeft, te beboeten en to wedstrijd opnieuw vast te stellen, ter- 1 2 winstpunten in mindering worden 'bracht, werd aangenomen. Verder werd nieuw ontworpen reglement, behou- ns enkele wijzigingen, in zijn geheel -genomen. DAMMEN. beslissingspartij bernsen-kleer. Gisteravond vond de beslissingspartij plaats om de groote zilveren medaille van de .Leidsche Courant", tusschen j. Kleer en J Bemsen. Beiden speelden 'n pracht partij en geen van beiden gaf gelegenheid om eenig voordeel te halen. Toen de partij in remise dreigde te eindigen, besloot Heer tot een zeer riskante voortzetting, Tinriia Bemsen ten koste van een stuk torbrak naar Dam. Kleer die listig zelf »k naar dam liep, liet Bemsen kalm op i noodige zetjes spelen. Toen de stand 3 stukken en dam tegen 3 stukken en bood Bemsen remise aan, doch eer wilde nog even spelen. Bemsen wil- nu de stukken uitruilen, maar liep nu een listig zetje, waarna hij direct op- Kleerbehaalde dus een zwaarbe- -hten overwinning. Het is wel een sue- svol seizoen voor dezen speler der Chr. Cl. Eerst won hij den club-beker en arna de Bodeva-beker; thans heeft hij k den 2den prijs (met 1 punt verschil) den strijd om het kampioenschap van iden. En de voldoening de eenigste te jn, die den kampioen geslagen heeft. BENTHUIZEN. Loop der Bevolking. Gevestigd: Anthoni Mets, arbeider en ezin van Hazerswoude Pieter Gerar- us Hoorn, landbouwersknecht van Val- enburg (Z.-H.) Vertrokken: Bastiaantje Johanna pruitenburg, gehuwd, naar Voorburg iaslna Johanna v. d. Bijl, gehuwd, naar -Gravenhage Neeltje Merbis, gehuwd aar Zoeterwoude Maria W. J. v. d, toeede, naar Gouda Arlda Mets, dlenst- ode naar Voorburg Jan de Ruiter, ulnder en gezin, naar Pljnacker. Een geslaagd uitstapje. De Chr. Meisjesvereeniging „Een ding noodig" maakte haar jaarlijks uit- tapje ditmaal naar Zeist. Des morgens uur vertrok men per rijwiel naar station oetermeer-Zegwaart en van daar per rein naar de Bisschopstad, en vervolgens er tram naar de verlangde plaats. Na '.daar eerst den inwendigen mensch ver- terkte te hebben, werden de bosschen oorkruist. Tijdens deze wandeling ont- astte zich een hevige onweersbui. Hier- •a werd het vliegkamp te Soesterberg bezocht, waarna men zich met een tou ringcar naar de Pyramide van Austerlitz ogaf. Vervolgens werd na te Utrecht het een en ander bezichtigd te hebben de te rugreis aanvaard en kwam men des avonds te 9 uur na veel gezien te hebben ln het dorp terug. Door de Bouwvereenlging „Algemeen Belang" werd den bouw van zes arbeiders- ontogen opgedragen aan de aannemers Groen en Bregman, alhier, als zijnde de laagste inschrijvers. HAARLEMMERMEER. Gouden huwelijksfeest. Gisteren was het 50 jaren geleden dat het echtpaar Hendrik Klootwijk en Neeltje Hoogmoed, wonende aan den IJweg alhier, in het huwelijksbootje stapte. De nog krasse oudjes mochten van verschillende zijden blijken van belangstelling ondervinden en werden door den burgemeester van deza gemeente, mr. A. Slob en diens echtgenoote, persoonlijk gecomplimenteerd. Auto-ongelukken. Gisteren kwamen op den Hoofdweg in Haarlemmermeer twee personen auto's met elkaar jn botsing, vermoedelijk doordat een der bestuurders niet voldoende uitweek. Een der auto's werd deerlijk gehavend en moest naar een garage worden gesleept. De inzittenden kwamen met den schrik vrij. Nabij Hoofddorp liep van een personen auto een wiel af, waardoor het motorrijtuig een eind over den weg sleepte en de inzittende dame voorover kwam te vallen. Ze bleek er met een paar lichte kwets uren aan een der handen te zijn afgekomen. HILLEGOM. Insect in de boomen. Aan den Stationsweg bij den Hoeden doos staan iepenboomen, die beschadigd worden. In de stammen ontstaan gaatjes. Sinds geruimen tijd zijn deze boomen door den gemeente-tuinman en door den controleur van den Plantenziektekundigen dienst .n observatie genomen. Beide hee- ren mochten er echter niet in slagen de oorzaak der beschadiging te vinden. De boomstammen zijn nu op advies van den Plantenziektekundigen Dienst te Wage- ttlngen met een mengsel van diverse sub stanties bestreken. Dit is een voorzorgs maatregel. Het is niet de gevreesde iep ziekte, waaraan de boomen lijden; het is een insect, dat zich in het hout werkt. De Sixlaan is weer voor voetgangers en wielrijders bruikbaar gemaakt door den dikken laag grint te verwijderen. De vele bezoekers van deze laan zijn er dankbaar voor. Een logisch gevolg is, dat het gras nu door dezelfde wandelaars gemeden wordt. Wat vertrapt is moet weer gaan groeien. Het grint op den weg langs den Hoeden doos is blijven liggen, omdat daar vlakbij een trottoir ligt. Raadsstukken. Het bestuur der vereeniging „Eerste Hulp bij Ongelukken" heeft aan den Raad dezer gemeente gevraagd om een jaarlijksche subsidie van f. 100. B. en W. zijn van meening dat de vereeniging moet steunen op het particulier initiatief, zij zijn daarom tegen een jaarlijksche subsidie. Dit college erkent echter het nut der instelling en waardeert het werk en den ijver der leden, het is overtuigd van de groote uitgaven bij de oprichting en stelt daarom voor een bijdrage van f. 100 te geven tot dekking van de oprichtings kosten. Voor 1931 is een bedrag van f. 4909.50 begroot als losloon van kolen voor de Gasfabriek. Over dat hooge bedrag is een aanmerking gemaakt, wat aanleiding gaf tot een voorstel om op een andere wijze de kolen aan te voeren en te lossen. Tot nu toe gebeurde het te water via de Haven. Nu wordt voorgesteld de aanvoer der kolen niet meer te water, maar per spoor te doen geschieden, waardoor het noodig zal zijn een mechanische los- en transp.- lnrichtlng bij de gasfabriek over den Loosterweg II aan te brengen. De kosten worden geraamd op f.7000. Dit zou een voordeel van f600 voor het bedrijf ople veren, waar tegenover echter een mindere opbrengst van ongeveer f. 120 aan Haven geld staat. B. en W. vragen aan den raad een crediet van f. 7000. Op 15 October van het vorige jaar is een nieuwe verordening vastgesteld voor de begrafenisrechten der Algem. Begraaf plaats. De Minister van B. Z. had bezwaar tegen de verordening, waarom wijzigin gen van administratieven en redactio- neelen aard worden voorgesteld. Tevens wordt voorgesteld de bepaling betreffende het voortdurend onderhoud van zerken en hekken te veranderen in het volgende: voor elk tienjarig tijdvak voor dat onder houd te laten betalen f. 100 voor een zerk en f. 30 voor elk hek of kettingwerk. Die bedragen zijn in eens verschuldigd. De bestaande straat- en rioolbelas ting is goedgekeurd tot 1 Januari 1931. Deze belasting kan volgens B. en W. niet onveranderd bestendigd worden. Zij heb ben als nieuw belasting-object genomen de verllchtingskosten der wegen, daar de gemeente zich hiervoor in de laatste ja ren groote uitgaven heeft getroost. Ook de onbebouwde eigendommen moeten in de belasting worden betrokken, tegen een lager tarief, omdat de onbebouwde eigen dommen geacht kunnen worden een hoo- gere waarde te bezitten wanneer zij lig gen aan goed onderhouden en verlichte wegen. Deze belasting zal naar de voor gevelbreedte der woningen of de lengte der afscheiding aan den openbaren weg worden berekend. De voorloopige raming van de belasting is ongeveer f. 17.000 per jaar, en binnenkort door de nieuwe bouw plannen f. 20.000 per jaar. De uitgaven aan straatverlichting en onderhoud van wegen zijn voor dit jaar geraamd op f. 47.840. Volgens de aan den raad voorge legde verordening bedraagt deze belas ting per jaar en per strekkende meter voor een gebouwd eigendom als woning gebezigd f.1.idem niet als woning ge bezigd f. 0.75, en voor een ongebouwd eigendom 35 eent. Morgenavond zal de „Hillegomsche Harmonie-kapel" een concert geven in het van Waverenpark. KATWITK. Loop der bevolking:. Gevestigd: J. Neuholt, van Leiden, Veer- einde 7a; M. Steinmayr, idem: M. Ippel, van Leiden, Tramstraat 49 c; J. A. Ippel, idem; P. Voorzaat, van Leiden, Meerb.kade 46; P. Mus, van Arnhem, D. Curtiusstr. 30; W. Schumacher, van Duitschland, Siuisweg 5; .0 Simeon en gezin van Java, Voor straat 47a. Vertrokken: M. H. den Haan en gezin, van Achterweg 11 naar Rijnsburg, Burg. Meijboomstraat; A. Rijsdam, van Buitensl- straat 13, naar Zevenhoven, Dorpstr. 101; A. v. Egmond en gezin, van Wassen.weg 25 naar Wassenaar, Katwijkereind 25; D. M. Zwanenburg, van Zeshospitrnm naar Heen- vliet. Mooldijk 6; W. v. Duijn, van Louwe straat 39e, naar den Haag, Bloemendaal Loosduinen; C. v. Duijn, idem; P. Cr. A. Hofkes, van Havenstraat 3. naar Hillegom, Leidschestraatweg 119. B. Visser, van Zee hospitium naar den Haag; Segbroeklann 1; W. P. Geuze, van Duinstraat 11 naar Am sterdam, Marco Polostraat 1901 (W.). KATWITK AAN ZEE. De Strand-Evangelisatie. Heden half acht: ds. P. Pras alhier, ds. P. C. de Bruin, Apeldoorn. Donderdag 4 uur: ds. H. Knoop, Rotter dam, ds. Jansen Schoonhoven, Oegstgeest. C. v. d. P. uit de Varkevisserstraat deed bij de politie aangifte van het feit, dat zijn 12-jarig dochtertje A. in de Duinstraat door jongens met steenen tegen het hoofd was gegooid, waardoor haar rechteroog ernstig" werd verwond. Zij werd door de politie voorloopig verbonden en verder naar den huisarts verwezen. De politie stelt een onderzoek in. Op het politiebureau is te bevragen een hondje, zwart bruin met zwart wit. Het heeft een verbonden pootje. Bij het oversteken van den Siuisweg, ter hoogte van de Hessenstraat, liep de 8-jarige D. v. d. B. onder een auto v»an den heer P. B. uit Alphen a. d. Rijn. De jongen kwam gelukkig tusschen de wielen terecht. Dr. Lodder constateerde dat hli wonder boven wonder geen letsel had verkregen. Wr GEHEEL COMPLEET. ZOOWEL TE HUUR als TE KOOP GEHEEL COMPLEET f.15.—. Minimum Gewicht! - Maximum Soliditeit! Ook LOSSE ONDERDEELEN verkrijgbaar. Het adres v. Strandstoelen en Strandartikelen VOORSTRAAT No. 43 - KATWIJK a. ZEE 9207 Door de politie zijn aangehouden twee Duitschers, E. S. en J. L„ die zonder middelen van bestaan in de gemeente rond zwierven. Zij zullen naar Duitschland wor den uitgezonden. Geslaagd te Den Haag voor het M.UL.O.-examen diploma A: E. de Wit, H. Waterreus, A. Parlevliet en M. v. Daa- len, allen alhier. LISSE. Burgerlijke Stand. Geboren: Bastiaantje, D. van P. v. Rijs- sel en A. T. Kroon Nicolaas Maria, Z. van J. Mesman en A. M. W. v. d. Hulst Petronella, D. van J. v. d. Spruit en M. G. de vos Cornelia Alida Wilhelmina. D. van J. Grimbergen en W. C. Pennaarts Helena Johanna, D. van F. Smit en M. de Boer Franciscus Alphonsus, Z. van F. Verdijk en C. Halfschepel. Hendrika Hermlna, D. van M. Wassenaar en P. M. Reichwein. Ondertrouwd: P. Korsuize en E. Half schepel G. de Jonge en P. E. Teeuw. Gehuwd: K. A. Oppelaar en M. Ch. Heu- seveldt H. v. Haaster en M. A. van Win- sen J. Hoogervorst en M. v. Seggelen. Brand. In de schuur van den melkhandel J. N. B., brak brand uit. De opperbrandmeester was spoedig met slangen op de waterlei ding aanwezig, doch kon niet verhoeden dat de schuur gedeeltelijk uitbrandde. Bedankt: Ds. H. A. Minderman alhier heeft bedankt voor het beroep der Ger. Gem. Herkingen-Ouddorp B. en W. verleenden vergunning aan zuster Josepha tot het houden eener ver loting voor de R.-K. Wijkverpleging. NOORDWITK. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende wijkkantoren werd gedurende de maand Juni bij den Rijkspostspaarbank ingelegd f. 9068.42 en terugbetaald f. 6449.71. Het laatste door het kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 6674. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende wijkkantoren werd gedurende de afgeloopen maand bij den post-, cheque en girodienst gestort f. 193697.11 en uitbetaald f. 68.715 73. Het aantal stortingen bedroeg 1794, het aan tal uitbetalingen 380. De door de Oranjewedstrijd tijdens de aanstaande Oranjefeesten te houden etalage-wedstrijd zal plaats hebben op Dinsdag 1 September a s. bij kunstlicht. De dames M. E. A. v. Eeden, M. v. d. Loo, G. van Urk, P. Warmenhoven en E. v. d. Weijden alhier, slaagden te Leiden voor het diploma boekhouden, afgenomen door de R.-K. Bond van groote schrijvers St. Genesius. NOORD WITKERHOUT. De a.s. Oranjefeesten. In ,,'t Wapen van Noordwijkerhout" vergaderde de Oranjevereenigingi onder voorzitterschap van burgemeestér van Iersel. Ook de voorzitter, de heer R. van Dijk, die verleden Jaar plannen had, de gelederen te verlaten, is weer vol moed en goede voornemens tot de vereeniging teruggekeerd. Met algemeene stemmen werd besloten om den verjaardag van H. M. de Konin gin. weer even luisterrijk te vieren, als men dit hier sinds menschenheugenis, gewend is, en wel op 9, 10 en 11 Sept. Eenige nieuwe attracties zullen echter op 't programma komen. In eene volgende vergadering zal hierover nader beslist worden. Burgerlijke Stand. Geboren: Simon Nicolaas, zoon van P. Duivenvoorden en J. C. J. Hogervorst; Wilhelmina Elizabeth, d. van Th. A. Wete- rings en Maria E. Dames; Martina Petro nella, d. van J. J. Kroon en P. van den Berg; Johannes Theodorus Jacobus Antonius, z. van A. M. M. van der Meij en W. Dui venvoorden; Gerardina Magdalena, d. van P. J. Thomasse en C. Lemmers; Maria, d. van P. Zwaan en Geertje de Graaf; Wilhelmus Theodorus, z. van P. van den Berg en Maria Geerlings; Jacnbus Johan nes Gerardus, z. van P. J. van den Bosch en P. Bakx; Harmijntje, d. van P. Laros en Johanna Kruit. Overleden: Henricui Carolus van Ham, 79 jaar, wedr. van Adriana Ballljns; üijs- bertus van Dam, 14 jaar; Thomas Groenen- daal, 80 jaar, wedr. van Maria W. Min derman; Hubertus Theodorus Reijgersberg, 37 jaar, echtgen. van Anna A. Meinderts; Maria Koudijs, 19 jaar; Cornelis J.' van Stein, 3 maanden. Ondertrouwd: Ludovicus Th. A. Arts, 29 jaar en Petronella M. A. Smits, 30 jaar, van Noordwijk. Getrouwd: A. Derksen en Maria C. den Elzen. De R.K. muziekver. „St. Jeanne d'Arc" bestaat 1 Aug. a.s. tien jaren. Dit feit zal feestelijk herdacht worden. Een commissie zal trachten, met aller hulp, de vereeniging aan nieuwe instru menten te helpen. Het gemeentebestuur is in principe toegetreden tot de gemeenschappelijke regeling van onderlinge hulp bij brand, door de gemeenten Hillegom, Lisse, Sas- senheim, Warmond, Voorhout en Noord- wijk. o OEGSTGEEST. De electrificatie van „Het Groene Kerkje". Zooals in onze gemeente veelal gewoon te is, wil men eerst een tastbaar bewijs zien, alvorens de eigenlijke belangstelling voor een of ander doel is opgewekt. Thans is dit weer gebleken met de electrificatie van „Het Groene Kerkje". Een dezer dagen kwam een dame, die in verbetering van kerkgebouwen veel be lang stelt, ook in „Het Groene Kerkje" een kijkje nemen en was daarbij zóó enthou siast over het aanleggen van electrisch licht in dit mooie oude kerkgebouw, dat zij den koster een bedrag ter hand stelde voor dit mooie doel. Nader vernemen wij dat dit voorbeeld door een 4-tal ingezetenen den volgenden dag is nagevolgd. Blijkbaar is dit een be wijs dat het werk van het college van kerkvoogden zeer op prijs wordt gesteld. Wij verwachten dat ook anderen die met dit streven sympathiseeren, daarvan blijk zullen geven. 6ASSENHEIM. Orgelfonds Ned. Herv. Kerk. Over het eerste halfjaar van 1931 werd op verschillende wijzen bijeengebracht een bedrag van f. 642.58 voor het Orgelfonds. Men hoopt voor het eind van het loopende jaar een bedrag van f. 1000 bijeen te hebben, wat gezien de opbrengst over het eerste halfjaar zeker wel in vervulling zal gaan. De toestand der gewonden. De toestand der gewonden bij het auto ongeval is zeer goed te noemen. Uitge zonderd de heer van Duijn, die veel bloed verlies had, en in het St. Bernardusgesticht is opgenomen, behoeven zij niet in huis to blijven. Het fanfarecorps „Crescendo" gaf een concert in de tent aan de Charbon- laan. De belangstelling, die bij den aan vang niet groot was, werd gaandeweg beter. De verschillende nummers oogstten veel bijval. De rioleeringswerken in de Molenstr. leverden gevaar op voor verzakking van een der huizen. Om erger te voorkomen werd den geheelen Zaterdagmiddag door gewerkt. Eerst te 7 uur konden de werk lieden hun taak als geëindigd beschou wen. A.s. Zaterdagmiddag zal de jaarlijk sche bloempjesdag voor Herwonnen Levens kracht plaats vinden. In tegenstelling met andere jaren, zat dit maal de muziek- vereeniging St. Ambrosius haar medewer king niet kunnen verleenen. Aan de Kastanjelaan reed een bak fiets, waarin een tweetal kinderen gezeten waren, in de Sassemer Sloot. Gelukkig waren vele aanwezig en werden de kleinen spoedig uit hun benarde positie bevrijd. Een auto, die een te groote draai nam, reed tegen de leuning van de Klap- brug, waardoor deze beschadigd werd. De politie maakte proces verbaal op. VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Pieternella, d. v. W. Faas en P. van Eeuwen Maria Catharina. d. v. J. C. van der Peet en W. G. Oomen Quirinus Johannes, z. v. J. Ch. W. Meester en A. C. J. v. d. Zijden Louise Nicotine, d v. J. van Ewijk en M. C. Krom. Ondertrouwd H. Zuijderduijn, 26 j. en C. M. van Aken, 24 j. R. H. Oldeman, 30 j. en A. Stoker, 27 j. Getrouwd: H. W. Schooneveldt en H. Oudshoorn A. J. van Mourik en N. van Bemmel. Hoog bezoek. Pater M. Gillet, Generaal van de orde der Paters Dominicanen, resideerende te Rome, bracht gisterennamiddag, een offi cieel bezoek aan het Moederhuis der Zusters Dominicanessen, Huize Bijdorp, alhier. De Pater-Generaal was vergezeld van den Pater A. Jurrius .Provinciaal der Domini canen in Nederland en van Pater Bern. Kuhlmann, socius van den Generaal en Provinciaal van Schotland. De hooge gast werd op de voorgeschreven liturgische wijze plechtig ontvangen en ver welkomd door de Algemeene Overste met hare raadzusters, de priorin en den recior Mgr. Th. M, P. Bekkers. Loop der Bevolking. Gevestigd: I. L van Ast, Rijndijk 154, van Rotterdam; Mej. H. van Egmond, Burg. Vernèdepark 4, van Wassenaar; R. Beekema, Rijndijk 7, van Wonseradeel. Vertrokken: E. J. Gimberg, naar Ermelo: Jac. Diephuizen, naar Schoonhoven. Wed. J. Roep, geb. v. Lingen. naar Utrecht: F. Overduin. naar Lisse; J. Christiaanse, naar Sassenheim; N. v. Bemmel, naar Voorburg. WARMOND. De heer H. J. Broer alhier, leerling van den heer D. Blansjaar te Katwijk aan den Rijn, slaagde in den Haag voor het L.I.T.E.H.-Diploma Engelsche Handelscor respondentie. RECLAME. Dr. H. NANNING'S reinigt »mond errtanden. 90 VOOR WOENSDAG 15 JULI. Hilversum, 1876 M. Uitsl. VARA-uitzen- dlng 6.457.00 en 7.307.45: Gymnas tiekles door G. Kleerekoper 8.00: Gra- mofoonpl. 9.30: Orgelspel door Joh. Jong 10.00: Morgenwijding VPRO 10.14: Onze Keuken door P J. Kers 11.00 Gramofoonpl. 11.05 Dr. K. Kuiper: „Een bezoek aan den Dierentuin" 11.35; Gra mofoonpl. 12.00: Politieber. 12.15: Concert VARA septet o. 1. v. Is. Eyl en Gra mofoonpl. 1.45: Zenderverzorging 2.15: K. de Boer: „Te kort en overdaad" 2.30: Kindermatlné vanuit het Kurhaus te Scheveningen O. 1. v. Henry Nolles 3.30: Maak het zelf door C. Schaake-Verkozen 4.25: Gramofoonpl. 4.30: Voor de kinderen door Anton Burgdorffer 6.00: Onderwijsfonds voor de Binnenvaart 6.30: Concert VARA-Mandollne-Ensemble o. 1. v. Joh. B. Kok 7.00: M. J. Brusse: „Mijn leven onder de menschen" 7.30: Politieber. 7.45: Vervolg Mandoline- concert 8.00: Terugblik op het Zomer feest door A. de Vries 8.10: Concert door het VAR A-Strijkorkest o. 1. v. H. de Groot 8.45: ,,'s-Keizers Koelies", dramatisch luisterspel naar den roman van de Duit- sche oorlogsvloot van Th. Pllvler. Verta ling: Martien Beversluis. Opvoering: Het Groot Volkstooneel 10.15: Vaz Dias 10.25: Vervolg concert 11.0012.00. Gra- mofoonplatenconcert. Huizen, 298 M. Uitsl. NCRV-Programma 8.00—8.15: Schriftlezing 8.15—9 45: Gramofoonpl. 10.3011.00: Zieken- dienst - 11.0012.00: Harmoniumspel door M. f. Jurjaanz. Zang: Mej. A. Geest (sopraan) 12.00: Gramofoonpl. 12.30 —2.00: Concert. Mevr. C. van Ravenswaay- Möllenkamp (zang), H. Hermann (viool), H. v. d. Horst Jr. (cello), mevr. R. A. v. d. HorstBleekrode (plano) 2.003 00: Leger des Heils-liederen 3.004.30: Con cert, Annie Hermes (alt), G. Beths (viool), P. Halseman (piano) 4.304.45 Gra mofoonpl. 5.006.00: Kinderuurtje 6.00: Een vroolijk uurtje met de pick-op op stap 6.45—7.00: J. Th. W. J. Ver molen: „Hoe moeten groote en kleine gezelschappen de Zuiderzeewerken bezoe ken" - 7.00: Gram.pl. - 7.14: H. Amellnk: Causerie 7.30: Causerie door H.H.v.Eden: „Wat moet ik doen bij aankoop van een huis" 8.009.00: Concert door het Chr. Radio-orkest, omgewerkt in Harmonie orkest, op den Kerkbrink te Hilversum, o. 1. v. P. v. d. Kurk 9.00: Ds. L. Oranje: „De liefde als gave en opgave" 9.30— 10.30: Vervolg concert 1000: Vaz Dias 10.3011.30: Gramofoonplaten. Daventry, 1554,4 M. 10.35: Morgen wijding 11 05: Lezing 12.20: Gramo foonpl. 1.05: Orgelspel door W. S. Vale 1.502.50: Orkestconcert 3.50: Con cert. Orkest en solisten 5.05: OrgelsDel door R. New 5.35: Kinderuurtie 6.20: Verslag van Cricketmatch 6 35: Berich ten 6.55: Verslag van Cricketmatch 7.00: Pianospel door Elsa Karen 7.20: Lezing 7.50: Concert. Orkest, R. Newell (bariton) 9.20: Berichten 935: Be richten 940: Lezing 9.55: Concert. Orkest, Joan Boulter (piano) 11.20— 12.20: Dansmuziek. Parijs „Radio Paris". 1725 M. 8.05: Gramofoonpl. 12.50: Gramofoonpl. I.25: Gramofoonpl. 6.50: Gramofoonpl. 7.20: Gramofoonpl. 9.05: Radio- Tooneel. Langenberg, 473 M. 7.25—8.20: Gra mofoonpl. 11.0011.20: Gramofoonpl. 12.20: Gramofoonpl. 1.25—2 50' Or kestconcert 5.20—6.20: Concert 8 20— 10.20: Militair concert. Daarna: Causerie en berichten. Vervolgens tot 11.20: Con cert 11.2012.20: Dansmuziek Kalnndborg, 1153 M. 12.20—2 20: Or kestconcert 3.505.50: Orkestconcert en vcordracht 6.106.40: Gramofoonpl. 8209.15Orkestconcert 9 15—935: Radio-Tooneel 9.359.55: Liederen- voordracht 10.00—10.50: Uitz voor do jeugd 11.0512.50: Dansmuziek. Brussel. 508.5 en 338.2 M. 508.5 M 5.20 Gramofoonpl. 6.50: Gramofoonnl. 8.20: Concert. Viool en piano 9 25: Liederen-voordracht. 338,2 M.: 5.20: Dansmuziek 6.20: Cello solo 6.50: Gramofoonpl. 8.20: Man- dolinesoli 8.50: Gramofoonpl. 9.20: Concert. Orkest en piano. Zeesen, 1635 M. Circa 7.007.50: Gra mofoonpl. 10.5512.20: Berichten 12.20: Gramofoonpl. 1.152.20' Berich ten 2.203.20: Gramofoonpl. 3 20 4.20: Lezingen 4.20 -5.20' Concert 5.20 8 20: Lezingen 8 20: Militair orkest concert 9.55: Tzlganermuziek uit Boe dapest 10.35: Berichten en daarna tot 12.50: Dansmuziek. 3-3

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 11