RECLAME-AANBIEDINGEN 69 89 4.75 98 16 59 79 BALLONS voor de kinderen HAARLEMMERSTR. 245 NIEUWE P'JN 58 BRIAND ALS VREDESTICHTER. UIT PF OMSTREKEN. DE STEUNREGELING VOOR WERKLOOZEN. Overeenstemming verkregen voor Rotter dam, Den Haag en Utrecht met den minister. Zooals bekend, hebben sinds eenigen tijd de vier grootste gemeenten van ons land onderhandelingen gevoerd met den minis ter van Arbeid, H en N. betreffende wijzi gingen in de steunregeling voor werk loozen Met drie van dpze gemeenten. Rotter dam. Den Haag en Utrecht is, gelijk al in 't kort werd gemeld, thans met den mi nister overeenstemming bereikt. Amster dam had aangevoerd, dat de eerste vijf gulden gezinsinkomsten niet zouden wor den afgetrokken Tegen deze regeling had de minister bezwaar, waarom met Am sterdam geen overeenstemming werd be reikt. Bij de onderhandelingen deed zich de moeilijkheid voor, dat de minister wilde Invoeren het systeem van dubbel uitge trokken werkloozen. waarbij 24 weken steun aan gehuwde en ongehuwde kost winners en 18 weken steun aan kostgan gers zou worden verleend en aan dubbel- uitgetrokkenen 21 weken steun zal worden gegeven voor kostwinners en 15 weken voor kostgangers Geen van de grnote ge meenten kende het systeem van de dub- bel-uitgetrokkenen meer en de minister is ten slotte over zijn bezwaren heengestapt en heeft goedgevonden, dat de regeling, welke nu geldt, zal bliiven gelden voor onbepaalden tijd Dp volgende verbeteringen worden door steunregeling verkregen De kindertoeslag wordt verhoogd van f. 1.501.75. waardoor is overgenomen de regeling van Utrecht en Den Haag. dat de eerste f 5 verdienste van een vrouw in een gezin met kinderen huiten beschouwing zal blijven en dat voor gezinnen van zes en meer personen het percentage voor den steun mag worden opgevoerd tot 70 idit was 051. De huurtoeslag wordt ver hoogd van f. 2.50f. 3 Wanneer met inbegrip van den huurtoe slag de steunregeling wordt overschreden, mag gegaan worden tot. percentages van 75 en 80 in bijzondere gevallen, n.l. dat de uit.keering wordt gedaan naar een zeer laag loon. Thans moet nog worden onder handeld over de vraag welke groepen als crislswerkloozen moeten worden be schouwd en voorts over het percentage, dat het Rijk in de steunregeling zal hij- dragen Voor Rotterdam en Den Haag is gevraagd 50 pCt. uit.keering van het Rijk en voor Utrecht 80 pCt„ De gemeente Utrecht heeft onder crisls werkloozen ook opgegeven dp kantoor- en handelsbedienden; het gemeentebestuur motiveert dit aldus, dat wanneer het in de bedrijven slecht gaat. ook ontslag op groote schaal van kantoor- en administra tief personeel plaats "indt en dus deze groep zeker als erisiswerkloozen tp be schouwen valt. Te verwachten valt. dat Utrecht een belangrijke ultkeering van het Rfjk in de steunregeling zal ontvan gen. omdat deze gemeente gemiddeld 700 werklooze metaalarbeiders heeft en voorts een flink aantal werkloozen in de fabrleks- en transportbedrijven, waardoor voor deze twee groepen de helft van het totaal aan tal werkloozen in Utrecht als erisiswerk loozen te beschouwen zal zijn De nieuwe regeling zal zoo spoedig mo gelijk worden ingevoerd. MOEILIJKHEDEN DER TWENTSCHE TEXTIELINDUSTRIE. DE LANDARBEIDERSWET. Mogelijkheid tot renteverlaging. Verschenen is het eindverslag der Tweede Kamer over het wetsontwerp, strekkende tot wijziging van de artikelen 9 en 34 der wet van 20 April 1918 (Land- arbelderswel). Algemeen werd waardeering uitgespro ken voor de indiening van dit wetsont werp, waardoor het mogelijk wordt ge maakt de rente, verschuldigd voor de voorschotten, die ingevolge de Landarbel- derswet worden verleend, te verlagen. Verscheidene leden spraken daarbij net vertrouwen uit, dat de door de regeering voorgestelde maatregel ook stimuleerend zou werken in de richting van verlaging van pachten voor landerijen, in particu lier bezit. De vraag werd door eenige leden ge steld, of het geen aanbeveling zou ver- dienen bij deze gelegenheid een vaste rente van 3 pet. in de Landarbeiderswet op te nemen, op welke vraag intusschen verschillende andere leden een ontken nend antwoord zouden willen geven. Door verscheidene leden werd gevraagd, of de regeering bereid is tot een her schatting van de landarbeidersplaatsjes over te gaan. omdat, de waarde daarvan nu aanmerkelijk lager Is dan in den tijd, toen de wet werd ingevoerd Natuurlijk zou alsdan bij gebleken waardedaling af- i schrijving moeten plaats vinden. (JIT NED. OOST-IND1E. ONDERCOMMISSARIS VAN POLITIE VEROORDEELD. BATAVIA, 11 Juni. 'Anetal. Bij de be handeling voor den Raad van Justitie te Batavia werd tegen den onder-commis saris van politie Lettinga in verband met eer. zedendelict te Soekaboemi een gevan genisstraf geeischt van 1 jaar en 9 maan den. ONGEKEND ZWARE REGENVAL. MENADO, 11 Juni (Anetal Een onge kend zware regenval zette een groot deel van de wpgen blank, zoodat het verkeer zeer werd bemoeilijkt.. Op sommige wegen steeg het water tot een voet hoog. Per soonlijke ongevallen zijn niet voorge komen. RECLAME. LUSTRUMFEESTEN TE UTRECHT. Het program voor de lustrumfeestweek ie Utrecht begint thans eenigszins bekend te worden. Van de verschillende festivitei ten noemen wij n a. Zaterdag 27 Juni tus- schen 12 en 1 uur optocht van gecostu- meerde motorrijders: des avonds een con cert in de muziektent op het I,ucas-bol- werk Maandag 29 Juni; Blijde intocht der reünisten, voorafgegaan door een eere- wacht van de Utrechtsche Stud. Weer baarheid Des middags concert in de Dom kerk Des avonds een concert in Tivoli. Dinsdagavond vindt de eerste opvoering plaats van het openluchtspel Cortez. Woensdag tusschen 1IV» en 3 uur trekt Cortez door de stad. vergezeld van eenige honderden Spanjaarden en Mexicanen. Des avonds beiaard-concert van den Dom toren. Donderdagavond tweede opvoering van Cortez. De stoet van spelers begeeft zich met fakkelverlichting naar het Jaarbeurs gebouw Vrijdag bestaat er den geheelen dag in Soesterberg gelegenheid tot het maken van rondvluchten per KLM.-verkeers vliegtuig Des avonds om halfnegen een uitvoering van het Utrechtsch Stedelijk orkest in Tivoli Zaterdagmiddag de bekende volksspe len in het gemeentelijk sportpark Welge legen. Des avonds als besluit openstelling van het jaarbeursgebouw tegen een klei nen entreeprijs waar een bal plaats zal hebben met muziek van het orkest der Utrechtsche studenten. Bovendien zullen de geheele week kermisamusementen ge smaakt kunnen worden. MARTINS _yZ.gQ.ZLg- De werkloosheid te Enschede en omgeving. Wij lezen in de Zwolsche Crt.: De werkloosheid in de textiel-industrie neemt, althans voor wat Enschede en Lonncker betreft, en in de overige deelcn van Twenlhe is hel zeker niet minder. Zoo langzamerhand onrustbarende afme tingen aan. Telkens hoort men weer op nieuw van fabrieken, die eer, deel van hun arbeiders ontslaan, minder dagen laten werken of een aantal machines stopzetten. Zelfs fabrieken die tol nu toe nog altijd op volle kracht werkten begin nen nu ook hun bedrijf in te krimpen. We hebben eens geïnformeerd bij de or ganisaties, hoe hot, met de werkloosheid onder haar leden stond, en de cijfers die we kregen waren waarlijk ontstellend. De Eendracht deelde mede, dat van haar 5000 leden van de afd. Enschede en Lon- neker. thans 206 geheel en 796 gedeelte lijk werkloos zijn. Verder zijn er nog ongeveer 300. die meer dan 102 dagen werkloos zijn ol om andere redenen niet meel voor steun uit. de werkloozenkas in aanmerking konten Dal is dus pint. 1/4 deel van het ledental. Daarbij is nog geen rekening gehouden met het zeer groot, aantal arbeiders, dat V» tot l'/j dag per week werkloos is en dan nog geen recht heeft op uitkeering, evenmin als met hen. die wel een volle week werken, doch die minder machines te bedienen hebben, waardoor het wekelijksch inkomen be langrijk is ingekrompen. Bij Unitas, welke organisatie 1300 leden telt, zijn 50 geheel en 200 tot 300 gedeel telijk werkloos ok daar zijn een 30-tal, die reeds geen recht meer hebben op uit keering daar ze het maximum aantal steundagen hebben overschreden Van St. Lambertus konden we niet direct inlichtingen krijgen, daar de admi nistrateur afwezig was, doch ook hier, zoo werd ons verzekerd, kan men rekenen op 1/4 deel van de pl.m. 2000 leden dat geheel of gedeeltelijk zonder werk is. Alles bijeen kan men aannemen, dat van de 14.000 textielarbeiders die Enschede en Lonneker telt, minstens de helft door ge deeltelijke of atgeheele werkloosheid wordt getroffen. GENERAAL-MA.T. P. O J. NOORDUYN t Op 76-jarigcn leeftijd. Gistermiddag is te 's-Gravenhage in den ouderdom van 76 jaar overleden, de gepensionneerde generaal majoor-titulair van het wapen der genie P C J. Noor- duyn De thans ontslapene werd op 28 Juli 1874 bij genoemd wapen als 2e luitenant benoemd, en op 23 Februari 1878 bevor derd tot le luitenant. Op 29 Mei 1885 volgde zijn benoeming tot kapitein; 24 October 1902 werd hij bevorderd tot. ma joor en laatstelijk op 31 October 1904 tot luitenant-kolonel, waarna hü in 1912 den actieven dienst met pensioen verliet. De overledene was tevens gepension- neerd oud-arrondissements-schoolopzic- ner, ridder in de orde van den Nederland- schen Leeuw; ridder in de orde van Oranje Nassau en officier van het Legioen van Eer. 700-JARIG BESTAAN VAN HARDERWIJK Te Harderwijk is gisteren het 700-jarig bestaan der stad herdacht. Om 11 uur is een buitengewone raads vergadering gehouden, waarin de burge meester in een uitvoerige rede het feit van den dag heeft herdacht. Voor deze vergadering was ook van de zijde van de burgerij veel belangstelling. Het voor het publiek bestemde gedeelte van de raadszaal was geheel gevuld. Lee raren, leerlingep en personeel van het Christelijk Lyceum hebben gistermorgen het dagelijksch bestuur der gemeente, ter gelegenheid van het 700-jarig bestaan der stad hun gelukwenschen aangeboden, welke vergezeld gingen van een geschenk, een tinnen inktstel met oorkonde. Troepen van het 7e en 20e regiment infanterie hebben om half twaalf op het Marktplein een défilé uitgevoerd en trok ken voorbij het stadhuis, op welks bordes de burgemeester en de leden van den gemeenteraad zich bevonden. Gisteravond werd een muziekuitvoering gegeven. o HET NEDERLANDSCHE ROODE KRUIS. Jaarvergadering te Deventer. Heden werd te Deventer de jaarüjksche algemeene vergadering gehouden van het Nederlandsche Roode Kruis. Z. K. H Prins Hendrik, die de vergade ring presideerde, heeft in zijn openings woord in het bijzonder welkom geheeten den heer Nauta als vertegenwoordiger van het Centraal Comité in Nederlandsch- Indié. Na ook de overige nieuwe aanwezi gen te hebben begioet, herdacht de spre ker de overledenen, in het bijzonder dr. Mansholt. De Prins besloot zijn openingswoord met een dankbetuiging aan de afdeeling De venter voor de uitnoodiging de vergade ring aldaar te houden. De secretaris-generaal, de heer mr. G. van Slooten Azn„ bracht vervolgens ver slag uit van het hoofdbestuur over het jaar 1930 Hel jaarverslag werd goedgekeurd even als het verslag van den penningmeester, den heer W, J. van Lynden. De begrooting voor 1931 werd vastgesteld op f. 71.592.30. Na afloop van de vergadering werd door den heer H. C. J. M. van Dijk uit Rotter dam een voordracht gehouden over den bloedtransfusiedienst van het Nederland sche Roode Kruis. Te twaalf uur werden de deelnemers aan de vergadering, die reeds den vorigen avond in den Schouwburg waren bijeen gekomen ter bijwoning van de voorstelling van de „Roode Kruis Revue", op het Stad huis door het Gemeentebestuur ontvangen In den middag werd een uitstapje ge maakt naar Gorssel. Hedenavond vereenigen de leden der vergadering zich aan 'n gemeenschappe- lijken maaltijd 1© 8061 Tricot Damesonderjurken fijne kwaliteit Prima Ontbijtlakens 115x120 Pracbtranden Velvet latelkleeden 120 x 150. Moderne patronen Krab. bont Damesschorten flinke maat Zware Baddoeken 50 x 90 qq gekleurde sirepen 03 Effen zephyr voor jurkjes, pakjes en schorten Gebloemde Kamermat .no 140 x 180 IU3 Jutte ooper. IJzeisterke kwaliteit Rose DamescaiTiisoles n Speciale reclame *t3 Geel keper Mans- en Vrouwenbroeken i- Briand heeft in de Fransche Kamer verklaard „zich te zuilen beijveren om het I Duitsche volk tot een vredelievend volk te maken". Ons plaatje toont hoe men zich dat in Dultschland voorstelt. gebruik gemaakt. Wel werd een vraag ge steld over de belijdenisgeschriften, welke de spreker beantwoordde. Na een woord van dank en getuigenis gesproken door ds. Mulder, volgde een gezang, waarna de spreker het dankgebed uitsprak. Voor het practische gedeelte van het examen voor fröbelonderwijzeres is ge slaagd mej. Nelly Paling alhier KATWIJK. Het komt niet dikwijls voor óat een groote stoomboot tot dicht onder den wal voorbij vaart. Gisteravond was dit het geval met het s.s. „Buitenzorg" van de Rott. Lloyd, dat om 5 uur was vertrokken met lading naar Hamburg. Deze gebeurte nis trok groote belangstelling. KATWIJK AAN ZEE. Openluchtconcert. Begunstigd door mooi weder heeft de I Katwijksche Harmonie „U.N.I.", gediri- I geerd door den heer P. C. Langmuur, haar I 2e openluchtconcert in de muziektent op den Boulevard gisteravond gehouden Woensdag 17 Juni om 8 uur des avonds zal U.N.I. een concert geven in de mu- zlektent te Katwijk aan den Rijn. NOORDWITK. Onze plaatsgenoot, de heer K. de Ruyter, is alsnog geslaagd voor het eind examen van het R.K. Gymnasium te 's Gravenhage. NOORDWITKERHOUT. Ernstige botsing. AALSMEER. Ernstige val. Terwijl de heer K Eveleens per fiets de Schoutensbrug wilde oprijden, werd hij 1 aangereden door een anderen wielrijder. Het gevolg was. dat de heer E. van zijn rijwiel werd geworpen en bij den val een zijner beenen brak. Nadat dr. O. de eerste hulp had verleend. Is E. per ziekenauto naai' Amsterdam vervoerd waar ln een der gasthuizen het been is gezet. Feestavond. Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan heeft het ..Fanfarecorps Uiterweg" een feestavond belegd in de oude Centrale Velling. De avond stond onder leiding van den heer J Spaargaren, die een kort openingswoord sprak Voor een geheel ge vulde zaal werd door het corps een mooi programma afgewerkt Bovendien werd medewerking verleend door het Amster- damsch Instrumentaal Sollsten-Quartet. hetwelk in één woord prachtig speelde, zoowel wat techniek als muzikale voor dracht betreft. Door het publiek is na ieder nummer krachtig geapplaudisseerd. Na beëindiging van het concert is nog door eenige bestuursleden van diverse ver- eenigingen gesproken Zij brachten de beste wenschen voor den groei en bloei van het corps van hun organisaties over. wat door het bestuur van „F. U." zeer werd op prijs gesteld. Een mooie avond voor het corps, waaruit bij hernieuwing is gebleken dat velen uit de burgerij het een warm hart toedragen. Alhier had wederom eene ernstige aan- rijding plaats op het kruispunt van het Dorpsplein. Auto H. 1327 kwam van de richting Noordwijk en reed bovenop een i melkwagen, met paard bespannen, komen- de uit de Zeestraat. De melkbrik werd totaal in elkaar gedrukt. Het paard viel op den grond en werd aan de pooten gewond. Ruim zestig liter melk gingen verloren. De politie heeft de zaak in handen. SASSENHEIM. De reclame-campagne. De reclame-campagne der winkeliers met de daaraan verbonden verloting is begonnen. De prijzen zhn geëtaleerd en trekken veel nieuwsgierigen. Hedenavond maakt het Fanfarecorps „Crescendo" een muzikale rondgang door i de gemeente, wat zeer zeker velen naar buiten zal lokken. VERSPREIDE BERICHTEN. Bij Kon besluit is benoemd tot raadsheer-plaatsvervanger in 't. Gerechts hof te 's-Gravenhage mr, J. Th Goossens oud-president van het Hooggerechtshof in Nederlandsch-Indië. wonende te 's-Gra venhage. De eerstvolgende audiëntie van den minister van Defensie zal plaats hebben op Maandag 22 Juni e.k. aanvangende 2 uur n.m. HILLEGOM. Lezing van den heer Scheps. Gisteravond is er in het vergaderlokaal aan de Haven een bijeenkomst gehouden door de Vereeniging tot verdieping van het Protestantsche Bewustzijn De zaal was stampvol. De vergadering werp geopend door den I eere-voorzltter ds Mulder, die na psalm- gezang en gebed meedeelde waarom deze vergadering was belegd. De eerste reden was. dat tegengesproken moest worden dat de heer Scheps hier niet meer zou optreden, zooals het door de commissie uit raadsleden is voorgesteld en de tweede daar de leden der vereeniging de stem van den heer Scheps nog eens gaarne wilden hooren. Het onderwerp van de rede. die de heer Scheps uit Amsterdam hield, was getiteld: „Geest. Kerk. Schriftuur." Van de gelegenheid tot debat werd geen STOMPWIJK. Voordracht hoofd openh. lagere school. B. en W. hebben voor de benoeming van hoofd der per 1 Sept. a.s. te openen open bare lagere school, het volgende drietal opgemaakt: 1 J. de Vries, onderwijzer o. 1. school Rijswijk; 2. A. Kool, hoofd o. 1. school, Berkenwoude; 3. J. de Knegt, hoofd o. 1. school. Zwartewaal. VALKENBURG. Concert. Bij gunstig weer hoopt de Harmonie morgenavond een concert te geven in de tent. Het volgende programma zal dan worden uitgevoerd. 1. Ville Franche, marseh F Popy: 2. Vendange et Moisson. ouverture. Tack. 3. Zigeuner Liebe. wals, F. Lehar. 4 Fragm uit de opera Faust. Gounod. Pauze. 5. The sons of the Brave, marsch. Bidgood. 6. L'Emulation, ouverture, L. Canivez. 7. Kunstier Leben. wals Joh. Straus. 8 Fragm. uit de opera „Carmen". Bizet 9. Finale. ALPHEN. Verg. der Staatk. Geref. Partij. Door de kiesverg. der Staatk Geref. partij werd gisteravond in het vergader lokaal van Mandersloostraat een openbare vergadering gehouden Te ongeveer 8 uur i toen de voorzitter de heer Huisman de I vergadering opende was de zaal tot in i alle hoeken geheel gevuld w.o. tal van i verschillende politieke partijvertegenwoor- digers. De vergadering werd geopend met 't gemeenschappelijk zingen van Ps. 119 3 het lezen van een schriftgedeelte uit Deuternomium en gebed van den voorzitter die tevens een korte inleiding hield Als spreker van dezen avond trad hierna op de heer D. van Leeuwen alhier met het onderwerp: De Staatk. Geref partij en de Zuid-Hollander". Als slot wekt spr. de aanwezigen op om bij de a.s. gemeenteraadsverkiezing hun stem uit te brengen op nr. 1 van lijst 5 den heer G. Bergshoeff, die zijn taak in den raad aldus spr. met eer en volgens beginsel heeft volbracht. Spr. geeft dan aan dat men van de zijde S. G. P. 4 jaar geleden hier ook bang voor was geweest doch de uitslag der Prov. Statenverkiezing heeft ons verblijd en moed gegeven dat wij dezen zetel zullen mogen behouden. Hierna bestond gelegenheid tot het stellen van vragen, waarvan een druk gebruik ge maakt werd. Wegens het vergevorderde uur 11 y. uur werd de vergadering daarna op de gebruikelijke wijze gesloten. Jaarvergadering der Vereeniging van Directeuren en Directrices van Rijks- en Part. Opvoedingsgestichten. In de Martha-Stichting alhier werd de 23e jaarvergadering gehouden van de ver eeniging van directeuren en directrices van Rijks- en particuliere opvoedings gestichten in Nederland. Door ontstente nis van den voorzitter, den heer G. H. Honing, hoofddir. van de Ver. voor Hulp voor Onbehuisden te Amsterdam, werden de leden bij aankomst welkom geheeten door het bestuurslid, mevr. M. C. Honcoop- Beekvcld, directrice R.O.G. te Zeist en door den directeur der Martha-Stichting, 1 ds. A. W. Voors, alhier. Nadat het nieuwe Koningin-Emma- Meisjeshuis van de Martha-Stichting was bezichtigd en het spel en zang der jeugd in de Kerkzaal was bijgewoond, vereenig- den de leden zich aan een gemeenschap- pelijken maaltijd in de Opperzaal. 's Avonds half acht werd hierna de algemeene vergadering geopend door den inmiddels gearriveerden voorzitter, den heer C. H. Honing, die o.m. mededeelde, dat van Z.Exc. den Minister van Justitie bericht was ingekomen, dat de samen- setTling van de agenda geen aanleiding gaf tot het zenden van een vertegenwoor diger. Spr. betreurde dit besluit ten zeerste daar z.i. de op deze vergadering te behan delen vraagstukken voor het departement van Justitie niet van belang ontbloot zijn. Tevens herinnerde spr. aan het 25-jarig bestaan der Kinderwetten, welk jubileum zeker aandacht verdient, omdat gebleken is. hoezeer de gedachten, in de Kinder wetten belichaamd, nog levendig zijn. Van den heer D. Q. R Mulock Houwer adj. dir. van het observatiehuis te Amsterdam, was een schrijven ingekomen waarbij en waar in deze er zijn verwondering over uitdrukte dat cp het laatst gehouden paedagogisch congres geen aandacht was geschonken aan de gestichtspaedagogiek. Op voorstel van den voorzitter werd besloten te trach ten het daarheen te leiden, dat op het eerstvolgend congres aan de gestichts paedagogiek een sectie zal worden gewijd. Als plaats voor de volgende algemeene vergadering werd op verzoek van Jhr W. A. Ortt. die in Mei van het volgend jaar zijn functie als directeur van .Zandber gen" te Amersfoort zal neerleggen en voordien de leden der vereeniging nog gaarne bijeen zou zien. Amersfoort aan gewezen. De heer mr. J. Overwater, secretaris van den Voogdijraad te Amsterdam hield hier na een inleiding over „De ouderlijke macht in ons kinderrecht", waarna Pater H. J. M. Krijn, directeur van Huize Nazareth te Venio sprak over „De aard en psyche van het gestichtsmeisje". Over beide on derwerpen volgde een aangename ge- dachtenwisseling. Te ruim 11 uur werd de vergadering geschorst. Gisterenmorgen werd in vervolg op deze vergadering door vele bezoekers de mor genaandacht der Martha-Stichting bij gewoond en na een korte voortzetting der vergadering het Prinses-Juilana-Kinder- huis der Martha-Stichting bezichtigd. Het volgende punt van het programma be vatte de bezichtiging van de inrichting van de firma N. Samom (inrichting voor ge meente-administratie en uitgeverijl. Te rugkeerende naar de Martha-Stichting volgde nog bezichtiging der Koningin- Wilhelminaschool, waarbij de gasten veel belangstelling betoonden voor het vak onderwijs. Als slot volgde een boottocht over het Brasemer- en Kagermeer. waarbij de bezoekers heerlijk genoten. Tijdens deze boottocht gaf ds A. W. Voors een uiteenzetting over de Martha-Stichting. alhier, voor onverzorgde kinderen Ter wijl de voorzitter, de heer Honing tEVe"? op de boot een slotwoord sprak, waarbij bijzonder dank werd gebracht aan ds 8- W Voors voor de keurige ontvangst en schitterende regeling waarvoor deze zorg heeft gedragen. Hoogst voldaan over de indrukken, die men hier omtrent dr 'n' richting der Martha-Stichting had op gedaan keerden de bezoekers hierna ahen huiswaarts. 2-*-

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 6