J. BAALBERGEN Zonschermen Marquizen en Strandtenten HET GESTOLEN LUCHTBALLONNETJE of DE GESCHIEDENIS VAN TWEE DEUGNÈ UIT DE OMSTREKEN. UIT DE RIJNSTREEK. HAARLEMMERMEER. Aangehouden. Gisteren werd door de politie alhier een man aangehouden, die verdacht werd van diefstal van eenden en een rijwiel in de omgeving van Schiphol. Na een volle dige bekentenis te hebben afgelegd, werd hij weder op vrije voeten gelaten. HOTSING. De bestuurder van een motorrijwiel, de heer K. uit Amsterdam, bemerkte gisteren op den Hoofdweg te laat, dat er op een der zijwegen in groote vaart een vracht auto naderde, waardoor hij, op het kruis punt gekomen, geen gelegenheid meer had om te zwenken en met veel kracht met dezen wagen in botsing kwam. K. bekwam eenige kwetsuren aan hoofd en handen en moest zich onder genees kundige behandeling stellen. De bestuur der van de vrachtauto bood hem welwil lend de behulpzame hand, mede om het deerlijk gehavend motorrijwiel naar een garage te vervoeren. Het uit elkaar laten springen van oude bruggen. In verband met de uitvoering van het plan tot den bouw van een nieuwe brug over de Hoofdvaart te Hoofddorp, die wat breedte en constructie betreft geheel aan de eischen des tijds zal beantwoor den, werd gisteren door militairen een begin gemaakt met het laten stuksprin gen van de zwaar gemetselde hoofden van de twee oude bruggen. Met dit werk, dat veel belangstelling trekt, zal wel een paar dagen gemoeid zijn, omdat het ter voorkoming van ongelukken en beschadi ging van de in de onmiddellijke nabijheid staande gebouwen slechts bij kleine ge deelten kan «eschieden. Nieuwsgierigen worden «chic» lelkens, wanneer er een stuk onderl jenomen is, op een af stand gehouden. KATWIJK AAN ZEE. Het uitkijkpiateau. Onder leiding van den gemeente tuinman, den heer C. van Zijst, is de trap, gemaakt in 1924, die van den Nieu wen Duinweg naar het Uitkijkpiateau voert, geheel vernieuwd. Een groote ver betering is, dat ter weerszijden rustieke leuningen zijn aangebracht. Vanaf dat plateau heeft men een mooi vergezicht over zee, duin en weideland. De K.W. 112. De motorlogger K.W. 112, die in den nacht van Vrijdag op Zaterdag bij Wijk- aan-Zee op het strand geloopen was, is Zaterdag nog met eigen kracht vlot ge komen. De trawlvisscherij. De geheele trawlloggervloot is gedurende de Pinksterdagen binnen geweest. De be sommingen waren op den dag vóór Pink steren zeer laag, hoewel de prijzen be trekkelijk goed waren. In het begin der week was echter haast niets te vangen. Verscheidene motorloggers doorkruisten de geheele Zuid-Noordzee, maar zoowel in de Duitsche Bocht als onder de Engelsche en Hollandsche kusten kon de vangst per trek van vier a vijf uur soms nog niet één mand halen. Merkwaardig is, dat hier in Vrijdag, juist toen het, voor dezen tijd des jaars, buitengewoon gure weer plotse ling omsloeg in haast mid-zomersche warmte, verandering kwam. Direct wer den eenige tientallen mijlen van de Hol landsche kust belangrijk meer tongen ge vangen. De schepen, die tot Zaterdag avond vischten en Dinsdag aan de markt waren, besomden dan ook gemiddeld meer dan Zaterdag gemiddeld werd besomd. Dinsdag kwam men vervoermiddelen te kort om de bemanning van alle schepen tijdig in IJmutden te doen arriveeren. Een groot aantal loggers is toen naar Amrum gaan visschen, waar een Scheveninger logger een buitengewoon groote vangst had gedaan. Wat de haringvisscherij betreft, een drietal loggers, die hier een grondige beurt hebben gehad: schrappen, oliën, verven, enz., zijn naar IJmuiden vertrokken. Nog een vijftal anderen ligt klaar voor ver trek, zoodat weldra acht a negen sche pen van Katwijk ter haringvisscherij zul len uitvaren. Dit zijn zoogenaamde stillig- gers, d.w.z. schepen, die niet aan de twawlvisscherij hebben deelgenomen. In de volgende weken kan nog een tiental stilliggers volgen en dan is de beurt aan de trawloggers. Deze laten hun beurt voor- ioopig nog voorbijgaan. Zoo lang de ha- ringprijzen nog niet wat hooger worden, heeft men al den tijd. Voorstraat 43 - Katwijk aan Zee VRAAGT PRIJS. |i^T" Ook in onze Meubelen-, Tapijt- en Beddenafdeeling zijn wij zeer concnrreerend 6940 RIJNSBURG. De bloemenhandel. Hoewel de verwachtingen voor den om zet niet hoog gespannen waren, en de handel in het algemeen niet tegen viel, was de totaal omzet toch aanmerke lijk lager dan net vorige jaar. Aan Flora b.v. werd in de maand April geveild voor f. 212.899.45. In 1930 was dit cijfer in de zelfde maand f. 238.278.80 of thans plm. f. 25.379.35 minder dan in 1930. De totaal omzet over de eerste 3 maanden bedroeg thans f. 1.239.242.64. In 1930 was dit plm. f. 1.239.599.82 of bijna gelijk (f. 257.18 minder). Opgemerkt zij, dat de prijzen wel heel wat lager waren, doch de kwaliteit aan zienlijk hooger was. SASSENHEIM. Rijkspostspaarbank. Aan het postkantoor alhier werd gedu rende de maand Mei '31 ingelegd f. 4750.27 en terugbetaald f. 7928.14. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 3258. Aan het postkantoor alhier zijn in de tweede helft van de maand Mei als onbe stelbaar terugontvangen de volgende brie ven: M Timmers. Willemsoord. Miss G. M. Jones 78 Talbor Road, Sassenheim. VOORSCHOTEN. Aanbesteding. De uitslag der aanbesteding voor een landhuis alhier (architect de heer W Fon tein te Leiden) luidt als volgt: Firma Lorrie en Co., Den Haag f. 21.370; L de Jong en Zn., Ouderkerk aan d. IJssel f. 18.800; J. en A. C. Joele, Den Haag f. 18.620; I. Th. Cornet, Leiden, f. 17.900; Gebr M. en E. van Hamburg, Spijkenisse f. 17,700; C van den Ham en Zn. Voor burg f. 17.487; L. v. d. Hoek, Brielle, f. 16.900; fa. Van Duii> en Vink, Noordwijk f. 16890; W E. Neuteboom. Leiden f. 16.389; G. Ruygs en Angenent, Voorschoten f. 16,500; N.V. J. v. d. Wal, Wassenaar, f. 15.940; M. Kool, Warmond f. 15.700; Ba- rendse en Schreuder, Leiden f. 14 968: H. A. Niersman, Voorschoten f. 14 888; M. de Jong en Zoon v.h. Turion, id f. 14.700; Wassenaar en Balfoort id. f 14.607; Gebr. de Graaf, id. f. 14.170. De gunning werd aangehouden. GEMEENTERAAD. Subsidie Ambachtsteekensch. verhoogd. - Verkoop van grond aan de Papelaan. - Verzoek bouwen timmerfabriek aange houden. - Geen ontsiering der gemeente door reclame-biljetten. De raad kwam in openbare vergadering bijeen. Voorzitter de heer E. Vernède, Burge meester. Aanwezig: alle leden. Na opening der openbare zitting wer den de notulen der vorige vergadering door den waarn. secretaris voorgelezen en onveranderd vastgesteld. Voor kennisgeving werden aangenomen als ingekomen stukken: een aantal mis siven van Ged. Staten waarbij worden ge zonden goedgekeurde raadsbesluiten, een procesverbaal van kasopname van den gemeente-ontvanger en een missive van Ged. Staten waarbij de bijdrage voor de keuringsdienst van waren kring Leiden voor deze gemeente voor 1931 is bepaald op f. 595.71. Het voorstel tot wijziging van het Reglement van Orde voor den Raad wordt zonder hoofdelijke stemming aangeno men, het betreft wijzigingen in verband met de inwerkingtreding van de wijziging der gemeentewet waarin verschillende artikelen van de wet zijn vernummerd. Besloten wordt medewerking te verlee- nen ex art. 72 der L.O. wet 1920 voor de R.K. Jongensschool om gelden beschik baar te stellen tot een bedrag van f. 218 voor de aanschaffing van 4 marquises voor twee leslokalen. Besloten wordt de subsidie aan de Am- bachtsteekenschool te verhoogen met f 78.87. Het voorstel betreffende jaarwedden burgemeesters, secretarissen en ontvan gers wordt goedgevonden. De wijzigingen hebben op deze gemeente geen betrek king. Aan mejuffrouw W. H. Meesenbroek wordt met ingang van 16 Augustus 1931 eervol ontslag verleend als onderwijzeres aan de openbare school, in verband met haar huwelijk. In 1925 werd door de gemeente grond gekocht aan de Papelaan en Oranjekade en werd de Oranjekade voor rekening van de gemeente doorgetrokken. Een en ander heeft circa f29000 gekost. De heeren N. W. Wassenaar en J. F. Balfoort hebben zich voor een gedeelte grond aangemeld en wenschen f. 5 per vierkante M. grond te betalen. Door de gemeente was gedacht te verkoopen a f. 6 per vierkante Meter maar B. en W kunnen zich met het ver lies vereenigen en stellen voor deze grond te verkoopen, daar er hulzen op zullen worden gebouwd en daardoor een aardig geheel wordt verkregen. De heer W. G. Duynisveld wil geen aan merking maken, maar het valt hem niet mee wanneer er verlies te boeken is. De voorzitter is het met spreker eens, maar de hoop is gevestigd dat de overige grond ook voor deze prijs zal verkocht worden. Er is een kleine wijziging in het bouwen aangebracht waardoor een aardig geheel wordt verkregen. Bovendien wan neer de huizen zijn bewoond, brengen de bewoners toch belasting op en betalen zij water, gas en electriciteit. De heer J. A. Mens, wethouder, vindt een verlies van f. 1500 niet zoo groot om dat voor deze gemeente een doorbraak werd gemaakt en dit is deze doorbraak toch wel waard. Het voorstel wordt met alg. st. goedge vonden. Vervolgens wordt besloten aan J. Th. Kooyman het bovengedeelte van het Am bachtshuis in gebruik te geven. Inplaats van huur te betalen moet hij hiervoor het Ambachtshuis schoonhouden. Ten slotte heeft de heer A. Boesveld te Leiden het verzoek tot den raad gericht om ontheffing van art. 22 b der bouw verordening. Het betreft het bouwen van een timmerfabriek op een perceel grond aan den Hofweg en dit perceel is in het uitbreidingsplan niet aangewezen als be stemd tot het bouwen van fabrieken en werkplaatsen. Bij B. en W. bestaan geen bezwaren en stellen zij voor de ontheffing te verleenen. De heer L. J. van Leeuwen kan uit de teekening niet best, wijs worden, de maten zijn niet aangegeven, 4 huizen bouwen op een breedte van 13 Meter is onmogelijk en wanneer geen straat wordt aangelegd, zal niemand huizen bouwen op een perceel er achter; hierdoor wordt de mogelijkheid uitgesloten. De voorzitter merkt op dat de gemeente opzichter en architect Verschoor deze teekening hebben nagekeken en goedge keurd. 373. Wim keek, natuurlijk met genoegen Het vechten van beide aan En terwijl er hevige slagen vielen, Bleef hij lachend er bij staan. Hij danste van pret en hy schreeuwde Zoo iets behaagde hem wel Terwyi de anderen met elkaar vochten Keek hy, gierend naar het spel. 374. Het was een afschuwehjk groot dier Dat blazend naar de jongens keek Pim gaf een gil van ontzetting Werd om de beurt rood en bleek Pim was werkehjk zoo geschrokken Dat hy niet wist wat te doen Gelukkig was er nog zyn makker Die toonde zich flink en koen. De heer L. J. van Leeuwen is ter plaatse wezen kijken. Wanneer daar een timmer- loods wordt gebouwd, krygt men een on- oogeiyk gezicht en komt er van bouwen verderop niets, daar de bouwers ook een straat moeten aanleggen van het begin af. Geven wy deze vergunning dan is 't in de toekomst moeilijker. Hy zou dit punt nog wat aan willen houden, mogehjk dat er overeenstemming is te verkrij gen. Hy is bang voor bederven en vindt een straat met huizen heel wat beter. Besloten wordt dit punt op een volgende vergadering te behandelen. Het kohier hondenbelasting wordt vast gesteld tot een bedrag van f. 628. Enkele besluiten comptabiliteit worden genomen, waarby de voorzitter de leden wijst op de geraamde post voor de ver nieuwing van het dak van de woning van het hoofd der School aan den Ryn- dyk. Het dak zal opnieuw verlat moeten worden en van nieuwe pannen voorzien, kosten f. 1200. By de rondvraag vestigt wethouder C. Eggink Sr. de aandacht op de ontsiering van vele panden door het volplakken met reclamebiljetten. Hy zou voor de a.s. ver kiezingen tot de besturen der kiesveree- nigingen het verzoek willen richten de plakkery achterwege te laten. Het is ont siering en gebruikmaking van eigendom men van een ander. De voorzitter onder steunt dit verzoek. De heer L. J. van Leeuwen vraagt voor de bewoners van de Molenlaan het ledigen van de put bij de noodslachtplaats in plaats van overdag, des nachts te doen. Het verspreidt een onuitstaanbare stank. De voorzitter heeft reeds deze zaak met den gemeente-opzichter besproken. Hierna besloten zitting voor ontheffin gen schoolgeld. ALPHEN. Gemeenteraadsverkiezing. In de gistermiddag door het Hoofdstem bureau gehouden zitting werden de inge leverde candidatenlijsten voor de a.s. ge meenteraadsverkiezing als volgt genum merd: 1. Chr. Hist.; 2. Ant. Rev.; 3. R.K.; 4. S.D.A.P.; 5. Staatk. Geref.; 6. Vrijh. Bond. De verkiezing zal plaats hebben Woensdag 17 Juni a.s. Van den boordenwasscher L. v. G. in de Hedastraat is een hem toebehoorende en buitenstaande drooginstallatie vernield, terwijl bovendien van deze inrichting een lat werd ontvreemd van ongeveer 4 Meter. G. deed aangifte bij de politie. Op den Oudshoornscheweg werd de wielrijder S. aangereden door een onbe kend gebleven automobielbestuurder doch waarschijnlijk afkomstig uit Woubrugge. Het rijwiel werd hierbij deerlijk bescha digd, terwijl S. zelf verschillende schaaf wonden bekwam. BOSKOOP. Voorstel van B. en W. Burg. en Wethouders stellen aan den Raad voor om de verordening op de heffing van een belasting op vermakelijkheden in j deze gemeente aan te vullen: i Art. 1. Artikel 3 der verordening wordt gelezen als volgt: „De belasting wordt terugbetaald, wan neer zij is geheven door vergemakkelijk heden, waarvan de opbrengst uitsluitend bestemd is voor een liefdadig doel, mits binnen een maand na de uitvoering met bewijsstukken, ten genoegen van den Raad wordt aangetoond, dat van de bruto-ont- vangst, de belasting niet medegerekend. niet meer dan 30 procent voor dekking van kosten is besteed en de verdere op brengst aan het liefdadig doel is ten goede gekomen. De raad kan van het betalen van de be lasting ontheffing verleenen". VERZOEK INZAKE DE WATERLEIDING. Van de gemeente Koudekerk. Het gemeentebestuur van Koudekerk, heeft zich tot het bestuur dezer gemeente gewend, met het verzoek om verlaging van den prijs van het water, dat aan die ge meente wordt geleverd te bevorderen. Het verzoek wordt gedaan op grond van het feit, dat de waterlevering aan de ge meente Koudekerk jaarlijks op een verlies, over 1930, op f.600 komt te staan. Nu de gemeente Boskoop aan andere ge meenten, laatstelijk aan de gemeenten Alkemade. Leimuiden en Rijnzaterwoude welke de stichting „De drie Gemeenten" hebben in het leven geroepen, water levert tegen een prijs van 10 cent per kubieken Meter, meent het gemeente-bestuur van Koudekerk dat ook zijn gemeente, voor welke een prijs geldt van 12 !/t cent per kubieken Meter, water tegen den prijs van I 10 cent kan worden verstrekt. B. en W. dezer gemeente stellen thans voor, nadat zij eenige besprekingen van administratieve aard, welken met de ge meente Koudekerk zijn gevoerd, en waar mede deze accoord gaan om te besluiten met ingang van 1 Januari 1932 met de gemeente Koudekerk een nieuwe overeen komst aan te gaan, betreffende de water- levering aan die gemeente tegen den prijs van 10 cent per kubieken Meter, terwijl de garantie is bepaald op een afnamen van 22500 kubieken Meter per jaar. DE WEGEN AAN VOORKADE EN RIDDERBUURT. Bijdrage der provincie. De Voorkade en Ridderbuurt, welke wegen liggen binnen deze gemeente, en welke wegen het eigendom zijn van de provincie verkeeren in een desperaten toestand. Vooral bij regenachtig weer zijn die wegen, zoowel voor voetgangers als voertuigen onbegaanbaar. Herhaaldelijk is hierover geklaagd ook in den Raad. In verband hiermede schrijven Burg. en Wet houders aan den raad: De bespreking van het schrijven van Ged. Staten dezer provincie over de plan nen tot verbetering van Voorkade en Ridderbuurt in uw vergadering van 20 April 1.1. heeft ons aanleiding gegeven aan dit College te verzoeken ons een onder houd toe te staan om het standpunt van de gemeente ten aanzien van deze kwestie nader uiteen te zetten en toe te lichten. In de op 18 dezer gehouden bijeenkomst hebben wij medegedeeld, dat de door de provincie gevraagde j aarlij ksche betaling van f. 220 voor de toekomstige vernieuwing der bestrating, voor deze gemeente geen bezwaar oplevert. Het verleenen van een bijdrage tot de helft der kosten van het maken van een nieuwe bestrating van vlamoven-straat klinkers, hetgeen een uitgave beteekent van f. 12.500, verklaarden wij niet te kun nen aanvaarden. Hoewel de verbetering, als door de pro vincie beoogd, voor de gemeente wel eenig belang heeft, achten wij haar niet van zoodanige beteekenis, dat een uitgaaf van f. 12.500 daardoor wordt gewettigd. Wij verklaarden ons echter bereid Uwen Raad voor te stellen, als de provincie de kosten van verbetering van de genoemde wegen voor haar rekening nam, de jaar lij ksche bijdrage van f. 220 tot f. 300 te ver hoogen. De provincie wilde hierin niet treden, omdat zij door deze verhooging zelfs de rente van het bedrag van f. 12.500 dat in haar voorstel ten laste der gemeente zou komen, zich slechts voor een klein ge deelte zou vergoed zien. Overeenstemming kon dus niet worden bereikt. Besloten werd met wederzij dsch goedvin den, de behandeling van de kwestie, al thans voorloopig, uit te stellen. Wel werd ons toegezegd, dat de provin cie, die tot heden de helft van de kosten, verbonden aan het teren van de ge noemde wegen, aan de gemeente heeft vergoed, welke vergoeding min of meer op een welwillendheid berustte, ook voor taan die bijdrage zou blijven verleenen. De zekerheid is dus verkregen, dat op deze bijdrage der provincie in de toekomst mag worden gerekend. NIEUWKOOP. Poldervergadering. Alhier werd in het Hotel „Het Vliegende Paard" de jaarlijksche vergadering gehou den van stemgerechtigde ingelanden van den Polder Nieuwkoop en Noorden. Aanwezig of vertegenwoordigd waren 70 stemgerechtigde ingelanden tezamen kun nende uitbrengen 354 stemmen. De heer A. Kromwijk opende als w.n. Dijkgraaf de vergadering, geeft zijn leed wezen te kennen over de ongesteldheid van den Dijkgraaf en spreekt zijn beste wenschen uit voor diens spoedig herstel. De notulen werden voorgelezen en vast gesteld. Medegedeeld werd, dat met het proces tegen Rijnland gewacht is tot de uitslag bekend zou zijn van den Polder Nieuw koop, doch deze staakte voor de laatste instantie de voortzetting, met het gevolg, dat de advocaat van den Polder, mr. A. H. J. v. d. Biezen te Amsterdam zijn memorit van grieven bij het gerechtshof op 21 Mei heeft ingediend en het geding thans wordt voortgezet. Als lid van de Commissie van ingelanden nam om te eerbiedigen redenen ontslag de heer J. Bodegraven. Bestuur en commissie verzochten eenparig, dat de heer Bode graven hierop terug zou komen, echter zonder resultaat. De voorzitter brengt den heer Bodegraven namens den Polder hulde en dank voor de belangrijke diensten door hem bewezen. Namens bestuur en commissie stelt spr. als diens opvolger voor den heer G. Sanders, wat algemeen wordt goedgevonden. De heer h Sanders dankt voor dit vertrouwen neemt de benoeming aan, waarmede wordt gefeliciteerd. Overeenkomstig het voorschrift, vervat art. 125 der Ambtenarenwet tot het v, stellen van een Ambtenarenreglement 1 September 1931, wordt hiervoor een werp voorgelezen en met algemeene stci men vastgesteld. Aan de orde komt een verzoek van hj gemeentebestuur van Nieuwkoop met k vaart- en wegenplan in de gemeente nu voorstel tot het opheffen van den hoefsla plicht in en langs de Voorwetering, over de tongen loskwamen en gedurende ee paar uren los hielden. Het gemeentebestuur zond een schriji aari den Polder om de noodige toestemmin voor het eventueel dempen van de Voo wetering en het mogelijke omleggen v; de Ziendevaart en ten 2e, dat de Pold een gedeelte Nieuwe Vaart, welke in leg is, voor zijn rekening neemt door bekostigen van 2 kwakels door het lan van L. van Leeuwen en G. J. v. d. Har Deze kwakels worden in aanleg geraan op f. 900. Polderbestuur en commissie he ben na veel beraad hun adhaesie betuig met het vaartplan en antwoordden, dat z ter zake een voorstel aan de Ingelande wilden doen, indien de Polder daar tegen over het onderhoud van den kant van de Voorweg voor haar rekening wilde neme Dit onderhoud in verhoefslaagd, doch den breede wordt aangetoond en gesta; door adviezen van rechtbank en deskui digen de moeilijkheid van toepassing, weg is eigendom van de gemeente, ook kant waarvan het gras zelfs verpacb wordt en in verband met het onderhou van den weg is het ook voor de gemeen niet zonder belang in welken staat de kaj verkeert. Zouden Polder of gemeente dit voorsi afwijzen, dan zou er niets anders op zitte dan dat een som gelds beschikbaar geste gesteld wordt om in afspraak een besiissinj van den Hoogen Raad uit te lokken, wau deze toestand van rechtsonzekerheid kaï niet blijven bestaan. Met het onderhoud van de Voorweterin verkeert men in gelijke conditie, omd; deze vaart eigendom is van den Poldei Bestuur en Commissie willen dit onderhoud gelijk reeds eerder geschiedde met anderi vaarten voor rekening van den Polde: nemen en als compensatie der kosten vischrecht daarvan verpachten. De heer G. Sanders komt met klem tcge dit voorstel op, beweert, dat niemand lang heeft bij de nieuwe vaart en als weg aan de provincie overgaat, dan verval het onderhoud van den wegkant vanzei en zou de polder toch met het onderhr van de kwakels belast blijven. Hier werd lang en breed over gediscui sieerd en geeft eindelijk een stemming o lossing aan de quaeslie, waarbij het voc stel werd afgewezen met 173 tegen stemmen. Niemand gevoelt er voor te trachten beslissing uit te lokken. De heer G. Sandei vertrouwt, dat alle hoefslagplichtige berei zullen zijn voor het onderhoud van de kant en de vaart te blijven zorg dragOT mocht dit niet het geval zijn, dan kan d^ Polder dit onderhoud op zich nemen, waai mede de vergadering accoord gaat. De voorzitter vraagt, of de machtigin; verleend wordt voor het eventueel overdoe van de vaart in verband met den provi cialen weg. De heer G. Sanders wil deze vraag a> houden en eerst dan aan de orde stellen, wanneer een definitief plan aanwezig De heer J. Verburg, heemraad, komt ro kracht hier tegen op, zoodanig, dat i geheele vergadering ten slotte met hei meegaat en eenparig deze machtigin! wordt verleend. Aan de orde komt nu de rekening over 1930 waarvoor gelezen wordt het rappon van de commissie van onderzoek, bestaande uit de heeren W. Verburg, P. Tijsterman en C. Nell, waaruit blijkt, dat alles in orde bevonden is. De ontvangsten bedroegen f. 19.236.50 de uitg. f. 33.171.78 nadeeling saldo f. 13.935.% hetwelk nader verklaard wordt. Daarna wordt vastgesteld de begrooting voor 1931, waarbij machtiging wordt ver leend tot het doen van de noodige af- en overschrijvingen en tot het voor zooveej gewenscht onderhands aanbesteden van uit te voeren werken. De gewone omslag blijft gehandhaafd op f. 4 per H.A., de buitengewone omslag f. 1.50 bedragen en die wegens Rijnlandse bundergeld f. 3.60. Tot leden van de commissie voor de ij het volgend jaar over te leggen rekenin, werden benoemd de heeren J. van je Knijff. H. van den Haak en C. van de Bosch en tot plaatsvervangende leden heeren Z. van der Lingen, K. P. 8°*" e J. Bon. Na rondvraag volgde sluiting der ve* gadering. 2-3 op ■oor 1I(

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 10