'EEDSTOFFEN KENT U ZE REEDS haai financiën. uit de omstreken. sport. RECHTZAKEN. ,K. EN SCH00LWIEUW8. yxI) HERV. KERK. te Kortenhoef W. H. Wal- ff zevenhoven: te Hoogezand (toez.) J. an te Ureterp; te Valburg en Ho- [tV J. Rosea"1 Abblng te Amstelveen. l „„men: naar Assen (Kapel) L. M. feens te Delfzijl. „kt- voor Puttershoek B. Batelaan meréld' voor Breda (vac. F. J. o. I; jac. Poort Beverwijk. CHR GEREF. KERK. „tal- te Arnhem M. Holtrop te Fra- t eniv Bijleveld te Haarlem (C); te Lok L.'h. Beekamp te Meppel en W. Cf te komhom. (doopsgezinde GEMEENTE. „til- te Kampen O. T. Hylkema te ken L- G Knipscheer te Oude Blldt- I jjpi. GEREF. GEMEENTE. Lpcj,; te Amsterdam (3e pred. pl.) IC A Fetter te Rotterdam. IENE SYNODALE COMMISSIE >XDEKLANDSCHE HERVORMDE KERK. V. j tijdens de voorjaarsvergadering llende aanvragen om steun uit gn ingekomen. Meestal komen verzoeken zonder het noodlge [ide kerkelijke besturen en zon redende stukken ter tafel Zij «4arom voor het loopende jaar fltr zijde gelegd. Het is wel zeer jat zij die aanvragen tot de synode niks doen op de tijdstippen en Iftjze. welke de reglementen voor- 'j( gemeente te Heerlen wordt lomstig art. 19 van het reglement odlijdende kerken en personen ver ft Terleend, met den bouw van een ("kerk te Heerlen en van een ge- |ra>r christelijke belangen te Rum- _j te vangen, behoudens het recht pode, om over de toekenning van t te beschikken. X de gemeente Schoten zal worden Et, dat wijziging in het bouwplan Jet wijkgebouw (tevens fröbelschool) I goedgekeurd. (roerig wordt gehandeld over den I in Duitschland. In hooge mate I betreurd, dat de economische toe- I voor velen onzer landgenooten on- Zooals telken jare, zal de kas urtiging van de geestelijke belan der landgenooten ook thans weder ten bijdrage uit de generale kas moe- fcrden gesteund. Uit genoemde „kas Burtiging" wordt niet alleen steun |nd aan den arbeid te Duisburg— t en omgeving, maar ook aan Gro- kleel en Schöningsdorf. (cassatie-verzoek van den heer H. J. fier Hordijk, pred. te Nijehorne wordt Inden van een commissie gesteld, lüederd. Hervormde gemeente te rricht zal in 1932 haar driehonderd- Ibestaan vieren. In een gedenkboek interessante geschiedenis der Ge leerden van Maastricht worden be- Maar ook het aandeel dat bezuiden en Lutheranen in die ge- )enis hebben gehad, zal in het licht gesteld. De Synodale Commissie ne aan de synode verzoeken, een ■deel van de niet-onbelangrijke kos- Ttr uitgave voor haar rekening te heer Van Paasse deelt mede. dat der kleine toelagen uit het [Hroor noodlijdende kerken en per- zal moeten worden vastgesteld op Het cijfer van ondersteuning idlijdende personen uit de gene- s, zal f. 15.290 bedragen. Is wordt genomen van de explol- ikening van het Opvoedingsgesticht enheide" Dit gesticht ontvangt ks vanwege de Alg. Synode een toe pt de generale kas ter bestrijding let tekort. het comité „Land in Zicht" heeft dage noodig voor den arbeid in het te leggen Zuiderzeegebied. RECLAME. texgewone sorteering I». 59, 45, 33. 29 ets. 6406 1CHTING DOOR EEN GEWEZEN ADVOCAAT. Procureur-generaal bij den Hoogen concludeerde gisteren tot verwer en het cassatieberoep van mr. E. P. oeger advocaat en procureur te oJyhkBe, die in hooger beroep door te 's Gravenhage is ver- Imuï: 1 jaar gevangenisstraf we- 27 Mei 6n verdulstering- Nationale HYPOTHEEKBANK ONTBONDEN. frhL'lecien gehouden algemeene ver- U>L *n de N.V. Internationale Hy- SSï is besloten tot ontbinding Wdm p' Tot Uquidateuren zijn i» 5' Droogleever Fortuyn en de Ptzee te Groningen. HAARLEMMERMEER. Het Nijverheidsonderwijs. Omtrent de onder het bestuur van de Middenstandsvereeniging „Haarlemmer meer" staande Nijverheidsschool voor meisjes te Hoofddorp en Nieuwvennep kan worden medegedeeld, dat in de com missie van beheer tot secretaris en pen ningmeester werden benoemd resp. de heeren C. Linthout en R. L. Krabbendam en als lid werd toegevoegd Mevr. Ger- brandy—Goosen te Nieuwvennep, terwijl tot gedelegeerde der gemeente Haarlem mermeer in de plaats van wijlen den heer G. A. A. Knaap werd gekozen de wethou der van onderwijs, de heer P. Ouwerkerk. Tot administrateur werd in de plaats van Mej. A. de Tello benoemd de heer A. Nieuwkoop. Mej. J. Garssen, die tijdelijk aan de school werkzaam was, ontving haar vaste aanstelling als leerares-leldster. Verder zijn thans nog aan de school verbonden als leeraressen, voor de nuttige handwer ken Mej. Joh. van Driel, voor costuum- en linnennaaien Mej. M. de Koning en G. A. Reimerink; en als buitengewone leer krachten voor het voortgezet lager onder wijs de heeren A. F. J. v. d. Broek en A. v. d. Ploeg. De commissie voor de in uitvoering zijnde bouwplannen is samengesteld uit de heeren L. W. van Driel, C. Lindhout, C. Mienis, Mevr. SlobVeenendaal, Mevr. Barendregtvan Driel en Mej. J. Garssen (adviseerend lid). Over den kop geslagen. De bestuurder van een uit Amsterdam komende personen-auto raakte door het loswerken van een der onderdeelen op den Hoofdweg alhier de macht over 't stuur kwijt, waardoor de auto in den grasberm reed en over den kop sloeg. De bestuurder, die de tuimeling meemaakte, werd ernstig verwond opgenomen en per auto naar een ziekenhuis gebracht in Amsterdam. Manégebouw te Hoofddorp. De commissie, die zich op krachtig initiatief van Mevrouw Schwarz te Noordwljk met groote liefde voor de paardensport uit eenige paardenvrienden heeft geconstitueerd voor den bouw van een manége op het gemeentelijk sportter- tein te Hoofddorp, is met dit plan waartoe de gemeenteraad van Haarlem mermeer zijn medewerking verleende door een oppervlakte van ongeveer 1000 M2. van het sportterrein voor het beoogde doel be schikbaar te stellen reeds zoover gereed gekomen, dat de uitvoering daarvan spoe dig is te verwachten. Het ligt in de bedoe ling deze rijschool half Juli gereed te krijgen en alsdan bij gelegenheid van het te houden concours-hippique in gebruik te nemen. Genoemde commissie, waarin Mevrouw Sschwarz zitting heeft alsmede het bestuur van „Vooruit", heeft van haar verige pogingen ter bereiking van het beoogde doel van verschillende zijden reeds zooveel belangstelling ondervonden, dat zij alle hoop heeft dat het haar bij de verdere financieele regeling van de zaak aan den noodigen steun niet zal ontbreken. HILLEGOM. Een nieuw voorschrift. Het bedrag van remboursementen en voor schotten, en aangifle-belang bij de afleve ring van goederen per spoorweg naar Duitschland en over Duitschland, moet in het vervolg niet meer in guldens, maar in Marken vermeld worden. KATWIJK AAN ZEE. De Loggerreparatie's. In het Prins Hendrikkanaal hebben den geheelen winter de motorloggers K.W. 149, K.W. 159 en K..W 37 gelegen. Zij liggen nu prachtig grijs geschilderd en opgetuigd klaar. De K.W. 159 zal nu naar IJmuiden vertrekken om van uit die haven de volgende maand naar de haringvisscherij te gaan. De reeders zijn nog in afwachting, of de gemeenteraad gunstiger bepalingen zal maken, wat het havengeld der loggers be treft. Mocht dit bedrag per logger het volgende jaar veel minder zijn, dan zullen er meer loggers in het Rrins Hendrikkanaal havenen om daar in orde te worden gemaakt Dit zal ten gevolge hebben, dat veel geld, dat anders in IJmuiden wordt uitgegeven, in onze gemeente besteed zal worden. De opening der Baden. A.s. Vrijdag 22 Mei zal het Noordzee- en Zonnebad „Katwijk" reeds geopend worden. DE TRAWLVISSCHERIJ. Matige besommingen. De laatste weken zijn de resultaten van de trawlvisscherij over het algemeen matig te noemen of daar nog beneden. Zoo nu en dan komt een enkele mooie besomming voor: er waren bijv. verleden week twee motorloggers, die boven de duizend gulden besomden en één, die de besomming van duizend gulden benaderde. Op de gewone vischgronden, z.g.n. op de kust, doch in werkelijkheid een strook van een twintig tot een vijftig mijlen daarvan verwijderd, die op iets Zuidelijker breedte dan die van IJmuiden begint en zich tot benoorden het Haaksvuurschip voortzet, zijn de vang sten buitengewoon schraal. Er wordt thans meer gevangen benoorden de Wadden en in de Duitsche bocht; de laatste vangplaat- sen moeten echter worden verlaten, zoodra een eeni :szins krarhtigen wind uit weste lijke richting wordt verwacht. De vischprijzen blijven steeds laag. De korte stijging, die nu en dan voorkomt, wordt steeds te spoedig door een daling gevolgd. Onwillekeurig vraagt men zich af, wat er van terecht zou komen wanneer thans niet een zeventigtal, doch een twee honderdtal stoomtrawlers in de vaart waren. Ben merkwaardig verschijnsel is, dat de totaalbesommingen van dezen winter voor de motorloggers met sterke motoren over hel algemeen die met minder sterke niet veel ontloopen. Er zijn zelfs reederijen, waar de loggers met 60 P.K. het winnen van die met 120 P.K De oorzaak hiervan is, dat de schol dit jaar buitengewoon schaarsch is en voor tongen moet kalm worden gevischt. ,Wat de haringvisscherij betreft, evenmin Onze mooie K. V. T. Karpetten ZONDER ZOOMEN NIET DUURDER dan andere Karpetten, terwijl ze aan beide kanten te ge bruiken zijn, zonder dat de leelijke genaaide zoom boven komt. Wij knnnen 0 eon schitterende collectie voorleggen I DltfDCDPCU vookstraat43 j. daaldlkuen katwijk aan zee I Meubelen - Linoleums - Tapijten - Bedden HOOGST IN KWALITEIT LAAGST IN PRIJS als voorheen, wordt vanuit hier vroeg ge varen. De schepen, die dezen winter niet hebben getrawld, zullen begin Juni tot half Juni zee kiezen: en wat de trawlloggers betreft, indien men die zonder verlies gaande kan houden, zullen er verscheidene in Juni „uittrawlen". Bij een compleet over zicht mogen ook de twaalf kustvisschers, die vanuit het uitwateringskanaal het begin van onze toekomstige zeehaven' hun bedrijf uitoefenen niet vergeten worden. Zij leggen zich den laatsten tijd uitsluitend op de garnaienvangst toe. Ook de garnalen zijn schaarsch, de prijzen daarentegen hoog de vorige week zelfs tot f. 10.50 per mand. De politie heeft geconstateerd, dat C. N. uit den Sluisweg, A. O. uit de Blommers- straat en J. v. d. O. uit de Louwestraat baldadigheden hebben gepleegd aan de auto van J. v. d. P. aan de Meerburgkade, tengevolge waarvan de auto ernstig is beschadigd. Er zal proces-verbaal worden opgemaakt. De nieuwe betonnen afrit voor het Waaigat is voor het publiek open gesteld. De heer W. van Duijn is te Den Haag geslaagd voor het examen 3de stuurman groote stoomvaart. NOORDWITK. Jeugdherberg. Met eenige plechtigheid is in het Lange- veld nabij den Ruigen Hoek in onze ge meente geopend een jeugdherberg, die een logiesruimte biedt voor ongeveer 60 jonge lieden. De nieuwe jeugdherberg heet „De duinark" en gaat uit van do stichting „De Amsteloever". Verkeersongevallen. De auto, gemerkt H. 82214, bestuurd door den heer B. te Noordwijkerhout, is in een aan de Beeklaan aangebracht plant soentje gereden, tengevolge waarvan het aldaar staand hekwerk en het aanwezige struikgewas werd vernield. De bestuurder verklaarde verblind te zijn geweest door een hem tegemoet rijdende auto, welke een verblindende verlichting voerde. De politie stelt een onderzoek in. De personenauto, gemerkt H. 62185, be stuurd door den heer B. alhier, is door dat hij moest uitwijken voor een ander motorrijtuig, tegen een op den Ouden Zee weg staanden boom gereden, tengevolge waarvan het rechterspatbord eenigszins werd vernield. Verzekering dekt de schade Autodieven aangehouden. Een bestuurder van een vierwielig mo torrijtuig reed tegen een aan den Lagen- weg staande telefoonpaal. De politie stelde direct een onderzoek in, doch de bestuurder werd niet aangetroffen. Uit het in de auto aanwezige nummerbewijs bleek, dat de eigenaar te Heemstede woonde. Een Ingesteld telefonisch onder zoek wees uit, dat bij de politie te Haar lem de eigenaar inmiddels aangifte had gedaan van diefstal van zijn auto. Het mocht de politie in samenwerking met de politie uit de omgeving gelukken de daders, J. O., S. H. en D. Th. M. S., allen te Haarlem, op te sporen. De auto werd zwaar beschadigd en Is weder ter beschikking van den eigenaar gesteld. Door B. en W. is aangewezen als voorzitter van de commissie, die een be langrijke wijziging van de bouwverordening zal voorbereiden de heer J. B. V. M. J. van de Mortel, burgemeester. De heeren H. L. Mulder en A. Leen heer zijn evenals verleden jaar aangesteld als nachttelefonist ter uitvoering van liet raadsbesluit tot nachtelijke opensteling van den telefoondienst van 15 Mei tot 15 September. NOORDWITK AAN ZEE. De collecte voor de Classicale Zen ding in de Herv. Kerk alhier gehouden, heeft opgebracht f. 171. NOORDWIJKERHOUT. Openlucht-concert. Gisteravond gaf de Christel, muziekver. „Harpe Davids" haar eerste zomer-con- cert onder leiding van den heer C. van Velzen te Leiden. Verschillende concours- nummers werden ten gehoore gebracht, waarvoor groote belangstelling bestond. Begin van brand. In een perceel aan de Havenstraat brak een begin van brand uit. De stoomspuit was direct aanwezig, doch behoefde geen dienst te doen. Met emmers water wist men het vuur te bedwingen. SASSENHEIM. De Gemeenteraadsverkiezing. De volgorde der candidatenlijsten is bij loting bepaald als volgt: 1. R.-K. Dissedentenlljst (H. C. Hooger- vorst): 2. R.-K. lijst (H. Bader); 3. Chr. Hist, lijst (K. W. v. Breda); 4. Vrijzinn. Volkspartij (L. v. d. Bergi; 5. Anti-Rev. lijst (W. Warnaar); 6. Vrijz. Kiesveree. Gemeentebelang (Joh. Speelman). Een schildersleerling moest een wagen met ladders wegbrengen en daar voor een steeg inrijden. Hij nam de draal niet goed, met het gevolg, dat de spiegel ruit van den kruidenier van Goeverden vernield werd. o VOORSCHOTEN. Mooi succes voor de Penningkunst. Het Comité van de „Salon International de la Médaille 1931" te Parijs heeft de „Koninklijke Begeer" alhier ultgenoodigd voor deze tentoonstelling in te zenden het stamboompaneel met 24 bronzen pen ningen van het Huis van Oranje-Nassau met het bijbehoorende boekétui met 24 zilveren penningen, welke zij ter gelegen heid van den 50sten verjaardag van H. M. de Koningin heeft vervaardigd. Deze stukken vormen nu de clou dezer ten toonstelling. Op Vrijdag 22 Mei a.s. zal op uitnoodiging van het bestuur onze gezant te Parijs, jhr. dr. Loudon, vergezeld door een aantal te Parijs woonachtige Hollan ders de tentoonstelling bezoeken, speciaal om kennis te nemen van deze Nederland- sche inzending. ALPHEN. Raadsmutatie. Het raadslid de heer M. Meijer die we gens vertrek naar elders als zoodanig heeft bedankt zal niet worden opgevolgd door den heer B. Sprey (wegens bedan ken) maar thans door den heer Jac. Los, terwijl de heer Los deze raadszetel zal aanvaarden. Doordat de bestuurders door een tee- ken van een burger in de waan waren ge bracht dat het verkeer vrij was had gis termiddag op de Heulbrug een aanrijding plaats tusschen een vrachtauto van de fa. J. W. Cl. en een autobus van de „Moda". Beide wagens werden licht beschadigd. Persoonlijke ongevallen kwamen gelukkig niet voor. Dezer dagen ls de stratenaanleg be noorden de Jongkindt-Coninckstraat ge heel gereed gekomen, waardoor onze ge meente weer een wandelweg rijker is. Door den aanleg van dezen weg is thans een verbinding ontstaan tusschen ge noemde straat Concordia en Hofzich- straat. Onze plaatsgenoot P. Kooyman slaagde te 's-Gravenhage voor het examen machinist. Door een vrachtauto van de fa. BI uit de Vinkebuurt werd gisteren de in de Emmalaan staande electrische klok aan gereden, waardoor dit uurwerk werd be schadigd. De schade zal door BI. worden vergoed. BODEGRAVEN. Onbestelbare brieven en brietkaarten. Terugontvangen in de 2e helft der maand April 1931. Brieven Binnenland: Silvikrin Laborato rium, Rotterdam. BOSKOOP. Onderstaande onbestelbare brieven, van welke de afzenders onbekend zijn. Aan het postkantoor alhier terug te be komen: R. de Wilde, Shiloh (N J.), W. Slout, Gouda. OEGSTGEEST. Aangewezen is tot gecommitteerde bij de in dit jaar af te nemen eind examens der rijks-, gemeentelijke en bijz. kweekscholen voor onderwijzers en onder wijzeressen In de 4de hoofdinspectie de heer M. J. van Doorn, alhier (Bijz. Kweek school Maliesingel en Heerenstr. Utrecht). RIJNSBURG. Ford-auto in gTeppel. Door te veel uitwijken gleed aan den Dijk alhier een personen-Ford-auto van den weg en kwam in een greppel terecht. Dank zij de hulp van een achttal voor bijgangers mocht het gelukken den wagen weer op den weg te brengen en kon de bestuurder zijn weg vervolgen. HAZERSWOUDE. De Candidatenlijsten. Voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing zijn de volgende candidatenlijsten ingediend: A.R. Partij: 1. D. de Bruijn IJzn. (aftr.). 2. L. Noordanr (aftr.). 3. J. van Beek Szn. (aftr.). 4. G. Los. 5. Joz. Pels. 6. H. Lange- veld. 7. D. van Klaveren. S. J. van Leeuwen. 9. G van Dorp. 10. W. Slootweg. R.K. Partij: 1. N. P. Kaptein (aftr.). 2. A. J. de Jong (aftr.). 3. P. T. Veelenturf (aftr.). 4. J. Brugman (aftr.). 5. W. Lom- merse. 6. P. de Jong Czn. 7. Th. W. Verkleij, 8. Joh. de Boer. 9. C. Kramer. 10. W. J. van der Velde. 11. A. G. Timmermans. Chr. Hist. Partij: 1. C. A. van Dam (aftr.). 2. D. Buitenhuis (aftr.). 3. Jac. de Kort. 4 W. van Klaveren. 5. A. van der Lelie. 6. R. G. Oppelaar. 7. J. D. de Kort. 8. S. Vellekoop. 9. J. A, Brinks. Vrijheidsbond: 1. W. J. van Vliet (aftr.). 2. D. E. Bos. 3. G. Rijkaart. 4. A. van Gorkum. 5. J. A. van Griethuizen. 6. W. Kwakernaak. 7. L. C. van Geest. 8. L. van Gorkum Pzn. 9. L. van Veen Pzn. Vrije lijst: 1. N. Scheel. 2. J. van der Werf Pzn. Raadsagenda. De raad dezer gemeente komt op Don derdag 21 Mei des voormiddags te half 11 uur in openbare vergadering bijeen. 1. Ingekomen stukken. 2. Voorstel tot wijziging der verordenin gen totheffing en invordering van schoolgeld. 3. Alsvoren tot vaststelling eener verorde ning tot geldig verklaring der strafver ordeningen. 4. Alsvoren tot goedkeuring der Balans en Verlies- en Winstrekening van de Bouw- vereeniging „Volksbelang". LEIDERDORP. Burgerlijke Stand. Getrouwd: J. Lekx en M. de Groot. Het bestuur van den Kring van Bur gerwachten „Rijnland", de gemeenten Benthuizen, Hazerswoude, Koudekerk, Leiderdorp en Zoeterwoude omvattend, is samengesteld als volgt: te voorzitter K. Brug, burgemeester te Leiderdorp; 2e voorzitter, P. C. A. M. Wap. burgemeester te Zoeterwoude; secretaris J. M de Ko ning, commandant van de burgewacht te Leiderdorp; penningmeester A. Verheul, burgemeester te Benthuizen. Op Woensdag 22 Juli a.s. zal er een schietwedstrijd van bovengenoemden kring worden gehouden te Katwijk aZee. NIEUWKOOP. Candidaatstelling. Zaterdag heeft het hoofdstembureau in deze gemeente de candidaten-lijst vast gesteld voor den gemeenteraad, terwijl op Donderdag a.s. de nummering van de 7 lijsten plaats heeft. Concours. Aan het muziek- en zangconcours, uitge schreven door de zangvereeniglng Anu- citia, dat op 2en Pinksterdag gehouden zal worden, hebben zich 8 vereenigingen op gegeven. Aan dit concours ls tevens een kermesse d'été verbonden, terwijl een ruitersportvereeniging uit Nieuw-Vennep haar rijkunst zal vertoonen. De opening van dit concours heeft plaats op Zater dag, 23 Mei op welken dag de plaatse lijken vereenigingen zulten optreden. TER-AAR. Burgerlijke Stand. Getrouwd: J. W. Verhage 26 j. en A, W. M. van Eijg 25 j. A. C. van Eljk 24 j. en C. V. d. Hoom. Loop der Bevolking. Gevestigd: H. Verdegaal van Nieuwkoop C. C. Pouw-Kraan van Lelmuiden Vertrokken: W. Niesing naar Alphen a. d. Rijn. Waterleiding. Ook in deze gemeente ls men begonnen met het leggen der waterleidingbuizen Er zijn eenige werkloozen tewerk gesteld bij den aanleg, terwijl binnenkort meerderen zullen volgen. VOETBAL. DE ZILVEREN VOETBAL-COMMISSIE. Naar gemeld wordt, heeft de voorzitter van den Kon. Ned. Voetbalbond, dr. D J. v. Prooye, zitting genomen in de Zilveren Voetbal-Commissie. Ir. J. W. Kips, oud oud-voorzitter van den K. N. V. B blijft Intusschen als gewoon lid deel van de commissie uitmaken. LEIDSCHE POLITIE SPORT-VEREENIGING. De wedstrijd tusschen L.P.S.V. II en Maaldrift I werd door laatstgenoemde met 32 gewonnen. Morgen gaat het le elftal van L.P.S.V. naar Delft om deel te nemen aan de serie wedstrijden, uitgeschreven door de D.P. S.V. Hieraan wordt deelgenomen door Den Haag, Dordrecht, Delft en Leiden. DUIVENSPORT. DE BLAUWBAND (ALPHEN). Wedvlucht vanaf Noyon (Frankrijk i af stand 306 K.M. In concours 141 duiven. De eerste, vogel bereikte het hok te 4 u. 27 min. 18 sec., de laatste te 5 u. 26 min. H. W. Martens, le 8e 17e 19e 21e. H. M. Hulscher 2e 5e 6e 10e 16e 22e. R. K. W. Kuipers 3e 12e 13e 23e. A. Hoogendoorn 4e lie. J. Rooda 7e 15e 25e. J. Lagerwetj 9e. G. Hulscher 14e. J. Vernes 18e 24e. A. H Overvliet 20e. DE SNELVLIEGER. Wedvlucht vanaf Vilvoorde. Afstand 138 K.M. Los 12.30 uur nam. met Zuid-Westen wind. H. Th. Brugman le 11e 19e. C. Walle 2e 4e 12e 13e 15e 17e. A. P. v. d. Voort 2e 6e 7e 8e 14e 16e 18e. F. Lardee 8e 9e. A. La- court 10e en 20e Eerst geconstateerde vo gel 2 25.57. Laatste id. 3.4.22. "T DE WITPEN (Nieuwveen). Wedvlucht vanaf Noyon (Frankrijk). Afstand 325 kilometer. Uitslag: 1. Vermeulen 5 uur 5 min.; 2. W. v. Leeuwen 5 uur 9 min.; 3. Kos v. Leeuwen 5 uur 13 min 4. A. Braam 5 uur 14 min.: 5. Vermeulen 5 uur 16 min.; 6. Vermeulen 5 uur 21 min.; 7. H Bryer 5 uur 25 min.; 8. A. Braam 5 uur 30 min. Steunt, bij gelijken prijs en kwaliteit, De Nederlandsche Industrie. Hiermede dient gij Uw land En bestrijdt gij de werkloosheid. 3-3

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 11