er Je perf HET GESTOLEN LUCHTBALLONNETJE of DE GESCHIEDENIS VAN TWEE DEUffi ••fen to p gevo eeti UIT DE OMSTREKEN. FAILLISSEMENTEN. RADIO-PROGRAMMA.! BENTHUIZEN. GEMEENTERAAD. Jaarweddenregeling - Bouwvoorschot - Een nieuw toren-uurwerk. De burgemeester, voorzitter-secretaris opende de vergadering met gebed. Volgt voorlezing der notulen welke zonder op ot aanmerkingen worden goedgekeurd. Wordt mededeeling gedaan van de ondervolgende ingekomen stukken: Een kennisgeving van de ondervolgende heeren P. v. d. Eijk, A. v. d. Bijl, M. v. Leeuwen en J. v. d. Walle, dat zij hunne herbenoeming tot leden van de schattingscommissie aanne men; een schrijven van Ged. Staten be treffende goedkeuring raadsbesluit tot het verleenen van concessie aan de gemeente Lelden, voor de levering van electrische stroom; een schrijven van het bestuur van den omringdijk van den droogge- maakten Noordpias waarbij wordt mede gedeeld dat door hen een onderzoek is in gesteld wie onderhoudsplichtig is van de achter het Dorp aan de Zuidzijde liggende sloot, gebleken is dat dit onderhoud moet geschieden door de gemeente Benthuizen. Deze en nog eenige stukken worden voor kennisgeving aangenomen. Volgt een schrijven van Ged. Staten waarbij wordt toegezonden een ontwerp besluit tot wijziging van de jaarwedden regeling voor burgemeesters, secretarissen en ontvangers in de provincie betreffende het indeelen van gemeenten in hoogere of lagere salarisklassen, waarop de meening van den Raad wordt gevraagd. Na toe lichting van den voorz. wordt (na onder linge discussie) op diens voorstel, zonder stemming besloten hierop gunstig te ad- vlseeren. Wordt ter voldoening van een schrijven van den Pensioenraad, op voorstel van den voorz. zonder stemming besloten om de op 10 April 1930 vastgestelde pen sioensgrondslag van dr. W. E. Steur, als gemeente-geneesheer in plaats van 1 Mei 1930, te doen ingaan op 25 Mei 1930, zijnde de zelfde datum waarop hij te Zoetermeer is benoemd. Wordt kennis genomen van een adres van J. Mets, om een gemeentelijk pen sioen als wegwerker. De voorz. stelt voor, dit adres te stellen in handen van B. en W. om praeadvies, welk voorstel zonder stemming wordt aangenomen. Wordt vastgesteld twee raadsbesluiten tot wijziging der begrootingen 1930 en 1931. Ingekomen is een schrijven van de ge zondheidscommissie te Alphen a. d. Rijn waarin wordt geadviseerd op het ontwerp raadebesluit tot toekenning van een bouw voorschot van hoogstens f. 15000 aan de bouwvereeniging „Algemeen belang" voor het stichten van 6 arbeiderswoningen. B. en W. stellen voor thans definitief te be sluiten genoemd bouwvoorschot te verlee nen waartoe in de vorige vergadering reeds in beginsel is besloten, en ter ver krijging van de daartoe benoodigde gelden een annuïteltsleening aan te gaan met de N.V. Mij. voor Gemeente-credlet te Am sterdam. voor den duur van 50 Jaren en tegen een annuïteitsrente van 5.06021 pet. Na een onderlinge bespreking worden zonder stemming deze voorstellen aange nomen. Ten slotte wordt door den voorz. de vraag gesteld of het niet wenschelijk zou zijn om over te gaan tot aanschaffing van een nieuw torenuurwerk, daar het thans aanwezige geheel versleten is. De wijzers staan stil en het slagwerk betee- kent ook niet veel meer. Na bespreking stelt de voorz. voor om een commissie van onderzoek te benoemen bestaande uit de heeren W. C. Diephout en S. v. Galen daar allen voor aanschaffing van een nieuw uurwerk zijn. Dit voorstel wordt aangeno men; genoemde heeren verklaren zich be reid deze taak op zich te nemen. Hierna sluit de voorzitter de vergadering met dankgebed. Burgerlijke Stand. Geboren: Anthonie, z. van Zeger Hart man en Elizabeth de Vlaming. Ondertrouwd: Abraham Frans Heester man 27 j. te 's-Gravenhage en Clasina Jo hanna v. d. Bijl 27 j. alhier Jan de Rui ter 24 j. en Hendrika Blijleven 20 j. Maarten Oskam 27 j. te Voorburg en Bastiaanje Johanna Spruitenburg 27 j. alhier. HAARLEMMERMEER. Beroep aangenomen. Ds. J. van der Leek te Zaltbommel, heeft liet beroep der Gereformeerde Kerk aan den Sloterweg onder deze gemeente aan genomen. o KATWIJK AAN DEN RIJN. Coöp. Boerenleenbank. De Coöp. Boerenleenbank alhier hield haar jaarvergadering in hotel „de Roskam" De opkomst was goed. De voorzitter de heer A. Kopelshoek opende de vergadering met een woord van welkom waarna de secretaris de heer J. v. d. Perk te notulen las. Deze werden goedgekeurd. Volgde het financieel verslag van den kassier waarvan wij hier een uit treksel laten volgen: Spaargelden. Het tegoed der inleggers was op 1 Jan. 1930 f. 131.461.27. nl 1930 is ingelegd f. 59.177.93, totaal ingelegd f. 190.639.20. In 1930 is teruggehaald f. 64.386.73. Het tegoed der spaarders was op 31 Dec. 1930 f. 126.252.47. Voorschotten. Het bedrag der uitstaande voorschotten was 1 Jan. 1930 f. 38.655. In 1930 is aan nieuwe voorschotten uitgegeven f,14.171.35. Tot. der voorschotten f. 52.826.35. In 1C30 is door voorschotnemers terugbetaald f. 10.255. Op 31 Dec. 1930 was er een schuld van voorschotnemers van f. 42.571.35. Loopende rekening met de leden. Per 1 Jan. 1930 was er een schuld in Rek. Crt. bij de leden f. 13.211.77. In het afgeloopen jaar is uitgegeven in Rek. Crt. aan de leden f. 160.452,33. Totaal uitgegeven in Loopende Rekening aan de leden f. 173.664.10. Ir. totaal is van de leden in Rek. Crt. ontvangen f. 143.2S6.96. Verschuldigd was per 31 Dec. 1930 door Rek. Crt.-houders f. 30.377.14. Loopende Rekening met de Centrale Bank. Het tegoed bij de Centrale 3ank was per 1 Jan. f. 80.404.94. In 1930 is gestort in Rek. Crt. bij de Centr. Bank f. 86.816.06. Totaal f. 167.221. In 1930 is opgenomen bij de Centrale Bank f. 112.487.09. Per 31 Der. 1930 was het tegoed bij de Centr. Bank f. 54.733.91. Het eindcijfer der ontvangsten bedroeg over 1930 f. 491.936.74. Het eindcijfer der uitgaven bedroeg over 1930 f. 485.775.43. Kassaldo per 31 Dec. 1930 f. 6.161.31. Ledental per 1 Jan. 1930 74. Ledental per 31 Dec. 1930 85 (9). Aantal Rek. Crt. houders 1 Jan. 1930 26. Aantal Rek. Crt.-houders 31 Dec. '30 35 (11) Aantai spaarders 31 Deo. 1930 285. Uit gegeven boekjes in 1930 11 (14). Winst over 1930 f. 661.82. Spaarbank f.50. Totaal f. 711.82. Reserve kas (behalve de winste van 1930) f. 7.267.67. Nadat de kassier nog eenige persoonlijke toelichting had gegeven werden reekenlng en Balans met alg. st. goedgekeurd. De winst werd bij de reserve gevoegd. Hierna volgde bestuursverkiezing. De aftredende heeren J. v. d. Perk iid van het bestuur en de heer H. Ravensbcrgen, lid van den Raad van toezicht werden met bijna alg. st. her kozen. De voorzitter deed de mededeeling dat de Bank spaarbusjes heeft aangekocht die gratis verstrekt worden. Op het boekje moet ais zekerheid voor het goed bewaren der busjes een bedrag van f. 2 als zeker heid blijven staan dat pas mag worden terugbetaald bij definitieve inlevering van het busje. De busjes worden alleen ten kantore der Bank geledigd. Deze mede deeling werd met instemming begroet. Vervolgens kwam ter sprake het voor Katwijk a. d. Rijn groote gevaar der weg- verlegging voor den tuinbouw, dus indirect voor de Bank, omdat hare leden hierbij groot belang hebben. Onbegrijpelijk werd het genoemd dat men een dorpsdeel iets dat een zeer gering belang voor een ander dorpsdeel staat. Vermoed wordt dat degenen die deze actie steunen met de plaatselijke toestanden te Katwijk a. d. Rijn met een breede Voorstraat zooals geen jflaats in de omgeving die heeft, niet bekend zijn. Een deel van liet dorp zou geheel geisoleerd worden; het gezellige verkeer in het dorp van auto's doch evenzoo van fietsers zou verdwijnen terwijl zeer velen de moeilijk heden en schade zouden ondervinden. Die Katwijk aan Zee zouden willen aandoen kunnen bijna evengoed de Commandeurslaan nemen die breed genoeg en een goede verkeersweg genoemd kan worden. Alge meen was men van meening dat alles gedaan moet worden om dit onheil voor Katwijk aan den Rijn af te wenden. Na nog enkele minder belangrijke op merkingen sloot de voorzitter de vergade ring met dank voor de aangename be sprekingen. KATWITK AAN ZEE. Nieuwe bloemenwinkel. Een nieuwe bloemenzaak is in een verbouwd woonhuis in de Badstraat geopend. De heer O. Strating kan direct alle bestellingen leveren. In zijn modern ingericht winkel heeft hij pal men, aronskelken, anjelieren, lelies en meerdere bloeiende planten voorradig. Ook levert hij alle moderne bloemwerken en maakt speciaal werk van bruidsbouquetten en grafwerk. Wij wenschen den eigenaar met zijn onderneming succes: VOORHOUT. BEZICHTIGING VAN HET WATERLEIDINGBEDRIJF. Verschillende toespraken. Zaterdagmiddag hebben de gemeente raadsleden en enkele genoodigden het waterleidingbedrijf dezer gemeente bezich tigd Om half vier opende de Burgemeester deze bijeenkomst op de raadzaal en sprak hij het welkom toe tot de heeren Irs. Gerber en Hoops, resp. Directeur en Inge nieur van de Industrieele Mij. „Mabeg" te Utrecht, welke Mij. den aanleg van het bedrijf heeft uitgevoerd, tot Ir. Driessen als Adviseur van de gemeente Voorhout en tot de raadsleden en amtenaren van het waterleidingbedrijf. Hierna begaf het gezelschap zich naar Noordwijkerhout waar het pompstation ligt. Het College van B. en W. voegde zich hier bij het gezelschap. Ir. Driessen, adviseur der gemeente Voorhout, en Ir. Hoops van de Mij. „Mabeg" verklaarden de genoodigden de werking van het pompstation en van de diverse machines die hiervoor benoodigd zijn. Na deze deskundige uiteenzetting en beproeving van de verschillende pompen enz. begaf het gezelschap zich thans wederom naar het gemeentehuis van Voor hout. waar men eenigen tijd bijeen bleef. De Burgemeester nam hierop wederom het woord en verwelkomde thans in de eerste plaats het college van B. en W. van Noordwijkerhout dat aan de uitnoo- diging gevolg had gegeven. Vervolgens memoreerde spreker, dat het Mei 1927 was toen hij met Ir. Driessen voor het eerst een samenkomst had om te geraken tot de besprekingen van het stichten van een eventueel waterleiding bedrijf. Door de medewerking, welke hij had van zijn wethouders en den Raad kwam al heel spoedig een plan tot stand en kon de stichting van de waterleiding der gemeente Voorhout tot een goed einde worden gebracht. Bij de uitvoering der werken heeft het gemeentebestuur steeds op prettige en goede wijze kunnen samen werken met de Mij. „Mabeg", die uitvoer ster was van deze werken. Was het ge meentebestuur soms lastig door het rich ten van vragen en dergelijke, betrekking hebbende op de uitvoering dezer werken, steeds bleef en werd de beste verstand houding tusschen uitvoerster en het ge meentebestuur gehandhaafd en bestendigd ja zelfs versterkt. Namens den Raad en B. en W. bracht spreker dan ook dank aan de Mij. „Mabeg" voor de uitvoering van deze werken op zulk een perfecte en royale wijze, waarvoor de Mij. bekend staat en hetgeen voor de gemeente Voorhout een waarborg was en zal blijven voor de goede functionneering van het bedrijf. De totstandkoming van het waterlei dingbedrijf is evenwel ook voor een groot gedeelte te danken aan den adviseur der gemeente, Ir. Driessen, die steeds paraat was om zijn adviezen uit te brengen in het belang der gemeente Voorhout en om toezicht uit te oefenen op den loop der werkzaamheden. Door zijn deskundige voorlichtingen door zijn activiteit ge durende de werkzaamheden, heeft hij de gemeente Voorhout belangrijke diensten bewezen, waarvoor spreker hem namens zijn wethouders en den Raad hartelijken dank betuigt en spreekt het vertrouwen uit. dat de gemeente Voorhout, indien zulks noodzakelijk mocht blijken, geen 349. De trap door den ezel hem gegeven, Kaatste den jongen snel terug. Hij werd nu teruggedreven. Tegen den directeursrug. De aanraking, het was begrijpelijk. Was zeker niet heel zacht. De rug van den directeur kraakte, De stoot kwam wat onverwacht. 350. De piloot en Pim bleven loopen. Tot men niet meer loopen kon. De hitte was dien dag ondraaglijk. En vreeselijk stak hen de zon. Gelukkig toen de avond daalde. Voelden zij zich als gered. Zij gingen onder een boom rusten Dikke varens vormden een bed. RECLAME. vergeefsch beroep op hem zal doen, wan neer zijn hulp gevraagd mocht worden. Oorspronkelijk lag het in de bedoeling van de gemeente Voorhout om een water leiding te stichten voor de gemeenten Voorhout en Noordwijkerhout. Daar even wel Noordwijkerhout gebonden was kon deze gemeenschappelijke stichting niet tot stand komen. Thans heeft de gemeente Noordwijkerhout evenwel een overeen komst met Voorhout gesloten, welke kan leiden om alsnog gemeenschappelijk het waterleidingbedrijf te exploiteeren. Van B. en W. van Noordwijkerhout, in welke gemeente het pompstation is ge legen, heeft Voorhout de volle medewer king mogen ondervinden bij de uitvoering van werken en is er steeds aangenaam en prettig samengewerkt. Spreker vertrouwt, dat deze samenwerking in de toekomst ook zoo moge blijven, omdat de gemeenten Noordwijkerhout en Voorhout op elkaar aangewezen zijn om het waterleidingbe drijf, hetwelk thans nog geheel van de gemeente Voorhout is, doch later gemeen schappelijk kan worden, in groei moge toe nemen. Ir. Driessen, die wegens familie-omstan digheden weg moest, sprak zijn dank uit aan den Raad voor het in hem gestelde vertrouwen Als adviseur uwer gemeente heb ik den Raad kunnen adviseeren om te geraken tot het nemen van de gewichtige besluiten tot het stichten van het water leidingbedrijf. Gij hebt die besluiten ge nomen en thans kunnen wij terugzien op den arbeid, die hiervoor noodzakelijk was. Aan het College van B. en W. bracht spre ker speciaal zijn dank, omdat hij hiermede dikwerf in aanraking kwam en samenge werkt heeft. Deze samenwerking is steeds op de juiste wijze en in de beste harmo nie geschied. B. en W. hebben de besluiten noodig voor den Raad steeds met de meeste zorg voorbereid en de totstand koming van het bedrijf is dan ook vooral aan dat college te danken. De voortvarend heid van den Burgemeester en de goede Inzichten van het college van B. en W. zijn de grondslagen, waarop het bedrijf in wording is gekomen. Spreker dankt den Burgemeester en de Wethouders voor hun prettige wijze van werken en voor het hem gegeven vertrouwen. Ten slotte bracht hij hulde aan de Mij. Mabeg voor de goede en zorgvuldige afwerking van al de werk zaamheden door haar verricht en voor de royale opvattingen, welke de Mij. hierbij getoond heeft. Den administrateur en technisch ambtenaar van het bedrijf bracht spreker dank voor de aangename wijze van samenwerking. De Directeur van de Industrieele Mij. „Mabeg" te Utrecht, de heer Gerber. stelde het op hoogen prijs met Ir. Hoops uttgenoodlgd te zijn voor deze bezichtiging van het waterleidingbedrijf, omdat voor hem hierin het bewijs is gelegen dat de werkzaamheden tot genoegen van den Raad, en B en W. der gemeente Voorhout zijn volbracht. De uitvoering der werk zaamheden mogen moeilijkheden hebben opgeleverd betreffende het aanbrengen van de verhkfrdingen voor de gegraven sleuven, doch dit neemt niet weg, dat steeds de aangename en beste verstand houding tusschen de gemeente, als aanbe- steedster en de Mij. „Mabeg" als uitvoer ster, der werkzaamheden bewaard is ge bleven. Spreker bracht dank aan B. en W. voor de aangename samenwerking en de medewerking van hen ondervonden. Het is evenwel niet alleen hieraan te danken, dat de voorgenomen stichting Is volbracht geworden, doch ook aan het goede inzicht, hetwelk de Raad heeft gehad, toen hij de besluiten ter beoordeeling van het col lege van B. en W. ontving. Spreker wenscht de gemeente Voorhout met zulk een raad geluk, omdat hij de belangen der gemeente weet te behartigen en hoopt, dat iet waterleidingbedrijf een goede toekomst tegemoet mag gaan. Hierna sprak Burgemeester van Iersel van Noordwijkerhout zijn dank uit over de ontvangen uitnoodiging, waarin de banden van samenwerking tusschen Voorhout en Noordwijkerhout, betreffende de water voorziening dezer gemeenten, strakker en beter ziet aangehaald. Dat de oorspronke lijke opzet van een gemeenschappelijke waterleiding voor Voorhout en Noordwij kerhout geen doorgang heeft gevonden is ntet te wijten aan Noordwijkerhout, doch aan Ged. Staten dezer provincie, die de gemeente Noordwijkerhout hield aan het contract met de gemeente Noordwijk ten dien opzichte aangegaan. De gemeen schappelijke samenwerking is steeds goed en zal naar spreker hoopt in de toekomst eveneens zoo blijven, in het belang der beide gemeenten. Aan de Mij. „Mabeg" brengt hij hulde voor de loyale wijze van uitvoering der werkzaamheden en spreekt zijn verwondering er over uit voor het ge- heele bedrijf, doch vooral voor het tech nisch gedeelte betrekking hebbende op de waterwinning en distributie hiervan. Wethouder van der Laan zegt als wet houder de wordingsgeschiedenis van het waterleidingbedrijf in zijn geheel te heb ben medegemaakt. De voorlichting en adviezen van Ir. Driessen en het verkregen contract met de Mij. Mabeg hebben B. en W. doen besluiten om bij den Raad met voorstellen tot drinkwatervoorziening te komen. De Raad moest besluiten tot stichting van het waterleidingbedrijf, doch moest zijn vertrouwen schenken aan adviseurs en dit waren zoowel den Ge meentelijken adviseur, Ir. Driessen als den heer Ir. Hoops van de Mij. „Mabeg". Ir. Driessen kwam op voor de belangen der gemeente Voorhout en Ir. Hoops trachtte de gemeente op de meest beste wijze van waterleiding te voorzien. Zoowel aan Ir. Driessen als aan de Mij. „Mabeg" moest de gemeente het vertrouwen schenken, omdat zij de menschen waren, die de werkzaamheden en de voorbereidingen daartoe, zoowel wat betreft de technische als de andere, moesten uitvoeren. Voordat B. en W. evenwel met voorstellen kwamen hebben zij onderzoekingen gedaan, op welke wijze de watervoorziening zou plaats hebben en of de rendabiliteit wel vol doende zou wezen, waartoe zij zich hebben begeven naar de watervoorzieningen van Geldermalsen en West Utrecht. De bezich tiging hiervan gaf hen den doorslag om zich met het volste vertrouwen te wenden tot de Maatschappij „Mabeg", omdat deze werken getuigden van den goeden naam der Maatschappij en van de goede afwer king der werkzaamheden. Spreker brengt zijn hartelijken en oprechten dank uit aan Ir. Driessen als adviseur der gemeente en aan de Mij. Mabeg voor de solide en vol maakte afwerking van alle werkzaam heden, verbonden aan de stichting van het waterleidingbedrijf dezer gemeente. Spre ker zegt, dat Voorhout steeds bereid is te vinden om de gemeentebesturen, die plan nen hebben of maken zullen om over te gaan tot gelijke stichting in staat te stel len de bezichtiging van het bedrijf en de werking ervan te komen zien. Hierop sloot de Burgemeester, na eerst nog dank gebracht te hebben aan den heer de Bekker. Administrateur en den heer P. N. Vester, technisch-ambtenaar van het bedrijf, voor de vele werkzaamheden reeds door hen verricht en in de toekomst nog door hen te verrichten, deze bijeenkomst. Van de gelegenheid maakten de raads leden gebruik om het raadhuis, dat ver bouwd is te bezichtigen. Geslaagd Concert. Zaterdagavond heeft de Muziekvereni ging „St. Cecilia" alhier, haar eerste con cert gegeven in de gemeentelijke muziek tent. De belangstelling voor dit concert was groot en de gegeven nummers vielen zeer in den smaak, hetgeen het herhaalde applaus getuigde. Ongetwijfeld kan de vereeniging op een goed geslaagd concert terugzien. ZOETERWOUDE. Autobotsing. Op den Hoogen Rijndijk had een botsing plaats tusschen een personen auto bestuurd door N. v. D. en een vracht auto van den heer van Veen alhier. Beide auto's werden zwaar beschadigd en moesten weggesleept worden. Volgens ooggetuigen zou v. V. de schuldige zijn, tegen wien dan ook proces-verbaal is opgemaakt. Visschcn verboden. Tegen een groot aantal hengelaars (mee- rendeels Hagenaars) is door de politie alhier proces-verbaal opgemaakt wegens visschen in verboden tijd. Hun hengels werden alle in beslag genomen: Door den kruidenier W. J. Zw. a. d. Rijndijk alhier is Dij de politie aangifte gedaan van het feit, dat van hem een gouden horloge, dat hij in reparatie had gegeven, verduisterd is. De politie stelt een ónder- zoek in. In de week van 1116 Mei zijn in Neder land uitgesproken 50 faillissementen. Steunt, bij gelijken prijs h De Nederlandsche Industrie. Hiermede dient gij Uw lanl En bestrijdt gij de uierkloi VOOR DINSDAG 19 MEI. Hilversum (298 M.) Uitsl. AVRO-n ding 8.009.50: Gramofoonplata 10.0010.15: Morgenwijding - 12.00: AVRO-kwartet onder van D. Groeneveld 12.00—2.00:1 Lajos en zijn orkest. Refreinzang I Scholte 2.00—2.30: Nonnie Wien „In en om Cairo" en „In het Kloosta dansende Derwischen" 3.004.00 Sl cursus 4.004.30: Kamermuziek het Concertgebouwtrio 4.305.30:1 deruurtje 5.307.00: Omroeporkl 1. v. N. Treep 7.00: Engelsche lesl Fry 7.308.00: MuziekhalfuurtjeI W. Pijper 8.00: P. Aerts: „De teJ stelling van de Mij. Rembrandt ie) Sted. Museum A'dam" 8.15 Aansluiting Concertgebouw Amsteritf 10.30: Vaz Dias 10.45—12.00: On platen. Huizen (1875 M.) Uitsl. KRO-uitzd 8.009.15: Gramofoonpl. - 10—11.301 mofoonplaten 11.3012.00: Godsd.) uurtje Pastoor Perquin - 12.00—12.1)1 litieberichten 12.151.45: Concert trio o. 1. v. P. Lustenhouwer 1.41 Gramofoonpl. 2.003.00 Vrouzenuj 3.003.30: Gramofoonpl. 4.6" Gramofoonpl. 5.005.30: Concert I Kunst-Ensemble o. 1. v. P. Lustenhof 6.30—7.00: Rector H B. Laurf „Pinksteren". 7.00' Th. Arts: „Zieke! pleging" 7.30: Politieber. 7 45: bondskwartiertje 8.00: Gramofoo 8.1511.00: Aansl. Gem. Conce Haarlem. KRO-orkest o. 1. v. J. mej. iJ. Immink (sopraan', 11.00-!) Gramofoonpl. Daventry (1554.4 M.) 10.35: .Morgei ding 11.05: Bijeenkomst 12.20:1 zing. 12.35: Orgelspel door E. Hel 120: Orkestconcert 2.15: Telen" 2.25: Uitz. voor scholen 4.50: concert 5.35: Kinderuurtje -] Lezing 6.35: Berichten 7.00: T door Mary Ogden en Herbert Heyoq 7.20: Lezing 7.45: Lezing 8.(6:1 kestconcert 8.20: Lezing 8.50:J volg concert 9 20: Berichten L Berichten 9.40: Lezing 10.00' 11 10.35: „Die Walküre" van Rich KJ fderde bedrijf i 11.4512.20 muziek. Parijs „Radio Parijs" '1725 M.) Gramofoonpl 12.50: Gramofoonpll I.25: Gramofoonpl. 6.20: Gramolof 8.20: Gramofoonpl. Langenberg (473 M.) 7.25—8.20: Gril foonpl. 10.35—11.20: Gramofoonpl* 12.30: Gramofoonpl. 1.25—2.50: Of concert 5.206.20: Orkestconcert I zang 8.209.00: Zang door Mm) koor 9.10: Orkestconcert en puf Kalundborg 1153 M. 12.20—2.20: OriJ concert 3.20—5.20: Orkestconctfj declamatie 8.209.50: Radlo-Too 9.5010.05: Liederen-voordracht II.05: Orkestconcert en zang - 12.50: Dansmuziek. Brussel 508.5 en 338.2 M.: 508.5 M l Orkestconcert 6.05: Kindermin.'' I 8.20' Orkestconcert en zang M*!! serie 9.20: Vervolg concert - 5.20: Orkestconcert 6.05: Klndcjl 6.50: Gramofoonpl. 8.20: „Fm"' Gounod (op gramofoonpl.). Zeesen 1635 M. 5.50: Gymnii^J Gramofoonpl. 10.3012.20: Lf 12.201.15: Gramofoonpl. I'm"! Berichten 2.20—3.20: Gramofo»! 3.20—4.50: Lezingen 4.50—5 50MJT 5.508.20: Lezingen 8.20 microfoon door Brandenburg Blaasconcert 10.45: Lezing e"® ten. Daarna tot 12.20: OrkestcoiK*',!

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 10