M.H. VAN HOOI HET GESTOLEN LUCHTBALLONNETJE «f DE GESCHIEDENIS VAN TWEE DEUGNIfl ...service croud waard SPHINX UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. BREESTRAAT151153 E Eigen Dessins. ALPHEN. Dc candidatenlijsten. Bij de gisteren voor de a.s. gemeente raadsverkiezing, welke is bepaald op 17 Juni, gehouden candidaatstelling werden door de verschillende kiesvereenigingen 6 lijsten ingeleverd met de navolgende daar op gestelde candidaten, t. w.: Anti Rev. Partij: 1. G. M. Herngreen, aitr.; 2. A. den Ouden, aftr.; 3. B. van 't Riet, aitr.; 4. F. v. Muiswinkel, aftr.; 5. G. Klok; 6. W. Geerlof; 7. W. de Graaf; 8. T. Scheer; 9. H. v. d. Pol; 10. C. Verduyn; 11. D. Raaphorst Sr. S.D.A.P.: 1. C. den Uijl, aftr.; 2. J. N. Engelsman; 3. P. J. Koelewijn; 4. Hout- man-v. d. Schee; 5. Ant. Bijl; 6. S. Groe nendijk; 7. H. v. Woudenberg; 8. G. Ver- kley. Chr. Hist. Unie: 1. Joh. v. Leeuwen, af tredend; 2. W. J. Sprey, aftr.; 3. C. Koren aftr.; 4. J. H. Ruting, aftr.; 5. P. Ver donk; 6. B. Sprey; 7. Jac. Los; 8. J. van Brummen; 9. C. v. Galen; 10. W. Bol; 11. J. W. v. Muiswinkel 12. A. Breedijk. Staatk. Geref. Partij: 1. G Bergshoef, aftr.; 2. D. v. Leeuwen; 3. J. de Knijf. R. Kath. Staatspartij: 1. J. L. H. Boe ren, aftr.; 2. Th. Cocx, aftr.; 3. H. G. Veltman, aftr.: 4. M. Hoogeveen; 5. A. P. Ruyssenaars; 6. A. Breukel; 7. Chr. Kem pen; 8. S. v. Leeuwen. Door de vrijz. kiesver. en vrijz. dem. bond werd gezamenlijk een lijst ingele verd met de navolgende candidaten: 1. D ten Catc- Brouwer, aftr2. W. Lam, aftr.; 3 H. v. Kleef; 4 Jac. Groene- veld; 5. L. v. d. Leek; 6. W. den Hertog Azn.; 7. B. Lam; 8. G. v. d. Kolk; 9. L. v. Leeuwen; 10. W. v. Loon; 11. Jac. Booy; 12. H. Smit; 13. L. Schouten J.Rzn.; 14. J. Nagtegaal; 15. Joh. de Bruin; 16. B. P. Rietveld: 17. W. v. d. Wei; 18. J Zondag; 19. P. Zuidam- Kranige redding. Gistermorgen had een 10-jarig zoontje van den winkelier A. J. K. in de Raadhuis straat het ongeluk in den Rijn te vallen. Het kind. dat weldra een eind van den kant wegdreef, was niet in staat zichzelf te redden, terwijl ook omstanders, die op het hulpgeroep kwamen toesnellen niets konden uitrichten, totdat plotseling de groentekoopman M. Krumpelman aan kwam, die zonder zich te bedenken ge kleed te water sprong en niet dan na veel moeite het kind behouden aan den wal wist te brengen, waar vele handen beiden spoedig op het droge brachten. Een woord van hulde is hier zeer zeker op zijn plaats aan den dapperen groente- koopman door wiens kranige redding het kind van een zekeren dood werd gered. Oplichting. Door den koopman J. N. E. werd bij de politie aangifte gedaan van het feit, dat hij door J. C. K, eveneens wonende al hier werd opgelicht voor een bedrag van f. 29.80 K. had voorgegeven goederen voor E. te zullen, koopen, doch hieraan werd door hem niet voldaan. Aanrijdingen. Toen de aannemer A. V. uit Zwammer- dam gistermiddag met zijn personenauto stilstond tusschen de bruggen over de Gouwe aan Gouwsluis, werd zijn wagen aangereden door een groentenauto. Beide wagens geraakten hierdoor klem, terwijl de personenauto aan de linkerzijde werd beschadigd. Zoodra de wagens vrij ge maakt waren, reed de groentenauto door. V. deed aangifte bij de politie. Nummer en letter der aanrijdende auto zijn bij de politie bekend. Tegen den bestuurder van dezelfde groentenauto werd eveneens aan gifte bij de politie gedaan van het feit, dat hij, staande in deze gemeente voor het Postkantoor goederen had overgela den en hierbij den weg met groenteafval en papier had verontreinigd. Door een bestuurder van een personen auto gemerkt H 85313 werd op den Hee- renweg een zoontje van H. P. aangereden, waardoor het kereltje een been brak en onmiddellijk heelkundige behandeling moest worden ingeroepen. ALKEMADE. Candidaatstelling. Bij den voorzitter van het hoofdstem bureau in deze gemeente zijn ingeleverd 7 candidatenlijsten t.w.: R.K. Partij uit Oude-Wetering: G. H. Rotteveel, J. Penning de Vries en P. de Jeu. R.K. Partij uit Roelofarendsveen: P.de Jong, P. C. G. van Dooren. J. J. de Ko ning. W. Rietbroek, J. P. Hogenboom, P. J. Spruijt, A. van der Meer, E. Elstgeest, P. H Huigsloot. en H. Hoogenboom. R.K. Partij uit Nieuwe-Wetering: C. Bontje. J. A. van den Broek, en J. H. Straathof. R.K. Partij uit Rijpwètering: P. J. Heemskerk, S. Strijk, J. Th. Juffermans, H. van Rijn en R. G. Straathof. R.K. Partij uit Oud-Ade: J. S. Pennings J. Clemens, W. Chr. van der Geest, J. W. M. Hogenboom. J. Opdam en W. Dissel dorp. A.R. Partij: J. Verweij, G. Meijer, J. W. Lagcrweij, T. Roeloffs en D. v. Nieuwkoop. Chr. Hist. PartijJ. N. Los, A. van dei- Bijl, M. Los, H. J. Reinink, K. Edskes, C.' P de Graaf en S. van Beek. HAZERSWOUDE. Vergadering Coöp. Boerenleenbank. Alhier werd door de Coöp. Boerenleen bank „Hazerswoude-Koudekerk" de alge- meene vergadering gehouden. Wegens ziekte van den heer Veelenturf werd de vergadering geleid door den voor zitter van den raad van toezicht, den heer Ant. van Egmond. In zijn openingsrede, waarin hij alle aanwezigen welkom heette, herinnerde hij aan het gemis aan de be stuurstafel van den heer Veelenturf, welke door een ernstige ziekte verhinderd is de vergadering bij te wonen en welke steeds de laatste jaren, als voorzitter van het be stuur de leiding had van de algemeene vergadering. Tevens betuigde spr. zijn deelneming wegens het overlijden van den oud-kassier, den heer W v. d. Poel, die gedurende de jaren dat hij kassier is ge weest. vanaf de oprichting der bank in 1899 tot en met het jaar 1922, zooveel heeft bijgedragen om de belangen der bank te behartigen. Vervolgens was aan de orde verkiezing wegens periodieke aftreding. De heer W. Lommerse werd herkozen als lid van den raad van toezicht en de heeren A. P. Hey- ker en K. Reyneveld als leden van het bestuur, allen met groote meerderheid van stemmen. Hierna werd door den kassier een verslag uitgebracht betreffende de rekening en balans over het afgeloopen jaar, waaraan wij het volgende ontleenen: Aan spaargelden werd ingelegd f 740.086,45 en terugbetaald f. 812,287,48. In den loop van het jaar werden 167 nieuwe spaar bankboekjes uitgereikt, terwijl 72 boekjes werden ingetrokken. Op het einde van het jaar waren 1193 spaarbankboekjes- in om loop. Aan voorschotten werd verstrekt f. 197.950 en terugbetaald f. 231.798,17. Op het einde van het jaar waren er 212 voor schotnemers. In loopende rekening werd ontvangen f. 941.287,94 en uitgegeven f. 940.871,86. Op het einde van het jaar waren er 85 reke ning-courant-houders. Van de Centrale Raiffeisenbank te Utrecht werd ontvangen f. 548,276,84; op gezonden werd f. 505.027,32. De balans geeft aan: Actief: kas per 31 Dec. 1930 f. 30.206,53, uitstaande voorschot ten f59J.326,83, loopende rekening f. 251.530,60, Centr. Raiffeisenb. f22.847,29. effecten f. 133.685. meubilair f. 1.diverse rekeningen f. 7302,01, nog te vorderen rente f. 3493,29, onverschenen rente van effecten f. 1583,75. Passief: schuld aan de spaarbank f. 968.160,06, loopende rekening f. 39.850,64, reservefonds f. 31.444,28, fonds personeelsbelangen f. 1017,50, verschuldigde rente termijn-deposito's f. 4260,08, saldo winst f. 3245,74. Verlies- en winstrekening: Credit: rente van voorschotten, loopende rekening en effecten f. 53.587,21, diverse ontvangsten f. 629.57, nog te vorderen rente van voor schotten f. 3493,29, idem van effecten f. 1583,75. Debet: rente spaarb. f39.773,58, in loopende rekening f, 1.716,74 afschrij vingen f. 1070,89, diverse uitg. f. 9226,79, verschuldigde rente van termijn-deposito's f. 4260,08, saldo winst f. 3245,74, Na nog enkele huishoudelijke besprekin gen en een geanimeerde rondvraag, volgde sluiting der vergadering. In de vergadering van het bestuur en stemgerechtigde Ingelanden van de Ha- zerswoudsche Droogmakerij werden met groote meerderheid van stemmen tot Heemraden herkozen de heeren J. K van der Maas en Jb. Bol. LEIMUIDEN. De candidatenlijsten. Voor de op 17 Juni a.s. te houden ver kiezingen voor den gemeenteraad zijn de volgende candidatenlijsten ingeleverd. Prot. Kiezers. - 1. J. van Dam Sr., 2. J. de Rijk Lzn., 3. H. Heenk, 4. P. Rietdijk, 5. J. G. de Raadt, 6, A. van Loon, 7. Ph, Muys, 8, KI Ruyterman, 9. KI. Vreeken, 10. Adr. Treur, 11. D. C. Molenaar, 12. KI. Duyser. R.-K. Staatspartij. - 1. J. A. Bernard; 2. W. Koot Kzn., 3. H. J. Visser. 4. J, J. Hoo- gervorst, 5. J. J. Straathof, 6, P. M. van der Zon, 7. A. Hijdra. NIEUWKOOP. De candidatenlijsten. Voor den gemeenteraad zijn de navol gende candidatenlijsten ingediend: R.K. Partij: Th. v. Leeuwen, S. Splinter, Th. Mourits, A. J. Verhaar, A. v. Houten, J. Baas, J. Eijs, P. de Jong, E. J. Pouw, Jac. Pieterse cn J. L. van der Zwet. Aparte lijst voor A. J. den Hartog en aparte lijst voor W. J. Verhage. Anti- Rev. Partij: P. Stam, B. A. C. Zaal, •J D. Aartse, J. H. Noordegraaf, J. van Tienhoven en P. Kapteijn. Christ. Hist. Unie: C. Breedijk, A. van Wijngaarden, A. Oskam, P. Huisman, Joh. Bon, T. Bloos, P. C. ten Hake, H. de Jong, C. Verkuil cn O. Schellingerhont Lib. Partij: P. Augustinus, J. O. Zwart, N. Bodegraven, W. Verlooij, L. v. Leeuwen ■lzn., L. de Pater, G. Zwart, 1. J. v. Varik, N. Tijsterman en P. Bodegraven. Vrijzinnige Partij: K. Sloof, A. Woelders, P. van Hemert en P. van der Kraan. NIEUWVEEN. 343 En tot besluit van de pijnlijke les, Begon hij nu Wim te trappen. Laat ik jou, riep hij, nog altijd even woest. Nooit weer bij mijn circus betrappen. En Wim kreeg aan het eind een stevigen trap Die hem ver weg deed springen. De directeur riep hem nog even na, Doe nooit meer slechte dingen. 344 Het straffen van blanken deden ze graag. Dat was voor hen een pretje. Het slaan met zweepen op het blanke lijf. Vonden ze een heerlijk verzetje. De piloot en Pim, 't bovenlijf ontbloot, Werden gebonden met riemen. En de beulen haden veel plezier, Nu konden de zweepen striemen. RECLAME. ROELOFARENDSVEEN. Tentoonstelling R.K. Vakschool. Dezer dagen had weder de halfjaarljjk- sche tentoonstelling plaats van de R.K. Vakschool voor meisjes alhier. Deze ten toonstelling is interessant om de vele nuttige en fraaie handwerken door de meisjes zoo keurig vervaardigd. Begin nende bij de zes klassen der lagere school is het al dadelijk een lust te zien hoe netjes en frisch alles er uit ziet. Bovenal is er gestreefd naar het nuttige; de klee- dingstukken zijn zóó gekozen, dat ze ook werkelijk gebruikt en nagemaakt kunnen wprden. Dit is ook het geval bij wat de meisjes van de Vakschool onder bekwame leiding hebben tot stand gebracht TER-AAR. Gemeenteraadsverkiezing. De uitslag der stemming voor de gros lijst der R.-K. kiesvereeniging voor de a.s. candidaatstelling luidt als volgt: 1. H. S. Ran, 2. C. Hoogervorst. 3. W. C. Bokkestijn 4. J, de Boer, 5. Ant. Vink. Ernstig ongeluk. Onzen plaatsgenoot A. Kesting overkwam een ernstig ongeluk. Toen hij met zijn groentenauto bij de veiling kwam, ge raakten de ledige kisten aan het schui ven, waardoor K van de auto viel. Hij be kwam een sleutelbeen-fractuur en een groote wond aan het hoofd. Direct is de ongelukkige naar het ziekenhuis vervoerd. De stemming voor de gemeenteraads verkiezing zal gehouden worden Vrijdag 19 Juni a.s. o RITNSATERWOUDE. De candidatenlijsten. Voor de op 10 Juni a s. te houden ver kiezing voor leden van den gemeenteraad, zijn de navolgende candidatenlijsten inge leverd: R.-K. Staatspartij. - 1. W. Compeer. 2. N. Disseldorp. 3. S. J. Visser, 4, H. L. Heems kerk, 5. A. Th. de Boer, 6. H. J. Heins, 7. Chr. Verhaar. Protestantsche Kiezers. - 1. A. 'van der Knijff (C.-H.l2. G. Eikelenboom (C.-H.). Protestantsche Kiezers. - 1, J. A. de Bruijn (C.-H i, 2 P. Jansen (A.-R.), 3. C. van Tol Lib.4. W. Dorrepaal (Lib.). 5. R. Kroon (C.-H.), 6 E. Geertsema (Lib.), 7. Johannes van Iperen (A.-R.), 8. P. E. Donker (C.-H.). Verg. Mij. tot Nut van 't Algemeen. In de gehouden vergadering van leden van het Departement Rijnzaterwoude van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen is de heer F. van der Breggen benoemd tot eere-lid, voor het vele door hem in het belang van het Departement verricht. De heer H. Schoo werd benoemd tot com missaris van de spaarbank van het depar tement voor Oude-Wetering in de vacature C. J. Kooy. De heer G. van Driel werd herbenoemd tot bestuurslid van het Departement. Ernstig ongeval. Zekere V. uit Mijdrecht liefste in slaat van dronkenschap langs het Aarkanaal, hij viel en sloeg met zijn hoofd tegen dc bazalt glooiing, waarna hij in het kanaal terecht kwam. V. werd in bewusteloozen toestand door hem achterop rijdende personen naar de naastbijzijnde woning vervoerd, waar dr. Quartet er in slaagde dc levensgeesten weer op te wekken zoodat de man naar zijn woonplaats kon worden vervoerd. Been gebroken. Een dochtertje van den heer L. geraakte i langs den kanaalweg haar stuur kwijt en I viel in den diepen langs den weg liggenden berm. De gewaarschuwde geneesheer, dr. Post constateerde beenbreuk en zond het meisje naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden, waar men echter haar opname niet nood zakelijk achtte. R.-K. Kiesvereeniging. Naar aanleiding van een ingekomen adres van meer dan 25 leden dezer kiesvereeniging die een buitengewone vergadering wensch- ten, had een rumoerige bijeenkomst plaats in café Verhoef. De voorzitter, de heer W. Togni, opende de vergadering met woorden van welkom, speciaal aan de drie aanwezige leden van het Kringbestuur. Na voorlezing der notulen door secre taris Markman kwam vervolgens aan de orde het punt waarvoor deze vergadering speciaal belegd was, n I. de gehouden stem ming voor de groslijst. Bij deze stemming zouden enkele onregelmatigheden hebben plaats gehad, waarom de onderteekenaars van het ingekomen verzoek herstemming wenschten. Over dit punt werden zeer heftige dis cussies gevoerd, doch de voorzitter slaagde er in de leiding in handen te houden. Tenslotte zegde het bestuur toe na de verkiezingen té zullen aftreden, hoewel de meerderheid met het bestuur homogeen bleek te zijn. 't Was reeds laat, toen deze rumoerige vergadering uiteen ging. Naar wij vernemen zal door een groep Roomsch-Katholieken een afzonderlijke can- didatenlijst worden ingediend, naast de officieele lijst van de kiesvereeniging. Echter blijven de candidaten van de kiesvereeniging alle gehandhaafd. Uit vrachtauto gevallen. K. uit Nieuwveen die achter in een rijdende vrachtauto stond viel, doordat deze tegen een andere auto aanbotste achter over op den weg en moest met verschillende fracturen naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden worden vervoerd. Gemeentebelangen: G. van Lange (aftr.) A. den Boon; L. Slooten; J. L. Caspers; G. Alblas. Chr. Hist.: J. G. Herfst (aftr.); Joh. Visser (aftr.); Abr. Vis (aftr.); N. Krab bendam; G. van der Loo; A. Oudijk DJzn.; H. Jansen; Jac. van der Heijden: C. Jongenburger; B. Verheul, Roomsch-Kath.: Th. Zoethoutmaar (aftr.); A. P Bakker; A. P. den Blanken; W. Matze; J. Sluijs; B. A. van Rooselaar. Vrijheidsbond en Plattelandersbond: M. Hijkoop JFzn. (aftr.); G. W. C. van Dort Kroon: C. P. Broer; F. T. van der Torren Veendorp; Joh. Oudijk Azn.; C. Breedijk Jr.; H. D. van de Weerdt; Jac. van Leeuwen. Bedrijfsongevallen. In deze gemeente, met zijn groote in dustrie, gebeuren steeds veel bedrijfsonge vallen. A. V. beknelde drie vingers op zeer ernstige wijze en de B. geraakte met een zijner vingers in een persmachine. De vinger werd geheel verpletterd. WADDINXVEEN. De Candidatenlijsten. De volgende lijsten zijn voor de a.s. Gemeenteraadsverkiezing ingediend Anti-Rev.: Jac. van Tol (aftr.); M. D. Brem.i er; A. Kempkes; A. Wagensveld: A. Boonstoppel; C. Hoogendoorn: B. J. van Rhijn Sr.; H. Kuiper. I S.D.A.P.: C. J Fafianie (aftr.); J. Th. j van Ardenne (aftr.); M. Schouten; S. Pille; Adi. Bonefaas; H. van Egdom; C. I Tol; A. C. Quint. Staatk, Geref. Partij: P. van den Berg (aftr.); P Molenaar; J. A Modderkolk; J. Mulder; C. van Elswijk Groep Herv Kiezers: T. A. van der Hee (aftr.); C. Binnenkade: D. Rijneveld; V/. A. Sliedrecht. WARMOND. De Candidatenlijsten. Bij den voorzitter van het hoofdstem bureau zijn de navolgende candidatenlijs ten ingediend: R. K. lijst 1. C. Zwetsloot; 2. H. J. Weyers; 3. C. van Schie: 4. J. L. M. Bak ker; 5. G Onderwater; 6. H. v. Hulst; 7. J. van Egmond; 8. M. J. Hogeboom; 9. J. M. J. de Greef; 10. A. J. van Stijn; 11. C. M. J. Machen; 12. C. M. van Stijn Sr. Christ. Hist, en Anti Rev. lijst (gecom bineerd 1. C. Breedijk; 2. J. Dekker; 3. M Kool; 4. P. v. d. Heyden; 5. K. van Leeuwen; 6. H Amersfoort; 7. J. Uit den Boogaard. Vrije lijst 1. Alb. Oudshoorn; 2. G. J. Pijnacker Hordijk; 3. J. Heitlager. Dc nieuwe Politieboot. De door de gemeente aangekochte i nieuwe politieboot is thans gereed geko- men en reeds aangekomen. De boot, die geheel gebouwd is op de werf van de firma Vis Azn. te Waddinxveen, ziet er keurig uit. Met den bouw is vooral reke ning gehouden met de eischen, die aan een dergelijke boot gesteld moeten wor den. zoowel wat betreft inrichting als snelheid. Voorwaar een mooie aanwinst voor de gemeente! De gemeente in donker. Gisteren is zoowel overdag, als 's avonds en 's nachts ons dorp verstoken geweest van electrische stroom. Toen gistermor gen tegen elf uur het euvel werd ontdekt, meende men oorspronkelijk dat het de fect gezocht moest worden in de voedings zuil van het dorp. Na eenig zoeken kwam evenwel vast te staan dat storing werd veroorzaakt door een fout in den hoog spanningskabel. Met man en macht is toen door het personeel van de Stedelijke Lichtfabrieken uit Leiden gewerkt aan het herstel en hedenmorgen hoopte men, na den geheelen nacht te hebben doorge werkt, de storing te kunnen opheffen. Met zijn vele kaarsjes en petroleumlampen had het dorp weer het aanzien van een kwart eeuw geleden. o— WASSENAAR. Tuinbouwver. „Wassenaar en Omstreken". De tuinbouwver. „Wassenaar en Omstre ken" hield in het Wapen van Leiden eene ledenvergadering. Bij ontstentenis van den voorzitter, werd deze vergadering door den w.n. voorzitter, den heer P. Zegwaard met een kort woord geopend waarbij hij tot uiting bracht, dat het ingezondene verre de verwachtingen heeft overtroffen. Nadat vervolgens nog eenige personen in het bijzonder welkom waren geheeten, o.a. de eere-voorzitter de heer C van Drent, las hierop de heer Sjouke, Penningmeester, de notulen voor daar de secretaris door een ernstig ver keersongeval in een ziekeninrichting moest worden opgenomen. Vervolgens werden tot juryleden benoemd de heeren A. Duivenvoorden, K. Honing eD H. C. Voorhoeve. Een 2-tal candidaatleden werden hierSp met alg. st. aangenomen. Hierna volgde voorlezing door den in zender den lieer van Vulpen de met een eersten en tweeden prijs bekroonde op stellen resp. over „Hoe kweek geheele jaar sla" en „hoe kweek i planten", cultuur Cineraria's. Na de pauze bracht bij monde heer K. Honiftg de jury versl de gehouden keuring. Voor prijsvraag I, luidende 4 soork variëteiten bloeiende heestertakken tas ten hoogste 5 takken werden toegeke, de heeren .D A. de Rooy, le pr Sietinga en N. Tiemstra, 2e prijs en da N. van den Heuvel, 3de prijs. Voor prijsvraag II, luidende de bo groep bloeiende voorjaarsplanten m hoogste 25 stuks werden aan dc (f D. de Gans en H. Tiemstra ieder ecu prijs toegekend. Voor het puntenstelsel vermerte heeren C. Filius met Cineraria Muit wit 8; idem rose 9, idem zalmklea punten; Adianthum Gloriosum 10 punter lof; Saintpaulia Ionantha Grandltlora P. Zegwaard met Lycasta Oromatics Cr. A. Henkes met komkommers Oi Spiers 10 punten met lof; een v» mengde Lathyrus Preaeco.x 9 punk Sientinga met Microlepia Platipbylla croton 10 p.; Vanda tricoler v. Suar p. met lof; Nicularum Meyendorier Catleya Mendelli 9 p.; winterviolier V dame 8 p.; Keizer violier rood 9 p.; fraga Cotyleden pyramidalis 8 p.: zanthus Wisse Ionensis 9 p.: Gr Verucosa 10 p. Na bespreking van eenige huishoud zaken volgde sluiting. De Candidatenlijsten. Bij den voorzitter van het hooié bureau ter verkiezing van leden tï gemeenteraad zijn de navolgende b datenlijsten ingediend: Vrijzinnige Partij 1. D. T. Ruys; M. Drop; 3. J. H. Kiewiet de Jonge; Boichel; 5. H. B. Wildt Meyboom; S W. K. von Weiier; 7. E. C. A. Linse; M. Lankhorst geb. Verweij9. C. J. Colthof f; 10. F. C. H. Hirschman; M. A. H. Semmelink geb. Simon; 1 van Schaik geb. Dobbelmann; 13. F. Praag; 14. H. J. Mulder. A.R. en C.H. Partij 1. G. J. W! Stoel; 2. M. A. D. H. Schalenkamp; Ph. J. Idenburg; 4. C. van Tol; 5. B. kema; 6. dr. J. H. Verloop; 7. O. ra Marei; 8 G. Ph. Wielinga; 9. J. C. voet; 10. A. Prins; 11. J. P. Hiiner;! H. L. V. Valter. S. D. A. P. 1. W. Boender; 2.1 Simonsz; 3. C. Stolk; 4. G. BloemeB J. R. W. Janzee; 6. L. Boender geb.f man. R.K. Staatspartij 1. G. P. v Leeuwen; 2. J. H. Kimman; 3. G..4 Leijenhorst: 4. C. C. van der Krot, L. Rooijakkers; 6. H. G. Hendriks; L F. Prins; 8. A. Berbee; 9. P. M. We® 10. L A, van den Berg; 11. A. H. S Nijenhuis; 12. H. J. Dieben. Chr. Volkspartij 1. Dirk van B veld Sr.; 2. T. J. van der Vees;' Marbus. Botsing tusschen motorrijders. Gisteren heeft alhier op den W naarscheweg een aanrijding plaatse tusschen een motorrijwiel, bestuurd den tuinman J. v. d. B. uit Wasserij een motordriewieler, vermoedelijk volge van onvoorzichtig rijden door B. In bewusteloozen toestand is d' v. d. B„ die een schedelfractuur hen naar het Militair Hospitaal overgew RECLAME. E Per expresse ontvangen ZELFBINDERS 2 Natuur Zijde, geheel uit eén SS Méér elastisch, zonder Per stuk fl. 3" fïlIHlillillllllllllllllilllllllllllll"111^

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 10