Bij Pijnen BUITENLAND. LAATSTE BERICHTEN. BEURSOVERZICHT. Advertentiën. WEERBERICHT. Barometerstand. dikke pijltje geeft den stand aan Jjdemnlddag 3 uur. Lt dunne pijltje geeft den stand aan jstermlddag 3 uur. -termiddag 3 uur: 760. fcnmlddag 2 uur: 766. 1EUKAF1SCH WEERBERICHT laamemlng ln den morgen van Jf« Mei, medegedeeld door het |ned Meteorol Instituut te De Bildt. „te stand 771.9 te Janmayen. Jste stand 755.4 te Vardoe. ketting tot den avond van 10 Mei foe tot matige, veranderlijke wind, fit Zuidelijke richtingen. Tijdelijk '0d. Weinig of geen regen. Iets 5 overdag. ICCHTTEMPERATUUR. „toorm.: 10 gr. C. (50 gr. F.) |i,irsnüdd.: 13 gr. C. (56 gr. F.) GffATERTUDEN TE KATWIJK a. Z. Voor Zondag. Lste stand des voorm. te 9 u. 9 min. jste stand des nam. te S u. 46 min. Voor Maandag. Ute stand des voorm. te 10 u. 23 min. jfste stand des nam. te 10 u. 55 min. WATERTEMPERATUUR. iteminrichting „Hoogc Rijndijk", bur voorm. 15 gr. C. |uur voorm. 15'/: gr. C. Zweminrichting „De Zijl." lur voorm. 14'/s gr. C. I uur voorm. 141/" gr. C. IJCHI OP VOOR FIETSERS e.a. ierdag 8.06 nam. tot 3.47 voorm. 8.07 nam. tot 3.45 voorm. RECLAME. Een Toiletgeheim. |Mioeft niet te zien dat U crème ge- alle crèmes blijven min of meer op luid liggen. Alleen „Zij "-Crème wordt fmen ln de huid opgenomen, zoodat md kan zien dat U crème gebruikt I. terwijl de huid er toch soepel door t en fraai van teint. 5607 ALGEMEENE TOESTAND. bet Fransche presidentschap. De Vlootbcsprekingen. ekfl land heeft in de Fransche Kamer een terende overwinning behaald. Men laarvoor onder Frankrijk. Bijkans de ele Kamer heeft hem haar vertrou- Beschonken, nadat hij zijn standpunt :e de Duitsch-Oostenrljksche tol-unte n had gezet. de overwinning is dermate eclatant, er thans stemmen opgaan om pogin- [in het werk te stellen Briand tot eenlg Idaat voor het presidentschap te lameeren. Vooral van radicale zijde e Bit zoo'd stap gepousseerd it eigenaardige is echter, dat men steeds niet weet, of Briand een can- Ituur al dan niet wenscht of aanvaardt, meest tegenstrijdige berichten doen JlAover de ronde. Zelfs verluidt, dat ind voornemens zou zijn een candida- stilzwijgend te dulden, om dan on- lellijk na zijn stembus-öVerwinning het presidentieele ambt te bedanken, zou hem slechts te doen zijn om een ouwensdemonstratie van de Nationale ladering. :t begint echter langzamerhand tijd 'orden, dat men weet, hoe de betrok- er zelf tegenover staat den Senaat zal men in ieder geval 'ten op krachtig verzet tegen de enkele idldatuur van Briand kramer ae Senaatsvoorzitter heeft toch -■Mi een verklaring gepubliceerd, waarin algemeen ziet zijn bereidwilligheid candidatuur voor het presidentschap aanvaaraen De vrienden van Doumer pen Senaat verklaren, dat zij de can- "tuur van Doumer onder alle omstan- 'eden zullen steunen, dus ook, als land candldaat zou worden gesteld, e minister van justitie, die eveneens candldaat werd genoemd, heeft ver- 'Srd dat hij geen candidatuur tegen- ;EEr Briand zal aanvaarden, zoodat de •Pld in hoofdzaak tussehen Briand en «nmer zal gaan, tenminste als Briand [Eerwacht wordt, dat de rechtsche par- «eh a3mot candidaat zullen stellen, E i. 118 Arisen worden niet als gun- beschouwd. Ik MJ-L Itallaansche bladen melden, dat de Wn's.er v Buitenlandsche Zaken Grandl, a.s. Dinsdag naar Genève zal ver- vfofo' ?aar hU twee dagen voor het be- Stavüw zltting van den Raad van den «Tenbond zal aankomen. Naar verluidt, Mk Henderson tezelfdertijd te kn«m arnveeren- De belde ministers zul- nff!üienltomen om voor dsn aanvang van c'fe'r werkzaamheden over de vloot- ■b"'i h '5eraadslagen. ■f fo'. "arische parlement is het nieu- l 51101 thans ingediend. Het L'? houdt zich aan de bepalingen l Rans 'oorgenomen vlootaccoord met latend mi dit accoord nog niet tot HErt ,.om«n is. Voor de eerste maal se- ■SviP'. zal Wraoten bouwen. Frankrijk geen nieuwe FRANKRIJK. Overwinning van Briand. Gistermiddag ls het debat over de Duitsch-Oostenrljksche tolunle voortgezet Allereerst spraken de beide llnksche afge vaardigden Scapini en Thebauld, die het er beiden over eens waren, dat er nooit weer een oorlog mag komen. Scapini be toogde, dat de politiek van Briand met betrekking tot de moreele ontwapening een mislukking is geworden. Als gevolg hiervan ziet men groote gevaren naderen, welke Frankrijk met een actieve en ener gieke politiek tegemoet moet treden. The bauld verdedigde de houding van Briand en wees erop, dat slechts de op de Euro- peesche Unie gerichte bemoeiingen van den minister van buitenlandsche zaken den oorlog kunnen verhinderen. Nadat nog Cachin, de communistische Interpellatie had gemotiveerd, begon Franklin Bouillon zijn groote rede. Hij verklaarde o.a., dat alle tot dusver door Briand geuite voorspellingen en be weringen door de feiten zijn achterhaald. Hij voerde een groot aantal voorbeelden aan, die zoowel op Duitsehland als op de buitenlandsche politiek betrekking had den. Briand heeft toenadering vervracht van een democratisch Duitsehland. In Duitsehland bestaat echter sedert twee maanden geen democratie meer. Er ls nog slechts een Duitsehland met een rijks- weer, die met sovjet-Rusland annex ls. Sedert zes jaren spreekt Briand van net regiem van Frankrijk. Hij heeft echter niets kunnen toevoegen aan het door den oorlog gewonnen aanzien. Tenslotte ver klaarde Bouillon, dat hij en zijn vrienden verwezenlijking van den „Anschluss" nimmer zullen toelaten. Hierna was het woord aan Briand. Het Huis was tot op de allerlaatste plaats ge vuld en men kon een spel hooren vallen. Briand wees nog eens op het onderwerp der debatten, n.l. den „Anschluss" en keerde zich vervolgens tegen diegenen, die in Frankrijk zelf, zijn positie ondergraven. Met verheffing van stem ging spr. voort „Ondanks alle teleurstellingen en ondanks bepaalde acties, verklaar ik, dat Frank- rijk's moreel aanzien in de wereld grooter is dan men schiint te willen veronder stellen. De moeilijkheden, die zich hier en daar voordoen, zijn toe te schrijven aan de vredesverdragen. Naast sterke punten, toonen zij echter ook bepaalde zwakke plekken. Niettemin kan men reeds thans spreken van een reuzenschrede in de goede richting, nu er een organisatie be staat. die weliswaar nog niet geheel is ontwikkeld gelijk wenscheli.ik is doch die het heden ten dage oneindig moei lijker maakt dan vroeger om een oorlog te ontketenen. Dit beteekent reeds zeer veel Frankrijk staat thans daar als de soldaat des vredes. Men kan mij. ging spr. voort, gemakkelijk verwijten in vele Kamerzittingen toekomstplannen te heb ben gemaakt, die later niet in vervulling zijn gegaan. De gebeurtenissen volgen el kaar tegenwoordig echter zoo snel op, dat men zich gemakkelUk kan vergissen Als ik volhoud, dat Duitsche en Oostenriik- sche handelingen nu niet meer dezelfde draagwijdte hebben als vroeger, dan ligt dit aan de verandering van de atmospheer die in Europa door de vredespolitiek is geschapen. De Duitsch-Oostenrijksche Anschluss-poging is in de allereerste plaats van economlschen aard. Ik zeg dit niet om de draagwijdte ervan te ver zwakken. Indien echter een land in eco nomlschen nood verkeert en een ander geografisch gunstig gelegen is, de gele genheid benut om met dat land een be paalde taal te spreken, dan kan het ge beuren, dat Europa voor moeilijkheden komt te staan. Het geldt hier een inter nationaal probleem, doch het is al een goede vooruitgang, dat zelfs kwesties, waarbij het regiem van een land op het spel staat, tegenwoordig openlijk bespro ken kunnen worden. Op het moment dei- openlijke beraadslaging verdwijnt het oorlogsgevaar. Want de oorlog dreigt slechts daar. waar geen gelegenheid meer bestaat tot gedachtenwissellng. Ook ik ben van meening, dat Duitseh land mij een dergelijke geste had kunnen besparen. eHt land, dat deze situatie in het leven geroepen heeft, heeft een groote psychologische fout gemaakt. Briand besprak dan de maatregelen, die genomen kunnen worden om het gevaar van den „Anschlus" te bezweren en tege lijkertijd het economisch noodlijdende Oostenrijk hulp te verleenen. Briand vervolgde: Men heelt mij hot verwijt gemaakt, dat ik niets heb afgewe ten van de Duitsch-Oostenrijksche on derhandelingen. In/ werkelijkheid hebben evenwel geen directe onderhandelingen plaats gehad De Tol-Unie is meer geslo ten uit oude acten van het jaar 1928. Hen derson heeft voorgesteld de aangelegen heid voor den Volkenbond te behandelen. Het geval is ook voor Benesj zeer hard geweest. Voorts verklaarde Briand dat hij zich niet heeft opgewonden doch een plan heeft opgesteld waarin aan de economi sche moeilijkheden welke Oost Europa doormaakt het hoofd wordt geboden en waarvan thans, aldus Briand, reeds de moreele uitwerking merkbaar is. Te Genève zal Duitsehland zijn optreden verdedigen en Frankrijk het zijne. Wordt geen overeenstemming bereikt, dan zal het Internationale Hof recht spreken. „Duitsehland en Oostenrijk eischen voor zich het recht op een zoodanig plan te kunnen uitvoeren". „Ik", aldus Briand, antwoordde: „Neen". Indien Duitsehland en Oostenrijk die gedachte hebben gehad, hadden zij met de andere mogendheden moeten spreken en ln het Dljzonder met die, welke hun leeningen hebben verstrekt. Voorts ver klaarde Briand te hopen, dat hij die ln Duitsehland Stresemann vervangt, door de Europeesche gedachte zal worden geïnspi reerd. Met mannen, die vastbesloten zijn den vrede te handhaven, is geen oorlog moge lijk. Daarvoor behoeft men niet de vei ligheid prijs te geven en dat doet hij ook geenszins. Onder geweldigen bijval van de Kamer, eindigde Briand zijn gToote rede met den uitroep, „dat Frankrijk de Staat van den Vrede is", die tot iedere neutraliteit be reid is. Daarop werden de algemeene beschou wingen gesloten. De afgevaardigde Fougère diende een motie in, die ongeveer aldus luidde: „De Kamer geeft verzekering van haar toestemming in een internationale ver zoeningspolitiek en een vérgaand samen werken der Europeesche Volkeren. Zij ver oordeelt ln allen vorm het plan van een Duitsch-Oostenrijksche tolunle, aangezien dat in tegenspraak zou zijn met deze poli tiek en de verdragen. ZIJ gaat accoord met de verklaringen der regeering, spreekt haar I vertrouwen in de regeering uit, weigert hieraan iets toe te voegen en gaat over tot de orde van den dag." Fabry (groep Maginot) en Herriot moti veerden hun stem voor deze motie. Deze laatste zeide oa.: De pacifisten moeten zich met grooten nadruk tegen de tolunle verzetten. Om tot Fransch-Duitsche toena dering te komen, moet men zich met groote openhartigheid tegen elkaar uitspreken. De aansluiting is ongeoorloofd, daar zij in breuk op de verdragen beteekent. Men kan vóór herziening der verdragen zijn, maar wanneer men dat wil, moet men ook openlijk toegeven, dat die revisie niet eenzijdig zal geschieden, want dan zou het geen herziening, maar een inbreuk beteekenen. Inbreuk op verdragen brengt den vrede in gevaar. Tenslotte werd in vier gedeelten over de motie gestemd. Het eerste gedeelte: „Volkeren" werd met algemeene stemmen aangenomen. Het tweede gedeelte: „Over de verdra gen" werd met eenlge onthoudingen van links aangenomen met 470 stemmen voor. Het derde gedeelte „Gaat accoord met de verklaringen der regeering" werd aange nomen met 430 tegen 52 stemmen van links. Tenslotte werd het geheel door handopsteken goedgekeurd. De Kamer werd vervolgens verdaagd tot 28 Mei. NOORWEGEN. Dc crisis. De koning heeft het kabinet Mohwin- ckel verzocht de staatszaken tot de vor ming der nieuwe Regeering af te doen. Kolstad, de voorzitter van het Odelsting, die behoorft tot de agrarische partij, is met de vorming der nieuwe Regeering belast. RECLAME. en vele ongesteldheden, zullen U de hier genoemde genezende en pijnstillende töijnhardt's Poeders spoedig helpen: Mljnhardt's Hoofdpijnpoe ders Kiespijnpoeders. Verkoudheids- poeders. Hoestpoeders. Rheumatiek- poeders. Maagpoeders. Pijnstillende poeders. Op poeders en doos staat de naam Mijnhardt. Let bij het koopen hierop! Prijs per poeder 8 ct. en per doos 45 ct. Verkrijgbaar bij Uw drogist. 5696 STADSNIEUWS. BEVORDERINGEN BIJ DE POLITIE. Met Ingang van lieden zijn bevorderd tot brigadier van politie de agenten L. Huys en H. van der Schaft en de rechercheurs B. van der Veen, J. van der Heijden en N. J. Lemmers. NATIONALE FOTOTENTOONSTELLING. Zooals wij gisteren al hebben aangekon digd wordt heden, morgen en Maandag in de fotozaal der firma J. van der Zanden, Ereestraat 141 de derde nationale bonds- tentoonstelling. Deze expositie, welke een 150-tal inzendingen omvat, is onderge bracht ln het voormalige atelier van den heer van der Stok, dat zich daartoe bij uitstek leent en waar de foto's volmaakt tot hun recht komen. De artistieke waarde van de inzendin gen is boven alle lof verheven; we zagen er, waarbij we ons afvroegen of we wel werkelijk met fotographieën te doen hadden. Gelijk bekend v/ordt deze tentoonstel ling georganiseerd door de Leldsche Amateur Fotografen Vereeniging; ze is geopend heden van 36 en morgen en Maandag van 125 uur. Geen amateur-fotograaf uit Leiden mag verzuimen deze expositie te bezichtigen. Terloops wees de heer van der Zanden nog op de kostbare Installaties, welke eveneens in het pand van den heer van der Stok zijn geplaatst en waarmede een maximum aantal films in een mlnumum tijdsverloop kan worden ontwikkeld, gedroogd, afge drukt en geglansd. Terecht schonk de heer van der Zanden aan deze afdeeling den naam „Tempo"! Met ingang van heden is de goud en zilverhandel van den heer C. de Kemp verplaatst van Botermarkt 11 naar 12. De oude stoffenzaak der firma Mundheim werd onder architectuur van de heeren Verhulst en van der Laken op werkelijk fraaie wijze door de aannemers van der Wel en Bax uit Wassenaar verbouwd, zoo dat de winkel zoowel in- als uitwendig er tip-top uitziet. De zaak werd uitgebreid met een afdeeling Gero-zilver en byoute- riën, waarvan vooral de uitgebreide sor teering kleursteenen met markasit bewondering afdwingt. De aandacht zij erop gevestigd, dat aan den winkel ook een eigen reparatie-inrichting is verbon den. o BINNENLAND. BRAND. Hedennacht om twaalf uur is brand uitgebroken in de kunststeenfabriek van den heer G. Martinus te Kostverloren (Groningen). De brand sloeg spoedig naar buiten. Het vuur woedde in het bizonder in de bovenverdiepingen waar een voor raad radioartikelen was opgeslagen. De brandweer bluschte het vuur met vier stralen. De bovenverdiepingen zijn geheel uit gebrand. De oorzaak van den brand is onbekend. Verzekering dekt de schade. INBRAAK. nl den afgeloopen nacht is te Hillegom ingebroken bij den hr. P. in de Molenstr. Een ruit w"rd ingedrukt of stukgeslagen. Naar men zegt is er een som geld van on geveer f. 1000 gestolen. Het onderzoek der politie duurt voort. Voor het huls was een samenscholing van menschen, die het geval druk bespraken. DE KOLONIALE TENTOONSTELLING TE PARIJS. Gala-banquet van het Ned. Comité. Gisteravond heeft het Nederlandsch Comité een groot gala-banquet gegeven in hotel „Continental'' te Parijs, ter gelegen heid van de opening van 't Nederlandsch Paviljoen. Een groot aantal Fransche en Nederlandsche autoriteiten was aanwezig, o.a. maarschalk Lyautey en echtgenoote, de Fransche minister van Koloniën, Paul Reynaud. de gouverneur-generaal der ten toonstelling Olivier, de gouverneur-gene raal van Fransch Indo China, Pasquier, de commissaris-generaal der Italiaansche af deeling, tevens doyen der buitenlandsche commissarissen-generaal. Prins di Scalea, de commissaris-generaal van België en verder van de Nederlandsche autoriteiten, de minister van Koloniën S. de Graaft, de oud-ministers van koloniën de heeren Koningsberger en Weiter, de oud-gouver neur van Suriname de heer Staal, de Ne derlandsche gezant te Parijs jhr. mr. H. Loudon, de burgemeester van Amsterdam de heer W. de Vlugt, de burgemeester van Rotterdam mr. P Droogleever Fortuyn, de chef van het departement van Landbouw, Handel en Nijverheid de heer Heringa, alle leden van het Nederlandsche Comité, alle medewerkers aan het tot stand komen der Nederlandsche afdeeling en verschillende genoodigden. in totaal een gezelschap van meer dan 150 personen. Nadat een dronk was uitgebracht op den president der Fransche republiek, Mr. Gaston Doumergue, en H. M. Koningin Wilhelmina, hield de tafelpresident, mr. Swart, een rede namens mr, D Fock, die niet aanwezig kon zijn. Er is verder gesproken door den Fran- schen minister van koloniën Reynaud, jhr. Loudon en maarschalk Lyautey AMSTERDAM. 9 Mei. Vastere tendenz. Philips gedrukt. Overige Industrieelen hooger. Suikers en Tabakken vast. Rub bers onregelmatig. Koninklijke vast. Mijn- waarden en Scheepvaarten stil. Amerl- kaansche fondsen vast. De handel was heden van uiterst be perkte afmetingen en het waren vrijwel alleen de Philipswaarden die eenlge af faire van beteekenis te zien gaven. Onder Invloed van de hoogere New-Yorksche slotnoteeringen en de grootere beteekenis die moet worden gehecht aan de overeen komst met Osram, dan op het eerste ge zicht van de desbetreffende mededeëlin- gen werd verwacht, moesten nogal wat dekklngsaankoopen worden geëffecteerd, I die de koers een 4-tal procenten deed avanceeren. De koers bleek echter gefor ceerd, want spoedig bleek er zooveel mate riaal beschikbaar, dat de noteering bene den 170 o/o daalde. Aku's hooger Ned. Ford en Accoustieken prijshoudend. In Olie's ging zeer weinig om en Koninklijke zelfs gaven slechts weinig variaties te aan schouwen. Koninklijke avanceerden tot boven 235 'in. Van de Suikerwaarden wis ten H.V.A.'s een 10-tal procenten winst binnen te halen, ln verband met de vas tere stemming der suikermarkt. Tabakken vooral Senemba's waren vast Rubbers on regelmatig. A'dam Rubbers goed prijshou dend. Mljnwaarden en Scheepvaarten stil. Arnerikaansche fondsen waren goed van toon. al kanden de hooge openlngsprljzen niet behouden blijven. LEIDEN, S Mei. Veiling coöp. groenten-, fruit- en bloemenveillngver. „Lelden en Omstreken". Bloemkool I f 1530: Bloem kool II f.515; pieterselie f.34; prei f.2—5; radijs f.2—5; kropsalade f. 1—7; selderie f.13.alles per 100 stuks Kroten, gek. f.12—14: Witloof f.20—27; peulen f.PO95; postelein f 20—36: spinazie f.6 12; uien f.45; Wortelen f.1821; aardappelen f.3—9; alles per 100 Kilo. Botermarkt. De prijzen waren heden: prima fabrieksboter (controle) f. 1.35 per K.Q.; prima boerenboter f. 1.20 tot f. 1.30 per KG.; goede boerenboter f. 1.101.15 per KG. Aangevoerd 122/8, 24/10 vaten, wegende 2070 K G Handel goed. Turfmarkt. Aanvoer 120,000 stuks lange turf. Prijs f.7 tot f.8 per 1000 stuks. ROELOFARENDSVEEN, 9 Mei. Aard beien f. 0.54 tot f. 0.67 per doosje; sla f 1.20 4 50 per 100; andijvie f. 0.21 per Kilo. AARLANDERVEEN. 8 Mei Kippen eieren f. 3.304.40; per 100; Eendeneieren f. 3.203.50: Kaas 2030 ct. p. p.; Boter 5565 ct. p. p. Den llen Mei as. hopen onze geliefde Ouders, Groot- en Overgrootouders JOHANNES CIERE en SUZANNE MAZUREL hun 55-jarige Echtvereenl- ging te herdenken. 150a Hun dankbare Kin deren, Klein- en Achterkleinkinderen. Leiden, Mei 1931. Nipponstraat 40. Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde Ouders DAVID MOLENAAR en JANSJE MIEREMET den 23en Mei a.s. hun 25-jarige Echtverceniging te herdenken. 399a Dat zij nog lang ge spaard mogen blijven ls de wensch van hun dankbare Kinderen. Leiden, 10 Mei 1931. 2e Looljerstraat No. 66. Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde Ouders JAN v. EGMOND en CORNÉLIA v. TOL den 23sten Mei a. s- hun 25 Jarige Echtverceniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van hun dankbare kinderen en verloofde. 5708 Kaag, 9 Mei 1931. Verloofd: ADÉH VAN DER VEER en AART SMINK. Regentesselaan 10, Oegstgeest Frulnstraat 3. 5746 Ondertrouwd: J. B. SMIT en A. DREEF. Lelden, 9 Mei 1931. Nleuwstraat 9. 400a Ondertrouwd: j JACOB A B. SAMSOM en Ir. B. SCHERPBIER. „Ons Thuis" Wllhelminastr. Rijnkade 5. Alphen a/d. Rijn, 8 Mei 1931. Ontvangdag: Donderdag 14 Mei van 34.30 en van 7.30— 9 uur („Ons Thuis"). Huwelijksvoltrekking: D.V. Zaterdag 23 Mei 1931. 5699 Toekomstig adres: Balikpapan (Borneo O.kust). Algemeene kennisgeving. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een lang en geduldig lijden, onze lieve Man, Vader, Behuwd en Grootvader, Broeder en Behu wdbroe- der, de Heer HUGO RIETHOVEN, in den ouderdom van bijna 68 jaren. Lelden: Wed. G. RIETHOVEN- VAN DIJK Amsterdam: G. V. STEENBERGEN- RIETHOVEN W. V. STEENBERGEN Rijnsburg: J. DE MOOIJ RIETHOVEN TH. DE MOOIJ. Leiden: G. KOK—RIETHOVEN H. S. KOK. L. KLEINMAN RIETHOVEN C. KLEINMAN. A. VAN MEURS— RIETHOVEN C. H. VAN MEURS. P. MOOTEN— RIETHOVEN I. MOOTEN eh Kleinkinderen Lelden, 8 Mei 1931. Transvaalkade 8. 5760 De teraardebestelling zal plaats hebben Dinsdag a.s. ten 11.20 uur op de be graafplaats „Rhljnhof". Heden overleed tot onze diepe smart, onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, CATHAK1NA VAN BINSBERGEN Wed. van Ds. A. ROORD.Z in den ouderdom van ruim 60 jaar. Tegenover onze droefheid staat de blijdschap dat zij in stil geloofsvertrouwen kalm en rustig ontsla pen ls. Poerwokerto (M.-Java) Mr. J. ROORDA. T. ROORDA—KOERS. Sassenheim: R. H. BEERHORST. M. J. BEERHORST— ROORDA Leiden: D. PARMENTIER. E. PARMENTIER— ROORDA J. ROORDA. Oegstgeest: B. ROORDA en Verloofde A. ROORDA en Kleinkinderen Oegstgeest, 8 Mei 1931. Nassaulaan 23. De teraardebestelling za) plaats hebben Dinsdag 1' Mei 1931, te 2 uur op d- Begraafplaats Rhljnhof. Oeen bloemen. 575C Algemeene kenniseevintr 3—1

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 3