TWEED STOFFEN HEI GESTOLEN LUCHTBALLONNETJE of DE GESCHIEDENIS VAN TWEE DEUGNIEIT SPORT. Buitengewone sorteering 90, 59, 45, 2 9 CtS. RADIO-PROGRAMMA. ROEIEN. DE NJORD-PLOEGEN VOOR DE VARSITY. Een goede, maar wisselvallig roeiende Oude Vier. (Van een deskundigen medewerker). Evenals het vorige jaar zullen wij ook nu weer het genoegen hebben voor de lezers van het „Leldsch Dagblad" een kleine voorbeschouwing te houden over de ploegen, waarmee Njord dit jaar ter Varsity hoopt te trekken. Want al zal het evenement van de wedstrijden zelve wel aan het grootste deel van deze lezers on bekend zijn, toch twijfelen wij er niet aan of zij zullen, als trouwe Leidenaars, een levendig belang stellen in diegenen onder hun stadgenooten, die nu alweer maan denlang eiken dag oefenen om straks, op Hemelvaartdag, het wit en het blauw zoo hoog als het maar mogelijk zal zijn te kun nen laten wapperen! Beginnen wij met de vertegenwoordigers van Leiden in het Hofdnummer, de Oude Vier, voor studenten de wedstrijd der wed strijden, waarin een overwinning ruim schoots opweegt tegen de bezwaren van maandenlange training! Het zullen de vol gende roeiers zijn die daarin dit jaar zullen starten: K. A. F. Houwert, boeg, J. James, J. J. Vriesendorp, R. C. F. H. Werdmiiller von Elgg, slag, L. S. Sie, stuurman. Het eerste wat insiders bij de beschouwing van deze ploeg opvalt is, dat zij geheel uit roeiers bestaat, die in dit nummer nog nooit startten, zij het dan ook dat zij op andere wedstrijden hun sporen reeds ruim ver diend hebben. Njord heeft de overblijvers van de oude garde, waaruit de laatste drie jaren de Oude Vier steeds werd samenge steld, aan den kant gezet en heeft het oog, zeer verstandig,op jongere roeiers laten vallen. De drie slagen van deze ploeg roei den het vorige Jaar het geheele seizoen samen in de jonge vier, zij kennen elkaar en eikaars roelwljzen dan ook door en door en dat is wel een van de eerste din gen, dat opvalt. Door deze routine is de gelijkheid van de ploeg meestal goed in orde, vooral ook omdat de boeg zich uit stekend hierbij heeft aangepast. Wat de verdere vorm aangaat, hierin vertoont de ploeg een zeer wisselvallig karakter, zoodat het moeilijk is hier een afdoend antwoord op te geven. De slag ls een felle roeier, die over een voldoende techniek beschikt om zijn volgroeiers duidelijk te maken wat hij van hen verlangt. Alleen» hoede hij zich voor al te groote felheid bij de spurts, daar deze Immers zoo licht in hard en onbe- heerscht terugkomen kan ontaarden. Ver der is voor hem zeker een zeer belangrijk punt dat hij ervoor zorgt zijn physleke conditie zoo goed mogelijk te maken en te houden. Want dat is wel een eerste ver- elschte voor een slagroeicr, die zijn ploeg over drie kilometer zal moeten aanvoeren in den zwaarsten wedstrijd, die er hier in Holland zoowat bestaat! Nummer drie ls voor een groot deel schuld van de wisselvalligheid, die de ploeg kenmerkt, want zelden zagen wij een roeier die oogenblikken van werkelijk uitmuntend roeien op en dusdanige wijze afwisselt met oogenblikken van hopeloos „eruit" zijn. Gelukkig krijgen, mede dank zij een korte rustperiode, de eerste momen ten tegenwoordig steeds meer de overhand over de laatste. HIJ moet evenwel niet ver geten dat het de voornaamste taak van drie ls de schakel te vormen tusschen den slag en de overige roeiers, en wel op een dusdanige wijze dat de slag ongehinderd zijn plan van den wedstrijd kan uitvoeren, terwijl de beide boegen op duidelijke wijze moeten kunnen zien, wat er van hen ver langd wordt. Iedere onnauwkeurigheid, ieder moment van verslappen van de con centratie van een nummer drie kan voor de geheele ploeg noodlottig worden en het is ook daarom dat de opmerking wel eens gemaakt is dat je met een slechten slag desnoods een wedstrijd kunt winnen maar met een slechte drie nooit of te nimmer! Zoo goed als de slag zich moet hoeden voor een al te groot enthuslasme, zoo goed hoede zich de twee voor een te groot flegma. Het heele postuur van dezen roeier brengt met zich mee dat hij zijn taak als roeier uiterst bedaard kan en moet opvatten. Kan opvatten, omdat zijn lange bovenlichaam hem met betrekkelijk weinig inspanning dezelfde zwaai als de overige roeiers mogelijk maakt; moet op vatten omdat iedere onjuiste en oneven wichtige beweging van een lichaam als het zijne de balans van de boot zeer aanzien lijk zou schaden. Maar, zooals reeds ge zegd, hij hoede zich voor teveel van dit goede en bedenke, dat juist wanneer de physieke krachten van de slag tekort mochten schieten, op hem de taak zal rusten het zware werk geheel en al over te nemen. En om dat straks in den wedstrijd goed te kunnen doen, is oefening nu een eerste vereischte! De boeg tenslotte is de meest technische of liever de technische best-ontwikkelde roeier uit deze ploeg. Hij heeft een merk waardig aangeboren gemakkelijkheid bij het roeien en maakt daar dan ook een dankbaar gebruik van. Summa summarum een vier, waar wel wat goéds van te verwachten is. Succes zal o.i. afhangen allereerst van de kracht van de tegenstanders en verder voor een zeer groot deel van de physieke conditie waarin zich de ploeg op den dag van den wedstrijd zal bevinden. Hoe die zijn zal, daar is nog niets van te zeggen, in de dagen die ons nog van de Varsity schel den kan nog veel veranderen, óók ten kwade, maar hopenlijk alleen ten goede! Als tweede in de rij: de jonge vier, be staande uit C. L. F. Monod de Froideville, boeg, J. M. W. Kampmeinert, F. W. van den Broek d'Obrenan. P. L. Damsté. slag, C. H. W. d' Artillac Brill, stuurman. Een vlot ploegje, dat helaas zeer veel mev ziekte en andere narigheden te kampen heeft gehad. Desondanks is hetgeen op het oogenblik vertoond wordt zeer veel belovend. Merkwaardig voor een jonge ploeg is het uitstekende doorloopen wat de boot doet tot het moment van de vol gende inzet. Dit is een zeer moeilijk on derdeel van het roeien en het wordt door deze ploeg bij een niet al te hoog tempo vrijwel feilloos beheerscht. Bij een hoo; tempo gaat het iet of wat verloren, wai wel zijn aanleiding zal vinden in het feit dat verschillende roeiers dan hun recover niet volledig meer in bedwang hebben. De rust in de boot raakt dan zoek en dat is voor het doorloopen funest! Wij ver trouwen evenwel vast erop dat met de Varsity dit euvel voor het grootste deel zal zijn verholpen. En dan is de felheid die bij het roeien vertoond wordt een hoopvol stemmende factor. De overnaadsche vier bestaat dit jaar uit: H. Kampmeinert, boeg, H. F. W. Lui king, A. C Koreman, H. Broekema, slag, G. P. Kiès, stuurman. Wanneer bij één ploeg van enthousiast, ja fanatiek roeien gesproken kan worden dan is dat hier wel het geval. En speciaal de nummers twee en drie, goed op lengte gehouden door den slag, zorgen op alleszins bevre digende wijze voor de voortstuwende kracht Dat de ploeg daarbij alle typische verschijnselen van een eerstejaarsploeg vertoont ls best te begrijpen in dit boot type dat immers veel meer dan de gladde gieken jn de verleiding brengt om alle roeitheoriën over boord te gooien en in het „sleuren" zijn heil te zoeken. Intus- schen doen deze stevige knapen ons vurig hopen op het weer ln eere herstellen van de traditie dat de overnaadsche prijs naar Leiden gaat. Over de jonge twee, bestaande uit J. R. van Blom, boeg, L. J. Welter, slag, N. N., stuurman, valt eigenlijk weinig te zeggen, omdat de tijd van voorbereiding van deze combinatie vrij kort is geweest terwijl het groote onderlinge verschil in lichaams gewicht en snelle harmonie tusschen de beide roeiers bemoeilijkte. Intusschcn is toch reeds een vrij behoorlijke eenheid bereikt, alleen zal het, zooals de zaak nu staat, nog wel een toer zijn de eenheid over de geheele baan te behouden, omdat het uithoudingsvermogen nog niet is wat het wezen moet. Maar ook daarin kun nen de resteerende dagen nog veel ver anderen. Rest tenslotte, als laatste, evenals op de Varsity, de jonge acht, die als volgt is sa mengesteld: M. O. C. Keulen, boeg, N. N., J. E. van Panhuys, A. F. Deutman, D. J. Kuenen, D van Oosten Slingeland, A. G. E. Werdmtiller von Elgg, J. P. A. van Bal- legoyen de Jong, slag, W. S. A. N. Gorter, stuurman. Ook in deze ploeg zijn de tijde lijke en permanente mutaties tengevolge van ziekte talrijk geweest. Toch begint er de laatste tijd teekening in de ploeg te komen, speciaal het rhytme ls de laat ste dagen wel verbeterd. Het zou ons te ver voeren de prestaties van alle roeiers stuk voor stuk te gaan bespreken, op de slag en de boeg na zijn het eerstejaars- roeiers die hun sporen nog moeten ver dienen. Wanneer zij er inderdaad in mochten slagen dit op het Noordzee kanaal te doen dan zullen zij de dank oogsten van alle trouwe Varsity-bezoe- kers die met de lichtblauwe zwaantjes getooid zijn en die nu al zoolang als de wedstrijden op het Noordzeekanaal ge houden worden verlangend uitzien naar een slot dat pakt, bezien vanuit 'n Leidsch oogpunt, m.a.w. een overwinning in de jonge acht, het laatste nummer van het programma U ziet. we zijn vol goeden moed. Om nu na te kunnen gaan in hoeverre dat gemotiveerd is geweest behoeft U zich niet naar het wedstrijdterrein te begeven, al zou lk U sterk aanraden dat wel te doen. U behoeft er zelfs geen krant voor te lezen. Alles wat U heeft te doen op Donderdag 14 Mei is U te zetelen voor de luidspreker van U of uw buurman. Want dan Zal uitgezonden worden het verslag door een ooggetuige van den wed strijd der Oude Vieren en van die der jonge achten. Wij hopen van harte dat in beide gevallen de aether een licht blauwe overwinning te vervoeren krijgt! VOETBAL. NA BELGIE—NEDERLAND. 329 Toen de jongen het bord geleegd had. Het ging als gesmeerd erin, Jroeg Wlm het meisje vriendelijk, Is het circusleven naar uw zin? ZIJ vertelde hem van het reizen, trekken. Met het circus de wereld rond. En zij zeide tot den verbaasden jongen, Dat zij dit heel prettig vond. 330 Men zocht nu naar de vreemdelingen. Ze waren er, wis, van door, Zei de hoofdman, omringd door zijn mannen. Hij schreeuwde woest, zoek hun spoor. En de ruiters trokken over de vlakte, Onderzochten elk boschje en struik, Kwamen waar de beide gasten, Verscholen lagen op hun buik. verdediging klasvoetbal zien, in aanval echter nooit. „Le Soir" (Brussel) meent, dat Neder land minder goed speelde dan te Amster dam. Adam en van Nellen waren goed: het binnen trio te traag; de half linie min der goed dan de Belgische, terwijl de ach terspelers maar gedurende de eerste helft goed speelden en van der Meulen eens te meer schitterend was. Slechts een paar bladen hebben geen afkeurende woorden voor den scheids rechter. Wat de Belgische Pers zegt. Alle Belgische bladen drukken hun te vredenheid uit over deze overwinning, die velen schitterend noemen. „Sportwereld" (Brussel) meent, dat het Oranje-team alleen maar in de eerste helft voldoening gaf, doch ln de tweede helft bijna ingedrukt was, waarbij geluk kig van der Meulen en van Run in uitste kenden vorm bleken. De halflinie viel minder op en de aanvalslijn was het minste deel, hoewel de wing AdamTap wel spel gaf. „Het Handelsblad" (Antwerpen) vindt, dat de Belgen een goede partij hebben ge speeld en het beste elftal ln het veld had den, terwijl het Oranjeteam heelemaal niet aan de verwachtingen beantwoordde! Van der Meulen was voortreffelijk, van Kol was uit conditie en van Run maar matig, hoewel de beste van het backpaar; van de halfs was van Heel slechts in ae eerste helft goed. In de voorhoede was er geen verscheidenheid in speelsysteem. Alles was geconcentreerd op Lagendaal, die echter te goed gedekt was. Alleen Adam kan van deze aanvalslijn vermeld worden, hoewel hij ook te Amsterdam stukken beter was. „Het Laatste Nieuws (Brussel) schrijft, dat het spel in de eerste helft op zeer laag peil stond, terwijl na de rust de Belgen zich herstelden en de voorhoede, waarbij vooral Voorloof en Versyp bepaald schit terend waren, opviel. Bij Nederland was het in de voorhoede heelemaal mis, Adam scheen zijn dag niet te hebben en was de slechtste van de vijf De middellinie steunde onvoldoende, was erg zwak, ter wijl de verdediging schitterend werk ver richtte. Van Kol .was zelfs beter dan ooit. „Le Matin" (Antwerpen) is verheugd, omdat van de Belgen ditmaal goed voet bal is gezien geworden. Het Nederlandsche elftal was niet sterker dan dit der vroe gere na-oorlogsche jaren. Te vermelden zijn alleen van der Meulen. van Run, Paauwe en Adam. Lagendaal was nog slechter dan Capelle, wat niet weinig ge zegd is. „Le Neptune" (Antwerpen) vindt het spel van Nederland wat te hard en zon der voldoende verband tusschen de lijnen. Het binnentrlo was zwak en schoot weinig. Het was een elftal, dat een slechten dag had. Goed waren alleen van der Meulen, van Kol en Adam. Lagendaal liet heele maal geen indruk en Tap is op zijn retour. „De Schelde" (Antwerpen). Na gezegd te hejjben, dat de strafschop te licht werd toegekend, meent zij dat de scheidsrech ter daarna enkele onbegrijpelijke beslis singen nam, meestal in het nadeel van Nederland om hierdoor het verleenen van den strafschop te vergoeden, iets waar door hij zich het gewettigde protest der duizenden Nederlanders op den hals haal de. Het blad meent verder, dat de Neder landsche aanval volkomen faalde. „La Metropole (Antwerpen) zegt, dat de Belgen, hoewel gewonnen, dit niet hoeven te overschatten, want het was de overwin ning van het eene middelmatige elftal tegen het andere. Af en toe kon men ln LEIDSCHE POLITIE SPORT-VEREEN. Het tweede elftal van de L.PjS.V. speelt morgen een vriendschappelijken wedstrijd tegen het elftal van de belasting-ambte naren op het terrein an den Zoeterwoud- sche-Singel aanvang om 6 uur namiddag. De officiecle ingebruikneming van het gerestaureerde sportterrein door de L.P. S.V. is vastgesteld op Vrijdag 8 Mei te 6 uur namiddag. Na de officieele ingebruik neming wordt onmiddellijk begonnen met een wedstrüd 6e Reg. Veld-Art L.P.S.V. I om den Miss Blanche wisselbeker, welke thans voor den derden keer verspeeld Wordt en momenteel in het bezi tis van de L.PJS.V Bij de opening zoowel als bij den wed strijd, zal het Leidsch Pol. Muziekgezel schap zijn medewerking verleenen. WEDSTRIJD TE BOSKOOP. De uitslagen van Zondag zijn: Boskoopsche Boys IIINieuwerkerk III, gelijk spel 11. Boskoopsche Boys 1elftal Rijkstuin bouwschool I3. KORFBAL. ZILVEREN KORF. Voor de 2de ronde van den Zilveren Korf zullen in de afdeeling Zuid-Holland de wedstrijden VitesseH.S.V. en Het Zuiden Rozenburg worden gespeeld. Deze wed strijden zullen zoo mogelijk a„s. Zondag worden gespeeld. SCHERMEN. COMPETITIE-WEDSTRIJDEN TE LEIDEN Voor Zaterdag 23 Mei des namiddags te half drie, zijn de volgende competitie wedstrijden vastgesteld in de schermzaal van den heer Gijsberti: A.E.W.K.O.S. (Den Haag), A.E.W.— Parade et Riposte (Den Haag) en KO.S. Parade et Riposte. CRICKET. LEIDENUTRECHT. Op het Ajax-terrein wordt 19 Mei de interacademiale cricketwedstrijd Leiden Utrecht, gespeeld. ATHLETIEK. EEN NIEUW WERELDRECORD. Uit Pieter Maritsburg (Zuid-Afrika) wordt gemeld: Miss Marjorie Clark ves tigde een nieuw wereldrecord over de 80 Meter hordenloop. Haar nieuwe recordtijd was 11.8 sec. BOKSEN. SYBILLEVAN KLAVEREN. Om het Europeeschc kampioenschap. De Nederlandsche lichtgewichtkampioen Beb van Klaveren, ls door de Internatio nal Boxing Union aangenomen als offi cieele uitdager voor het Europeesch kam pioenschap dat momenteel in het bezit is van den Belg Frances Sybille. De ontmoe ting moet voor 31 Augustus plaats vinden. Hulb Huizenaar, de Hollandsche welter- gewichtkamploen, had ingeschreven voor het vacante weltergewichtkampioenschap van Europa. Er waren zes inschrijvers n.l. Roth (België), Venturi (Italië), Eder (Duitschland). Dykast (Tsjecho-Slowa- klje) en Andersen (Denemarken) en voorté Huizenaar. Roth en Venturi werden aangewezen om voor den titel te boksen, terwijl Huizenaar op de derde olaats eindigde. Hij zal zoodra de kampioen bekend zal zijn, een uitdaging zenden. BILJARTEN. OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP. De eindstand van het tournooi te Genève om het wereldkampioenschap luidt: gesp. gew. pnt. brt. h.s. gem. 1. Poensgen 7 7 2800 132 145 21.21 2. Moons 7 5 2571 109 140 23.57 3. Van Belle 7 4 2552 100 207 25.52 4. Corty 7 4 2393 117 173 20.45 5. Soussa 7 3 2342 110 110 20.52 6. Baltus 7 2 2395 156 141 15.35 7. Dommering 7 2 1650 134 99 12.31 8. Lulpaerts 7 1 2260 127 136 17.79 DUIVENSPORT. DE GEVLEUGELDE VRIENDEN. (Wassenaar). Wedvlucht vanuit Vilvoorde (België) met oude duiven. Afstand 135.724 K.M. In concours 63 duiven. De vogels werden losgelaten om 9.25 uur. De eerste duif werd geconstateerd om 11.38.29 uur, de laatste prijswinner om 11.51.09 uur. De uitslag is: le, 7e en 9e: J. P. Brederode; 2e: H. E. Gordijn; 3e en 12e: C. Versteeg Jr.; 4e: H. C. Donders; 5e: A. Groeneveld; 6e en 10e: K. Scheffer; 8e en lie: H. Oudshoorn: 13e: D. J. de Mos. SCHAKEN. HET KAMPIOENSCHAP VAN LEIDEN EN OMSTREKEN. Om den Wisselprijs van 't Leidsch Dagblad De voorwedstrijden, waaraan 30 spelers hebben deelgenomen zijn thans geëindigd. In de 2e groep verloor H. W. Scheltema aan M. Bloem, zoodat de eindstand in deze groep de volgende is: 1. W. H. Bos scha 4 p.; Hlns en Bloem elk 3 p.; Van der Valk en Scheltema elk 2'/i p. en Van Wijk 0 p. In de 5e groep waren Van Eybergen en Van Hoek beide met 4 p. gelijk uitgeko men. Een match van 2 partijen tusschen beide spelers werd door Van Eybergen met 20 gewonnen, zoodat in de overwin- naarsgroep zijn geplaatst: P. L. J. Rassers, W. Demmendal, W. H. Bosscha, J. G. van Eybergen en G. Bosscha. De belangstelling in dezen wedstrijd is steeds toenemende. In 1929 werd de wis selprijs voor het eerst verspeeld onder 20 deelnemers. In de eindgroep waren toen geplaatst: mr. C. J. Goudsmit, G. Bosscha, W. H. Bosscha, dr. C. H. Hlns, W. H. v. d. Nat Jr. en W. Demmendal, die respectie velijk 6, 5'/2, 5>/ï, 41/!, 4Vs en 4 punten be haalden. Kampioen was dus mr. C. J. Goudsmit. In 1930 namen 24 spelers deel. Eind groep: J. Boot, G. Bosscha, ir. J.J. G. van Hoek en W. Demmendal. Aantal punten respectievelijk 0, 5, 2 en 5 punten, zoodat Demmendal en Bosscha gelijk uitkwamen, Een match om 4 winstpunten besliste met 4 tegen 3 ten gunste van Bosscha, die der halve in 1930 kampioen was. De spelers, die nu in de overwinnaarsgroep geplaatst zijn, spelen slechts één ronde, dus elk 4 partijen. Mochten twee spelers gelijk uitkomen, dan zal nog nader beslist worden, hoe men verder zal spelen. Thans is men reeds met twee partijen begonnen. Rassers staat op winst tegen G. Bosscha, doch op ver lies tegen W. H. Bosscha. Hedenavond wordt de wedstrijd voort gezet met de partijen RassersDemmen dal en Van EybergenW. H. Bosscha. RECLAME. RECLAME. 5340 VOOR WOENSDAG 6 MEI, Hilversum, 298 M. Uitsl. VARA.-iil! ding 8.00: Gramofoonpl. 9.30: li spel Joh. Jong 10.00: Morgen wij VPRO. 10.15: P. J. Kers: „OnzeKtil 11.00: Gramofoonpl. 11.05: Mej.l, Ranltz: „De psychologie van prae-M telt en puberteit" 11,35: Gramota 12.00: Concert. VARA.-septet o.ii Eyl en Gramofoonpl. 1.45: Pauze. Gramofoonpl. 2.25: Vrouwcnuurl)( 3.15: Gramofonpl. 3.20: K. de 1 „Na 10 jaar" 3.35: Maak het zei!dei Schaake-Verkozen 4.25: Gramota 4.30: Voor de kinderen 6.00: V avondconcert VARA. Mandoline-Em o. 1. v. B. Kok 7.00M. J. Brusse: leven onder de menschen" 7.30: ïs Mandoline-concert 7.45: Herdre van Adema van Scheltema door Mal Beversluis 8.00: Concert VARA.-a o. 1. v. H. de Groot 8.45: „Kopper en! in drie bedrijven van D. v. d. Zee. Doe Groot Volkstooneel 10.15: Vu VARA.-concert 11.00: Vaz Dias-1 12.00: Gramofonpl. Huizen. 1875 M. Uitsl. NCRV.-uitzet 8.00: Schriftleïing 8.15—930: mofoonplaten 10.30: ZiekendienS 11.0012.00: Concert. M. F. JurJaanzO monium), Mej. Mljnhout (sopraan) 12.00: Politieber. 12.15: Gramofoonpl 12.30—2.00: Concert. Mevr. C. v. Rn zwaay—Möllenkamp (zang), H. Hem (viool), H. v. d. Horst Jr. (cello), Mtn A. v. d. HorstBleekrode (piano) - 3.00: Kamermuziek door Trio „Altf i 3.003.30: Lezen van Chr. Lectuur Mej. Wentink 3.30: Concert doorS i ten's Chr. Kinderkoor „Zanglust" o.i' i Zwaan 4.30: Gramofoonpl. 5.00-1 Kinderuurtje 6.00: Gramofoonpl i 6.15: A. Biesheuvel: „De tarwe en tarwe-organisaties" 6.45: Hallus voor de rijpere jeugd 7.15: H. A D stra: „Mogelijkheden" 7.30: Poliüs 7.45—10.30: Uitz. V. d. Propagut Avond van de Nat. Chr. Onderofflctó vereeniging te Den Haag. M. m. v. sprei Gemengd koor en Instrum. kwintet.! pauze: Vaz Dias 10.3011.30: Git foonplaten. Daventry, 1554.4 M. 9.35: Mc" wijding 10.05: Lezing 11.20: Gri foonplaten 12.05: Orgelspel door W. 12.50: Orkestconcert 1.50: Uiti! scholen 2.50: Orkestconcert 4.05: gelspel dor R. New 4.35: Kinderul 5.35: Berichten 6.00: Pianospel: L. England 6.20—6.40: Lezing - Lezing 7.20: Concert. Orkest, X Olszewska (alt), Alfred Cortot (plano: 8.20: Berichten 8.35: Vervolg concd 9.30: Lezing 9 45: Berichten 1 Dansmuziek 10.35: „La Chauve 1W Russisch ensemble 11.0511.20: muziek. Langenberg, 473 M. 6.257.20: mofoonplaten 11.20: Gramof<»npi 12.251.50: Orkestconcert 4.20—S- Orkestconcert 7.207.50: GramoK 7.50: Concert. Orkest en piano. Daï Berichten. Vervolgens tot 11.20: w I muziek. Brussel, 508.5 en 338.2 M. 5083) I 4.20: Dansmuziek 5.20: GramoW 5.50: Orgelconcert 7.20: Opera® menten 338.2 M.: 4.20: Orkestconctf 5.20: Dansmuziek 5.50: Gramofoonpl 7.20: Militaire muziek 8.50: Dansmsr Parijs „Radio Paris" 1725 M. 'I Gramofoonpl. 11.50: GramofoonPj 12.25: Gramofoonpl. 5.20: Gramof®" 8.05: Gramofoonpl. 820: Koor, orkest, orgel en solisten kestconcert en zang. Kalundborg, 1153 M. 11.20-1 g kestconcert 2.504.20: 5.105.40: Gramofoonpl. Concert uit Hamburg. 9.3510.05: Trio-concert - Orkestconcert. Zeesen, 1635 M. 5.05: Tijdsein Gymnastiek. Dan Gramofoonpl. 11.25: Lezingen foonplaten 12.1 1.202.20: Gramofoonpl. zingen 3.504.50: Con Lezingen 7.20: Concert -r S.00^_- Rundfunk" door H. Neuert 8.20" 0^1 concert 9.35: Berichten. Dan Dan®!

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 10