RECHTZAKEN. SCHEEPSVERBINDINGEN. LAATSTE BERICHTEN. STADSNIEUWS. BINNENLAND. BEURSOVERZICHT. MARKTBERICHTEN. Advertentiën. WEERBERICHT. Barometerstand. oermiddag 3 uur: 747 [enroiddag 3 uur: 749. ilegrafisch weerbericht r waarneming in den morgen van J 4 Mei, medegedeeld door het |ued Meteorol Instituut te De Bildt. »ste stand 768.7 te Janmayen. fete stand 744.9 te Den Helder, wachting tot den avond van 5 Mei: matige Westelijke tot Zuidelijke Zwaar bewolkt met tijdelijke opkla- Waarschijnlijk regenbuien met kans fcweer. Weinig verandering in tempe- Stormwaarschuwingsdienst. Ld van De Bilt hedenmorgen om I so aan alle posten„Wcest op uw LUCHTTEMPERATUUR. ftarvoorm.: 5 gr. C. (41 gr. F.). uur 'smidd.: 6 gr. C. (43 gr. F.), fcur nam.: 7 gr. C. (45 gr. F.). GWATERTIJDEN TE KATWIJK a. Z. Voor Dinsdag. ;ste stand des voorm. te 5 u. 29 min. igste stand des nam. te 5 u. 51 min. WATERTEMPERATUUR. feweminrichting „Hooge Rijndijk". Lur voorm.: 13'/; gr. C. (uur voorm.: 14 gr. C. Zweminrichting „De Zijl." lir voorm.: 13'/: gr. C. ï'j'j voorm.: 13'/i gr. C. pj nam.' 14 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. bandag7.58 n.m. tot 3.55 v.m. KORFBAL. MDERLANDSCH TW AALFTAL. Nederlandsch twaalftal, dat op 7 Ijs, te Antwerpen tegen het Belgisch ll'tal zal spelen is als volgt samen- hnl: Dorsman (Het Zuiden); Hen- ka (Olympla); mej. Richel, mej. per (beiden Het Zuiden). (Jien: A. Madsen, J. Madsen, mevr. nil (allen D. T. V.), mej. Hendriksen ttpia). tdedlging: De Mey (aanvoerder), I, mej. Voordenberg, mej. Smits (allen terves zijn: Looy (Zuiden): Meyer V. D.). mej. Vaandrager (Zuiden), Van Dijk (Velox). I PROTEST FLUKS—O. EIBERNEST. |haar vergadering van j.l. Zaterdag Jl de Protestcommissie het protest Fluks tegen het derde doelpunt van Bternest toegewezen. De uitslag van wedstrijd FluksEibernest verandert *oor van 34 in een gelijk spel: 3—3. h en Eibernest hebben nu beide 7 in. Fluks is uitgespeeld, terwijl O. mest nog een wedstrijd heeft te rn op eigen terrein tegen Vitesse. HOOGE RAAD. Dood door schulcL P' Hooge Raad heeft heden verworpen 1 cassatieberoep van W. v. d. W., die poger beroep door het Haagsche üe- ptshof tot 3 maanden hechtenis is ver leid wegens het aan zijn schuld te Bten hebben van den dood van een wiel- I door hem was aangereden op Zijisingel te Leiden. e.ende passagiersschepen zijn ■rS ^el ln radiotelegrafische ver- In™, me bc daarnaast vermelde kust- invÜ e?,v!a die stations rechtstreeks te w sen Medegedeeld door de N. T. M. Holland N.V. ,aD ?dSby Radio Alcyone, Rio de o.Hadio Amstelkerk. Cabo Fini- inHrf, 1 Baloeran, Colombia, Dempo, mm„ ,a"e Scheveningen Radio i p... Colombo Radio Indrapoera. HAdlfi ^oen Skamat, alle Scheveningen Toirtena T.a' c°lombo Radio Johan .ksris .ii 'iJarnix van St. Aldegonde, ïsterri'.^! oheveningen Rad. Nieuw C Ufv!?.' v0a'sb- Rad Vas Orania, elau i.be'de Scheveningen Radio __kt)l»K Vittoria Radio Poelau Renabang Radlo - Pr. d. Nederl., gtr. Radio r' Tlerlmai' alle Schevenin- vii ScheJ™idinK van een radiotelegram totale Radio bedragen de sten 44 centen per woord. HILLEGOM. Beroep op de Burgerij. De commissie, die door den Gemeente raad op 24 April 1.1. is Ingesteld met het doel om de lezingen, waardoor onrust in de gemeente is ontstaan, in andere banen te leiden, heeft dienaangaande onderhan delingen aangeknoopt. Daar het echter mogelijk is, dat vóór het resultaat der onderhandelingen vast staat, nog een lezing zal worden gehouden heeft de commissie een circulaire, getee- kend door voorzitter en secretaris, resp. burgemeester Pont en den heer J. O. Ver meer, verspreid, waarin zij het vertrouwen uitspreekt, dat de burgerij hier tegenover een rustige en waardige houding zal aan nemen en dat zi), die niet met de lezin gen sympathlseeren, deze als niet voor hem bedoeld willen beschouwen. Verkeersongevallen. Zaterdagavond is een motorrijwiel in de Kiochtstraat bij de Hofstraat tegen een auto gereden, waardoor de motorrijder een wond aan de hand kreeg. Een wagen van Van Gend en Loos heeft een stilstaande auto aangereden waardoor schade ontstond aan het voorspatbord en den voorband. De politie heeft deze zaken in onderzoek genomen. KATWITK. Loop der Bevolking. Gevestigd: L. Wehrmann en gezin, van Noord wijk. Duinstraat 11; C. H. de Rooij, van Dussen, Zeehospitium: D. M. de Vree, van Rotterdam, idem; J. G de Vrome, van Smilde, idem; H. Brouwer, van Heerlen, idem; R. Helling, van Duitschland, Jan Tooropslraat 4; J. J. Schaap, van Rotter dam, Meerb.kaclc 80; M. van As van Naarden Varkenvisserstraat 193; C. F. v. Petering en gezin, van Velsen, Voorstraat 24 a, Katwijk a. d. Rijn; G. M. Hermans, van Kijnsburg, 2e Duinpad 6; G. van Egmond, v. Rijnsburg, Kerkstraat 49, Katwijk a. d. Rijn; G. Ouwe hand van Voorburg, Jan Tooropstraat 33. Vertrokken: Wed. W. Tom-Haasnoot, naar Renkum, Utr.straatweg 89; P. M. de Wilde, n. Moercapelle, Dorpstraat 144; L. NoOrt, naar Apeldoorn, Tuinmanslaan 21: O. Decker naar Wassenaar, Wassenaerstr. 12: J. Bier- holz, idem; F. M. Visbach, naar Boskoop, Barendstraat 10: A. A. v. d. Lugt, naar Vlaardingen, Binnensingel 199: J. H. M. Nieuwvink, naar Amsterdam, J. Israëlslaan 40 III; J. Mijtervaal, naar Woerden, Jaag pad 14; A. J. M. Vermeulen, naar den Haag, Copernicusstr. 79; J. v. d. Lee, naar Noordwijk, v. d. Berghstichting: J. H. Kroon, naar Leiden, Roodborststraat 48. Werkverruiming. De commissie, die zich onlangs gevormd had met het doel door samenwerking van de verschillende organisaties en den ge meenteraad te komen tot werkverruiming in onze gemeente, heeft reeds eenmaal ver gaderd. Echter bleek, dat nog niet alle organisaties waren uitgenoodigd. Thans zal aan de besturen van alje hiervoor jn aan merking komende verefenigingen een con vocatie worden gezonden, zijnde een uit- noodiging voor de deze week tc houden vergadering, waarin de desbetreffende plannen en voorstellen uitvoerig kunnen worden besproken. KATWITK AAN ZEE. Een ver. „Katwijk Vooruit" opgericht. Alhier is opgericht een vereeniging, die zich ten doel stelt, werkzaam te zijn in het blijvend belang van de welvaart der gemeejite. In deze vereeniging, welke den naam draagt „Katwijk Vooruit zijn nage noeg alle plaatselijke corporaties vertegen woordigd. Het bestuur is samengesteld als volgt: A. den Dikken, voorzitter; ilr. G. C. A. van Dorp, 2e voorzitter; N. Parlevliet, secr.; R. van Andel, 2e secr.; D. Schoonen- berg, penningm.; C Reinsent, 2c penningm.; A. Rovers, alg. adjunct. Jgridisch adviseur is mr. C. Punt. Tot 31 Augustus a.s. zal als praeses van den Kerkeraad der Ned. Herv. Kerk optreden ds. Kalkman en als scriba ds. Pras. NOORDWITK. R.-K. Candidaten-lijst. Door de RX. Kiesvereeniging „Kies recht is Kiesplicht" alhier werd gisteren een stemming gehouden voor de nos. 8 t/m 14 van de capdidatenlijst voor de gemeenteraad. Deze werden na gehouden stemming vastgesteld als volgt: No. 8. J Th. de Groot—Mulder; 9. J. A. Caspers Wzn.; 10. mej. Allda de Groot: 11. T. Lassooij: 12. Th. Overmeer; 13. Cn. Diels; 14. J. Braun Sr. (aftr.). NOORDWITKERHOUT. Gemeenteraadsverkiezing. De .RK. Kiesvereeniging „Dr. Schaepman' in de Zilk stelde de volgende groslijst voor den gemeenteraad vast: 1. P. J. Warmerdam. 2. Johs. v. Gijlswijk. 3. L. de Winter. 4. J Nederstigt. 5. K. Ruygrok. 6. Jac. Geerllngs. OEGSTGEEST. Gemeenteraadsverkiezing. Gistermiddag is de laatste stemming ge houden door de leden van de R.K. Kies vereeniging voor de samenstelling van de Candidatenlijst voor den Gemeenteraad. In verband hiermede is de candidatenlijst nu vastgesteld als volgt: 1. H. W. Rubenkamp (aftr.). 2. B. J. M. Kortman. 3. C. P. J. Paardekooper (aftr.). 4. J. H. Kuyken. 5. J. Smit. G. L. van Elzën. 7. A. H. v. d. Hulst. 8. J. W. v. d. Post. SASSENHEIM. De heer Bader treedt af als Hobaho-directeur. De heer H. Bader alhier heeft ontslag genomen als directeur der Bloembollenvei ling Hobaho te Lisse. Dit ontslag is op de meest eervolle wijze verleend. VOORSCHOTEN. Gecomplicceerd verkeersongeval. Dank zij de slechte bestrating en ver zorging der buitenkanten van het wegvak van den Leidschen weg is gisteravond om streeks 7 uur een ernstig ongeluk gebeurd nabij de z.g. Steenenmuur. In de richting Voorschoten reden per rijwiel de heer M. en zijn 12-jarig doch tertje uit Wassenaar, en daarachter een motorrijder Het meisje reed, hetgeen al zeer velen is overkomen, tegen een op- staanden bant der steenen aan en kwam te vallen. De motorrijder moest plotseling naar links wijken en reed tegen een boom aan. Hij werd evenwel slechts licht aan zijn been verwond, maar het meisje had haar linkeronderbeen gebroken en is door den Leidschen Eersten Hulpdienst onder leiding van dr. Sax naar Leiden vervoeru. De rijksveldwachter Koopmans leidt het onderzoek. Hooischelf uitgebrand. '"Hedenmorgen omstreeks zes uur. ont dekte de heer H. S„ dat een hem toebe- hoorende groote hooischelf, staande op een weiland achter de Zilverfabriek in brand stond. Gedacht wordt, dat vis- schers met vuur bij het hooi zijn geweest. De brandweer, die niet zoo gemakkelijk het punt kon bereiken, is niet uitgerukt. Gemeenteraadsverkiezing. Na een gehouden stemming zullen als nummer 5, 6, 7 en 8 op de candidatenlijst voor de a.s. gemeenteraadsverkiezingen door de R. K. Kiesvereeniging worden ge plaatst de heeren W. Meyer, G. Schrijvers, H. H. van Wissen en J. C. Wagtendonk. WASSENAAR. Een vrouw verbrand. Alhier heeft zich Zaterdagavond een treurig ongeluk afgespeeld. Toen om streeks 12 uur de chauffeur De S. thuis kwam van de tram, waor hij een dochter had afgehaald, zag hij bij zijn woning, welke behoort bij de villa De Magneet, dat zijn woonkamer in brand stond. In de ga rage haalde hij een bluschapparaat, drukte een ruit in en wist het vuur te blusschen. Toen kwam hij tot de ontzettende ontdek king, dat zijn echtgenoote zwaar verminkt door het vuur op den vloer in de kamer lag. Dokter Boer kon slechts den dood constateeren. Het ongeluk is vermoedelijk ontstaan, doordat de vrouw het haar met benzine had gewasschen en het daarop bij de kachel heeft willen drogen. Het lijk is naar hel ziekenhuis gebracht. De annexatie door Den Haag. Men deelt ons mede, dat is opgericht een comité, tot instudie-neming van het annexatieplan door den Haag van een deel van onze gemeente. Het bestaat uit afgevaardigden van de vereeniging „Was senaar Vooruit", van de A. R„ Chr. H„ en R.K. Kiesvereenlgingen en van de Vrij zinnige vereeniging .Wassenaar." Voorzitter is dr. Ph. J. Idenburg van Caicarlaan 17. penningmeester de heer C. M. Kranenburg. Kievit, secretaris; ds. F. A. v. d. Heijden Jzn. Schouwweg 24. Een gedenkteeken voor wijlen den heer D. L. van den Berg? Alhier heeft zich een comité gevormd, bestaande uit de heeren M. v. d. Hoek Jr., E. Horstman, J. Tolk. H Turkenburg, W. Verkerk, N. Ververs en J. Wybenga. dat in een circulaire aan de oud-leerlingen e.a. hun plan en bedoelingen uiteen heeft ge zet om op het graf van den op 19 Octo ber 1930 overleden heer D. L. v. d. Berg, meer bekend als „meester v. d. Berg", die ruim 30 jaar hoofd der Chr. school is ge weest. een passend en eenvoudig gedenk teeken te plaatsen, dat een blijvende ge tuigenis zal zijn van de dankbaarheid en liefde jegens den overledene. Allen, die dit zeer toe te juichen plan willen steunen, kunnen door hun financleelen steun te verleenen hun blijk van instemming be tuigen. Eventueele bijdragen worden gaarne ingewacht bij bovengenoemde com missieleden. Voor de steunverleenlng werd in onze gemeente uitbetaald een bedrag van f. 4563.91 en wegens werkverschaffing f. 16637.89. WADDINXVEEN. Eerste Hulp bij Ongelukken. Voor het alhier gehouden examen E.H.B.O. zijn gcs'aagd de heeren Bezoen, Ve boom, Dekker, Olie, Houdijk, van der Krans, Mooijekind en Burger. Gemeenteraadsverkiezing. De V.D. Kiesvereeniging komt voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing uit met een candidatenlijst,waarop, oe volgende namen zijn geplaatst: oe heeren O. van Lange, A. den Boon, C. Slooten en J. Caspers. Arbeidsongeval. De meubelmaker KI. geraakte met zijn linkerhand in een cirkelzaag, waardoor zijn duim zeer ernstig verwond werd. Dr. Sam- Samplonius verleende hulp en ter verdere behandeling moest hij naar de Wijkverple ging te Gouda worden vervoerd. Hedenmiddag tegen twaalven is de 7-jarige J. P. in het Noordeinde overreden door een personenauto, bestuurd door den heer G. van M. alhier Het ventje had slechts lichte verwondingen bekomen en kon na door den E. H. D. te zijn verbon den, huiswaarts keeren. DOOR EEN TREIN GEDOOD. Hedenmorgen half negen is bij een on bewaakte overweg nabij Zwolle de con cierge G. Z. aldaar door den trein van Zwolle naar Meppel overreden en gedood. Het lijk is deerlijk verminkt naar Zwolle overgebracht. De politie stelt een onder zoek ini ALPHBN. Verkeersongeval. Gistermiddag ongeveer 5 uur werd langs den Steekterweg een 7-jarig zoontje van den heer X. toen het plotseling overliep, door een passeerende auto, bestuurd door den heer A. D uit Venlo, aangereden. De jongen kwam te vallen en geraakte onder de auto Dr S die spoedig ter plaatse was constateerde bij de patiënt een rechter beenbreuk. Steenlegging gebouw voor Chr. belangen in wijk Hoorn. Onder begunstiging van heerlijk lente- j weer. heeft Zaterdag de steenlegging plaats gehad voor het gebouw voor Chr. belangen in wijk Hoorn. Ongeveer half- vier sprak de heer L. Sprey Jz. tot de vele aanwezigen een kort welkomstwoord, waarbij hij opmerkte, dat het hier niet gaat om het gebouw, doch om dat gene wat in het gebouw zal plaats vinden. Het jeugdwerk m wijk Hoorn mag zich in veel belangstelling verheugen. De aanwezigheid van ds. J. G. L. Brou wer en den kerkvoogd, den heer J. Blij- leven, stelde spr. bijzonder op prijs. De heer Jac. Westmaas gaf hierna een uit eenzetting van de bedoeling van deze steenlegging. Als voorzitter van het „Meu- bilairfonds-comlté-Hoorn" gaf spr. de verzekering, dat bij alle jongemenschen in den Hoorn, de groote opkomst, maar ook het medeleven, op hoogen prijs wordt gesteld. Bij ons, aldus spr.. trillen snaren van ontroering nu de uitvoering van het werk. dat we ons voor drie jaar zeker zoo niet gedacht hadden, een aanvang zal nemen. De heer Westmaas verzocht hierna aan den voorz van de verg tot stichting en instandhouding van het gebouw voor Chr. belangen in wijk Hoorn, den heer L. Sprey Jz de eerste steen te willen leggen, om daarna gevolgd te worden door ds. Brouwer, de verdere bestuursleden e.a. De heer Sprey gaf hieraan gevolg, waarna eveneens aan den zijmuur ds. Brouwer, de heer J. Blijleven, Joh. Westmaas, F. Blom, E. Mechelse. T. A. Kooy ,J. v. Arkel, D. de Roode en C. A Bos een steen legden. Na deze plechtigheid bestond er voor alle aanwezigen aan een binnenmuur ge legenheid ook een steen te leggen. Hiervan werd een zeef druk gebruik ge- maakt, waarna allen, die een steen ge legd hadden hun handteekening konden plaatsen in het gedenkboek. Op het ter rein werden ververschingen aangeboden, terwijl tevens een grabbelton aanwezig was. We kunnen niet anders zeggen, dan dat het geheel buitengewoon goed is ge slaagd, waarbij wij hopen, dat het Meubi- lairfonds-comlté, dat f. 2500 noodig heeft, in de opbrengst der verschillende zaken niet is teleurgesteld. Rest ons nog te ver melden, dat onder leiding van den bouw kundige den heer T. A. Kooy. het werk waarvan wij onlangs reeds een uitvoe rige beschrijving gaven wordt uitge voerd dooi de aannemers T. F. v. d Zwan, D. Donker, J. Z. v. Hellemond en C. Y. Ponsloen. WIELRIJDER DOOR EEN AUTO GEGREPEN. Hedenmorgen om 8 uur had bij Half wegSloten een ernstig ongeval plaats. De wielrijder J. die achter de bus van lijn C uit Amsterdam reed, schoot plotseling te voorschijn en kwam in aanrijding met een tegenkomende auto. Ernstig verwond moest het slachtoffer naar een ziekenhuis te Amsterdam worden vervoerd. BRAND. Gisteravond te 11 uur is te Domburg de schuur, toebehoorende aan den heer Wisse afgebrand. De bewoners konden niet voor komen. dat 5 stuks hoornvee, een hit en een geit in de vlammen omkwamen. De oorzaak van den brand is onbekend. De schade wordt door verzekering gedekt. DE PpSTVLUCHTEN. He» 15e retourvliegtuig is gisteren te Allahabad gearriveerd'. Het vliegtuig heeft 228 K.G. post aan boord. Het 17e postvliegtuig is te Bagdad aan gekomen. BRANDSTICHTING DOOR EEN WACHTMEESTER. In de Haagsche Alexander-kazerne. Naar wij vernemen, heeft de dienst plichtige O., wachtmeester bij de treinaf- deellng van de cavalerie te Den Haag. die dezer dagen in voorloopige hechtenis werd gesteld als verdacht van eenige mi litaire vergrijpen, terwijl mede vermoed werd dat hij zich had schuldig gemaakt aan brandstichting in de Cavalerie-ka- zerne, gisteren tegenover de militaire po litie die het onderzoek in deze zaak leidt bekend, de dader te zijn zoowel van de brandstichting op Dinsdagavond j.l. als van de eenige weken geleden in genoemde kazernes plaats gehad hebbende branden, waarbij al deze gevallen, dank zij de waakzaamheid en het tijdig in grijpen van anderen, erger werd voor komen. De motieven, die O. moet hebben ge had, zijn nog vrijwel duister gebleven, doch wel staat vast, dat het geen anti militaristische overwegingen zijn. die hem tot deze daden hebben gebracht. O. blijft voorlooplg in verzekerde bewa ring. DE MOORD IN DE WILLEBRORDUSSTR. TE ROTTERDAM. De raadsman mr. Eikelenboom uit Rot terdam heeft heden cassatie aangetee- kend van het arrest van het Haagsche Gerechtshof waarbij zijn cliënt, de 25- jarige fabrieksarbeider Gerrit Maliepaard uit Oss wegens doodslag van zijn schoon zuster in haar woning aan de Willebror- dusstraat te Rotterdam, is veroordeeld tot levenslange gevangenisstraf. De Rot- terdamsche rechtbank had hem deswege in eersten aanleg tot 20 jaar gevangenis straf veroordeeld. AMSTERDAM, 4 Mei. Gedrukte ten- denz Philips flauw. Overige tndustrieele fondsen lager. Koninklijke lager. Suiker- waarden en RubBers prijshoudend. Ta bakken vast. Mijnwaarden en Scheep vaarten stil. Amerik. fondsen onregel matig. De beurs had bij zeer'kalme inzetten een iets gedrukt voorkomen. Het aanbod was beperkt, doch de vraag van nog kleiner propertus, zoodat de koersen meerendeels lager kwamen. Eenige affaire had plaats in Koninklijke, die regelmatig aangeboden waren, zij het dan ook bij kleine hoeveelheden De noteering kwam iets lager. De buitenlanders waren weinig veranderd. Industrieele fondsen waren stil De Philips kregen het vrij zwaar te ver antwoorden ondanks steun. Het fonds moest een 10-tal pnt. afstaan. De Unie levers weer beneden 190 pet. Aku's bene den 80 pet. De Accoustieken werden enkele pet. lager genoteerd. Nederl. Ford weinig veranderd De Cultuurmarkten boden weerstand Rubbers vrij goed van toon. zoover de noteeringen zich hand haafden evenals Suikerwaarden, die door eengenomen weinig variatie te zien gaven. Tabakken bepaald vast; vooral Senem- bah's behaalden een aardige winst. Mijnen uiterst stil. Redjang weinig veranderd, rekening houdende met het feit, dat het ex-dividend werd genoten. Amerik. fond sen onregelmatig. WISSELKOERSEN. Engeland 12 10 1/16 Duitschland 59.24 1/2, Frankrijk 9.72 1/2. België 34.611/2. Zwit serland 47.92 1/2. Oostenrijk 35.05, Dene marken 66.62 1/2. Zweden 66.70. Noorwe gen 66.62 1/2. New-York 2.4813/61. Prolongatie 2 1/2 pCt.. AMSTERDAM, 4 Mei. Veemarkt. Heden aangevoerd 425 vette koelen, waarvan de prijzen waren: le kw. 981.04, 2e kw. 80— 96, 3e kw. 72—82 per K.G. slachtgewicht. Mindere soorten 60—70. 70 melk- en kalf- koeien. 225 per stuk tot 370 184 vette kal veren. 2e kw. 6472 per K.G., 3e kw. 58— 64 levend gewicht. 160 nuchtere kalveren, 713 per stuk. 960 varkens, vleesehvar- kens, wegende van 90110 K.G., 49.50; zware varkens 4649 per K.G. slachtge wicht. Vette varkens 4244. 144 paarden 100200 per stuk. Aan het abattoir zijn heden aangevoerd 13 wagons geslachte runderen uit Denemarken. JOH. DE NIE en S. DE NIE-WATERLAND, geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun Dochter 5291 SARA, IDA 3 Mei 1931* Heerengracht 112 De Heer en Mevr. J ASPERSE geven kennis van de geboorte van hun Dochtertje JACOBA. Leiden, 2 Mei 1931. lieerengracht 58. 5268 Heden overleed, tot onze diepe dioefheid, geheel on verwachts, onze lieve \trouw, Moeder en Behuwdmoeder, Mevrouw CHRISTINA SCHUIT- NOEST in den ouderdom v. 58 jaren. D. CHR. SCHUIT. Haarlem D. CHR. F. SCHUIT. L. I. CH. SCHUIT— SEILER. Leiden J. J. CH. SCHUIT. W. M. BRANDT, 5264 verloofde. Leiden. 3 Mei 1931. Bilderdijkstraat 12. De teraardebestelling 2al plaats hebben op a.s. Woens dag te 12 uren op de he- graafplaats „Rhijnhof". 3—1

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 3