HET GESTOLEN LUCHTBALLONNETJE of DE GESCHIEDENIS VAN TWEE DEUG UIT DE OMSTREKEN. UIT DE RIJNSTREEK. BENTHUIZEN. Loop der bevolking. Gevestigd: Bastiaantje Johanna Sprui- tenburg, dienstbode, van Voorburg Adriana de Wilde, dienstbode, van Zeg waard Jacoba Jannetje Barendregt, kind, van Rozenburg Sljbout Bleeker, arbeider en gezin, van Haarlemmermeer Pleter de Vr arbeider en gezin, van Hazerswoude Frans Vis, smid en gezin, van Zegwaard. Vertrokken: Pieter Anthonie Deurloo, arbeider en gezin, naar Zegwaard Harm. Hulshof, arbeider en gezin, naar Rotterdam Antonie van den Berg, ar beider, naar Rotterdam Roelof de Groot naar Zuidwolde Johanna van Vliet, verpleegster, naar Rijswijk (Z.-H.) Cor nelia Schrama, gehuwd, naar Alphen aan den Rijn. Een auto te water gereden. Zaterdagmiddag geraakte de bakker G. v. d. Bijl met zijn knecht M. Alberts, ter hoogte van de woning van J. v d. Eijk alhier, met zijn auto in de Limiet. De landbouwer L. Laban, die het ongeval zag, snelde toe, sprong te water en moeht door het inslaan der ruit den knecht van een wissen dood redden. Ook de bakker werd uit zijn benarde positie gered. De auto werd later opgehaald en weggesleept. Het driejarige meisje Marie van J. v. d. Heijden, werd bij het oversteken van de Dorpstraat door een auto gegrepen. Wonder boven wonder liep het kind slechts een ontvelde neus op. HAARLEMMERMEER. GEMEENTERAAD. Concours-hippiquc en Manegebouw te Hoofddorp. De Raad van deze gemeente kwam in openbare vergadering bijeen. Voorzitter de burgemeester Mr. A. Slob. Afwezig do heeren Bras en Joore. Gelezen werd een advies van de begra- fenlsvereeniglng „Draagt elkanders las ten" te Rijk en een commissie uit de be woners uit die omgeving waarbij opnieuw verzoctht werd om van gemeentewege aldaar een begraafplaats te doen stichten, met het oog op de groote afstanden, welke nu bij begrafenissen van Schiphol naar Hoofddorp moeten worden afgelegd. Na eenlge discussie werd goedgekeurd dat B. en W. deze zaak verder in rustige studio zullen nemen en na raadpleging van de betrokken commlsslën binnen niet al te langen tijd met een definitief voor stel zullen komen. Naar aanleiding van een desbetreffenu verzoek van de vereenlging „Vooruit" ter bevordering van de paardenfokkerij in Haarlemmermeer, werd besloten aan het bestuur van deze vereenlging in huur en ten gebruike af te staan voor het houden van een concours-hippique in de maand Juli, het gemeentelijk sportterrein te Hoofddorp met tribune en muziektent voor de som van f. 500.en ten laste van de gemeente deel te nemen in een te vormen garantiefonds tot dekking van een tekort in de exploitatie van dit sport- feest, onder voorwaarde dat in een na- deellg saldo niet meer zal worden gedra gen dan de helft van het totale bedrag waarvoor in het garantiefonds werd deel genomen en hoogstens tot een som van f. 1000.—. Van Mevr. C. F. Schwarz te Noordwijk was een adres ingekomen, waarin zij mededeelde bijzondere belangstelling te koesteren voor het paardrijden in het algemeen en voor den arbeid van de lan delijke rijvereeniglngen in het bijzonder, zich door deze ambitie gedreven, te heb ben aangesloten bij de landelijke rijver- eeniging „Kapitein van der Wal" te Hoofddorp en door dit nauwere meeleven met de landelijke ruitersport zeer onder den indruk te zijn gekomen van het groote gemis van een behoorlijke manege voor Hoofddorp en omgeving. Zij heeft daarom contact gezocht en verkregen met eenige paardenvrienden in Haarlemmermeer om te probeeren met elkaar een manége te doen bouwen, met dit gunstig gevolg dat reeds een voorloopige commissie werd ge vormd, wier bedoeling het is om zich met elkaar te constltueeren als vereenlging tot 't stichten en Instandhouden van een rijschool te Hoofddorp en deze school te doen bouwen op het gemeentelijk con coursterrein aldaar. Er werd nu aan den Raad gevraagd om dit plan mogelijk te maken en naar aanleiding daarvan wert» besloten voor het beoogde doel voor een pachtsom van f. 1.— per jaar in huur af te staan een oppervlakte van ongeveer 1000 M2 van genoemd sportterrein o.m. onder deze voorwaarde dat de bebouwing uiterlijk 15 Juli a.s. voltooid moet zijn. Inzake den bouw van de in het dorp Zwanenburg nabij Halfweg te stichten school voor openbaar lager onderwijs, werd voor de gunning van dit werk een bedrag van f. 86000 beschikbaar gesteY HILLEGOM. KATWITK. f. 2510; P. Cornelissen, Amsterdam, f. 2929; Stolker en Knijf, Schiebroek, f. 1353; v. d. Drift, Lelden, f.1111; J. A. Groen, Rotter dam, f. 1060; Gebr. Slier, Amsterdam, f. 2000; Geusenbroek, Medemblik, f. 100; A. Keus, Katwijk-Zee, f.500; Aring en Die gen, Amsterdam, f. 1718.19; J. G. Drink- waard, H I. Ambacht, f. 726; D. en A. Knijnenburg, Scheveningen, f.1901; H. de Bolster, Lelden, f.775; Gebr. de Bou, Oost- zaan, f. 1980; J. T. v. Seumeren, Utrecht, f.777; A, D. Ensel, Den Bosch, f. 2222,22; A. Kivits, Vlijmen, f. 2300; P. Rijk, Haar lemmermeer, f. 2000. KATWITK AAN DEN RITN. Auto contra tram. Op den hoek van de Voorstraat nabij cafe „De Roskam" ontstond een aanrijding tusschen den tweeden wagen van een uit Katwijk aan Zee komende tram en een personen-auto. Door tijdig remmen van den trambestuurder werd grootere schade voorkomen. Het zeer drukke verkeer werd omgelegd, terwijl de tram een kwartier vertraging ondervond. Verdieping van het Protestantisme. In het gebouw van de Ned. Herv. Kerk werd een oprlchtingsverg. gehouden van de „Ver. tot verdieping van het Protes tantisme". Na opening door den voorzitter den heer Joh. Marinus, verkreeg Ds. J. H. Mulder het woord, die in een vurig pleidooi grondslag en doel der ver. uiteenzette. Aan het eind der vergadering gaven zich 50 leden op. Het voorloopig bestuur bestaat uit de heeren: Joh. Marinus, voorzitter; W. Peet Sr secretaris; J. Vaas, penningmeester; H. Galjaard, algemeen adjunct. Opening Zweminrichting. De gemeente-zweminrichting zal op 11 Mei a.s. voor het publiek geopend worden. KATWITK AAN ZEE. Het „Noordzee- en Zonnebad". Het modern badbedrijf „Noordzeo en Zonnebad' heeft verleden jaar voor dc eerste maal het badbedrijf uitgeoefend op bet strand bij de oude Kerk. Menigeen vond, dat de jilaats niet zoo gelukkig ge kozen was door den verren afstand van het dorp. De exploitant van Sit bedrijf heeft dan ook enkele weken geleden aan B, en W gevraagd om het te mogen ver plaatsen en wel meer naar het centrum van de gemeente. Door B. en W. is daarover goed gunstig beschikt. Het „Noordzee en Zonne bad" zal nu uitgebreider dan verleden jaar ongeveer ter hoogte van hotel „de Zwaan' komen, dus veel gunstiger bij het centrum gelegen. Evenals in 1930 zullen weer tenten en badstoelen verhuurd worden. LISSE. Zijn leven gered. Een loodgieter was werkzaam op heb dak van de nieuWe meelfabriek van de fa. Verduyn. Hij verloor zijn evenwicht, sloeg van het dab af, doch had de tegen woordigheid van geest onder het vallen zich een zoodanige wending te geven dat hij in het kanaal kon duiken, waardoor de man zijn leven heeft kunnen redden. NOORDWITK. Nog geen woonforenscnbelasting. B. en W. hebben aan den raad mede gedeeld, dat zij tijdelijk terugnemen hun voorstel tot het heffen van een woonforen scnbelasting en dat deze aangelegenheid bij de begrooting 1932 nader onder de oogen zal worden gezien. Hiermede is in ieder gaval voor het aanstaande seizoen de woonforensenbelasting van de baan. Ontvangst ten Raadhuizc. Op 14 Mei zullen door het gemeente bestuur officieel op hot raadhuis ontvangen worden de besturen van de muziekgezel schappen, die deelnemen aan het door het fanfarecorps „Excelsior" georganiseerde muziekconcours. Door B. en W. is aan de plaatselijke Hanze afdeeling toestemming verleend tot het houden van een bloemendag op 14 Mei. B. en W. stellen aan den raad voor het raadsverslag stenografisch te laten op nemen door beroepsstenografen. Door de gasthuismeesters is aan den heer L. Overzijl op zijn verzoek op de meest eervolle wijze ontslag verleend als gasthuismeester. Aan de vereeniging tot werkverschaf fing van hulpbehoevende blinden te A'dam is door het gemeentebestuur toegestaan een collecte te houden in de maanden April Mei en Juni. OEGSTGEEST. Tegen zekeren B. is door de politie proces-verbaal opgemaakt wegens het op zettelijk dooden van een hond en een kat, toebehoorend aan de familie F. RITNSBURG. Loop der bevolking. Gevestigd: L. J. Goudriaan van Oegst geest, Oegstg.weg 3c. Corn. Kort van Katwijk Zeehospitum G. N. Scheer, van Oud Beijerland, Havendam 16 C. M. J. Cigaar van Katwijk, 3e Kanaalstraat 2. Vertrokken: L. de Mooij naar Voor schoten, Leidsche Weg 176 H. C. van Kuijeren naar Velsen. Zeeweg 141 C. Kooij, naar Wassenaar. Kerkdam 11 K. Ciggaar naar Voorschoten, Veurschweg 19 D. den Haan, naar Eindhoven, Com. Dankertsstraat 3 G. M. Hermans, naar Katwijk, 2e Duinpad 16 G. van Egmond, naar Katwijk, Kerkstraat 49 W. F. Ver- bree, naar Den Haag, Trekweg 48 J. Diepenbach, naar Zoeterwoude E. 77. Inschijving. Zaterdag is door B. en W. bij inschrij ving verkocht de afbraak van het Groot Badhotel en aanhoorigheden aan den Zuid-Boulevard. Inschrijvers om af te bre ken waren: Nic. v. d. Akker, Zoeterwoude, fr. 1255; C. v. d. Plas, Katwijk aan Zee, f.625; K Schuitemaker, Katwijk Zee f.1300; J Bergmans, Schiedam, f.1227; L. v. Leeuwen, Halfweg, f.2667; Gebr. Sloo- ten, Waddinxveen, H. Strikwerda, Den Haag, f.888; G. v. Slooten, Wormerveer, SASSENHEIM. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt Woens dag 6 Mei, nam. half acht bijeen. Punten van behandeling: 1. Notulen; 2. Ingekomen stukken en mededeelingen; 3. Nadere voorloopige vaststelling gemeenterekening 1928;4. Benoeming leden schattlngscommissic5 Presentiegelden leden commissie tot wering van schoolverzuim; 6. Instructie Badmees ter; 7. Idem Portier Badbedrijf; 8. Tijde lijke benoeming badmeester; 9. Idem Portier bij het badbedrijf; 10. Regeling jaarwedden Burgemeester. Secretaris en Ontvanger; 11. Balans en Verlies- en Winstrekening Woningbouwvereeniging, vooruitgang over 1930; 12. Wijziging be grooting Kapitaaldienst 1930; 13. Idem 1931; 14. Advies Gezondheidscommissie over woningen Kuipershofje; 15. Benoe ming lid Werkloozencommlssie; 16. Vast stelling vergoeding Bijz. Scholen; 17. Be spreking voormalige Hervormde School. Aan het postkantoor alhier werd gedurende de maand April 1931 ingelegd f. 4557.94 en terugbetaald f. 4296.88. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 3253. 327 Spoedig keerde het meisje weder, O, wat was die jongen blij, Ze bracht Wim die een leege maag had. Een groot bord lekkere rijstebrij. Daar jongen, zei ze, vriendelijk kijkend, Dat smaakt jou wis en zeker goed. Dank U juffrouw, zei Wim, dat zal het zeker. Honger maakt zelfs rauwe boonen zoet. 328 Wat de piloot voorspeld had, geschiedde, Plotseling werd de strijd gestaakt. En nadat eenige gewond waren, Een einde aan den twist gemaakt. Maar nu zochten zij de vreemde gasten, Onder een woest en heisch gehuil. Pim en de piloot in het hooge gras verborgen, Hielden zich nu voor hen schuil. VALKENBURG. Beker geschonken. Burgemeester Lotsy heeft aan de Bur gerwacht alhier een fraaien zilveren wis selbeker geschonken voor de onderlinge schietwedstrijden. Om de animo te ver- hoogen heeft hij er de bepaling bij ge maakt, dat het lid, die den beker driemaal gewonnen heeft, hem definitief in eigen dom krijgt. VOORHOUT. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Petrus Maria, z. van W. van Elk en H. H. M. van Duren Cor nells Franciscus, z. van J. A. Zuidhoek en M. van Steijn Gotlieb Friedrich Wil helm, z. van G. F. W. Lubbert en C. W. Meijer Adrianus Antonius, z. van W. van Moors en G. C. Spruijt Margaretha Wilhelmina Cornelia, d. van J. L. Nljssen en J. M. Prins Wilhelmus Lambertus, z. van M. H. de Haas en A. Kloek Adria nus Petrus, z. van P. de Ridder en M. van der Slot Claslna Elisabeth, d. van C. van Wouw en E. C. van Iperen. Overleden: Hermanus van Graven 74 1. Getrouwd: Ant. van der Voort en A. C. Hekker Joh. H. Snelderwaart en J. C. Warmerdam. Ondertrouwd: M. H. Vale en J. M. M. Homan. VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Pieter Jan, z. van D. A. Th. de Groot en G. van Leeuwen Laurens Leo- nardus Adrianus, z. van A. van der Zwet en S. H. E. Schroder Theodora Alida Christina Maria, d. van Jac. Vogelaar en C. J. van Steen Lydia Lena, d. van G. van Mourik en A. van der Zwart. Overleden: A. Weinberg geb. Dike 76 j. Ondertrouwd: J. Nieuwenhuizen 26 j. en W. Bauer 27 j. WASSENAAR. Raadsagenda. Donderdag 7 Mei komt de Raad dezer gemeente des v.m. te 9 3/4 uur bijeen ter bespreking der volgende punten: 1. Ingekomen stukken. 2. Ontheffing voorschriften Bouwveror dening. 3. Vaststelling pensioengrondslagen Amb tenaren. 4. Verkoop bouwterrein. 5. Benoeming 2 bestuursleden Wasse- naarsche Bouwvereeniging. 6. Benoeming plaatsverv. lid Stembureau 7. Benoeming leden Schattingscommissie Rijksinkomstenbelasting. 8. Benoeming Onderwijzer O.L. School Nr. 1. 9. Wijziging Legesverordening. 10. Voorschot Woningbouwvereeniging „St. Willibrordus". 11. Voorloopige plans onteigening per ceel Langstraat hoek Kerkstraat, en ten behoeve Wassenaarsche Bouwvereeniging. 12. Wijziging begrooting. 13. Voorstel centrale verwarming Open bare U. L. O. school. 14. Wijziging Politieverordening. 15. Subsudieregeling bijzondere bewaar scholen. Burgerlijke Stand. Geboren: Antonius, Z. v. T. D. L. Donker - J. van Sierenberg de Boer Yvonne Francois:', D. van J. H. A. DuboisH. J. G. Manhardt Jan Cornelis. Z. van J. van Dijk—M. Hoek Margaretha Jacoba Jo hanna. D. van P. J. IdenburgM. J. J. Kohnstamm. Ondertrouwd: C. G. W. van der Plas P. J. van der Hulst J. T. de Lange— S. W. van der Voorn P. J. de Bie—M. A. Prins A. SlorsA. J. van den Heuvel A. R. Best—C. K. Veerkamp J. P. H. Paardekooper—E. J. Lange F. Loch- mansJ. van Gent. ZEVENHOVEN. Het bouwen van een woonhuis voor rekening van den heer J. van Gijlswijk te Uithoorn is gegund aan den laagsten in schrijver, den heer D. Bruines te Uithoorn voor de som van f. 3599.99. Raadsbezwaren. Door den raad dezer gemeente zijn be zwaren ingebracht inzake de gemeen schappelijke regeling van den vleeschkeu- ringsdienst met de gemeenten Nieuwkoop, Ter-Aar en Nieuwveen. Tot lid van het R.-K. Kerkbestuur te Noorden is benoemd de heer A. J. van Smorenburg alhier, zulks in de plaats van wijlen den heer J. J. van den Bosch, vroe ger alhier. In de plaats van den burgemeester is tot secretaris-penningmeester van den Kalslagerpolder benoemd de heer M. Robertz te Langeraar. ALPHEN. OFFICIEELE OPENING NIEUW BANK GEBOUW COÖP. BOERENLEENBANK. Verschillende sprekers. In tegenwoordigheid van tal van auto riteiten en genoodlgden werd gistermid dag het nieuwe sinds kort in gebruik ge nomen kantoorgebouw van de Coöp. Boe renleenbank aan de Stationsstraat ge opend, waarvan wij onlangs reeds een uitvoerige beschrijving gaven. Alvorens tot de eigenlijke opening werd overgegaan sprak de voorzitter de heer Joh. v. Leeu wen een welkomstwoord, den voorzitter van de Coöp. Centrale Raffeisenbank te Utrecht mr. O. Gezelle Meerburg, den voorzitter van de Kamer van Koophandel van Rijnland te Leiden den heer D. ten Cate-Brouwer, den heer Penning de Vries als afgevaardigde van het kringbestuur van Rijnland der Coöp. Boerenleenban ken, de architecten G. W. Vis en W. B. Kroon en de aannemers van het werk De voorzitter gaf hierna het woord aan mr. O. Gezelle Meerburg als voorzitter van de Centrale Coöp. Raffeisenbank te Utrecht die de eigenlijke opening ver richtte. Deze schetste de verhouding der centralebank tot de boerenleenbank. Spr. bood tenslotte het bestuur en den raad van toezicht zijn gelukwenschen aan met dit nieuwe gebouw. Hierna voerde de burgemeester het woord. Deze zelde met bijzondere instem ming gevolg te hebben gegeven deze opening bij te wonen, allereerst wel omdat dit nieuwe gebouw vooral op de plaats waardlt is gebouwd een sieraad voor de gemeente is. Voorts omdat de beteekenis van het credietwezen bewijst dat de bank noodig was en zeer gunstig werkt, vooral ten opzichte van het landbouwcredietwe- zen. Spr. eindigde met zijn geluk wenschen aan het bestuur. Namens de Kamer van Koophandel com plimenteerde de heer D. ten Cate Brouwer hierna het Bestuur met het nieuwe ge bouw niet alleen om dat dit gebouw inderdaad een sieraad voor de gemeente Alphen a. d. Rijn beteekent, doch boven al omtrent hare beteekenis als bankin stelling die in het credietwezen een groote rol speelt. Namens de kring Rijnland der Coop. Boerenleenbank voerde hierna nog het woord de heer Penning de Vries en de directeur der N.V. Alphensche Bank de heer L. de Graaf die eveneens het bestuur complimenteerden Vervolgens werd door den heer C. Y. Ponsloen namens de zich daar voor uit de leden gevormde commissie aan het be stuur aangeboden en overgedragen een in de wachtkamer keurig aangebrachte rood marmeren gedenksteen, vervaardigd door den heer W. Emans. Gedachtig aan het spreekwoord „Tijd is geld" werd door denzelfden spr. namens deze commissie nog aan het bestuur aan geboden een fraaie moderne staande klok, die het interieur van het privekantoor nog belangrijk verfraaid. Als slot kwam hierna nog aan het woord namens de leden de heer B. Sprey, die wederom van zijn dichterlijken aanleg blijk gaf. De voorzitter beantwoordde de verschil lende sprekers en bracht aan allen dank voor de verschillende gelukwenschen en geschenken. Legaten. Door wijlen mevr. wed. A. Sieling v. d. Linden werd vrij van successierechten aan de Ned. Her.v. Kerk gelegateerd een gift van f. 1000, de diaconie f. 1000, voor het Ned. Herv. Tehuis f.500, benevens verschillende bedragen aan andere instel lingen en scholen. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulppostkanto ren werd gedurende de maand April 1931 ingelegd f. 18398.91, terugbet. f. 18511.91. het laatste door het kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 18771. Lijst van onbestelbare brieven en briefkaarten van welke de afzenders on bekend zijn, terug ontvangen in de 2e helft der maand April 1931 Brieven bin nenland: 1. Drukkerij „De Phoenix" Nij megen, onbekend; 2. Laterna, Warmoes- straat 130 Amsterdam, geweigerd voor de jiort; 3. Y. de Jong, korenmolen De Hoop Schagen, onbekend. Gevonden voorwerpen: 1 portej nale met inhoud, 1 vulpen, 1 belvd plaatje in étui en 1 heeren-portemts] met inhoud. Inlichtingen dagelijks j3 bureau Julianastraat. BOSKOOP. Concert „Concordia", Na eerst een ommegang door het ij tc hebben gemaakt gaf de Chr. JU vereeniging „Concordia" met medewet van de kapel „T. en D" uit Leiden, ij dagavond, onder leiding van den ha Noordanus uit Leiden een in alle opiq goedgeslaagd concert in de tent sfej aan de Burg. Colijnstraat. Het met zorg gekozen programma t keurig en correct afgewerkt. Loop der bevolking. Gevestigd: J. J. v. Oostrom, boom Goudscbe-rijweg 32; J. v. 't Leengoet beider. Ridderbuurt 38; Gez. Kasius, sionhoudsters, Nieuwstraat 123; Mr Helmstrijd, gemeente-secretaris, Bootst Vertrokken: D. L. Landman, van Colijnstraat 249 naar Almelo, J P. van Puttekade 357 naar Wadd Mevr. Wed. A. M. Wentink, van Ror 1 naar Epe; C. v. Tol, van Ridderb naar Alpnen. Burgerlijke Stand. Geboren: Marregje, d. van P. en A. Stam; Hermina, d. van C. J. Smit; Jacobus, z. van C. J. v, cn T. NieuwlandMaria Gerda, d. vao Blaazer en J. Maassen. Getrouwd: J. C. do Vogel, 20 E. v. d. Starren, 29 jaar; A. 41 jaar en G. Reizevoort, 44 jaar Overleden: Cornelis Albert do Jo jaar, T. J. Droog, echtgenoote van G. van Bemmel, 56 jaar; Hermina van Tol, 21 jaar. Gedurende de afgeloopen maand, alhier aan de Rijkspostspaarbank f, 7073.72 en terug betaald f. 7914.14 Het laatste door de spaarbank uit boekje, draagt het nummer 5102. Gevonden voorwerpen. Aan het bureau, zijn inlichtingen te bekomen trent onderstaande gevonden voo gouden broche, dames en heeren: doublé armband en zilveren gulden De gehouden straatverkoop knopjes ten bate van „De Feestcom 1919" heeft opgebracht f. 148. LEIDERDORP. Een Kring van Burgerwachten Naar wij vernemen is ten Ran een vergadering geweest van de wachten, vroeger behoorende kring: Rijnland-Oost. Er zijn drie burgerwachten: woude, Koudekerk en Zoeterwoude geworden, die met de bestaande te dorp en Benthuizen den kring zullen vormen. De vergadering was bijeengeroepen den burgemeester van Leiderdorp bestuur van den kring zal binne worden benoemd. Gehoopt wordt, dat binnenkort burgerwacht te Roelof-Arendsveen herleven en zich bij den kring sluiten. Uitvoering Chr. Harmonie „Devote De Chr. Harmonie „Devote uitvoering in de Christelijke school leiding van den directeur, den heef van Wijck. Op uitstekende wijze werd uitgebreide programma ten gehoore bracht. Zonder aan het geheel te kon doen, kan bijzonder worden vermeld piston-solo door den heer J. Vermek een clarinet-solo door den heer K Zaaberg, belde met piano-begeleidin; De bijeenkomst, welke door den zitter H. D. van Osnabrugge met r was geopend, werd door den 2den n zitter, den heer B. H. van den Boscb dankgebed gesloten. OUDE-WETERING. Verloting winkelweek. In hotel Van den Bosch alhier bef'' verloting plaats gehad van de prijzeo Winkelweek. Na afloop hield de burgemeester t» aanwezigen een korte toespraak, hij deed uitkomen, dat de resultatfj' de winkelweek zeker bevredig™, noemd kunnen worden, daar een to 4O.Q00 loten waren uitgegeven. neerkomt op een door de winkeliers' vangen bedrag groot bijna f20.000. - hoopte, dat het publiek meer en mf<:' inzien, dat men in eigen plaats vod' rijke artikelen zeer goed kan sla?® Voorts wees de Burgemeester er «J dat het koopen in eigen plaats deS<r gemeente ten goede komt.

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 10