De vrouw heeft 't zesde zintuig voor voordeeligen inkoop! Volg haar raad! De vrouw, met zooveel meer belangstelling voor kleeding dan de man, met zooveel meer algemeene kennis ook daarom trent, is èn door intuïtie èn door nauwkeurige vergelijking van kwaliteiten en prijzen tot het besef gekomen der groote voor- deelen, welke de C&A Dameszaken haar bieden. Laat haar raad en voorbeeld U naar onze Heerenzaken leiden, welke den man dezelfde kwaliteits- en prijs-voordeelen bieden! 19.75 25.75 2975 32.75 38- 45.- 53.- 63- 8.75 10.50 13.75 16.50 moet je nemen 1 Elk C A Costuum heeft deze verbeteringen II. Iedere man weet van hoeveel belang hel voor hem is of de pantalon van een Costuum prettig en gemakkelijk zit of niet. Bij de pantalon ook is dit niet alleen een kwestie van coupe, maar evenzeer van afwerking. Bij de pantalons onzer Costuums worden de naden in hef kruis door een bijzondere wijze van afwerken en persen zeer dun gehouden. Men moet dit in het dragen zelf ondervonden hebben om de beteeke- nis ervan ten volle te kunnen begrijpen. Laat U onze moderne 1- of 2-rij, of sportieve modellen eens toonen van zuiver wollen Tricots, Cheviots, Tweeds of Kamgaren, ook met zijden voering, voor slechts Wilt U meer besteden," doet dan Uw voordeel met onze chique, keurig-verwerkte Costuums van prima, zuiver wollen Eng. Fantasiestoffen, Kamgarens of Cheviots in de modernste tinten en dessins, gevoerd met sterke.zijde, voor slechts Maar ook een bescheidener beurs kan'bij ons reeds gemakkelijk slagen met het C&A Costuum van moderne stoffen en met mooien pasvorm voor slechts

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 8