WIJ BRENGEN SPORTKOUSEN Duurzaamheid LINOLEUM KROMMENIE IN WOL en FIL D'ÉCOSSE A. PARMENTIER's TRICOT-MAG AZIJN UIT DE RIJNSTREEK. DOBBELMANSTOILETZS I 2 STUKS VOOR 9 0 0p vertoon van dezen bon VAN DORST OMGEKOMEN. Volgens berichten uit Bassora, moeten verscheidene herders met hun kudden in de Zuid-6yrische en de Centraal-Arabi- sche woestijn van dorst zijn omgekomen. MIJNWERKERS BEDOLVEN. In een steenkolengroeve te Hornu bij Bergen (Berlijn) werden zes werklieden door vallend gesteente bedolven. Men is er in geslaagd, verbinding met hen te krijgen en heeft vernomen, dat ze allen in leven zijn. Men heeft een machi nist bevrijd, die aan het werk was op een diepte van 690 M. en die een toevlucht had gevonden in een nis. De reddings werkzaamheden zijn buitengewoon moei lijk en men vreest, dat de bedolven ar beiders niet vóór Zaterdagavond bereikt zullen worden. PARFUM IN PLAATS VAN JENEVER. De Fransche bladen brengen de mede- deeling, dat de belastingen op sommige parfums belangrijk verhoogd zullen wor den. Het aicoholverbruik had bij de bewo ners van Senagal zoodanige vormen aan genomen, dat de gouverneur van de Fran sche kolonie zich al geruimen tijd ge noodzaakt zag, een hooge belasting te heffen op alcohol van een zeker gehalte. Het gevolg was echter dat de inboor lingen nu parfums als drank gingen ge bruiken. De industrie, die dit spoedig in de gaten kreeg, ging daarop parfums vervaardigen, die een hoog percentage alcohol en een geringe hoeveelheid welriekend essence bevatten. De nieuwe belasting zal hieraan nu paal en perk moeten stellen. MET LUCIFERS SPELENDE KINDEREN. Kinderen, die met lucifers speelden, hebben brand veroorzaakt in een kisten- makerij te Berlijn-Steglitz. Het gebouw ging in vlammen op. ROOFOVERVAL. Bij Lippstadt in Westfalen werd een roofoverval gepleegd op den eierhandelaar Soeding, die zich per rijwiel op weg be vond naar het dorp Seringhausen. In de nabijheid van dit dorp gekomen, werd hij plotseling overvallen door twee individuen, die hem met een over zijn hoofd gewor pen lus van zijn fiets trokken Na hem mishandeld te hebben, beroofden zij hem van 5000 Mark. SPOORWEGONGELUK. Gisteravond is op de Roehrtallijn te Haghen (Duitschland) bij het rangeeren een viertal goederenwagens losgeraakt en weggereden. Hierdoor ontstond een botsing met een aankomende personentrein, waar van de reizigers echter het ongeluk zagen aankomen zoodat zij zich tijdig in veilig heid konden stellen. Slechts twee perso nen werden zoodoende gewond. De loco motief van den personentrein sloeg door de botsing door een stootblok heen en viel van een helling af. De stoker, die nog op de locomotief gebleven was bleef onge deerd. Verscheidene wagens van den per sonentrein derailleerden. De materleele schade is aanzienlijk. RECLAME. een zeer uitgebreide collectie in Jongens- en Meisjes- met schitterende Jacqaurd- dessins. Onze inkoop-organisatie van 55 1 koopkrachtige zaken, waarborgen U Wfr LAGE PRIJZEN -Jpfj Vraagt onze Kousenspaarkaart RECLAME. ONTPLOFFING IN EEN LABORATORIUM Naar de „Associated Press" uit Rio de Janeiro verneemt, zijn bij een ontploffing in het laboratorium van de marine van Nictheroy 200 beambten gedood of ge wond. Het laboratorium en een naburig gebouw werden totaal verwoest. De ont ploffing heeft vermoedelijk plaats gehad in de zaal voor de lading van torpedo's. Van de 400 beambten is waarschijnlijk de helft aan de ramp ten offer gevallen. De reddingswerkzaamheden zijn in vollen gang. Nictheroy ligt aan de baai van Rio, tegenover de stad Rio, Het ziekenhuis was dadelijk overvol, zoodat een groot aantal gewonden in de stad moest worden onder gebracht Reeds zijn er 45 dooden en 70 gewonden geborgen. DANSER VAN 225 POND. Maar vlug ais water. Zal hjj zijn gewicht houden? Dames, hoe zoudt U het vinden, om te dansen met een heer die 225 pond weegt? Heeren, zoudt U zelf kunnen dansen met zoo gewicht? Welnu, hier is een man die het doet, en met een lenigheid waar iedereen verbaasd van staat. Maar de vraag die ons het meeste interesseert is deze: Zal hij bij die be weeglijkheid dat gewicht houden? Wij durven beweren van niet. Wij voorspellen, dat hij binnen enkele maanden vele ponden lichter zal zijn geworden. Alle dikke menschen zullen zich voor dit geval interesseeren. Wat zij zouden willen weten is. waar onze dikke vriend die bewonde renswaardige levendigheid vandaan haalt, i Zijn brief vertelt ons dit: „Ik voel me verplicht U een paar woorden te schrijven, want ik heb bewon dering voor Uw Kruschen Salts. Ik noem het eenvoudig een toovermiddelJaren lang heb ik aan indigestie geleden. Ik kon geen druppel alcohol drinken, en de heer lijkste spijzen mocht ik niet aanraken. Ik kan nu weer alles eten en drinken, zonder dat vreeselijke brandende gevoel in de maag te krijgen. En bovendien voel ik me er zoo levendig en kwiek door. Ik weeg 225 pond en U moest eens zien, hoe lenig ik me door de danszaal beweeg. Alle men schen zijn verbaasd als ze zie hoe iemand van mijn omvang op een dergelijke wijze alle' nieuws steps uitvoert en toch niet moe wordt. En den volgenden morgen ga ik frisch en vroolljk weer aan het werk. dank zij Uw Krusschen Salts." F. G. M. Kruschen Salts gaat op de volgende wijze te werk. Het verwijdert alle onzui verheden uit het bloed, doordat het Uw ingewanden, lever en nieren in uitstekende conditie houdt, en het verschaft U daarbij een ongekende levenslust en onvermoei bare energie. Het gevolg is, dat. inplaats van steeds te willen zitten of liggen, wat U dikker en dikker maakt, U bezield wordt door een onweerstaanbaren drang naar activiteit, die U voortdurend in beweging houdt, zoodat U allerlei dingen doet, die U altijd had willen doen en die zoo noodig zijn om in goede conditie te blijven. Kruschen Salts is werkelijk een bron van jeugd. Neem morgenochtend een halven theelepel Kruschen in een glas warm water en houdt dit eiken morgen vol. Let op het voedsel, dat U eet - neem regelmatig wat eenvoudige beweging en let dan eens op. hoe U ponden lichter zult worden Kruschen Salts is verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a f. 0.90 en f. 1.50 per flacon. 5014 BREESTRAAl I2ö - TEL. 1936 ALPHEN. Propaganda-avond-Burgcnvacht. Door de Alphensche burgerwacht werd gisteravond ln de St. Jozefzaal aan de Paradijslaan een propaganda-avond ge houden. De bijeenkomst werd geopend door den heer H. G. Veltman, die ln zijn openingswoord de aanwezigen allen har telijk welkom heette in bijzonder pastoor J. M. Hellegers, kapelaan Sondaal, de sprekers van dezen avond, het dagelijksch bestuur van den bond van het mobilisa- tiekruis te dezer plaatse en de afgevaar digden van de burgerwacht van Boskoop en Woubrugge, terwijl spr. tevens zijn spijt te kennen gaf over het feit. dat be richten van verhindering waren ingeko men van den burgemeester, inspecteur der burgerwachten en den voorzitter van het kringbestuur, den heer Boddens Ho- sang, burgemeester der gemeente Wou brugge. Vol geestdrift werd hierna door de aanwezigen staande gezongen de 2 eerste coupletten van het oude Wilhelmus. Achtereenvolgens traden hierna als spre kers op de heeren D. ten Cate Brouwer, voorzitter van den kring Rijnland van den nationalen bond „Het mobilisatiekruis" en lid van de gewestelijke landstormcom- conunissie Zuid-Holland West en W. H. Snijders, kapitein toegevoerd aan den inspecteur der burgerwachten. Beide sprekers, bezield met ware Oranjeliefde hetgeen ook dezen avond ter gelegenheid van de verjaring van H. K. H. Prinses Juliana wel in bijzonder tot uiting kwam gewaagden in hun gloed volle reden van onzen democratischen tijd, waarbij al het oude is afgedaan en de geest van den tijd gaat knagen aan wat wij niet veranderd willen hebben met name het Oranjehuis en wettig gezag. Op treffende wijze lieten sprekers achtereen volgens op duidelijke wijze uitkomen de taak, die de burgerwachters en landstor- mers in deze dagen vol van revolutie gevaren hebben te verstaan, hen opwek kende toch steeds paraat en waakzaam te zijn tot behoud van het geliefd Oranje huis, handhaving van orde en gezag als mede het behoud onzer geestelijke en maatschappelijke goederen. Doch niet alleen wezen sprekers op de buitenlandsche toestanden doch ook op de binnenlandsche woelingen, want ook, aldus spr.. in Nederland dreigt gevaar De heer Veltman was hierna zeer zeker aller tolk toen hij beide sprekers in wel gekozen bewoordingen dank bracht voor de door hen gehouden rede. De avond werd afgewisseld met enkele zangstukjes van mej. M. Schavemaker en door de heeren P Koren (viool) en P. v. v Stoel (piano) benevens een komische filmvertooning van den heer L. Verleun. Het geheel kenmerkte zich in een geani meerde bijeenkomst. BODEGRAVEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Pieter, zoon van Johannes Maarten Rijlaarsdam en A. Breedijk Francosi Cornells, zoon van C. A. P. Hoog- teiling en J. G. Platteauw Anna Elisa beth. dochter van W. Vink en A. C. H. B. Walrabenstein. Ondertrouwd: J. A. v. Diemen, 40 jaren en J. G. Zwanenburg. 36 jaren. Getrouwd: A. H. Verkleij. 24 jaren en H. A. Veelenturf. 23 jaren; J. L. A. Doorn bos, 29 jaren en E. Zwaneveld, 23 jaren. Loop der Bevolking. Gevestigd: C. E. Morrees, leerares, van E-eda M. J. Rande, zonder beroep, van Mook en Middelaar J. Karreman, zon der beroep, van Nieuwerkerk a. d. IJsel A. v. Scheppingen, dienstbode, van Uithoorn M. v. d. Panne, arbeider, van Woerden. Vertrokken: F. Roukema (en gezin) stoker, naar Amsterdam M. Verheul, dienstbode, naar Woerden H. C. van Balen (en gezin), Kaashandelaar, naar Gouda A. Sterk, kleermaker, naar Rot terdam P. Angenent, huishoudster, naar Aalsmeer Th. L. Leliveld, zonder beroep, naar Bloemendaal Wed. C. v. d. Wolf, geb. J. G. W. v. Hinte. zonder be roep. naar Amsterdam. Arbeidsbemiddeling. Bij de gemeentelijke arbeidsbeurs alhier zijn als werkloos ingeschreven: 2 timmer lieden, 2 metselaars, 2 opperlieden, 14 losse werklieden, 2 betonwerkers, 2 fa brieksarbeiders, 1 schipper, 1 stoker, 2 grondwerkers, 2 pakhuisknechts, 1 chauf feur en 1 landarbeider. Gevonden voorwerpen: Zakdoek waarin eenig geld, een bos sleutels en een rijwielbelastingmerk. Inlichtingen ter secretarie. De Staatk. Geref. Kiesvereeniging, die aanvankelijk bij de Gemeenteraads verkiezing zonder lijst zou uitkomen zal nu toch waarschijnlijk met een lijst uit komen, waarop als No. 1 zal wórden ge plaatst de heer P. van Leeuwen Wzn. BOSKOOP. Verjaardag H. K. H. Prinses Juliana. De verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana is te dezer plaatse niet onopge merkt voorbij gegaan. I nde Ned. Herv. Kerk had een samen komst plaats, uitgaande van de afd. Bos koop van „Pro-Rege". Als feestredenaar trad op, oud-minister mr. H. Bijleveld, die als onderwerp had gekozen: „Koninklijk geklank" De zangvereenigingen „Sursum Corda" en „Hosanna" .alsmede het Chr. Strijk orkest „Laus-Deo" lieten zich om beurten hooren Door de talrijke aanwezigen, werd met groote aandacht naar den spreker, mu ziek en zang geluister. Het was een mooie avond De ommegang van de beide muziekver- eenigingen door het dorp, bracht ook, zooals te begrijpen is, veel menschen op de been! De gehouden inzameling ten bate van de stichting voor alleenstaande blinden te Wolfheze, heeft in deze gemeente 109 gul den opgebracht. Door de afd. Boskoop van de Staatk. Geref. Parij is de volgende candidatenlijst opgemaakt voor de a.s. gemeenteraadsver kiezing: 1. A. A. Heijkoop; 2, C. Bos en 3. D. Verburg. o KOUDEKERK. Loop der Bevolking. Ingekomen van Ter Aar Jacobus Cor nells van Dongen en gezin van Moor drecht Gerardus Wassink en gezin van Beverwijk Woter Snippe van Wadde- noyen Alle van Gessel van Alphen ad. Rijn Dirk Griffioen. Vertrokken naar Valkenburg (Z.H.) Jo hannes Stoel en gezin naar Hazers- woude Maartje van Ommering naar Oegstgeest Karei Gerlack en gezin. Schietwedstrijden Bijz. Vrijw. Landstorm. Door de afd. van den B. V. L. werden de laatste schietoefeningen in dit winter seizoen gehouden, waaraan tevens een wedstrijd was verbonden, waarvan de uit slag als volgt luidde: Groep I: le pr. H. Vitters 98 p.; 2e pr. Jac. Ravensbergen 95 p.; 3e pr. Jac. Ho- genes 92 p. Groep II: le pr. T. Molema 97 p.; 2e pr. Jac. van der Velden 95 p.; 3e pr. W. van der Ploeg 93 p.; 4e pr. W. A. van den Dool 93 p.; 5e pr. N. de Jong 92 p.; 6e pr. A. van Velzen 88 p.; 7e pr. A. van der Voort 87 p.; 8e pr. W. Hoogeboom 84 p. Groep III: le pr. J. Dalebout 96 p.; 2e pr. N. Verbree 91 p.; 3e pr. H. de Wit 91 p.; 4e pr. P. Benevoets 90 p.; 5e pr. M. Verbree 83 p.; 6e pr. J. J. van Doorn 83 p.; 7e pr. W. de Vries 82 p.: 8e pr. G. Duiker 81 p.; 9e pr. W. Jongeneel 72 p. Na het uitreiken der prijzen bracht de leider de heer W. A. van den Dool, den leden dank, voor de aangename en gezel lige oefeningen in het afgeloopen seizoen, waarna de instructeur, de heer T. Mo lema den leider dankte voor het vele dat hij voor de afdeeling heeft verricht. Aan den burgemeester, die met kennis geving afwezig was. zal de dank worden overgebracht voor de aangename mede werking. Zaterdagavond hoopt het fanfare corps „Kunst na Arbeid" zijn eerste open luchtconcert te geven in de muziektent. Met 1 Mei zal de steunregeling in onze gemeente opgeheven worden. LEIMUIDEN. Diensturen Postkantooi Naar wij vernemen bestaat het voorne men om het postkantoor voor den post en telegraafdienst binnenkort open te stellen van 8.30 uur tot 12.30 uur, van 14 uur tot 15.30 uur en van 17.30 uur tot 19 uur, en voor den telefoondienst van 8 tot 16.30 u. en van 18.30 uur tot 19.30 u. Een en ander voor zoover het de werk dagen betreft. Voor de Zon- en feest dagen blijft de oude regeling gehandhaafd Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: Gerardus P. Verdonk, j.m. 30 jaar en Anna Hendrika van Velzen j.o. 24 jaar Willem Daniël Vahrmeijer, j.m. 27 jaar en Jacoba Margaretha Kolijn j.d. 23 jaar. Loop der Bevolking. Gevestigd: H. Gijzenberg, van Zoeter- woude J. B. T. van der Kraan, van Alphen aan den Rijn C. C. Lunenburg, van Alphen aan den Rijn P. W. Lem mers en gezin, van Rijnzaterwoude L. A. Mollers en gezin, van Alkemade L. K. van der Willek, van Boskoop S. de Vries en gezin, uit Rijnzaterwoude G. RECLAME. Niei hoe Linoleum lijkt, maar hoe het blijkt te zijn, is de hoofdzaak. En dat is slechts na jarenlang gebruik te constatee- ren. Inlaid-Linoleum blijkt bestand tegen de grootste slijtage in woonhuizen, win kels en kantoren. Inlaid-Linoleum van Krommenie is practisch onverslijtbaar. Vraagt eens het stalenboek. Blijleven, van Ter Aar J. H. J. van Rijn, van Abcoude Proostdij M. A. A. Broekhuizen, van Bergen op Zoom W. A. van Wamel, van Wijk bij Duurstede. Vertrokken: C. H. M. van Diemen, naar Ter Aar A. Kroon naar Alkemade C. J. Boere naar Heilo J. H. Wolken en gezin naar Rijnzaterwoude J, Put en gezin, naar Oude Niedorp A, Brand, naar Montfoort C. C. van der Ploeg naar Woubrugge G. Koetsier, naar Wou brugge C. J. Kooy en gezin, naar Voorschoten G. E Boelens, naar Rijssen Naar wij vernemen gaat de door het Oranje-Comité te houden bloementen toonstelling wegens gebrek aan deelne ming niet door. Het is wel jammer, voor al omdat er verleden jaar reeds zulke aardige resultaten behaald werden. Voor de a.s. Gemeenteraadsverkie zingen is door de C.-H. Kiesvereeniging de navolgende candidatenlijst opgemaakt, 1. J. de Rijk Lzn.; 2. J. de Raadt: 3. K, Ruijterman: 4. D. C. Molenaar. Mej. L. Heblij, onderwijzeres aan de Bijz. School met den Bijbel alhier, heem na een langdurige ongesteldheid haar werkzaamheden hervat. 3 Mei a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat Mej. Geertruida de Jong als dienst bode bij de familie J. A. Bernard in dienst kwam. In dezen tijd zeker een vermeldenswaardigheid. NIEUWKOOP. Gemeenteraadsverkiezing. Door de R.K. Kiesvereeniging alhier werden de navolgende candidaten voor den gemeenteraad gesteld: no. 1 Th. van Leeuwen, aftr.), 2. A. J. Verhaar (aftr.), 3. A. van Houten, 4. A. J. den Hartog (aftr.), 5. J. Eijs en 6. E. J. Pouw. Burgerlijke Stand. Geboren: Oliva Alida, d. van J. J. Pauel- sen en C. M. van Egmond Jacobus Jo- sepho, z. van M. Kwakkenbos en P. A. de Bree. Overleden: Johanna Elisabeth van Brink 51 j., echtgenoote van Ph. van der Horst. Ondertrouwd: W. Blijleven 32 j. en T. van 't Kruis 24 j., wonende te Zevenhoven. A. J. Kentrop 25 j., wonende te Amster dam en G. van Zanten 28 j. J. A. van Diemen 40 j. en J. C. Zwanenburg 36 j., wonende te Bodegraven C. van der Arend 28 j. en H. Warmerdam 31 j„ wo nende te Voorhout. NIEUWVEEN. Verg. Ver. „Volksonderwijs." De ver. „Volksonderwijs" hield een ledenvergadering in café v. Eijk. De voor zitter de heer W. Panman heette de aan wezigen welkom, waarna de notulen der vorige vergadering onveranderd werden goedgekeurd. De jaarverslagen van pen ningmeesteres en secretaris werden even eens goedgekeurd. De heer Abr. v. Zoest werd als bestuurslid herkozen. Tot afge vaardigden naar de protestvergadering te Utrecht in verband met de Onderwijs commissie Rutgers, werd benoemd de heer B. Nout Jr Hierop sloot de voorzitter deze slecht bezochte vergadering. Besprekingen inzake oprichting eener eicrveiling. In café D. Schreuder werd een verga dering gehouden tot oprichting eener Eierveiling Aanwezig waren burgemeester J. W. Geesink. de heer J. J. Roovers, de heer Jonker uit Ter-Aar, benevens een aantal belangstellenden. De oprichting en het doel werden door den burgemeester uiteengezet. De heer Jonker gaf inlichtin gen omtrent de inrichting en de voor naamste eischen welke gesteld worden aan een goede eiereveiling. speciaal moet ge zorgd worden voor goede kwaliteit, schoone eieren; ook het sorteeren is een voornaam punt. Vervolgens adviseerde spr. tot het aanschaffen van een schouwapparaat en om zooveel mogelijk de oprichting bekend te maken Zoo spoedig mogelijk zou spr. tot oprichting over willen gaan en op de eerstvolgende vergadering het reglement vaststellen Spr. verklaarde zich bereid op dien avond een inleiding te houden toe gelicht met lichtbeelden over kippenteelt en rassen. De heer P. Wijfjes achtte het mogelijk om naast kippeneieren, ook een deneieren te veilen alsmede snijbloemen enz. Het reglement werd in beginsel opge maakt en een voorloopig bestuur gekozen. Als voorloopig voorzitter werd aangewe zen burgemeester J. W. Geesink. Burgerlijke Stand. Geboren: Neeltje. d. v. Dirk Spek en Wilhelmina van Harten. Overleden: Gerhardus de Jong 83 j. OUD-ADE. De Emmabloemcoilecte, alhier gehou den, ten bate van de tuberculosebestrij ding heeft opgebracht de som van f. 43.27. ROELOFARENDSVEEN. Vergadering van stemgerechtigd I Ingelanden. In het café „De Vier Heemskinds had de vergadering plaats van steiL rechtigde ingelanden van den Veendel Lijkerpolder buiten de bedijking },a de voorzitter, de heer S. van RuiieniL de vergadering had geopend en de nota der vorige ingelandenvergadering rj, gelezen, bracht de commisie tot der rekening bij monde van den heer ji Bakker rapport uit van haar bevind'». en verklaarde de rekening met de dar! behoorende bescheiden in volmaakt» J te hebben bevonden. Hij stelde de val dering voor, deze unaniem goed te kcÏJ Hierna las de secretaris de rekening iJ welke sloot met een bedrag aan uitgso van f. 9589.01 en aan inkomsten f.üüjjj alzoo sluitende met een batig saldo r, f. 393.23, welke met alg st. werd goeie keurd. Eveneens de begrooting met een betJ aan inkomsten en uitgaven van f.83lil De polderlasten werden bepaald op 1 al H.A., alzoo f. 5 per H.A. minder dan li vorige jaar. Zooals gewoonlijk werd I bestuur wederom gemachtigd tot af-l overschrijving, onvoorziene uitgaven es J uitvoering in eigen beheer, ot J onderhandsche aanbesteding van ken en leveranties. Tot leden van de c_ missie voor het onderzoek der in het e. gende jaar af te leggen rekening werij benoemd de heeren: D. van der Meert Jac. de Jong Gz„ en E. Klein, en i plaatsvervangende leden de heeren J.J Hoogenboom. C. Heemskerk Pz. esf Straathof. Bij de rondvraag brengt de u C. Huigsloot hulde aan het bestuuil spreekt zijn voldoening uit over de id waarop het bestuur de belangen van 1 polder heeft behartigd, door de kade 1 derom in een zoo goeden staat terugl brengen, en ondanks dat toch voord jaar de polderlasten nog met f. 5 te ra lagen. Spreker had niet op verlaging J ven rekenen, en uit hierover zijn volle a vredenheid waarmede geheel de vergsdJ ring instemde. Tenslotte werd er vanuit de vergaderil bij het bestuur op aangedrongen, goed f aandacht te willen schenken aan het td zoo bekende euvel n.l. het in het w:J werpen van allerlei vuil, zooals afval n bloemen, koolbladen enz. De heer Hq sloot zou wenschen, dat de betrok! personen, alvorens het kool-inmaken (I aanvang neemt van het polderbestuur tr waarschuwing kregen zich van dit e® te onthouden, daar deze koolbladen spoedig in het water tot bederf overga! en alzoo het water in niet geringe ra verontreinigd wordt, waarbij zich een a dragelijke stank verspeirdt. De voorn! zegt in deze de volle medewerking toe a belooft, dat het bestuur hierin strengn( toezien en zooveel in haar vermogen Ij maatregelen hiertegen zal treffen. Hierna sloot de voorzitter onder e woord van dank aan de ingelanden r de aangename gevoerde discussie de r gadering. De alhier gehouden Emmabloewj lecte. ten bate van de tuberculosebei! ding heeft opgebracht de som van 1.71-1 RIJPWETERING. De collecte van de Emmabloem. a gehouden, ter bestrijding van de tuben! lose heeft opgebracht de som van f TER-AAR. Raadsverkiezing. Door de A.R. Kiesvereeniging is de r gende candidatenlijst samengesteld: M van Vliet Wzn.; 2. L. Verduyn; 3. C Spronsen; 4. W. Hofstede; 5. J. M. i Vliet: 6. W. Kapteijn. WOUBRUGGE. De verjaardag van II. K. H. Prinses Jul In de gisteren gehouden raadsverg» ring werd het volgende telegram vera1 den aan H. K. H. Prinses Juliana. „Gemeenteraad Woubrugge in verg» ring bijeen, biedt Uwe Koninklijke r heid eerbiedige gelukwenschen aan viering van Hoogstderzelven gehoorree w.g. Boddens-Hosang, burgemee RECLAME.

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 6