72ste Jaargang VRIJDAG 1 MEI 1931 No. 21815 fpiCIEELE KENNISGEVING I bedoeld in artikel 35 der Kieswet. Het voornaamste Nieuws van heden. V' LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. I PRIJS DER ADVERTENTIEN:' in Cts per regel voor advertentiën uit Lelden en plaatsen Iwaar agentschappen van ons Blad gevestigd zijn Voor alle llndere advertentiën 35 Cts. per regel. Kleine Advertentiën Uitsluitend bi] vooruitbetaling Woensdags en Zaterdags 50 Cts. Ibi een maximum aantal woorden van 30. Ilncasso volgens postrecht. Voor eventueele opzending van ■brieven 10 Cts. porto te betalen. Bewijsnummer 5 Cts. Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postcheque- en Girodienst No. 57055 - Postbus No. 54. PRIJS DEZER COURANT:] Voor Leiden per 3 maanden f. 2.35, per week f. 0.18 Bulten Leiden, waar agenten gevestigd zijn, per week „0.18 Franco per post f. 2.35.4- portokosten. oit nummer bestaat uit VIER Blatfen EERSTE BLAD. candidaatstelling voor den gemeenter vad. Burgemeester van Leiden brengt het kende ter openbare kennis. Jn Dinsdag, 12 Mei a.s., zal plaats heb- te candldaatstelling voor den Ge- interaad. Bpiien dag kunnen, van des voormid- lg, 9 uur tot des namiddags 4 uur, bij i" voorzitter van het Hoofdstembureau feliai kieskring, ter Secretarie der ge ënte worden ingeleverd UJSTEN VAN CAND1DATEN. dezelfde lijst mogen ten hoogste Jentien candidaten worden geplaatst. Here lijst moet worden onderteekena Ir ten minste 25 personen, die volgens ■kiezerslijst, geldende op het oogenblik J Inlevering, kiezers zijn voor den Ge- (tnteraad binnen den kieskring, lezelfde kiezer mag niet meer dan één t onderteekenen. candidaten moeten met vermelding j hun voorletters en woonplaats op de Eten geplaatst worden in de volgorde, larin door de onderteekenaars aan hen (voorkeur wordt gegeven. Jtidien de candidaat is een gehuwde fiiw of weduwe, wordt zij op de lijst meld met den naam van haar echt- »t of overleden echtgenoot onder toe- _ing van haar eigen naam, voorafge- (n door het woord „geboren" of een af- Jting van dit woord. Bij de vermelding van den candidaat ken de voorletters geheel of ten deele |r de voornamen worden vervangen, lezelfde candidaat mag niet voorko- i op meer dan één van de lijsten, in- leverd in dezelfden kieskring. Bij de lijst moet worden overgelegd de fart. 4 van het Koninklijk' Besluit van [December 1917 (Staatsblad No. 692) Koelde schriftelijke verklaring van ■eren daarop voorkomenden candidaat, It hij bewilligt in zijn candidaatstelling T deze lijst. Indien de candidaat zich Éten het Rijk in Europa bevindt, kan lhier bedoelde verklaring telegrafisch Itien gedaan en is zij niet aan het or- fed! formulier gebonden, f inlevering der lijst moet geschieden oonlijk door één der onderteekenaars. candidaten kunnen daarbij tegenwoor- zijn. Van de inlevering wordt een be- 's van ontvangst afgegeven, formulieren voor de lijsten en voor de (hriftelijke verklaring van bewilliging, erboven vermeld, zijn ter Secretarie de- TSemeente kosteloos verkrijgbaar tot en fct den dag der candidaatstelling. Tn herinnering wordt gebracht art. 148 r Kieswet, luidende als volgt: Pij die eene lijst, als bedoeld in artikel I inlevert, wetende dat zij voorzien is handteekeningen van personen, die :t bevoegd zijn tot deelneming aan de Iridezing, waarvoor de inlevering gc- piedt, terwijl zonder die handteekenin- i geen voldoend aantal voor eene gel- Ne lijst zou overblijven, wordt gestraft ft gevangenisstraf van ten hoogste DRIE vlANDEN, of eene geldboete van ten kste HONDERD TWINTIG GULDEN. IMet getijke straf wordt gestraft hij. die ■tend dat hij niet bevoegd is tot deel- Bming aan de verkiezing eene voor de fevering bestemde lijst, als bedoeld bij fusel 35, heeft onderteekend. De Burgemeester voornoemd, A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN Leiden, 1 Mei 1931. 4237 DE HEER J. METER Jzn. PRINSESSE-VERJ AARDAG. f?1®Senheid van den verjaardag Bi,lm Prinses Juliana maakte het F uuemuziekgezelschap onder leiding van ifcor deeistBd1Cierd^k 66n rondwandelin£ 'cwif' Politiebureau werd afgemar- B era, nadat eerst het Wilhelmus ten ■™°re was gebracht. ■J Passeeren van het Rapenburg ter hVft0r de woninB van den Burgemees- Wiihli gellouden, alwaar eveneens het 'iSe RnmUS werd uitgevoerd, hetgeen door u'Semeester, staande voor zijn woning werd aangehoord. m«VD°ens marcheerde het gezelschap ls Papenburg. Breestraat, Steenschuur aar het uitgangspunt. handelsregister kamer van koophandel. fabriciSinI' Katwijksche Kalkzandsteen- *- S,„ SaMtiaan. Katwijk a/d. Rijn. p gPf, handelsnaam thans: Katwijk- a»aar i andsteenfabriek van J A- van De heer J. Meyer Jzn. Een geacht en bij zeer vele Leidenaars bekend stadgenoot, de heer J. Meyer Jzn., wonende Rapenburg 94, hoopt Zondag 3 Mei a.s. den 70-jarigen leeftijd te bereiken. Ongetwijfeld zullen honderden stadgenooten in bovenstaand portret den eigenaar herkennen van den bekenden verf- en glashandel, annex schilderszaak, Nieuwsteeg 3739, welke door zijn vader in 1877 werd opgericht. Naast zijn veelomvattenden arbeid heeft hij tijd en lust gevonden om in 1896 mede oprichter te zijn van de afdeeling Leiden van den Bond van Ned. Schilderspatroons, waarvan hij niet minder dan 27 jaren het afdeelingsvoorzitterschap waarnam, terwijl hij gedurende 4 jaar in het Hoofdbestuur ziting had. In deze kwaliteit was hij voorts 10 jaar voorzitter der commissie tot regularisatie in het schildersbedrijf en voorzitter van de commissie van geschillen. Veie jaren was hij lid van de Kamer van Arbeid en nog heden ten dage verstrekt hij aan het Bureau voor Statistieken drie- maandelijksche rapporten omtrent de werkloosheid in het schildersbedrijf. Ook herdenkt hij dezer dagen zijn 40-jarig lidmaatschap van de Ver. Bouwkunst en Vriendschap", opgericht in 1839, welke destijds 't hare bijdroeg tot de oprichting van de Leidsche Ambachtsschool Gedu rende het grootste deel dier periode bekleedde hij het presidium. Ten slotte is hij nog bestuurslid van den Bond van huis- en grondeigenaren. Een groot deel van zijn algemeene bekendheid dankt hij zeer zeker aan zijn langdurige, belanglooze en toegewijde werkzaamheid als lid van het college van collectanten der Ned. Hervormde Diaconie, welke 42 jaar lang van zijn diensten profiteerde. In 1899 benoemd tot voorzitter van dit college vervult hij deze functie nog steeds met groot plezier en mag zich daarbij in de algemeene achting dei- leden verheugen. Vermelding verdient nog de toevallige omstandigheid, dat de viering van den 70sten geboortedag van den heer Meyer - die gelukkig weer geheel hersteld is van de het vorige jaar ondergane ernstige operatie - samenvalt met zijn 45-jarig huwelijksjubileum. Voor lien, die van hun belangstelling en medeleven willen doen blijken, bestaat daartoe gelegenheid a.s. Zondagmiddag van 24 uur ten huize van den jubilaris. etwaarcien. Mmlooze Vennootschap „Leidsche ulwat vcmiuuusci 'den 'f'Maatschappij", Stationsweg 12, as v dend commissaris: jhr. J. A. "ritechmar van Veen, Hilversum. HET JUBILEUM VAN DEN HEER D MEIJER. De hu'diging door het personeel. De heer D. Meijer, hoofd der Geref. O. L school aan de Hooglandsehe Kerkgracht. die vandaag zijn zilveren jubileum viert als onderwijzer, is hedenmorgen door het personeel en de kinderen der school, in tegenwoordigheid van enkele gencodigden. hartelijk gehuldigd in het gymnastiek lokaal. Hier werd na het zingen van Ps 68 10 en gebed het woord gevoerd door den heer J. M. de Koning, die namens personeel en kinderen eenige bloemen manden aanbood. Vervolgens voerden nog het woord de heer H. Buurman, voorzitter van de Geref. Schoolvereeniging en de secretaris dezer vereeniging, de heer A. B. Mulder, alsmede de heer P. Roelof uit Oude-Wetering waar de heer Meijer ook onderwijzer is geweest, en de heer J. Baak Jzn.. inspecteur van het L. O. in deze inspectie, waarna de heer Meijer voor de hartelijke woorden en voor de geschenken dankzegde. Later toen de lessen weer aangevangen waren, werden de kinderen getrakteerd Vanmiddag houdt, zooals men weet de heer Meijer van 46 receptie. LEIDSCHE BELASTING-OPHAALDIENST Genoemde dienst heeft in de afgeloopen maand f. 21.020.18 aan den Rijksontvanger afgedragen. Het aantal aangeslotenen steeg tot 4.445 Het is gewenscht, dat de ontvangen aan slagen in de personeele- en grondbelasting zoo spoedig mogelijk ten kantore van den dienst Breestraat 81 worden getoond. EEN AFSCHEID BIJ DE SPOORWEGEN. Gistermiddag heeft de heer H. Koppens, chef-commies van het vrachtgoederen- bureau der Ned. Spoorwegen, afscheid van het personeel genomen, daar hij heden den dienst met pensioen verlaat. Om halfdrie kwam het station- en trein personeel, zoover het niet door dienst was verhinderd in de gereserveerde 1ste klasse wachtkamer bijeen, waarna de stations chef, de heer Van Gijn, met hartelijke woorden van den heer Koppens afscheid nam. Hij wees daarbij op de goede ver standhouding met het personeel en bood hem namens allen een fraaie divan aan met een album met de namen der gevers. Aangedaan dankte de heer Koppens den stationschef voor zijn hartelijke woorden en het personeel voor het mooie cadeau, dat een blijvende herinnering voor hem zal vormen. leidsche chr. oranjevereeniging. Een enthousiaste herdenkingsavond. Een enthousiaste schare feestgangers vulde gisterenavond volkomen de Stads gehoorzaal, ter gelegenheid van de samen komst, die de Leidsche Chr. Oranjever- eeniging belegd had op den verjaardag van H. K. I-I. Prinses Juliana. Op harte lijke wijze is daar uiting gegeven aan onwrikbare gevoelens van trouw en hoogachting voor onze Koningsdochter, die men vooral sinds Haar studietijd hier ter stede, zooveel liefde toedraagt. De avond werd geopend met gebed en een kort woord van welkom van Ds. Thomas, die Wethouder Goslinga, den Commandant van het Invalidenhuis, de bestuurderen der 3 Octobervereeniging en de Vereeniging „Koninginnedag" be groette, alsmede verzorgden uit het Inva lidenhuis en de verpleegden uit het Ned. Herv. Weesuis. Hij wenschte alle aanwe zigen met dezen dag geluk. Het kwade oi het goede, dat het Oranjehuis overkomt, treft ook ons, aldus spr., die vervolgens de leiding van den avond aan Arnold Spoel overdroeg. Deze was speciaal met zijn koor, het Volkszangkoor der Haagsche Afdeeling der Ned Ver. v. d. Volkszang, naar hier overgekomen, om de vroolijke stemming nog hooger op te voeren! Nu, aan iemand als den grijzen, maar nog immer krachtigen en vitalen Spoel is dat prachtig toevertrouwd; wie kan beter dan hij een zaal in een vreugderoes brengen, wie weet zóó te pakken en laat zijn menschen zóó uitbundig meezingen? Dat gaat bij hem allemaal even ge makkelijk, hij sleept zijn hoorders mee, laat zijn koortje opgetogen zingen en als vanzelf juicht de heele zaal mee: frisch, levendig, zooals slechts zij zingen, die geestdriftig zijn! En geestdriftig wordt een ieder onder Spoel's bezielend woord, waarvan een groote suggestie uitgaat! Hier staat een man, bezield met een groote liefde voor de muziek, daarnaast met een enorm enthousiasme voor het Huis van Oranje en daarom is hij de aan gewezen man om een avond als deze met een daverend succes te laten bekronen: Op een zangavond van Spoel gaat het absoluut anders toe dan gewoonlijk, zijn koortje zingt wel. de toehoorders zingen spoedig mee, het „In naam van Oranje" en het „Gij schitterende kleuren van Ne derlands vlag" tegelijkertijd en zóó, dat het waarlijk voortreffelijk klinkt! Tusschen de coupletten door sprankelen dan de geestige interrupties en grappen van de ouden, maar innerlijk nog jeugdi gen zanger, een ieder lacht, is af en toe ontroerd en krijgt een programma voor gezet, waaraan hij zelf kan meewerken, hetgeen een niet te onderschatten factor is. De volks- en marschliederen, de gebe den en gezangen brandend van liefde voor het Huis van Oranje stijgen op: het valt op. hoe schoon al deze overbekende melodieën toch altijd weer zijn! Ook de composities van Arnold Spoel spreken van een heilig vuur- het „Ons Prinsesje" werd spontaan meegezongen en het applaus na het „Van eene Koningsvrouwe" dat de heer Jan van der Velden zoo schoon voor droeg, was groot! Zoo werd het een avond van „volkszang" in den besten zin van het woord, volkszang die slechts een Spoel ons brengen kan. afgewisseld door liede ren, gezongen door mevr. Jeanne Flinter manvan Eek en door het optreden van een toehoorderesje in de zaal, die de lei der met „fijne speurzin" zoo maar uit de honderden aanwezigen uitzocht Tusschen de vele zangnummers door, sprak ds. Mulder uit Hillegom een bezie lende feestrede uit onder het motto: „Een oude stam en een ionge loot". Deze wees er op, hoe op alle terreinen het streven naar iets nieuws te speuren valt: men wil met het verleden breken, maar dat mogen wij niet. De geschiedenis van ons volk is saamgeweven met het Huis van Oranje: en zijn roemruchte historie. Door middel van het Huis van Oranje heeft God veel aan ons gegeven ontzaglijk veel! Spr. releveerde vervolgens eenige groote feiten uit onze geschiedenis: 1581, de moed, ge toond door den Vader des Vaderlands, eenige jaren na de afzwering van Koning Philip II van Spanje het geven van eigen goed en bloed de strijd om het geloof, 1672, toen het volk radeloos, de regeering radeloos en het land reddeloos was en Stadhouder Willem III de voetsporen van zijn voorvader drukte, 1812, toen de Oranjetelg terugkwam en in Schevenin- gen weer de Oranjevlag geheschen kon worden En eindelijk het jaar 1918, waarin de revolutie dreigde van alle kanten het gevaar kwam en eindelijk op het Malie veld te Den Haag het volk tezamen drong om de Koninklijke familie te eeren en Haar de kreet „Lang zullen zij leven" geestdriftig toegolfde, omdat men zich de geschiedenis van het Oranjehuis her innerde! Daar is nu aan den ouden stam een jonge loot gekomen: Prinses Juliana en als God het wil, zal ook zij Koninginne van Oranje zijn! Wij blijven, aldus spr., een heilige geestdrift voor Haar koesteren, want Zij is van ons alien! Met gloed zeg gen wij: laat ons Haar trouw blijven en liefhebben Zij is de schakel, die Verleden, Heden en Toekomst verbindt. De rede van ds. Mulder werd door een luid applaus gevolgd en verhoogde de plechtige en mooie stemming van dezen avond in hooge mate! Ds. Thomas dankte tenslotte Arnold Spoel, zijn koor en de solisten voor hun medewerking, In den aanvang had hij nog God's zegen voor de Prinses afge smeekt en verklaard, dat er geen Vorsten huis zóó vaststaat als dat van het Huis van Oranje, daar het wortelt in ons groote, trouwe Hollandsche hart, dat zegt: „Ik buig voor God alleen en Oranje in het hart!" Met gebed werd deze avond, waarin het „Leve Prinses Juliana" vele malen klonk en die van een groote Oranjeliefde ge tuigde, door ds. Thomas beëindigd. doopsgezinde gemeente-avond. In de Doopsgezinde Kerk alhier had gisteravond de j aarlij ksche gemeente avond plaats, die door zeer veel belang stellenden werd bijgewoond. Voor een prettige sfeer in het kerkgebouw was ge zorgd door het plaatsen van tafeltjes met bloemen, waardoor een min of meer nui- selijke aanblik was verkregen. Deze huiselijkheid een kenmerk, waarop de Doopsgezinden in hun gemeenteleven bijzonder gesteld zijn werd nog bevor derd door de hiervoor onmisbare thee, die in de pauze door gedienstige jonge handen werd geserveerd. Vóór deze gewaardeerde lafenis had het kerkkoor onder leiding van mevr. Van LeeuwenDe Paauw de luiste rende schare verkwikt en gesticht met een zeer verdienstelijke uitvoering van Haydn's „Sieben Worte". Aan het succes van dit werk droegen niet weinig bij de bekwame solisten, wier namen in ons blad van Woensdag j.l. werden genoemd. Speciale vermelding en lof verdient het fijne en muzikaal correcte samenspel van de organiste mej. De Haas en den pianist Han Zirkzee, die op onberispelijke wijze voor de begeleiding zorgden. Het is voor de directrice een voldoening, deze ge waagde onderneming, de uitvoering van een voor zoo'n klein koor als het hare toch wel heel zware werk, als geslaagd te kunnen beschouwen. Ds. Bonga droeg na de pauze „Beatrijs" van Boutens voor. Dit in zijn groote soberheid en eenvoud zoo ontroerende gedicht, werd in gewijde stilte beluisterd. Met een orgel-solo van den organist der gemeente werd het programma besloten. De voorzitter van den kerkeraad, de heer p. A. Hibma, vertolkte in een slotwoord aller voldaanheid en dankbaarheid. leidsche spaarbank. Bij de Leidsche Spaarbank is in de vorige maand (April 1931) ingelegd f. 491.883.28 en terugbetaald f. 505.960:32; 158 nieuwe inleggers zijn ingeschreven en 109 boekjes werden geheel uitbetaald. Het tegoed der 19.118 inlleggers, inclu sief 1.464 deelnemers aan den Afhaaldienst bedroeg einde April f. 9.323.818.26. In 4959 posten is in deze maand dooi den Afhaaldienst f. 12.630 ontvangen. de leidsche bakkersgezellen- actie. Het secretariaat der drie samenwer kende gezellen bonden schrijft ons: In een dezer dagen hier ter stede ge houden bijeenkomst van Hoofdbesturen en vertegenwoordigers der alhier gevestig de afdeelingc-n van den: Algemeenen den Roomsch-Katholieken en den Christelijken bond van bakkersgezellen e.a. werd onder de oogen gezien tot welke resultaten, de sinds December 1929 gevoerde onderhan delingen met het bestuur der Leidsche Bakkerspatroons-vereeniging, om te komen tot Collectief-regelen der arbeids voorwaarden voor de gezellen, geleid heb ben. Deze resultaten zijn aller bedroevendst. Want ondanks de maandenlange onder handelingen blijkt nu, uit het laatste schrijven der Patroonsvereeniging dat, deze organisatie het afsluiten eener collect, arbeidsovereenkomst op de lange baan tracht te schuiven. Zoowel de voor stellen door de gezellenbonden gedaan, als een op verzoek der patroonsvereeni ging door den secretaris der Nederl. Ver eeniging van Werkgevers in het bakkers bedrijf ontworpen regeling, wordt wat de hoofdzaken betreft afgewezen, terwijl wat dan nog voor de gezellen te aanvaar den zou overblijven, afhankelijk wordt ge steld van de invoering van een vervroegd aanvangsuur voor de bakkerij. Hoewel nog gepoogd zal worden langs den weg van het georganiseerde overleg tot een oplossing te komen, meende dc vergadering dat, gezien de geste der Leidsche bakkerspatroons, dit wel geen resultaten zal opleveren. Binnenkort zuilen dan ook de bakkers gezellen per manifest en in een te houden gecombineerde ledenvergadering met, den gang van zaken op de hoogte worden ge steld, en indien wat de besturen niet verwachten het bereiken van een rede lijke oplossing op de houding der bakkers patroons afstuit gepoogd worden op een andere wijze een oplossing te forceeren. BINNENLAND. Nieuwe normen voor 't Algemeen Radio programma. (Binnenland, 3e Blad). Motie der Reedersvereeniging voor de Ned. Haringvisscherlj voor rijkscontrole op de Haringwet 1927. (Binnenl. 3e Blad). De visscherijwet door de Tweede Kamer aangenomen. (Parlementair Overzicht, 4e Blad). Geen nieuwe dispensatie te verwachten voor den uitvoer van Leidsche Kaas naar Nederlandsch-Indië. (Land- en Tuinbouw, 4e Blad). Te Apeldoorn is een auto tegen een onbestuurden trein gereden; één zwaar en twee lichtgewonden. (Gemengd, 2e Blad). BUITENLAND. De agrarische wetgeving in Duitschland. (Buitenl. Ie Blad). Nederlaag van Labour bij een tusschen- tijdsche verkiezing in Engeland. (Buitenl. Ie Blad). Het Roemeensche parlement ontbonden. (Buitenl. Ie Blad). Vreeselijke ontploffingsramp in Brazilië. (Buitenl. Gemengd, 2e BI. en Tel. Ie BI..), GOUDEN JUBILEUM. Van mej. L. Biekart. Heden was het 50 jaar geleden, dat mej. Louise Biekart in dienst trad bij de familie Gründemann. Gekomen uit het gesticht „De Voorzienigheid" bleek reeds spoedig haar groote vaardigheid om met knderen om te gaan en allen hechtten zich dan ook vroeg aan haar. Ten huize van mevr. de Wed. G. W. GründemannBots, Nieuwe Rijn 42, werd heden in intiemen kring dat alleszins merkwaardige jubileum gevierd, dat eerst Kerkelijk was herdacht. Kinderen en klein-kinderen van mevr. Gründemann de eenige dame bij wie de jubilaresse in betrekking is geweest boden mej. Bie kart soms vergezeld van toespraken cadeaux aan. Een druk bezochte receptie vormde het slot van dit jubileum. kerkgebouw in de kooibuurt. Het gaat nu ernst worden met den voorgenomen bouw van een kerkgebouw, voor de Hervormde gemeente in het z.g. Kooikwartier. Ds. Groot Enzerink, voorzit ter van deze wijk, mocht sinds Januari groote giften daarvoor ontvangen: één van f. 5000, drievan f1000, één van f. 700, één van f. 250, twee van f. 200 en vier van f. 100, terwijl aan kleine giften f260 sinds dienzelfden tijd inkwam. Reeds vroeger werd aan giften ontvangen f 350. door bonnenverkoop kwam f550 in, terwijl de wijk een legaat van f. 550 ontving. Hier is nu dus de eerste f. 12000 genaderd. 't Wijkbestuur is dan ook reeds over gegaan tot aankoop van een stuk grond, gelegen naast de Christelijke school in de Driftstraat. Het front van de Kerk komt dan in de verlende Ambonstraat. De aan vrage tot aankoop is ingezonden bij het gemeentebestuur. Vóór evenwel tot den bouw kan worden overgegaan, zullen nog eenige duizenden guldens noodig zijn. Men zou het aan- vangskapitaal gaarne zien gebracht op f. 25 a f. 30.000 Daarvoor zal een groote actie op touw worden gezet. Er wordt een geïllustreerd boekje uitgegeven in eenige duizenden exemplaren, dat verspreid zal worden onder de Hervormde gezinnen in heel de stad. Het wijkbestuur, overtuigd, dat alge meen de noodzakelijkheid van een kerk gebouw. met daaraan verbonden wijk- arbeid, wordt ingezien, in deze zoo volk rijke buurt.vertrouwt, dat deze actie met goed succes zal worden bekroond. Het gaat hier ook om een arbeid van groote sociale beteekenis. DE LEIDSCHE TEL KEN VEREENIGING „de KUNST OM de KUNST". Aangemoedigd door het succes, dat zij verléden jaar met haar tentoonstelling gehad heeft, besloot ..De Kunst om de Kunst' ook nu weder een tentoonstelling van werk harer leden te houden. Zij zal weder gehouden worden in do zaai aan de Pieterskerkgracht 9, die ver leden jaar zoo'n prettigen indruk maak te. Vele leden verleenen weer hun mede werking. Zij hopen op een groeiende be langstelling van het Leidsche publiek Zaterdagmiddag 2 Mei wordt de ten toonstelling om 3 uur voor genoodigden geopend. Voor verdere inlichtingen verwijzen wij naar de advertentie in dit blad.

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 1