HET GESTOLEN LUCHTBALLONNETJE of DE GESCHIEDENIS VAN TWEE DEUGN1ETEI HET HAARDEN-ADRES UIT DE OMSTREKEN. Haarlemmermeer. rijnsburg. warmond. VERGADERING GEM. BUREAU VOOR VREEMDELINGENVERKEER. HET ALLERNIEUWSTE! W. ZAALBERG - LEIDEN P. J. KERKVLIET M. LAGENDIJK - Steenstr. 10 JAN DE NIE EN ZONEN J. SELS - Kort Galgewater 2 P. H. EGGINK RADIO-PROGRAMMA. Burgerlijke Stand. Geboren: Hendricus Cornells Johannes, v.. van H. Kozijn en M. P. van Rooljen; Johannes Franciscus, z. van H. Harding en A. B. van Es; Louwerina Catharina, d. van R. van der Unden en F. de Koning; Petrus Idonius, z. van E. F. Everaardt en A. Bloemen; Helena Aiida, d. van W. J. van der Voort en P. Olijerhoek; Hendrika Willie, d. van J. Spaargaren en P. Rijken. Ondertrouwd: D. Smit, 23 jaar en J. J. Leenhouts, 21 jaar; H. van Elderen, 26 jaar en W. Trouw, 22 jaar; H. SchOnhage, 31 jaar, en M. Q. Gorter, 26 jaar; M. Blommestijn, 34 jaar; en G. Schünhage, 30 jaar; D. Koolhaas, 27 jaar en A. F. Spran- gers, 23 jaar; D. de Leeuw, 27 jaar en H. Visser, 28 jaar; B. Eggermond, 25 jaar en A. van der Horst, 22 jaar; P. J. C. van der Kwast, 23 jaar; P. van der Wal, 20 jaar; M. Stuiver, 27 jaar en K. D. Romkema, 23 jaar; G. Bier, 42 jaar en G. Bier, 36 jaar. Getrouwd: Chr. M. de Graaf, 43 jaar en F. Wljkman, 53 jaar; W. J. de Jong, 28 jaar en J. Hoogkamer, 22 jaar; A. Ekelschot, 30 jaar en C. M. Grannèman, 29 jaar; M. Biesheuvel, 24 jaar en T. Pannekock, 23 jaar, P. Krabbendam, 24 jaar en A. de Groot 25 jaar; H. J. Meijer, 28 jaar en E. van der Bijl, 33 jaar; K. de Vries, 34 jaar en C. J. van den Broeck, 24 jaar: A. Maarse, 25 jaar en G. Piet, 21 jaar. Plannen der Oranjevereeniglng. De te Vijfhulzen alhier opgerichte Oranje-vereeniglng, waarvan het bestuur is samengesteld uit de heeren Borsje, voor zitter, J. Hendriks, secr. en N. Smit, pen- ningm., Is voornemens voor de gezamen lijke schoolkinderen der drie scholen tn dit dorp een feest te organiseeren, en voor de ouderen ook eenige feestelijkhe den te houden, terwijl er voor de ouden van dagen op het programma zal komen het maken van een autotocht, waartoe een beroep zal worden gedaan op den steun en de medewerking der omwonende ingezetenen. Als telefoniste ten kantore van de Posterijen te Hoofddorp, ls in de plaats van mej. K. D. Romkema aan wie we gens haar voorgenomen huwelijk als zoo danig eervol ontslag werd verleend aangesteld mej. Bleijerveen aldaar. NOORDWITK. Loop der bevolking. Gevestigd: A. Wagenaar, winkelb., Van Tietjerksteradeel, Schoolstraat 70 b, S. Roest, 11. verpl.ster, van Den Haag, Zwarteweg 20 (Klei). A. E. Roest, idem; P. J. van der klauw, arbeider, van Noordwijkorhout, Wil- lielminastraat 15; D. Buddeke, diens,b„ van Zwolle, Klei Zwarleweg 20; A. M. C. Kozijn, II. verpl.ster, van Alkemade, Langeveld 29; A. W. de Vries, II. verpl.ster, vap Utrecht, Langeveld 29; H. Kortekaas en faln., bloem- bollcnkw., van Noordwlj.ierh ut. Lang.veld 25 b; A. van der Niet, dienstb., van Voor burg, Emmaweg 25; A. W. Heemskerk, dienstb., van Amst.rdam, Boerenburgnrweg 82; A. Schuiten, dienstb. van Leiden, O. Zeeweg 1; J. Schoonderwaldt en fam., gerant, van Kaapstad, O. Zeeweg 7; J. M. C. Beuk, winkeljuffr., van Heemstede, Jac. Kroonsweg 76; K. de Keljzer, kellner, van Maassluis, O. Zeeweg 7; B. K. A. Delsman, dienstb., van Rotterdam, Gooweg 5; J. W. Siddré, bloemistleerl., van Sassenheim, Voorstraat; J. Vos, tuinier, van Apeldoorn, Klei 1. Vertrokken: H. J. Albracht en fam., reiziger, naar Bilthoven, Palzerweg 71; W. J. de Haas, timmerman, naar Baarle-Nassau; L. Wehrmann en fam., machinist, naar Katwijk, de Duinstraat 11; C. A. M. van Winsèn, chauffeur, naar Warmond, Warmundastr. C23: J. Priester, bloemb.reiziger, naar Wijk aan Duin, Verl. Vondellaan 5; J. C. van de Laar, religie'use, naar Valkenburg (L.), B007 gaardlaan 1; N. Pronk, geb. Plug, naar Borneo, Balik Papoan; A. Ei Winter, kamer meisje, Frankfurt a. M„ Taunusstrasse 9; M. Plaatzer, naar Nljkerk, West Kadljk, Huize Hulkestein; A. C. van der Voort, dienstb- naar Oud-Ade 72; A. J. C. Roe- leveld, bedrijfsleider, radio-centrale, naar Schoterland, Heereveen; Wed. J. de Does, §cb. van Dijk en fam., Bergen (N.H.), troomerlaan 2. Burgerlijke Stand. Geboren: Maartje Cornelia, d. van L. van der Wiel en L. C. van Duivenbode; Eve- rardus Cornelis, z. van A. P. v. Rossum en H. M. Klein; Maartje Arina, d. van J. van der Niet en A. van der Zwan; Adria- nus, z. van J. de Groot en W. F. L. Doorneveld; Krijntje, d. van J. C. van der Lippe en K. van der Niet; Kees Cornelis, z. van M. Th. Heemskerk en H. P. Steen voorden. Ondertrouwd: P. A. Flips, 62 jaar en A. M. C. D. Wittelaar, 55 Jaar; A. Haze- noot, 29 jaar en A. van Roon, 24 jaar; K. van Duin, 29 jaar en J. Cramer, 26 jaar; A. G. van Rijn, 22 jaar en G. Spaanderman, 21 jaar; A. de Jong, 30 jaar en Th. Winnerl, 27 jaar. Getrouwd: J. van den Berg, 25 Jaar en A. M. Meeuwenoord, 24 jaar; C. Duindam, 26 jaar en J. Vink, 27 jaar; M. Duljndam, 26 jaar en M. van Grieken, 21 jaar; J. Mooijekind, 23 jaar en M. J. Ie Mair, 19 jaar; A. Hazenoo, 29 jaar en A. van Roon, 24 jaar; H. Wesseling, 25 jaar en T. Cramer, 21 jaar. OverledAt: Petrus Hoogeveen, 77 jaar, wedr. van C. van der Plas; Sophia van Rhijn, 57 jaar, wed. van B. Alkemade; Alida Cornelia Henneman, 53 jaar, geh. met J. Koeman; Katrina Theodora Muller, 58 jaar; Catharina Apolonia de Groot, 59 jaar, echtgen. van J. W. Vink. Jaarvergadering Coöp. Voorschotbank, en Spaarkas. De Coöperatieve Voorschotbank en Spaar kas alhier, hield gisteravond haar jaar vergadering ln de zaal achter het Wees huls. De vergadering werd door den heer S. Schoneveld, als voorzitter van den Raao van Toezicht geopend. In zijn openings woord zeide spr. zich van besprekingen over de tijdsomstandigheden te zullen onthouden. Alleen wilde hij opmerken, dat zich deze ook voor de Bank doen gevoelen en spr. uitte dan ook de wensch, dat de toekomst betere tijden mag brengen. De secretaris, de heer C. H. A. Collee, kreeg hierna gelegenheid, de notulen voor te lezen, die onveranderd werden goed gekeurd. Als voorzitter van den Raad van Toe- zich werd, met op één na algemeene stem men herkozen de heer S. Schoneveld, die zich op verzoek van dr. H. G. Jonker bereid verklaarde een herbenoeming aan te nemen. Tot lid van het bestuur werd herkozen de heer C. H. A. Collee, die eveneens een herbenoeming aannam. Volgde het verslag van den Raad van Toezicht, uitgebracht door den heer S. Schoneveld. Deze memoreerde den loop der werkzaamheden, wees op de goede on derlinge verstandhouding, cjie steeds tusschen Raad van Toezicht, kassier en boekhouder heerschte, en deelde mede, dat de boeken van den laatste steeds vol komen ln orde werden bevonden, zoodat niet de minste aanmerking viel te maken. Spr. hoopte dan ook, dat de heer Ver gouwen nog vele jaren, ln dezelfde con ditie als tot nu toe, zijn werk mag blij ven verrichten. Hierop volgde de rekening en verant woording van 't bestuur, zooals alle jaren toegelicht door den heer J. P. Vergouwen. Spr. begon met op te merken, dat het verloopen Jaar zich weder kenmerkte als een aangenaam, waarin geen bijzondere moeilijkheden werden ondervonden, en waarin de traditie sedert de oprichting, n.l. dat geen verliezen werden geleden, kon worden gehandhaafd. De omzet be droeg f. 809.360 Op 31 December j.l. be droeg het aantal aandeelhouders 221. Door overlijden, verhuizing en faillisse ment moesten eenige leden worden afge schreven, daarentegen traden 3 nieuwe leden toe. Het aandeelenkapitaal bedroeg f. 2.412.50, terwijl 177 aandeelhouders deelgerechtlgd waren in de dlvldend- uitkeerlng. Aan effectenbezit wees de re kening op 31 December aan een bedrag van f. 12.772.80. Bijzondere aandacht wijdde spr. aan de spaarafdeellng, waar in vooral in het afgeloopen jaar nieuwe leven was te bespeuren. Steeds meer werd het gebruikelijk, niet alleen voor de leden zelve, maar ook voor lnwonenden spaar boekjes te nemen. Niet minder dan nieuwe boekjes werden uitgegeven, zoodat er thans ln omloop zijn 553, met een sal do ad f. 43.796.99, er werd f. 15.477.70 -te rugbetaald. Het aantal uitstaande voor schotten bedroeg 86, tot een totaal bedrag van f. 37505.Met de Inning van dt> rente ondervond het bestuur geen moei lijkheden, terwijl gezien de tijdsomstan digheden met de verplichte aflossingen eenigszins soepel werd gehandeld. Na af- en overschrijving bedroeg thans de reserve f. 2007.98. Voorgesteld werd, evenals vorig Jaar per aandeel f. 1.50 dividend uit te keeren en f. 60.52 over te brengen naar de verlies en winstrekening van dit jaar. Van de gelegenheid tot het stellen van vragen maakten gebruik de heeren van Egmond en Jan Kromhout, die van den heer Vergouwen een bevredigend ant woord ontvingen. Rekening en -verant woording werden hierna z.h.st. goedge keurd. De voorzitter dankte nog ln het bij zonder boekhouder, kassier en secretaris, resp. de heeren Vergouwen, dr. Jonker en C. H. A. Collee voor de ln hun functie verrichte werkzaamheden. Bij de rondvraag werden geen vragen gesteld, zoodat de voorzitter hierna met een woord van dank, de vergadering sloot. SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelis Petrus, z. van L. Ver- degaal en J. Woudenberg. Johanna Maria Wilhelmina, d. van Th Franken en W. v. d. Willik. Everhardus Hendrik, zoon van G. M. Broekstra en J. van Zonneveld. Overleden: Adriana Plgge, 49 jaar, echt- genoote van A. Dennijs. Gehuwd: G. W. de Zwart, 27 jaar en M. Th. van der Meijden, 27 jaar. Loop der Bevolking. Gevestigd: C. R. Zijerveld en gez„ Beu kenlaan 8, van Purmerend. A. E. C. Huf Hoofdstraat 82 van Noordwijkerhout R. Pit, Zandslootkade 15 van Steenwijk. - G. L. van Reisen en gezin, Hoofdstraat 307 van Beverwijk. L. J. v. Boemel en ge zin, Hoofdstraat 307 van Llsse. Mej. G. Dwarswaard, Jullanalaan 9 van Llsse. Mej. A. Duipmans. Teljllngerlaan 39, van Leeuwarden. J. M. van Cassel, Molen straat 12 van Voorhout. Vertrokken: J. Schmitz, van Hoofdst. 337 naar Emmerich (D.) P. Bons, van Hein Baderstraat 39 naar Voorhout. Mej. C. Horsman, van Hein Baderstraat 39 naar Voorhout. Mej. M. C. van Reste ren, van Hoofdstraat 44 naar Warmond. Gevonden: een Llpssleutel, een kinder muts, een huissleutel, een hangslot, een heerenrijwiel merk „K. S." De plannen voor den zomer. Ten Raadhuize alhier had een bijeen komst plaats van het Gemeentelijk Bur. voor Vreemdelingenverkeer, waartoe even eens een tiental neringdoenden uit deze gemeente waren ultgenoodigd. De heer A. J. L. Ketelaar, burgemeester, sprak een woord van welkom tot de aanwezigen» waarbij hij zelde dat het hem een genoe gen deed dat allen aan de uitnoodiging tot bijwoning dezer vergadering hadden gevolg gegeven. Spreker noemde dit een verheugend feit daar hieruit bleek, dat een ieder overtuigd was van een goed wer kend Bureau op dit gebied. Spreker hoopte dat ook dit jaar allen weer eendrachtig zouden samen werken om het beoogde doel te bereiken, namelijk door het vreem- delingenbezoek aan deze Gemeente te be vorderen, zeer ln het belang der gemeen ten niet ln het minst ln dat der nering doenden. Rest ml) nog, aldus spreker, een globaal financieel overzicht te geven over het afgeloopen jaar. Dank zij de mede werking der Raadsleden werd over het 311. En toen Wim de straf ondergaan had, Door den man hem toegedacht, Werd eindelijk door man en jongen, Aan den luchtballon gedacht. Och, ja, de ballon ging de lucht ln, Door belden droevig nagestaard, De koopman en de jongen dachten, Was dat nu wel de moeite waard? 312. Toen de groep ruiters voorbijgereden, In wolken stof en zand verdwenen, Een groep zwarten dansend, springend, Onder muziek en zang verschenen. Zij sprongen rond als gekken, dwazen, Met de armen in de lucht. Pim die zulk een samenspel nooit gezien had. Vermaakte zich geducht. jaar 1930 aan het Bureau wederom een subsidie toegekend van f. 1000. Aan parti culiere bijdragen werd ontvangen een be drag van f. 631, waaronder begrepen drie bijdragen elk van f. 100, zoodat van de in gezetenen ln totaal slechts werd ontvan gen een bedrag van f.331. Wellicht ls dit aanleiding, aldus spreker, de bijdragen door particulieren nog eens te herzien. Wat de uitgaven betreft voor de winkel week werd uitgegeven een bedrag van f. 120, aan de beide muziekverenigingen een totaal bedrag van f. 100, aan de llcht- stoet een bedrag van f. 103.50. De op ver schillende plaatsen opgerichte borden, welke zeer nuttig werken, brachten een onkosten met zich mede van f.227. De door de bezoekers dezer Gemeente zeer gewaardeerde gids kostte in totaal f500, terwijl aan reclame gemaakt ln de groote steden en langs den spoorlijn Amsterdam 's Gravenhage, welke reclame een waar succes geweest is, een bedrag vorderde van f. 550. Ziehier aldus spreker de voor naamste uitgaven door het Bureau over het Jaar 1930 gedaan. Het behoeft voorze ker geen betoog, dat het Bureau over het jaar 1930 zeer nuttig werk heeft verricht, werk dat zeer omvangrijk is, bewijze de uitvoerige en groote correspondentie die gedurende het jaar 1930 heeft plaats ge vonden. En hiermede, aldus spreker, draag ik de verdere leiding dezer bijeenkomst over aan den heer C. Zwetsloot, die zich bereid verklaard heeft als voorzitter op te treden van de te vormen propagandacom- missie voor het aanstaande seizoen. De heer Zwetsloot zelde, dat het Bureau een uitvoerig programma heeft samenge- stel voor het komende 'seizoen en om dit programma goed tie döén slagen, aldus spreker, is uw aller medewerking dringend noodig. Bij ons Bureau ligt het ln de be doeling, om de feestelijkheden tijdens de Kaagweck, welke feestelijkheden zich de laatste jaren meer concentreerden op de terreinen van de Sociëteit de Kaag te ver plaatsen naar het dorp .hetgeen het dorp zeer ten goede zal komen. In verband hiermede zal bij de opening der Kaagweek op 18 Juli a.s. bij gunstig weder een schit terend vuurwerk plaats vinden welk vuur werk zal gegeven worden nabij de Sprlet- laek. Gezorgd zal worden dat een ieder in de gelegenheid is dit vuurwerk te zien, waaromtrent het Bureau maatregelen zal nemen. Mocht het weder ongunstig zijn, zal het vuurwerk worden uitgesteld tot den volgenden avond. Bij de verschillende hoofdnummers zal ook een toepasselijk nummer zijn op het doel en streven van het Bureau door te laten verschijnen: „Koopt ook te Warmond". Bij het Bureau is nog in overweging om na het vuurwerk de rivier de Leede feestelijk te verlichten waardoor zeer vele bezoekers van onze meren in plaats van' naar de Sociëteit de Kaag naar het dorp zullen trekken. Zoo wel de Muziekvereenlging St. Mathlas als de Warmondsche Fanfare zullen voor vol- 'doende muziek tijdens de Kaagweek zorg dragen door het geven van concerten en het maken van een rondwandeling door het dorp. De alom bekende watermolen van A. Cozijn zal door middel van groote schijnwerpers feestelijk worden verlicht. Tijdens de Kaagweek zal een winkelweek worden gehouden met étalage-wedstrijd en gevelversiering waarvoor een groot be drag aan prijzen beschikbaar ls gesteld. Het Bureau, aldus spreker, heeft beslag weten te leggen op den grooten muur van het huis van van Duyker waarop een groote en mooie reclame zal worden aan gebracht eveneens houdende verzoek zoo veel mogelijk te Warmond te koopen, in het bijzonder bij die neringdoenden aan gesloten aan het Bureau, waarvan het kenmerk ls het bekende gele bordje. Om dit alles te bereiken, kunnen wij uwe medewerking en steun niet ontberen en het Bureau vertrouwt dat een ieder zal medewerken Warmond vooruit te helpen. Hierna werd overgegaan tot samenstel ling der commissie belast met de orga nisatie van den etalage-wedstrijd. Deze commissie werd aldus samengesteld: J. H: van Egmond, voorzitter, S. G. v. Stijn, secretaris. Leden de heeren H. van Hulst, J. uit den Boogaard en Th. van Niekerk. Commissie belast met de straat- en ge velversiering: C. Breedijk, voorzitter, G. Flint, secretaris. Leden de heeren P. v. d. Horst, W. J. Oudshoorn en A. deVroo- men. Allen verklaarden hunne benoeming aan te nemen. Besloten werd dat deze commissie zich ook zou belasten met het inzamelen der gelden bij de ingezetenen waarna een nieuwe vergadering zou wor den belegd tot definitieve vaststelling van genoemde plannen De voorzitter hoopte dat een ieder in zijn omgeving krachtig reclame zou maken voor het doel en streven van het Bureau, opdat dit zich kan verzekeren van de medewerking van een leder die belang heeft bij de vooruit gang, de gToei en de bloei onzer Ge meente. Hierna werd de bijeenkomst on der dankzegging voor de toegezegde medewerking gesloten. Uitbreiding N.V. Padox. Aan de N.V. Houtbouw en Houthandel Maatschappij de Padox alhier is door B. en W. thans vergunning verleend tot be langrijke uitbreiding der fabrieken Nieuw Raadslid. De heer Th. van Niekerk heeft aan den voorzitter van het Centraal stembureau medegedeeld, dat hij zijn benoeming tot lid van den Raad dezer Gemeente, zulks ter voorziening in de vacature van den heer J. van Moorsel, niet aanneemt. Als opvolger van den heer Niekerk komt nu op de lijst voor de heer C. M van Stijn Sr., waarmede bedoelde lijst is uitgeput. Het Gemeentelijk Bureau v. Vreem delingenverkeer is thans definitief ge vestigd in het voormalige Zusterhuis en heeft onder No. 91 een eigen telefoon nummer gekregen. ZEVENHOVEN. De Statenverkiezing. Aantal uitgebrachte stemmen 461, van onwaarde 7. Aantal geldige stemmen 454, verdeeld als volgt: Staatkundig Geref. Partij 13, A.R. Partij 59, Commun. Partij 1, Herv. Ger. Staats party 2, Vrijheidsbond 29, Nat. Bond van L. en T. 2, Chr.-Hlst. Unie 70, R.K. Staats party 240, Rev. Soc. Party 1, Plattelan- dersbond 2, S.D.A.P. 26. Burgerlijke Stand. Getrouwd: G. Tibben en S. Verburg Overleden: Petronella Maria Marga- retha Angevare, Urn. RECLAME. ook in verchroomde uitvoering en Gascomforen met sudderbrander. Verkrijgbaar in alle goede zaken te Leiden. - Zie de Etalages! V.V. Handelmij. R. S. STOKVIS ZONEN Rotterdam Wcstzccdijk 507 226S HAARLEMMERSTRAAT no. 235 TELEF. No. 1353. 4323 NIEUWE RIJN 24 - TEL. No. 2525 NOORDEINDE No. 24 TELEF. 2436 TELEF. 2904. 4525 Groote sorteering in HET HAARDENHUIS K. RAPENBURG 10 HEERENGR. 112 Telef. 25 Opgericht 1894. Telef. 1549 4526 A. v. d. OUWEELEN ZONEN HOOIGRACHT 104—106 TEL. 1069 4527 TELEF 2592. 4528 PLETERSKEKKKOORSTEEG 9 - TEL. 1157 Losse nummers van ons Blad behalve aan ons bureau ook verkrijgbaar bij de Firma A. HILLEN Stations*», Firma A. 1. H. WITTENBURG, Haarlemmerstraat 2 W. G. T. VERBURG Sigarenhanjj Heerenstraat 2 i Fa. A. SOMERWIL Azn. Hoogew.^ A. M. VAN ZWICHT, en bij JOH. HOGERVORST Haarl.str.t en des Zaterdags bij A. H. v. d. VOOREN. H. Rijndijk;. Kiosk Prinsessekade. VOOR ZATERDAG 25 APRIL. Hilversum, 298 M. Uitsl. VARA-J zending 8.00: Gramofoonpl. a Morgenwyding VPRO. 10.15: Uitzet; voor Arb. in de Continu-bedrijven. Vfc orkest o. 1. v. H. de Groot. W. v. Cappa 12.00: Concert VARA.-septet o. 1. Eyl en Gramofoonpl. 1.45: Contain king 2.15: Gramofoonpl. 223 Kasemier: „Het reisprogramma der i tuurvrienden 2.40: Gramofoonpl.-!- Paedagogisch concert o. 1. v. P. Tiggeu 4.15: Orgelspel Joh. Jong 4.45: E?e ranto-cursus G. J. Degenkamp 5.<S Dr. Gorversmann; „De letterkunde i weerspiegeling van den tyd" 535: Landré: „Ons huis een tehuis" 6.00: D F. M. Wibaut: „De alg. beteekenls van! Soc. Dem. in de gemeente-politiek" - 51 Concert. VARA.-orkest 0.1. v. H. de Gta 6.35: Toespraak door Fr. v. d. Goes- 7.10: Vervolg concert 7.50: VARA.-Vd 8.00: „Die Jahreszeiten", oratorium a J. Haydn. Uitz. vanuit het Concert!! Amsterdam. „De Stem des Volks" m.BJ het Utr. Sted. orkest. Solisten E. de Es (sopraan), L. v. Tulder (tenor), A. Futf Küpper (bas). Leiding A. Krelage. Cl 9 45: Teun de Klepperman 10.10: volg die Jahreszeiten 10.45: Vaz 11.0012.00: Gramofoonplaten. Huizen, 1875 M. Uitsl. KRO.-Uitzenfl 8.009.15: Gramofoonpl. 10® 11.30: Gramof.pl. 11.3012.00: Gcdl Halfuurtje Past. Perquin 12.00—111 Politieber. 12.15—1.45: KRO. Se» o. 1. v. P. Lustenhouwer 1.452.30 0» mofoonplaten 2.303.00: Vragen!» uurtje 3.004.30: Kinderuurtje -0 4.45: Zwempraatje S. P. J. Borsten- 5.006.00: Gramofoonpl. 6.006.15: E peiantober. 6.156.35: Journ. W« overzicht door P. de Waart 6.35— Gramofoonpl. 7.007.30: Dr. R. 5 Eykel: „Rondom de geestehjke VolEi zondheid" 7.307.45: SportprW Pater F. L. Esser O.E.S.A. 7.45-8 Politieber. 8.00—11.00: Concert K® orkest o. l.v. H. Gerritsen. In de P» voordracht door den „Dré". C.a. 9,00.1 Dias 11.00—12.00: Gramofoonpl. Daventry, 1554.4 M. 9.35: Morg wüding 10.05: Lezing 12.20 L Orkestconcert 1.50: Verslag van Cup-Finale tusschen Birmingham en n» Bromwich Albion 4.05: Orgelspel w R. Foort 5.356.00: Berichten - j» Orgelspel door Dr. Thalbon Ball Lezing 6.40: Lezing 6.50: Con»' Militair Orkest, H. Alston (mezzo-sopraj R. Henderson (bariton) 820: Bene ten 8.35: Berichten 8.40: Lezing- O 1(1- rlr»r»/>f>rt-fYrk'PSt. 10.05 9.10: Concert-Orkest 10.05—lu Dansmuziek. ,i Brussel, 508.5 en 338.2 M. 4.20: OrW concert 6.05: Gramofoonpl. - M Orkestconcert 338.2 M.: 420: O— muziek 5.05: Concert en causerie; 6.05: Gramofoonpl. 7.20: GramotMf 8 20: Dansmuziek. Parijs (Radio Paris) 1725 M. Gramofoonpl. 11.50: Gramofoonpl' 5.20: Gramofoonpl. 8.05: GramofWI 8.20: „Athalie", treurspel van Ra® Langenberg, 473 M. 6.257.20: mofoonplaten 9.359.50: GrannojjW 11.30: Gramofoonpl. 1225—L».u kestconcert 7.20: Vroolyke avond. Daarna tot 11.20: Dansmuziek 11- 12.20: Jasz-muziek. Kalundborg, 1153 M. 11.0512 35. kestconcert 2.20—4.20: Orkestcon* en voordracht 4.204.50: Gramofoo P 7.20—11.20: Radio-Bal voor de o»- generatle m. m. v. h. radio-orkest en s1 "zeesen, 1635 M. - 5.05—1.20: Lezing Berichten, enz. 1.20220: GramoWv platen 2.20—3.50: Kinderuurtje en r zingen 3.50—4.50: Concert - d 50-'> Voordrachten 7.20: Feestconcert. or - en solisten 7.50: Cabaret 9.35: J richten en daarna tot 11.50: Dansini® 2-J

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 14