heeren, we zijn het dus eens—er gaat niets boven den fijnen smaak en zui vere kwaliteit van Chief Whip AGENDA. MUZiEK. predikbeurten. VIRGINIA ar oath De Beste voor Uw Gezondheid! london F HEDEN: Jaarl. Algem. Verg. N.V. Eoek-, Courant en Handelsdrukkerij v.h. J. J. G. Groen en Zn., 3 uur. Zondag. Leger des Heils (Hooigracht 30:): Sa menkomsten te 8 en 10 uur voorm. en 3 en 8 uur nam. Nederl. Leger des Heils, Lammermarkt: Samenkomsten 10.30, 3.30 en 730 uur. Stadsevangelisatie (Morschweg 59): Sa menkomst te 8 uur nam. Vrije Evang. G.em.: Samenkomsten te 10 uur voorm. en 7 uur nam. Maandag. Leger des Heils (Hooigracht 30): Sa menkomsten te IO'/j uur voorm. en 8 u. nam. Stadszaal (kleine zaal)Feestavond L. K. C. „Fluks". 9 uur nam. Vrije Evang. Gem.: Samenkomst te 10 uur voorm. E ij s w ij k Wielerwedstrijden 2 uur nam. De avond-, nacht- en Zondagdienst der apothekers wordt van Maandag 30 Maart tot en met Zondag 5 April a.s. (lsten Paaschdag) waargenomen door de apothe ken: G. H. Blanken, Hoogewoerd 171, Tel. 502 en D. J. v. Driesum, Mare 76, Tel. 406. Maandag 6 April 2den Paaschdag neemt waar apotheek: C. B. Duyster, Nieuwe Rijn 18, Tel. 523. De geneeskundige Zondagsdienst te Lei den wordt op Eerste Paaschdag waarge nomen door de doctoren Van Bockel, Jas- perse, Meyboom cn Rassers, en op Twee den Paaschdag door de doctoren De Graaft De Jager, Kist en Timmermans. TeOegstgcest wordt deze dienst morgen waargenomen door dr. Hugenholtz, tel. 390 en Maandag door dr. Varekamp tel. 1916. merbewijs„ van J. Taffijn, zakkam in étui, paar sokken, doublé dames-armbandhor loge, pauw, rijwieltaschje inh. fietssleutels enz leerboek Practlsch Eoekhouden, étui met schrijfbehoeften, gouden broche met paarl, cachet, jongensjasje, doublé arm band. regenhoed, oude roeiboot, zakmes, doos inhoudende bussen groente, eenige foto's, houten balk, rijwielpomp, zilveren dameshorloge aan zwart bandje, rozen krans. wieldop van een Buick-auto, mand bolbegonla's, zilveren speldbroche, bank biljet van f. 10, schaar, gouden halsket tinkje met medaillon, zilveren halsket tinkje met aanhanger, witte geit, dolk met schcede. Gevonden in de Electrische Tram StadsltjnWandelstok, parapluie, paar handschoenen, gouden dasspeld, kralen halsketting. L Gevonden in een autobus van Stadsver- j keer: Parapluie. handschoen, damestasch- je met inhoud, portemonnaie met inhoud. Gevonden in het Postkantoor: Rozen krans met verzilverd kruis, leesboek, huis sleutel. Terug te bekomen en inlichtingen te verkrijgen ten Politiebureele alhier eiken werkdag, behalve Donderdag en Vrijdag, tusschen 1 en 3 uur n.m. tot den boom, dan is dat het gevolg hier van dat de directeur zijn zangers vooruit wil brengen door ze te laten reiken naar iets waar ze amper bij kunnen. Dat is ten slotte de weg. Hoewel de zuiverheid van het solokwar tet niet steeds geheel vlekkeloos was, kan de keus der vier solisten (de dames Sto- tijnMolenaar en van de Rosière van Emmerick en de heeren Munster en Funkc Küpperi een veelszins gelukkige worden genoemd. Ieder hunner heeft daadwerke lijk bijgedragen tot het welslagen der uitvoering. De orkestbegeleiding, dat is de door Joseph Haydn's broer Michael zeer mooi geïnstrumenteerde pianopartij, was toe vertrouwd aan een „orkest samengesteld uit Leidsche musici." Van dit „orkest" zullen we voorshands niet te veel zeggen. We wachten daarmee liever tot een vol gende gelegenheid. Maar dit zij alvast ge tuigd dat. gezien het hachelijke van de onderneming om een gelegenheidsorkest samen te stellen, het ons lang nie.t is tegengevallen En liet pleit voor den ijver cn de toewijding van den directeur, die op het précaire punt der orkestbegelei ding niet schroomt het probate middel der „self help" te baat te nemen. De uitvoering, die we daar onze te genwoordigheid ook elders vereischt werd niet ten einde toe konden bijwonen, heeft op de zeer groote schare toehoor ders indruk gemaakt. Ze werd per radio uitgezonden. KOK VAN DER PAS. In den foyer der Stadsgehoorzaal gaven Fritz Kok en Theo van der Pas een viool- sonatenavond waarvan we alleen de na de pauze gespeelde Kreutzer-sonate van Beethoven hebben kunnen hooren. De beide sympathieke kunstenaars hebben de beroemde concert-sonate, de meest doorgevoerde van het type we zouden kunnen spreken van een dubbel-concert voor viool en piano zonder orkest op een wijze voorgedragen hunner waardig. Want beiden schatten we hoog: Kok, de violist, om zijn mooien grooten toon, zijn fraaie stokvoering. zijn voortreffelijke lin kerhandtechniek, zijn in Beethoven pas sende strenge muzikaliteit (die in het contilene wat milder vorm zou kunnen aannemen); van der Pas, de pianist om zijn fijn verzorgden aanslag, zijn dyna misch schakeeringsvermogen, zijn prach tig gebonden zang, zijn parelend figu- renspel, zijn warme muzikaliteit. In vlek keloos samenspel en met meeslepend élan is het virtuoze stuk gespeeld voor een wel niet groot maar zeer aandachtig publiek, dat het artistenpaar de meest overtuigende bewijzen van instemming Schonk. De Senaat der Leidsche Universiteit zond heden zijn gelukwenschen aan mr. B. H. Carp te Oostburg, die vandaag voor vijftig jaar hier ter stede promoveerde tot doctor in de rechtswetenschappen. KERKKOOR EX ANIMO" Aan den vooravond van Goeden Vrij dag heeft Ex Animo zijn getrouwen ter Hooglandsche kerke verzameld voor een concert, waarop „Die Worte des Erlösers am Kreuze" van Haydn is uitgevoerd. De cere-voorzitter der zangvereenlgtng Ds. Riemens ging voor in gebed en trad ver der als spreker op door telkens de muzi kale bewerking van het Kruiswoord in te leiden met voorlezing van het betrekke lijke bijbelvers en daaraan verbonden me ditatie. Het gesproken woord, dat altijd gevaarlijk experiment is bij een muziek uitvoering, bleek hier te zijn niet slechts de stijlvolle verbinding der onderdeden maar nog de zinrijke aanduiding van het groot-menschelijke dat in Haydn's mu ziek tot religieus-muzikale uitdrukking zou komen. En juist omdat Haydn aan die gerechtvaardigde verwachting niet geheel voldoet, werkte het woord des sprekers niet weinig mee tot de gevoel volle voorstelling die de devote menigte deelachtig is geworden. Men kan de natuur niet dwingen. Als Bach profane muziek bij een wereldsch onderwerp schrijft dan komt er toch al tijd weer geestelijke muziek voor den dag. En als Haydn oen gewijden tekst in gewijden klank wil zetten, dan is die te zeer doortrokken van den vriendelijk vromen, beminnelijk vroolijken geest, die karakteristiek is voor de groote figuur Haydn, dan dat wij zijn muziek in waar heid tot de gewijde kunnen rekenen. Haydn's Kruiswoorden-muziek mist elke dramatische werking (waaraan de Mat- thaeus-Passlon juist zoo rijk is.) Ze slaat daardoor niet op de diepte van het tekstwoord. Daarom zijn we nog niet on gevoelig voor de algemeen muzikale schoonheden die in dit Innemende werk als voor het grijpen liggen. Al bereikt het niet de hoogte der „Jahreszeiten", zijn melodisch en ook illustratief vermo gen is waarlijk niet gering. Waarmee we maar zeggen willen dat deze cantaten- cyclus, dat immers een juister- benaming is dan het woord „oratorium" waarmee het werk pleegt te worden aangeduid, de moeiten en zorgen aan een uitvoering verbonden in ieder opzicht waard is. Ex Animo heeft getoond zijn vleugels wijder te willen uitslaan. En het wil ons toeschijnen dat het tijdstip daarvoor ge komen is Onder den tegenwoordigen di recteur heeft het koor opmerkelijke vor deringen gemaakt, 's Heeren de Wolff's streven naar toonverzorglng, het aller voornaamste dat een ernstig koorleider heeft te betrachten, is op deze uitvoering zeer duidelijk aan den dag getreden. Ook de homogeniteit van den koorklank valt te loven. En is dan nog niet alles botertje VOOR ZONDAG 5 en MAANDAG 6 APRIL LEIDEN. Doopsgez. Gem.: Zondag voorm. halfelf ds. Bonga. Eglise Wallonne: dlmanche matin a dix lieures et demie (choeurs), M. Bresson. Evang. Luth. Gem.. Zondag voorm. halfelf, ds. Makkink: Maandag voorm. halfelf, ds. Th. G Stellway van Delft Rem. Geref. Gem.: Zondag voorm. half elf, ds. Tjalsma. Ver. van Vrijz. Hervormden (Volkshuis) Zondag voorm. halfelf, dr. Boersema. Kinderkerk (V.C.F.-Huis, Gerecht 10) Zondag nam. halfeen, dr Boersema. Vrije Kath. Gem. (Vreewijkstraat 19): Zondag voorm. halfelf, Gez Mis. Geref. Kerk (Stille Rijn 1 a)Zondag voorm. 10 uur, de heer A. C. Rewijl; nam. halfacht. dr. Sillevis Smitt. AABLANBERVEEN. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. half- tien en nam. halfzeven en Maandag voorm. halftien, ds. van Beusekom. Geref. Kerk: Zondag voorm. halftien, ds. Moolhuizen; nam. halfzeven, leesdienst; Maandag voorm. halftien, ds. Moolhuizen. ALPHEN AAN DEN RIJN. Ned. Herv, Kerk (Julianastraat)Zon dag voorm.. halftien ds. J. G. L. Brouwer, nam. halfzeven en Maandag voorm. half tien ds. Johs. Stehouwer. Hulpgebouw Gouwsluis: Zondag nam. halfzeven ds. J. de Bruin Ned. Herv. Kerk (Oudsh. weg)Zondag, voorm. 10 uur. Dr. J. P. Cannegieter. Evangelisatie (Hooftstraat): Zondag voorm. halftien en nam. halfzeven de heer A. J Dekker en Maandag voorm. halftien ds de Bruijn van Rijnzaterwoude. Geref. Kerk (Hooftstraat): Zondag voorm. 10 uur en nam. halfzeven ds. H. 1 W. H. v. Andel: Maandag voorm. 10 uur ds. J. H. A. Bosch. Chr. Geref. Kerk: Zondag voorm. half tien en nam 6 uur en Maandag voorm. halftien, ds. P. Zwier. Geref. Kerk (Raadhuisstr.)Zondag voorm. 10 uur ds. J. H. A. Bosch; nam. 6 uur de heer H. Kamper. Maandag voorm. 10 uur ds. D. Nauta v. Woubrugge gem. dienst met. de Ruyter- straat. Geref. Kerk (De Ruyterstraat)Zondag voorm. 10 uur de heer M. Kamper; nam. 6 uur, ds. J. H. A. Bosch. BENTHUIZEN. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. half tien, leesdienst: nam. 6 uur, as. Eijkman van Zoeterwoude; Maandag voorm. half tien; ds. Brouwer van Alphen. Geref. Gem.: Zondag voorm. halftien en nam. 2 en 6 uur en Maandag voorm. half- I tien, leesdienst. BODEGRAVEN. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. half tien en nam. 6 uur, ds. Kruishoop; Maan dag voorm. halftien de heer Muller. Geref. Kerk: Zondag voorm. halftien en nam. 6 uur en Maandag voorm. half tien, ds. Dam. Geref. Gem.: Zondag voorm. halftien en nam. 6 uur, leesdienst; Dinsdag nam. 7 uur, ds. Vreugdenhil van Bruinisse. Evang. Luth. Gem.: Zondag voorm. 10 uur. ds. Haumerscn. Geref. Kerk: Zondag voorm. 8 en nam. 2 en Maandag voorm. 10 uur, ds. Petersen. Rem. Geref. Gem.: Zondag voorm. 10 uur, ds. van Nooten. Evangelisatie: Zondag voorm. halftien, de heer Lijklema v. Waddinxveen; Maan dag voorm. halftien, ds. Kruiswijk van Bodegraven. Chr. Geref. Kerk: Zondag voorm. half tien en nam. 6 uur en Maandag voorm. halftien, ds. Bijdemast. HAZERSWOUDE. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm: half tien ds. Kiehl; nam. halfzeven, ds. Brou wer van Alphen; Maandag voorm. 10 uur, ds. Kiehl. Geref. Kerk: Zondag voorm. halftien en nam. halfzeven, ds. den Hartogh; Maan dag voorm. 10 uur, ds. Petersen van Bos koop. HILLEGOM. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. 10 uur ds. Mulder; nam. 5 uur, ds. van Dijk van Lisse; Maandag voorm. 10 uur, ds. Mulder. Geref. Kerk: Zondag voorm. 10 en nam. 5 uur, ds. Krabbe; Maandag voorm. 10 uur ds. Koers van Noordwljk-aan-Zee. Chr. Geref. Kerk: Zondag voorm. 10 en nam. 5 uur en Maandag voorm. 10 uur, leesdienst. Ned. Prot. Bond: Zondag voorm. halfelf, dr. J. A. Beijerman van Amsterdam. DE KAAG. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. half tien, ds. Touw; Maandag voorm. halftien, ds. Hennemann van Oegstgeest. KAT WIJK-AAN-DEN-RIJN. Ned, Herv. Kerk: Zondag voorm. half tien (Bed. H.D.) en nam. 6 uur ds. Bruyn; Maandag voorm. halftien, ds. Kalkman, ds. Kalkman van Katwljk-aan-Zee. Geref. Kerk: Zondag voorm. halftien en nam 6 uur, ds. Meijering; Maandag voorm. 10 uur, ds. Kuiper van Sassenheim KOUDEKERK. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. half tien (bev. n lidm.) en nam. halfzeven iH.A.) en Maandag voorm. halftien, ds. Odé. Geref. Kerk: Zondag voorm. halftien en nam. halfzeven en Maandag voorm. 10 uur, ds. Haspers. LEIDERDORP. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. 10 uur, ds. Stehouwer van Alphen; nam. half zeven, ds. Groot Enzerlnk van Leiden; Maandag voorm. 10 uur. ds. Rutgers van Katwljk-aan-Zee. Geref. Kerk: Zondag voorm. halftien en nam. halfzeven, ds. Dijk; Maandag voorm. 10 uur, ds. Haspers van Koudekerk. LEIMUIDEN. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. half tien en Maandag voorm. halftien, ds. Jongens. Geref. Kerk: Zondag voorm. halftien en nam. halfdrie, ds. van der Weerd; Maan dag voorm. halftien, ds. Warnink van Ter Aar. LISSE. Ned. Prot. Bond: Maandag voorm. 10 1/4 uur, dr. Boersema van Leiden. Ned. Herv Kerk: Zondagvoorm. 10 uur, ds. van Dijk: nam. 5 uur, ds. Mulder van Hillegom; Maandagvoorm. 10 uur, ds. Sy- brandy van Nieuwvennep. Geref. Kerk: Zondagvoorm. halftien en nam. 4 uur, dr. Ruys; Maandagvoorm. 10 uur, ds. Visser van Noordwijk-Binnen. Chr. Geref. Kerk: Zondagvoorm. 10 en nam. 5 uur en Maandagvoorm. 10 uren, leesdienst. Geref. Gem.: Zondagvoorm. halftien en nam. 4 uur. ds. Minderman; Maandag voorm. halftien, leesdienst. NIEUWKOOP. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. 10 uur, ds. Kalkman van Katwijk-aan-Zee; Maan dag voorm. 10 uur, de heer van der Ent Braat. Geref. Kerk: Zondag voorm. 10 uur, ds. Speelman van Nieuwveen; nam. halfzeven leesdienst; Maandag voorm. 10 uur. de heer Kamper van Aiphen: nam. half zeven. leesdienst. Remonst.r. Kerk: Zondag voorm. 10 uur, ds. Mispelblom Beijer. NIEUWVEEN Ned. Herv Ke/k: Zondag voorm. 10 uur ds. de Lange 'van Woerden; Maandag voorm. 10 uur, ds van Wljhe van Fur- merend. Evangelisatie: Zondag nam. halfzeven, de heer Scherpenzeel; Maandag voorm. 10 uur, dezelfde. Geref. Kerk: Zondag voorm. 10 uur, leesdienst; nam. 6 uur. ds. Speelman; Maandag voorm. 10 uur, ds. van der Weera van Leimuiden. RECLAME. S0SS CHIEF WHIP NOORDWIJK-BINNEN. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. 10 uur, ds. Klomp van Voorhout; nam. halfzes, ds. Kuilman van Leiden: Maandag voorm. 10 uur, ds. Cupedo van Noordwijk-aan-Zee Geref. Kerk: Zondag voorm 10 en nam. 5 uur, ds. Visser; Maandag voorm. 10 uur, dr. Ruys van Lisse. Ned. Prot. Bond: Zondag nam. halfacht, ds. Hoevers van Den Haag. NOORDWIJK-AAN-ZEE. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. 10 en nam. 5 uur (Bed. H.D.) ds. Cupedo; Maan dag voorm. 10 uur. ds. Pras van Katwijk- aan-Zee. Geref. Kerk: Zondag vorm. 10 en nam. 5 uur, ds. Koers; Maandag voorm. 10 uur, ds. Krabbe van Hillegom. NOORD WIJKERHOUT. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. 10 uur en Maandag voorm. 10 uur, ds. van Noort. OEGSTGEEST. Ned. Herv. Gem. (Groene Kerkje): Zon dag voorm. 10 uur, ds. Hennemann. Irene: Zondag nam. 5 uur, ds. Jansen Schoonhoven; Maandag voorm. 10 uur, ds. Touw van De Kaag OUDE-WETERING. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. half tien en Maandag voorm. halftien, ds. Broeyer. Geref. Kerk: Zondag voorm. halftien en nam. halfdrie en Maandag voorm. half tien, ds. Kouwenhoven, van Oegstgeest. RIJNS ATERWOÜDE. BOSKOOP. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. 10 uur, Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. half- ds. Glas; nam. 6 uur, ds. Kiehl v. Hazers- tien, ds. de Bruin; Maandag voorm. woude. halftien. de heer Dekker van Oudshoorn. Salvatori: Zondag voorm. halftien en Chr. Geref. Kerk: Zondag voorm. half- Maandag voorm. halftien. de heer de tien en nam. 6 uur en Maandag voorm. Jonge. halftien, ds. Woudstra van Woerden. RIJNSBURG. Chr. Geref. Kerk: Zondag voorm. half tien en nam. 5 uur en Maandag voorm. 10 uur, de heer Tamminga van Apeldoorn. SASSENHEIM. Ned. Herv. Kerk: Zondag vcorm. 10 uur ds. Krijkamp; nam. 5 uur, ds. de Bel van Warmond. Geref. Kerk: Zondag voorm. halftien en nam. 5 uur, ds. Kuiper; Maandag voorm. 10 uur. ds. Meijering van Katwijk-aan- öen-Rijn. Chr. Geref. Gem.: Zondag voorm. 10 cn nam. 5 uur en Maandag voorm. 10 uur, de heer Heerma van Apeldoorn. Ned. Prot. Bond: Zondag voorm. halfelf, ds. A. Keuter van Den Haag. TER-AAR. Ned Herv. Kerk: Zondag voorm. half tien, de heer Scherpenzeel van Nieuwveen; nam. 2 uur Bed. H.D.) ds. van Wijngaar den van Nieuwkoop; Maandag voorm. halftien leesdienst. Geref. Kerk: Zondag voorm. halftien en nam. halfzeven en Maandag voorm. half tien. ds. Warnink. VALKENBURG. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. 10 uur en nam. hallzeven, ds. Hermanides; Maan dag voorm. 10 uur, ds. Eijkman van Zoe terwoude. VOORHOUT. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. 10 uur en Maandag voorm. 10 uur, ds. Klomp. VOORSCHOTEN. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. 10 uur, ds. Fortgens; nam. 5 uur. ds. de Wit van Leidschendam; Maandag voorm. 10 uur, ds. de Bel van Warmond. WADDINXVEEN. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. half tien en nam. 6 uur en Maandag voorm. halftien, ds. de Looze. Geref. Kerk: Zondag voorm. 10 en nam. 6 uur en Maandag voorm. 10 uur. ds. Smidt. Chr. Afg. Gem.: Zondag voorm. half tien en nam. 6 uur en Maandag voorm. halftien ds. Grlsnigt. Rem .Geref. Gem.: Maandag voorm. 10 uur, ds. van Nooten. WARMOND. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. 10 uur, I ds. de Bel; nam. 6 uur, ds. Krijkamp van Sassenheim; Maandag voorm. 10 uur, ds. Fortgens van Voorschoten. WASSENAAR. Ned. Prot. Bond: Zondag voorm. halfelf, prof. dr. M. O. van Mourik Broekman, van Breda. WOUBRUGGE. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. half tien, ds. de Bruin van Alphen; nam. half zeven. dr. Cannegieter van Oudshoorn; Maandag voorm. halftien, ds. Hartwigsen van Leiden. Geref. Kerk: Zondag voorm. halftien en nam. halfzeven, ds. Nauta; Maandag voorm. 10 uur, ds. van Andel van Alphen. ZEVENHOVEN. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. half tien en Maandag voorm. halftien, ds. Wal- vaart. Geref. Kerk: Zondag voorm. halftien en nam. halfzeven en Maandag voorm. halftien. dr. Ubbink. ZOETERWOUDE. Ncd. Herv. Kerk: Zondag voorm, 10 uur, ds. Eijkman; Maandag voorm. 10 uur, ds. Hermanides van Valkenburg. ZWAMMERDAM. Ned. Herv. Kerk: Zondag voorm. half tien 'Bev. Iidm. en Voorb. HA.) en nam. halfzeven en Maandag voorm. halftien, ds. van Woerden. Geref. Kerk: Zondag voorm. halftien cn nam. halfzeven en Maandag voorm. halftien, ds. Zwaan. Rem. Geref. Gem.: Zondag voorm. 9 3/4 uur, mej. ds. Giinther. NED. HERV. KERK. Beroepen. Te Nieuwendam, G. Nuis te Drempt. Te Hellevoetsluis (toez.) F. J. Broeyer te O. en N. Wetering; te Opheus- den ds. J. Lekkerkerker te Molenaars graat. Aangenomen. Naar Hoenderloo, D. van Maanen te Terwinselen. Bedankt. Voor Terhorne, H. de Zwart te Wirdum (Gr.). Voor Brandwijk, W. Rijns burger te Polsbroek en Vlist; voor Does burg en voor Heinenoord ds. H. S. van Rijs te Hooge Zwaiuwe. GEREF. KERKEN. Tweetal. Te Goes, H. Knoop te Delfts haven en J. Meyer te Hoogeveen. Beroepen. Te Zuilichem, J. Vroolijk, cand. te Schevenlngen. Te Baarn (2 pred.- pl.)W. Seinen te IJmuiden en J. de Waard te Rijnsburg. Te Voorthuizen, S. Neerken te Ulrum. Bedankt. Voor Sneek. D. Zwart, te Oude- mirdum. EVANG. LUTH. GEM. Drietal: Te O. en N. Pekela, K H. Wal- lien te Weesp; H. L. BoerUJst te Amster dam en J. Bras te Rotterdam. 2—1

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 2