HET MISLUKTE BEZOEK. GOEDE OPLOSSINGEN. lie wonen zeker in dezelfde straat en ver telt mij daardoor allebei over die huizen bouwerij en die reuzen hoop zand om op te spelen Drietal Kret ik zal het raadsel bewa- waren en later eens plaatsen. Willy de Neys zoo heerlijk gefietst met dat mooie weer? En wanneer Is nu dat eene, je weet wel, wat je zoo eng vindt. Annie en Reinier den Hertog ik hoop voor allen, die vacantie hebben dat het dan mooi weer zal zijn. Jaap Verkoren ja je mag zooveel op lossingen als je weet. opschrijven. Annie van Woudenberg wat heb je veel gekregen op Je verjaardag, je was er zeker erg 'blij mee. Kees Starre lees maar in het begin der correspondentie over het later verschijnen der courant. Jan Geenjaar wat jammer voor je dat je baarsje is gestorven, en je zorgde er zoo goed voor. Joop van Wijk, zoo, staat je fiets 's win ters opgeborgen. Nu is het zonnig droog, net goed om te fietsen. Ru en Bas van Dijk als de zon maar schijnt, ga ik lekker warm ingestopt wat rijden. Frans v. d. Nat heb je gezien hoe of ik je raadsel heb geplaatst. Veel plezier in je vacantie. speel maar naar hartelust. Nelly Wagemans zoo, krijg ik een kiek je van je. dat vind ik heel aardig. Frans Pleter de Vries de raadsels die ge schikt zijn en er nog niet hebben inge staan zal ik eens plaatsen bij gelegen heid. Cornelis Koet ja hoor iedereen heeft wat later geschreven. Philippus Badry je raadsel zal ik bewa ren. Lees maar wat ik schreef over het la ter komen der krant. Klaas en Henk Vonk ik ga langzaam vooruit en bij gunstig weer eens uit, maar ik moet nog veel rusten en voorzichtig zijn. Zoo dat is gemakkelijk dat de nieuwe school vlak bij het bureau L. D. is. Maria Baart, neen ver wandelen mag ik niet, maar ik moet wel in de lucht en ga dan wat rijden. Ben je weer heelemaal beter? Marietje van der Meij vindt jij dat prettig, als het Zondags zoo heel druk is met auto's op de wegen, Ik houd meer van kalme mooie buitenwegen Wullempje Schaap heb je gezien dat ik je brief verleden week veel te laat kreeg. Nu was hij goed bijtijds. Is je vriendin nog ziek? Aardig hè, die speelsche poesjes laten ze zich goed instoppen in de pop penwagen. Jo de Josselin de Jong, ik ben het ge heel met je eens wat je mij schreef over dien hond. Wat allerakeligst, dat hadden ze niet moeten doen, je hebt groot gelijk hoor en wie heeft het je verteld? je hebt het toch hoop ik niet gezien. Annie van Dorp wel gezellig hoor die fietstochtjes met Anje. Zijn de katjes al mooi aan het uitkomen? Wel vroolijk hè, zoo'n Zaterdagsche markt met al die kraampjes, maar dat harde schreeuwen er bij lijkt mij minder vroolijk. Jo de Wekker juist dat dacht ik wel, alles wat je mij nu schreef, en ik denk ook wel, zooals ik je uit je vele brieven de laatste jaren heb leeren kennen, dat je een goede prettige hulp voor je moeder en grootmoeder zal worden Abram v. Es lees maar wat ik in het begin der correspondentie schreef over het later verschijnen der krant. Wim Aniba dat hoop ik ook voor jou dat je veel kunt voetballen in de vacan tie. Eet jij ook maar veel Paascheitjes, zooals je mij toewenscht. Marietje van Leeuwen je behoort nu al tot de grooteren. Lies Tibboel, je bent mij welkom. Ga je dikwijls wandelen met Je poppekinde- ren in de wagen. Wim van Drlel ik wil heel graag een kiekje van je hebben Lyda Zekveld dat was flink hoor, 6 van de 8 raadsels goed opgelost. Lydia en Koos Slootweg is Moederweel' beter? dat hoop ik voor jullie en dat kleine Wijntje dan weer thuis kan komen. Bram Lasschuit heb je je fiets mooi ge lakt en geschuurd en rijd je er nu al veel op met het mooie weer? Juup en Martinus Offringa bewaar de raadsels en anecdotes nog maar tot ik er om vraag. Prettig hè een goed rapport. Het behoeven heusch nooit lange brieven te zijn, dat is niets erg. Fransch Schouten ja hoor, als de zon schijnt, ga ik iederen dag uit, warm in gestopt want de wind is koud. Er waren weer leuke kereltjes bij je teekenlngen, ze keken zoo verheugd. Marietje Laterveer ja de kinderkrant Moeder Kloek met al haar kuikens Zouden op visite gaan Daar begon het flink te sneeuwen! Met de pret was 't toen gedaan! Al de mooie, donzen veertjes (Moeder had ze zóó gekamd!) Werden nat.de kleine pootjes Waren van d ekou verlanmd! Thuis gekomen moesten allen Van hun Moesje gauw naar bed' Heete kruikjes voor de pootjes En de neusjes in het vet! HETTY BOREL. (Nadruk verboden). was 2 dagen later, lees begin correspon dentie. Neen hoor, ik ga niet logeeren met Paschen, moet hier kalm thuis blijven en ik hoop op veel gezellig bezoek, dat geeft afleiding. Anje de Gelder wat een geritsel van kruimels zou dat geweest zijn als je biscuits in je brief had gedaan. Het Ls waar je doet al vele jaren mee, wat gaat de tijd soms vliegensvlug. Ga maar lekker wandelen in je vacantie. Lena v. d. Reyden, er zijn pas prijsraad sels geweest. Hoe naar dat je vader al zooveel weken ziek is. Ik ben nu niet be paald ziek meer zoodat ik steeds te bed moet liggen, maar ik moet zóó voorzichtig zijn om heel veel redenen. Tootje en Jannie v. Duuren en Willy Simonis, ziezoo 3 vliegen in 1 klap omdat je met je drietjes schreef. Dat begrijp ik hoor, dat jullie graag eens mee hadt wil len rijden in de auto; hoop nu maar op den volgenden keer dat Oma komt. Arie de Graaff, vertel mij toch eens. wie nu weer dit aardigewers over broer Jantje en jou maakte, ik heb altijd plezier in die verzen in je brieven. Gretha Scholte en Marie van der Wolf, nu waren de brieven beter op tijd. Als je met Paschen de raadsels ook wilt oplossen, denkt er dan om dat de brief hier Dinsdag is. Ja als het met Paschen mooi weer is, zal het bij jullie in Lisse wel ontzettend druk zijn. Bloeit er al veel? Heel aardig die brief uit Amerika. Wat een feest is het in Lisse geweest! Maartje van der Marei, wat een ellen lange brief heb je mij geschreven, om alles over dat feest en die voordrachten te schrijven; ik heb alles met plezier gelezen en heb gezien, dat jullie je goed hebt ver maakt en dat het er vroolijk toeging; o het is zoo gezond om zoo eens flink te lachen. Bert v. Reenen, je bent net a.s. Donder dag jarig als de kindercourant verschijnt, dus hartelijk gefeliciteerd, viert vroolijk feest en blijf nog maar lang een trouw raadselneefje zooals tot nu toe. Wat aar dig dat je zoo'n lang stuk voor mij op schreef. Ziezoo, alweer een reuzenlange corres pondentie klaar. Nogmaals verzoek ik de heele raadsel- jeugd dringend om het geheele begin der correspondentie te lezen. Viert allen vroolijk Paaschfeest! Mej. A. KOOPMANS V. BOEKEREN. Den Haag, v. Beuningenstraat 42. GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSELS ONTVANGEN VAN: Willempje Schaap (brief der vorige week, toen veel te laat ontvangen), Corry van der Veen, Henk van der Woerdt, Willy Constance Mulder, Dirkje Schaap, Grétha Scholte en Marie van der Wolf (jullie brieven der vorige week veel te laat ontvangen), Jan Wassenaar, Eempien Wassenaar, Adri van Nood (Alphen), Apo- lonia van den Eykhoff, Gerard de Geus, Dorus de Geus, Keesje de Geus, Betsie Philippo, Nelly Wagemans, Nico van dei- Kout (ook je naam onder den brief, niet alleen op het couvert), Klaas Vonk, Henk Vonk, Ru van Dijk, Bas van Dijk, Jan Rührwlem, Bert van Reenen, Wim Kruit, Matje Vogelaar, Cor Vogelaar, Annie van der Logt, Jo de Josselin de Jong, Gerrit Dorrepaal, Annie Dorrepaal, Nelly Nagte- gaal, Willy de Neys, Jo de Wekker, Anje de Gelder, Annie van Dorp, Henk Boom, Lena Geenjaar. Jan Geenjaar, Marietje Laterveer, Kees Starre, 3ertus Diepen- bach, Marietje van der Mey, Frans van dei- Nat, Adrie Bavelaar, Ali Krassenburg, Piet Nieboer, Joop van Wijk, Nellie Ouwer- sloot, Clara Ouwersloot, Maurits van Nood, Johan van Nood, Philippus Bodry, Cor nelis Koet, Abram de Tombe, Annie van Woudenberg, Jannie van Duuren, Tootje van Duuren, Willy Simonis, Frans Pieter de Vries, Cornelia Maria de Vries, Jaap Verkoren, Chieli van der Lelie, Lena van der Reyden, Nel Hagoort, Jannie Hagoort, Jopie Tegelaar, Annie den Hertog, Reinier den Hertog, Celia Kret, Nico Kret, Hans Kret, Jansje Mieremet, Suze Arnoldus, Corrie Kuyl, Truus van der Lucht, Jacoba Betgen, Alida Redel. Hennie de l'Ecluse, Maartje van der Lelie, Annie Heymans, Adri van Nood (Leiden), Leni Outsroorn, Marie Baart, Frans Schouten, Jan van Rijn, Cornelis van Rijn. Dirk Binnekamp, Arie de Graaff, Jannie Verboon, Wullempje Schaap (2 brieven), Jaap Koolhaas, Maartje van der Marei, Willy Rutgers, Jan Rutgers, Gerharda Eggink, Christiaan Eggink, Martinus Offringa, Juup Offringa, Bram Lasschuit, Marie van der Wolf, Gre tha Scholte, Lydia Slootweg, Kqos Sloot weg, Lyda Zekveld, Wim van Driel, Liesje Tibboel, Marietje van Leeuwen, Wim A.niba, Koos Nieboer, Tom Nieboer, Abram van Es, Margaretha Harland je brief wat vroeger naar mij verzenden).

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 23