A.S.C.-U.V. S. Distinctie 1 LINOLEUM KROMMENIE Minister Reymer over den chaos op radio-gebied. Geen zenderbouw door het Rijk. ZONDAGMIDDAG 2 UUR LAND- EN TUINBOUW. RADIO-PROGRAMMA. Bevredigende toestand voorloopig niet te verwachten. Aan de memorje van antwoord aan de Eerste Kamer over de begrooting van het Staatsbedrijf der P.T.T. over 1931 wordt het volgende ontleend: Ten aanzien van de door eenige leden gestelde vraag, of het gebruik van auto mobielen voor de verzending der post voordeeliger en doelmatiger zou zijn dan het vervoer per spoor, wordt medegedeeld, dat het vervoer van gesloten zendingen in het algemeen voordeeliger met den trein dan met automobielen kan geschieden. Over groote afstanden en bij een be langrijk postverkeer zal het spoorwegver voer moeten blijven bestendigd, mede in verband met de omstandigheid, dat in den trein verwerking van de correspondentie onderweg kan plaats hebben, hetgeen tot bespoediging leidt. Wanneer de Nederlandsche Vredesoost- zegel. tot de uitgifte waarvan is besloten, zal verschijnen, kan nog niet mét zeker heid worden gezegd. De minister hoopt, dat dit nog in het loopende jaar het ge val zal zijn. Teneinde de beste kansen voor een gun stig resultaat te verkrijgen, zal eerlang een algemeene nationale prijsvraag wor den uitgeschreven; de beoordeeling der ingekomen ontwerpen zal geschieden door een jury, uit deskundigen samengesteld. Met voldoening werd kennis genomen van de waardeerende woorden met betrek king tot de totstandkoming van den lucht postdienst op Ned. Indië. Ten aanzien van de opmerking van eenige leden, dat bij de verdeeling van den zendtijd voor den radio-omroep als grond slag zou zijn genomen, de indeeling van ons volk naar het aantal ln de stembus gevonden stemmen, verklaart de minister nogmaals met den meesten nadruk, dat voor de door hem aangenomen verdeeling van den zendtijd uitsluitend beslissend waren de vier groote geestcsstroomingén, welke ln den radio-omroep te onderken nen vielen. Door een dergelijke verdeeling, waarbij samenwerking tusschen de ver schillende omroepvereenigingen in gee- nendeele wordt uitgesloten, behoeft, naar de vaste overtreding van den minister, het nationaal belang in geen enkel opzicht tc worden geschaad. Doch dan is het noodig, dat er tusschen de groote cultureele om- roep-organlsatiees een geest van waardee ring voor elkanders overtuiging bestaat en tevens een verlangen om door samenwer king op voet van volkomen gelijkheid, op elk gebied dat zich daarvoor leent, gelei delijk te komen tot een gemeenschappeliik verzorgden omroep. De grondslag voor zulk een samenwerking is gelegd in het alge meen programma, waarvoor krachtens de zendtiidbeschtkkine thans op eiken zender één dag oer week beschikbaar is gesteld. Het verwijt, dat de meening bij het ne men van zijn beslissing inzake een ver deeling van den zendtijd de leiding van de omroepvereenigingen zou hebben aan vaard, wiist bij nadrukkelijk af. Wat hierboven is gezegd ten aanzien van de zoo zeer gewenschte samenwerking bil de samenstelling der uit te zenden pro gramma's. geldt in niet mindere mate mot betrekking tot den zenderbouw. Ook dit vraagstuk zou reeds lang tot een bevredi gende oplossing kunnen zijn gebracht, in dien de betrokken organisaties de handen ineen hadden geslagen. Door dit na te la ten. is dit vraagstuk reeds ingewikkelder geworden, terwijl het nemen van een be slissing daardoor is vertraagd en be moeilijkt. De minister heeft de vraag of de bouw van omroepzenders van rijkswege moet worden bevorderd ernstig overwogen. Hij is evenwel tot de conclusie gekomen, dat een der "el lik stelsel, waarbij het rijk zich daadwerkelijk met het omroepbedrijf zou gaan bemoeien, geen aanbeveling ver dient Afgescheiden van de omstandig heid dat oo één enkele uitzondering na, de algemeene omroepvereenigingen zich tenen staatsexploitatie der omroepzenders hebben uitgesproken, kan niet worden ontkend, dat in het hier te lande binnen het kader van de wet tot ontwikkeling ge komen systeem, waarbij de verzorging van den omroep in zijn geheel aan het parti culier initiatief is overgelaten, het voor dien omroep van rilkswege beschikbaar stellen van de noodige zenders bezwaar lijk zou passen. Uit het vorenstaande en uit hetgeen door hem reeds herhaaldelijk over dit on derwerp tot uiting werd gebracht, zal het duidelijk zifn, dat de minister alleen van samenwerking der omroepvereenigingen verwacht om tot een bevredigende toe stand on omroepgebied in ons land te ge raken. Zoolang echter één dier omroep organisaties zich op het standpunt blijft stellen, tot samenwerking, op voet van ge lijkheid. niet bereid te zijn. en van die ongeneigdheid tot samenwerking ln ver gadering en in pers bij voortduring blijk geeft, is naar de meening van den minis ter van een poging om in gemeen overleg te komen tot een meer bevredigenden toestand, zoowel wat orogrammaverzor- gine als wat den zenderbouw betreft, geen resultaat te verwachten, Inmiddels blijft de aandacht van den minister op deze aangelegenheid geves tigd. Hij zal zich verheugen over elk symptoom, dat zou wiizen in de richting van een elkander beter verstaan en hij zal niet nalaten, om, indien zich een ge neigdheid tot samenwerking bij alle om roepvereenigingen afteekent. deze zooveel als in ziin vermogen is te hevorderen. De aandrang tot die samenwerking moet evenwel niet van hem, doch van de om roepvereenigingen zelf uitgaan. Met betrekking tot de uitzending naar de overzeesche gebiedsdeelen, deelt de mi nister mede, dat gestreefd wordt naar een regeling, die de moeilijkheden, welke zich daarbij hebben voorgedaan, zooveel moge lijk zal ondervangen. Met zijn ambtgenoot van koloniën is te dezer zake het noodige overleg gepleegd. Het laat zich aanzien, dat spoedig een beslissing zal kunnen worden genomen. Of de uitzendingen als dan zullen worden hervat, hangt in de eerste plaats af van de vraag, of de Phohi bereid zal zijn de nieuwe regeling te aan vaarden. Omtrent de controle op de radio-uitzen dingen schaart de minister zich aan de zijde van die leden, welke van oordeel zijn dat naast de repressieve controle een preventieve niet kan worden gemist. Ook den minister staan geen middelen ten dienste om te verhinderen, dat onge- wenschte redevoeringen uit het buiten land hier te lande worden opgevangen en gehoord. Ten aanzien van het bezwaar van som mige leden, tegen de samenstelling der radio omroep-contróle-commissie, waarbij met name wordt betreurd, dat de minister niet tot de leiding der moderne arbeiders beweging de uitnoodiging heeft gericht een lid uit haar midden aan te wijzen om in genoemde commissie zitting te nemen, wordt opgemerkt, dat een dergelijke uit noodiging tot geen enkele leiding van een bepaalde politieke of godsdienstige stroo ming is gericht. Immers de leden der contröle-commis- sie hebben daarin niet zitting als verte genwoordigers van een bepaalde objectief te toetsen aan de normen genoemd in de wet en in het Radio-contróle-reglement, n.l. veiligheid van den staat, openbare orde en goede zeden. Het is derhalve naar de meening van den minister geenszins een eisch, dat de commissie bestaat uit vertegenwoordigers van bepaalde geestes stromingen. Nochtans zou de praktijk kunnen aantoonen, dat met het oog op de verscheidenheid van stof, die ter toetsing aan de normen aan de commissie wordt voorgelegd, de samenstelling der commis sie ook meer verscheidenheid zou behoe ven dan zij thans reeds bezit. De minister is gaarne bereid, om, indien zich het hier- bedoelde geval voordoet .daarbij tevens te overwegen in hoeverre aan het geuite' be zwaar tegpmoet kan worden gekomen. Wat betreft de storingen ondervonden bij de ontvangst van de Nederlandsche om- röepstations. kan worden ongemerkt: a. de uitzendingen van Huizen op 1875 M, worden vrijwel zonder storing ontvan gen.. Een enkelen keer werd een fluittoon veroorzaakt door interferentie met het station Kaunas. De administratie van het betreffende land werd hiermede in kennis gesteld en de storing heeft zich niet meer voorgedaan; b. de uitzendingen van Hilversum op 298 M. hebben tot voor kort veel hinder ondervonden van het zeer krachtige sta tion Turijn. Protesten en verzoeken tot de Italiaanschë telegraaf-administratie ge richt om op andere frequentie te werken of andere maatregelen voor opheffing te treffen bleven onbeantwoord. Door versterking van het eigen station n.l. door verhonging van de antenne, is groote verbetering gebracht in de ont vangst waardoor veel minder last wordt ondervonden. In verreweg het grootste gedeelte van ons land kan nu ook dit station practisch zonder storing worden on/tvangen. Alleen in de verst verwijderde gedeelten levert dit nog eenige moeilijkheden op, vooral bij gebruik van minder selectieve toestellen. INTERACADEMIALE WEDSTRIJDEN VOOR ÜNITAS-LEDEN. Het programma. Het programma van de hier ter stede te houden derde interacademiale sport wedstrijden tusschen Unitates en Bonden luidt als volgt: Donderdag 16 April: 9 uur nam.: boksen en schermen. Vrijdag 17 April: 9 30. tennis en athletiek; 14,30: voetbal en hockey; 20.30: zwemwedstrijden, vermoedelijk te Den Haag; Zaterdag 18 April: 9.30: tennis 10.00: voetbal en hockey. Des middags te half drie finale voetbalwedstrijden. VOETBAL. HET BELGISCHE ELFTAL SAMENGESTELD. Alle rangen zijn uitverkocht. Het Belgische elftal, dat Zondag 29 Maart a.s. te Amsterdam tegen Nederland uitkomt, is als volgt samengesteld Doel: Badjou (Daring). Achter. Nouwens (R. C. Mechelen) en Hoydonckx (Excelsior Hasselt). Midden: Verboven (Berchem Sport), Hellemans (F. C. Mechelen i en Moeschal (R. C. Brugge). Voor: Versyp (F. C. Brugge), Voorhoof (Liersche Sport Kring), Capellen (Stan daard Luik), Secretin (R. C. Montegnee) en R. Ledent (Standaard Luik). Reserves: Caudron (Anderlecht), Herre- mans iDaringi. Mertens (Antwerpsche F. C.), Nöeth (R. C. Mechelen) en J. Diddens (R. C. Mechelen). Alle rangen voor den wedstrijd Neder landBelgië op 29 Maart zijn uitverkocht. FRANKRIJK—NEDERLAND. De wedstrijd FrankrijkNederland te Parijs zal op 29 November 1931 worden ge speeld. Een ontmoeting tegen Hongarije in dat seizoen zal vermoedelijk niet door gaan. doch uitgesteld worden tot een volgend seizoen. LUGDUNUM—SCHEVENINGEN. De voor beide partijen zoo belangrijke wedstrijd LugdunumT. H. B., die a.s. Zondag zou worden gespeeld, is uitgesteld. Instede daarvan speelt Lugd. I Zondag a.s. op haar terrein achter „Pomona" een oefenwedstrijd tegen „Scheveningen" (on geslagen Jtampioen der 3e kl. C. K.N.V.B.). Voorzeker belooft dit voor beide clubs een aardige, doch tevens een zeer nuttige oefenwedstrijd te worden. Scheveningen komt met haar volledige kampioenselftal uit, terwijl het Lugd.-elftal eenigszins ge wijzigd is. RECLAME. 1802 WEDSTRIJDEN TE BOSKOOP. Zondag zullen te Boskoop op het terrein aan de Puttekade de volgende wedstrijden gespeeld worden: 12 uur: „De Boskoopsche Boys 4" „Schoonhoven 4". 2 uur: „De Boskoopsche Boys 3"„Ona 5", Gouda. WIELRENNEN. PIJNENBURG—SCHÖN WINNEN TE BERLIJN. Van Kempen had de meeste punten. De 25ste Berlljnsche zesdaagsche is met de overwinning van PijnenburgSchön geëindigd. Het bezoek was gisteren in het begin van den avond matig, doch tegen het einde liep de zaal vol. Overigens was ook deze laatste avond uit sportief oog punt niet zeer levendig. Slechts Ehmer en Van Kempen brachten af en toe eenige spanning, doch hun pogingen om ronde winsten te behalen, werden steeds ver ijdeld. De meeste van de 24 spurts werden gewonnen door Nickel en Van Kempen. Afgelegd zijn 3244 K.M. De eindstand was als volgt: 1. PijnenburgSchon 312 p.; 2. TietzThollebeek 152 p.; op 1 ronde: 3. GöbelDinale 351 p.; 4. RiegerMac- zinsky 143 p.; op 3 ronden: 5. Krüger Funda 212 p.; 6. ManthyNickel 183 p.; 7. FaudetMarcillac 143 p.; op 4 ronden: 8. Van KempenEhmer 353 p.; op 5 ron den: 9. Van HevelVan Bruggenhout 143 p. De laatste dag van den zesdaagsche heeft zich nog door een tragische gebeur tenis gekenmerkt. De masseur Kees van Maaswijk is nl. plotseling overleden. Hij heeft in zijn loopbaan de beste der zes daagsche renners, o.a. Piet van Kempen, behandeld. Niet alleen bij de wielrijders, doch ook bij de boksers en ijshockeyspelers was hij de gezochte masseur. SCHERMEN. EEN LEIDSCHE SCHERMBOND OPGERICHT. Gisteravond had alhier een gecombi neerde bestuursvergadering plaats voor een aantal schermvereenigingen hier ter stede. De heer de Jager was aangezocht dezen avond in te leiden, waaraan hij gaarne voldeed. Vertegenwoordigd waren A.E.W., L.P.S.V. Mil. Pol. en L.S.V. „Lelden" terwijl een adhaesiebetuiging was binnengekomen van de Chr. Vereeniging voor Lich. Opvoeding. De besturen kwamen met blanco man daat. Besloten werd tot oprichting voor een Leidschen Schermbond. i Als voorzitter had zich beschikbaar ge steld kapt. Bruins die met alg. stemmen werd gekozen. Het bondsbestuur werd als volgt samen gesteld: kapt. Bruins (A.E.W.), voorzitter; Zwart (L.P.S.V.), secret.; Volkers, (L.S.V. ..Leiden"), penningm.; A. G. Godee (Mil. Pol), comm.; Cebol (Chr. Ver. v. Lich. Opv.), comm. Als techn. commissie werden de vol gende heeren geïnstalleerd: Scheepers, de Jager. v. Duuren en de Boer, allen van A.E.W. Het bondsbestuur zal binnen enkele dagen vergaderen, teneinde een concept reglement samen te stellen. Het bestuur stelt zich voor binnen den kortst moge lijken tijd. dit concept voor te leggen voor een uit te schrijven vergadering. BILJARTEN. OM DEN COUPE GLORIEUX. De wedstrijden om de Coupe Glorieux (tweestoots-cadre) zijn gisteren te Brussel aangevangen. De resultaten luiden: pnt. brt. h.s. gem. Dommering 300 50 38 6. Van Vliet 259 49 31 5.28 Zaman300 39 33 7.69 Luypaerts 227 38 43 5.79 Soussa 300 27 .61 11.11 Dedoncker 288 51 27 10.66 Förster 300 44 44 6.82 Unshelm 223 44 40 5.06 Zaman 300 33 48 9.09 Van Vliet 270 33 24 8.18 Unshelm 300 42 57 7.14 Dommering 280 42 32 6.66 V. D. MEYDEN—PARDON. In café „De Zwaan" te Kouderkerk speelde de heer I. Pardon uit Leiden een partij van 500 car. tegen den heer v. d. Meyden met een voorgift van 350 car. De uitslag was als volgt: car. brt. h.s. gem. I. Pardon 500 28 64 17.85 V. d. Meyden 71 28 12 2.53 RECLAME. 1845 Ook aan het eenvoudigste vertrek geeft Inlaid-Linoleum een gedistingeerd cachet. En door zijn schier onverwoestbare kwali teit en onbeperkte kleurvastheid blijft ook na jarenlang gebruik deze distinctie vol komen behouden Linoleum Krommenie is daarom de vloerbedekking voor het harmonisch interieur. Steun aan de Suikerbietenteelt. TERREIN: DE KEMPENAERSTRAAT Voorverkoop DEVILBE, Nieuwe Rijn 26 MEMORIE VAN ANTWOORD AAN DE EERSTE KAMER. Aan de Memorie van Antwoord op het voorloopig verslag der Eerste Kamer over het wetsontwerp tot wijziging van hoofd stuk V. der Rijksbegrooting voor 1931 (uitkeeringen ten behoeve van verbouwers van suikerbieten) ls het volgende ont leend. De minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw betoogt allereerst, dat in diening van een weloverwogen regeerings- voorstel op een ander tijdstip dan 28 Febr. j.l. niet mogelijk was. Tusschen de voorgedragen regeling en het rechtstreeks beschikbaar stellen van geld uit de staatskas in den vorm van een productiepremie bestaat verschil, minder wat het effect in concreto betreft, dan wel in karakter der regeling. Bij eer. garantieregeling moet uitbetaling als uit zondering. bij toekenning van een pro ductiepremie als regel worden beschouwd. Door een aantal leden wordt aan éen an dere wijze van steunverleening, n.l. door middel van schaalrechten de voorkeur ge geven: doch er bestaat bij den minister bezwaar om reeds thans beschouwingen te wijden aan den toestand der bieten cultuur in een volgend oogstjaar, zulks ln verband met de vele onzekerheden, welke de economische toestand in een zoo ruliti verschiet in zich bergt. Voorts wijst hij er op. dat de toepassing van het aanbe volen middel zou beteekenen een veran dering in beginsel van onze handelspoli tiek. De wijze, waarop bij de oplossing van het onderhavige vraagstuk de medewer king der Staten-Generaal is gezocht, is sterk beïnvloed door het crisiskarakter, den voorgestelden maatregel eigen. De minister is zich bewust, dat in dit opzicht de formeele kant van de oplossing eenigs zins heeft moeten lliden. Tegenover de grootere vrijheid, welke de regeering voor zich opvraagt in den onderhavigen vorm en de daarmede gepaard gaande vermin dering der gelegenheid tot amendeeren van het voorstel, staat echter het voor nemen van de regeering om alle uite-e- smoken wenschen ernstig op hun uitvoer baarheid en doeltreffendheid te toetsen. De minister verklaart o.m. de raming nro memorie geheel in overeenstemming te achten met den gekozen onzet. welke immers een garantieregeling inhoudt, d. w. z. veronderstelt, dat geen uitbetaling zal behoeven te geschieden. Dezelfde gedragslijn wordt gevolgd bij de regeling voor de exportkredieten op de begrooting voor 1929. Uitvoerig verdedigt de minister het wetsontwerp nader ten aanzien van het bedrag van den steun. Is de werkgelegen heid in de bietencultuur gelegen, een van de hoofdredenen, dat het behoud van deze cultuur in algemeen belang mag wor den genoemd, groot genoeg om voor de regeering het doen van uitgaven waarvoor verdedigbaar tc maken, dit mag niet worden verstaan in dien zin, dat de re geering zich daarbij tevens tot doel heeft gesteld onder alle omstandigheden de be staande loonen te verzekeren. Nochtans heeft de minister deze wetsvoordracht voorgesteld in het vertrouwen dat de land bouwers die door den onderhavigen maat regel in staat worden gesteld den bieten- verbouw voort te zetten, het persoonlijk belang niet zullen stellen boven dat van de streek, waarvan dat persoonlijk belang trouwens in booge mate afhankelijk is, en daaruit geen voordeel zullen putten ten koste van anderen. Toegegeven wordt, dat de huidige toestand en het vooruitzicht van de landarbeiders verre van gunstig ziin en dat deze groep deelnemers aan de landbouwproductie een uiterst zwakke economische positie innemen. Met hun be langen zal de minister zooveel mogelijk rekening houden. Werd in het voorloopig verslag door zeer vele leden gemeend dat een verdere da ling van den prijs der afvalproducten van een hoogeren suikerprijs ongedaan zou kunnen maken, de minister verklaart zich bereid de desbetreffende regeling aan te vullen met de volgende bepaling: „In het bijzonder geval, dat in verband met den suikerprijs de garantie zou moe ten worden gekort en tegelijkertijd de ge zamenlijke opbrengst van pulp en melasse lager is dan twee gulden vijftig cent der duizend kilogram bieten, wordt deze kor ting niet toegepast, voor zooveel bovenbe doelde minder opbrengst van pulp en me lasse. berekend per duizend kilogram bicten. de stijging van den suikeroriis. eveneens berekend per duizend kilogram bieten, heeft geneutraliseerd. Met de N.V. Beetwortelsuikerfabriek Sas van Gent is geen overleg gepleegd in ver band met de onderhavige regeling. Voor de regeering bestond hiertoe geen aanlei ding. aangezien deze fabriek verhuurd is aan de centrale suikermaatschappij, ter- wiil deze fabriek zich niet als toekomstig zelfstandig producent bij de regeering beeft doen kennen. Het is de regeering niet bekend, dat in ons land. behalve de fabrieken in exploitatie bU de centrale suikermaatschappii en bi) de leden van den bond van Coöperatieve suikerfabrie ken, nog andere zgn. vrije fabrieken zijn. Ter voldoening aan de vraag naar een overzicht waaruit gemakkelijk kan wor- den opgemaakt hoe hoog de garantie [s bij een bepaalden suikerprijs en bepaalde prijzen voor pulp en melasse, zijn bij d( Memorie van Antwoord als bijlagen twee desbetreffende tabellen gevoegd. Den leden die de vraag stelden welke wijze de uit de steunregeling voort vloeiende uitgaven zullen worden gedekt wordt medegedeeld, dat het in de bedoe ling ligt deze uitgave als crisisuitgaven aan te merken en over te brengen naar de daartoe in te stellen afdeeling van het leeningfonds. De mogelijkheid om den te verleenen steun te verstrekken in den vorm van voorschotten, welke later bij stijgende sui kerprijzen zouden moeten worden terug betaald, is overwogen, doch moest om practischc gronden worden prijs gegeven. RECLAME. VOOR ZATERDAG 21 MAART. Hilversum, 1875 M. Uitsl. VARA-Uifeen- ding 9.00: Gramofoonpl 10 00: Mor genwijding VPRO 10.15: Uitz. voor Art), in de Continu-bedrijven m. m. v. VARA- orkest o. 1. v. H. de Groot. H. Mulder (lie deren), Teun de Klepperman 12.00. Po- litieber. 12.15: Concert VARA-septet o. I. v. Is. Eyl en Gramofoonpl. 2.15: Ons huis een tehuis door T. Landré 2 45: Cursus Duitsch P. J. Bol 3.15: „DerJi- sager", schoolopera van Kurt Weill. Op voering o. 1. v. den heer Geraerdts (id: Radio-Volksuniversiteit 5.20: Uitzendic; door de V. R. O. 6.20: Literair M- uurtje Am. de Jong 7.00: Concert.!. EkkertVan Eysden (zang) en J. Jong plano) 7.15: S.D.A.P.-kwartiertje door A. W. Michels 7.30: Politieber. 745. Vervolg concert van 7.008.00: Populair programma m. m. v. VARA-orkest o. I. v. H. de Groot. H. Marchand (liedjes), H. Dekking (voordracht), Teun de Klepper man. Bestuursmededeelingen, Voetbal nieuws, Persberichten 11.0012.00' Gra- mofoonplaten. Huizen, 298 M. 8.00—8.00 KRO. 8.00— II.30: NCRV. 6.00—9.15: Gramofoonpl. 10.0011.30: Gramofoonpl. 1130- 12.00: Godsd. Halfuurtje Pastoor Perquin 12.001.30: Concert KRO-sextet 0.1. v. P. Lustenhouwer 1 302.30: Gramofoon- platen 2,30—3.00: Voor de jeugd 3 00 4.30: Kinderuurtje 4.455.00: C H. Habels: „Een praatje over Radiostoringen" 5.006.00: Gramofoonpl. 6 00—6.15: Sportpraatje, S. P. J. Borsten 6.156.45: Journ. Weekoverzicht P. de Waart 645 7.15: Esperanto-cursus 7.157.45 Cau serie door dr. J. v. Kranendonk Duffels 7.458.00: Gramofoonpl. 8.00—9.00 Con cert. Arnh. Ork.-Vereen. o. 1. v. M. Span jaard m. m. v. G. Burdack (hoorn), J. G. de Molenaar (piano) 9 009.30: Arie Post: „Humor uit het Marine-leven" 9.30—10.15: Vervolg concert 10.15—10.25 Vaz Dias 10.25—11.30: Gramofoonplatm Daventry. 1554,4 M. 10.35: Morgenwij ding 11.05: Lezing 1.20: Orkestcon cert 2.20—3.05 ca. Verslag van de Boat- race OxfordCambridge 3.40: Versla! van de Rugby-match Schotland-Engeland 5.35: Kinderuurtje 6.20: Zang door V. Stevens (sopraan) 6.35: Berichten 7.00: Sportber. 7.05: Orgelspel door Thalben Ball 7.20: Lezing 740: Lean» 7.50Concert door Kwintet 8.20 Koor concert. J. Hastings (zang-solist) 921). Berichten 9.35: Brichten 9.40: ine Scoop". Detective-verhaal 10.05: Derac bedrijf van de Opera „Tosca", van Puccini 10.3512.20: Dansmuziek. Parijs „Radio Paris", 1725 M. 8.05: Ora- mofoonpl. 12.50: Gramofoonpl. Kinderuurtje 4.50: Dansmuziek ».m- Gramofoonpl. 9.05: Liederen-voordraf: 9.50: Concert. Guitaar-orkest en solisten 10.20: Gramofoonpl. Langenberg, 473 M. 6.207.20: y mofoonpl. 9.35—10.05: Gramofoonpl-- 11.30: Gramofoonpl. - 12.25-1.50: Orkest concert 4.20—5.20 Concert - 7.20; vwo lijke avond. Daarna: Berichten en tot 11 Dansmuziek 10.50—12.20: Gramofoonpl Kalundbrg, 1153 M. 12.05—12.35. ora mofoonplaten 2.20: Kinderuurtje - 4.50: Orkestconcert en declamatie 8.20: Orkestconcert 8 45—9.00 Lied bij de luit 9.15—10.05: Orkestconceri 10.0511 35: Dansmuziek. Brussel, 508,5 en 338,2 M. -- 5.20: Concert door Kwintet g2g. mofoonpl. 7.50: Gramofoonpl Concert. Inleiding en toelichting do Fleischman - 338.2 M.: 5.20: Daiwro^ - 7.20: Gramofoonpl. - 7.50: GramoW» platen 8.20: Orkestconcert, Cause»-fl Zeesen, 1635 M. 5.40— 1.2'0JFjJfoonpl. Berichten enz. 1.202.20: GraPl„_450: 2.20—3.50: Voordrachten - "Vor- Concert 4.50—6.50: Lezingen - o™- kestconcert 7 50: „Gruess an den ling", Agnes Miegel 8 20' :B msTnai Fruehling", vroolijk tioorspel. eJJ Vroolijk programma 9.35: Ben daarna tot 11.50: Dansmuziek. n 508.5 Ml

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 10