KING H. SIMONIS, Haarl.strsat 138, Leiden, Tel. 699 INGEZONDEN. a^een 's- in ne* BUITENLAND. TELEGRAMMEN. RECHTZAKEN. LAATSTE BERICHTEN. KUNST EN LETTEREN. BEURS0VERZ1CHT MARKTBERICHTEN. WEERBERICHT. Barometerstand. r,;steni)idda« 3 uur: 758: [tedennnddag 2 uur: 755. Bet dikke pijltje geeft den stand aan van Ifjenmiddas 3 uur '|M dunne pijltje geeft den stand aan van rtrmiddai 3 uur. telegrafisch weerbericht jjji waarneming in den morgen van 7 Maart, medegedeeld Hoor het ,n Ned Meteorol Instituut te De Bilt. Hoogste 9tand 777 8 te Roest, logste stand 741.6 te Toulouse. Verwachting tot den avond van 8 Maart. Halige tot krachtige, later afnemende ijke lot Noord-Oostelijken wind, Toe- Je bewolking. Mogelijk eenige sneeuw e vorst des nachts, overdag tempera- om het vriespunt. LUCHTTEMPERATUUR. laagste temp. gr. C. (23 gr. F.). 0 uur voorin.' 4 gr. C. (25 gr. F.). 12 uur '3 midd.0 gr. C. (32 gr. F.). HOOGWATERTIJDEN TE KATWIJK a. Z. Voor Zondag. Hoogste stand des voorm. te 5 u. 22 min. Hoogde siand des nam. te u. 44 min. Voor Maandag. Hoogste stand des voorm. Ie 6 u. 6 min. Hoogste stand des nam. te 6 u. 28 min. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Talefdag 619 n.m. tot 6.02 v.m. Zondag: 6.20 n.m. tot 6 uur v.m. RECLAME. De scheikundige analyseert, —het publiek proeft de aparte kwaliteit van pepermunt 01: Fa. C. J. KROMWIJK LEIDEN. 860 verantwoordelijkheid der Redactie). 0:;ie van al of niet geplaatste stukken wordt niet teruggegeven .DEZE SPANNINGSVARIATIE IS GEEN TECHNISCHE FOUT. DOCH ALLEEN EEN ONVOLKOMENHEID." de vragen van den heer Coster, dat spanning op de lichlleiding te hoog was daardoor de lampen springen, heeft wet- Iwder Goslinga namens B. en W. in de 4 gehouden Raadszitting den heerGoster i antwoord gediend. In dit antwoord kwam bovenstaande ver- "ïng voor. Den ambtenaar, die den wethouder deze "juistheid heefl laten verklaren, willen wij dernstige overweging geven, in het vervolg sn wethouder beter, maar vooral over de ;,e oorzaak in te lichten. ü"anl wij willen alsnog niet aannemen, de wethouder namens B. en W. tegen welen in den Raad onjuist zou hebben relicht Echter, riu de wethouder namens B. en W. verklaring heeft gegeven, dragen zij pi daarvoor de verantwoordelijkheid. Om het publiek zoo juist en volledig mo- fijk in te lichten, acht ondergeteékende het 13 plicht, de onjuistheid van deze verkila- toï te weerleggen. I vertrouwt daarmede het algemeen be- Ie dienen. .De tegenwoordige generatoren van de t-iXW) K W -machines leveren een spanning jn 10 000 volt. wat direct naar de builen- ';T;aenten weggevoerd wordt. De panning van 10 000 volt bleek voor :'"'lcngemeenten te laag te zijn. zoodot inning opgevoerd werd tol 10 500 volt. .'■■1 tot eevolg heeft gehad dat de spanning de $bd, die weer getransformeerd moet »^ien tol 2000 volt. dooT d<> hoogere span- in de buitengemeenten 3050 vol't werd. j? abnormale spnnnin<rvovhoogin? is hnif begin November 1930 bij het in be- 'lellen van de tweede machine bij de -"lasting (hoogstp belasting der Centrale - avoirloren) ingevoerd. C .<^0ör eeri -onvolkomenheid", zooals wp,hf>udpr verklaarde, maar zuiver en An ♦etnische firn*" i+gpvoerd tedrjif^iAi^injr waardoor de °pan- l ,T1 bchOeidin" in dp stad 5 6 volt - 'a? i<t geworden, sloegen de lamoen door. Ivf zegt de wePhonder dat na de n en r)e spanning is verlaagd jl, daarom. vragen wij. is dit noodig. ep. 6 niet fp hoog was en het wij. is na de klachten, codering van een schakeling in den RECLAME. 920 Schoenen met ingebouwde steunzolen Schoenen voor gevoelige voeten Schoenen voor Knokvoeten Kortom voor alle voeten zijn schoenen voorradig en alleen in de prima kwaliteiten, in het grootste en goedkoopst schoenmagazijn. N.B. Schoollaarzen onverslijtbaar. grooten transformator, de spanning normaal gemaakt, dat wil zeggen van 3050 volt op 2900 volt? Waarom, enkel en alleen, omdat het een technische fout was, wethouder Goal'inga? Neen, uw adviseur heeft u er in laten vliegen, anders had hij u zijn technische fout moeten erkennen. Bij de doorvoering van deze „technische fout" heeft het lagere technisch personeel direct op de gevolgen gewezen. Maar de bedrijfsleiding sloeg op cti<t waar schuwende woord geen acht. en zie. zooals door hel lagere technisch personeel voor speld is. is uitgekomen: springen van lam pen en het publiek onjuist voorlichten om de technische fout" van de bedrijfsleiding te trachten te verdoezelen. Ondanks alle ontkenningen, bewijzen ook deze feiten weer opnieuw, dat men in het belang der gemeenschap de arbeiders in het bedrijfsbeheer medezeggenschap dient te geven. Wij zijn benieuwd hoe B. en W. zich onder bovenstaand verweer, hetwelk steunt op de mede gemaakte technische fout, zul len trachten uit te redden. En wij geven den heer Cosier in ernstige overweging- laat u niet beïnvloeden door de bewering, dat uw meter niet goed was. Los van de deugdelijkheid van uw meter, hebben u en het publiek recht om van B. en W. de juiste, maar ook niets anders als de juiste, oorzaak te vernemen, waardoor de lampen sprongen. Zooa.ls wij reeds in den aanvang zeiden, gevoelden wij ons verplicht in het belang van do ingezetenen, licht te verschaffen in do duisterheden der Lichtfabrieken. Het Afdeelingsbestuur van den Ned Bond van Personeel in Overheidsdienst van Leiden. Overzicht onzer belangrijkste Veemarkten. De snerpende koude wind die er gister morgen uit het Oosten juist in de hoek van de gebruiksveemarkt, het voorjaars zonnetje te niet deed, deed aan de belang stelling geen afbreuk. De versche melk koeien alle goed gedekt, wachtten lang op een ernstige kooper. Men keek het eerst eens af, want de vraagprijzen waren wel wat hooger. Een best gebruiksbeest moest ook we) iets meer kosten. Voor 't overige bleven de prijzen ook wel gehandhaafd, f. 240—375 per stuk. Jongvee was niet zoo veel aangevoerd en ook nogal duur. Zoo ook de goede weide- beesten welke voor, de beste tot over de f. 300 opbrachten. De minder beste soor ten f. 200- 260. De vetweiders moeten als we deze prijzen bezien, wel moed hebben op de zomer prijzen van het slachtvee. Aan een voorspelling dienaangaande kan men zich in deze tijden, niet of moeilijk wagen. Men is geheel afhankelijk van de Deen- sche invoer, maar tevens van de varkens- prijzen. Maar er komt ook elders zoo wei nig geschikt weidevee, dat men genoodzaakt is de risico te nemen. De aanvoer bestond uit 655 runderen, waaronder 261 vette en 5 stieren. Op de vetvee afdeeling spoorde mogelijk de koude de kooplust iets aan. Verkoopers waren over het verloop nogal tevreden. Wie een fijn kwaliteit beest kon presen teeren kon f. 1— per K.G. maken, overi gens f. 0.80—0.90 per K.G. Stieren f. 0.80 —0.85 per K.G. Leeuwarden had gister ruim 1100 koeien aan de markt, waaronder veel slachtbeesten 485 stuks en stieren waren er 255 stuks. Melk- en weidevee een fleurige handel. Vette en stieren matig en prijshoudend. Jongvee en fokstieren, stug duur. Te Zwolle ruim 1030 stuks grootvee. Ook daar meer animo tot koopen en ruim prijs houdend voor alle soorten, ondanks het feit, dat de melkprijzen zijn gedaald bleef het vee dus deze afgeloopen week goed aan de waarde. Volle aanvoeren laten nog op zich wachten en we zijn benieuwd voor de e.k. weken. De vette kalveren schommelden om de cude prijzen van 40—45 tot 50 cent Der pond en nuchtere gingen even omhoog f. 8—14, beste wat meer. Op de schapenmarkt was nog een ruimen aanvoer en toch viel de handel zeer mee. Men kreeg voor de een-jarige schapen een besten prijs. Zelfs tot f. 40 toe als ze best van kwaliteit waren. Met de oudere schapen liep het minder vlot. Hier werd door de weiders deze winter aan verloren. Men maakte geregeld slechte prijzen. De groote steden namen weinig af en ook voor 't buitenland had men voorkeur op het jongere goed. Van de varkensmarkten bevredigende be richten, want de prijzen bleven goed ge handhaafd. 20 22 cent, zouters I8V2—191/2 cent per pond. Ir. hel jonge goed ging reeds wat meer om. Prijzen waren wat vaster. Mestvarkens f 20—30 en biggen f.6—12 per stuk. VAN DER S. Steunt, bij gelijken prijs en kwaliteit, De Nederlandsche Industrie. Hiermede dient gij Uw land En bestrijdt gij de werkloosheid. DUITSCHLAND. Besluiten van den Rijksdag. Na debat heeft de Rijksdag de door de communisten tegen den minister van Bin nenlandsche Zaken, dr. Wirth, ingedien de motie van wantrouwen met 271 tegen 66 stemmen en 38 onthoudingen verwor pen. Een resolutie, waarin de Rljksregee- ring verzocht wordt de betalingen van de polltiegelden aan Thuringen en Bruns- wijk onverwijld te staken, werd met 308 tegen 64 stemmen verworpen Met 307 tegen 64 stemmen werd een communistisch voorstel tot onverwijlde opheffing van het verbod van de film lm Westen Nichts Neues verworpen. Met dezelfde stemverhouding werd nog een voorstel verworpen, waarin verzocht wordt de Pruisische regeering er toe te bewegen, dat zij op grond van de Filmwet opheffing van het filmverbod zal eischen Voorstemmers waren alleen de commu nisten Aangenomen werd met de stemmen der socialisten, communisten en Staatsparty een soc.-democratisch voorstel volgens hetwelk de Rijksdag het verbod van de film lm Westen Nichts Neues als onge grond verklaart en van de Rijksregeering verlangt, dat deze pogingen in het werk zal stellen de keuring van de film te be spoedigen, wanneer zy door de vervaar digers opnieuw ter keuring wordt voor gelegd. Bij de verdere stemmingen over de be grooting Binnenlandsche Zaken werd met de stemmen der sociaal-democraten en communisten een voorstel der Volks party verworpen waarin van de regee ring maatregelen gevraagd worden om de verplaatsing van de Interationale van Goddeloozen van Moskou naar Berlijn te verhinderen. Verworpen werd voorts nog een voor stel van de Volksparty inzake indiening van een nieuwe Filmwet, waarbij bescher ming van de nationale waarheid en het Duitsche aanzien in het buitenland word gewaarborgd. In eerste en tweede lezing werd ten slotte het sociaal-democratische ontwerp aangenomen, waarin naar aanleiding van het Remarque-verbod bepaald wordt, dat dergeluke verboden films tenminste in besloten kring zullen mogen worden ver toond. Naar verluidt, zal rijkskanselier Brü- ning voorloopig niet meer zelf met de sociaal-democraten onderhandelen, doch dit overlaten aan den minister van ar beid, Stegerwald. ENGELAND. Baldwin en Gandhi aan 't wcord De Londencche c;raafschapsraad. In een rede te Newton Abbett heeft Stanley Baldwin gisteravond de conserva tieve politiek jegens de overeenkomst met Gandhi en in het algemeen tegenover Indiö uiteengezet. Het was volkomen onjuist, zeide hij, dat de conservatieven door hun deelneming aan de Ronde Tafel-conferentie niet vrij zouden zijn in hun polLiek ten opzichte van Indiö. De partij had door haar deel neming slechts het beginsel van een fede ralen regeer in gsvorm erkend en was tot niets meer gebonden. Dit beginsel was echter slechts de lijst waarbinnen de schil derij nog geheel geschilderd moest worden, en spr. kon wei zeggen, dat de conserva tieven in plaats van een lossere verhouding integendeel voor een veel vastere Unie tus- schen Engeland en Indiö zullen opkomen. ..Wij zullen, vervolgde spreker, onze verplichtingen jegens Indiö nooit verloo chenen of onze verantwoordelijkheid op anderen trachten af te schuiven, en er zijn millioenen Indiërs die nog steeds met vol vertrouwen tot Engeland opzien om een regeer!ngsvorm te vinden die hen passen 7al. Hoe die regeeringsvorm uit zal vallen, is nog hoogst onz.kar, maar het heeft geen doel reeds een definitief standpunt in te nemen zoolang er geen vaststaande plan nen'uit Indiö voorgelegd zijn. De essentieele beveiligingen voor Engelands handel, Enge- lands positie en Engelands rechten zal de conservatieve partij echter nooit opgeven of ter uitvoering aan anderen overlaten". Spr. gaf de Indische regeering wel de verzekering, dat zij te allen tijde op den volkomen steun der conservatieve partij zou kunnen rekenen bij het bewaren van rust en orde, en het deed spr. goed ook van deze plaats een woord van hulde te kunnen brengen aan de Indische politie die haar voorbeeldeloos .moeilijke taak in het laatste jaar met den grootsten lact had vervuld. Wegens de opheffing van den boycot tegen Engelsche goederen door de Congres partij wilde spreker dit onderwerp, dat het verleden betreft, laten rusten maar voor de toekomst wilde hij wel zeggen, dat de conservatieve partij in iedere overeenkomst met het toekomstige Indische Gouverne ment afdoende waarborgen zou eischen, dat geen unfaire behandeling van Engelsche handelsbelangen of Engelsche onderdanen mogelijk zou zijn. Baldwins rede werd door een groot en aandachtig gehoor luide toegejuicht. Gandhi verklaarde nog, dat Indiö heel goed autonomie kon hebben en toch deel van het rijk kon blijven uitmaken. Hij zag niets in het aCcoord, dat in strijd was met het bakende besluit van Karats i, waarin g'hMs onafha k ij <h< It geëscht werd. De Congres-partij zal zich daar op de tweede Ronde Tafel-conferentie opnieuw op beroepen. Gandhi verklaarde, dat het congres de rechtvaardigheid zal staande houden van de verplichtingen, die de komende regee ring op zich moet nemen. Dc Volkenbond kon de zaak zoo noodig regelen, maar Gandhi twijfelde of Engeland goed zou vinden haar naar den Volkenbond te ver wijzen. Hij ziet in de toekomst den dag, dat niet ineei Londen doch Delhi het centrum der Indische natie zal zijn. Zelf zal hij echter geen bestuursfunctie aanvaarden, dat laat hij aan de jongeren over. De einduitslag der verkiezingen voor den Londenschen graafschapsraad is dat gekozen werden: 83 conservatieven, 35 ar beiders en 6 liberalen. De vorige verhouding was: 77, 42, 5. De conservatieven winnen 9 zetels en verliezen er 3. De arbeiders winnen er 3 en verliezen er 10. RUSLAND. Het proces tegen de Mensjewiki. Krylenko heeft na een redevoering wel ke 5','ï uur duurde, de doodstraf geeischt voor de beklaagden Groman, Schor. Ja- koebowitsj, Ginsburg en Soechanow. Voor de overige beklaagden eischte hy lange gevangenisstraffen. De eisch werd door het talrijke publiek met bij val be groet. In zyn redevoering had Krylenko er den nadruk op gelegd, dat de verhoo- ren het bewijs geleverd nadden, dat de beklaagden hoogverraad pleegden en ge poogd hebben de Sovjetregeering omver te werpen. GRIEKENLAND. Verkorting diensttüd. De Grieksche generale staf heeft een nieuwe legerwet uitgewerkt, waarby o.a. de dienstplicht tot een jaar wordt ver laagd, Deze wet zou een besparing geven van 200 millioen drachmen. MILITAIRE GOEDERENTREIN ONTSPOORD. NEW YORK. 7 Mrt (V D.) Bij Apasco, ongeveer 65 K.M verwijderd van Mexico- City, heeft een ernstig spoorwegongeluk plaats gehad. Een mei veldgeschut beladen goederentrein ontspoorde door tot nog toe onbekende oorzaak, waardoor 5 arbeiders en 6 soldaten werden gedood, terwijl 6 per sonen zwaar gewond werden. De meeste slachtoffers kwamen om het leven doordat zij door de van de omvergeworpen wagons en rollende kanonnen verpletterd werden. MITNONGEVAL BIT AKEN. AKEN, 7 Maart. (V.D.). De mijn- inspectie deelt mede, dal hedenmorgen vroeg in de Ableufschacht van de mijn Maria bij Mariadorff een mijnongeluk heeft plaats gehad, waarbij drie mijnwerkers zijn gedood en vijf arbeiders gewond, die echter niet in levensgevaar verkeeren Het ongeval is veroorzaakt doordat resten springstof in een boorschacht waren achtergebleven zonder dat dit was ontdekt. Bij het boren van een nieuw gat ontploften de stoffen. ERNSTIG VLIEGONGEVAL PARIJS, 7 Maart. (V.D.) In de militaire vlieghaven van Berre bij Marseille had gis teren een ernstig ongeluk plaats Een mili tair watervliegtuig, dal voor een korte oefenvlucht was opgestegen, sloeg bij het dalen over den kop Weliswaar konden de vijf inzittenden allen dadelijk door te hulp gesnelde motorbooten gered worden, doch zij hadden zulke zware verwondingen opge- loopen. dat men voor hun leven vreest. Het vliegtuig zelf werd geheel vernield. RAAD voor de SCHEEPVAART. Betreffende de klacht van den waarne mend hoofdinsp:cteur voor de scheepvaart tegen den schipper van den motorlogger Hubeitha Gerarda K.W. 5, ter zake van het stooten op een bekend wrak onder de Hollandsche kust heeft de Raad voor de Scheepvaart als zijn oordeel kenbaar gerftaakt, dat de klacht gegrond is. De zorgeloosheid van den sciiipper is, naar 's Raads oordeel gelegen in het feit dat hij, als de verantwoordelijke man, zich onvoldoende met de navigatie heeft be moeid. De Raad straft den schipper door hem de bevoegdheid te ontnemen ora als schipper te varen voor den tijd van acht dagen. HAAGSCHE POLITIERECHTER. Verzoening. De 41-jarige melkhandelaar L. van M. en de 41-jarige C. van R. te Leidschendam behoorden voorheen tot de stamgasten van een café in de Haarlemmerstraat te Leiden Het gedrag van beiden had den caféhouder evenwel aanleiding gegeven hun den ver deren toegang tot zijn localiieit te ontzeggen. Telkens wanneer ze terugkwamen, werden zij geweigerd. Op Nieuwjaarsdag meenden berden dat deze dag uitermate geschikt was om een verzoening tot stand te brengen. Ze zouden den caféhouder T. ..Nieuwjaar gaan wen- schen". De ontvangst was evenwel veel minder hartelijk dan zij verwacht hadden, want nauwelijks waren zij over den drempel van het café of T greep een stok en dreigde hen er uit te zullen slaan Ft ontstond een handgemeen, waarbij de voorgenomen nieuwjaarswenschen werden vervangen door een aantal vloeken. Ten slotte werden bei den verwijderd. Na getuigenverhoor vorderde het O M. wegens huisvredebreuk tegen v. K., die nog nimmer veroordeeld is, f 10 boete, subs 10 dagen hechtenis en tegen v R. 4 dagen ge vangenisstraf Deze laatste verzocht opleg ging van een geldboete. De politierechter wees vonni9 overeen komstig den eisch. (Vad.) BINNENLAND. KONINGIN EN PRINSES OP HET LOO. H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana zijn weer voor eenige dagen op 't Loo aangekomen. De Prinses bracht heden per auto een bezoek aan Uddel en Elspeet. VAN EEN ZOLDER GEVALLEN. Op de boerderij „Biesterveld" onder Eist (Gld.) js de 28-jarige landbouwerszoon A. d H. van een zolder gevallen en gistermid dag aan de gevolgen overleden. DE AUTOBUS-RAMP TE BLERICK. Een strafvervolging tegen de baanw achteres Tegen de vrouw van den spoorwegwach ter E die 14 Februari dienst deed, toen de autobus van Cüpers te Blerick op den be waakten overweg werd overreden en waar bij vijl personen gedood werden, is een strafvervolging ingesjeld. De vrouw zal bij gestaan worden door mr Nederveen, advo caat en procureur te Roermond. BRAND. Hedennacht omstreeks een uur werd brand ontdekt in het meubelpakhuis van den heer Govers aan den Dykweg te Den Helder. De gemeentebrandweer en die van de marine, geassisteerd door de mari ne en haar materiaal, tastten met 8 stra len den brad aan. Een drietal spuitgasten werd door de koude bevangen, een hunner moest naar het hospitaal worden vervoerd daar zich ook rookvergiftlgings verschyn- selen voor deden. Ongeveer 100 man van de marine hielp bij de blussching. Om trent de oorzaak van den brand is nog niets bekend; hoewel vaststaat, dat het vuur op de bovenverdieping is ontstaan. Een auto en de opgeslagen goederen wer den vernield. De auto was niet verzekerd, de goederen wel. Van een veertigtal opge slagen ameublementen, die door het vuur vernield werden is nog niet bekend, of verzekering de schade dekt. VISSCHERITBEDRITF TE LEMMER WEGENS HET ITS GESTAAKT. De vlsschers te Lemmen zyn genood zaakt hun bedrijf te staken in verband met het vele grond- en dryfijs ln de Zuiderzee. Op 80 jarigen leeftyd is te Zutphen overleden de heer J. Lysen, president van het burgerweeshuis, president commissa ris van de Spaarbank enz, DE LAATSTE ABONNEMENTS VOORSTELLING. De laatste abonnementsvoorstelling voor den Leidschen Schouwburg is nader bepaald op Woensdag 18 Maart a.s. Alsdan zal door de Koninklijke Vereeni- ging „Het Nederlandsch Tooneel" worden opgevoerd: „Jeugdliefde" (Le Pècher d'om- bresj door Jean Sarment. AMSTERDAM, 7 Maart Sfille markt Philips en Koninklijke lager. Kunstzijde prijshoudend, Suikers en Rubbers gedrukt. Atgem. Expl. prijshoudend, Amerikanen lager. m De affaire ter beurze was heden geheel onbelcekenend. De handel in Kunstzijde was weer aanmerkelijk ingekrompen, doeft do noteeringen konden zich vrij goed hand haven. De Philipswaarden moesten zich een kleine opoffering getroosten. Unie Levers rondom 200 G. Accouslieken weinig veran derd Eenig aanbod was er in olie's waar van Koninklijke beneden 290 pCt. daalden en ook de Amerikaansehe waarden moesten flinke verliezen incas9eeren. Rubbers aan geboden. tengevolge van de daling der rub- berprijzen. A'dam Rubbers zagen zich en kele punten ontgaan Suikers meerendools lager H V.A.'s die gisteren rePds werden aangeboden waren liepen heden verder terug. De Scheepvaartmarkt was uiterst stil. Van de Mijnwaarden waren Atg Expl. iets beter gestemd in verband met berich ten omtrent aanboring van een gasbronnen op de terreinen der Mij. Amerikanen wa ren beneden de vorige prijzen, vooral staal- en koperwaarden leden zeer belang rijke verliezen. LEIDEN, 7 Maart. Botermarkt. De prijzen van boter op de heden gehouden markt wa ren als volgt: Drima fabrieksboler (controle) f. 1 60 per KG., prima boerenhoter f 1.70 1.80: goede boerenhoter f. 1.551 65. Aangevoerd 38/8. 7/16 vaten, wegende 870 G.G Handel gopd. Turfmarkt van 2—7 Maart. Lange turf geen aanvoer. Prijzen per 1000 stuks f.8 tot f 8 50. Noteering coöperatieve groenten-, fruit en bloemenveilintrvereen. „Leiden en Om- s«r..lfpn 6 Maart Roode kool p. 100 stuks f. 1018. Sevoye Kool f 712 Groene Kool f. 14 Pieter- sehe f.48 Prei f 58 Kropsalade f.10 13 Selderie !.5—r8 Kroten per 100 kilo f 6 —8 Kroten, gek f 14—17. Witloof f 2t— 28 Spinazie f 5458 Uien f 23 50 Wor telen f 15—21. Spruiten I f.1528. Sprui ten 11 f.5—20 AARLANPERVEFN. 6 Maart. Eierenvei- lin? Aanvoer 6506 stuks. Kineieren f 3 50 5 90 Fende'eren f. 4.604.80 Boter 80 81 ct.; kaas 35 ct. p. p. 3-1

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 3