UIT DE RIJNSTREEK. RADIO-PROGRAMMA. AANBESTEDING. Vanwege het Prov. Bestuur van Zuid- Holland werd aanbesteed: het maken van een verkeersweg langs de Oost zijde der Gouwe van Gouda naar Gouw- sluis (gedeelte WaddinxveenBoskoop), met afsnijding van in de Oostelijke Gouwe vaart voorkomende bochten en andere bij komende werken, één en ander onder de gemeente Waddinxveen, Reeuwijk en Boskoop. 't Laagst was ingeschreven door de V Aann. Mij. v.h. Zanen en Verstoep te Gouda voor f. 187.900. ALPHEN. Ter aar de be steil mg L. Idenbnrg. Op de algemeene begraafplaats Schoolstr. had de ter aardebestelling plaats van onzen 59 jarigen alom bekenden plaatsgenoot L. Idenburg. De ljjkstoet werd gevolgd door het geheele personeel der firma Jongen burger en Zn. De kist was bedekt met een krans als laatste groet van het personeel aan hun overleden kameraad. Op het kerkhof werd. nadat de kist was nedergelaten, het woord gevoerd door ds. Johs. Stehouwer die een algemeen vermanend en ernstig woord tct de aanwezigen richtte. Tevens t oerde het woord de firmant der firma, de heer H. Jongenburger, die o.m. naar voren bracht, hoe Idenburg de firma 41 jaar lang als een plichtsgetrouw knecht heeft gediend. Een zoon van den overledene dankte de aanwezigen voor de laatste eer en deel neming bij het overlijden van den vader bettend. Gevonden voorwerpen: een gulden, een envelop inh. bnitenl. postz., een praam (westlander), oen br. herdershond en num merbord van auto (H 14618), Inlichtingen politiebureau Julianastraat. Tot onderwijzer aan de nieuwe Herv. School alhier werd benoemd de heer J. Gort van Dedemsvaart. BODEGRAVEN. De Kiezerslijst. ALKEMADE. Kiezerslijst. Het aantal kiezers volgens de vastge stelde kiezerslijst bedraagt 2455 en wel 2455 voor verkiezing van leden voor de Tweede Kamer, 2398 voor de Provinciale Staten en 2407 voor den Gemeenteraad. Burgerlijke Stand. Geboren: Dirk Cornells, z. v. D. de Blanken en N. Hij zeiendoorn. Maria Anna, d. v. P. de Jeu en A. K. van der Pouw Kraan. Cornelia Catharina, d. van J. P. Hoogenboom en J. M. van der Meer. Wilhelmus Frederlk, z. v. L. Schaaf en W. C. Ligterink. Wilhelmus Theodoras, z. v. J. Dobbe en A. Blokker. Johannes Gerardus, z. v. J. A. Vane man en M. J. Mank. Overleden: Johannes Petrus Rotteveel. 88 j. Maria Hoogenboom wed. K. War merdam 80 j. Johannes de Vette. 65 j. De vastgestelde kiezerslijst .voer onze ge meente beval 3062 kiezeTS voor dc Tweede Kamer der Staten-Generaal, 3000 kiezers voor de Provinciale Staten en 2891 kiezers voor den gemeenteraad. Aangebonden. Door de politie werd gearresteerd een drie- lal landtoopers van het kwaadste soort. Eén van hen had met een steen gegooid naar een voorbijrijdende auto en een ruit daar van verbrijzeld. Twee hunner werden een nacht opgeborgen in de cachotten. Eén werd Donderdag weer losgelaten, doch de man, die den steen gegooid had, werd voor den Officier van Justitie geleid. Hij bleek nog meer op zijn kerfstok te hebben; zijn aan houding was in het politieblad gevraagd. Feestvergadering Jonge Liberalen. 1-Iel beursgebouw is met eenige moeile buitengewoon geschikt voor feestelijke sa menkomsten. Dat bleek wel toen dezer da gen de eerste vergadering werd georgani seerd van de Jong Liberalen uit de Rijn streek. Deze vergadering zou een feestelijk karak ter dragen en dus waren een feestelijke ver lichting en een schat van bloemen aanwe zig. Uit verschillende plaatsen in de omge ving waren de jongelui gekomen om van hun belangstelling blijk te geven. De organisato ren de hecrcn J. Beijen en J. Heusdens had den alle moeiten gedaan om de vergadering te doen Slagen. De heer Heusdens opende als lid van een der Jong-liberale vereenigingen de vergade ring en zette het doel daarvan uiteen. Hij hoopte te kunnen komen tot de stichting van een afdeeling. Welkom heette hij den spreker van den avond dr. Vos, het Tweedo Kamerlid. Deze hield een enthousiaste rede, waarin hij opwekte tot propageering der libe rale gedachte en om pal te slaan voor de vrijheid, het dierbaarste pand in Nederland. De vergadering toonde duidelijk haar in stemming met het gesprokene. Uit de plm. 150 aanwezigen gaf zich een 45 lal op als lid der afdeeling, zoodat deze gesticht kon ■worden. Na dc pauze werd een komische een-acler opgevoerd, waarna een gezellig bal volgde. Tooneelver. „Pieter Jelles". Ook de Tooneelvereeniging „Pieter .lelies" gaf dezer dagen een uitvoering in het Zuid- Hollandsch koffiehuis aan de Noordstraat, Opgevoerd werd „Nanda", een drama tisch spel in 4 bedrijven. Reeds op deze eer ste uitvoering der vereeniging werd werke lijk goed spel gegeven. Chr. Zangver. „Halleluja". In de groole Ned. Herv. Kerk werd de gewone jaarlijksche uilvoering gegeven van de Chr. Zangvereen. „Halleluja". Ds. Dam. die de uitvoering zou openen was door een sterfgeval verhinderd, zoodat het openings woord werd gesproken door den heer P. M. Smit. Aanstond gaf deze gelegenheid tot het uitvoeren van het programma Het bevatte ditmaal minder nummers dan wij gewoon zijn Het koor heeft een moeilijk jaar achter de rug en is door allerlei oorzaken aanzien lijk geslonken. Vooral de heeren-groepen waren klein. Gelukkig behield men echter het meerendeel der goede krachten en kon deze uitvoering toch een succes worden. Na tuurlijk werden gezongen de beide nummers van het concours te Soestcrberg, waar in de superieure afdeeling een eerste prijs werd behaald. Deze nummers waren „Guido Ge- zelte" en „Het lied van de zee". Veel studio was gemaakt van het hoofdnummer, „Die Schöpfung" van Haydn. Dit ongetwijfeld moeilijke nummer slaag de uitnemend Evenzoo .,0de aan God" waarin mej. N ffoogendoorn cn de heer .1. Bierhorst enkele moeilijke solo-partijen ga ven. De directeur, de heer J. M. Kouwen- hovcn speelde een tweetal prachtige stuk ken op het kerkorgel. Tenslotte sprak de heer Smit een slotwoord. Hij drong sterk aan op hel lid-worden der vereeniging Als steeds werd de uilvoering door zeer velen bezocht. Staatk. Gerei. Kiesver. Voor de Staatk. Geref. Kiesvereen. sprak in ..Rehoboth" de heer H. J. Schoon- derbeek te Ermelo. Spr. behandelde de vraag of de Staatk. Geref. Partij een kerkelijke partij is. Hij beantwoordde deze vraag be vestigend. Niet dat ze bij een bepaald in stituut behoort, maar op grond van Gods woord. De voorzitter, de heer J. G. Hakken- ,bc-rg, opende de vergadering, die door den spreker werd gesloten. Herv. Meisjesver. „Ora et Labora". De Herv. Meisjesvereeniging „Ora et Labora" hield in „Rehoboth haar jaarver gadering. De samenkomst werd geleid door ds. Kruishoop, die de talrijke aanwezigen welkom heette. Mej. R. Verwejj leidde het onderwerp „Jozef" in en mej. G. v. d. Straaten „Beroepskeuze". Door enkele leden werd een samenspraak gehouden, enkele verzen gezongen en iets voorgedragen. De jaarverslagen werden geleverd. Bijzondere opmerkingen werden daarin niet gemaakt. De heer C. B. Balelaan sprak een slotwoord en sloot de vergadering met dankgebed. De heer H. Gübel heeft wegens dnikke werkzaamheden ontslag gevraagd als com mandant van de Bodegravensche Burger wacht. Met voorbijgaan van' de beide laagste inschrijvers is het bouwen van de veldwach terswoning aan do Nieuwe Markt (Oranje straat) gegund aan den heer S. Mulder, alhier. BOSKOOP. Candidatcnlijsten Verkiezingen. Op de gehouden vergadering van de afd. Boskoop van den „Vrijheidsbond" is de candidateniijst voor dc as. gemeente raadsverkiezing samengesteld als volgt: 1. J. v. Gelderen, aftr.; W. C. v Kleef, aftr.; 3. W. de Ruijter, aftr.; 4. Jac. Spruijt, 5. W. C. Hage, 6, A. S. Kater. 7. J. Radder, 8. W. Kruiswijk, 9. P. W. Hard ijzer en 10. J. Dijkhuis. Door de afd. Boskoop van de S. D. A. P. is de volgende candidateniijst samen gesteld voor de a.s. gemeenteraadsver kiezing: 1. P. D. Noest, aftr.; 2. L. 't Hart 3. W. v. d. Dool. 4. P. C. Goosen, 5. W. de Vries, 6. A. Versluis, 7. mevr. Sttgter— Tos en Jac. Schinkel. Door de R.-K. Staatspartij afd. Bos koop. is voor de a.s. Gemeenteraadsver kiezing de volgende Candidateniijst op gemaakt; 1. A. Brand Pzn., aftr.: 2. H. A. Boekraad, aftr.; 3. P.. v. d. Staak, 4. H. G. Mathot, 5. C. J. v. Vliet, 6. H. Fase, 7. P. J. Kortman. 8 J. J. Sterkenburg en 9. J. Streng. Vereenigmg „Plaatselijk. Nut". De vereeniging „Plaatselijk Nut" alhier, heeft ia hotel „Klaassen" een openbare ver gadering gehouden". Als spreker trad op, de heer Henri Dek king, voordrachtkunstenaar te Rotterdam. Het door hem met zorg gekozen pro gramma. werd met groote aandacht beluis terd en oogstte veel bijval. De zaal was tamelijk goed bezet. De heer D. L. Landman naar Almelo. De heer D. L. Landman, gemeente archi tect alhier, is benoemd tot adj. directeur van gemeente-werken, tevens belast met het bouw-en woningtoezicht te Almelo. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: M. J. de Wit en A. Ber- ckenkamp. Geboren: Gerrit Dirk, z. v. W. v. Dorp en G. M. Rooker. Geertruida Maria, d. v. A. Ramp en G. W. Wester. Wil- helmina, d. v. C. W. Broker en A. v. d. Laan. Overleden: C. Poelwijk, echtgenoote v. Th. Blom 76 j. Johannes Keizer, 65 j. M. v. d. Akker, echtgenoote van H. C. de Groot 48 j. Gevestigd: M. v. d. Meer, Zuidkade 70. J. Leeuwerik. Julianastraat 67. W. Beekhuizen, Julianastraat 69. A. Boek hout, Julianastraat 73. A. Th. Pracht. Reijerskooperweg 11. J. Versluis, Voor kade 55b. J. J. Vink, Voorkade 51. P. Griffioen. Nieuwstraat 43a. Wed. J. Liepelt, Nieuwstraat 41. Vertrokken: P. H. v. d. Werff, naar Zeist. Tot assistent machinist aan de Bos- koopsche bronwaterleiding, pompstation Hazerswoude, is door B. en W. dezer ge meente benoemd, de heer J. G. Selier te Leiden. De heer P. J. v. Iperen, tijdelijk on derwijzer aan de Chr. Mulo-school, Ro- zenlaan alhier, is benoemd tot onderwij zer aan een Chr. school, Sloterdijk, ge meente Nieuw-Vennep. LEIMUI DEN. Alhier bljjft, inzake het onderwerp „Kerkcraad of Kiescollege" de toestand on veranderd. De meerderheid der stemmen werd uitgebracht op de stemgerechtigde lidmaten. NIEUWKOOP. Loop der bevolking. Gevestigd: P. J. Twaalf hoven, boeren knecht, uit Noordwijkerhout. D den Braber, boerenknecht, uit Wilnis. M. Oskam, boerendienstbode. uit Zevenho ven. G. V. van der Meche, boeren knecht. uit Schoterland. J. Boerboom en gezin, timmerman, uit Wilnis. Vertrokken: C. K. van Velzen, z. b„ naar Kamerik. A. Blijleven, Gods dienstonderwijzer, naar Stadskanaal. J. Verleun, veehouder, naar Bodegraven. A. de Lange, dienstbode, naar Harme ien. J. L. van Ark, timmerman, naar Haarlemmermeer. F. Rlngenaldus, timmerman, naar Haarlemmermeer. Th. A. Kalshoven, slager, naar Zwammer- dam. Uitvoering „De Lofstem". De Chr. Zangvereeniging „De Lofstem", onder leiding van haar directeur den heer J A. Appeldoorn uit Woerden gaf een uitvoering in de Christelijke School alhier. Een achttal nummers werden ten gehoore gegeven, terwijl nog eenige solo's werden gezongen door Mej. van der Ent Braat en door den heer Appeldoorn. Een tweetal tableaux voorstellende „Vrede" en „Neder land" vielen bij de talrijke aanwezigen zeer in den smaak. De verloting van een taart bracht ruim f.23 op. Winnaar hiervan was J. Fokker. Deze uitvoering is voor De Ixif- stem. die zich voor dezen avond over een groote belangstelling kon verheugen, goed geslaagd. NOORDEN. Bij de tiende jaarlöksche stemming kerkeraad of kiescollege bij de Herv. Gem. alhier werd het recht wederom aan den kerkeraad toevertrouwd. De gehouden collecte in de Geref. Kerk alhier voor de zending bracht f. 16 op. RITNSATERWOUDE. Ver. „Volksonderwijs". De ver. „Volksonderwijs" afd. Leimuiden, Rtnsaterwoude en Oude Wetering hield haar jaarljjksche propaganda-avond in het Nuts- gebouw alhier. Na een openingswoord van den voorz. mr. van der Broek te Leimuiden werden door het bekende koor „Zanglust" onderafd. van de afd. Volksonderwijs te Bodegraven eenige nummers ten beste ge geven. die niettegenstaande ziekte van eenige der beste leden uitstekend werden uitgevoerd, oi.der leiding van den heer K. .1. de Beun uit Gouda terwijl mej. G. de Heer uit Schoonhoven voor de pianobegeleiding zoi gde. Vervolgens hield de heer J, Beyen van Bodegraven een korte rede waarin het doel der vereeniging kort en krachtig uiteen werd gezet en waarin hij ieder opwekte om naar vermogen het openbaar onderwjjs to steunen: daar de openbare school de inrichting is waar kinderen van elke rich ting tc-recht kunnen. Nadat door het koor nog verschillende liedereu waren gezongen, werd besloten met een woord van dank aan verschillende mede werkenden. RIJPWETERING. Wegens overlijden van het raadslid J. de Vette komt voor benoeming in aanmerking de heer H. van Rijn, land bouwer alhier. ROELOFARENDSVEEN. Woumgbouwver. „Alkemade". Alhier bad een algemeene leden-vergade ring plaals van dc Woningbouwvereeniging „Alkemade", té Alkemade. Na het openingswoord van den voorzitter werden de notulen van de vorige vergade ring gelezen en onveranderd vastgesteld. Aan dc orde werd thans gesteld Vaststel ling Balans, Verlies- en Winstrekening over 1930 en Begrooting voor 1931. De secrelaris- penmngmeesler lichtte deze stukken nader toe. Hieruit bleek, dat op Blok A (16 wo ningen) over het jaar 1930 een winst is ge maakt van 1.516.63. Op Blok B (24 wo ningen) werd over 1930 een verlies geleden van f. 3139.04 en op Blok C (12 woningen) een winst van f. 174.90. Deze laatste wo ningen werden in gebruik genomen op 11 November 1930 Uit de balans bleek, dat de vereeniging op 31 December 1930 aan gebouwde eigendom men een bezit had van f. 173 231.79, waar tegenover een schuld aan dc gemeente van f. 172.111.84 wegens verstrekte geldlee- ningen. De huurachterstand op genoemden datum bedroeg f. 176.75. Het tekort op het onderhoudstonds bedroeg f. 1686.35. Het lotalc verhes op complex B bedroeg na al- trek der ontvangen bijdragen van Rijk cn Gemeente f. 2328.45. De totale winst op Complex A bedroeg op 31 December 1930 f. 3114.53. Besloten werd om hel nadeelig saldo van het onbebouwd terrein (e Rijp- wetering groot f. 1528.18 geheel af te schrij ven van bedoelde winst, zoodat deze winst op genoemden dajum dan nog bedraagt f. 1586.35. De winst op Complex C bedraagt in totaal f.174 90. Hoewel de Vereeniging dus nog met verlies werkt, is de toestand niet zoo ongunstig als zich oorspronkelijk liet aanzien en bestaat gegronde hoop, dat over eenige jaren dit verlies is weggewerkt en weder dividend zal kunnen worden uit gekeerd. Ata commissie van onderzoek voor balans, verlies- en winstrekening werden aangewe zen de heeren G. Hölscher en C. Straathof, welke heeren verklaren deze benoeming aan te nemen. De begrooting voor 1931 werd na toelich ting door den voorzitter vastgesleld overeen komstig het door het bestuur aangeboden ontwerp. Het salaris van den secretaris- penningmeester en den hnurophalcr werden verhoogd in verband met de uitbreiding van het aantal woningen. Vervolgens komt ter sprake het voorstel om den weg langS de woningen in de Goog aan de gemeente in onderhoud over !e dra gen. De voorzitter zeg', dat deze weg meer en meer een publieke weg is geworden Het onderhoud vordert dan ook steeds meer uit gaven. vandaar dat het bestuur thans met het voorstel kwam om aan de gemeente te verzoeken dezen weg in onderhoud over te nemen. Met algemeene stemmen werd hier toe besloten. Hierna stelde de voorzitler aan de orde de benoeming van 2 bestuursleden De heer Bakker, die aan de beurt van periodieke aftreding was, werd bij acclamatie herkozen en verklaarde deze benoeming aan Ie nemen. fn plaats van den heer C. i'Ami werd met algemeene stemmen gekozen de heer C. Straathof Bij punl 3 der agenda gal de voorzitter een uitvoerige loeiich(ine van den woningbouw le Kaag: dc archilect hiervoor is de heer C, van Damme te Hoofddorp. Er zullen acht woningen worden gebouwd. In het dorp de Kaag bestaal zeer groot gebrek aan goede arbeiderswoningen, zoodat men niet be vreesd behoeft le zijn. dat de woningen niet verhuurd zullen worden. Nadat de heer Hölscher nog enkele inlich tingen herll gevraagd, welke door den voor zitter werden gegeven, stoot de voorzitter dc vergadering met een woord van dank. TER-AAR. Bnrgerlijke Stand. Geboren: Theresja Maria Johanna, d. van L. de Jong en A. H Kempen Karei Adrianus. z. van Joh. Keijzer en C. v. d. Hoorn Cornells Filippus, z. van F. Hoo- gervorst cn .1. Meijer. Vertrokken:' KI. M. Versluys en D. J. Versluys naar Wormer: Jac. v d Haven ai. Alphen a d. Rijn; Th. J. v. d Kleijn. naar Zevenhoven; M. C. Kraan naar Bodegraven. BURGEMEESTERS®^ In den ouden tijd waren oe van Grimsby gewoon hun bur«e 'ttsi WADDINXVEEN. Opgedragen. B. en W. van Gouda hebben het ma ken van vier gewapend betonnen graf kelders op de Algemeene Begraafplaats aldaar voor f. 685. opgedragen aan de Betonmaatschappij Cornix alhier. Arbeidsbemiddeling. Bij de arbeidsbeurs staan ingeschre ven: 2 bankwerkers, 2 beeldhouwers, 2 beitsers. 1 boekbinder, 4 boomkweekers, 2 fabrieksarbeiders, 5 grondwerkers, 2 houtbewerkers. 1 houtzager, 13 landar beiders, 27 losse werklieden, 4 metse laars, 13 meubelmakers, 5 schilders, 1 sjouwerman, 1 speelgoedmaker. 1 opper man. 1 tafelmaker, 3 timmerlieden, 2 tuinders, 1 schipper en 1 stoelenmaker. WOUBRUGGE. Verkeersongeval. Op het krui. punt Kerkstraat-Voorweg had een aanrijding plaats tusschen een auto en een wielrijder. Beiden naderden bijna gelijk tijdig het kruispunt, doch de autobestuurder verleende den van rechts komenden lietser geen vcorsprong. met het gevolg dat deze tegen de auto opreed. Het rijwiel werd daardoor beschadigd en door den auto bestuurder vergoed. Jongel.ver. „Obadja". Do jongelingsver. „Obadja" hield in ge bouw Immanuel haar 30ste jaarvergadering. Door ds. Hjsen werd een openingswoord ge sproken, waarna door den secretaris het jaarverslag op rjjm werd uitgebracht. Hier uit kor. worden opgemaakt, dat de vereeni ging steeds vooruit gaat en zeer nuttig werkt. Verschillende voordrachten en samen spraken werden gehouden, afgewisseld met een 3 tal tableaux, voorstellende eenige ge schiedenissen uit het Oude Testament. Een en ander getuigde van veel studie en slaagde uitnemend, zoodat de vereeniging met ge noegen op dezen avond mag terugzien. ZEVENHOVEN. De heer A. P. v. d. Weijden alhier is aan de beurt van aftreding van hoofdingeland van Amstelland. WIE BEN IK? De groote componist Felix Mendelssohn, die in 18-17 gestorven is, was. zooals men weet de kleinzoon van den filosoof Mozes Mendelssohn. Zijn vader, een Berlijnsche bankier, placht to zeggen: Ik zou wel eens willen weten wie ik j eigenlijk ben. Toen ik jong was. noemde men mij den zoon van Mozes Mendelssohn, en nu ik oud ben. wordf ik niet anders ge noemd dan de vader van Felix Mendels sohn. WENSCHEN. Toen koning Friedrich Wilhelm IV zich er eens over beklaagde, dat zijn bevelen niet werden ten uitvoer gebracht, terwijl de minste wensch van keizer Nicolaas van Rusland onmiddellijk werd bevredigd, ant woordde generaal Von Gerlaeb op zijn eigenaardige drastische wijze Ja, sire, de wensohen van keizer Nico laas hebben het eigenaardige, dat zij dik wijle tot stokslagen kristalliseeren. een zeer eigenaardige wijze |e' zij drie notabelen hadden 5 hun het best bevielen. drie geblinddoekt en hing mcn"[ 8 op hun rug. Dan werden ze nait -i meentelijk schuthok geleid, wa» j hun komst afwachtte. Hij, zJ8.! Jiooi het eerst door het kali 'wtr/lH len, iverd waardig verklaaid aan der ingezetenen van Grimsby GESCHENKEN. Toen de stad Amsterdam in 130; taJ schenk wilde aanbieden aan fora hissefcop Gwy, zond zij hem een pat*i. die zjj door een knecht liet drrm. J Zutfen, waar de boerderij ran den i lag. Toen in 1570 de gravin van BoS] j genoote van den stadhouder te WA een bezoek bracht, vereerde men hv-1 geschenk een levende robbe in een >J Of ze er erg blij mee geweest is, n-.Tl nexgens vermeld. VOOR WOENSDAG 4 MAART. Hilversum (1875 M.) Uitsl. VARA«4 ding. 9.0010.00: Gramofoonpl. ;jj Morgenwijding VPRO. 10.15- Orgf Joh. Jong. 10.30: P. J. Kers: OrzeN ken 11.00: Gramoloonpl. Uojl vrouw Riemens-Reurslag: „Geestelijk» 1 wikkeling en opvoeding van den kltJ 11.35: Gramofoonpl. 12.00 Politeté 12.15: Concert VARA-Septet o. 1. v. bi en Gramofoonpl. 2.15: Vrouwentmrl 3.05: Gramofoonpl. 3.10: K. de E. „De volgende schreden" 3.25: Grrl platen 3.30: C. Schaake-Verkoznvl het zelf 420: Lichte pianomuztó 1 Joh. Jong. 4 50: Voor de kindertiT 6.15: Gramofoonpl. 6.30: ManiJ cursus Joh. B. Kok 7.00- A. F. J tietje: „Instinct en ondervinding h| j ren" 7.30: Politieberichten - ;1 Joodsch uurtje m. m. v. Obercufct Kupfer (Leipzig), pianobegeleiding S Englander, Amslerdamsch Joodsch Km I. v. S. H. Englander, J. Gompors (kt 9.30: Uitzend, vanuit Alkmaar II - het VARA-orkest o. 1. v. H. de Gitd 9.30: „Een nieuwe leus", Haagsch té spel in 1 bedrijf van Mare, Emaniil het Groot Volkstooneel o. 1. van H W. v. Capellen en B. Groeneveld - Yaz Dias 10.5512.00: Gramotaj Huizen (298 M.) Uitsl. NCRV-uilia 8.008.15: Schriftlezing 8.159.5) moloonpl. 10.3011.00 Ziekend; II.00—12.00: Concert. M. F. Jt (harmonium) mej. de Jager (soprar mevr. Mijnhout (alt) 12.00—12.3) mofoonpl. 12.302.00: Concert R.5 Iers (viool), P. de Vries (Huil) en ir-, Sandow (harmonium en piano) 'II 2.30: Gramofoonpl. 2.303.00' la van Christ. Lectuur 3.004.30 6: Draper Strijkkwartet 4 30LU mofoonpl. 5.006.00: Kindeninrfn 6.007 00: H. Pilon: „Iets oversein houderij" 7.308.00: Halluurtje vt« Rijpere jeugd. 8.0010 45: Concert Radio-orkest o. 1. v. G. Slam. J. Lens moeilijkheden van het zevende leerjur' 10 00: Vaz Dias 10.4511.30: Gia foonplaten. Daventry (1554,4 M.) 10.35' Morgi ding 11.05' Lezing 12 20. Gram:! 1 05' Orgelspel door W. S. Vale 1 Orkeslconcert 2.45: Uitz. voor schol) 3.50: Orkestconcert 5.05: Orgelspel R. New 5.35: Kinderuurlje 620 zing 6.35: Berichten 7.00: Piaris door Elsa Karen. 7.20: Lezing - Lezing. 8.05: Vaudeville richten 9.35: Berichten 940: b 10.25: Orkestconcert 1126-1 Dansmuziek. Brussel (508 5 en 338.2 M.) 5080) 5.20. Orkestc'oncert. 6.05' Gramofc® 6.20: Orkestconcert 7.20- Grau platen 7.50: Gramofoonpl 820 keslconcert, zang en dialoog 338! 5.20: Dansmuziek 6.20: ConcerF Kwintet 7.20: Gramofoonpl. Gramofoonpl. 8 20: Optreden van Fam. Speenhoff 9.20: Dansmuziek Parijs „Radio Paris" (lf25 M- Gramofoonpl. 12.50: Gramofoonpl^ 1.25- Gramofoonpl. 4.05: Gramfoor.- 6.50: Gramofoonpl. 9.05: Orkestcc' 9.50: Vervolg orkestconcert. Langenberg (473 M.) 6.20: Gram-l'- 9.35: Gramofoonpl. 1136: Gran> platen 12.25: Orkestconcert I-1.^ keslconcert 7.05: Orkeslconcert 8 Symphonieconcert Soliste C. Hansen, Hierna lot 10.20 Concert en van W-' 1120 Gramofoonpl. Kalnndborg (11.53 M.) 1120: Strijk-^ eert 1.20: Vocaalconcerl keslconcert 5.10: Duitsche declJrJ 7.50: Vaudeville ,,De Denen in j"r J. L. Heiberg 0.10: Pianorecital Palle Alsfelt 9.45: Dansen en deren uit de Middeleeuwen. Zeesen (1635 M.) 5.40—U»; 'rf| drachten 11.20—12 15: Gramo! 12.151.20: Berichten J Gramofoonpl. 2 053.50: Lezing 3 504.50: Conmrt 4.50—7.20 gen 7.20: Orkestconcerl spel ,.Die Nummer lauft" van ,IV en A. H. Kober. Regie H. Freundl Berichten en daarna tot 11-50 ziek. dlDSl*

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 12