R00DE DUIVELS—ZWALUWEN 3—1. RECHTZAKEN. EEN VERDIENDE NEDERLAAG. Onze halflinie stelde teleur. KUNST EN LETTEREN. UIT DE RIJNSTREEK VLIEGERS VASTGEHOUDEN DOOR DEN MIST. De zware mist, die gistermiddag plotseling optrad, heeft op Schiphol vooral de militaire vliegers sterk gedupeerd. De vlieger Eiker bout van de Fokker-fabriek, die een stjjg- vluoht naar 5000 meter maakte, kon niet meer op Schiphol terugkeeren, doch land de op het marinevliegkamp de Kooy bij den Helder, dat geheel open was. Een armade vliegtuigen van de luchtvaartafdeeling te Soesterberg, werd echter zoolang opgehou den, dat de vliegers, 46 in getal per trein naar Soesterberg moésten terugkeeren. De 23 vliegtuigen werden te Schiphol opgebor gen en zouden heden door de vliegers worden afgehaald. Tegen 3 uur echter reeds was de lncht weer geheel open. De vliegtuigen der luchtvaart-maatschupprjen konden na en kele uren oponthoud hun weg vervolgen. „Msb.". Echtgenoote: „Wees niet zoo zenuwachtig, Henk. Ik heb dio man, die dc ladder gaat halen een gulden gegeven om iets te drin ken, dus hij kan zoo terug zijn (Humorist), BUITENLANDSCH GEMENGD. DE BRITISH INDUSTRIES FAIR De beide afdeelingen van de groote Brit- sche Jaarbeurs, de British Industries Fair, zijn te Londen en te Birmingham geopend. Beide jaarbeurzen zijn een groote na tionale poging om iets tegen de depressie te doen. Meer dan 2300 fabrikanten hebben op de jaarbeurs geëxposeerd. De geëxpo seerde goederen vertegenwoordigen onge veer alle producten van de Engelsche In dustrie en de Engelsche markt Do totale frontlengte van de verschillende stands bedraagt acht mijl. Acht zalen wor den in beslag genomen door katoen en andere textielindustrieën. De Londonsche Industries Fair werd ge opend door Lord Derby en den minister van binnenlandsche zaken, Olynes. DROOG AMERIKA. Te New York is ontdekt dat een zékert) polilie-agenl, Harry Levey, van zijn functie misbruk heeft gemaakt door in de sectie van Manhattan, waar hij dienst deed, maan delijks een inval te doen in de geheime kroegen en café's, waar alcohol wordl ge schonken, de z.g. ,,sponkeasies'' waar hij do bezoekers brandschatte door lo dreigen proces-verbaal op te maken of de namen der aanwezigen bekend te maken, woordoor vele personen, om niet gecompromitteerd te worden, zich geld lipten afpersen, zoo dat Levoy maanden had, dat hij op deze wijzo 7500 dollar verdiende, die hij dan deelde mei zijn collega's James Quinlivan en William O'Connor, die mede in lint com plot zaten. Bij zijn verhoor verklaarde Le vo y io het afgelnopen jaar op deze wijze in totaal 90 000 dollar te hebben „verdiend." De vroegere officier van justitie te Chi cago. Frank Loesch. heeft in een publicatie gezegd, dat de burgemeester, William Hale Thompsonvier jaar geleden zou zijn ver kozen doordat de koning der misdadigers van Chicago, Al Capone, zes en twintig duizend dollar beschikbaar stelde, op voor waarde. dat hij het toezicht zou krijgen over de geheele likeursmokkelarij en alcohol- handel en dat men hem van offirieele zijde verschillende voorrechten en faciliteiten zou verleenen, hierin bestaande, dat men het hem in een aantal opzirhten met de na leving der wellrlijke bepalingen niet at te lastig zou maken. ZWENDEL MET WISSELS OP GROOTE SCHAAL. De Berlijnsche recherche is er in geslaagd een sinds lang gezocht zwendelconsortium onschadelijk te maken Het betreft hier een zevental kooplieden, die met plannen rond liepen om 92 wissels, tot een gezamenlijk bedrag van l1/' tnillioen Mark, welke op on verklaarbare wijze waren vervaardigd, bij banken en particulieren (e gelde te maken. Om zich aan liet noodige „bedrijfskapitaal" (e helpen, probeerden de heeren bij een groote bank twee wissels van resp. 10.000 en 20.000 Mark betaald te krijgen. De bank vermoedde onraad en waarschuwde de po litie, die een onderzoek instelde. De politie kwam tot de ontdekking, dat zij te maken had met een zevental oude bekenden. Zij arresteerde hen en vond hij nader onderzoek een complete lijst van de wissels, waarop d° nummers en bedragen vermeld stonden, benevens de namen van verscheidene groole bekende zakenhuizen, aan wier order Ze waren gesteld. ONTSPORING. Bij het station Suermeg in Hongarije is gisteren een uit twee locomotieven en een sneeuwploeg bestaande trein, die bezig was do lijn van de staatsspoor van sneeuw vrij te maken tengevolge van het breken van een rail ontspoord. De eene locomotief sloeg om, waarbij de machinist werd gedood en zeven andere personen werden gewond. Door de ontsporing is de lijn zwaar bescha- digd. GROOTE BRAND TE N.-YORK. Aan de Oostzijde van New-York werden drie verdiepingen van een woonhuis door een feilen brand verwoest Er weiden vijf per sonen gedood en acht gewond. VLIEGTUIG BOVEN LONDEN NEERGESTORT. Gisteren is boven Londen wederom een vliegtuig, omlaaggestort. Een bombardements vliegtuig, dat eerst aan den rand van het villadorp Hampstead een noodlanding had gemaakt, was opnieuw opgestegen. De ma chine kwam in aanraking met een paar hoo rnen en kwam in volle vaart tegen het dak van een huis terecht Het dak werd vernield en^de machine bleef in de bovenste verdie ping hangen. Toevallig waren de bewoners uitgegaan, zoodat or geen persoonlijke onge lukken te betreuren zijn. Wonder boven won der werd de bestuurder van bet vliegtuig niet gewond Hoewel de benzinetank lek ge slagen was, en de benzine uitstroomde, heb ben er geen verdere ongelukken plaats gehad INDUSTRIEELE SPIONNAGE TE BRüNN. Sedert geruinien lijd werden door de poli- tie enkele personen gadegeslagen, die ern stig verdacht werden van industrieele spion, nage in de wapenfabriek le Brünn (Brno) (Tsjccho-Slowakije). Er zijn thans zeven ar- rrsfulies verricht. Leider bleek te zijn de Weensche schrijver en journalist Leo Sau- dok, die erin geslaagd schijnt te zijn inzage te verkrijgen van de correspondentie en de leveranties van de fabriek. Bii zijn ar restatie vond men op hem groote hoeveel heden Engel9ch, Amerikaansch en Tsje chisch bankpapier. Ook is gearresteerd de Praagsche fabrikant Havlitsehek, wien ten laste wordt gelegd, dat hij zich fabrieksge heimen va,n een te Praag gevestigde fabriek, betrekking hebbende op de fabricage van technische apparaten, heeft toegeëigend. De overige arrestanten zijn voormalige em ployés van de wapenfabriek te Brünn, waar onder een ex-eerste luitenant en een rit meester Alle verdachten zijn in het Huis van Bewaring opgesloten. Een officieele ver klaring omlrent deze spionnage-atfaire. die groot opzien heeft gebaard, is tot dusver nog niet beschikbaar. Het schijnt de bedoeling van de arrestanten le zijn geweest kennis te nemen van allerlei technische en chemi sche patenten. ONGELUK IN ElBN BIOSCOOP. Te Home is gisteren in een bioscoop stuc werk, dat als versiering was aangebracht, op de toeschouwers neergestort. 15 toe schouwers zijn gewond naar een ziekenhuis gebracht. DUITSCH STOOMSCHIP IN DE LUCHT GEVLOGEN. .Gisteravond is het 1500 ton groote Duil- sciie s.s. „Leander", dat met een lading stukgoed, waaronder vaten olie en benzine, op weg was van Bremen naar Riga, bij Do- menaes in de lucht gevlogen. Op het schip was door onbekend gebleven oorzaak brand ontstaan. Er hadden vier geweldige ontplof fingen plaats die vergezeld gingen van hooge steekvlammen. Het 9chip zond onverwijld S.O.S.-seinen uit, dio opgevangen werden te Riga, Libau en Windnu. Een liergrngssc'hip te Linau hop de 'haven uit en mocht er in slagen de uit 18 kopipen bestaande bemanning van een wissen dood te redden Het uitzetten van een reddings boot was door het ijs niet mogelijk, zoodat de bemanning gedwongen was op hol rondom het schip drijvende ijs to springen De mannen hadden zelfs geen tijd meer zich aam (e kleeden. Na een moeilijken tocht ovor het ijs hebben de 18 man, voor een deel barrevoets, het herttin gsscihip bereikt. Het stoomschip is onmiddellijk na de ontploffing gezonken. HAAGSCHE RECHTBANK. Heden werd vanwege den Officier van Justitie ingetrokken het hooger beroep, in gesteld legen het vonnis van de Arrondisse- menls-Rechlbank te 's Gravenhage d.d 20 November 1930, waarbij II. R., loopknecht le Leiden, was vrijgesproken van het hem ten laste gelegde misdrijf van meineed. De rechtbank veroordeelde heden: van der M., te Katwijk, wegens over treding van art 239 W .v. S. tot 14 dagen gevangenisstraf, voorwaardelijk met 3 jaar proeftijd DIEFSTAL DOOR PSYCHOPATHBN. Voor liet gerechtshof te Amsterdam heeft gisteren in hooger beroep terecht gestaan de 34-jarige zwerver J. J. E. S„ die door de rechtbank op 23 October wegens diefstal in vereeinging is veroordeeld lot twee jaar ge vangenisstraf, Samen inet .twee ontvluchte psychppathen uit liet gesticht le Leiden, zou hij te Weespercarspel een paard, een wagen en een rijwiel hebben gestolen. Als getuigen werden thans o.a. gehoord de veehouder, te wiens nadeele de vervoer middelen waren gestolen, en een stalhouder uit Utrecht, bij wien verd het paard had willen stallen. Verd beschuldigde de getuige van „me deplichtigheid" en „meineed". Toen de pre sident o.a. vroeg of verd, een fiets bij zich had, antwoordde hij: „Dat gaat u niets aan". De man heeft reeds zeventien veroordee lingen adhter den rug. De procureur-generaal mr. Van Harinxma thoe Sloolen, eischte bevestiging van het vonnis der rechtbank. Uitspraak 3 Maart. (Van onzen bijzonderen medewerker), Gisteren vond te Brussel op het Daring- veld de traditioneele wedstrijd plaats tus- schen de Roode Duivels en de Zwaluwen. In groote drommen was het publiek naar het Daringlerrcin gelogen en toen om even haltdrie de Zwaluwen het terrein opkwa men, waren alle plaalsen uitverkocht. De Zwaluwen wonnen den toss. hetgeen echter van niet veel invloed was, daar er inaar weinig wind stond. Onder leiding van den Luxemburger Ha llus stelden de volgende elftallen zich op: Roode Duivels: Badjou Nou wens Hoydonkcs Verboven Hellemans Moeschal Versyp Voorhoof Capelfc v. Beeck B. Ledent O Mulders Hendriks v. d. Heydcn Van Reenen Volkers Van Heel B. J. Paauwp T Paauwe Fyma Bul Odijk. Zwaluwen. Het begin i9 voor de Zwaluwen, doch het spel van de gasten is vrij onsamenhangend. Reeds dadelijk krijgen de Hollanders een hoekschop te nemen, doch deze levert niets op. Uit een door van Reenen genomen vrije schop ontstaat een scriinage voor lie Belgi sche doel, doch tenslotte weet Badjou het leder weg le werken De Belgen zeilen dan een fraaien aanval op, dóch Odijk is op zijn post en stopt op goede wijze Aanval op aan val wordt door de gastheoren ondernomen, doch herhaaldelijk komen de Roode Duivels daarbij buitenspel te staan. Als Van Beeck geheel alleen voor den Ilollandschen doel man komt weet Fyma (Z.F.C.) oji het laatste moment nog juist te redden. De s!rijd wik kelt zich dan vrijwel geheel op do Xeder- land9che helft af. Wederom ontslaat een ge vaarlijk moment voor het Hollandsohe doel als Fyma en een Belg over het leder heen- maaien, maar de Hollandiaan-keeper grijpt resoluut in en bezweert het gevaar. Een op tien meter van het doei gelost scliot van Ledent gaat hoog over. Een fraai schot van Versyp wordt door doelnicn Odijk onscha delijk gemaakt en onmiddellijk daarna krijgt Badjou gelegenheid zijn capaciteiten te too- nen Hij kwijt zich echter op verdienstelijke wijze van zijn laak De Zwaluwen komen thans iets meer in den aanval. Een te tam scliot van Volkers wordt gemakkelijk door Badjou gehouden. Even later zet Hendriks schitterend voor, Van Reenen zet het hoofd er onder, doch de bal vliegt rakelings langs hel verlaten doel. De Zwaluwen ondernemen dan een snel len aanval, docli Mulders! Irouzelt te lang cn de bal gaat naast. Bij een aanval van de Roodo Duivels komt Versyp in botsing met Odijk met hel gevolg dat de Belg het veld verlaat. Een hoog schot van Hendriks be landt in de veilige handen van Badjou. De Belgen leiden. Even daarna maakt Van Heel hands op ongeveer 20 Meier van hol doel. Voorbool zet zich achter don bal en mei een goed ge- rleht scliot geeft hij Odijk 't nakijken I- O. Bij een nieuwen aanval van de Belgen zet Voorbod uit oen kluwen van spelers in en voor de tweede maal wordt het Neder- landsche doel doorboord 2—0 Even heerscht er verwarring, daar men denkt dat Voorhoof buitenspel stond, doch de scheidsrechter wijst onverbiddelliik naar het midden. De Belgen zijn veel sterker in deze pe riode en herhaaldelijk moet Odijk ingrijpen. De gastheeren combineeren af en too heel aardig, lerwijl bij de Zwaluwen eiken vorm van samenspel ontbreekt. Bij een der spora disch geworden Holiandsche aanvallen laat Badjou het leder vallen. Van der Heyden is er als de kippen bij, doch de bal rolt langs het doel uit. Al9 een wonder ontsnapte hier het Belgische doel aan een doorboring Na nog eenige wederzijdsche aanvallen en een Belgisch doelpunt uit een kopbal van Capel- len, dat door den scheidsrechter echter ge annuleerd wordt, is het rusten en gaat Bel gië de tweede helft in met een 20 voor sprong. De tweede helft. De tweede helft begint met een Holland- schen aanval, docli direct nemen de Roode Duivels bet initiatief weer over. Bij een der aanvallen komt Capellen met Bul in bot sing, zoodat de Belg het veld moet verlaten. Ook Bul verdwijnt en beide teams spelen met tien man verdei Een schot in deze pe riode van Voorhoof wordt op fraaie wijze door Odijk onschadelijk gemaakt. Even later redt Fyma op het nippertje. De aanvallen van de Zwaluwen zijn thans veelvuldiger dan in de eerste helft, alhoe wel het spel nog altijd even onsamenhan gend is. Een snelle ren van Hendriks wordt besloten met een schuin schot, dal echter voor doel langs gaat en uitloopt. De achterstand verkleind. Het spel gaat geiijk op en beide keepers hebben geen al (e gemakkelijke laak. Ca pellen is inmiddels weer teruggekeerd Ver schillende kansen worden door de Holiand sche voorhoede verknoeid. Spil Paauwe komt in botsing met een Belg en verlaat het veld. Bij een aanval van de Zwaluwen schiet Volkers op eenige meiers van het doe! hard in en verkleint den achterstand lot 2—1. Dit succes schijnt de Hollanders te prik kelen. Er komt wat meer geestdrift in het spel Een goed door Ledent aangegeven bal wordt door Voorhoof, die zeer goed speelt, rakelings overgeschoten Wederom komen de Belgen fraai combincerend op het Holiand sche doel af. Ledent krijgt den hal toege speeld en ptaat9t vlak voor doel. Voorhoof wil het leder nog bereiken, doch het i9 niet meer noodig, het leder heeft de doel lijn al gepasseerd. 31. Hierna wordt geruimen tijd op het mid denveld gespeeld. Bul en Paauwe komen weer terug. Een 9Chot van Voorhoof gaat ver naast. Aan den anderen kant schiet v. d. Heyden hard over. De meeste Belgische aanvallen stranden op builensjiel. Odiik verricht dan eenige fraaie staaltjes werk. als hel Holiandsche doel zwaar onder druk wordt genomen. Het werk der halflinie voldoet daarbij niet. Verdedigend wordt vrij goed gespeeld, doch het steunen der voorhoede laat alles te wenschen over. Vaak slaat het aanvals- quintet werkloos toe te kijkffen. Tegen hel einde tracht Capellen nog eenige malen Odijk Ie verschalken, doch onze keeper weel ziin heiligdom voor ver dere doorboring te bewaren. Met een 31-sland voor Roode Duivels komt dan hel einde van dezen vrij onbe- langrijken wedstrijd Nabeschouwing. Voel bijzonders hebben dc Nedérlnndschê spelers ditmaal niet laten zien Op inter nationaal peil slond hel. werk van den kee per Odijk Aan hem is het voornamelijk te danken dat de score niet hooger is ge worden. Dc rniddentinio was onvoldoende Zii was oorzaak dat er geen verband in dc ploeg zat. Vooral de beide l'aauwes stelden te leur. Van Boenen en Volkers in de voor hi ede lieten af en loe zien. dat zij goed voetballen kurnen. Helaas blijven zij den grootslvn tijd wiric'OöS Van der Heyden kreeg meer werk, in andere omgeving zou hij echter meer gepresteerd hebben Hendriks verknoeide veel Bul in dc ach terhoede redde veel door den btiilenspe!- val open te zetten. Wat de Belgen betreft was Voorhoof de besle speler van het veld Odijk was ziin voornaamste struikelblok. Hellemans in de middenlinie was uitstekend. Over hel ge heel genomen zat er veel meer verband in de Roode Duivelsploeg dan bij de Hol landers Hun spel slond zeker een klasse hooger. BOKSEN. NEDERLANDERS IN HET BUITENLAND. Gisteravond bokste Beb van Klaveren te Berlijn een match van tien ronden tegen Franz Dubbers Over het algemeen was v. Klaveren in de meerderheid, alhoewel do tweede ronde geheel vóór den Duil9cher was. Dc strijd eindigde ten9lolte onbeslist. Te Hamburg bokste Rein Kokken regen Pfitzner, eveneens over tien ronden Do DuitScher was sterk in de meerderheid en in dc tweede ronde moest Kokkon door knock-out opgeven. CRICKET. TETSMATCH ZUID-AFRIKAENGELAND. De vierde testmatch lusschen Engeland en Zuid-Afrika, welke te Johannesburg werd gehouden, eindigde in een draw. In de eerste innings behaalde Engeland 442 runs, in de tweede inning9 scoorde Engeland 169 voor negen. Zuid-Afrika scoorde in de eersie innings 295, in de tweede innings 280 voor zeven. WIELRENNEN. COMBINATIE VAN HAAGSCHE CLUBS. Tegen verdere versnippering. Teneinde meer propaganda voor de wie lersport te kunnen maken en deze beter le kunnen be\ordoren. hebben le Den Haag „HoMandia", „De Kampioen'' en „Excelsior'' besloten over te gaan tot een fusie van ge noemde clubs. Getracht zal worden om ook „Voorwaarts" en de beide veleranenclubs „Unie" en „Felix" bij deze fusie, die zeer toe te juichen is, te betrekken. Dan zal Den Haag dus slechts 2 clubs, n.l. deze cotrtbi- natie en .Sparta" tellen. Er zal een zeer nauwe samenwerking tusschen de combinatie en „Sparla" bestaan, zoodat er heel veel gocd9 in het besluit der clubs schuilt. TITDSCHRIFTEN. HET R.-K. BOUWBLAD. Allereerst een uitvoerig met talrijke foto's verlucht artik'el over het veilingsgebouw „Bloemenlust" le Aalsmeer, gebouwd door den architect J F. Berghoef, Ir, L H. Huydls geeft een uitgebreide beschrijving van het gewapend beton in het gebouw. 1 Hl ALPHEN. Uitroeiing „Tot nut en Wt^ De Rederijkerskamer „Tot j. noegen" gaf gisteravond 'haar'k, voering van dit seisoen in hotel gulden Wagen." Opgevoerd weij 1 Indische tooneelsluk van Hc-un meakerken „Het Spookhuis". qJ* werk niet van een gehalte is j], adel" en „Suikerfreule" werd a dan toch braaf gelachen. Over het spel van de medespelenden j, echter ditmaal niet zoo roeratu maar af te duidelijk te zien, dal' niet voldoende was ingesludécnl bootsen van donder en bliksem iS tooneelaankleeding was echter ind? en we twijlelen er niet aan dat het deel van de tamelijk bezette zaal toch niet heeft verveeld. Behoud enkele uitzondering we bedoek^ mede de figuur van Oma zal R het vervolg grondiger moeten studeerd om een dergelijk lasüj „Het Spookhuis" alle recht te dos. varen. We hebben van „Nut en G; dikwijls andere stukken gezien en rekenen we een volgende kee: beter. Een geanimeerd bal hield dansliefhebbers nog lang bijeen. Muzikale wijdingsavond. Vanwege de afd. Alphen aan den P, den Ned. Prot. Bond werd in hei bouw aan den Oudshoomscheii „gewijde muziekavond" gehouden... king verleenden hiervoor de heer organist te Bolswnrd en liet vtiji, onder leiding van den directeur, J. L. J. Gaillard Het geheel siojj leiding van dr. J. P. Oannegieter gramma werd geopend met het schappelijk zingen van Gez. 18) waarna dr. Can neg ie ter voorgmj Het zangkoor zong vervolgens het motet van Jos. Ilaydn, wat zeer vertolkt. De heer Alt verkreeg liii tegenheid om de aanwezigen van zrkale gaven te laten genieten 1 aandacht werden de door dezen organist gespeelde muziekstukken lord evenals de daarop volgende vi van dr. Cannegieter over „Reli'ii ziek". Het koor bracht hierna nog honre „Domine. salvum fac, em nold Spoel, waarbij wel bleek het koor goede zangers schuilen heel was een zeer hoogstaande avond en hel goedgevulde kerkzeb; zeer zeker tot het succes van dei bijgedragen, waarbij de talrijke air ien volle hebben genoten. Beslol met gezang 7 vrs 1 en met een collecte aan den uitgang Aan het bureau Voor arbeidil ling slaan alhier op het oogenblikn der dan in totaal 364 werklMl schreven. In de dezer dagen door de Sü Kiosvor. „Keucbenius". gehoudei gadering werd de voorzitter ens heeren D v. Leeuwen en J. A met algemeenc stemmen herkozei tevens de kandidatenlijst voor d? mcenleraadsvorkiezing werd vastge Onze plaatsgenoot J. Most» rijksklcrk ten kantore van de insje dirrcte belastingen alhier weid itd v an 1 Maart a.s. benoemd tot ad] der directe belastingen ten kantor; Inspectie le Zevenbergen. Op den Steekterweg werd door een autobestuurder een lanh omver gereden. Leller en numme auto afkomstig uit Amsterdam bi' politie bekend. Door de Chr. meisjesver „Hel zaad" werd gisteravond door haar I en 111 welke laatste nfdeelin(« gericht in Nov j I. onder leiding W. BootVan Kooien in de Gouwsluis haar jaarfeest op wijze gevierd. AARLANDERVEEN, Onze plaatsgenoote mej. J- slaagde te 's-Gravenhage voor Mt leerares oostuumnaaien en manW Voor belangsteltenden en o®fl* der landbouw cursussen werd gw in de zaal van den heer N. N.V. Verf. Kali Mij. een inter's* vertoond omtrent de kalkindustrc werking van deze grondstof in en haar gebruik als meststof. Gep" de met een breedvoerige uiteen»»1 ALKEMADE. Bg de arbeidsbeurs staan alti schreven 32 werkloozen. Bij de n» zjjn op het oogenblik te werk g* personen uit deze gemeente, aantal werkloozen in vergelijk» leden jaar groot is te noemen. HAZERSWOUDE. Jaar verg. „Calvijn"« In de gehouden jaarvergadefiöf kerkelijke kiesvereeniging ,Cah$ de penningmeester rekening woording waaruit bleek dat er lig saldo is Besloten is een ejlr*fl bütie te heffen, v tv5 uit den weg wordt geruimd leden werden herkozen de Oppelaar en A. A. Matze. De vergadering met gebt^- zing door den voorzitter, den Beek geopend, werd mei dab den heer A. A. Matze gefliftteö. Onze voormalige ptaat#^ asiiilw Iff examen adj.-commies der P heer W. BI ijleventhans te 's-Grnvenhage. is aldaar

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 6