H.M.PIERROT VERKOOP HUIS GEEFT IETS BLIJVENDS UIT DE RIJNSTREEK. Afd. Glas, Porselein DAMESTASSCHEN FAILLISSEMENTEN. SPREEKCEL ALPHEN. Lezing dr. de Wild van Wijngaarden. In het Evangelisatipgebou Hooftstraat hield dr. J. D. de bind van Wijngaarden, Ned.-Herv. pred. re De Bilt gisteravond een lezing over het onderwerp: „Mijn in drukken op mijn reis naar Palestina Zooals te verwachten was. bestond voor deze lezing groote belangstelling Na het gemeenschappelijk zingen van Ps. 6S 10 en het lezen van Ps. 19 gaf spreker ach tereenvolgens op zeer bijzondere en buites- gewoon boeiende wijze een beschrijving van zijn reis en zijn persoonlijke indrukken van zijn bezoek aan de vele in de Heilige Schrift genoemde plaatsen als Bethlehem, Nazareth, Golgotha, Damascus, het meer van Tiberias, de Doodo Zee, de in 1879 door een aschregen verwoeste stad Pom- pea, het in de Heilige Schrift ook uitvoe rig beschreven vruchtbare land van Gooze, do tempel van Babe] en tal van andere plaatsen. Kortom het geheel was zeer tref fend en boeiend en maakte op de aanwe zigen een grooten indruk. De lezing werd gesloten met gebed en het zingen van het laatste vers van Ps. 72; terwijl de gehouden collecte na aftrek dei" onkosten zal worden afgedragen aan den Geref. Zendingsbond. Verkeersongeval. In de Julianastraat had gistermorgen omstreeks kwart voor 11 een aanrijding plaats tusschen den wagen van den groen tehandelaar Gr. en een vrachtauto bestuurd door den heer N. v. R. uit Hazerswoude. Dc wagen benevens de zich daarop bevin dende goederen werden beschadigd. Gr. deed aangifte bij de politie, die een onder zoek instelfc.- Past op uw rijwiel. Door den juwelier M. werd bij de politie aangifte gedaan van de vermissing of dief. stal van een hem toebehoorend rijwiel. Voor de verkiezing der Pror. Staten zal dioor de Chr. Hist. Kiesvereeniging alhier de volgende namen wonden opgegeven, t.w. de (heèren P. J. Brunt en H v. Boeyen, heiden aftredend, A. P. Tolk alhier, G. Braat en A. E. Slijkel. BOSKOOP. Auto te water gereden. Een vrachtauto, toebehoorende aan den expediteur, den heer A. alhier, is tengevolge van slippen in de Gouwe gereden. De be stuurder. benevens de heer A., die zich ook in de auto bevond, konden nog juist bijtijds uil de auto springen. Met een lier van een stoomboot is de auto weder op den beganen weg gebracht. In hotel „Klaassen" heeft een kook demonstratie plaats gehad, uitgaande van de ..Sigg's Zwitsersche aluminiumfabrieken" Op duidelijke wijze werd aangetoond hoe men in slechts 25 minuten drieërlei gerech ten kan klaar maken. De belangstellihg van het publiek was zeer groot. HAZERSWOUDE. Geref. Kerk. Als candiöaat voor ouderling bij de Geref. Kerk zijn gesteld de heeren G. van Aalst Azn. en Jac van Beek Jac.zn en tot diaken de heeren D. Qualm en H. van Wieringen. Aftredend en niet herkiesbaar zijn de heeren B van Wieringen. ouderling, en Jac. de Wilde, diaken. A.-R. Kiesver. „Nederland en Oranje". De A R. kiesvereeniging „Nederland en Oranje" heeft haar vergadering gehouden in de bestuurskamer der Chr. school. Er werd gestemd uit de groslijst voor can- didaten voor do Prov. Siaten; terwijl be sprekingen werden gevoerd over de a.s. gemeenteraadverkiezingen. Dienaangaande werd beslolen overleg te plegen met den Rijndijk. Ds G "M. den Hartogh behandelde in het kort de wijzigingen van de statuten der A R. partij, betreffende de veranderd? samenstelling van hel Centraal-comité en de eandidaatstelling voor de Tweede Kamer der Sta ten-Generaal. Daarna werden ingeleid de art. 1 en 2 van het program van beginselen, respectievelijk door de heeren B. Offringa en G. Drexhage Deze inleidingen gaven stof tot bespre kingen Hel in de vorkje vergadering vast gestelde reglement zal worden gedrukt en verkrijgbaar worden gesteld voor de leder.. Ter vergadering waren 34 leden aanwezig en na afloop lieten nog twee personen zich als lid inschrijven. Ned. Herv. Kerk. Aan de beurt van periodieke aftreding zijn in de Ned. Herv Kerk als ouderling, de heer J. Vellekoop, en als diaken de heer Joh. Plaisier. Afsclieidspredikatie ds. Bavinck. Gisteravond heeft ds. C. B. Bavimck. de oudste predikan-t der Ger. Kerk te Rotter dam, die op 30 Nov. zijn 40-jarig ambts jubileum vierde en indertijd aflhier als Ger. Pred. gestaan heeft, zijn afsc-heidsprediikatie uitgesproken in de stampvolle Nieuwe Wes- terkerk. In zijn toespraak voor de predikatie merkte ds. Bavinck op, dat het iets geweldigs is aan het einde van 3en levenswerk te staan, in het bijzonder voor een dienaaT van Gods Woord, dte door God zelf tot zijn .ambt ge- roenen is. Het einde noopt tol ootmoed voor God. maar ook tot dankbare herinnering. Van de predikanten die in Rotterdam waren toen spr. daar 36 jaar geleden door zijn broedeT, wijlen prof. Bavinck werd beves tigd. na eerst gedurende 4 jaar de kerk van Hazerswoude te hebben gediend, is geen enkele meer in leven, en ook van hen. die na hem kwamen zijn reeds eenigen gestor ven. Een nieuw geslacht is opgegjaan Veel :s veranderd, maar hij al die veranderingen is spr dankbaar gestemd tegenover den On veranderlijke, en van 'lie dankbaarheid wil hij ook dezen avond getuigen Ds Bavinck h;eld hierna een predikatie over Psalm 118 2021 Dit is de noort de* Heeren. door welker, dc- -echtvaardige zal ingaan. Ik za! U loven, omdat Gij mij verhoord hebt en mij tot hei-i geweest zijl Aan he^ einde van de predikatie volgden eeaig* toespraken Meer dan 36 jaar is spr. aan de gemeente van Rotterdam verbonden geweest, en a! zijn de banden in een groote stad niet altijd zoo innig als in een kleine genoden te '.och was er veel medeleven er. veel iiefde Sp: bracht daarvoor hartelijk dank. ook aan zijn catechisanten en oud- eatech"santen, die hij opwekte te blijven in hetgeen zij geleerd hebben Met groote blijdschap heeft spr de afvaardiging gezien van de kerk van Hazerswoude. welke ge- RECLAME. ENZ. WEGENS Bezuinig bij Uw mkoopen door bij ons te koopen Alles 30-40 heneden normaal. Speciale koopjes nog in TAFEL-, THEE- en ONTBIJTSERVIEZEN. bestuur en het Burgerlijk wees- en arm huis De heer van der Lee vraagt of de aftre dende leden direct herkiesbaar zijn. waar op de voorzitter toestemmend antwoordt De heer van der Lee acht het beier, dat de aftredenden niet herkiesbaar zijn. waar mede de voorzitter het niet een? is Het bestaand bestuur is alleszins met den toe stand op de hoogte en zag hierin niet gaarne verandering. De voordracht luidt als volgt 1. N P. Slegtenhorst (aftredend). 2. J. Wille De heer Slegienhorst verkrijgt 5 «tem men. J Wille 1 «tem en 1 stem blanco, zoo dat de heer Slogtenhorst is benoemd Tot lid van de commissie van hei plaat selijk toezicht op het lager onderwijs wordt benoemd de heer J. Jongcneel met 6 stem men. terwijl de heer V*n der Sterr° 1 stem verkreeg. aanbeveling was als HORLOGEMAKER - Maarsmanssteeg 7-14 HUGA-VERK00PER 21 Tel. 630 - 1293 DIT AFD. BRENGT, LANG NOG, DEN GEVER IN AANGENAME HERINNERING UURWERKEN, LUXE ARTIKELEN. Op elk gebied slaagt U bij ons Schoorsteenklokken Iedere stijl, special MODERN. BYOUTERIEëN De laatste snnijes. PLATEEL van „Znid-Holland" te Gouda. TOLLENAAR TIN: Glad en gehamerd. Voor Horloges, zoowel Dames als Heeren, het merk HUGA. meen te hij nog niet vergeten is. Van zijn ambtsbroeders scheidt spr. in goede har monie en hij bidt 'hen toe, dat zij mogen slaan als getrouwe wachters aan de poort des Heeren. Nog werden toegesproken de ouderlingen en diakenen, leden van de com missie van beheer, regenten en regentessen, vaders en moeders van het weeshuis en van het tehuis voor ouden van dagen, afgevaar digden van de classis Rotterdam en de zen dingscommissie. Namens ambtsbroeders en kerkeraad sprak dr. A. Kuyper ds. Bavinck toe. Namens den kerkeraad dankt spr. voor alles wat ds. Bavinck in den raad der kerk is geweest, regeerende als een goedertieren koning, rechtvaardig, wijs en zacht. Spr. dankt ook namens de gemeente voor de steeds degelijke, bestudeerde en ernstige prediking, voor het onderwijs aan de jeugd en voor het vele werk voor de zending. De gemeente heeft u lief en ziet u noode gaan, maar zij gunt u de welverdiende rust. Moge God u eenmaaJ geven het loon voor zijn trouwe dienstknechten Op verzoek van dr. Kuyper zong de gemeente hierna de zegenbede van Psalm 13-4: Dat 's Heeren zegen op u daal. Ds. Herm. Knoop van Delfdhaven sprak namens de classis Rotterdam een woord van afscheid. Uw bescheidenheid, aldus spr.. was ons allen bekend, maar in die beschei denheid hebben wij ontdekt den man met het brandende hart, den helderen geest en de rustige wijsheid. Daarvan hebben wij in de classis de vruchten gezien en de zege ningen genoten. Ds. G. M. den Hartogh sprak namens den kerkeraad van Hazerswoude, waar ds. Ba vinck bij zeer velen nog niet vergeten is. Ds. Bavinck heeft den sprekers ten slotte dank gebracht. KOUDEKERK. GEMEENTERAAD. Besprekingen inzake bestrating Hondsdijk De Vuilnisophaaldienst De grenzen van hei brcgteTreïn Benoemingen. De Raad dezer gemeente kwam in open bare verg bijeen. Tegenwoordig zijn alle leden. Na opening der vergadering door den voorzitter met gebed, worden de notulen dei- vorige vergadering voorgelezen en onveran derd vastgesteld. Eenige ingekomen stukken worden voor kennisgeving aangenomen. Voorts is nog in gekomen een verzoek van den heer Lieverse om zoo spoedig mogelijk over te gaan tot ge deeltelijke bestrating van den Hondsdijk ter bestrijding van de Werkloosheid, waarvan hij de kosten raamt op pl.m. f. 7000. De voorzitter zegt. dal dit verzoek in deze vergadering niet in behandeling genomen kan worden, daar dit niet binnen 24 uur is ingekomen. Spr. stelt daarom voor het ver zoek in handen te stéllen van B. en W. om praeadvies. De heer van der Lee voelt wel voor het verzoek, maar dan moet de bestrating beter geschieden dan bij „Meerwijk" en de Dorps straat De voorz. zegt, dat hij zich hier geenszins mede vereenigen kan. Waarvoor niet eerst het praeadvies van B. en W. af te wachten. Bovendien rijst de vraag op of dit wel de aangewezen weg is om de werkloosheid te bestrijding, daar toch maar slecht? enkele personen hiervoor in aanmerking kunnen komen. De heer Lieverse merkt nog op, dat het niet de bedoeling is om alle werkloozen hieraan te laten werken, maar die daarvoor het meest in aanmerking komen. Algemeen wordt besloten overeenkomstig het voorstel van den voorzitter om dit verzoek in handen te stellen van B. en W. om praeadvies. Naar aanleiding van een in de vorige vergade ring gedaan verzoek van deD heer Lieverse in hoeverre hier de oprichting van een ge meentelijk sportterrein mogelijk is, ant woordt de voorzitter namens B. en W, dat indertijd alles in het werk is gesteld om een geschikt terrein te verkrijgen voor het geven van lichamelijke oefening op de Openbare school en dat daarbij tevens de gedachte heeft voorgezeten dit terrein ook voor sport en speelterrein opfeil te stellen. i Dit is niet mogen gelukken, daar de kosten hiervoor zeer hoog waren en ook de keuzo van een terrein zeer gering was. Bovendien zijn van Regeeringswege nog geen voorschriften gegeven omtrent de eischen, welke eventueel gesteld kunnen worden, zoo dat B. en W. vooralsnog geen termen aan wezig achten om over te gaan tot de op richting van een gemeentelijk sportterrein. De heer Lieverse kan zich met het ant woord van B. en W. vereenigen. Wat betreft de vraag gedaan door den heer van Egmond of .B en W. de mogelijk heid willen overwegen om te geraken tot een gemeentelijken ophaaldienst van vuil nis, merkt de voorzitter op, dat B. en W. een dergelijkèn dienst voor deze gemeente niet noodzakelijk achten. Het betrelt slechts een klein deel van de ingezetenen, n.1. de bewoners van den Hoogenwaard aan de landzijde. Bij instelling van een dergelgken dienst zal de gemeente ook moeten over gaan tot het heffen van een tarief en de vraag rijst of bedoelde ingezetenen daarop gesteld zouden zjjn. Bovendien zal bedoelde ophaaldienst veel kosten en B. en W. achten het thans niet gewensent om hiermede te beginnen. Na langdurige discussie zegt de voorzit ter de zaak nog eens bij R en W. te bespre ken zal en wel zoo noodig met voorstellen komen. Aisnu komt aan de orde punt 3; voorstel tot hel aangaan van een dading met de Provincie Zuid-Holland en wed. Post te Ha zerswoude, betreffende de grenzen van het brugterrein. De voorzitter zegt, dat er een voorloopig? regeling getroffen is, de grenzen zijn op het kadaster niet juist aangegeven. Wed Pos! zal de rioleerin-g overnemen en alle perceelen die daar gebouwd worden hebben recht van uitloozing op die rolec- ring. Do juipte grenzen zijn aangegeven op een teekening welke spr. de leden laat inzien. Ook met de Prov. Z.H. is overeenstem ming bereikt inzake de vaststelling van de grens langs het jaagpad. Na eenige bespre king wordt overeenkomstig het voorstel van B en W. besloten. Punt 4 Voorstel tot het verleeneji van een crediet ad. f. 1200 voor den bouw van een serre achter de dokterswoning en wijziging jaarwedde gemeente-geneesheer De voorzitter zegt. dat dokter Vlaanderen gaarne een nieuwe serre zou willen heb ben. waarvoor hii zijn wedde van f.200 waarop reed? f. 70 werd ingehouden voor gebruik autogarage, wil laten vervallen, zoo dat hij alleen vrij wonen heeft berekend naar f. 300. De gemeente-opzichter heeft een entwerp-teekening gemaakt, de kosten wor den geraamd op f. 1200. N adiscussie wordt z. h. st besloten het gevraagde crediet te verleenen. Punt 5. Vaststelling verordening bedoeld bij art 178 der Gemeentewet. De voorzitter zegt. dat deze verordening om de 5 jaren moet worden vastgesteld. Aldus besloten. Punt 6 Zekerheidsstelling administra teur Waterleidingbedrijf. De voorzitter zegt. dat thans de zeker heid bedraagt f 500 Gedeputeerde Staten willen deze brengen op f. 900 en in plaats van één. twee borgen. Aldus besloten. Punt 7. Voorstel B. en W. tot het ver leenen van een subsidie ad f. 10 aan den A. N. W. B. De voorzitter zegt, dat van den A. N. W. B. een verzoek is ingekomen om toe treding als buitengewoon lid, waarvoor jaarlijks f.25 verschuldigd is. Hoewel B. en W. van het nut tot toe treding overtuigd zijn, achten zij een be drag van f. 25 toch te hoog voor een kleine gemeente als deze. Daarom is aan genoem den bond geschreven, dat B. en W. wel bereid waren om den Raad voor te stellen een subsidie van f. 10 te verleenen, waar op bericht is ontvangen, dat ook dit op prijs zal worden gesteld, de gemeente is dan subsidieerend lichaam. Aldu9 wordt z. h. st. besloten. Punt 8 Voorstel B. en W. tot deelname in het Maatschappelijk kapitaal der Bank voor Nederlandsche Gemeenten met 2aan- deelen ad f. 1000 en het aangaan van een geldleening daarvoor. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. wordt besloten. Vervolgen? komt aan de orde de benoe ming van een lid van het Burgerl. Arm -3»J AFD. LEDERWAREN Een nooit gekende verscheidenheid. Onze specialiteit is als steeds in elk denkbaar genre. HEERENPORTEFEUILLES PORTEMONNAIES SIGARENKOKERS. FlEISNECESSAIRES en KOFFERS Wij geven Lederwaarde. volgt: 1. J. Jongcneel (aftredend), 2. J. v. der Sterre. Hierna worden een tweetal bef>«-.:iten vastgesteld tot wijziging van de begrooting dienst 1930 en 1931. Punt 12. Voorstel definitieve benoeming van B. van Wijk tot keuringsveeaHs, hoofd van dienst. De voorzitter zegt, dat de heer Van Wijk tijdelijk is aangesteld tot 1 Ja nuari 1930. De jaarwedde bedraagt f. 750, plus f. 100 voor onkosten. B. en W. stellen nu voor hem een vaste aanstelling te geven Aldus wordt algemeen besloten. Punt 12. Voorstel tot definitieve benoe ming van G. van Om-mering als brugkneeht P.e v?przitfc<?r zegt. dat ook deze tot i Jan. tijdelijk benoemd is en dat B..,en W. voor stellen hem thans voor vast te benoemen. Aldus besloten- De voorzitter zegt, dat hij nog een perio diek verzoek moet richten aan de Kroon om dispensatie van inwoning. Spr. wil den Raad verzoeken dit nu reeds te behande len. Daar hierover geen der leden het woord verlangd, zal Ged. Staten in dezen zin worden bericht. Rondvraag. De heer Van der Lee wijst op de wenschelijkheid dart met het oog op een spoedige redding van vee bij brand in stallen, voorschriften worden gegeven, dat de deuren der stallen naar buiten open slaan. Voorts vraagt spr. of de klok niet meer geluid wordt bij brand, waarop ontkennend wordt geantwoord. De heer Lieverse vraagt of de 'Ioonen voor de verrichte werkzaam heden bij de plaats gehad hebbende bran den spoedig worden uit gekeerd, waarop de voorzitter antwoordt, dat dit reeds is ge schied. De heer De Jong -vraagt inlichtingen om trent toepassing der steunregeling van ver leden jaar, waarop breede diseussiën ont staan. De voorzitter zegt, dat de beoordee ling omtrent uit te keeren steun aan het Burgerlijk Armbestuur is opgedragen en dat dit bestuur rekening heeft te houden met de door den Raad vastgestelde steunregeling De heer De Jong is van meening. dat de meeste menschen hiermede onbekend zijn en zegt dat in andere gemeenten uitbetaald wordt, wat door den raad is vastgesteld. Naar aanleiding hiervan ontspinnen zich breede besprekingen. Ten slotte merkt de voorzitter op, dat het Burgerlijk Armbe stuur uitdrukkelijk bevoegd is in voorko mende gevallen 9teun te verleenen. b.v. bij armoede enz Ten slotte vraagt dë heer De Jong nog of het subsidie aan het fanfarekorps „Kunst na Ariieid" reeds is uitbetaald. De voorzit ter zegt. dat dit ten spoedigste zal geschie den en daartoe reeds in de vergadering van B. en W is besloten. Voorts wijst de heer de Jong op den on voldoenden toestand waarin de Dorpsstraat verkeert. Spr zegt, dat deze straat beter gelegd had moeten worden. De voorzitter zegt. dat de vele regen daar van destijds de oorzaak is geweest. Wat betreft de straat bij „Meerwijk", deze zal de voorzitter willen doen herstellen waar dit noodig is door b.v. werkloozen. De heer van Egmond zegt dat het paar- depad voor in den Lagenwaard te hoog licht waarop de voorzitter antwoordt, dat dit reeds zijn aandacht heeft. Hierna besloten vergadering. WOUBRUGGE. Ledenvergadering A.-R. Kiesvereeniging. De A.-R. Kiesvereeniging kwam in leden, vergadering bijeen. De voorzitter, de heer H. de Boer. opende de vergadering met het. laten zingen van Ps. 103 7 en 8 en ging daarna voor in gebed. Hierna kwam aan dc orde het door den voorz. te behandelen onderwerp„Lijkver branding." Allereerst toonde apr. aan dat lijkverbranding valt buiten de lijn van de H Schrift en in strijd is met. de Christelijke zeden en traditie Moge al ondeT de oude Germaansche volken hier te lande lijkver branding gebruik geweest zijn, daarvoor was dat aigemeen niet het geval. Terug grijpende in de historie, wees spr. er oil hoe juist bij de beschaafde volkeren der oudheid groote eerbied ten opzichte van de begraving hunner dooden aan den dag werd gelegd, hetgeen weer in nauw verband stond met de onder hen heerschende begrippen omtrent het voortbestaan en reïncarnatie van lichaam eD ziel. Waar het Christendom zijn invloed deed gevoelen, werd ook 5-- broken met de paganistische methode om de dooden te verbranden. Het feit. dat pn- gauistische gebnrken en factoren in ons volksleven langzamerhand burgerrecht be ginnen te verkrijgen, moet inderdaad als een bedenkelijk verschijnsel worden be schouwd. T«*^ slotte wees spr. er nog op dat de crpmatie niet hierom af to keuren is, als zou zij afbreuk kunnen doen aan het» wondergebeuren van de opstanding des vleesches. Tal van martelaren zijn den vuurdood gestorven. Eenige vragen werden daarna nog door den voorz. beantwoord, waarna 5 candi- daten voor dp samenstelling van de lijst voor de Prov Staten werden gekozen. Dit zijn de heeren Van Muiswinkel. Hogendijlc, De Wilde, Van Baren en Biemond. De volgorde van plaatsing op de lijst zal nader worden vastgesteld. Onder de ingekomen stukken was o.m. een toezegging van de heeren mr. De Wilde en R. A. den Ouden om in de maand Januari a.s. te komen spreken over een nader mede te deelen onderwerp. De vergadering wexd hierna gesloten. ZEVENHOVEN. Burgerlijke Stand. Getrouwd: B. C. de Groot en M. G. Fre deriks C. W. Koeleman en J. E. Vink. Geboren: Martina Maria, d. van A. H. de Groot en K. Pieler9e. ZWAMMERDAM. Een nienwe begraafplaats. Het is ons gebleken dat in het bericht ovet; de nieuwe begraafplaats, dat wij eenige da gen geleden plaatsten en niet van onzen ge wonen berichtgever afkomstig is, eenige fou ten geslopen zijn. De bouw blijkt niet tijdelijk gestaakt te zijn, de zandaanvoer is steeds doorgegaan, al werd veel stagnatie ondervonden door den hoogen waterstand. Met het bouwen van de aula is men nu druk bezig. Het heeft steeds in de bedoeling gelegen, de begraafplaats on 1 Januari te openen. Door de ongeregelde zandaanvoer per schip, zal de ingebruik neming op dezen datum echter nog niet plaats kunnen vinden. Ned. Herv. Kerk. De voor Herv. uitslag van de gehouden stemming 5 leden van het kiescollege der Ned. Kerk alhier, is. dat van de 94 uitge brachte stemmen de 3 aftredende leden, de heeren A. v. Wijngaarden. C. A. Oppelaar en N .Heikamp er respectievelijk 78. 70 en 52 stemmen verwierven en dus herkozen werden. In de vacature T. Hooftman (ver trokken) werden benoemd de heer D. H. S. de Bruijn en in de vacature D. H. de Liefde (tot ouderling gekozen) de heer D. v. Geest elk met 48 stemmen, dus juist de volstrekte meerderheid. De van andere zijde aanbevolen Candida- ten, de heeren H. Zwijnenburg. T. v. d. Aa en A. van Doorn kregen respectievelijk 36. 26 en 24 stemmen. Behalve deze. werden op 22 verschillende personen nog enkele stem men uitgebracht Ook deze verkiezing gaf dus geen één stemmigheid te zien. Uitgesproken: H. A. M. Staats, te Leiden, Vrouwen- steeg 3. R.-c. mr. G. Soholten. Cur. mr. L. Weijl, Leiden. D. Hoek Jr.. groente- en bollenhandelaar, Voorhout, Loosterweg. R.-c. mr. H. W. E. Klomp. Our. mr. W. Hugenholtz, Leiden. PARKEEREN TE RITNSBURG. Een aibonné vestigt de aandacht op het ongeregelde parkeeren van allerlei voertui gen in de Tramstraat te Rijnsburg. waar door het vaak moeilijk is de straat te pas- seeren. RECLAME. 4661 3—2

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 7