Voor St. - Nicolaas - Cadeaux 71*le Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Woensdag 3 December 1930 Vierde Blad No. 21692 GEEFT EEN NUTTIG GESCHENK Gegarandeerd vuurvast Aardewerk naar ZUIDSTRAAT 24 Artistieke Vazen. Gegarand. waterdicht W. JOH. ZWAAN, Zuidstr. 24, Katwijk Zee UIT DE OMSTREKEN. KATWIJK AAN ZEE. RADIONIEUWS. BURG. STAND VAN LEIDEN Complete Cassettes Gero-Zilver, Gromalca en Alpaca Theeserviesen vanaf f. 2.50 tot f. 25.00 in 40 decors mk UT GROOT SUCCES-ARTIKEL M 6 JAPANSCHE KOP EN SCHOTELS JP Jg ter waarde van f. 2.40 voor f. 1.00 TAFELSERVIEZEN f. I0._ Bij aankoop v. 2.50 d, 1 ONTBIJTSERVIEZEN f. 3.50 5.00. 7.50. 10— ziak| ENGELSCHE TASSEN f. 0.751 enz., geven wij ïoor i schemerlampen f. 2— Cadeaux lage nikkel theelichtje 2.50 van prijzen theebladen f. i.40 waarde en prima likeurstellen f. 1.70 v waar is: waterstellen f. 1.65 AALSMEER. Hel Raadslid J. P. Berghoef treedt af. Gistermiddag werd hier bekend, dat de heer Berghoef, sedert 1927 lid van den raad wethouder en chef van de afdeeling Grond bedrijf der gemeente, als raadslid zijn ont slag had genomen. Wat de aanleiding is ge weest, dat de heer Berghoef heeft gemeend te moeten heengaan, is nog niet bekend Gebeurtenissen, welke zich in de geheime zitting van Vrijdag j.l. hebber voorgedaan, moeten er niet vreemd aan zijn Hoe hel echter zij. velen in de gemeente zullen het betreuren, dal de heer Berghoef is heenge gaan. Hij heeft zich toch doen kennen als een uitstekend raadslid, wethouder en hoofd van het Grondbedrijf. Hij heeft in dienst der gemeente veel nuttig werk verricht. De heer Berghoef vertegenwoordigde de liberale partij. Als zijn opvolger is allereerst aangewezen de heer Alb Barcndsen, ver volgens de heer H. Eveleens Azn.zn. Gunning van werken. De bouw van de U. L. O.-school met 6 lo kalen en overblijflokaal en 2 bruggen in de oude uitbreiding (Vah Cleeffkade en de Schoolstraat) is door den gemeenteraad op gedragen aan den lieer F Terreehorst al hier, voor de som van f. 74.600. Aan hel postkantoor alhier en de daar onder ressorleerende hulppostkantoren werd gedurende de maand November ingelegd f. 6327.40 en terugbetaald f. 5229.42 Het laatst uitgegeven boekje bedraagt nr. 3681. o HAARLEMMERMEER. DE SUIKEROPBRENGST. Meer dan 17 millioen Kilogram. Nu in den Haarlemmermeerpolder de bietencampagne haar beslag heeft gekre gen, kunnen wij omtrent de uitkomsten van het gewas de volgende belangrijke cijfers, die begrijpelijkerwijs op een globale schat ting berusten, mededeelen. Gerekend wordt, dat er in dezen polder dit jaar ongeveer 3400 H.A. met bieten wer den beteeld; de gemiddelde opbrengst be droeg 32000 K.G. per H.A.dus in het ge heel ongeveer 108.800.000 K.G.het suiker gehalte bedroeg gemiddeld 16 pCt.. zoodat dit jaar aan suiker werd opgebracht onge veer 17.408.000 K.G. Aan de gevolgen overleden. Naar ons wordt gemeld, is de 48-jarige garagehouder J. L. Meenderink, te Nieuw- Vennep, wien bij het aanzetten van den motor van een auto een ernstig ongeluk is overgekomen en wiens rechterarm moest worden geamputeerd, gistermorgen in het ziekenhuis te Leiden aan de gevolgen oveu leden. Hij laat een weduwe met 3 kinde ren na. Motorongeluk. De bestuurder van een motorrijwiel, de landbouwer C. V. B., raakte Dabij Nieuw- Vennep gistermorgen omstreeks 5 uur ae macht over het stuur kwijt, sloeg met den motor om en botste nog met veel kracht tegen een telefoonpaal. Door de bewoners van de boerderij, die op zijn hulpgeroep kwamen toesnellen, werd de heer B., die een bovenbeen had gebroken, per auto gebracht naar dr. N. te Hoofddorp. Daarna werd hij met de ziekenauto van den ge meentelijken geneeskundigen dienst naar het Diaconessenhuis in Ha adem overge bracht. Te Abbenes werd van eenige onbe woond 9taande huizen een 30-tal ruiten vernield. Het bleek, dat een 6-tal knaapjes van 8 tot 10 jaar zich daaraan had schul dig gemaakt. KATWITK AAN DEN RITN. A.-R. Propagandaclub „Groen v. Prinsterer" Gisteravond hield bovengenoemde cluo haar 6e jaarvergadering in de zaal achter de Geref. Kerk De voorzitter, de heer J. de Kreek, opeDde de vergadering op c«e gewone wijze. In zijn openingswoord werd een woord van warmen dank gebracht aan den afgetreden voorzitter, den heer G. v. d. Perk, voor alles wat hij in de zes jaren van het bestaan der club voor haar heeft gedaan. Hierna kreeg de secretaris, de heer P A. Schoneveld, gelegenheid de notulen eD het jaarverslag voor te lezen. Dit het. verslag van den penningmeester, den heer C. Zuij- derduijn. bleek, dat de kas met een batig saldo sloot. Bij de gehouden bestuursverkiezing werd de heer P A. Schoneveld bij acclamatie als bestuurslid herkozen. Nadat eenige ververschingen waren rond gediend, kreeg de heer J. Schoneveld gele genheid om een inleiding te houden over het „Fascisme" Inleider deed allereerst uitkomen hoe Italië door revolutionaire woelingen aan den rand van den ondergang was gebracht. Daarna teekende hij het op komen van het Fascisme onder leiding van Mussolini. Een en ander uit diens levens geschiedenis werd naar voren gebracht. Ge wezen werd op de goede zijde van het Fas cisme voor Italië. Ook werd duidelijk aan getoond hoe de beginselen, die aan dit stel sel ten grondslag liggen zuiver revolutio nair zijn; hoe het Fascisme een vorm is van zuiver Staatsabsolutisme, en dus in strijd met de A-.R. beginselen. Over dit onderwerp ontspon zich een uit gebreide bespreking, waaraan door verschil lende personen werd deelgenomen. Inleider kreeg hierdoor gelegenheid, om een en ander nog oader uiteen te zotten. De voorzitter dankte den inleider voor bet gehouden betoog. Een voordracht van den heer M. Schone veld en een drietal liederen gezongen door een dameskoor verhoogden niet weinig de gezelligheid. Aan het einde der vergadering dankte df voorzitter allen, die tot het welslagen haddeD medegewerkt, waarna de heer C. v. d. Perk met dankgebed dc bijeenkomst sloot. Vergadering Vereen. Katholiek Katwijk. De R.-K vereeniging „Katholiek Kat wijk" hield een ledenvergadering in het Parochiehuis. Na bespreking van het te geven St. Nicolaasfeest kwam in behande ling de te houden verloting ten bate der Centrale verwarming in de kerk. Na uiteen zetting der plannen voor de verloting eD tentoonstelling, werden eenige werkzaam heden verdeeld; waarna de distribueering der loten het puDt van bespreking vormde. Spontaan was door de Zelatricen een groot deel der loten voor haar rekening geno men en de leden van ,,K. K." namen op zich voor de verdere verspreiding en veT- kooping zorg te dragen. Bij de rondvraag werd een voorstel ge daan door de voreoniging een R.-K. bevol kingsbureau voor de Parochie Katwijk te stichten. Het bestuur sympathyseerde ten zeerste met dit voorstel en zal zulks in be stuursvergadering bespreken om daarna met oen plan in de eerstvolgende vergade ring te komen. Hierna volgde sluiting der vergadering met gebed. o KATWITK-AAN-ZEE Chr. Besturenbond. in de gisteravond in Casa Cara gehou den bestuursvergadering van den Katwijk- schen Chr. Besturenbond werd besloteD een verzoek te richten aan den Gemeenteraad, om maatregelen te nemen in verband met de toenemende werkeloosheid. De aandacht is er op gevallen, dat nu reeds het aantal werkeloozen het dubbele is, vergeleken bij het aantal op hetzelfde tijdstip in '29, en steeds komen er nog nieuwe bij. De radiohandelaar v. d. P. uit Rijns burg deed bij de politie alhier aangifte, dat te zijnen nadeele een rijwiel ontvreemd w door een knecht, T. S., wonende op den Sluiswe^ alhier. Door de directie der N.Z.H. Tramweg Mij. werd bij de politie een klacht inge diend, dat door de jeugd alhier vernieling wordt aangebracht aan de bctonvoeten van de bovenleidingmasten. VOORSTRAAT 4, b. d. Boulevard, Spreekuur Maandag en Woensdag van 103. Vrijdags géén spreekuur. Kunsttanden f. 2.-, pijnloos trekken inbegrepen. Onbreekbare gebitten met voortdurende garantie. 4649 LEIDSCHENDAM. Ernstig ongeluk. Gistermorgen is de wagenvoerder PI. Nak der Ned. Spoorwegen die de eerste locaal- Irein Den HaagLeiden moest rijden, door duisternis misleid, van de trap van zijn wo ning gevallen. Met gebroken heupbeen en andere ernstige kwetsuren werd hij door den Eersten Hulpdienst naar het ziekenhuis le Den Haag overgebracht. o LISSE. R.-K. Wijkverpleging. Hel 20e jaarverslag der R.K. Wijkverple ging is wederom verschenen. Enkele punten willen we even aanstippen. Het bezit der vereeniging bedroeg op 31 Dec 1929 f 3033.78. De hooglezon en hel Röntgentoestel bewe zen weer uitstekende diensten en brachten een winst op resp. van f 186.S5 en f 49. Aanvankelijk lag het in de bedoeling te Lisse een ziekenhuis to stichten. Dit plan moest men echter laten varen. Hier zijn plannen gemaakt in overleg met deskundi gen om le komen tot stichting van een wijk huis I>e kosten, die pl.m. f. 50.000 bedra gen, kunnen naar de meening van het be stuur met goeden wil in Lisse wel bij elkaar gebracht worden. Tevens slaat nog op het programma stich ting van wijkkraarnverpleging in samenwer king met andere vereenigingen. De samenwerking met het „Groene Kruis" is voorbeeldig. In het wijklokaal werd 74 maal eerste hulp bij ongevallen verleend en 4 maal daar buiten27 operaties werden verricht; 411 maal werd hoogtezon verstrekt en 11 maal werd een Röntgen-foto gemaakt. Burgerlijke Stand. Geboren: Johan Willem Roelof, z. van J. W. Minck en A. Metelka Johanna Maria, d. van C. Meskers en J. v. d. Slot Leen- dert Wijnand. z van J. Schippers en A. v. Reijden, Overleden. Johan Maurits Diederic Graaf van Lijnden 66 j. Ondertrouwd E. Luijk en C. Kranenburg Getrouwd- G. J. v. d. Voort en L. v. d. Aart C. W. Spreeuw en J. Oo9tveen H. M. Tulen en F. A. M v. Haaster Chr. de Vrecde en R. L. y. Iwaarden. NOORDWITKERHOUT. St. Nicolaasfeest. De liefdadigheidsuitvoeringen in het pa tronaatsgebouw leverden een. flink batig saldo op. Hiervan zullen de Armen der Vic- tor-parochie tijdens het aanstaand feest, rijkelijk onthaald worden. Bij het jagen in de duinen, had de heer Jan Heemskerk het ongeluk te vallen en een been le breken. NOORD WIJK-AAN-ZEE. Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer. De vereeniging ..Zeebad" vergaderde in Centraal te Noordwijk aan Zee. De heer L. van Wijk leidde op verzoek van eenige bestuursleden de vergadering, daar ook de 2e voorzitter bedankt had. De heer v. Wijk stelde daarom voor om eerst over le gaan tot het kiezen van een voorzitter Van de bestuurstafel werden als candidalen genoemd d$ heeren S. A. van Konijnenburg en J. J. van Capelle. Het'resul taat was. dat de heer van Capelle 26 en de heer S. A. y. Konijnenburg 17 stemmen op zich vereenigde De heer van Capelle nam zijn benoeming aan. De nieuwe voorzitter werd hierna in functie gesteld met eenige hartelijke woor den van den heer L van Wijk. De heer van Capelle hield hierna een ope ningsrede zouden we zeggen waarin hij uit stippelde hoe hij zou werken en wat hij van de leden verwachtte, voornamelijk onder linge samenwerking en vriendschap. De notulen werden gelezen en ongewijzigd vastgesteld. Enkele ingekomen stukken wer den gelezen en voor kennisgeving aangeno men. ..Zeebad had bericht gezonden niet met de fusie van V.V. en Combinatie le willen meegaan. Daardoor kon de commis sie van fusie, die een vorige maal benoemd was de haar opgedragen voorbereidingen niet ten uitvoer brengen. De winkel iersver- eeniging te Noordwijk aan Zee verzocht de medewerking van V.V. bij haar actie tot ver laging van water en electriciteitstarieven. Dit werd toegezegd. Hierna kwam in bespreking het voorstel om het bestuur van 15 tot 7 leden terug te brengen De heer Elzinga gaf een toelich ting. Voor een betere werkwijze is het noo- dig dat liet bestuur wordt ingekort wat be treft het aantal. Vroeger toen de vereeniging werd opgericht was er veel werk en waren er veel menschen noodig. maar thans is een kleinere kern voldoende. Dit zou men kun nen bereiken door het laten afvloeien van bestuursleden door bet niet meer vervullen van vacatures. Ook zou het bestuur ..en bloc" kunnen aftreden. De vergadering ging met het voorstel tot vermindering accoord en vond bedanken „en bloc" het beste. Daarom is het bestuur na deze vergadering afgetreden en neemt het dagelijksch bestuur de zaken waar tot de eerstvolgende verkie zing van een bestuur. In het volgende bestuur zouden b.v. zit ting nemen een hotel- en pensionhouder en een villa-verhuurder. De heer v. d. Werf wilde hieraan een winkelier toevoegen en de andere leden uit niet direct belanghebbenden. Dit voorstel werd aangenomen. Hierna werd de circulaire in bespreking gebracht die door de commissie bestaande uit twee leden van V.V., twee van Zeebad en twee uit de Combinatie en de burgemeester als voorzitter was daargesteld. met het doel een wijziging aan te brengen in de kamer- lijst. De heer v. d. Werf protesteerde tegen de manier waarop deze zaak is behandeld. Hij wist als bestuurslid van deze plannen, die toch nogal ingrijpend zijn, en waarbij de financiën van de vereeniging te pas komen niets af. Ook de heer van Santen was dezelfde meening toegedaan. De penningmeester, de heer Duyster, was ook zeer ontstemd, omdat wanneer deze plannen doorgang vinden zijn geheele be grooting 1931 niets meer waard is. Hij be greep niet, dat het in een goed functionee- rende verepniging mogelijk is, dat een pen ningmeester buiten dergelijke finanliêele i plannen wordt gehouden, De heer Elzinga zeide, dat het hier te doen was om spoedig klaar le zijn en in dit geval „nood breekt wet" van toepassing moet wor den geacht. Hij geeft toe. dat er een infor maliteit plaats heeft gehad. De heer v. d Werf wilde genotuleerd zien dat hij tegen een dergelijke manier van za kendoen is. Hierna volgde een langdurige discussie over het al of niet opnemen van adverten ties in de kamerlijst. Het slot was dat men liefst geen advertenties erin heeft, doch de commissie zeide de mogelijkheid in overwe ging (e nemen. De heer Urlus zag gaarne een beter infor matie-bureau. De voorzitter zeide dat plan nen hiertoe in bespreking zijn. De heer Roos vroeg naar de reclame die gevoerd is of gevoerd zal worden. Eveneens bij het bestuur in bespreking. De heer Krau vroeg medewerking tot het verwijderen van prikkeldraad in de noord- duinen werd toegezegd. Na enkele huishoudelijke besprekingen volgde sluiting door den voorzitter. OEGSTGEEST. De heer B. P van Dorsten alhier, is tc 's-Gravenhage geslaagd voor het examen van eersten stuurman, groote vaart. o RIJNSBURG. OPENING ZENDINGSBAZAR. hi tegenwoordigheid van een groot aantal genoodigden is gistermiddag, in de zaal voor Christelijke Belangen aan de Brouwerstraat alhier, door ds. Ph. Peter, Hervormd predi kant, een bazar geopend, die gehouden wordt ten bate van de Classicale Zending. De heer P. Sleijn, thans lijdelijk onder wijzer aan de Koningin Wilhelminaschool alhier, is benoemd als onderwijzer aan een Bijzondere school te Ililligersberg. SASSENHEIM. A.-R. Kiesvereeniging. Gisteren bield de A.R. Kiesvereeniging: alhier een ledenvergadering in „Concordia" waarin behalve stemming voor de groslijst voor de Provinciale Staten ook een bestuurs verkiezing plaats had door het bedanken van den heer M. J. Eelderink, in wiens plaats werd gekozen de heer M. Benschop. Vervolgens werd het woord gevoerd door den heer Van Beek. oud-Indische bestuurs ambtenaar te Hilversum, die een zeer inte ressante inleiding hield over het onderwerp: „Onze Koloniale Politiek". Spr. schetste op bijzonder pakkende en boeiende wijze den volksaard van de inlan ders, de beteekenis van de zending en de voorwaarden voor een goed bestuur van het aan ons toevertrouwde Insulinde. De heer H. van Zonneveld sloot de ver gadering met dankgebed. GEEN HALVE MAATREGEL. Naar wij uit Italië vernemen, heeft meii daar een wet afgekondigd, waarin wordt be paald, dat op het houden van een radiotoe stel zonder licentie een gevangenisstraf van twee jaren slaat. Hiermede beoogt men, hel aanlal momen teel in Italic nog aanwezige, ongelicen- seerde toestellen te reduceeren. o EEIN KONINKLIJKE SPREKER. De Prins van Wales zal. zooals reeds in het kort werd gemeld, den 16den December wederom voor de microfoon komen. Zijn speech aan het jaarlijksch banket van de Incorporated Sales Managers Associations zal n.l. van Guildhall worden uitgezonden. GEVESTIGD A. J. P. Bakkers en fam., bouwk. teeke naar, Lijsterstr. 14 A. C. van Beek, Zoe- terwoudsche Singel 8 II. H. Beijers. ser geant inf., Morschpoort Kazerne H. Boef, dienstb.. N. Beestenmarkt 6 J. Bos en fam., controleur, Oude Singel 240 S. J. Bosch, winkelchef, Doezaslr. 6 S. Bijsser- bosch, dienstb.. Rijnsb. weg 27 E. R. Dorré, lijd. rijksklerk, Utr. Jaagpad 12a - G. van Duijl, dienstb.. Plantage 8 A. M« Egberts, Utr. Jaagpad 84 J. Freke. dienst bode. Oude Singel 78 B. J .Franse en fam.. machinist, Julianastr. 69 E. M. H. G. Frenkel, Zoeterwoudsche Singel 92 M. Gausmann, dienstb., v. Oldenb.str. 33 M. B. van Gorkum, dienstb., Rijnsb weg 36 C de Groot, verpleegster. Rijnsb,weg 10 W. van Heusden, kok, Levendaal 74 L. II. Hoefsmit, verpleegster. Apothekersdijk 20 J. van der Hoeven, Hoogewoerd 93 E. J. W. Holleman, arts, Rijnsb weg 10 A H. Hooijer, werkt, leekenaar, Morschweg 64 C. G. lmmink, Rapenburg 78 F. W., van Ketwich Verschuur, Sleenschuur 13 C. van Klaveren, dienstb.. K. Hansenstr. 5 H. Koning en fam., slager. Oude Vest 65 M. Koolwijk, 3 Octoberstr 10 A. J. Verhoog, v. Mecklenburgerstr. 4 G. Kruijt, dienstb.. Hoogl. Kerkgr. 5 L. Ku9ter, dienstb., Voldersgr. 40 J. C. van der Lelie, loodgieter, Ambachtstr. 25 D. C. Lodder, Hoogewoerd 133 J. de Loos, Rijn en Schiekade 19 P. A Muller, Heerenstr. 118 L. van Oosten. 3 Octoberstr. 59a Jonkheer A. F. van Panhuys, Nieuwe Rijn 3 E W. Pera, Rijnsb.wcg 56 A. Prins, Haarl.str. 268 P. J. van der Raadt. smid. Haarl.str. 271 VV. de Roode, dienstbode, Oegstgeeslerl. 6 J. van Rossen, poelier, Waardgr. 27 J. Rijnsburger. verpleegster. Witte Singel 27 A Sigal, Vreewijkstr. 9 ,T J. Somerwil en fam., handelsomployé, Rijnsb.weg 83 J. F. Spier. J. de Wilslr 54 M. v. TongerenManjnis, Utr. Jaag pad 86 W Th Tijmstra, Groenhovenstr. 7 P. Uittenbogaard. fitter. Formosastr. 14b P. J. Veenenbos, Rijn en Schiekade 3 G. Vellingavan Foeken, Hoogl. Kerkgr. 39a L Verkoren en fam ard dir., Oude Singel 144 J .A. Verkuijlen en fam., Leeu- werikstraal 21 S. W. v. der Vogrn, dienst bode. Jan v. Goyenkade 6 A. G. van der Wal. dienstb., Hcerensingel 18 II. Th. Wittkamp, Rapenburg 65 K. Waldeck. Rapenburg 51 K. Worp. journalist, Rijns^ burgerweg 164 P. Zeilstra, bakkersknecht, Nieuwe Rijn 64a. VERTROKKEN P. I. S. Baas en fam., Amsterdam, Utrecht-sohestr. 28 hs. J. W, Baaten Galjaard, Vlaardingen, Prinstererstr. 701* Th. C. van Bellen en fam., Haarlem, Aalbertsbergstr. 67. E. L. DL van der Biesen, Ginniken c.a. J. P. J. G. van Blarkom, Zwolle, Nieuwstr. 80. M. P* Borgraeijer—Möllenkamp, Den Haag (Sche, veningen) Bossestr. 113. M. Bresier1 Brieër, Den Helder, Oost-slootstr. lc. J. W. Bilkers, Baarn, Ferdinand Huckl. 1, E. Burger, Weenen. M Burger, Wee- nen. P. J. H. Burger, Den Raag,^ Gou- verneurspl. 679. D. W. de Bijll Nache- nius, Haarlem, Frederikspark 6. A. H. Drijfhout van Hooff, Den Haag, Wasse- naarschew. 26. M. Engels—Brinkhuis, Noordwijk, St. Maria Gesticht. J. Fran- gois, N.O.I. J. Grohse, Duitschland. J. Guldemond en fain., Leiderdorp, Wijdë Steeg 2a. N. de Haan, Den Helder, «i&n- senstraat 76. J. Haferkamp, Duitschland O. H. W. Hanselaar, Melissant, Molen dijk 298. P. van den Hoed, Leiderdorp,; Doosstr. 45. C. den Hollander—Moene, Den Haag, A. v. Buerenstr. 226. J. J* Honsbeck, Boxmeer, Spoorstr. 25. A* Horree, Amsterdam, Sarphatiestr. 44/46. H. J. ten Hout, Utrecht, Ramstr. 19. N. Jansen, Gouda, 2e Schoolstr. 17. Kaufmann, Essen. W. J. Keessen, Den Haag, Rijswijkschestr. 152. E. van Kla-» verenKriek, Den Haag, Z.O. Buitensin gel 106. J. M. Klaverwijden, Voorscho ten, Huize Bijdorp. D. Kleijn, Oegst- geest, Terweeweg 103. A. M. Koekman, Ouderkerk a. d. IJssel A 217. H. Komp, Homburg. N. A. Korswagen en fam., Voorschoten, Leidscheweg 116. H. Kraft,- Duitschland G. Lagewaardt, Den Haag, v. Hoogenhoekl. 116. E. E. van Leeuwen Goddijn, Zoeterwoude, Zuidbuurfc. A» J. Leferink, Den Haag, P. Krugerlaan 61* E. Lohmann, Hamborn, Burosiastr. 76. .J. J. M Luijk—Van der Born, Sassen- heim, Bijdorpstr 30. J. Matheijsen, Sas- senheim, Weltevreden 3. J. Mechelse, Oegstgeest, De Kempenaerstr. 16. J. N* J. Perquin, Amsterdam, Brahmssfrr. 18. W. I. Petit en fam.. Den Haag. Z.O. Bui tensingel 106. K. Reehorst, Rotterdam, Carnisselaan 37. G. G. Reitsma, Wagé- ningen, Lawickscheallee 40. P. C. van van Rijt, Wassenaar, Langstr. 26. L. Schubnikow en fam., Leningrad. H. Sehwarz, Oegstgeest. Koninginnelaan 6. M. H. SmitsStarink, Den Haag, 'Roka- i doornstr. 18. M. Spaan, Enkhuizen,. 1 Nieuwst, wijk 2 No. 136. J. Springer, Amsterdam, N. Amsteülaan 151. A. Stange, Boohum, DosteneTStr. 49. M. N. Swets en fam.. Soerabaja, Marine Eta blissement. S. T. Tan, Den Haag, L. de oligny8tr. 149. A. Theissen, Bottrop. H. Verlaan en fam.. Noord wiikcrhoul, Gooweg 3. ar— P. J. Verkoren. Tilburg^ Veldhovenstr. 30b. A. van der Vorst, Den Haag. Loosduinen, Leiweg 98. A. d eVos, Linsehoten, Kattebroek E. Wag- neir. Bueg-Soholven Did., Emravwee 22. W. A.Wansink—Vink. Den Haap, N Haven 98. J. WeyllVan den Broek. Woerden, Pr. Hendrikkade 7. J. J. Witfmaekers, Den Haag. Beeoniastr 47. A. van der Wijngaard Voorhout, W. Botsstr. 5. J. Zwart. Zwolle, Klimopstr. 15.

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 13