Bij Gevatte Koude Ctapiamrir'- UIT DE RIJNSTREEK. gezonden. Bovendien is op verzoek van den burgemeester, in afwachting van de kom-t van ingenieurs van den Rijkswaterstaat, in o veil eg mot den Duitsohen douane^'>n?l hedenmorgen vroeg de geheele scheepvaart lusschen Lobilh cn Emmerik stopgezet. De heer Bruns heeft verder hedenrn' i'ie autoriteiten in den omtrek ,o.a de ge meentebesturen van dc in gevaar verke rende plaatsen gewaarschuwd. De comm.s- saris van de Koningin in dc provincie Gel derland, de heer S. Baron van Heemstra, werd eveneens hedenmorgen op de hoogte gesteld van den toestand. Baron van Heem stra was reeds hedenmorgen in Lobith aan gekomen, om persoonlijk den toestand in cogenschouw te nemen, lntussohen wordt met man en macht aan den dijk gewerkt om de dreigende doorbraak te voorkomen. Naar de burgemeester ons mededeelde, is hel een dubbeltje op zijn kant of het zal gebeuren. BRANDEN. Gistermiddag omstreeks vier uur is brand ontdekt in het magazijn van den hoeden win. kei van J. S. Kuyper, aan de Noordmolen straat 62 te Rotterdam, welk magazijn ge legen is op de tweede verdieping van dal pand. De brand is waarschijnlijk ontslaan tengevolge van vonken van een stekker van oen stopcontact, waarmee een blok met be hulp waarvan men hoeden vormt, wordt aangestoken. Deze vonken zouden op een papier zijn gevallen, dat is gaan smeulen. De heer_Kuyper heefl dit blok in werking gesteld en is daarna naar beneden in den winkel gegaan. Toen eenigen tijd later de winkeljuffrouwen in het magazijn kwamen stond dat vol rook Het blok stond in een tusschenkamer en daar woedde de brand. Aanvankelijk meende men den rook te kun nen verdrijven door een raam open te zetten maar daardoor is hel vuur juist aangewak kerd. Onmiddellijk heeft men de brandweer gewaarschuwd, die bet vuur spoedig dc baas was. Ook de voorkamer is gedeeltelijk uit gebrand. IN NOOD VERKEEREND SCHIP BINNENGEBRACHT. Men meldt uit Lemmer: Een bij de Lemsterhaven in nood verkee- rena schip is door de motorreddingsboot „Hilda", geassisteerd door een motor vlet, met averij binnengebracht. Het bleek te zijn het ijzeren tjalkschip „Broedertrouw", schipper Jan Harders, en gedomiliceerd ie Leeuwarden Het schip was op weg van Kampen naar Lemmer met een lading veekoeken aan boord en werd door den storm overvallen. Behalve de schipper bevonden zich nog aan boord diens vrouw en drie kinderen. ARBEIDER DOOR EEN STOOMTRAM GEGREPEN Gisteravond te omstreeks half zes heeft op den Nieuwen Weg te Poeldijk een ernstig ongeval plaats gehad. De arbeider Tb. Steen tjes aldaar, gehuwd en vader van vier kin deren, liep op de trambaan tusschen de daarlangs loopende sloot en de rails. De man, die een zak op den schouder droeg, heeft vermoedelijk de stoomtram der W. S. M., die achter hem aankwam, niet geloord. S. werd door de locomotief gegrepen en ongeveer 60 M. meegesleurd. Zwaar ver minkt werd hij opgenomen en hoewel een juist passeerend geneesheer uit Naaldwjjk nog hulp trachtte te verleenen, bleek S. reeds te zijn overleden. RECLAME. 40-35 ■B ,n"uenz8> Griep en i®* ^tabletten KjJHL vhj Koorts Rhoumatiok Wettig Nr.cJiermd teern Vervalschiogen Koorts Rhoumatiök Wettig beschermd tegtD VcrvaUchiogep Hoofdpijn en Kiespijn p,5, b. Ap.iv oregmn De bewoners van de Anjelierstraal bij de Prinsengracht te Amsterdam zagen heden nacht tegen half een uit het benedenhuis van een der perceelen aan do Prinsengracht vlnmmen slaan. Hel bleek, dat brand was uitgebroken bij den heer J. Rolf, manden maker en handelaar in rieten meubelen. Prinsengracht B2. In den voorraad rieten meubelen en manden vond het vuur maar al te gretig voedsel. Spoedig sloegen aan do voorzijde van het perceel de vlammen heilig naar buiten. Buitenom naar den achterkant baanden zij zich een weg naar de derde ver. dieping. De brandweer taslle hel brandende perceel van voren en van achleren aan De eerste en tweede verdieping, die als werkplaatsen en opslag van de rieten meu belen dienden, konden behouden worden. Hoe het vuur ontstaan is, kon vooralsnog biet worden nagegaan. De heer Rolf woonl elders. Hel benedenhuis en de derde ver dieping brandden uit. In het gehee) werd met 7 stralen water gegeven. Tegen half twee wa9 het vuur gebluscht en kon liet moeste materiaal van de brandweer weer naar haar posten terug keeren. NOODLANDINGEN. Gistermiddag ongeveer half drie heeft een Fokker jachtvliegtuig D 29, van het vlieg kamp de Kooy, bij het Zwanenwater bij Callantsoog wegens motorstoring een nood landing moeten doen. De piloot, de sergeant- vliegtuigmaker Kemper, trachtte nog het strand te halen, doch dit gelukte hem niet. Het vliegtuig kwam in den drassigen grond tegen een heuveltje terecht, waardoor het toestel met den neus in den grond kwam te staan. De vlieger bleef ongedeerd. Het vliegtuig werd licht beschadigd en zal wor den gedemonteerd. Gistermiddag heeft een militair vliegtuig, komende van Schiphol en met bestemming naar Soesterberg, wegens een motordefect op een weiland onder Bunschoten bjj Spa kenburg een noodlanding moeten doen. Het vliegtuig bleef steken in de klei en sloeg over den kop. Het werd zwaar beschadigd. De inzittenden, luitenant Schouw en sergeant Ryns. beiden van Soesterberg, kregen geen letsel. o TEGEN EEN BOOM GEREDEN. Gistermiddag is op den Stienserweg bij den hoek van het z.g. Schapedijkjo te Leeuwarden een autobus van de Biltsche Autobusonderneming tegen een boom ge reden, vermoedelijk door een defect aan de siuurinriohting. De auto liep van den weg cn kwam met het dak tegen een boom te recht. Het dak schoof van den auto af. Alle ruiten braken. Van de inzittende pas sagiers zijn drie met lichte verwondingen naar het Diaconessenhuis te Leeuwarden vervoerd. ONDER EEN AUTO GERAAKT. Gistermiddag is de 8-jarige B. Elebacht te Nijmegen al spelende onder een auto ge raakt. De chauffeur poogde nog den auto tot stilstand te brengen, doch kon een aan rijding niet voorkomen. Het knaapje werd bijna op slag gedood. Volgens ooggetuigen treft den chauffeur geen schuld. VERDRONKEN. Dc arbeider G. v. d. R. te Helmond had gisteren, toen hjj zich per rijwiel naar zjjn werk te Nuenen begaf, het ongeluk op korten afstand van zjjn huis aldaar in een sloot te geraken. Drie kwartier laten werd hij door voorbijgangers gevonden, doch de ongelukkige was reeds verdronken. Hü laat een vrouw en drie kinderen achter. Meesteres: „En ik zou graag willen weten, wat de reden is waarom je je laatste be trekking hebt verlaten". Meisje: „Dat was, omdat ik niet wist wat deze betrekking zou zijn". (Humorist). BUITENLANDSCH GEMENGD. PUBLICATIE VAN HET DAGBOEK VAN ANDREE De met gruole spanning tegemoet geziene publicatie van bet dagboek van den om liet leven gekomen Zweedschen Poolreiziger Andree is gisteren le Stockholm in boekvorm verschenen De vertalingen iu vijftien talen volgen zeer spoedig. Uit de aanleekeningen blijkt, dal de vroe gere berichten omtrent de vlucht van de bal lon en de zwerftocht over liet ijs gedeelte lijk onjuist waren; hoewel over het sterven der deelnemers niets vermeld wordt, heeft prof. Lindberg dit uit de aanteekeningen kunnen reconstrueeren Andree en zijn be geleiders zijn volgens deze reconstructie» niet door gebrek aan levensmiddelen, mu nitie en vuur ondergaan, doch door dat hun kleeding onvoldoende was. Zonder pelzen konden zij aan de ijzige stormen geen weer stand .-bieden. Ontróerend zijn de aanteekenngen van Slrindberg. die voor zijn verloofde bestemd waren. Van beteekenis zijn de aanteekeningen, die Andree den 32 Juli, dus de tweede dag van de ballontocht maakte; „Wij hebben vandaag weinig ballast moeten uitwerpen en hebben niet geslapen. Het stormt voort durend en als het zoo doorgaat zullen wij het niet lang uithouden. Het is wonderlijk, zoo boven de poolzee le zweven, al zullen wij misschien op het ijs terecht komen. Wanneer zullen wij op volgers krijgen? Ik kan niet ontkennen, dat het een trotsch gevoel is, dat ons alle drie beheer9cht. Wij gelooven, dat wij thans zouden kunnen sterven. Of wij mi99chien door een uiterst sterk individualitielsgevoel beheerscht worden, dat het niet kan ver dragen, te leven en le sterven als een man in den oorlog, vergeten door de komende geslachten? Het rammelen der kettingen, het geluid der sleeptouwen in de sneeuw en het klapperen der zeilen zijn de eenige ge luiden die men behalve het kraken van den ballongondel hoort." Wat de eigenlijke aanleiding was, dat men eindelijk moest landen, vindt men in de publicatie niet vermeld. o EEN SMOKKELSCHIP BINNENGEBRACHT. Uit Providence (Rhode Island) wordt ge meld, dat een Amerikaansche torpedojager een Engelsch schip met een bemanning van 10 koppen, dat 400 kisten sterken drank aan 'boord had, binnengebracht heeft. De bemanning is naar de gevangenis ge bracht. ROOFOVERVALLEN IN ROEMENIE. In de afgeloopen dagen hebben wederom eenige brutale (roofovervallen in Roemenië plaats gehad. Bij Faltieeni werden negen automobielen en elf karren door de bandieten aangehou den. De inzittenden, waarbij verscheidene officieele persoonlijkheden, werden geheel uitgeplunderd. Bij Targoviati hebben struikroovers een lange colonne karren uitgeplunderd, waar bij hen voor een höoge waarde aan goede ren in handen viel. Een auto, waarin verscheidene bekende politieke persoonlijkheden zaten kon ter nauwernood aan een zelfde lot ontsnappen. LEVINE TEGEN BORGTOCHT IN VRITHEID. De Raadskamer van de rechtbank le W eenen beeft besloten tot inwilliging vau het verzoek van den verdediger van den Oceaanvlieger Levine om dezen tegen borg stelling op vrije voeten te stellen Hij is tegen een rautic van 50.000 Schilling op vrije voeter gesteld. ALCOHOLVERGIFTIGING TE LOS ANGELES. In de drie laatste wekeo zyn te ItOs Angeles 16 raanschen overleden door het drinken van gedenatureerde alcohol. De autoriteiten stellen oen onderzoek in. VLIEGTUIGONGELUK IN ENGELAND. Twee militaire vliegtuigen zjn boven Leu- chars met elkaar in botsing gekomen. De beide officieren-vlieger zijn gedood. DRAMA OP ZEE. Het Hamburger Fremdenblatt heeft een onderhoud gehad met een lid van de be manning van één der schepen, die op de s.o.s.-roepen van het Hamburgsche stoom schip Louise Leonhardt, dat, naar men weet. Zondagnacht in den mond van de Elbe op het Grossvogelsand in den hevigen storm is vergaan, te hulp zijn gesneld. De volgende bijzonderheden zijn hierbij bekend geworden. De kapitein van de Louise Leonhardt, welke door een defecte stuurinrichting een speelbal van de golven was geworden en tegen de ondiepte dreef, liet spoedig tele- grafeeren, dat de zeeën alles op dek, met inbegrip van de reddingsbooten hadden weg geslagen en dat de bemanning zich in zeer groot gevaar bevond. De hulproepen werden steeds dringender. De zware grondzeeën sloe gen tegen tegen het vastzittende schip en vernielden de luiken Zeer hevige brekers trokken het diepgeladen schip in de hoogte en lieten het enkele seconden later weer los. De telegrafist van de Louise Leonhardt gaf onophoudelijk inlichtingen over den steeds wanhopiger wordenden toestand van liet schip. Toen het water in de ruimen drong en de brug reeds bjjna was wegge slagen nam een geweldige golf bet schip op. en wierp het op de ondiepte. De beman ning redde zich in de masten Tntusscben was het bergingsvaartuig zoo dicht hij ge komen, dat de lichten van het ondergaande schip gezien werden. De zee was zoo woest, dat bet onmogelijk was in den nacht langszi.ji van het schip te komen De meest gevreesde plaats van de geheele Noordzee, de ondiepte van het Grossvogelsand, is bü stormachtig weer uiterst gevaarlijk omdat de grondzeeën op deze nlaats alles stukslaan, wat bier aandrijft Schepen, die in den stórm tegen deze ondiepte worden geslagen, zjjn in de meeste gevallen verloren. Het bergingsvaaftuier kon bet ondergaande schin tot on een zeemijl naderen en wilde, daar onmidd°l!rike hulp onmogelijk was, het daglicht afwachten. Even na 11 uur zag men geen lichten meer van de Louise Leonhardt en ook de s.o.s.-vopoen waren verstomd De masten, waarin de bemanning bescherming tegen de geweldige brokers had gezocht, werden door één enkele golf overboord redagen. Van dit oow°nWilc af was het lot van do bemanning beslist. De touwen hielden de zware masten langszij van het schip. De golven beukten dmasten tegen het schip, waardoor de scl inbreukelincen. die zich aan liet touwwerk en de masten kram na ch tig vastklemden dood gedrukt werden Dp verschrikkelijke strhd met de golven had drie uur geduurd. Na 11 uur waren geen lichten en geen teekepen van leven meer van de opvarenden te zien. Toen de sleepboot Heros en het bergings- vaovtuig Laisz b\i de nlaats van de ramp aankwamen, was van de Louise Leonhardt no? slechts een klein deel van het voorschip te zien. In enkele uren hadden de wopdende elementen zich van het schip en zijn be manning van 31. koppen meester gemaakt. Het Ivjk van kapifpin Hoffmann moet b'tf Rieschen aangespoeld zijn. De kapitein had onder zijn zwemvest eenise mededeelingen voor zijn reederii over het verdaan van ziin schio en een Kaat sten groet aan zijn nabestaanden verborgen. Bij Büsum zijn de lijken van Iwee ma trozen van hel schip aangespoeld RECLAME. MAGERE. OVERWERKTE NERVEUZE MENSCHEN. Leest dit! Alle zwakke mannen en vrouwen, alle magere menschen kunnen sterker en gezon der worden, en in dertig dagen hun gewicht met ponden doen toenemen, eenvoudig door viermaal per dag Mc. Coy's Tabletten te ge bruiken, die even gemakkelijk in le nemen zijn als een bonbon. 4041 En welk een succes hebben deze tabletten reeds gehad! De apothekers en drogisten ver- koopen .er dagelijks steeds meer van. Iedereen weet, dat de walgelijk smakende, kwalijk riekende levertraan een schitterend middel is om dikker en sterker te worden. Maar wie wil dat nare goed slikken, wan neer er Mc. Coy's Tabletten bestaan, die even goed en zoo gemakkelijk in le nemen zijn? Zij zijn verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten 5 f. 1.25 per doos. Koopt nog heden een doos en vergeet niet. lat niets Ier wereld zoo goed is om zwakke, lustelooze en ma gere kinderen te versterken en te doen aan komen in gewicht Eischt uitsluitend Mac Coy's Tabletten de origineele en eenige echte. Weigert namaak. Wanneer niet direct verkrijgbaar, wendt U dan tot N V. Bownlree Handels Maatschappij, Keizersgracht 124, AmsterdamC. ALPHEN. Van een stelling gevallen. Gistermiddag had de arbeider D., werk zaam bij den aanleg van electrische gelei dingen in de iu aanbouw zijnde inotoa'enfa briek van de N.V ,,L)e Industrie" v.h. Joh. Boot, het onge\al van een stelling te val len. De man kwam hierbij zoo ongelukkig terecht dat hij een ernstige schedelfractuur bekwam. Dr. P. de Gr. verleende de eerste hulp waarna D. in zeer zorgwekkenden toestand en nog steeds bewusteloos naar zijn woning in de Hortensiastraat werd ver voerd. Bijeenkomst „Het Hoogeland." Door de Chr. vereeniging tot stichting en instandhouding van de 3 arbeidskolonies van het Hoogeland werd gisteravond een goed bezochte bijeenkomst gehouden in het wijkgebouw „Bethel". Na het zingen van Ps. 19 3, opende ds. Jobs. Stehouwer dezen avond niet gebed om vervolgens een kort openingswoord tc spreken, in zijn in leiding er op wijzende hoe „Hoogeland" als een verre vriend dezen avond dichter tot ons wordt gebracht door middel van de film. De heer Hofstede hoofdvertegen woordiger van Huizen-Leeuwaxden hield hierna een toespraak over de reelasseering cn maatschappelijke en geestelijke ophef fing van ontslagen gevangenen, voorwaar delijk veroordeelden etc. en het gevange nisleven in Nederland. Tevens sprak spre ker een opwekkend woord om tot lid der vereeniging toe te treden en voor steun aan de plaatselijke afdeeling het driecents- fonds. Vervolgens werd de film vertoond van het gevangenisleven in Nederland met als slot eenige belangrijke gebeurtenissen als dc opening van de Staten-Generaal door H. M. de Koningin en van tal van plaat sen die met een Koninklijk bezoek waren vereerd. Aan het einde van den avond sprak ds. J. G L. Brouwer het slotwoord, om daarna tevens met dankzegging te ein digen Het geheel werd bovendien afge wisseld door een dameszangkoortje onder leiding van den heer Fr. v. Zalingen, dat eenige liederen op zeer verdienstelijke wijze vertolkte. Tooneeloitvoering. Door de R.-K. Mariaverecpiging werd gis teravond in de St. Joscphzaal opgevoerd in 6 bedrijven „Catharina de Medicis" Liefde en Haat. Over het geheel bleken de rollen in goede handen cn werd zeer vlug en goed gespeeld. Als extra nummer werd tot groote hilariteit van het publiek nog opgevoerd in 1 bedrijf het kluchtspel in bedrijf ,,4 Dienstboden". o BODEGRAVEN. VERKIEZINGSVERGADERING DER ANTI-REVOLUTIONAIREN. Belangrijke debatten. Aan de A.-R. kiesvereen. komt de eer toe de reeks verkiezingsvergaderingen, die dit jaar weer zullen worden gehouden le hebben geopend met een bijzonder goed geslaagden avond. De groote zaal van Rehoboth was tjokvol, wat in dezen tijd van geringe poli tieke belangstelling wel eenigermale mag verwonderen. Blijkbaar was daar niet vreemd aan het gerucht, dat er gedebatteerd zou worden en debat maakt nu eenmaal een dergelijke vergadering aantrekkelijk. Aan wezig waren vogels van diverse pluimage, vertegenwoordigers van alle partijen, die Bodegraven onder zijn inwoners telt. De voorzitter, de heer P. M. Smit, opende de vergadering met gebed en bijbellezen. Daarna heette hij de leden der kiesvereen. on verder alle aanwezigen welkom. Het woord was vervolgens aanstonds aan den spreker, den heer mr. J. A. de Wilde, lid der Tweede Kamer en wethouder van Den Haag. Deze hield een breed opgezette rede, vrijwel uitsluitend gewijd aan de vra gen van de practische, principieele politiek van den huidigen dag. Door bespreking van alle mogelijke vraagstukken, die nu aan de orde zijn was de rede temeer aantrekkelijk. Achtereenvolgens besprak spr. daarna de vraagstukken van de huidige depressie, de sociale vragen, de vragen van het cultureel en sociaal leven en de moreele en politieke defensie. Een bespreking van de koloniale vraagstukken moest om des tijds wille ach terwege blijven. Nadat de spreker hel woord had gevoerd en luid was toegejuicht, werd een uur lang gelegenheid gegeven tot debat. Daarvoor gaven zich op de heer Riedel uit Leiden* en de heer Ph. Oldemans, alhier. De heer Riedel die slechts kort eprak, verdedigde tegenover den spreker de zienswijze van „Keik en Vrede"; de heer Oldemans nam de geheele rede onder de loupe en ging op elk punt. dat was aangeroerd in. Tenslotte antwoordde de spreker Deze bleek voor geen klein geruchtje vervaard en beantwoordde onder ademlooze stille van de aanwezigen, de beide sprekers Glas helder zette hij nog eens de voornaamste punten uiteen Hij bleek te beschikken over een verbazingwekkende feitenkennis, waar mede hij de debaters bestreed Vooral hel brandende vraagstuk der defensie werd door hem uitvoerig besproken. De voorzit Ier sprak enkele woorden van dank, waarna de vergadering rustig uiteen ging. Bij de stemming voor notabei in de Ned Hen'. Kerk werd de candidaal der confessioneele vereen., de heer W. J. van Muiswinkel, gekozen. De candidaat van den Geref Bond. de heer J. Bergshoef, verkreeg 16 stemmen minder dan de gekozene o BOSKOOP. Storing electrisch net. Gisteravond had in deze gemeente een storing plaats in het electrisch net, met gevolg, dat de geheele gemeente zonder stroom zat. Na circa een uur stroomloos le zijn ge weest kreeg de Westzijde weder stroom. Doch de Oostzijde van het dorp bleef nog geruimen tijd daarvan verstoken Zooals begrijpelijk was de storing vooral voor win kels en pakloodsen een groote last en schade. Naar wij vernamen, zat de storing in het gemeentelijk net alhier, en was veroorzaakt doordat een klos in een der transformator- huisjes was doorgebrand. ——o- HAZERSWOUDE. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt Donder dag 27 dezer om 10 uur v.m. in openbare vergadering bijeen tor bespreking der vol gende punten: 1. Ingekomen stukken. 2. Vaststelling begrooting Waterbedrijf voor 1931. 3. Vaststelling Gemeente-begrooting voor 3931. 4. Van de R.K. School Groenendgk ©en aanvrage om gelden voor een nieuw lokaal en dc inrichting daarvan. 5. Vooi*stel tot wijziging der verordening op de Heffing van leges ter Secretarie en van rechten betreffende de Burgerlijke Stand. 6. Voorstel tot wgziging begrooting dienst 1930. Op Maandag 1 Dec a.s. zaJ er gelegen heid zijn tot kostelooze inenting. Men ver- voege zic'h hiertoe des voormiddags tusschen 9 en 30 uur aan de*Ziekenbarak en veTZiiime niet de trouwboekjes mede 1e brengen o NIEUWKOOP. Arbeidsbemiddeling. Bij den Agent der Intercommunale Ar beidsbemiddeling alhier staan than9 30 werkeloozen ingeschreven, le weten: 5 tim merlieden. 1 metselaar, 2 opperlieden en 2 los werklieden Een rustig bad. Toen gisteravond dr. K. met zijn auto het erf af kwam rijden, kwam zekere B, uit Nieuwveen juist met hit en kar het dorp uit. De hit maakte zich angstig en stapte met wagen en voerman de Voorwelering in. De 9ohrik van hel dier was echter spoedig geweken, want onmiddellijk stapte het naar den kanl en ging rustig, staarde in het wa ter het gras van den berm eten. Het had blijkbaar meer honger dan dorst. De stuurman was eveneens maar 'rustig op zijn kar gebleven en kon zonder een nat pak den wal weder bereiken. Met behulp van eenige omwonenden kon het geheele gespan spoedig op het droge worden ge bracht en de reis naar Nieuwveen worden vervolgd, als ware er niets gebeurd. Burgerlijke Stand. Geboren: Petronella Maria, <L v. C. Plomp en K. M. Verhaar. GetrouwdC. W. Koeleman, 26 jaar en J. E. Vink, 26 jaar. Door de politie alhier is proces-verbaal opgemaakt tegen een zekeren S. die b\j oen woordentwist met den groentenhandelaar H., btj dezen met een stok een winkelruit insloeg. NOORDEN. Hoog water. Ook liet water in den Amslel en Kromme Mijdrecht is in de laatste dagen weder bui tengewoon gewassen. In den nacht van Zondag op Maandag dreigde een zeer ern stige doorbraak in de kade van den Polder West veen, gelegen even ten Oosten van het Woerdensch Verlaat. Met buitengewone in spanning is het tenslotte nog gelukt om het onheil aif le weren. De. schildersknecht G. K. alhier is door de Rechtbank le Utrecht veroordeeld wegens beleediging lot 6 weken gevangenis straf. e TER-AAR. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Jacobu6, z. v. A. de Jong en E. M. Vermeulen. OndertrouwdB. Morgenrood en A. O.- v. d. Haven. Gevestigd; M- J- H Hoogenboom eB J, E. Hoogenboom v. Alkemade. M. C. Jansen, v. Alphen a. d. Rijn. J. A. v. d. Berg, v. Leiden. G. de Bruin, van Woubrugge. VertrokkenJac. Rietveld, n. Nieuwkoop. M. Rijnsburger, n. Veur. W. Kelder, n. Barwontswaarder. T. J. Hendrikse t Onze oud-plaatsgenoot, de heer T. I Hen drikse, rustend hoofd van de Chr. Nat. School alhier, is te Naaldwijk op (plm. 35- jarigen leeftijd overleden 2—2

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6