hillegom. noordwitkerhout. oegstgeest. SPORT. wedstrijden van de „pugilist". politie—de post. jj Hoe is 't mogelijk J Gedurende vanaf lieden tot 5 Dec. a.s. jj NAGEKOMEN BERICHTEN. "STADSNIEUWS. teraardebestelling van het stoffelijk overschot van den heer j.w. nleuwen- huizen segaar. academische examens. ned. reisvereeniging. wegverbetering rondom leiden. BINNENLAND. een aanranding. de loonen in de sigarenindustrie. inbraak in het station te sliedrecht. de nieuwe boerhaave. dé vlucht van den heer van tyen. BUITENLAND. wapenstilstandsdag. wijzigingen in het grieksche kabinet. thuringen en het rijk. het nieuwe bewind in brazilië. het engelsche lagerhuis verduistering. FAILLISSEMENTEN. radiopbhrrammh. Kind overreden. Het zevenjarig dochtertje van den heer C. aan de Jhr. Mockkade is, op weg naar schooi, aangereden door een wielrijdster, ofschoon het kind en haar zusje rechts van den weg liepen. Dr. Steenmeijer constateerde breuk van den enkel en schreef opname in een ziekenhuis voor. De wielrijdster reed door alsof er niets gebeurd was. De politie stelt een onderzoek in en hoopt de aanrijdsler op te sporen. o DE A.S. OPENING VAN HET NIEUWE RAADHUIS. Een gedenkwaardige dag voor de gemeente. Morgen vindt dan eindelijk de lang ver wachte opening van het nieuwe Raadhuis door Z. Exc. Jhr mr. dr van Karnebeek plaats. Voorwaar een belangrijke en gedenk waardige dag voor onze gemeentel Daarvan zal wel allereerst de feest- en vlaggentooi getuigenis afleggenl De plechtigheden zullen worden geopend te halTacht met een H. Mis in de 'R.-K. St. Jozefskerk. Deze H. Mis wordt opgedragen ter intentie van het Nieuwe Raadhuis en bekostigd door alle R -K gemeente-ambte naren, door den Burgemeester en de leden van den Raad. In de R -K. kerken en ook van Protestant- sche zijde, zijn alle inwoners uitgenoodigd om vroegtijdig de vlag uit te steken. Bij aankomst van Z Exc. den Commissa ris der Koningin, zal hij opgewacht en ver welkomd worden door twee muziekcorpsen en een Zangvereeniging. De R.-K. „Jeanne d'Arc" en „De Harpe Davids" zullen plechtige muziek en vader- landsche liederen ten gehoore brengen. De gemengde zangvereeniging „Concordia" zal feestliederen zingen. Op kostbare wijze wordt de hall van het nieuwe gebouw versierd. 's Avonds vindt in de nieuwe Raadzaal een souper plaats, waaraan behalve het Gemeentebestuur en vele genoodigden, ook zullen aanzitten de architect, de heer Krop holler, de aannemer en ing. Si^bers. Behalve de veel besproken plaquette met buste van H M., zijn nog cadeaux ingekomen van het Bestuur en den Raad van Toezicht van de Coöperatieve Boerenleenbank, n.l. een fraai schilderstuk met prachtige lijst, voorstellende een bloemvaas, gemaakt door onzen plaatsgenoot, den kunstschilder Tiele, wonende huize „Studio", alhier. Van de afd. Noordwijkerhout der Algem. Vereen Bloemb.cultuur werden ontvangen 3 bronzen plateel-wandborden in brons- kleur. Van verschillende ambtenaren en gemeente-personeel is toegezegd een bureau stoel voor de Burgemeesterskamer. o— Rectificatie. Velen zullen met verwondering gezien hebben de aankondiging in onze adverten tierubriek van de deze week te houden collecte voor de J)iaconie der Ned.-Herv. Gemeente waar staat .Voorjaarscollecte". De goede lezer(es) zal wel begrijpen dat dit moet zijn de „Najaarscollecte", welke zetfout wij hiermede gaarne onder de aan dacht brengen. Voorganger Ververs. Onze plaatsgenoot, de heer H. Ververs, voorheen voorganger bij de Protestantsche gemeente van KortrijkRoeselaere (België) thans weer wonende te Oegstgeest, is be noemd tot voorganger bij de Ned.-Herv. Evangelisatie te Blesse (Friesland). De heer Ververs heeft deze benoeming aange nomen en hoopt daar a.s. Zondag zijn in trede te doen na 'bevestiging ais zoodanig door ds. H J. Pijuaeker Hordijk, pred. der Ned.-Herv. Gemeente Nijehorne. De heer J. C. Donk heeft bedankt als bestuurslid van de IJsclub Oegstgeest we gens drukke werkzaamheden. Op de deze maand te houden algemeene ledenvergadering zal in deze vacature moeten worden voorzien. BOKSEN. Dinsdag 18 Not. organiseert de LeidsOhe ■boksvereeniging „De Pugilist" in het gebouw „Concordia" Sleenstraat alhier, nationale wedstrijden tusschen Den HaagLeiden Amsterdam. Het programma is als volgt samengesteld: v. d. Vlist (Leiden)Leil (Amsterdam.) v. Heu9den (Leiden)Sterman (A'dam.) Marijt (Leiden))Kuppers (Amsterdam). Kreeke (Leiden)Lebling (Den Haag). Galjard (Haag)Nassau (Amsterdam). Urgert (Haag)Kouwembérg (Haag). Heygen (Haag)Boskomper (oud-prof.). Walburg (Haag)Norbart (Amsterdam). Pijtak (Haag'1Blom (Amsterdam). De Held (Haag1-v. d. Velde, (Haag). De Bruin (Haag)Smit (Haag). Du Burk (Haag)-Uiterhoek (Haag). o VOETBAL. Morgen speelt het 2de elftal van de L. P. S. V. een wedstrijd tegen de „Post" op hel terrein achter „Pomona", aanvang 10 uur voormiddag. Wij stellen ieder in staat een fraai 3 St. Nicolaas-geschenk te winnen g geven wij bons af, voorzien van een g H nummer waarop de prijzen vallen. Daarbij hebben wij besloten onze prijzen met 10 te verlagen, hetgeen men uit onderstaande kan opmerken 3003 2 2-persoons Wollen Dekens f. 7.45 q 2-persoons Gewatteerde Dekens f. 6. - a 2 persoons 3-deelig Matras, 2 pelnw en 2 knssens, kapok t 29.50 2 Rookstoelen 117.75, Theemeubels f. 13.75 Kinderstoelen f. 5.50 enz. enz. Speciaal adres voor Meubelen! n O Onder beleefde aanbeveling, Telef. 248 P. PLUG ÖZ. Telel. 248 2 Slnisweg boek Hessestraat, Katwijk a. Zee 2 Onder groote belangstelling werd heden middag op de begraafplaats nabij het Groene Kerkje het stoffelijk overschot ter aarde besteld van den heer J. W. Nieuwenhuizen Segaar, in leven directeur der N V. Fabriek van Verduurzaamde Levensmiddelen v.h. L: E. Nieuwenhuizen albier. Onder de zeer talrijke aanwezigen op den doodenakker merkten wij o.m. op den ker- keraad der Ned. Herv. Gemeente te Oegst geest, waarvan de overledene de functie van diaken bekleedde; de heeren W. Droste en mr, F. J. J. Trapman, secretaris van den Ned. Bond van Conservenfabrikanten, de theeren H. H. Tieleman en mr F. J. J. Trapman namens de Leidsche Vereeniging van Industrieelen, de heeren C. Bakker, C. Dieben, dr. Sillevis.en Van Dorsten na mens de afdeeling Leiden der Hollandsche Mij. van Landbouw, de heeren C. van Vliet Van Dorsten, P. J. van Staveren en Van Wingen namens de Leidsche Eierenveiling, den oud-burgemeester van Oegstgeest, den heer Van Griethuysen, ds. Groot Enzerink en ds. Ruys, den heer B. Kortmann als voorzitter der Oegstgegster IJsclub, de heeren Wouterlood en Schoondergang, den directeur van Van Houten's Metaalmaat- schappij, het geheele kantppr- en fabrieks- personeel en voorts zeer yele vriepden en kennissen uit industrieele en zakenkringen. Nadat de onder vele bloemstukken bedol ven kist het kerkgebouw was binnengedra gen, werd het woord gevoerd door ds. Ruys, emeritus-predikant te Oegstgeest, die voorlas 2 Kor. 5 en vervolgens den ontsla pene herdacht als een trouw en eerlijk raensch, die zoowel voor de kerkelijke als voor de burgerlijke gemeente van Oegst geest veel heeft gedaan. Evenals wijlen zijn vader secretaris-kerk voogd en altijd bereid de gemeentebelangen te behartigen, kon spr zich dit college niet voorstellen zonder hem. En welk een steun was hij voor zijn fami lie, niet alleen als echtgenoot en vader, maar ook als broer En toch is er naast allen weemoed, blijdschap in ons hart, nu wij hem naar zijn laatste rustplaats mogen ge leiden. Hij heeft in den laatsten tijd licha melijk veel geleden, doch hij ontving do kracht dit berustend te verdragen. Zondig mensch als hij zichzelf gelijk ieder schepsel wist, was zijn laatste yensch om met Chris tus te wezen, om uit de duisternis te nade ren tot het Eeuwige Licht. Hij verliet zijn aardsche huis met vreugde, omdat hij bereid was om te sterven en omdat hij wist, dat menschen, die den Heiland in hun hart kennen, nooit voor het laatst vaarwel zeg gen. Spr. besloot met woorden van troost tot de weduwe en verdere nabestaanden en wenschte hun toe, dat zij uit de weten schap, dat het leven van den overledene Christus was en zijn sterven gewin, de kracht zouden mogen ontvangen dezen slag met berusting te dragen. Namens het gezamenlijk personeel sprak de procuratiehouder, de heer Lau, die zeide, dat „mijnheer Jan" zijns gelijke in goedheid niet kende. Wel was hij soms even scherp in zijn critiek, maar todh was zijn oordeel steeds mild, omdat hij zich in de omstan digheden van zijn ondergeschikten wist te verplaatsen. Ruim 20 jaar heeft spr. het voorrecht gehad met den thans ontslapene te mogen samenwerken en nooit heeft hij gevoeld, dat deze man zijn patroon was; veeleer zijn vriend. Zijn onvermoeibare werkkracht zal het voorbeeld zijn voor zijn zoons, zooals ze dat ook steeds geweest is voor zijn perso neel. De heer Lau eindigde met woorden van troost tot de familie en dankte namens het geheele personeel den overledene voor alles, wat hij voor hen gedaan heeft. Na voorlezing van een vers en gebed door ds. Ruijs word de kist met het stoffe lijk overschot naar de groeve gedragen en aan den schoot der aarde toevertrouwd. Nadat de aanwezigen bloemen in het graf hadden gestrooid, dankte de oudste zoon, de heer L. E. Nieuwenhuizen Segaar namens de familie voor de laatste eer zijn vader bewezen. o Doctoraal examen geneeskunde de heer J. H. W. Berkeljoji (Den Haag). Afdeeling Leiden. De afdeeling Leiden van de Nederland- sche Reis-Vereeniging heeft gisteravond onder leiding van haan- voorzitter, den heer J. F. Hardeweg, een buitengewone alge meene vergadering gehouden in de Oranje zalen van ,,de Harmonie", Breestraat. Het bestuursvoorstel, om ingevolge de wenschen uitgedrukt in het rapport van de comrnis- sie-dr. De Visser, geen leden van het thans zitting hebbende hoofdbestuur candidaat. te stellen, werd met algemeene stemmen aangenomen. Na ampele bespreking woe den de volgende 9 heeren in alpha betische volgorde candidaat gesteld voor de func tie van hoofdbestuurslid J. H. Bergmann, Bussum; A C. Dijkman, Rotterdam; J. J. van Egmond, Goor; J. F. Hardeweg, Lei den; Havers, Den Haag; P. Jansen van Galen, Maastricht; mr. Osinga, Den Haag; J. Panman HaarlemVlaming, Amsterdam Van dit besluit zal aan alle af deelingen mededeeling worden gedaan. Besloten werd tot instelling van oen Linguaphone-cursus voor de Duitsche taal; ook zijn aanvragen ingekomen voor een dergelijken cursus in Engelsch en Fransch, doch het benoodigde aantal deelnemers was nog niet bereikt; bij voldoende aan melding zullen deze cursussen echter ook worden ingesteld. De voorzitter wekte de leden op vooral de lichtbeelden en filmavonden bij te wo nen, waarvan de eerste, een Vlaamsché Kunstavond door Oscar Tijtgat, op a.s. Donderdag zal plaats hebben in de mooie Burghtzaal van hotel „Den Burght." Na eenige mededeelingen van de feest commissie voor de herdenking van het 20- jarig bestaan der afdeeling werd de goed bezochte en zeer geanimeerde vergadering door dën voorzitter gesloten. Aan ihet wegenversla# der provincie Zirid- 'Holland ontleenen wij dat een nieuw plan voor verbetering van den weg Rijswijk De Vink is opgemaakt. De onderhandelnigen met de 'betreffende gemeenten omtrent de overdracht van den weg VoorschotenDen Deijl zijn onlangs met gunstigen uitslag bekroond, zoodat ook deze weg binnenkort in beheer en onder houd aan de provincie zal overgaan. De op meting van den weg is gereed, met de uit werking der plannen zal worden begonnen. Het weggedeelte ZegwaardBenthuizen zal in het komende jaar gedeeltelijk kunnen worden verbeterd. De weg WassenaarNoord ^Hollandsche grens is nog steeds niet in zijn geheel aan de provincie overgedragen. Van de zijde van de gemeente Noordwijkerlhout worden ten opzichte van de overdracht voorwaarden ge steld, welke niet kunnen Worden aanvaard Gehoopt wordt echter dat binnenkort tot overeenstemming zal worden gekomen. De dader gearresteerd. Te Eetten en Leur is eergisteravond omstreeks acht uur op den provincialen weg tusschen den Rijksweg en Leur een aanran ding gepleegd op de 20-jarige mej. P. uit Leur. Deze werd door een ongeveer 30-jarig individu op^een stil gedeelte van den weg van haar fiets getrokken. Door haar kor daat optreden slaagde zij er na een wor steling in los te komen en de vlucht te nemen. Door de gemeentepolitie werden onmiddellijk uitgebreide nasporingen ge daan. die tot resultaat hadden dat een zekere M. aldaar werd aangehouden. M. heeft echter zijn alibi voldoende kunnen bewijzen en is gistermiddag op vrije voe ten gesteld. De politie bleef echter niet stil zitten en slaagde er in den dader in Breda op zijn werk a-an te houden. Naar wij ver nemen heeft de man een volledige beken tenis afgelegd. Het is de 26-jarige gehuwde fabrieksarbeider J. K. W. uit Rucphen. De commissie van onderzoek in de siga- renindustrie bestaande uit de heeren C- Zaalberg, directeur-generaal van den Ar beid, voorzitter, prof. H. Kaag. te Tilburg, accountant Wysmuller te Eindhoven en ac countant Thyssen te Bussum heeft rapport uitgebracht inzake de loonen in de siga- renindustrie waarvan de eindconclusie als volei: luidt De commissie is eenstemmig van oordeel dat het economisch niet gerechtvaardigd zou zijn boven hetgeen is toegestaan op dit oogenblik een loonsverhooging in de giga- renindustrie te geven. Eenerzijds blijkt dui delijk, dat de sigarenindustrie geen groo- tere lasten kan dragen en de huidige con junctuur geen spoedige verandering van den toestand mag doen verwachten, ander zijds dat de loonen en de indexcijfers een tendenz vertoonen ten gunste der werk nemers. o In den afgeloopen nacht is ingebroken in het station te Sliedrecht, nadat den nacht tevoren reeds in het huisje aan de halte Baanhoek een poging tot inbraak was gedaan. De dieven zijn door het uit snijden van een ruit binnengekomen. De brandkast, die op het kantoOT van den chef stond, is op een lorrie, toebehoorende aan de Spoorwegen, meegenomen. Hedenmorgen is de brandkast echter op ongeveer 1 K.M. afstand van Sliedrecht in de richting Dordrecht langs den spoordijk teruggevonden. Zij was noe intact: de die ven zijn eT dus niet in sreslaagd haar open te breken. Van de daders ontbreekt elk spoor. In het Zuid-Hollandsch Koffiehuis te Den Haag is hedenochtend, een buitenge wone .algemeene vergadering gehouden van leden van de Onderlinge Waarborg Maat schappij „De Nieuwe Boerhaave." Na langdurige discussies werd met 25 tegen 11 slemmen de volgende motie aangenomen: De buitengewone algemeene vergadering van leden der w'ederkeerig? Waarborg Maatschappij Verzekering Maatschappij „De Nieuwe Boerhaave" tip 12 November '1930 te 's-Gravenhage bijeen, gehoord de haar gegeven toelichtingen spreekt hiermede als haar meening uit, dat zij het in hel belang van de schuld- eischers van de reeds tot uitkeer ing gerech tigde leden-verzekerden en van de daartoe nog niet gerechtigde leden-verzekerden der „Nieuwe Boerhaave" acht, wanneer de Maatschappij niet wordt verklaard in staat van faillissement, dodli een surseanse van betaling aan haar wordt verleend, geeft opdracht aan het bestuur en den Raad van Commissarissen om, indien de Arrondisse mentsrechtbank te 's-Gravenhage de aan gevraagde surseanse van betaling zou ver- leenen daags nadat deze beslissing in kracht van gewijsde is gegaan opnieuw een buitengewone algemeene vergadering van loden bijeen te roepen, zulks met inacht neming van een oproepingstermijn van niet meer dan 16 vrije dagen, alsmede om alsdan aan die te houden ledenvergadering voor te stellen: le een dusdanige reglementswijziging, waardoor een vlotter afwikkeling der za ken 'dan krachtens he^thans geldende re glement wordt mogelijk gemaakt; 2e. na aanneming daarvan tot ontbinding der Maatschappij over te gaan; 3e. als bijdrage in de liquidatie van de leden te heffen een extra-jaarpremie; 4e. een door den Raad van Commisaris- sen voor te dragen liquidateur te benoemen voor geval de reglementaire liquidateur deze functie niet wenscht op,zich te nera°n; en gaat over tot de orde van den dag. o De heer J. van Tijen, die een zakenvlucht naar Indië maakt, is hedenmiddag te Jodhpur aangekomen na hedenmorgen uit Karachi te zijn vertrokken. LONDEN, 12 Nov. (Ned. Tel. Ag.). Ter ge legenheid van de viering van den verjaar dag van den wapenstilstand heeft de Prins van Wales een vredesrede gehouden, waarin hij zeide, dat de laatste oorlog was ontstaan doordat het jongere geslacht de verschrik kingen van vroegere oorlogen was vergeten. Het is daarom zaak zorg .te dragen, dal het jongere geslacht de ellende van den laatsten oorlog niet vergeet. Tot aan middernacht zijn verpleegsters bezig geweest met het verzorgen van 500 personen, die in de menigte van 70.000 personen, die de plechtigheid bij den Ceno taaf bijwoonden, verwondingen hadden op- geloopen, als gebroken ribben, gekneusde enkels, ofwel die waren flauwgevallen. WASHINGTON. 12 Nov. (V.-D.) Ter gelegenheid van de herdenking van den Wapenstilstand heeft President Hoover een rede gehouden, waarin hij o.a. verklaarde, dat Amerika instemde met elke stap die gedaan werd tot versterking van den we reldvrede. Hij verklaarde dat wanneer maatregelen getroffen zouden worden om het Kellogg-Pact aan te vullen, met paci fistische middelen, waardoor de uitvoering van de bepalingen van genoemd Pact ver zekerd zouden worden, Amerika zulke maatregelen met groote sympathie zou on dersteunen. De deelneming van Amerika zal echter altijd op andere leest geschoeid moeten zijn, dan die van de Europeesche staten zelf. De regeering der Vereenigde Staten zal in de eerste plaats vriendschap pelijk moeten samenwerken met andere staten. Daarom is de Volkenbond een mooie instelling voor Europa, maar leent zich niet voor Amerika. Deelneming aan het Internationale Hof kan echter ook voor Amerika van nut zijn. Voorts bepleitte Hoover de onschendbaarheid in oorlogstijd van schepen, die levensmiddelen ver voeren. ATHENE, 12 Nov. (V.-D.) Minister President Venizelos heeft den Griekschen Minister van Oorlog de wenk gegeven om uit de regeering te treden. Venizelos heeft zich belast met de portefeuille van oorlog. Waarschijnlijk zullen nog meer wijzigin gen in het Kabinet worden aangebracht. o BERLIJN, 12 Nov. (Wolff). Naar de „Voss. Zeitung" uit Weimar verneemt, pu bliceert de Thuringsche regeering een mede deeling in verband met het conflict tus schen Thuringen en het Rijk, inzake de subsidie aan de politie, volgens welke mede deeling het Rijksdepartement van binnen- Jandsche zaken het slachtoffer zou zijn ge worden van een aantal Thuringsche politie spionnen pp aanbrengers. De recherche zou een foto van een brief hebben gevonden, geadresseerd aan een hoog aiqbtenaar, welke een vragenlijst be vatte, welks inhoud overeenstemde met de verklaringen van de Rijksregeering aan het staatsgerechtshof. Deze vondst zou tot ontdekking van het complot hebben geleid. Tegen den ambtenaar is een vervolging ingesteld, er zijn huiszoekingen verricht, en het onderzoek wordt met kracht voortgezet. NEW-YORK, 11 Nov. (Reuter), llit Rio de Janeiro wordt aan de „New-York Times" gemeld, dat de nieuwe Braziliaansche re geering in verband met de door haai' ge voerde bezuinigingspolitiek besloten heeft het voortaan te stellen zonder de diensten van de Amerikaansche maritieme en Fran- sche militaire missie, welke zeer kostbaar zijn. Voorts wordt gemeld, dat de ex-presi- dent van Brazilië Washington Luiz voor tien jaar verbannen is, en deze verbanning in Frankrijk zal doorbrengen. LONDEN, 12 Nov. (Reuter). Het Lager huis keurde met 271 tegen 242 stemmen de financieele maatregelen in verband met de wijziging der leerplichtwet goed Het besluit betreft de handhaving der toelagen aan ouders van schoolgaande kin deren tusschen 14 en 15 jaar; deze toe^ lagen zullen worden uitbetaald aan ouders, die erom vragen, mits hun inkomen een zekeren grens niet te boven gaat. Dc liberalen onthielden zich van stemming. BAD PYRMONT, 12 November (V.D.). Tengevolge van verduisteringen van eenige beambten tot een bedrag van 190 duizend mark is de Pyrmonter bank in moeilijk heden geraakt. De opwinding onder de be volking is zeer groot. Door eenige andere banken is een ondersfeimïngsactie ingezet teneinde te trachten het deposito ad 80 pet. te redden. Uitgesproken: J, Brussée, bloemist, tuinder, le Leiden, Vliet 37a. Rechter-comm. mr. F. J. A. Hijink. Cur. mr L. Spreij, te Leiden. Opgeheven het faillissement van J. Sin- leur, te Leiden. VOOR DONDERDAG 13 NOVEMBER. Hilversum, 298 M. Uitsl. AVRO-uitz. 8.00: Gramafoon. 10.00: Morgenwijding 10.30- Concert door 't AVRO Kwintet 12 002 00: Concert door het orkest v. h. Asta-theater Den Haag 2.00 Halfuurtje voor de vrouw 3 004.00 Naailes 4 00 130- Solistenconcert A. Bettini, zang: A. Jonkheer, piano 4 30: Ziekenuurtje docr Mevr. Ant. van Dijk 5.307.00: Concert door de Grminger Orkestver o. I. v. K. Kuiler7.007.30: Engelsche les. 7.30: G Verwey: De malaise 8.00- Concert door hel Omroeporkest o. 1. v. N. Treep 9.00: Dr. J. Th. de Visser: De Nederlandsche Bcekendag 9.30 Aansl. v. h. Concert gebouw te A'dam. Concert o. 1 v R Mon- teux 10.15: Persber. 10.30: Concert door het. Omroeporkest 11 0012.00: „The desert song", toonfilm. Huizen, 1875 M. NCRV.- en KRO-uilz. 8.009.15: KRO. Gramofoon. 10.00: NCRV. Zang door dameskoor 10.30: Korte Ziekendienst. NCRV. 11.30: Gods dienstig halfuurtje 12.15- Concert door het KRO-Trio1.452 00. Gramofoon. 2.00- Gramofoon. 2.45: Handwerkles -r- 5.006.30: Solistenconcert (sopraan. vioo?, piano) 6.30: Kniples6 45: Radio praatje 7.00: Gramofoón 7 15' Malei - sche les 8.009.10: Concert door de Arn- hemsche Orkestver. o. 1. v. M. Spanjaard. 11. Oushoorn, cello 9.10- Lezing over de Kerk en het sociale vraagstuk, door Dr J. Ricmens 9.10 Vervolg concert 10.20: Persber. 10.3011 30- Gramofoon. Daventry, 1554.4 M 10.36 Morgen wijding 11.05: Lezing 12 20- Orgel spel door R Foort 1 20: Concert C Tlope (sopraan), B. Davidson (viool), N. Reed (piano) 2.20: Berichten 2 30: Uitz. voor schol°n 4 50 Orkestconcert 5 35: Kinderuurtje 6 20: Lezing 6.35: Be richten 6.50: Koersen 6.55: Rerichfpn 7.00- Concert Strijkkwartet 7 20- Le zing 7 45 Lezing 8 05: Concert Mili tair Orkest L Boddam (mezzo-?opraan\ L Pern' (tenor) 9 20- Berichten 9 35: Berichten 9 40: Lezing 10 00: „Gave me New York", tekst van Holt Marveil. Mu ziek van G Pnsford 10.401220: Dans muziek 12.2012.25: Televisie. Pariis „Radio Paris". 1725 M. 12.50 2.20. Gramofoonpl. 4 05: Gramofoonpl. 6.50: Gramofoonpl. 8 20: Tooneel-uitzen- ding 9.05: Piano-recital en zang 9.50: Sonate voor viool en piano. Langenbeig, 473 M. 6.207 50: Gra mofoonpl. 9 3510 35- Gramofoonpl. 1130: Gramofoonpl. 12251.50: Orkest- concert 4.50—5 50: Orkestconcert 7.208.05: Orkestconcerf 8 20 Orkest- concert. T. Demeiriescu (piano). Daarna tot 11.20: Dansmuziek. Kalundborg, 1153 M. 11.20—1.20: Or- kestconcert 2 204 20- Orke9tconcert en voordracht 4.204 50- Kinderuurtje 7.358 20: Orkestconcert 8 208 45- Hoorspel 8 459 10- Liederen voordracht 9.5510.20: Sonaten-concert. Cello en piano. Brussel, 508 5 M. 5.20: Trw-coneert 0.55Gramofoonpl. 8.35- Trio-concert 9 05. Concert georganiseerd door dc RESEF. Zee sen, 1635 M 5.45--6.20: Lezingen 6 206 50 Gramofoonpl 9 2011 20: Lezingen 11 20—12 15 Gramofoonpl 12 15120 Berichten 12.0—2 20 Gra mofoonpl. 2 203 50 Lezingen 3 50 4 50 Concert 4 50 7 20' Lezingen 7 20 Orkesfeoncert - 9 20 Laaf*fo ronden van de Zesdaagsohe 10*25 Berichten. Daarna tot 11 50: Dansmuziek. 3—2

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 7