5 NAGEKOMEN BERICHTEN. BINNENLAND. UIT DE OMSTREKEN. BUITENLAND. BURG. STAND VAN LEIDEN DE STERRFNHFMEL IN NEDERLAND IN DF WFFtf VAN 5-12 NOVEMBER, DES AVONDS TE 8 UUR M.T zaterwoude toestemming verleend tot het stichten van een Waterleidingbedrijf. Het water zal betrokken wonden van de ge meente Boskoop, vanaf den watertoren aan den Rijn bij Hazerswoude. Wij kunnen de gemeentebesturen met deze beslissing feliciteeren. daar de behoefte aan goed drinkwater zich reeds lang heeft doen gevoelen Ook met het oog op de volks gezondheid wij denken daarbij aan de vele typhusgevallen te Roelofarendsveen ge durende 1930 is dit besluit ten zeerste toe te juichen. BOSKOOP. Een valsche aangifte. Maakten wij onlangs melding van een aanranding in het buurtschap Hoogeveen, (hans kunnen wij in aansluiting hierop het volgende nog berichten Door het ijverig speuren van den Rijks veldwachter Vogelenzang en den gemeente veldwachter Plaizier uit Hazerswoude is gebleken, dat in deze een valsche aangifte is gedaan. In verband hiermede is tegen zekeren M. C R.. grondwerker, wonende te St Wille- brordus proces-verbaal opgemaakt. Men zal zich herinneren dat genoemde R bij de noli tie aangifte had gedaan, dat hij in dê Hoogeveen door twee personen was aangerand en beroofd was van een porlcmonnaie, inhoudende circa 75 gulden. HAARLEMMERMEER. VTfFTIGJARIO BESTAAN VAN DE WITTE-KRUIS-AFDEELING. Een goed geslaagde herdenkingsavond. Ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de afdeeling „Haarlemmermeer" van de N.-H. Vereeniging „Het Witte Kruis", werd gisteravond in de Beurs te Hoofddorp een herdenkingsavond gehouden. Er was veel belangstelling en voor een afwisselend programma was gezorgd, zoodater dank zij de medewerking van de Hoofddorpsche Orkestvereeniging en de gemengde zang vereeniging veel te genieten viel. Nadat- de voorzitter dr. Bult, de feeste lijke bijeenkomst, met een toepasselijk woord had geopend en de H.O.V. een paar vroolijke muzieknummers ten beste had ge geven, hield de secretaris, de heer S Sil ver, een herdenkingsrede, waarhij een uitvoerig overzicht werd gegeven van het ontstaan en ontwikkeling der afdeeling, KATWITK-AAN-ZEE. Ned. Herv. Kerk. Onze plaatsgenoot, de heer J. Been. cand. bij de Ned. Herv Kerk, heeft een beroep ontvangen naar Langeweer. NOORDWITK. De Bisschop van Haarlem heeft be noemd tol kapelaan te Noordwijk kapelaan G. Heemskerk uit Helder (II.H Petrus en Paulus). o NOORDWITKERHOUT. Met ingang van 1 Nov. is benoemd tot ambtenaar bij de gemeentepolitie te 's-Gra- venhage de heer H. Bakker alhier. o SASSENHEIM. De Bisschop van Haarlem heeft be noemd tot kapelaan alhier J. Velthuyse. WASSENAAR. DE LE1DSCHE LIJDENSWEG. Een nieuwe serie ongelukken. Op den Rijksstraatweg nabij de Narcis laan zijn twee vrachtwagens tegen elkaar gebotst. Twee der inzittenden beliepen snij- wonden, terwijl één der bestuurders een vleeschwond aan een zijner handen kreeg. Dr. Baart de la Faille verleende geneeskun dige hulp. Beiden wagens bekwamen lichte schade. Op den hoek RijkswegZijdeweg zijn eveneens twee auto's tegen elkaar gereden, omdat de bestuurder van de eene auto door de gladheid van den weg geen voorrang kon geven aan den ander. Dit ongeval liep met enkel materieele schade af. Nabij de halte De Kieviet werd door een automobilist, die onbekend - is gebleven, een lichtmast ondersteboven gereden Gistermiddag omstreeks half twee is de motorrijder O uit Rotterdam, die zijn vrouw op de duo medevoert. tegen de auto van dr. Van B alhier opgereden. De motorrijder had bemerkt, dat dr. Van B. een teeken gaf, dat zij met haar auto naar links wilde uitwij ken, doch had tengevolge van de gladheid niet durven remmen. De heer O on zijn echtgenoote werden tegen den weg geslin gerd en ernstig gewond opgenomen. O. be liep een hoofdwond en kwetsuren aan de beonen, zijn echtgenoot© een blocduitslor- tine in hoofd en mond. Beiden werden na dat door dr Baart de la Faille de eerste hulp was verleend, naar het ziekenhuis aan den Zuid wal in Den Haag overgebracht. Do chauffeur K. van hier. die gistermor gen per motorrijwiel naar Noordwijk reed. is tusschen Wassenaar en Katwijk tegen een wagen jpgereden. welles bestuurde: zon der teekenen te geven plotseling van rich ting veranderde K werd tegen den weg ge slingerd en brak pen been De voerman heeft zich om den motorrijder niet bekom merd "n reed door Fietsrijders hebben, na dat K een halfuur lang op den weg had ge legen, hulp verleend. DE DO X. De vliegboot Do X heeft, den loop van j den Rijn volgend. Mannheim en Ludwigs- hafen en later Coblenz overvlogen. m In het vliegkamp „Schellingwoude" waar men feitelijk reeds vanaf 15 Juli paraat is voor de ontvangst van de Do X, heerschte hedenmorgen een opgewekte stemming^ daar thaas zekerheid bestond, dat we reld's grootste vliegboot door de lucht haar weg naar Neerland's hoofdstad zocht. Hoe wel heden-middag begrijpelijkerwijs nog geen groote drukte in het kamp heerschte, was alles gereed voor de ontvangst. Twee politiebooten kruisten op het buiten IJ met de opdracht het vaa-rwater vrij te houden ten einde een veilige landing van de Do X te garandeeren. Luitenant ter zee 2e kl. F. W. van Overeem, deelde ons mede, dat de Do X buiten de strekdam van Burger dam, nabij Pampus zaJ landen en dan naar het kamp zal worden gesleept, om daar aan een mast te worden gemeerd. De Amsterdamsehe politie had maatrege len getroffen, dat geen enkele onbevoegd? het marine-vliegkamp zal kunnen naderen. In den loop van den middag wordt de aankomst verwacht van admiraal Quant, vice-admiraal mr. Jager, chef van de ma rine-staf te Den Haag etc. Men verwacht de aankomst pl.m. halfvijf. UIT NED. OOST-INDIE. GEEN VERLAGING DER AMBTENARENSALARISSEN. BANDOENG, 4 Nov. (Aneta). Het ver bond van vereenigingen van landsdienaren staakte naar aanleiding van een onderhoud met ir. Kievit de Jonge, regeeringsgemach- tigde voor algemeene zaken bij den Volks raad, de als pteventieve maatregel bedoelde actie tegen de bij de regeering veronderstelde voornemens tot verlaging der ambtenaren salarissen. De heer Kievit de Jonge verzekerde, dat de veronderstelling van een dergelijke maat regel onjuist is. daar zoo'n maatregel noch overwogen, noch voorgesteld wordt met uit zondering van de verlaging der verlofsala rissen. DE ONTWAPENING. JOHANNESBURG, i Nov. (Reuter). Gene- raai Smuts heeft hier heden in een vergade ring van de Volkenbondsvereeniging een rede gehouden, welke er op schijnt te wijzen dat er in de eerstvolgende Volkenbondsver gadering te Genève vermoedelijk een zeer heftige discussie zal ontbranden omtrent het ontwapeningsvraagstuk. Smuts betoogde dat deze kwestie 'n toets steen is voor den bond. De zaak verkeerde z.i. in een ernstig stadium en het zag er somber uit, doch men moe9t niet wanhopen. Smuts geloofde niet dat er binnen een menschenleeftijd een tweede groote oorlog zou uitbarsten. BOERENDEMONSTRATIÉ IN FINLAND. HELS1NGFORS, Nov. (V.D.) Groot op- zien heeft in geheel Finland gebaard de opmarsch van boeren in het stadje Forssa in de provincie Tava9tland. Gistermiddag verschenen plotseling voor het politiebureau meer dan 100 auto's met ruim 400 personen, die de in vrijheidstelling eischlen van een zekeren Markkula, die beschuldigd van moord op den communist Holm Zondag j.l. was gearresteerd. De toestand te Forssa werd dreigend toen den geheelen middag auto'9 met boeren de stad binnenkwamen, zoodat er 's avonds in totaal 800 aanwezig waren. Na lange onderhandelingen konden de boeren er toe worden overgehaald rustig naar huis terug te keeren. VERDEELDHEID DER ENGELSCHE LIBERALEN LONDEN, 5 Nov. (Ned. Tel. Ag.) Bij de gisteravond gehouden stemming over het conservatieve amendement is wederom duidelijk de groote verdeeldheid van de li berale Lagerhuisleden aan het licht ge treden. Tegen het besluit van de meerderheid van de partij in om zich van stemming te onthouden hebben vier liberalen voor en vijf tegen de regeling gestemd. Tot de tegenstanders behoorde Sir Simon Naar gemeld wordt, is de liberale afge vaardigde Sir Robert Hutchinson in ver band met de oneenigheid van plan uil de partij te treden. GEBOREN Jacobus, Z. v. G. Boom en E. Favier. Margarilha, D. v. T. Zaal on G. van Raaij. Maria Christina, D. v. W. van Westbroek en D. van der Voord. Hermanus, Z. v. J. P. v. Kempen en C. F. Bizot. Johanna Cornelia, D. va H. F. Klein en C. A. v. d. Maal. Matheus Gerardus Johannes, Z. v. G. W. J. v. d. Dungen en A. M. Tholens. Maria Arnotda, d. v. J. van der Molen en G. de Heer. Gerardus, Z. v. C. J. de Vos en E. S. Lotte. Elisabeth Caiharina Maria, D. v. J. P. v. Noord en E C. M. v. d. Ven. Helena, D. v. J. B. Vermeulen en M. Daanen. Simonia Jacoba Maria, D. v. P. T. Hoogenboom en J. M. Fianen. Cor nelia, D. v. D. Leugering en C. Duym. Hendrikus, Z. v. A. J. A. Slierings en M. F. Hoppenbrouwer. Cornelis, Z. v. A. Ver heul en C Vcrlaan. Nicolaas, Z. v. N. Langezaal en J. M. Meijers. Petrus Cor nelis, zoon van T M. v. Teijlingen en C. A. v. Latum. Hendrika, dochter van C. van Leeuwen en H. Lacourt. Petronella Margaretha, dochter *van J. de Jong en W. M. Tetteroo. Sipke Jacob, z. v. R. Zijl stra en M. v. d. Land. Gerrit, z. v. P. Westerhoven en M. Holswilder. Frede- rik Cornelis, z. van F. de Graaft en T. K. Sarton. Maria Joh a Clara, d. v J. v. d. Aart en J. S Brederode Charles Jo hannes, z. v. G. de Wolff en A. C. J. de Vries. Hendrikus Jacobus, z. v. II. .1. Koet en II. van Gelderen. Johannes, z. v. T. Schaatstra en C. Snik Maria, d. v. J. v. Iterson en M. van der Kaay. OEERSTE KW. ©V0UE MAAN 3IAATSTE KWARTIER NIEUWE MAAN ZUID VENUS MARS JUPITER JATURNUS GEHUWD D. Singeling jm. en D. v. d Steen jd. J. N. Verkleij jm. en H. M. Knaap jd. N. de Brum jm. en M. Koolwijk jd. P. Plu j jm. en J. v. Abswoude jd. G. A Annokfcee wödr. en A. C. Plu jd. L. Gijsman jm. en G. J. v. Ovost jd. A. L. Deegennare jm. en W. C. Oudshoorn jd J. de Haas jm. j en M. P. Dool jd. F. F. F. Marquenie jm. en E. v. d. Berg jd. .J..L. H. Sc'hramp jm. en M. M v. d. jd A. G. P. Seobregts jm en G. G. j3. J. Janssens jd. H J. Webbers jm. en J. F Dubbelaar jd. W. van Zuijlen jm. en J. H. de Boer jd. S. L. van Wersch jm. en M. C. Höttges i jd. W. F. van Tongeren jm. en M. Ma- rijnie jd. A. D. Rovers jm, en L. Provo jd. OVERLEDEN Bovenstaande sterrekaart stelt voor een projectie van den sterrenhemel, zooals deze in Nederland zich thans op den hier boven aangegeven tijd aan ons oog voor doet. Men dient er daarbij evenwel reke ning mede te houden, dat ten opzicht© van de richting Noord-Zuid, een omwisse ling van Oost en West heeft plaats gevon den: de bedoeling daarvan was, te voor komen, dat de sterrebeelden in spiepH- beeld op de kaart zouden komen, waar door de oriëntatie moeilijker wordt. Bezwaren heeft deze omwisseling van O. en W. niet. omdat men toch niet de» geheelen sterrenhemel gelijktijdig katf overzien. Wanneer men slechts dat gedee- te van den hemel, waarnaar men zijn blik ken richt, op de kaart naar zich toedraait zoodat b.v hij, die het westelijk deel van den hemel wil bestudeeren, de kaart draait, totdat „WEST" onderaan is en hij beschouwt dan het vierdedeel van de kaart, omsloten tusschen het middelpunt, 't N.W. en 't Z.W. en den horizont, dan is dat een getrouwe en duidelijke nfbeel- ging van den sterrenhemel in het Westen. Voor een ander deel des hemels gelden dezelfde regelen. De namen van de sterrebeelden zijn recht- op geteekend: de eigennamen van enkele der bekendste sterren komen op dit kaartje het eerste van de nieuwe maand in cursieve lettersoort eeteekend. voor. De gebogen stippellijn, die door den Arpnd, Zwaan. Cepheus, Cassiopeia en Wa- genman loopt, duidt de ligging van den Mplkweg aan; men noemt deze lijn den galantischen equator. De. stand van den melkweg ten opzichte van den beschou wer verandert met het uur en met den loop der seizoenen. C. KorsCouvee, vr. 64 j.; C. H. Rietdjjk Braam, vr. 44 j.; M. C. v. d. Meer-Wjjnen, vr. 87 i.A. A. Smits, m. 55 j.G. Dijkstra— Vlasvefa, wed. 58 j.; M. P. F. v. Stgn, d. 8 j.; N. J. de Vroede, z. 48 j.; N. Plug, d. 8 mnd.; E. L. Flaman, geh. met Deijn, vr. 76 j.; J. Kranenburg, d. 6 j.; P. T. Bosch m. 50 j.; M. P. de Jager—Lager- waart, vr. 68 j. GEVESTIGD DE ANTWERPSCHE TENTOONSTELLING. ANTWERPEN, 5 Nov. (Belg. Tel. Ag.) De tentoonstelling alhier is gisteravond of ficieel gesloten. o DE VERKIEZINGEN IN AMERIKA. NEW VORK, 5 Nov. (Ned. Tel. Ag.) De democratische pers is opgetogen o\Ter de overwinning van Roosevelt bij de verkie zing voor het gouverneurschap van den staat New York. Voor zoover de resultaten bekend zjjn hebben de staten Illinois Massachussets en Rhode Island zich in meerderheid voor de afscba'fing van de drankwet uitgesproken. Om een uur hedenmorgen meldde de Asso ciated Press, dat de resultaten uit 214 kies districten bekend waren. Gekozen zgn 122 democraten en 92 repu blikeinen. In het huidige afgevaardigdenhuis hebben de republikeinen 260 en de democraten 160 zetels. Om 2 uur waren de ctffers republikeinen 101. democraten 131, 203 uitslagen nog on bekend. De democraten zijn wel hard vooruitgegaan DE VLOOTBASIS VAN SINGAPORE. LONDEN, 5 Nov. (Reuter). Naar gemeld wordt hebben de hoofdgedelegeerden ter Britsche Rijksconferentie besloten ten gunste van de voortzetting der werkzaam heden voor het aanleggen van een vloot- basis in Singapore Er zullen alleen eenige wijzigingen in hel bouwplan worden ge bracht Naar men weet vormde deze kwestie een punt van geschil tusschen de verschillende Britsche landen. K. Ackersgott, Witte-Singel 92. E. Ph. G. Apear, Nachtegaallaan 17. M. J. Bak ker, dienstb., Steenstr. 23. K. G. Bak huizen, med. student. Schelpenkade 13. R. C. van Beek, Hugo de Grootstr. 5. J. W. van Blokland, Kloksteeg 17. -- J. ri. P. Boudewijnse, Boommarkt 2. - F. W. van don Broek d'Obrenan, Rapenburg 123. J. H. Broersma. onderwijzer, Hooge- Rijndijk 144. J H. Buil, winkelbediende, Nieuwe-Rijn 87. A. Burgerhout, Witte- Singel 37. G. A. Canneman, Apothekers- dijk 26a. - A. en H. Cohen, 1st. Doorgangs weeshuis. W. S Da Co6ta, Witte-Singel 85. A. Dahmen, dienstb., Rijnsb.weg 2. H. Duitman, huishoudster. Rijn- en Schiekade 10. J. B. Ebbinge. Hooge woerd 89a. G. Egert, Morschstr. 60a. P. G. van der Eist, dienstb. Doezastr. 23. P. C. Floor, chauffeur, Seringenstr. 24a. F. Frerker, Thorbeckestr. 12. G. Gau. bis, P. K. Choorst. 4. A. P. van der Geest, slager, .Tavastr. 50a. E. Chr. Ge- ricke, verpleegster, Plantsoen 89. A J. de Groot, dienstb., Haagweg 43. A. Gun. ther, dienstb Hoogewoerd 166 B. ter Haar, Rapenburg 103. J. van den Han del, Leeuwerikstr. 11. M. Chr. Hansen, kellner, Amaliastr. 11. K. J. Hartevelt, fitter, Ambachtstr. 2a. W. Henderson en fam., vrijw. korporaal seiner, Formo- sastraat la. W. J. Hengeveld, Vreewijk- straat 16. H. Hildenbrand, timmerman, Haagweg 180. I. Hirsch. dienstb., Rijns- burgerweg 116. J. van Hoof, Lage-Rijft- diik 75. R. A. J. HouweTt, Rijnsb.weg 96. W. van der Huiizen. kantoorbed., Da Costastr. 2a. F. Jager. Groenhoven- straat 6 A. J. E. Jakobs. Morschweg 38. 8. Janse en fam.. chauffeur, Binnen- I laan 15. S. .1. Chr. de Jong, Ranenburg I 1. M. C. Kadé. Merelstr. 4. - H Kalle- hoven en fam., letterzetter Oude-Vest 113. M. L Klein kellnerin. Raarlemmeretr. 46a - I. F Klöckner en fam Morschstr. 60a J. Knetsch. Rijnsb weg 96. S M. Kok. hulp in de huish.. Oegstgeesterlaan 33. C. M Korevaar tuinman, Noord- einde 8. .1 F Krijgsman. Rapenburg 131. - M. L. Kurpershoek fitter. Haarlem- merstr. 156a. L. J. Lakerveld de Heus, De schijngestalten van de maan zijn dezd maand: 6 Nov. V.M.13 Nov. L.K 20 Nov. N.M 28 Nov. E K Hij die voortdu rend nauwgezet onze kaartjes, en de schijngestalten der maand daarop, heeft gevolgd, zal bemerkt hebben, dat wij de verandering van schijngestalte op onze kaartjes niet precies midden tusschen de boven opgegeven datums doen vallen. Dat schijnt willekeurig, doch heeft zijn goede reden. Immers: het eerste en laatste kwar tier stellen wii ons voor te zijn: de halve maan verlirhl door de zon. Daaraan moet; niet- teveel ontbreken, dan is het niet ..echt' meer. Daarom teekenen wij, z^ö het feitelijke Laatste Kwartier op 13 Nov.. valt, slechts 11, 12, 13, 14, eh Nov de maan als L.K.wat daan* vóór ligt is dan maar (een min of meer onvolledige) volle maan er> daarna een (dito) nieuwe maan. Astronomisch juist is dit niet heelemaal toegegevenmaardan zou men voor ipde- ren dag een min of meer verlicht half bol letje moeten teekenen en dat gaat óók al weer niet Venus is deze maand onzichtbaar; Mars komt deze maand om 10 uur, later om streeks 9 uur op; hij staat in de Kreeft'.- Jupiter is den geheelen nacht zichtbaar; bij is echter deze week om 8 uur nog niet zichtbaar. Op de volgende kaArtjes vindt men hem in 't N O. m de Tweelingen. Saturnus staat nog steeds in den Schut ter; hij gaat evenwel al om half acht. eind November al om 6 uur zelfs, onder. Vanx 13—16 Nov zijn er weer vallende sterren aan den hemel, ditmaal de Leoni- denzij hebben hun radiant of straalpunt in den Leeuw Om 8 uur bevindt de Leeuw zich echter in zijn benedenste culminatie, in het Noorden dus, onder den horizont. v. Ledenberchstr. 2. W. J. Langeveld, Aloölaan 20a. J. O. Lotte, schilder, Oude- Rijn 27. Wed. A. Marijnissen geb. Verra Rapenburg 84. Wed. P. Mullerv. d. Marei en fam., Hoogewoerd 189. K. Muskeciorz, dienstb., Breestr. 107. Ch. L Nagel, Groenhovenstr. 16. S. A. Nieuwland, verpleegster, Rijnsb.weg. 10. A. van Nóort, instrumentmaker, Duiven- bodestT. 16a. O. N. Oosterom, kookster, Sterrenwacht 5. J. Ovorduin, Hoogc- Rijndijk 121. M. J. S. Paats, dienstb., Formosastr. 11a. P. W Pauëlsen, id., Witte-Singel 2. H Pirang, Schelpen kade 50. H. W. Polderman8, Breestr. 53. J. W. Poot, dienstb., Breestr. 116. J. Pos, student. Oegstgeesterlaan 11. Wed. C. M. v. d. PostMarijt. Zuidsingel 42. M. Rauch, religieuse, Oude Vest 145. E. A. J. Reiintjes, cand notaris. Rijnsb. weg 177. 11. vai Rossum en fam., koop man, Mor8chsingel a/b J. van Scher- penzeel, verpleegster, Rijnsb. weg 10. D. M. Schets, klerk insp. registratie, P K. Choorst. 15. L. Ph Sehreinemachers, J. v. Goyenkade IS. A. Schreuder. stu dent, Oegstgeesterlaan 27. Wed. A. Seemann—Habermann en fam., Heerengr. 66. J. J. Sirks Papengr. 23. - Raden Soenarko, Merelstr 1. - O. SorgeT. dienst bode, Oegstgeesterlaan 4. A. Spruiit, religieuse, Hooigr. 21. J. P. Stam en fam., vertegenw. in granen, Morsehweg 150a. J. L. A. Stolk, Groenhovenstr. 11. HP. Surenga, Witte-Singel 97.. H C. J. SwaanenbuTg, Oltmansfcr. 4. A. H. Timmer, dienstb.. Oegstgeesterlaan 43. E. Treur, Utr. Veer 20. J. Uitterdiik, Nieuwsteeg 3.— S. Versteegen. handels reiziger. Witte-Singel 82. M. A. Voor- douw, dienstb.. Hoogewoerd 71. C. van der Wel, étaleur Roodborststr. 26. M. R. Warner, zendeling, Oegstgeesterlaan 49. B. Wessels. handelsreiziger, Haarlemmer weg 61a. C. H J. A. v. d. Wpvde, ver pleegster, Heerener. 17. M. Wielinga, Oosterstr, 57. H. B. Wieringa. Rapen burg 93. H. Winkel. HeeTenstecg 4 E. J. M. Zonneveld, dienetb., Breestr. 84. VERTROKKEN J. C. L Aart, Alkemade. Oude Wetering bij ouders W. Bakker, Vlagtwedde (Ter Apel), Oo9ter9traat 388 J. H. Belt—Boe- zaart, Amerika (Boston) G Brokaar a. b. Hm. Wachtschip A. de Bruijn. Pijn- acker, p.a. J. Sonneveld, Noordweg J. Th Buurmanv. Vree, den Haag. Gr. Hertogin- nelaan 253 M. A. Dieben, Stompwijk, Delftschekade 14 Wed. van Egmond Verschoor, Haag, Potchefstraat 15 A. Feijnenbuik en fam., Voorschoten, Leid- scheweg 213 R. Gazan, 0eg9tgeest, Deutzstraat 7 J. E SpijkstraGeernaerl, Amsterdam, v. Swindenstraat 107III F. van Golsteinv. Tol, Haag, Vaillantlaan 253 J D. de Graaff, België J. L. do Graaf, Zegwaart, p.a. J. A. Vollebregt A 101 C. Groenendal, Rotterdam, Vredenoord- kade 10 J. J de Haa9, Utrecht, Malie baan 129 R, Narm9 en fam., Haag, Mus- schenbroekstraat 116 II. J. A. Hensing en fam Noordwijk, IJmuiderstraat 6 N. van den Heuvel, Ophemert, pa. Dr. L. J. van Apeldoorn Wod. D. C. van 't HofQuist, Oud Vossemeer L. Hofman, Amsterdam, N. Keizergr. 120 P Hopman, Haarlem, Wittestraat 26 J. P. Huneveld en fam., Renkum (Heveadorp), Berglaan 4 A. Huter en fam.. Oegslgeest. Deulzslraal 21 M. van Ieperen, Utrecht, Oude Gracht 119 H. M. E. Jenne, Budapest C M de Jeu Haarlem, Harmen Jansweg 35 I. de Jong Leeuwarden, Voorstreek 49 P. J. M. Jongmans, Haag, Westeinde 132 FC, Kist, Haag, RiouW9traat 172 C. de Ko ning, Gouda, Zwarleweg 672jj D. Kroon en fam Harderwijk. Pr. Fred. Hendrikslr. 2 P. KuklerBelt. Amerika J. Kuijl Apeldoorn, Oranjestraat 33 M. Kwarten en fam. Haag, Zuilingslraat 47 C. van LeeuwenImmerzeel, Amsterdam. Deurloo- straat 24 Lie Tjong Tie, Indie C. Lindhout, Rijnsburg. Oegrigeesterweg 10 E. J. P. Locher. Rotterdam. Scheepstimmer- mansl. 37a T. van der Marei, Haag. Kra- nenburgerweg 79 G E. C. Mul Bussum, Teorenlaan 11a A. F Muller. Hillegom, v. d. Endenlaan 32. H. J. C. Neijenhuis- Pardoen, den Haag, Weimarstr. 157. J, Peereboom Voller, Den Haag, Ieplaan 6. - A. J. Pracht en fam., Leiderdorp, v. d. Valk Boumanweg 46. Raden Prajoga. Den Haag, F. Valentijnstr. 121. F. Raschke, Tilburg, Koestr. 140. A. W. Rijkers, Utrecht, Maliesingel. A. Rijpperda Wierdsma, Nijmegen, Berg en Dalscheweg 252. J. J. Slewe, Amsterdam, Keizers gracht 617-629. A. P. Stam, Haarlem, Schoterboschplein 12. W. van der Steen Oegstgeest, Kempenaerstr. 33. V. A. J. A. van Steenacker. Voorburg, Koningin Wilhelminal. 202 P. Stoel, Goes, Onst- wal 31. G. SwaakMizee, Rotterdam, Adrianastr. 1. S. K. Thoeng, Indië. P. van Veen en fam Haarlem, Narhfe- gaalstr. 60. J. Verhage, Zopterwoude, H. Rijndijk F 189. M. Visser. Tilburg, Oude Dijk 1 W Visser, den Haag, Loosduinen, Bloemendaal B. A Vos, Amsterdam, Keizersgr. 560. W van Wieren. Wassenaar, Narcislaan 2. H. van Zanten," Oegstgeest, Rhijnzichtweg 150. 3—2

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 7