BOUWER UIT DE RIJNSTREEK. KUNST EN LETTEREN. FAllLISSP'^TEN RADIOPROGRAMMA. Deze worden va9lgeslejd. Het betreft alle zeer kleine bedragen. De heer Verklei] merkt op, dat hij indertijd de functie van hooikeurder vervuld heeft. B. en W. hebben hem toen verzocht van het recht op pensioen af te zien Dit zou ook r.u kunnen geschieden. 9. Kosten riool en trottoir Wasbekerlaan Zuiderstraat B. en W. hebben met de uitvoering van j dit plan gewacht op het algemeene plan i van de Mabeg. Dit plan is er nu. maar vraagt veel geld Zij stellen voor dit werk i uit te voeren volgens de bestaande riolee- ring. Mocht later noodig blijken een riool te leggen volgens het groote plan, dan kan dit geschieden aan de Westzijde. De heer Speelman wil dit werk aanbe steden. De voorzitter zegt, dat dit de bedoeling is, doch er zijn nog meer punten, zooals Con cordiagrens Lisse. idem overzijde, de Hor- luslaan en gedeelte Rusthoflaan en Beuken laan. B. en W. stellen voor, deze gedeelten uit te voeren. De heer Van Breda wil er de Gouverneur laan aan toevoegen. Is het niet gevaarlijk van het plan, waar we reeds jaren om gevraagd hebben af te wijken? Hij wil hen het werk in hel geheel aan besteden. Hij bepleit de te werkstelling van werkloozen, dit wil hij in het bestek vast gelegd zien (Wethouder Bader: ook de mi- nimumloonen?). De heer Schrama acht dit wenscheüjk. De heer Warnaar is hiertegen. Al- we in den winter voor onze werkloozen groote werken doen uitvoeren, gaat het niet aan, dat bloemistwerklieden het loon van bouw vakarbeiders ontvangen. De heer Verkleij zegt dat het maar ge makkelijk is een besluit te nemen, maar van de ko9ten hoort men niets, ook niet hoe deze gedekt moeten worden. De voorzitter zegt dat in de begrooling nog een voordeeltje zit van f. 18 19000. dus voor het getal behoeft men niet bevreesd te zijn. Wethouder Warnaar: voor deze werken wordt ook de post werkverschaffing ontlast. Besloten wordt dat B en W. met plannen en kostenberekening zullen komen. Ingekomen was een verzoek van 59 win keliers om de winkelsluiting van 1 October tol 31 Maart te stellen op 8 uur 's avonds en tevens over te gaan tot Zondagssluiting. Ten aanzien van melk9Üjters wensc'hen ze wat den Zondag betreft een uitzondering te maken. De voorzitter wil het maar aan de win keliers overlaten. Straks komt de winkel sluitingswet in werking en is alles geregeld. De heer Speelman is er tegen dat nu een besluit genomen wordt. De tegenstanders hebben zich niet kunnen laten hooren. De heer Schrama merkt op, dat de voor deur dicht gaat, maar de achterdeur blijft open. Besloten wordt dal B. en W., nu 75 pCt. der winkeliers er zich voor verklaren met verordening zullen komen. Hierna volgde nog geheime vergadering. Raadsagenda. De gemeenteraad vergadert morgenoch tend te half tien. Behandeld zullen worden het verzoek be treffende de winkelsluiting en de begrooting der gemeente-bedrijven. Ned. Herv. Kerk. Tot gemachtigden voor het Kiescollege van de Xed. Herv. Kerk zijn herkozen de heeren A. Couvée. G. Dannijs en J. v. d. Meer Sr. Veertig jaar bestaan. De Geref. Jongedochters-vereeniging (naai- krans) Dorcas" bestaat 40 jaar. In Decem ber zal dit feil in een feestelijke vergadering worden herdacht. Door de politie is bij een inwoner een drietal rijwielen in beslag genomen, die in den laatsten tijd ontvreemd waren. Het bleek dat een 13-jarige knaap de fiet sen thuisgebracht had. VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Hendrik Clhri&tiaan, Z. van J. D. Rol en N. Rijling Pieter Willem, Z. van G. Sdhellevis en G. van Jaarsveld Hen drik, Z. van C. J. van der Werf *en L. J. Spaargaren. OverledenC. M. Wolff, geb. Duiven voorden 81 j Gevestigd: H. J. M. van der Kroft, van Wassenaar M. Weber van Wassenaar A. Weber van Wassenaar E. A. van der Eist van Zoeterwoude A. Hulst, van Om men G. G. Kooijman van Vinikeveen A. Groot van Wassenaar A. Feijnenbuik en gezin van Leiden G. Dümmermann van Duitschland W. Don-é en gezin van Leiden W. C. J. Stamkot. van 's-Graven- hage. Vertrokken- J. J. R. Lancel naar loeiden H. van Rossum en gezin naar* Leiden .T. S. van der Vos naar Leiden E. M. Strom, naar 's-Gravenhage M. J. van Steijn naar Wassenaar G. H. Steenber gen en gezin, naar Leiden A. Schuchhard en zoon naar Leiden. WARMOND. Inenting tegen diphteritis. Waar het aantal diphleritisgevallen in deze gemeente nog steeds toeneemt, hebben B en W. dezer gemeente in overleg met den plaatselijken geneesheer alhier, en na beko men toestemming van den Directeur van den Geneeskundigen Diensl te Leiden bekend gemaakt, dat voor een ieder gelegenheid be staat zich kosteloos te doen inenten tegen diphteritis te Leiden in het Instituut voor preventieve geneeskunde aldaar. Gedurende de maand October werden ter Secretarie alhier aangegeven voor be- drijfsslachting 13 koeien en 22 varkens en voor huisslachting 4 varkens. Vleesch werd niet ingevoerd. ZOETERWOUDE. Aangehouden. Naar wij vernemen heeft de politie alhier de daders, die Zaterdag den sneltrein 3382 aan den onbewaakten overweg onder deze gemeente met opzet lieten stoppen, aange houden. Tegen hen is proces-verbaal opge maakt Gevonden voorwerpen Een damespor- temonnaie met inhoud. Inlichtingen daar omtrent bij den gem.-veldwachter a. d. Hooge-Rijndijk. RECLAME. jHij ploegt Hollands vrucht- jbare aarde, de bron onzer Bwelvaart. Wij weten echter Hook, dat zijn beroep in ons Swispelturig klimaat veel van ■zijn gezondheid vergt, en dat Imaar al te vaak verkoud- Eheidsziekten en rheumatisdie Spijnen zijn werkkracht dreigen |te verlammen. Maar dan vindt |ook hij altijd baat bij Aspirin-^ Tabletten. eenig op de wereld Lel op den oranje band en het Bayerkruls. Prlj»75 c 2434 AARLANDERVEEN. Geref. Kerk. In de vacature van den heer C. Verduin als aftredend ouderling der Geref. kerk zijn tot candidaten gesteld de heeren L. van Berkel en H. Haring en voor diaken in de vacature van den heer W. Meiers (aftr.) de heeren G. Gesman en T. Wingelaar. ALPHEN. Aanbesteding. De uilslag van de gisteren door den heer J Hengeveld Jzn., architect alhier, ten ver zoeke van het bestuur Vereen, tot Bevor dering van L. en M. U. Ghr. Schoolonderwijs alhier gehouden aanbesteding voor den bouw van een school nabij de .Tan Nieu- wenhuizenstraat is als volgt: 1. W. Barre veld f. 57.225.—; 2. L. West maas f. 56.725; 3. J. de Gelder, Oegstgeest f. 54.900 4. Fa. Gebrs. L. en J. van Vliet f 53.999; 5. Van de Ven en Venhoven, Vogelensang f. 53.315; 6. J. v. Wieringen f. 52650; 7. A. Voordouw. Zwammerdam f. 52.450 8. H. Verwey, Hilversum f. 52.300 9. A van Dam f. 51.850; 10. Fa W v d. Bijl f. 51.800, 11. L. v. Beusekom f. 51.400; 12 D. Donker, C. de Raat en J. Tolk f 50.990; 13. Fa. Gebrs. A. en J. den Ouden f 50 950; 14. W. v. Beieren f. 50.800; 15. Hoogendoorn en de Grauw f 49.44-9; 16. H. Turkenburg en H. Oudenes f 47 646; 17 G. Gesman en C Zoetemeijer f. 47 290: 18. K de Jong f. 46.785; 19. C. M Deerenberg f. 44 636. 20. W. v d. BreggenBoeree en H van Wingerden. Nieuwveen f. 44 483. 1 biljet ongeldig. Begrooling f. 50.130 Waar geen woonplaats is vermeld wonen aannemers alhier. De gunning werd aange houden. Aanbesteding. De. gehouden aanbesteding door de wo- ningbouwvereeniging „Nieuw Loven" alhier, had tot resultaat dat ingeschreven werd door de heeren: Van Dam te Alphen a. d. Rijn, voor f. 49.168; Radder en Broezer, Den Haag, voor f. 48.400; Van Vliet, Aax- landerveen, voor f. 47.999; Swels, Dubbel dam, voor f. 46.300; Hordijk en Fijaan, Nieu- werkerk, voor f. 45.070; De Wit, Nieuwer- kerk, voor f. 45.000; Tvooij, Alphen a. d. Rijn, f. 44.500; Dop, Rijswijk, voor f 44.490; Lemmers, Voorhout, voor f. 43.974; Voor- dauw, Zwammerdam, voor f. 43.800; Osna- hrugge, Voorschoten, voor f 43.736; v. d. Breg Boeree, Nieuwveen, voor f 42 586; Blazer, Rijnzaterwoude, voor f. 41.000; Hen- nïpman, Leiderdorp, voor f 40.980; J Moree, Woubrugge. voor f. 40.310; v. Vliet., Leiden, voor f. 39.150; v. d. Wiel, Hazerswoude, voor f. 38.994; v. Noord, Benthuizen, voor f. 37.480: Groen en Bregman, Benthuizen, voor f. 37.400. De gunning werd aangehouden. r ALKEMADE. Burgerlijke Stand. Geboren: Theodora Anlonia Agnes, d. van M. N. Wesselman en Th. C. M. Hogen- boom Philippus, z. van C. Kouwenhoven en M. M. van den Broek Theodorus Hen- ricus Maria, z. van J W. de Jong en G. M. van Veen Johanna Cornelia Antonia, d. van G. J. .T. van Zaal en P C. Kraan Gerardus Antonius, z van L. Olyerhoek en J M. de Jong Petronella Maria, d. van L. J. van den Broek en A. l'Ami Elisa beth Johanna, d. van J. J. van Dijk en A. P. M. van der Meer. Overleden: Cornelia Schrama, echtgen. C. Jansen 71 j Theodorus Cornelis van Wieringen jm. 27 j. Ondertrouwd: Willem van den Burgt jm. 21 j. en Agatha Vuyk jd 22 j. Nicolaas Gerardus Kuiper jm. 27 j en Anthonia Aker boom jd. 23 j. Hendrikus Adrianus de Jong jm. 24 j. en Cornelia Johanna van der Hoorn jd 22 j. Hendrikus Johannes de Jong jm. 27 j. en Maria Theodora Gerarda Hoogenboom jd. 24 j. Johannes Leonar- dus Koek jm 25 j. en Adriana Maria Heems kerk jd 21 j. Gehuwd: Joannes Borst jm. 23 j. en Jo hanna van Haastrecht jd. 22 j Martinus Hogenboom jm. 25 j. en Johanna Cornelia Gastelijn jd, 22 j. Gerardus Cornelis van der Zwet jm, 28 j. en Geertruida Petronella Akerboom jd. 21 j. Chrislianus Francis- cus van den Berg jm. 25 j. en Maria Klazina van Seggelen jd. 24 j. BENTHUIZEN. Bij de politie zijn voor den eigenaar inlichtingen te bekomen omtrent de onder staande gevonden voorwerpen: Een rijwiel- bel astingmerk, eon koperen gewicht en een sleutel. In deze gemeente is als leider van de 10-jarige volkstelling benoemd de heer M. H. v. d. Vreede en tot teller de heer J. Tim merman. o HAZERSWOUDE. Burgerlijke Stand. Geboren: Gijsbertus, Z. van C. den Hertog en W. A. Blom Saartje. D. van L. J. Zandstra en P. van Vliet Geertrui, D. van L. Hassefras en N. Vente. Ondertrouwd: J. J. Vogelaar 23 j. en J. L. van den Akker A. Erkelons 34 j. en G. W. Niesten 20 j N. van Kranenburg 21 j. en G -H Kersbergen 21 j. Gehuwd: P. J Roga.iTds 28 j. en G. M. van Klaveren 21 j. J. A. Vollebregt 22 j. en M F. Zwetsloot 23 j. P. de Gelder 51 j. en A. de Wolf 53 j. Tot plaatselijk leider van den Bijzon- deTen Vrijwil ligen Landstorm is in de plaaits van den heer J. Dekker aangesteld de heer G. Weijenberg. NIEUWKOOP. Voorstellen van Ged. Staten inzake de Polderkade. De waterkeering vanuit het Woerdensch Verlaat alhier tot Vrouwenakker, mede in verband met de doorbraak in de kade van de Gecombineerde Noordschebuurten en .Voordijksche Polders in Nov. 1928, heeft reeds veel van zie doen spreken. In verband daarmee stellen Ged, Staten thans voor bij de Prov. Staten voor hen te willen machtigen aan de Gecombineerde Noordsche buurter en Voordijksche polders een rentegevend voorschot te verstrekken tot het bedrag van de kosten van verbete- ringswerken aan de kade van den polder, onder voorwaarde: lo. dat de Gecombineerde Noordschebuur- ter en Voordijksche polders aan de Provin cie over het ter leen verstrekte voorschot eenzelfde rente betalen, als door de Provin cie zelve van de hiertoe door haar op te Demen gelden verschuldigd zal zijn; 2o. dat het voorschot aan de Provincie wordt terugbetaald in vijftien gelijke jaar- lijksche termijnen, waarvan de eerste ver schijnt op 31 December 1931. Zij geven nog in overweging, haar besluit van 10 December 1929 no. XXI, in dier voege te wijzigen, dat: 1. bij de bepaling van het bedrag van het voorschot ook rekening gehouden wordt met de door den polder verschuldigde rent'1 wegens voorloopige opgenomen gelden ter bestrijding van de kosten van dichting e.a.; 2o. dat de eerste termijn van terugbeta ling verschijnt op 31 December 1931. RECLAME. 2433 WOUBRUGGE. Autobotsing. Doordat de bestuurder van een personen- aan het verkeer van rechts geen voorrang gaf. kwam hij op het kruispunt Kerkbuurt Kerkweg alhier in botsing met een vracht auto, bestuurd door den graanhandelaar B. alhier. De personenwagen moest hel onderspit delven en bekwam belangrijke schade, per soonlijke ongevallen hadden evenwel niet plaats. Loop der bevolking. Gevestigd uit Duitschland: J. Glebochi; uit Mijdrecht A. Vriezema. Vertrokken: C. Verkade naar Delft; T. van der Bijl naar Naaldwijk; A. van Hars- Kamp naar Alphen: M. Zaalberg naar Lei den; W. A. Kroes naar Ter Aar; PI. J. An- holst naar Sene); H. van der Werf naar Kampen; G. Vergeer en gezin naar Ter Aar;; A. G. Rijkelijkhuizen en gezin naar Leiden; L. Smit en gezin naar Bodegraven; T. Kruise naar Stompwijk; W. J. Krimp en gezin naar Wilnis. RECLAME. ZEVENHOVEN. Burgerlijke Stand. Gehuwd: J. W. de Groot en E. T. Mou nts. Ondertrouwd: Bernardus Cornelis de Groot 34 j. en Maria Gerlruda Frederiks, 21 j., te Nieuwveen. Cornelis Wilhelmus Koeleman. 26 j. en Johanna Emerentia Vink te Noorden, 25 j. Geboren: Johanna: D. van A. de Boer en J. M. Poorte. Wouterus Johannes, z. van A. Pieterse en C. J. v. d. Zwet. WADDINXVEEN. Groene Kruis. In de gehouden ledenvergadering van de afd. van het Groene Kruis werden de beide aftredende bestuursleden G. J. Spruyt en H. D. van de Weerd met algemeene stem men herkozen. De begrooting voor 1931 be draagt in ontvangst en uitgaaf f. 1719.25 De vereeniging telt 1096 leden. Aan inkomsten uit contributiën wordt geschat een bedrag van f. 1399.25 te ontvangen. Raadsagenda. De raad dezer gemeente vergadert op 6 November a.s. In deze vergadering komen o.m. de navolgende voorstellen aan de orde: Naamsverandering van het Jaagpad van Gouda naar Waddinxveen en Boskoop. Nu l dit een breede verkeersweg wordt, stellen I B en W. voor dezen nieuwen weg te noe men: Goudschen Rijweg. Tevens wordt voorgesteld Akkeroord (een gedeelte van de gemeente Moordrecht) door het Waddinxveensche bedrijf van electrici- teit te voorzienen aan Gouda concessie te verleenen eenige perceel en aan den Bloe- mendaalschen weg van gas te voorzien. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes: z. v. J. Sluijs en H. M. Koolmees. Trijntje, d. v. B. Breedijk en A. Boslooper. Cornelia, d. v. A. West- dijk en K. Noordhoek. Overleden: A. M. Verzijden, 51 jaar, echl- genoote van A. van der Krans, Chr. van der Stelt, 8 jaar. Gehuwd: C Kerver en M. J. Rupke. J. van Noort en F. van Zwieten. Gevonden: een belastingplaatje en een reflector van een rijwiellamp. Inlichtingen i ter secretarie. ZWAMMERDAM. Loop der bevolking. Gevestigd: Uit Bodegraven, Franciscus D. Pijnacker en gezin, houtzager, B. 108a Uit Hazerswoude, Maria E. Pannebakker, C. 49 Uit Amsterdam, Johanna Namink, on derwijzeres, A. 25 Uit Voorhout, Nicolaas C. Voordouw, B. 55a Uit Boskoop, Hen drik je A de Jong B. 44 Uit Vinkeveen en Waverveen, Berdina C. van der Griend, huishoudster, C. 102 Uit Bochum-Hordel (Duitschland), Hedwig M. Knbb, C. 49Uit Rotterdam, Anna G. Hartog, C. 49 Uit Rotterdam, Hendrika G. van der Sloot, reli- gieuse, C. 49 Uit Bodegraven, Teun is Verheul en gezin, timmerman, C. 113a Uit Bodegraven, Arie- G. Boelen en gezin, los werkman, C. 108 Uit Noordwijk, Em ma A. Straver, B. 100 Urt Rotterdam, Nicolaas J. van Leeuwen, en gezin, brood bezorger, C. 110 Uit Leiden, Maria Piket, wed. Paulus de Bruin en gezin, C 3 Uit Alphen a d. Rijn. Johannes van der Oest, boomkweekersknecht, D. 54. Vertrokken: Naar Bodegraven. Wilhelmus A. Bontje, slagersknecht, B. 52 Naar Voorburg, Agrippinastr. 21, Willem Jan Bouthoorn en gezin, C. 127 Naar Haar lem, KI. Houtstraat 55, Maria A. Simons, C. 49 Naar Hazerswoude, Johannes Mer- kus, boerenknecht. B. 10 Naar Bodegra ven, Meijer 127, Hendrika G. van der Hoven B. 41 a Naar Noordwijk, Hoofdstraat 77, Dirk Zwaneveld, winkelbediende, A. 126 Naar Baambrugge. Rijksstraatweg, Jan Hoo- gendoorn. boerenarbeider. B. 87 Naar Beek urn (Duilschlamd). Sophie Schnitker, C. 49 Naar Gouda. Kleiweg 37. Arina C. Hoogerbrugge. dienstbode. D. 12 Naar Reeuwijk. Oud-Reeuwijk, Gerardus. C. Ver leun, landarbeider, D. 40 Naar Reeuwijk, Zwarte-weg, Jacob van Os, veehandelaar. C. 68 b Naar 's-Gravenhage. Polgieterstr. 5, Eliza Schrijver en gezin, boterbez., C. 111. De jubileum-collecte voor de Vrije Uni versiteit, in de Geref. Kerk alhieT gehouden, heeft opgebracht de som van f. 57,25. Bij de tweede houlwerf der firma Hoo- gendijk geraakle het 8-jarig zoontje van den timmerman v. G. alhier te water. Gelukkig werd dit door personeel van genoemde firma opgemerkt, waardoor het ventje nog tijdig uit het natte element kon worden bevrijd. HIER WAS EEN MAN NOODIG. Het, Vereemigd Rotterdamsch-Hofstad- j Tooneel, directeur Cor van der Lugt Mel- sert geeft Zondag a.s. 9 November id don Schouwburg een populaire voorstelling tegen zeer verminderde prijzen. Opgevoerd wordt: „Kier was een man noodig", het amusante Fransche blijspel van Félix Gandéra. De hoofdrollen worden vervuld dooi- Fie Oarelsen, Louis Gimberg, Diok van Veen e.a. De regie is van Hermann Schwab. STATISTIEK OVER OCTOBER. Uitgesproken: Noord-Holland (excl. Amsterdam, 30, Amsterdam 43. Zuid-Holland (excl. den Haag en Rotterdam! 35, den Haag 34. Rot terdam 32. Utrecht 13, Gelderland 2G, jNoord-Brahant 24, Limburg IR. Zeeland 3. Friesland 15. Groningen 9/ Drenthi 3. Overijssel 13 Tolaal over October 296 (aillissementen Totaal vanaf 1 Januari 2596 faillissementen. Totaal zelfde tijdvak vorig jaar 2325 faillissementen. I HAAR GEZICHT EN HALS WAREN AFSCHUWELIJK MAGER. Zij bad nagenoeg alle hoop opgegeven. Dit is goed nieuws voor U, wanneer Uw uiterlijk en gezondheid vervallen zijn, door dal U te mager bent. U hebt, altijd wel ge weien, dat levertraan bijzonder goed voor U zou zijn, en nu is er dan ook een middel, waarmee U dezelfde resultaten kunt be reiken zonder dien afscbuwelijken visch- aebtigen smaak en reuk. Leest U eens wat Mevrouw F. W. te L. schrijft. Kunt U een beter resultaat ver langen? Dii is haar brief: „Door het gebruik van Mc. Coy's lever traan Extract Tabletten gedurende één maand, ben ik 5'Ji pond aangekomen. Iedereen, die mij kent, heeft den vooruit gang van mijn gezondheid opgemerkt en ook, dat mijn gezicht en hals, die heel mager waren, voller geworden zijn. Ik ben buiten gewoon dankbaar over dit resultaat, want ik had nagenoeg alle hoop opgegeven ooit dikker tc zullen worden. Ook mijn dokter heeft den vooruitgang opgemerkt, dien ik aan Uw tabletten te danken heb. Ik zal ze dan ook zeker al mijn vrienden en kennissen aanbevelen." F. W. Sukkelt niet langer, maar koopt nog heden een doos Mac, Coy's Tabletten. U loopt geen enkel risico, Mac. Coy's Levertraan Extract Tabletten zijn verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten h Fl. 1.95 per doos. Eischt Mac Coy's Tabletten de origineele en eenig echte. Weigert namaak. Indien niet direct verkrijgbaar wendt U dan tot N.V Rowntree Handels Maatschappij, Keizersgracht 124. Amsterdam-C. 2421 VOOR DONDERDAG 6 NOVEMBER. Hilversum (298 M.) AVRO-uitz. 8.00— 9.45: Gramofoon. 10.00: Morgenwijding. 10.3012.00: Concert door 't AVRO- kwintet. 12.00—2.00: Concert door 't or kest van Cinema Roval te A'dam. 2.00- 3.00: Lezing over Egypte. 3 00: Naai cursus. 4.004.30: Lezing. 4.30— 5.30 Ziekenuurtje o. 1 van Ant. van Dijk. 5.307.00: Concert door 't orkest van Tuschinsky te A'dam. 7.007.30: En- gelsche les. 7.30:8.00: Lezing over het ontstaan van een film 8.00: Gramofoon. 8.15: Aansl. v. d. Stadsschouwburg te Am sterdam. Caeciliaconcert door 't Concertge bouw-orkest o. 1. v. Pierre Monteux. Jo Vincent, sopraan. 10.00: Persber. 10.1511.00: Populair concert door 't om roeporkest o. 1. v. N. Treep 1100 12.00: Gramofoon. Hnizen (1875 M.) NCRV en KRO-uitz. - 8,009.15: Gramofoon. -10.0010.30: NCRV. Zang door dameskoor. 10.30: Korte ziekendienst o. 1. v. Ds. W. E. van Duin. 11.3012.00: Godsdienstig half uurtje KRO. 12.151.45: Concert door het KRO-Trio. 1.452.00: Gramofoon. - 2.002.45: Gramofoon. 2.453.45: Handwerkles. 3.454.00: Gramofoon. 4.005.00: Ziekenuurlje o. 1. v. Ds. D. de Wit 5.006.00: Solistenconcert (sopraan, fluit, piano). 6.30: Kniples. 6.45 7.15: Maleische les. 8.00: Concert door de Arnhemsche orkestvereeniging o. 1. van M. Spanjaard, Di Moorlag, zang, A. Schmul- ler, viool. 9.00: Lezing over het Genees kundige schooltoezicht. 9.30: Vervolg concert. 10.20: Nieuwsber. 10.30 11.30: Gramofoon. Daventry (1554.4 M.) 10.35: Morgenwij ding. 11.05: Lezing. 12 20: Orgelspel door R. Foort. 1.20: Concert G. Newton (sopraan), Kwintet. 2.20: Berichten. 2.30: Uitz. voor scholen. 4.50: Orkest concert. 5.35: Kinderuurtje. 6.20: Le zing. 6.35: Nieuwsber. 6.50: Berich- i ten. 7.00: Pianospel door Laffitte. 7.15: Lezing. 7.35- Lezing. 8.05: Lie deren te zingen door F Gordon (bas-bari ton). 8.20: Orkestconcert. 9.20: Be richten. 9.35: Berichten 9.40- Lezing. 10.00: Dansmuziek. Variéténummer. 11.2012.20: Dansmuziek. 12.20: Tele visie. Parijs „Radio Paris" (1725 M.) 12.50 2.20: Gramofoonpl. 4 .05:Dansmuziek. - 4 35: Kinderuurtje. 6.50: Gramofoonpl. - 8 20: Tooneeluitz. 9.05: Cello-recital en zang. Viool. 9.50: Zang, cello-recitaJ en kwartet. Langenfcerg (473 M.) 6.207.20: Gramo- foonplaten. 9.3510.35: Gramofoonpl. 1130: Gramofoonpl. 12.251 50: Or- kestconcerl. 4.505.50: Concert, bas en piano. 7.20: Orkestconcert. Daarna tot 11.20: Dansmuziek. Ka1undborg', 1153 M. 11.201.20: Or kestconcert. 2.204.20; Orkestconcert. 4.20—5.00, Kinderuurtje. 7.209.20: Orkestconcert m. m. v. solist. 9.40 11.20: Dansmuziek. Brussel, 508,5 M. 5.20: Trio-concert 6.50: G-mmoloonpi. 8.35Trio -concrrl. 9.05 i Concert, georga-ni seerd door ue RESEF. Zeesen, 1635 M 5.056.20: Lezingen 6.206.50: Gramofoonpl. 9.2011.20: Lezingen. - 11.2012.15: Gramofoonpl. 12.15—12.20 Berichten. 1.202.20 Gra mofoonpl. - -2.20—3.50 Lezingen. - 3.50 4.5C Concert. - 4.50-7 20: Lezingen. 7.20. Fidelio'*. Opera van L. v. Beet hoven. 10.20: Berichten. Daarna: Or kestconcert. 2—3 Rubberhakken Zool platen. Tips Vraagt het Uw schoenmaker

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 10