BINNENLAND. BUITENLAND. TELEGRAMMEN. LAATSTE BERICHTEN. STADSNIEUWS. BINNENLAND. FAILLISSEMENTEN. MARKTBERICHTEN. OVERZICHT KAASMARKTEN. WEERBERICHT. Barometerstand. gistermiddag 3 uur. Het dikke pijltje geeft den stand aan van helenraiddag 3 uur. Gistermiddag 3 uur: 764. 'Hedenmiddag 3 uur: 760. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarneming iD den morgen van 20 Oct., medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorol. Inst. te De Bilt. Hoogste stand 766.5 te Stockholm. Laag ste stand 740.1 te Torshaven en Storno way. Verwachting tot den avond van 21 Octo ber: Meest matige, Zuidel. tot Zuid-Weste lijke wind. Zwaar bewolkt tot betrokken met tijdelijke opklaring, waarschijnlijk eenige regen. Weinig verandering in tem peratuur. LUCHTTEMPERATUUR. 9 uur voorm.: 11 gr. C. (52 gr. F.). 12 uur 's midd 12 gr. C. (54 gr. F.). 3 uur nam.: 12 gr. C (54 gr. F.). HOOGWATERTIJDEN TE KATWIJK a. Z. Voor Dinsdag. Hoogste stand des voorm. te 1 u. 49 min. (Hoogste stand des nam. te 2 u. 9 min. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. 'Maandag: 5.30 n.m. tot 6.06 v.m. POSTCHEQUE- EN GIRODIENST Gestage groei. Aan het verslag over 1929 van den Direc teur van den Postcheque- en Girodienst, uitgebracht aan den Minister van Water staat, blijkt dat sedert de heropening van dien dienst de uitbreiding telken jare is kunnen worden vastgesteld en ook in het afgeloopen jaar in belangrijke mate is voor gegaan. Niet alleen het aantal postrekenin gen maar het gebruik van de rekeningen en de geldelijke omzet namen weder toe. Het aantal postrekeningen, bij den aan vang van 1929, 139282 bedragepde, ver meerderde in dat jaar met 15438 nieuwe rekeningen; opgeheven werden 3423 reke ningen, zoodat er op 31 December 151.297 of 12.015 meer loopende waren dan bij den aanvang van dat jaar. Gemiddeld bedroeg de vermeerdering van het aantal rekeningen per maand 1287 tegen 1141 in 1928. Van de genoemde 151297 rekeninghou ders waren er 150165 in Nederland-, 259 in Oost-Indië, 259 in West-Indië en de overi gen in het buitenland. Het aantal boekingen op de postrekenin gen steeg in vergelijking met 1928 met 16,3 procent. De geldelijke omzet bedroeg in '1928 f. 10.072.342.596 en in 1929 f. 11.109.842.722 dus 10.3 pCt. meer. Behalve uit deze cijfers blijkt de toene mende beteekenis van dezen dienst, ook uit de gemiddelden per rekening. DE ALGEMEENE TOESTAND. Een gunstig-werkend gebenren. De regeering Brüning in Duitschland is voorloopiggered. Blijkbaar is de bezin ning voldoende teruggekeerd Tot 3 December is de Rijksdag thans op recès. Dan zal de strijd opnieuw een aan vang nemen, doch men mag hopen, dat de realiteit inmiddels zich verder baan zal hebben gebroken. In het buitenland zal de loop van zaken in Duitschland niet nalaten een gunstigen indruk te maken en weer eenig vertrouwen teruggeven, ook al wordt in Frankrijk reeds gewaarschuwd tegen een te groot optimisme. o DUITSCHLAND. communisten en landvolkpartij stemden tegen, één stem was van onwaarde. Op voorstel van de communisten, krach tig gesteund door de Duitsch-nationalen en nationaal-socialisten werd, toen de agenda van den Duitschen Rijk'sdag was afgehan deld, met driehonderd tegen tweehonderd vijf en twintig stemmen besloten om vijf minuten na middernacht een zitting te houden ter afhandeling der derde Lezing van het amnestievoorstel. (Volgens het reglement mocht dit niet in dezelfde zitting worden behandeld.) -In deze nachtzitting werd het amnestie- voorstel met 395 tegen 147 stemmen en een onthouding, dus met de vereischte 2/3 meer derheid aangenomen. De Rijksdag werd hierop tot 3 December verdaagd. o FRANKRIJK. Redevoeringen van Taidien. Minister president Tardieu heeft gasteren in zijn kieskring, Belfort, niet minder dan 3 redevoeringen gehouden. Tardieu heeft het eerst het woord gevoerd te Giromagny op een bijeenkomst van oud strijders. Da tegenwoordige ontwikkeling, verklaarde de premier hier, moet men met aandacht volgen. Men behoeft zich evenwel niet on gerust te toonen. De gebeurtenissen in de hultenlandsche politiek hebben Frankrijk zon der eigen toedoen in de verdere ontwikke ling van z'n vredespolitiek gehinderd. Helaas heeft Frankrijk bij de organisatie van den vrede, welke de veiligheid en de ontwa pening tot resultaat moest hebben, niet steeds de verwachte hulp gevonden- Hierom vormt het zich uit eigen middelen de ga ranties. Tardieu vervolgde dat hij binnen kort voor Kamer en Senaat de gelegenheid zal hebben te verklaren dat Frankrijk in dit opzicht meer heeft gedaan dan eenig ander land. Wel is waar zijn de tijden moeilijk, doch Frankrijk heeft moeilijker tij den gekend en ziet met vertrouwen de toe komst tegemoet. Te Dalle sprak de premier over econo mische aangelegenheden. Tardieu wees er hier op, dat het gelukt is de verwoeste gebieden weer op te bou wen en de financien weer in orde te brengen. Alleen in het laatste jaar heeft Frankrijk de belastingen met 51/» milliard francs ver minderd en 15 milliard aan schulden afge schreven. De financieele positie is geheel in orde. De bankbiljettencorculatie wordt door 50 milliard aan goud gedekt. De spaarbankinlagen zjjn van 15 milliard in hot jaar 1926 gestegen tot 32 milliard in het jaar 1929. De export is niet in ge lijke mate als in de andere landen gedaald, terwijl het aantal werkloozen in de maand Ju <i slechts 1000 bedroeg. In zijn derde rede, welke de premier voor de arbeiders te Beaucourt hield, lieert de minister-president er aan herinnerd, dat het reeds de regeering Clemenceau is geweest, die den 8 urigen arbeidsdag heeft gegeven. terwijl de huidige regeering thans ook de SPciale verzekeringen heeft gegeven. o ENGELAND. Nieuwe actie in ïndië. Vijftien Indische vorsten en afgevaardig den ter Ronde Tafel-conferentie zijn reeds te Londen aangekomen. Minister Wedgwood Benn en eenige hooge ambtenaren van zijn departement waren ter begroeting aan wezig. In Ïndië begint de actie juist, weer in versterkte mate. Nelhru kondigde aan: „De organisaties van het Congres in de Ver een igde provincies zullen eerlang een cam pagne ont/kelenen voor niet-betaling van grondbelasting, huren en inkomstenbelas ting. Ze zullen bovendien bestuursinstel lingen vormen en te werk stellen, welke gelijksoortig zijn als die van de huidige regeering." Nehru heeft een beroep op medewerking van de burgerlijke organismen gedaan. In allerijl zijn politieversterkingen gezon den naar het Na'sik-district, waar ernstige onlusten zijn uitgebroken, daar de bevol king de geldende boschwelten schendt. In verscheidene dorpen hadden ongere geldheden plaats. Nadere bijzonderheden zijn niet bekend. Thans staat evenwel reeds vast, dat twee politiebeambten zijn vermoord. x Vele anderen werden met handen en voe ten aan boomen gebonden en afgeranseld. o VEREENIGDE STATEN. Tegen de werkeloosheid. President Hoover is doordrongen van de urgentie van het nemen van maatregelen om de werkloosheid te bestrijden. Hij heeft een commissie benoemd waarin ministers en ook de chef van de Federal Reserve Board zitting hebben, welke commissie middelen zal moeten beramen om de werkloozen door den winter heen te helpen. Behalve de 150.000 dollar, die de finan cieele leiders van New York besloten hebben wekelijks voor dit doel beschikbaar te stel len, heeft de stad New York zelf voor de eerste maal in haar geschiedenis een be drag van een millioen dollar werkloozen- ondersteuning uitgetrokken. RUSLAND. Een droevige balans. Volgens officieele berichten uit Moskou, heeft de Gepeoe in de maand September en in de eerste helft van October ruim 3000 vervolgingen aanhangig gemaakt tegen Rus sische staatsburgers, die beschuldigd werden van contra-revolutionaire neigingen en spe culatie met levensmiddelen. Van deze be klaagden zijn er 2000 naar Siberië verban nen, terwijl er 736 tot gevangenisstraffen en 64 ter dood veroordeeld werden. Opnieuw zouden 70 personen zijn ge arresteerd 1 FINLAND. De Lappa-beweging. De leiders der Lappo-beweging hebben al degenen, die aan de ontvoering van commu nisten en aan andere gewelddadigheden Ln het belang der beweging hebben deelgeno men, uitgenoodigd heden te Helsingfois bij een te komen en zidh ter beschikking van de autoriteiten te stellen. Hierdoor hoopt men blijkbaar de dreigende arrestatie van eenige leiders der beweging te voorkomen. De Fin9che regeering heeft den leider der Lappobeweging Kosola den eisch doen stellen, dat hij zich binnen 24 uur bij de autoriteiten zal aanmelden. Verschijnt hij r.iet vrijwillig, dan zal er een bevel tot in hechtenisneming tegen hem worden uitge- vaairdigd. o CHINA. Russen vermoord. - De burgeroorlog uit? Naar uit Moskou wordt gemeld, is op het Volkscommissariaat van Buitenlandsche aZ- ken der Sovjet-Unie een telegram ontvangen van den leider van den Chineeschen Ooster spoorweg, waarin wordt medegedeeld, dat den 12en October twee sovjet-Russische ambtenaren van den Spoorweg, Sakakit en Bogolebow zijn vermoord, terwijl twee andere ambtenaren door Witte Gardisten gearresteerd zijn. Door de Sovjet-regeering zullen stappen worden gedaan, opdat de ambtenaren niet verder bloot zullen staan aan politieke ier- reur. Het Volkscommissariaat van Bui tenlandsche Zaken heefl den Sovjet Consul- Generaal te Charbin opdracht gegeven direct een onderzoek naar het gebeurde in te stellen. De Chineesche nationalistische partij heeft een proclamatie tot de bevolking gericht, waarin gezegd wordt, dat de burgeroorlog thans ten einde is. De taak der regeering is nu vijf groote vraagstukken tot oplossing te brengen, nl. de opheffing der ongelijke verdragen met de groote mogendheden, de bestrijding van het communisme, de schepping van een nor maal belastingstelsel, de inrichting van een nieuw bestuursstelsel en tenslotte de bevor dering van het nationale economische leven. Of de rust nu echter blijvend zal zijn DE VREDESVERDRAGEN. PARIJS, 20 Oct. (Ned. Tel. Ag.) Gustave Hervé, jegens wiens voorstellen de Fransche vereeniging van oud-strijders een afwijzen de houding heelt aangenomen, verktaart naar aanleiding hiervan nogmaals, dat hi) meer dan ooit overtuigd is van de noodza kelijkheid eener Fransch-Duitsche verzoe ning. Daarom richt hij thans de vraag tot Stahlhelm, wat deze denkt van een op rechte Fransch-Duitsche verzoening, op den grondslag der door hem gedane voorstellen FRANSCHE VERKIEZING. PARIJS, 20 Oct. (Ned. Tel. Ag.) Bij aan vullende verkiezingen voor het parlement, is in een der districten van Bretagne een oor- lcgsbünde gekozen, die tot een der links burgerlijke partijen behoort. Zijn leuze was: Voor den huidigen minister-president stem men staat gelijk met vóór den oorlog stemmen. NEHRU WEER GEARRESTEERD ALLAHABAD, 19 Oct. (Reuter). Jawa- harlal Nehru is opnieuw gearresteerd in ver band met een rede door hem gehouden tot de Nationalistische vrijwilligers. DE OPSTAND IN BRAZILIË. NEW-YORK, 20 Oct. (Ned. Tel. Ag.) Uit Porto Alegro wordt gemeld dat de rebellen leider Campos Amaral, de hoofdstad der staat Espirito Santo Victoria heelt bezet. Espirito Santo is hierdoor in zooverre in handen der opstandelingen, dat elke invloed der federale regeering is uitgeschakeld. Ook de verbinding tusschen de regeering en de trouw gebleven staat Bahis is thans verbroken. NEW-YORK, 20 October (Reuter). Uit Rio Janeiro wordt gemeld, dat volgens een regeerings-bulletin de federale troepen aan de opstandelingen een verpletterenden ne derlaag hebben toegebracht nabij Cambu- quira in den staat Minaes Geraes. Naar men zegt zijn de verliezen der opstandelingen zwaar. NOODLOTTIGE BRAND. NEW-YORK, 20 Oct. (Reuter). Uit Kanton wordt gemeld, dat vele personen levend ver brand zijn bij een brand welke de wijk van Wucher heeft geteisterd waar zich decafé's en restaurants bevinden. Er worden veertig personen vermist, die verbrand zijn of ver dronken doordat er brand uitbrak op een drijvend restaurant dat aan den oever lag gemeerd. Het vuur sloeg mei groote snelheid over naar andere aanlegplaatsen en een dertigtal inlandersvaartuigen werden ver woest, Een honderdtal personen sprongen te' water en wisten zwemmende den oever te bereiken, waar zij op het droge werden ge haald. ACADEMISCHE EXAMENS. Geslaagd voor het economisch candidaats- examen Indologie de heer H. J .de Boes (Den Haag); voor het candidaais-exatnen reohtsgeleerdheid de heeren R. H. Pos (Pa ramaribo), L. J. Weiter (Weltevreden), S. Lopes Cardoso (Leeuwarden) en de dames L. C. Bakker (Schevereingen) en. A. G. H. v. Ravesteijn (Rijswijk). o Prof. dr. W. J. de Haas alhier, prof, dr. P. Zeeman te Amsterdam en prof. dr. H. A. Kramers te Utrecht nemen deel aan het Solvay-congres, dat deze week te Brus sel wordt gehouden. o DE OVERVAL OP CURAQAO. Een gratieverzoek voor kapitein Borren. Op de griffie van het Hoog Militair Ge rechtshof is heden ingediend een gratiever zoek, waarin aan H. M. de Koningin gratie wordt verzocht voor kapitein Borren. Eersle ondergeteekende van het verzoek is de oud-majoor intendant-titulair G. H. O. W. van der Vogeh 1 o— NA DE SCHOOLKWESTIE 1 TE LEMMEiR. De geschorste Christelijke onderwijzer naar Amsterdam? Naar wjj vernemen zal zeer waarschijnlijk de te Lemmer geschorste Christelijke onder wijzer F. Schurer tot tijdelijk onderwijzer worden benoemd aan een der openbare lagere scholen in de hoofdstad. o VERDRONKEN. Toen gistermorgen schipper G. van der Linde van het motorschip „Nieuwe Zorg" uit Zierikzee, liggende in de haven te Brui- nisse, zijn kneclht, den 21-jarigen C. van Beveren uit Zierikzee, ging roepen, kreeg hij geen gehoor. Bij onderzoek bleek de kneclht overboord gevallen en verdronken te zijn. Vermoed wordt dat de jongeman zich' omstreeks 3 uur naar boven heeft begeven, gestruikeld en toen overboord gevallen is. Men zie voor Nagekomen Berichten, Ge meenteraad van Leiden en Benr(overzicht, pagina 3 van het 2e Blad. In de week van 1318 October zijn in 'Nederland uitgesproken 70 faillissementen^ LEIDEN, 18 Oct. Aangevoerd 1810 eieren. Kippeneieren f. 9.109.60.Kuiken eieren f. 6.457. Eendeneieren f. 5.706.40 per stuk. Handel vlug. BOSKOOP, 18 Oct. Rozen: Ophelia 36— 53 ct. Golden Ophelia 40—51. Marcel Rouyer 5062* Hadley 841.16. Claudius Pernet 901.48. Columbia 50—72. Butter fly 5581. Mac Keiler 5066. Wilh. Kor- des 3045. Mad. Jules Bouché 6070. Rosa- landia 4150. v. Rossem 55. Keizerin Aug. Victoria 4251. Else Poulsen 4054. Pier- son 3040. Talisman 2530. Florex 50 69. Germania 49. Kilham 2530. Briarcliff 2038. Diversen: Dahlia's grootbloemig 12 23. Chrysanten, grootbloemig 1.802 30. id. tros 2225. Eikenblad 26—35. Anjers 1315. Physalis Franchetti 3655. ROTTERDAM, 20 Oct. Veemarkt. Aange voerd 397 vette runderen, 210 vette kalve-. ren, 619 schapen of lammeren, 1213 var kens. Koeien 521/*55, 4649, 3639, kal-» veren SS-^O, 7580, 6570, schapen 3440, lammeren 2731, zuiglammeren 21—25, varkens 29, 28lh, 28. VEUR, 18 Oct. Aangevoerd 6668 kippen eieren f. 8—10 p. 100 stuks. 118 eenden eieren f. 7.25—8.10. 231 kippen L 0.801.70 per stuk. 11 eenden f. 0.90—1.40. 15 duiven f. 0.23—0.33. 40 konijnen f. 0.352.75. VEUR, 18 Oct. Kropsla le soort f. 1.50— 3 id. 2e soort f. 0.50—1. Peen f. 6.50—10.30. Bloemkool, le soort f. 911. 2e soort f. 4 7. Tomaten mid. f. 911.50. gr. ronden f 1013.50. 2e soort f. 6.508.90. 3e soort f. 3—5.40. Andijvie per 100 f. 0.30—0.80. Spinazie f. 0.40—0.86. Postelein f. 5.50—10. Snijboonen f. 0.3037. Spercieboonen f. 1'8 31. Radijs f. 1—1.50. HET CONFLICT IN D£ TYPOGRAFIE. Woensdag een conferentie met den rijksbemiddelaar. De Rijksbemiddelaar mr. S. de Vries Czn. heeft de partijen, welke betrokken zjjn bijl het dreigend conflict in het typografenbedrijf, opgeroepen voor een conferentie op a.s. Woensdag in het Stadhuis te Amsterdam en wel de werkgevers om tien uur des ochtends en de werknemers om 11 uur. o DE HEER VAN TYEN TE PRAAG GEARRIVEERD. De heer Van Tijen, die zooals men weet met zijn Pander-sportvliegtuig een zaken reis naar ïndië onderneemt, is Zaterdag te 11.48 uur uit Dresden vertrokken en te 14 25 uur te Praag geland. De heer Van Tijen had op dit traject te kampen met slecht vliegweer en zware be wolking, waardoor hij gedwongen was laag te vliegen. Gisteren zou hij te Praag blijven. o MILITARIA. Bij K. B, is met ingang van 1 November a.3 de luit. kol. W. J. D. Havelaar, com mandant van het 2e reg. veldart. eervol ontheven uit zqn tegenwoordig commando en ingedeeld.bjj den staf van het wapen der art. Benoemd en aangesteld tot generaal-ma- joor, commandant van de 3e div. de kol, P. Donk van het wapen der inf. thans be last met het bevel over de derde divisie; bij het dienstvak der mil. intendance tot Init.-kol.-intendant de majoor-intendant A, Numans intendant bij de 4e div.; bij het wapen der inf. tot luit-generaal de generaal- majoor F. J. Munnekrede van het wapen, lid van het ..Hoog Militair Gerechtshof; tot com mandant van het 15e reg. inf. de luit.-kol. H. J. A. Hagdorn, commandant van het 2e reg. inf. onder eervolle ontheffing uit zijn tegenwoordig commando; tot luit.-kol. bij den staf der 5e inf. brigade de majoor J. T. van Beveren van dien staf; tot luit.-kol. commandant resp. van het 18e, 2e en 3e reg. inf. de majoor H. A. Ephraim, F. H. Jochem van Nootdorp en J. J. Quadekker. onderscheidend van het 21e, 20e en5e reg. inf. Bij het wapen der art. tot kolonel com mandant van de 3e art. brigade de luit.-kol. A. M. Geesink van den staf der art. Toe gevoegd aan den inspecteur van het wapen tot commandant van het corps luchtdoel- art. de luit.-kol. J. C. Tinbergen, van den staf der art.; tot commandant van het 2e reg. veldart. de luit.-kol. J. H. Carstens van dat corps, tot luit.-kol. commandant van het 3e reg. veldart. de majoor jhr. K. F. Quarles van Ufford van het 7e reg. veldart. Bij het dienstvak der mil. administratie tot luic.-kol. de majoor J. J. MacKonzie, controleur der mil. administratie; tot con troleur der mil. administratie de majoors H Eggink en G. J. K. Sneep, beiden van het dienstvak. B\i het reserve-personeel der landmacht, bjj het wapen der inf. tot res. luit.-kol. de res. majoors J. G. G. Bruseker, P. A. J. van Tienhoven, J. F. van Mansvelt, P. Volbeda en F. H. Prager resp. van het 3e, 15e, 13e, en 15e reg. inf. en het reg. Jagers. De regeering Brüning eerst gered. Zaterdag is in den Rijksdag het debab over de regeeringsverklaring voortgezet, waarbij het af en toe weer tot rumoerige tooneelen tusschen socialisten en commu nisten kwam, zoodat één afgevaardigde uitgesloten werd. De bekende afgevaardigde von Olden- burg-Janischau. besprak het vonnis van het rijksgerechtshof in het proces van de Ulmer-offieieren en oefende vooral critiek op het feit, dat rae-n officieren had wil len bewegen hun kameraden te verraden. Als de officieren in hun vertwijfeling onderling hun meeningen kenbaar he'bbcn gemaakt, behoeft dit nog niet voor het rijksgerechtshof te worden gebracht. Daarop nam dr. Brüning het woord, die verklaarde, dat de regeering aanvankelijk niet voornemens was geweest in het debat in te grijpen, doch hij wilde den heer von Oldenburg antwoorden, omdat deze een verschil van opvatting tusschen den rijks president en den rijksweerminister heeft willen vaststellen Hij moest daartegen opmerken, dat de rijksweerminister het volle vertrouwen van den rijkspresident bezit. De regeering streeft er naar den goeden geest bij de rijksweer te versterken en wil niet, dat de goede eigenschappen van het oude leger, de tucht en de gehoorzaam heid verloren gaan. De rede van den rijkskanselier ma-akte een diepen indruk en het duurde geruim en tijd, voordat de daardoor veroorzaakte beweging eenigszins geluwd was, zoodat president Loebe de zitting enkele minuten onderbrak. De afgevaardigde Bausch verklaarde, dat zijn partij, de christelijke volkspartij, ver trouwen in deze. regeering stelt, omdat deze 'niet vreest, impopulair te zijn. Voor de economische partij verklaarde de afgevaardigde Drebitz, dat zijn partij, ondanks haar ernstige bezwaren, het ovqt- bruggingscrediet zal goedkeuren, wat ech ter geen motie van vertrouwen voor de rendering beteekent. Vervolgens werden nog persoonlijke op merkingen gemaakt. Daarna begonnen de stemmingen. Een motie der communisten, om de stemmingen uit te stellen totdat de communisten, die zich in hechtenis bevinden, aanwezig zullen zijn, werd verworpen. Hei besluit van het seniorenconvent tot- verlaging van de verblijfkosten en presen tiegelden der afgevaardigden met ingang van 1 November in afwachting van een definitieve regeling, werd goedgekeurd. Aangenomen werd vervolgens de aan vullende overeenkomst voor het Duitsch- Finsche handelsverdrag. Daarna volgde de stemming over^de wet bi'treffende de aflossing van schulden, waarin de machtiging tot het opnemen van het buitenlandsche crediet is opgeno men. Deze werd aangenomen met 325 tegen 237 stemmen. Tegen stemden de nationaaJ- socialisten, de communisten, de Duitsch- nationalen en enkele leden van de land' volkpartij. Tegen het einde van de zitting kwg-m het opnieuw tot rumoerige tooneelen tus schen sociaal-democraten en communisten, waarbij de communisten de eerste strofe van de Internationale zongen. Tenslotte werd het voorstel van de mid denpartijen, om de moties van wantrouwen niet te behandelen en over te gaan tot de orde van den dag, met 318 tegen 236 stemmen aangenomen. Nationaal-socialisten, Duitsch-nationalen De aanvoeren en hoogste noteeringen waren: Goudsche Leidsche Wagens gestempelde lichte lichte zware (1) (2) (1) (1) (1) (2) (1) (2) (1) B) 13 Oct. Oudewater 107 46 87 I 40 f f 47 f <17 f 67 f I f f f 14 Oct. Bodegraven 400 426 337 t f t 56 f 49 f 49 f 58 f 51 f 63 f 62 t t - f 15 Oct Woerden 477 424 398 f 45 f 45 f 56 f 48 f 48 f 58 f 60 f 50 f 69 f f f 16 Oct. Gouda 299 322 213 f f f 50 f 50 f 62 f 52 f 52 f 64 f f 17 Oct. Leiden 72 123 87 f 47 f 48 f 58Jf f f f f f f60f80 £61 (1) Zijn de opgaven van de vorige week. Zijn de opgaven van 14—18 Oct. 1929. 3-1

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 3