JUBILEUM RECLAME Vergeet niet onze groote STOF, FLUWEEL of ZIJDEN een chique KRAAGJE of GARNITUUR CADEAU KINDERKOUSEN Onze Jubileum-Dekens SPREEKCEL. UIT DE RIJNSTREEK. KUNST EN LETTEREN. UIT DE OMSTREKEN. LAND- EN TUINBOUW. RADIOPROGRAMMA. EEN MOORDPARTIT IN POLEN Naar uit Czenstochau in Polen, gemeld wordt, heeft aldaar een bloedbad plaat9 ge had, dat naar alle waarschijnlijkheid een politieken achtergrond heeft. Een lid van een link9che organisatie, zekere Ko9trewski, drong eensklaps het plaatselijk ziekenfondskantoor binnen en schoot den regeeringscommissaris Rojewski en den inspecteur Formanczyk dood Een medicus, die zich eveneens in het vertrek bevond werd ernstig gewond. Toen de plaat selijke leider van de Nationale Arbeiders partij Mola en een beambte binnentraden, werden zij eveneens neergeschoten. De dader pleegde zelfmoord De slachtoffers waren alle personen, die in de regeerings- parlij een belangrijke rol speelden. Er wordt een onderzoek ingesteld Naar verluidt, zou de dader uit wraak gehandeld hebben, omdat hij twee dagen geleden uit den dienst van het bureau ontslagen werd. DE AANSLAG OP TACK DIAMOND. De vriendin van den gangster Jack Di- raond, bij wie hij zich bevond toen hij. te lefonisch werd weggeroepen naar zijn eigen kamer waar hij werd neergeschoten, heeft thans eenige namen genoemd van personen die misschien wat met de zaak te maken kunnen hebben gehad. Die personen, tot den vriendenkring van Jack Diamond zelf behoorend, worden thans opgespoord. Het zijn zekere ..graaf" Muller (ook: Brenner), die met Diamond was meegewee9t naar Europa, en verder Charles Entratta en Ted Newberry. Het bewuste vriendinnetje van Diamond, mej Marion Roberts van „The Follies" wordt voorloopig in hechtenis ge houden. BEDRITFSSPIONNAGE BIT KRUPP. Twéé ingenieurs en een teekenaar die in dienst stonden van de Krupp Croson Werke te Maagdenburg, zijn in hechtenis geno men. Ze worden beticht fabrieksgeheimen der onderneming aan Rusland te hebben verraden. De bedrijfspolitie der onderne ming had het misdrijf zelf ontdekt. De teekenaar werd gearresteerd toen hij met teekeningen van nieuwe machines, die door de onderneming zorgvuldig werden ge heim gehouden, de fabriek wilde verlaten. RECLAME. o.m. 1108 Bij aankoop van Onze zoo extra solide en toch zoo LAAO in prijs Onzs onverwoestbare Laddervrije Dameskousen 40 50 pCt. meer waarde dan li betaalt Haarlemmerstr. - b. Donkersteog 2-4-6 Opgericht 1875 HET STADHUIS. Een abonné merkt op: Voor het Leidsche Stadhuis is loch .vel een schitterend terrein te vindenHet kan gezet worden langs de trambaan, terrein „Zuiderzicht" tegenover de halte Tuin- stadwijk. Het gebouw moet dan ongeveer een honderd en vijftig Meter van de tram baan komen te staaii. Vooi het stadhuis mote dan komen een groot park met vijver. Ik neem als voorbeeld het gebouw van de Nederlanden van 1645 aan den Raam weg te 's-Gravenhage. Dit gebouw is toch ook heel wat mooier van aanzien als het thans ge-maakte ontwerp van hel Stadhuis. Ik geloof wel dat als men in Leiden een der gelijk gebouw kreeg, men er mede inge nomen zou zijn Mij dunkt het terrein ligt midden in de stad. DIERENMISHANDELING. De heer P. C. de Kruis, klaagt ons zijn nood over een ergerlijk staaltje van dieren mishandeling, waarvan hij Dinsdagmorgen getuige is geweest. Toen een paard n.L niet in staat bleek een groenten wagen te trekken oveT de brug, welke de verbin ding vormt tu8schen Rijnsburger- en Mare- singel, begoD de voerman het dier on barmhartig af te ranselen. Twee politie agenten sloegen dit schouwspel gade, zon der in te grijpeD en snauwden bovenge- noemden heer nog af. toen deze zich met de zaak wilde bemoeien met de opmerking dat hij zich niet moest inlaten met zaken, waarvan hij geen verstand had." ALPHEN. Feestavond Overheidspersoneel. Dezer dagen werd door de leden vaD de inkoopoombinatie voor overheidspersoneel op feestelijke wijze in het Nutsgebouw het 5-jarig bestaan der afdeeling herdacht. Bij den aanvang heettte de voorzitter de neer W. van Vonderén allen hartelijk welkom en gaf tevens een historisch overzicht van het ontstaan en de ontwikkeling der af deeling waaruit bleek dat deze zich in een gestadigen groei mag verheugen. De avond werd afgewisseld door muziek, zang en voordrachten van het gezelschap Jack Funny uit Lisse. In de pauze werd door mej. M. Berkhout namens de ledsn aan het ijverige en actieve bestuur een bloem stuk aangeboden. De avond kenmerkte zich door een bijzonder geanimeerde stemming. Poging tot inbraak. Van Woensdag op Donderdagnacht werd een poging tot inbraak aangewend Hij den caféhouder P. G aan de Vijverstraat Hoe. wel niets wordt vermist en men blijkbaar is gestoord kwam de heer G. dee 's morgens tot de ontdekking dat aan dc achterzijde een altijd gesloten deur waarvan het slot bijkans geheel is verroest, geheel was ge forceerd. De politie stelt een onderzoek in. Lijst van onbestelbare brieven en briefkaarten van welke de afzenders onbe kend zijn. Terugontvangen in de le helft der maand October 1930. Brieven binnen land: Mej. J. Post, po8te restante (Am sterdam (niet afgehaald) Briefkaarten binnenland- W J. v. d. Linde R'dam (vertrokken). C. v. d. Berg, Nieuwveen (onbekend). In de gisteravond gehouden ledenver gadering van de R.-K. Volksbond werd dooT den voorzitter de nieuwe adviseur kapelaan H. Koopman, geïnstalleerd. BOSKOOP. Verkooping. Op de gehouden verkooping ten overstaan van notari9 Houtzagers alhier, zijn de per- ceelen. gelegen aan den Biezenweg no. 30, 32 en 34 welke in bod stonden op f. 5700, toegewezen aan den heer Jac. Loef Jacz. voor de som van f. 5900. BODEGRAVEN. Bcndsring „Bodegraven". Dezer dagen vergaderde in „Rehoboth" de Bondsring „Bodegraven" van Gereformeer de Jongelmgsvereenigingen, onder leiding van den waarn voorzitter, de heer T. Teeksna, alhier Behandeld werd het onder werp „Het bewarend karakter der J. V door den heer P. Koster van Zwammerdam. Na uitgebreide bespreking werden jaarverslagen uitgebracht, waarna het slotwoord van den voorzitter de heer W. Verbur£, alhier, bij diens afwezigheid werd voorgelezen. De vergadering was goed bezocht. Al is de lengen Een Bodegravensch jongmensch, dat onder Maarssen verbaliseerd was wegens het fietsen zonder licht en daarbij een on juist adres opgaf, werd dezer dagen, na 16 weken door den gemeente veldwachter van die plaats hier ter plaatse opgespoord. De hernieuwde kennismaking was voor onzen plaatsgenoot geen aangename. Burgerlijke Stand. Geboren: Hendrik Adrianus. z. van H. A. van Darn en N. van Dijk. Ondertrouwd: Joh. Slappendel, wedr. van M. van Geen 67 j. en J. Hobo. weduwe van G. J. van Weelden 59 j. Getrouwd: G. W. van Voorn 26 j. en F. A. van Zoest 22 j. C. de Koning 28 j. en S. Slappendel 22 j Overleden: T. C. Scheer 53 j., gehuwd met K. Breedijk (overl. te Utrecht). Gevestigd: J. Hobo, wed. G. J. Weelden van Veur G. A. de Greef, dienstbode van Woerden A. J. W. Lam. zonder beroep van Den Haag P. Veelenturg, metselaar van Eindhoven H. G. v. d. Hoven, zon der beroep van Zwammerdam H. A. v. d. Dool, dienstbode van Zegveld. Vertrokken: H. C. Spruijt, zonder beroep naar Amsterdam J. D. Kleijne en gezin, predikant naar Willige Langerak G. Blaa- zer, zonder beroep naar Voorburg F. Tuis, zonder beroep naar Nieuwer-Amstel D. J Sjoer, boerenknecht naai Culemborg W. G. Verlaan en gezin, slachter naar Lei den M. C. Bekjer, dienstbode naar Wad dingsveen J. Brouns. echtgenoote van D. Verboom naar 's-Gravenhage. Gevonden voorwerpen: een bankbiljet van 10 gulden en een gouden armbandje met monogram. Inlichtingen ter gemeente secretarie. KOUDEKERK. Slechte afloop van een verre reis. Bij den landbouwer J. D. Corts, werd dezer dagen in het weiland een doode, blauwe reiger gevonden. Aan de pooten was een plaatje bevestigd, vermeldende, dat de vogel was losgelaten door het Zoölo gisoh Museum te Helgoland en met het verzoek het dier, wanneer het gevangen werd, daarheen terug te zenden. Ter aardebestelling S. Vlasveld. Gistermiddag werd het stoffelijk over schot ter aarde besteld van den heer S Vlasveld, tot vóór eenigen tijd ouderling der Ned.-Herv. Kerk. De baar'werd graf waarts gedragen door de leden van den kerkeraad. Nadat de kist in de groeve ws,s neerge laten, trad ds. Odé, pred. der Ned.-Herv. Kerk, naar voren, die op waardeereixi* wijze den overledene herdacht. Troost woorden werden gesproken tot de achter gebleven doohter en de verdere familie. Vervolgens werd het woord gevoerd docnr ds. Israël van Hattem, voorheen predikant alhier, waarmede de overledene als ouder ling tal van jaren heeft samengewerkt. Nadat gezongen was Pb. 72 7, dankte een neef van den overledene voor de laatste eer zijn oom bewezen. Burgerlijke Stand. Overleden: Simon Vlasveld 78 j. De collecte gehouden in de Ned.-Herv. Kerk ten bate van het Zuiderzeefonds heeft opgebracht f. 58.80. LEIDERDORP. Dronken fietsers? De heer v. B. welke met zijn zust-er per rijwiel op den Van der Valk Boumanweg reed, kwam in botsing met een tweetal wielrijders, welke waarschijnlijk onder deD invloed van sterken drank verkeerden. Tijdens de hevige ruzie die hierop ont stond, werd het rijwiel van den heer v. B. in den Rijn geworpen. Op het nade ren van toegeschoten hulp, kozen de onbe kende daders het hazenpad. De politie doet onderzoek. Ter secretarie is inlichting te beko men van een gevonden portemonnaie, in houdende enkele guldens. NIEUWVEEN. Burgerlijke Stand. Overleden: Jan Jansen 75 j. Geboren: Marie Catharina Theresia d. en Martinus Stephanus Johannes, z. en d. van Leonardus Johannes de Boer en Alida Geer- truida Maria Meijer. TER-AAR. Als in de middeleeuwen. Een lid van de familie M le Langerair werd dezer dagen, nadat eerst over en weer gescholden was. afgeranseld door B. S. Aangezien een en ander op het erf van M. plaats had, waren spoedig meerdere le den van bedoelde familie present. Men be stookte den aanrander o. a met petroleum, terwijl klompen bij wijze van projectiel door de lucht suisden Gelukkig was de olie niet tevoren gekookt. Na afloop dezer vechtpartij draafden beide partijen om het hardst naar de politie om aangifte le doen Ned. Herv. Kerk. Tl OO ln de vacature G. de Bruin i9 als notabel in de Ned. Herv. Kerk gekozen de heer H. He-geman. Burgerlijke Stand. Overleden: J. W. Zijerveld 70 j.r echlg. van S. Muis. Getrouwd: C. J. van Zaal met M. Lek. Dezer dagen bracht de R.K. Muziekver- eeniging een serenade aan haar directeur, die zijn 25-jarig huwelijksfeest vierde. Er was veel publiek aanwezig. De heer van Dam, die ook directeur van verschillende andere muziek- en zangver- eenigingen is, ontving naast tallooze schrif telijke gelukwenschen vele stoffelijke blijken van belangstelling. Een en ander heeft den dag voor hem en zijn familie tot een onver getelijke gemaakt. WOUBRUGGE. Op ifltnoodiging van het Ned.-Herv. kerkbestruUlr werd alhieT in gebouw Ema- nuël de Warta Sari-film, uitgaande van de Zendingsvereeniging te Oegstgeest, r*r- toond. De film gaf een overzicht van de zendingsarbeid in Oost-Java- Er was veei belangstelling Voor de te houden 11e tienjaarlijksche volkstelling zijn door B. en W. dezer ge meente als tellers aangewezen de heer v. B., volontair ter gem.-secretarie en de beide gemeenteveldwachters, terwijl de lei ding hiervan berust in handen van den heer v. R. loco-secretaris. TOONKUNST. Afdeeling Leiden. Het Eestuur van de afdeeling „Leiden", van de Mij. tot Bevordering der Toonkunst bericht ons, dat in dit komend seizoen wederom twee groote uitvoeringen zullen worden gegeven, en wel op 5 November Die Jahreszeiten van Jos. Havdn, en op 14 April La Damnation de Faust ven Hector Berlioz. Als solisten zullen o.a. optreden Louis van Tulder en mevr. Jo Vincent. Het bestuur stelt zich voor beide uit voeringen zoo belangrijk mogelijk te doen zijn, opdat het afscheid van Anton Tierie in overeenstemming zjj met de groote ver diensten van den artistieken leider4 Teneinde de belangstelling zoo algemeen mogeljjk op te wekken, besloot het bestuur tevens de voorwaarden van het lidmaatschap belangrijk te verlagen en te vereenvoudigen, o.a. door het diploma niet persoonlijk te houden. Inlichtingen omtrent deze verlaging wor den op aanvraag gaarne verstrekt door den secretaris den heer Kortmann, Oegstgeest, Tel. 1153. AALSMEER. Eerste seringen. Ter Centrale Veiling zijn de eerste ee- ringentakken aangevoerd. Naar wij hoor den, waren zij van den bloemist Rav#- stein en brachten tot ongeveer 55 cent pér tak op. Ontspoord. Gisteren ontspoorde van een goederen trein, welke van Amsterdam het stations établissement te Uithoorn opreed, een 7- tal wagens. De wagens werden licht be schadigd, terwijl de treinenloop eenige vertraging ondervond. Persoonlijke onge vallen bleven gelukkig uit. Herdenkingsavond. In de veiling „Bloemenlust" heeft eer herdenkingsavond plaats gehad, naar aan leiding van het honderd-vijftigjarig be staan der Zondagsscholen. Ongeveer 300 personen woonden den avond bij. De heer Luyten, hoofd der bijz. school te Oost einde, sprak de feestrede uit, waarbij hii herdacht den Engelschman Raikes. den pionnier der Zondagsschool. Door zende ling Van Dijk werden lichtbeelden ver toond. terwijl de kinderen onthaald wer den. Aan het eind van den goed geslaag den avond werd een collecte gehouden voor deD Zondagsschoolarbeid in Oost- Europa, welke ruim f. 20 heeft opgebracht.. Het voornemen bestaat alhier een winkelweek te organiseeren. Daartoe zat a.s. Woensdagavond een vergadering wor den belegd in het gebouw „Irene". VOORSCHOTEN. Borneo-film. Gisteravond heeft in het gebouw voor Chr. Belangen aan de Wijngaardenlaan de ver tooning plaats gehad van gedeelten van d? Borneo-film. Ds. H P. Fortgens, Ned. Herv. predikant, alhier, deelde aan het begin van den avond mede. dat deze film geen zendingsfilm was, maar toch liet zien welke moeilijkheden overwonnen moeten worden door hen die zich op Borneo met het zendingswerk be lasten. Het gebouw was zoodanig met belang stellenden gevuld, niettegenstaande het aan tal zitplaatsen aanmerkelijk was uitgebreid, dat vele bezoekers teleurgesteld moesten terugkeeren. De heer J. Roodvoets, organist, verzorgde op zeer verdienstelijke wijze, geheel belange loos het muzikale gedeelte. WARMOND. Het blindencoccert uitgesteld. In verband met de hier heerschende diphterie is het concert, te geven door de blinden uit het St. Henricusgesticht te Gravé, dat morgenavond zou worden ge geven, uitgesteld. ZOETERWOUDE. Hei visschen van snoek. Tegen een groot aantal vissohers (meestal Hagenaars) is door de politie alhier proces verbaal opgemaakt wegens het visschen met den suoekhengel, hetgeen voor 1 Nov. verboden is. -Van allen werd het viscftiluig in beslag genomen. Burgerlijke Stand. Geboren- Theodora Maria, D. van L. van Haastrecht en L. S. v. d. Swaan Dirk, Z. van L. C. van Egmond en J. J. Pijn Anna Maria Petronella, D. van P. Bruines en A B de Jong Egbert, Z. van P Ber- voets en P. van den Weide Dirk, Z. van D la Lau en E. J. van den Werken Maria Anna Josepha. D. van J. J. van Meurs en G. A. Lieverse. Getrouwd: Cornelis Adrianus Zandbergen 54 j. en Cornelia Maria Oostdam 24 j. Overleden: Adriana Maria Jdhanna Steen 22 jaren. Gevonden voorwerpen: Een hamer en twee bijlen. Een stormlantaarn van auto. In-lichtingen daaromtrent bij den gemeente veldwachter a. d. Rijndijk. P, B., wonende in de Rijnnegommer- straat alhier, d-ie den laatsten tijd verschil lende oplidhtingeji had gepleegd, is door de politie aangehouden. Tegen hem werd pro ces-verfhaal opgemaakt. HET NIEUWE PAK. PLUIMVEE Als de herf9t aangebroken is, staan onze kippen in hun ruitijd en daarmee gaat sa men een belangrijke achteruitgang in de eier. productie. Wie zou durven beweren, dat er onder de lezers nog menschen zijn, die er de ver keerde redeneering op na houden, dal er nu wel wat minder gevoederd kan worden en dat de verzorging niet zoo in de puntjes behoeft te zijn als in den tijd. dat de hennen nog volop aan den leg zijn? Integendeel, de waarheid is tot al onze lezers doorgedrongen en ze zijn er vast van overtuigd, dat men in de najaarszorgen geen oogenblik nalatig mag wezen, want dal iuist in deze vernieuwingsperiode zooveel van hel vogel lichaam wordt geëischt. Toch kan het goed zijn vooral voor pas- beginnenden. er op te wijzen, wat gedaan moet worden. Er moet heel wat gebeuren. Het versleten pak moet worden uitgeworpen en het nieuwe moet er voor in de plaats komen. En dat moet zoo geleidelijk, zoo practisch gebeuren, dat er geen moment intreedt, dat het dier ongedekt of kaal is. Gelukkig, dat dit ver- nieuwings-werk niet in onze handen is, maar dat het bestuurd wordt naar de voor schriften en wetten van den Grooten Bouw meester. Onze hoenders zijn hierin willoos, zij kun nen zich niet van een nieuw pak gaan voor zien, zooals wij Dames en Heeren der Schep ping (een mooie titel, niet waar?), maar zij moeten afwachten, omdat het alles buiten hun wil om gebeurd, precies zooals de baard, haren der H.H. en de afgeschoren nekharen der D.D. hardnekkig weer aangroeien, tot grinnekend genoegen van barbiers en haar- kunstenaars. De oude veer, groot of klein, wordt uit- gestooten door de nieuwe en dat gebeurd in normale gevallen, als geen andere ziekte het lichaam ondermijnt, volgens bepaalde orde. Valt bijvoorbeeld de derde slagpen uit den rechter vleugel, dan valt daarmee zoo gced als gelijktijdig de derde pen van den linkervleugel. Ware dat zoo niet, dan zou de vogel in 't vliegen belemmerd worden en hoewel onze kippen nu wel geen echte vlie geniers zijn. moeten ze toch in staat blijven zich te redden bij gevaar. Zooals bekend is, staan de veeren niet ge lijkmatig over het geheele lichaam, maar zijn ze op velden geplaatst, met daartusschen liggende ruimten, door de naburige veeren gedekt. Oudere hoenders hebben grooter vel den en zijn vooral onder de vleugels en aan den binnenkant der wieken meer volgroeid dan de jonge exemplaren Dit is een der ken- tcekenen om den leeftijd te benaderen Elke veer, groot of klein, heeft aan de basis een meervoudig stelsel van spiertjes, waardoor ze naar willekeur opgezet kan worden en dus ook weer glad getrokken Het aantal van die spiertjes loopt in de tiendui zenden bij ouze kippen Daar de chemie ons leert, dat onder de stoffen, waaruit de vee ren zijn samengesteld, ook snavel voorkomt, zal een geringe hoeveelheid dezeT stof in poedervorm door het zachtvoer geroerd op bouwend werken, liefst reeds vóór den aan vang van den rui. Blijven de pennen lang in hun hulzen, zoodat het dier een stekel achtig voorkomen heeft, dan is het goed. deze pennen met een spon9 met lauw water te bevochtigen het een en ander zóó dat de vogel weinig nat wordt en vooral geen koude vat. Oliehoudende zaden bevorderen do ontwikkeling. VOOR ZATERDAG 18 OCTOBER. Hilversum. Tut 1 uur 298 M Uitsl. VARA- Uitzendmg 8.00: Orgelspel door Joh. Jong 9 00: Gramofoonpl. 10.00: Mor genwijding (VPRO) 10.15: Voordracht door Jel Last 10.30: Ziefkenuurtje 11.30: Gramofoonpl. 12.00: Concert. VARA-Septet 145: VARA-liedjes 2.46: Paedagogiseh concert o.l v. P. Tiggers. Het VARA-Orkest 4.30: Duitsche les 5.00: Landré- Ohs huis een Tehuis 5.30 „Het Speeltuinwerk". Mandoline-cluh. Spreekster Mej. E. C. Knappert 6.10: Kinderuurtje 7.10: Uuurtje voor de arbeiders in het Bag gerbedrijf 8.10: Concert. VARA-Orkest 8 40: G Bernard: „De VARA-Jubileum Pro paganda" 8 50: VARA-Varia 9.00: Bij de Pomp. Teun de Klepperman 9.15 Con cert. VARA-Orkest 9.50: Persber. 10.00 „Het Lied der Woestijn". Operette van Harbach Hammers tem en Mandel. Uit zending vanuit bet Grand Théatre te Am sterdam 1130: Gramotoonplaten. Huizen, 1875 M. Uitsl KRO-Uitzending 8.009.15: Gramofoonpl. 11.3012.00 Godsdienstig halfuurtje 12.0012.15: Po- litieber. 12.15—1.45: Concert. KRO- Sextet 1.462.3Ö: Gramofoonpl, 2,30 3.00: Vragenbalfuurtje 3.004.15: Kin- demurtje 4.405.00: Journal. Weekover zicht door Paul de Waart 5.006.00: Gramofoonpl. 6.016.15: Sportpraalje door S. P. J. Borsten 6.156.46: Gramo foonpl 6.457.15: Cursus Esperanto 7.157.43: J. Detiger: Lezing over Arbeid voor Onvolwaardigen 7.468 00: Politie ker. 8.01—11.00: Concert. KRO-Orkest. Optreden van August en André de Laat 11.0012.00: Gramofoonpl. Daveutry, 1554,4 M. 10.35: Morgen wijding 11.05: Lezing 1202.20: Or- kestconeert 3.45: Berichten 3.50: Concert. Sextet T Jones (tenor) 5.05: Orgelspel door R. New 5.35. Kinder uurtje 6.35: Nieuwsber. 7.00: Sport berichten 7.05: Pianospel door V Mc Lean 7.20: Lezing 7.40- Lezing 7.50- Lezing 8.05. „The Ridgeway Pa rade" IV 9.20: Nieuwsber. 9.35: Be richten 9.40- Lezing 10.05: Fragment u. h. tweede bedrijf van „Eldorado" 10.5012 20: Dansmuziek Parij, „Radio Paris". 1725 M 12.50: Gramofoonpl. 4.05: Kinderuurlje 4.50: Dansmuziek 9 05: Concert. Langenberg, 473 M. 6.207.20: Gra mofoonpl. 9 3510.05: Gramofoonpl. 11.30: Gramofoonpl. 12.351.50 Con cert. Orkesl en bazuin 3.554.25: Gra mofoonpl. 4.505 50: Gramofoonpl. 7.20: Vroolijke avond. Daarna tot 11.20: Dansmuziek 11.2012.20: Gramotoon platen. Zeesen, 1648 M. 6.203.50: Lezingen en lessen 3.504.50: Orkestconcert 4 507 13. Lezingen en lessen 7.20: Vroolijke avond. Orkestconcert, met medew. van solisten 9.5012.50: Dansmuziek. Kalundborg, 1153 M. 1035—11.05: Gramofoonpl 11.3512.05: Kinder uurtje 2.50—4.50; Orkestconcert en zang 7.20—8.20 Dansmuziek 9.00- 10 20: Concert. Orkest en solisten 10.20—11 35: Dansmuziek. Brosse' 508 5 M 5.20 Gramofoonpl. 6.50: Gramofoonpl 8 35: Concert 2—2

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6