CONDI SPIRIN KERK- EN SCHOQLNIEUWS. UIT DE OMSTREKEN. RADIOPROGRAMMA. PREDIKBEURTEN. ALPBEN AAN DEN RUN. Wijkgebouw Bethel: Hedennam. te half zeven, evangelieatiebijeenkorast. KATWIJK AAN DEN RUN. Xed.-Herv. Kerk: Dondevdagnam. 7 uiu-, ds. M. van Rhijn, van Twello. NED. HERT. KERK. Drietal: Te Rotterdam: J. H. Buinink, van Rheden; A. de Voogd, van Vlissingen; O. Norel Jr.. van Leeuwarden. Beroepen le Nijega c.a. (Fr.) de heer C. D. Buenk, candidaat te Zeist; te Gouderak ds. G. C. Severijn te Waarder. Te Sellingen (to§z.) T. v. d. Brug te Wglvega. Bedankt: Voor Zeerijp, P. Beijer te Ovcr- schild. GEREF. KERK. Berceiftn: Te Rotterdam (vac G Els- hoven) J. Oltema te Wolvega. Aangenomen naar Schiermonnikoog de heer T. v. Wierden, candidaat te Groningen. Bedankt voor Schiedam ds. A. J. Bouma, te Hcerenveen. GEREF. GESTEENTEN. Beroepen: Te 's-Gravenhage, M. Hofman te Krabbendijke. RECLAME. DE Dagelijks zien wij hem, zooalsl hij steeds voorkomend enl hulpvaardig zijn niet altijd zool gemakkelijk beroep waar-I neemt. Hij weet echter ook.l dat hij Aspirin-Tabletten legen verkoudheid en rheumatisdie I pijnen, welke vooral juist heml bij de uitoefening van zijn be-1 „roep bedreigen, eenvoudigI niet kan missen. eenig op de wereld Lol op den oranje BENTHUIZEN. GEMEENTERAAD. Subsidie Burgerwacht Ziekenbarak Belastingen Begrooting 1831. De raad dezer gemeente kwam in open bare vergadering bijeen. Voorzitter-secreta ris was Burgemeester A Verheul Az. Af wezig de heeren A. Paul en S van Galen, eerstgenoemde met kennisgeving. De voor zitter opende de vergadering met gebed De notulen der laatste vergadering worden goedgekeurd. Ingekomen stukken een schrijven van Geel Staten inhoudende me- dedecling dat zij hunne beslissing op het raadsbesluit lot het verleenen van con cessie aan de gemeente Leiden voor het leveren van eleclriciteit hebben verdaagd. Een van dezelfde waarbij wordt terugge zonden het door hen goedgekeurde raadsbe sluit tol wijziging der begrooting 1930. een proces-verbaal van kasopneming bij den ontvanger dezer gemeente door B en W. waarbij wordt medegedeeld dal alles in goede orde is bevonden. De voorz. stelt voor deze stukken voor kennisgeving aan te ne men, waarmede de Raad accoord gaat. Volgt een verzoek van de Burgerwacht om evenals vorige jaren f 50.subsidie lo verleenen. Op voorstel van B. cn W. wordt zonder hoofdelijke stemming de gevraagde subsidie verleend Wordt door den Voorz. gelezen een cir culaire van B. en W. van Gouda, waarin wordt medegedeeld dat de gemeente Gouda bereid is om gezamenlijk met de omliggende gemeenten een ziekenbarak te bouwen, met dien verstande dat door de buitengemeenten daarvoor na verkiezing wordt bijgedragen f 1.por inwoner in eens of f 0.06 per inwoner per jaar gedurende 40 jaren. Door de gemeente Gouda, die zich met de stich ting belast, zal hel dubbele worden bijge dragen. Na oen onderlinge bespreking, waaruit blijkt dal de aansluiting bij Gouda voor de gemeente de voordeeligsle weg is stellen B en W. voor om hierop in te gaan en de betaling te stellen op f, 0 06 per in woner gedurende 40 jaren, welk voorstel zonder hoofdelijke stemming wordt aange nomen. Volgt klasse-indeeling der gemeente in de gem. fondsbelasting. B en W. stellen voor om de gemeente in te deeten in de d'-rdc klasse Voorts licht dc Voorz toe dat daar voor de belasting het volgende jaar voor de gemeente als hij in de 3e kta«se gaat be langrijk lager zullen zijn. en dat bijna alle kleine gemeenten in die klas gaan Hierna wordt bet voorstel van B. en W. z. h s. aangenomen. Volgt benoeming onderwijzeres De voor dracht luidt: 1. Mej. J. A L C. Horning te Arnhem; 2 M. H Singeting te Oegstgeest: 3 H. Dirkse te Leiden. Op voorstel van B. en W. werd na discussie Mej .1. A. L C. Horning met algemeene stemmen benoemd. Wordt door B en W. de vergadering aan geboden de rekening over 1929. De voorzitter stelt voor een commissie uit den raad te benoemen om de rekening na te zien, en in een volgende vergadering daarover rapport uit te brengen. Dit voorstel werd met algemeene stemmen aangenomen Als commissieleden werden benoemd de heeren W. C. Diephout en G. van Staal duinen welke deze benoeming aanvaarden. Volgde aanbieding begroeting 1931 De voorzitter stelt voor de begrooting bij de leden te doen circuleeren. en hem in een volgende vergadering te behandelen. Alzoo besloten. Bespreking Hoogeveenscheweg. De heer Diephout: mijnheer de voorz.. er zal zeker nog een stukje van den Hoogeveenscheweg overblijven voor de gemeente. Voorz.: neen de Prov. neemt hem over lot de bebouwde kom. dus houden wij niets over. Thans stellen B. en W. voor het concept zoo zij dat hebben opgemaakt goed te keuren, waarop de weg aan de Prov wordt overge daan. De voorz leest het concept voor, dat 7 h. st. wordt goedgekeurd. Niets meer aan de orde sluit de voorz. de vergadering met dankgebed. De alhier door eenige dames gehou den vlaggetjesdag ten behoeve van het Roode Kruis heeft f. 33,21 opgebracht. HAARLEMMERMEER. Onvoorzichtig! Gisteren beging op den Hoofdweg een 8- jarig knaapje de onvoorzichtigheid op een in beweging zijnde vrachtauto le klimmen. Het jongetje kon, dior het schokken van den wagen z'n evenwicht niet meer houden en had 't ongeluk er af te vallen, zonder dat het door den chauffeur werd opgemerkt Aan 't hoofd verwond werd het knaapje opgenomen, en onder geneeskund;ge behan deling gesteld. Zijn toestand is bevredigend. KATWITK AAN DEN RIJN. Vereeniging St. Franoiscus. De Ver. „St. Franciscus" hield een leden vergadering in het Parochiehuis. De voor zitter de heer H Bi-skamp, opende de ver gadering, waarna de secr. de heer W. J. v. Leeuwen de notulen las der vorige ver gadering Volgden mededeelingen. Het be stuur deelde dan mede, dat een bespre king is gehouden met de alg. overste van het St.. Elisabethga-sthuis te Leiden, inzake een tarief bij bevalling. De leden zullen dan een flinke reductie genieten. De cijfers werden aan de vergadering medegedeeld. Zonder op- of aanmerkingen werd dit voor stel aangenomen. Dan volgde een bestuurs voorstel inzake bijdrage bij operatie. Het bestuur stelde voor in te stellen een fonds een z.g. „kwartjesfonds" waarvoor ieder lid zich kan opgeven en waarvan de opge geven leden bij gelegenheid eener operatie kunnen trekken. Uit de kas zou bij zulke gelegenheden een bepaald bedrag bijbe taald kunnen worden. Verschillende leden namen aan de discussies die hierover ge voerd werden, deel. Uit het bestuursvoor stel ontstonden andere voorstellen in onge- veer gelijken geest. Verschillende bezwaren werden naar voren gebracht alsmede de lichtzijden. Ten slotte werd, naar aanlei ding van een voorstel om bij de Diocesane vereeniging „Het Wit-Gele Kruis' aan te sluiten, besloten, dat een commissie zal worden benoemd die deze aangelegenheid zal bespreken met het bestuur van het Wit-Gele Kruis en een tweetal leden van „St. Franciscus" Tot leden dezer commis sie werden benoemd de heoren J. C. Schrama, C- v. d. Marei en A. J. Mulder. Na rondvraag waarbij enkele huishoude lijke aangelegenheden aan de orde komen, werd de vergadering door den voorzitter met gebed gesloten. Jeugdige bloembollentrekkers. Naar wij vernemen zal door de afdeeling Katwijk aan den Rijn der Alg. Ver v. Bloembollencultuur alhier aan de leerlingen der hoogste klassen van de lagere scholen worden uitgereikt twee Hyacinthenbollen. twee Narcissen en vijf maal 3 tulpenbollen. De bedoeling is dat deze bollen door „huis- broei" lol ontwikkeling worden gebracht. Een kleine tentoonstelling van de getrokken bloemen zal daarna worden georganiseerd. Zeer waarschijnlijk zullen hieraan nog prij zen verbonden worden. Het denkberid is om op deze wijze reels bij de jeugd belangstelling en liefde op le wekken voor het vak. Gevonden: Een kunstpaarlen halssnoer; een vrouwenzak met portemonnaie met in houd pl. f 5. Aan komen vliegen twee zwa nen. Inlichtingen bij de politie. KATWITK-AAN-ZEE. De haringvischerij. De goede berichten over de visscherij blij ven aanhouden. Er is in de afgeloopen week veel haring binnengebracht. Algemeen bekend is onder de visscherslui het gezegde, dat na de volle Maan in Octo ber gedurende 3 etmalen veel haring gevan gen wordt. Dit jaar «af een Vlaardingscn r ecder zijn schippers nog den raad daar goed rekening mee te houden. De volle maan hebhen we reeds gehad, de zeelui zeggen ..de stroom is nu voorbij" over enkele da gen. wanneer de loggers weer binnen ko men zal blijken of dat oud-Hollandsche ge zegde waarheid heeft bevat De prijzen der haring zijn in de afgeloo pen week aan eenige schommelingen onder hevig geweest. De prijs liep voor volle ha ring tot ongeveer I. 20 terug, maar herstelde zich weer tot f. 22 per kantje. Voor den han del wordt het nu ook beter. Meer bestellin gen komen los op de verlaagde prijzen en waar deze nu alle uitgevoerd kunnen wor den, kan er met voldoende winstmarge ver kocht worden. Afscheid van Zuster Cornelia. In de gehouden bestuursvergadering van de „Kalwijksche Ziekenverpleging" heeft het bestuur afscheid genomen van Zuster Cornelia, die wegens gezondheidsredenen ontslag had gevraagd. Bij monde van den voorzitter, ds. Rut gers, werd Zuster Cornelia dani betuigd voor wat zij als besturende zuster in het Ziekenhuis heeft verricht. De voorzitter herinnerde er aan, dat zij thans stond aan het einde van haar loopbaan als diaoonees, waarin zij gedurende vele jaren haar Hei land heeft mogen dienen en bad haar een gezegenden rusttijd toe, hojjende dal het eenmaal haair moge toeklinken „Wel. gij goede en getrouwe dienstmaagd. Over wei nig zijt gij getrouw geweest, over veel zal ik u zetten; ga in. in de vreugde Uws Heeren." Namens het bestuur overhandigde hij Zuster Cornelia als aandenken een boek werk. Vervolgens heette hij mej. Lasterie wel kom, die de plaats van Zuster Cornelia in nemen zal. Hij bad haar Gods onmisbaren •zegen toe en hoopte, dat zij met de inwo nende wijkzusters met zegen in het werk der Katwijksche Ziekenverpleging arbeids- zaam mag zijn, in de kracht van den geest van Hem, die in de wereld gekomen is, niet om gediend te worden, maar om te dienen. Aangebonden wegens diefstal. De Katwjjksche politie heeft gisterenavond in Leiden aangehouden G. v. E., aldaar woonachtig op de Transvaalkade. Hjj wordt verdacht van diefstal van een bruin lederen portemonnaie met inhoud eu een gouden ring ten nadeele van L. H. in de Zwanen burgstraat alhier. De diefstal moet gepleegd zjjn aan boord van de K.W. 175, toen deze in de haven van Shields in Engeland lag. Wegens diefstal is proces-verbaal tegen hem opgemaakt. Padvindersvergadering. Gisteravond vergaderde het voorloopige afdcelingscomité-bes.uur van de groep Kat wijk van de Ver. de C..J.M.V.-padvinders in Nederland. Op deze vergadering waren ook aanwezig hopman van Leeuwen uit Leiden en de leiders Knegtel en Kapteyn. De be stuursfuncties werden aldus verdeeld: voor zitter ds. Kalkman, secretaris S. Siderius, penningmeester H. Hageman, leden N. van Beelen en C. J. Lamboer. Tiannen werden gemaakt om een nropa- ganda-avond te houden voor de Katwjjksche padvinders op een vast te stellen datum. Dan zullen enkele films worden vertoond op de padvinderij betrekking hebbend en verder zullen demonstraties plaats hebben door verkenners eh welpen. Ook op den groeten propaganda-avond van de jeugd organisatie zal de padvindersgroep verte genwoordigd zjjn. De zeillogger „Doggersbank" KW. 39 is naar Zweden verkocht en zal voor de vrachtvaart worden ingericht. Het schip lag reeds anderhalt jaar op te IJmuiden. Onder groote belangstelling is gister middag en avond in de Gemeentezaal de bekende film „Hannele's hemelvabrt" ver toond door den heer v. Veen, agent van de N. C. G. 0. V. te Utrecht, onder auspiciën van den Nat Chr. Geh. Onlh, Ver. alhier. RECLAME. 895 LISSE. Wagen omgeslagen. Nabij het postkantoor allhier, sloeg een zoo goed als nieuwe kapwagen om, doordat de boomen losraakten en de wagen door het paard omgetrokken weid. De kapwagen kwam bijna in de etalage van J. Schuls terecht, doch kon weer overeind gezet wor den. De eerste Veiling. De eerste veiling van de Pluimvce- vereeniging werd in H.B.G. gehouden. Er was goede aanvoer en ook goede kooplust Gedurende den winter worden iedere week veilingen gehouden. Beroepen. In de gehouden Gemeentevergadering der Ohr. Geref Kerk is als predikant beroe pen ds. A. H. Hilbers te Enschedé. Nieuwe telefoonaansluiting. Hei aannemersbedrijf van de fa. Gebra. Ransdorp alhier is heden telefonisch aange sloten onder no. 904. Katholieke Jonge Middenstandsveresniging. Op de vergadering dezer vereeniging trad als eerste spreker in de campagne op de heer A. Peters uit Den Haag. Spr. had tot onderwerp „Iels over misdadigers en de be strijding daarvan". Allereerst werd een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van de misdaad, welke gezocht dient te worden bij het individu zelf; in de omstandigheden, waaronder de latere misdadiger leeft; in den alcohol; den economischen toestand; den groei der groot steden; de werkloosheid en andere facto ren. Ook is de oorlog aan do misdaad niet weinig schuldig. De laak van den Staat is zijn burgers te beschermen. Daarom moot hij ook de mis daad straffen, welke strat middel moet zijn tot verbetering van den misdadiger Een onderzoek naar de geestvermogens van den misdadiger is alleszins gerecht vaardigd. Spr. beschreef voorts het reclasseerings- werk. waardoor getracht wordt van den mis dadiger wederom een fatsoenlijk mensch te maken. Door den moderates werd den spr. dank gebracht voor. zijn leerzame rede. Loop der Bevolking. Vertrokken: J. F. Hijkoop naar Hillegom A. A. R. M. Lommersede Meulder naar Bennebroek S. S. SeisPotman naar Hillegom A. G. LamainTromp naa- Leiden C. A. Roozekrans naar Amerika B. II. Duwel naar Soest A. Hooger- vorstVeldhoven naar Voorhout Mej. A. Verdegaal naar 's-Gravenhage W. de Roode naar Leiden H. Rijkers naar Heem stede. Gevestigd- G. Oskam, gekomen van Schoonhoven, Wilhelminastraat 19 Mej. Ch. W. Verhaar van Hillegom, le Poellaan 4 Mej. M. C. Verhaar van Oegstgeest, Wil helminastraat 34 Mej. Th. Ch. M. Romijn van Bergen, Achterweg 33 G. J. Koot, van Voorschoten. Heerewcg 226a Mej. J. II. Obdam van Haarlem, Stationsweg 78. NOORD WITK. Verg. „Ned. Mij. v. Tuinbouw- en Plantkunde". De volle zaal in hotel Royal sprak dui delijk van den grooten bloei, waarin de afd. Noordwftk der Ned. Mij. zich mag ver heugen. Er heerschte een recht gezellige stemming. De voorzitter de heer H de Boer, opende met een kort openingswoord. De notulen werden hierna gelezen en on gewijzigd goedgekeurd. Eenige ingekomen stukken werden voor kennisgeving aange nomen. De inschrijvingsbrief ging zonder opmerkingen onder den hamer door en men kou zich neerleggen bij de meening van het Hoofdbestuur. Als afgevaardigde voor de algem. vergadering der Mij. welke op 23 October a.s. in Hotel Royal te Noord wijk zal worden gehouden werd gekozen de heer ■D L. Grullemans en als plaatsvervanger de heer Rietvink. Alle leden werden uitgenoo- digd deze vergadering bjj te wonen. Alsnog werd medegedeeld dat er op 15 October a.s. een vergadering in „den Vergulden Turk" te Leiden zal plaats hebben welke ook voor de leden der Noordwjjksche afd. toegankelijk zal zjjn. Hierna hield de vooratter een zeer inte ressante causerie over: „Bladval en Herfst tinten". Dit was ook iets geheel geschikt voor den tijd die wij nu beleven. Er is iets weemoedigs in als de levende bladeren weer afvallen. Den onderhoudenden causerie werd met een welgemeend applaus dank gebracht. Hierna had de keuring plaats van de aan wezige bloemen en planten, waaronder prach tige Anjelieren, Gloxinia's en primula's van verschillende variateiten en kleuren enz., waarna de verloting plaats had van vele aanwezige bloemen en planten, waaraan diverse gereedschappen door het bestuur aangekocht, werden toegevoegd. Bij de rondvraag deelde men mede, dat het bestuur op zich had genomen, de zaal van Hotel Royal voor de Algem. Vergadering op Donderdag 23 October passend te ver sieren. Den leden die hiervoor bloemen willen beschikbaar stellen, werd verzocht, deze op den dag der vergadering 's morgens te 8 uur aan Hotel Royal te willen deponeeren. Over niet en verkeerd bezorgen van con vocaties door de post zal worden gerecla meerd. Gevraagd werd of er al werk was gemaakt van een kruidentuin, waarop de voorzitter antwoordde, dat er in deze richting nog geen stappen zjjn gedaan. Ten slotte werd medegedeeld dat er thans een Stephanotus Floribunda die met een viertal vruchten getooid is. te zien valt op de buitenplaats „Calorama" alhier. Thans niets meer aan de orde zijnde, sloot de voorzitter deze zeer geanimeerde vergadering onder dank voor de opkomst. Autohotsing. Op den Gooweg nabij Huize Colorama, alhier, werd een Katwijksche vischauto be stuurd door den heer L. de J. te Katwijk, door een motorrijwiel tegen een dop van het voorwiel aangereden. De autobestuur der was het stuur niet meer meester; ten gevolge waarvan de auto omsloeg en de visch op den weg terecht kwam. Met ver eende krachten heeft men toen de auto weder opgezet en de visch opgeladen, waar na de bestuurder met de auto tot ieders verbazing weder w-egreed. Persoonlijke on gevallen vonden wonder boven wonder, hievbii niet plaats. Mej. J. v. d. Deijl. schrijfster ter politiebureele alhier, slaagde te 's-Herto- genbosch voor het politie-diploma met aan- teekening. Onze plaatsgenoot, dc heer M J. van der Deyl, is geplaagd voor het diploma van den Ned. R.K. Politiebond „St. Michaël" met aanteekening. Geslaagd te 's-Hertogenbosch voor het politie-diploma van den Ned. R.-K, Politie bond St. Michael, de heer Ch J. dc Winter, alhier. NOORDWI1KERHOUT. Eond van heerrenen en plattelandsvronwen. Op huize „De Vonk" alhier, worden vei gaderingen gehouden, ten einde te komen tot stichling eener landelijke organisatie van den bond van boerinnen en platelands- vrouwen. Heden zal mevrouw G. BahlerBoerma een inleiding houden over „maatschap pelijk werk op het platteland". Daarna zal spreker ir. S. L. Louwcs. secretaris van de Overijselsche Landbouwmaatschappij, over: „Kan de boerin en de boerendochter meeheli>en de bedrijisinkomsten te verhoo- gen Morgen zal mejuffrouw J. Huizinga leerares te Goes, een inleiding houden over: „Bedrijlsleer in de huishouding". Vervol gens zal spreken mevrouw Margaretha Ver- weg te 's-Gravenhage, over: „Aankleeding van de woning en toepassing van versie ring." 's Avonds is er een feestelijke bijeen komst. Voor deze eerste bijeenkomst van den hond bestaat groote belangstelling. R.K. Kiesvereeznnging ,3echt en Orde". De R. K. Kiesvereeniging „Recht en Orde" is gesplitst in 2 parochiale Kiesvereenigin- geig Elke afd. zal een bestuur krijgen en daarboven één centraal bestuur voor de al gemeene leiding. Voor de kiezers uit „De Ziik", is dal een groot voordeel met het oog op den verren afstand van het dorp. Daukbiddingsfeest. ïer eere van het feest van St. Victor, patroon-heilige der Paroohie, werd in de St. Victor-parochie een triduum gehouden en gisteren had het dankbiddingsfeest plaat?. De kerk was prachtig versierd Het eervol ontslag van den heer K. T. Xoy als hoofd der Hen-. School alhier, zal eerst ingaan op 1 April 1931, daar de school, waaraan de heer N. te IJmuiden benoemd werd, nog gebouwd moet worden. In de Ned. Herv. Kerk bracht een col lecte voor het Zuiderzee-fonds ruim f. 35 op, terwijl voor de Zending f. 14 werd ontvan gen. VALKENBURG. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: W. de Kruif en G. van Dijk. De collecte voor noodlijdende kerken en personen bracht f. 12.85 op. VOOR DONDERDAG 18 OCTOBER. Hilversum. Tot 6 uur: 298 M. AVRO.- Uitzending 8.01—-9.45: Gramofoonpl. 10.0110.15: Morgenwijding 10.30 12.00: Concert. AVRO.-Kwintet 12.01 2.00: Concert Haarl. Orkest Vereeniging 2.002.30: Vrouwenhalfuurtje 3.00 4.00: Naaicursus 4.004.30: Gramo- toonol. 4.307.30: Engelsche les 7.30 8.0O: Radio-Volks Universiteit. L. J. Jor- daan: „Van Lanlaarnplaat tot Talkie" 8.018.15: Gramofoonpl. 8.15: Aansl. Concertgebouw te A'dam. Concertgebouw- Orkest. In de pauze: Sportpraatje door H. Hollander 10.15: Persber. 10.30 Hollander 10.15: Persber. 11.0012 00 Gramofoonpl. Huizen, 1875 M. 8.009.15: KRO. Gramofoonpl. 10.00—10.30: NCRV. Zang door NCRV.-Dameskoor 10.3011.00: NCRV. Ziekendienst 11.3012.00: KRO. Godsdienstig halfuurtje 12.0112.16: KRO. Politieber. 12.15—1.45: KRO. Con cert. KRO.-Trio 1.45—2.00: KRO. Gra mofoonpl. 2.002.45: NCRV. Gramo foonpl. 2.453.45: NCRV. Cursus Fraaie Handwerken 345—4.00: Gramofoonpl. 4.00—5.00: Ziekenuurtje NCRV. 5.00 6 30 NCRV. Concert. Mevr. de Knegt- ter Haar (sopraan), G. C. Wilmink (viool), Mej. Rie Beute (piano) 6.306.45: NCRV. Knipcursus 6.45—7.15: NCRV. Joost Sluis- „Algemeene wenken voor de verzor ging van mis pluimvee" 7.157.46: NCRV.. Cursus Maleiseh 7 458.00:. NCRV. Politieber. 8.00—10.00: NCRV. Zendingssamenkomst van het Leger des Heils te Utrecht. Sprekers. Muziekcorps en Zangbrigade 10.0010.10: NCRV. Pers ber. 10.1011.30: NCRV. Gramofoonpl. Daventry, 1554.4 M. 10.35: Morgen wijding 11.05- Lezing 12.20: Concert. F. Roselli (sopraanl, Trio 1.202.20: Orgelspel door R. Foort 2 20: Berichten 2 30- Schooluitz. 4.50: Orkestconcert 5.35: Kinderuurtje 6.20: Lezing 0.35 Nieuwsber. 6.50. Koersen 7.00: Pianospel door V. McLean 7.207 40: Lezing 7.45: Lezing 8.15: Concert. Militair Orkest, P. Ro9sborough (piano) 9.20: Nieuwsber. 9.35' Koersen 9.45: Lezing 10.00: .„Tudor Touches" („Cathe rine Parr") Drama van M. Baring 10.50: Dansmuziek 12.2012.25: Televisio. Parijs „Radio Paris", 1725 M. 12.50: Gramofoonpl. 4 05: Concert 8.20: „La Femme de Tabarin" van C. Mendès 9.50: Concert Kwintet en solisten. Lanpenberc, 473 M 6.207.20: Gra mofoonpl. 935—11.15: Gramofoonpl. 11.30: Gramofoonpl. 12.251.60: Orkest concert 4.50—5.50: Concert. Orkest cn sopraan 7.20: Orkestconcert. Daarna tot 11.20: Orkestconcert. Zeczen, 1648 M. 6.203.50: Lezingen en lessen 3.504.50: Orkestconcert 4 507.15: Lezingen en lessen 7.20: Orkestconcert o. 1. v. Herm Scherchen 820: „Ein Mann erklért einder Fliege den Kriek", hoorspel. Daarna tot 11.80: Dans muziek. Knlundborg, 1153 M. 1120—1.20: Orkestconcert 2.504.20: Orkestconcert en voordracht 7.209.20: Orkestconcert en zang 9.4011.50: Dansmuziek. Brussel, 508.5 M 5 20: Dansmuziek 6 50: Gramofoonpl. 8,35. Speciaal concert 2—3

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 10