.Voelt U zich mat? KING UIT DE RIJNSTREEK. cm AARLANDERVEEN. Verkooping. Bij de gisteren ten overstaan van den notaris EL B. J. van de Kreke alhier in het hotel „De Rustende Arend" te Zwam- merdam gehouden verkooping van het woonhuis met erf in de Bruggestraat te Zwammerdam eigendom van de erven J. Borst werd het perceel toegewezen voor de koopsom van f. 2200 aan den heer G. van Muiswinkel te Alphen a. d. Rijn. ALPHEN. Uitslag verkooping. De uitslag van de gisteren ten overstaan van den notaris R. v. d. Berg alhier ge houden openbare vrijwillige verkooping in het hotel „De Vergulde Wagen" van do bouwmanswoning %met landerijen in de kerkbuurt te Ter-Aar in eigendom van mej. Chr. Verhaar is als volgt: In massa werden de perceelen 1, II en III totaal in bod staande op f. 41.500, afge mijnd op f. 4000, door den heer M. J. N. v. d Weyden te Langeraar ten behoeve van het R.-K. Armbestuur te Langeraar ge meente- Ter-Aar, aan wie een en ander werd toegewezen voor de totale koopsom dus van f. 45.5000. Proces-verbaal inzake de vernielingen. In verband met de alhier gedurende den laatsten tijd vooral in wijk Hoorn gepleeg de vernielingen wij denken hierbij o.a. aan de vernidling van een houten heining en hek aan de fabriek van de fa. P. is door de politie reeds tegen verschillen de personen proces-verbaal opgemaakt. Bovendien zullen nog wel meerdere ver balen volgen tegen de personen die reeds bij de politie bekend zijn die zich het hout, van deze vernieling afkomstig, heb ben toegeëigend. De politie, die streng op treedt, tracht vernieling onverbiddellijk den kop in te drukken. De landstorm. Tot voorzitter der plaatselijke land stormcommissie alhier, werd benoemd ka pelaan H. J. SondaaL Een rietschipper, die gisteren met een met riet geladen motorboot trachtte onder de niet geopende Alphensche brug door te varen, had het schadepostje, dat een boven op de deklast liggend heerenrijwiel, in aan raking kwam met de klap der brug en hier door bijkans geheel werd vernield. Door den landbouwer v. D. werd bij de politie aangifte gedaan van mishande ling door. zekeren A. D. De politie stelt een onderzoek in. BOSKOOP. Het feest der Boskoopsche Middenstands- vereeniging. De feeslelijkheden, ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van de Boskoopsche Middenstandsvereeniging namen j.l. Dins dag een aanvang. In den middag had er in het hotel „Neuf" een receptie plaats, waarvan een zeer druk gebruik werd gemaakt. In de avonduren is er op het balcon van hotel trNeuf' door de harmonie „Excelsior" een concert ge geven. wat zooals begrijpelijk, heel wat menschen op de been bracht, temeer nog, daar op de schitterend geïllumineerde stoom boot „Vooruitgang" de muziekvereniging „Concordia" had plaats genomen voor een rondvaart door de gemeente. De dag van gisteren is, in hoofdzaak be steed aan het houden van bioscoopvoorstel lingen, in de middaguren voor de kinderen en 's avonds voor de volwassenen, welke zeer goed zijn geslaagd en eveneens veel be langstelling trokken. Tot slot heeft hedenavond in hotel „Klaas- sen" voor de leden der vereeniging in be sloten kring een gezellig samenzijn plaats. Ongetwijfeld zijn de feesten uitstekend geslaagd Het comité kan er met voldoening op terugzien! NIEUWKOOP. Burgerlijke Staüd. Geboren: Hendrik, z. v. G. Woelinga en S. Stiksma. OverledenJ. H. M. G. Bots, 67 j. H. van Koert, 20 j. OndertrouwdL. Slingerland, 19 j. en J. Rietveld 20 j. wonende te Ter Aar. Gedurende het 3e kwartaal 1930 wer den alhier ter keuring aangegeven41 run deren, 1 paard, 116 varkens, 8 schapen, 1 geit, 6 graskalveren, 3 nuchtere kalveren en 848 K.G. vleesch. Hiervan waren z.g. noodslachtingen10 runderen, 6 graskal- veren, 36 varkens, 8 schapen en 1 geit. gekeurd werden7 runderen, 5 graskalve ren. i nuchter kalf, 1 paard, 29 varkens, 7 schapen en 1 geit. NOORDEN. NOORDSCHEBUURTER- EN VOORPIJK- SCHE POLDER VERGADERING. Verbetering van de polderkade. In café Sluitkade werd een vergadering gehoudeD van stemgerechtigde ingelanden van de gecombineerde Noorsc-hebuurter- en V 'ordijkscne polders. Als eenige punt van de agenda werd be handeld een schrijven van de Ged. Staten van Zuid Holland voor het onmiddellijk doen aanbrengen van verschillende kost bare verbeteringen aan de kade. Een terzake uitvoerige briefwisseling van het polderbestuur met Ged. Staten werd voorgelezen Hieruit bleek, dat polder telken jare ongeveer f. 1400 aan de kade ten koste legt en dit jaar deze raming reeds met f. 600 heeft verhoogd. Wat voor dit najaar verlangt wordt door Ged. Staten betreft nog slechts een voorloopige voor ziening, doch deze eischt reeds een uit gaaf van rond L 20.000. De polder is slechts 429 H.A. groot, waarvan het grootste ge deelte eirtland en water is, de lasten zijn reeds gestegen tot f. 17 per H.A. voor deD Voordijk en tot f. 16 per H.A. voor den Noordschebuurt, terwijl een vaste schulden last aanwezig is van niet minder dan f 26000. Wanneer andere polders soms een nog hooger omslag heffen, dan heeft men het land naar een dergelijken omslag ge kocht, ofwel dan is dit ale regel veroor zaakt door het stichten van een verbeterde bemaling, waardoor ook dc waarde van het land naar minstens dezelfde verhouding ge stegen is. De Provinciale Waterstaat heeft erkend, dat de kade in een behoorlijk onderhou- den staat verkeert. Zij is echter niet be- j stand tegen het steeds hooger opvoeren van de- nAmstelboezem, hetgeen veroor zaakt wordt door het steeds sneller afvoe ren van het water uit het groote aantal polders, dat op Amstelland uitma-alt. Bestuur en ingelanden zijn echter van oordeel, dat het Hoogheemraadschap van Amstelland in zijn plicht te kort schiet door niet voor voldoende ontlasting van den boezem zorg te dragen. Art. 59 van het Reglement van bestuur voor het Hoogheemraadschap Amstelland, vastgesteld bij K. B. van 22 .Januari 1872 zegt, dat de taak van het bestuur van Am stelland zich bepaalt tot de zorg voor den gemeenen boezem en wat daartoe behoort Mede op aandrang van de Provinciale Staten van Zuid-Holland zoowel als van Noord-Holland is indertijd onder art- 60, sub c, nader omschreven, dat tot die zorg behoort de ontlasting van den boezem, ten einde aan alle waterschappen gelegenheid te verschaffen tot vrije, onbeperkte uit- maling, terwijl bij art- 61, 2e lid nog 's bepaald, dat ondeT buitengewone omstan digheden bij keur de vrije uitmaling der waterschappen tijdelijk beperkt kan wor. den. De Provinciale besturen van Utrecht en Noord-Hofland, waaonder Amstelland in hoofdzaak ressorteert, meenen niet te kunnen medewerken om dit Hoogheem raadschap tot zijn plicht te brengen, ten le omdat in 1932 de Zuiderzeedijk tot stand komt. en uit dien hoofde de stichting van een bemaling toch geer zin meer heeft co ten 2e omdat in de Provincie Utrecht eeni ge polders dag en nacht bemalen zouden' moeten worden en het uit dien hoofde ter wille van die polders niet mogelijk zou zijn een maalpeil in te stellen. De vergadering was echter van meening dat hierin geen reden mag liggen om nu maar van alle polders, welke met het on- derhoud van de kaden belast zijn en welke kaden op zich zelf ineeii goeden staat verkeeren, te eisohen daaraan allerlei kost bare verbeteringen aan te brengen. Als Amsl eiland een bemaling wil uit sparen, laat het dan de extra kosten voor het kade-onderhoud ook zelf betalen en wil het dat niet, laat het dan een maal- peil instellen met het recht om daarop uit zonderingen toe te staan. Als er polders zijn, welke dag en nacht bemalen moeien worden, dan rijst de vraag of deze polders in hel bezit zijn van een bemaling, weL*re voldoende capaciteit heeft. Als de Zuide> zeedijk de noodige verlichting zal verschaf fen (hetgeen veel deskundigen in twijfel trekken), dan zou dit maalpeil toch ma:* 2 jaren van noode kunnen zijn. En het is gewoonlijk slechts een kwestie van enkele dagen als bij sterken wind uit Noordelijke richting het boezemwater te veel wordt opgestuwd. Het Provinciaal bestuur van Zuid-Hol land is actief, stelt alles in het werk cm een voorziening te treffen en is ook be reid te bevorderen, dat de Provincie het geld voorschiet, doch blijft, zonder meer eischen, dat, ter voorkoming van een tweede doorbraak onverwijld een aantal omschreven verbeteringen worden aange bracht, met daarnaast een meer uitgebrei de bewakingsdienst van de kade bij hoog water en het. in voorraad houden van mate rialen, waaraan in tijden van nood oogen- blikkelijke behoefte kan bestaan. Mochten de ingelanden hier niet op in willen gaan, dan zal onmiddellijk een bevel worden uitgevaardigd, waartoe art. 38 dor Waterstaatswet 190Ó aan Ged Staten de bevoegdheid geeft. Bij weigering wordt dan het bevolene bewerkstelligd np kos ten van hen, aan wie de uitvoering is be volen. Met algemeene stemmen besloot men echter gezien den goeden wil en de be doeling van Ged. Staten het hier niet op aan te laten komen, doch onder uitvoerige omschrijving van de situatie mede te dee- len, dat de uitvoering va nde voorschrif ten onmiddellijk ter hand zal worden ge nomen. Op het oogenblik kon wel niet anders besloten worden, 'gezien ook den ge »M»]dïg opgevoerden Amstelboezem van ongeveer 6 weken geleden, toen ieder oogenblik weer een doorbraak gevreesd kon worden. Het zal onder de bevolking groote gerustheid wekken. Met de leiding over de uitvoering van het werk is belast de heer Fr. Pieterse alhier, die tevens belast was met de ver dere dichting vnu de doorbraak, dezen zomer verricht. Ook de Polders Westveen en Blokland zijn aangeschreven meerdere voorzieningen tot versterking en beveiliging van de kade te treffen. WADDINXVEEN. Benoemd tot onderwijzer aan de Chr. School (Oranjelaan. hoofd H. Hoek) de heer B. Eenkhoorn te Opperdoes. RIJNZATERWOUDE. GEMEENTERAAD. Belastingvoorstellen in verband met de herziening van het plaatselijk belasting stelsel De zwaarbelaste gemeente behoeft geen opcenten op de fondsbelasting te heffen De inbraak bij den pastoor te Leimniden. De Raad dezer gemeente kwam in open bare verg. bijeen. Aanwezig alle leden. Voorzitter de heer J. A. Bakhuizen, burge meester. De Voorzitter opent de vergadering met gebed. Alle leden verheffen zich van hun zetels behalve de heer C. van Tol. De Notulen van de vorige twee vergade ringen worden voorgelezen, goedgekeurd en geteekend. De Voorzitter doet o.m. mededeeling van de navolgende ingekomen stukken 1. Schrijven van den Directeur van het Openbaar Slachthuis te Leiden dd. 25 Juli j.l. waar^i het jaarverslag over 1929 wordt toegezonden. Dit verslag wordt voor de leden van den Raad ter inzage gelegd. 2 Schrijven van den Minister van Onder wijs enz. waarbij wordt medegedeeld dat over het jaar 1927 f. 80.55 te veel aan pen sioensbijdragen is ingehouden. Dit bedrag zal aan de gemeente gerestitueerd worden. 3. Schrijven van heeren Ged. Staten in de provincie Zuid-IIoland dd. 25 Aug. 5 Sept. j.l. waarbij medegedeeld wordt dat zij het besluit houende vaststelling van de instructie voor den gemeente-ontvanger voor kennisgeving hebben aangenomen. 4 Schrijven van de Ned. Ver. tot Bescher ming van Dieren waarbii wordt toegezon den een uitgebreid advies inzake het vraag stuk brand in stallen. B. en W. willen niet direct met een afge rond voorstel tot wijziging van de bouwver ordening komen. Eerst willen zij het gevoe len van den Raad inwinnen. Op voorstel van den heer van Tol wordt besloten de ad viezen bij de raadsleden te laten circu- ieeren. Schrijven van den Pensioenraad dd. 4 Sept. waarbij medegedeeld wordt dat 31 Dec. 1929 had moeten worden betaald een be drag ad f. 2.-13 wegens inkoop van Pen sioen. Schrijven van Ged. Stalen in do prov. Zuid-Holland dd. 2/12 Sept. waarbij wordt toegezonden een goedgekeurd besluit tot wijziging van de begrooting dienst 1930 groot f. 467.50. Van de sted. Fabr. van Gas en Electrici- leit te Leiden is een schrijven ingekomen dd. 13 Sept. 1930 waarbij wordt verzocht f. 163 te willen bijdragen in de vernieuwing van de straatlantaarns aangesloten aan het bovengrondsche net. De lantaarns zijn door het gemeentebestuur niet zoo onderhouden als het eigenlijk moest, zoodat thans reeds vernieuwing noodzakelijk is. Daartoe vragen zij een bijdrage tot de helft der kosten. De heer Compeer zou voorloopig nog een afwachtende houding willen aannemen. D- heer Disseldorp acht verbetering in verband met hel donkere jaargetijde dringend ge wen scht. De heer van Tol zou een vierde gedeelte in de kosten willen bijdragen. Ten slotte wordt aan B. en W. overgelaten om op de billijkste manier tot vernieuwing der lan taarns te komen. Do heer van der Knijff vindt de verlich ting zooals deze op enkele plaatsen in het dorp is niet voldoende, schijnbaar is het ge vaar voor verblinding ondervangen, maar de lantaarns verspreiden nu hun licht niet genoeg. Punt 3. Herziening plataselijk belasting stelsel. Ged. Staten hebben om nadere in lichtingen gevraagd aangezien naar hunne meening le veel belasting zou worden ge heven. B. en W. hebben hunne berekening nauw keurig nagegaan. Gebleken is dat het bedrag medegedeeld door de Min. van Binnenl. Zaken en Finan ciën veel hooger is dan dat welk door de vereeniging van Ned. Gemeenten als uil» keering per inwoner werd berekend. Het eerste bedrag is voorloopig bepaaiu op I. 6762.03. B. en W. komen thans met het voorstel om het Raadsbesluit betreffende heffing van 50 opcenten op de gemeentefondsbelas ting in te trekken. Het voorstel van B. en W. wordt met algemeene stemmen aangenomen. Punt 4. Vaststelling besluit tot wijziging der begrooling dienst 1930. Op dit besluit in totaal f. 666.80 wordt de post kosten van overbrenging plaatsing en verpleging van arme krankzinnigen verhoogd met f. 664.46, zulkB in verband met de opneming van C. BielefeldSchrama en W. van Beek. De eerste te Noordwijkerhout en de tweede te Heiloo. De heer van Tol zegt dat hij W. van Beek niet krankzinnig acht. De Voorzitter vindt het een nieuwe zienswijze dat een lid van den Raad zal uitmaken of iemand al dan niet krankzinnig is. In spoedeischende gevallen kan een bur gemeester een krankzinnige ingevolge art. 14 van de Krankzinigenwet in bewaring stellen, mits hij maar 24 uur kennis geeft aan den betrokken officier van Justitie met bijvoeging van de bewijzen waaruit de krankzinnigheid blijkt. De in bewaring stelling gaat den duur van drie weken niet te boven. Dat hij tot nog toe niet uit het gesticht terug i9 is wel een dui delijk bewijs dat van Beek werkelijk krank zinnig was. De Directeur heeft mii ook nog medegedeeld dat van Beek te Heiloo zeer wel op zijn plaats was, Art. 39 van de Armenwet bepaald dat de kosten van verpleging aangezien het een armlastige betreft voor rekening der ge meente komen. Wil de Raad niet tot goedkeuring van dit besluit overgaan dan zullen hoogere autori teiten het bedrag op de begrooting brengen. De Raad besluit daarna met algemeene stemmen tot wijziging der begrooting dienst 1930 Bij de Rondvraag zegt de heer Disseldorp dal de Algemeene begraafplaats naar zijn meening niet in dien staat verkeert waarin deze behoort te zijn Hij verzoekt B. en W. hterop nauwkeurig toe te zien De Voorzitter zegt dat den laatsten tijd reeds veel aan RECLAME. 447 De scheikundige analyseert,-het publiek proeft-de aparte kwaliteit van KING v- in Wal zal U weder verkwikken Is U down?' Wal zal Uw stemming verbeteren? Hel antwoord luidtKING:pepermunt, omdat KING:pepermunt door zijn orit gineele samenstelling bet beste daget lijkscbe middel is ter opwek hing en verfrisscbing. PEP ONS VERKRIJGBAAR IN SPECIALE ZAKJES EN IN ROLLEN *10 CTSk de begraafplaats is verbeterd. B. en W. zul len -chter met het vrezoek van den heer Disseldorp rekening houden. Voorts vraagt hij hoe het komt dat enkele kleine stukken dakgoot van den toren opgeschilderd zijn gebleven terwijl de kerkgooten wel ge schilderd zijn. De Voorzitter zegt dat de kerk door het kerkbestuur geschilderd is, bet kerkbestuur heeft verzuimd mei het gemeentebestuur overleg te plegen. be heer Disseldorp is met deze antwoor den voldaan. Nogmaals het woord verkrijgende zegt de heer Disseldorp dat tot zijn groote vol doening een persoon die gevaarlijk voor de gemeenschap was, ter verpleging is opge nomen in een krankzinnigengesticht. Hij brengt hulde aan de ambtenaren die deze opneming met groote voortvarendheid hebben bewerkstelligd. Niet in het minst komt -die hulde aan den burgemeester toe. Jammerlijk is het voor de familie, voor den persoon zelf. terwijl het van de ge meente wederom financieele offers vergt. Spr. betreurd echter dat 4 niet Katholieke leden van den Raad hebben deelgenomen aan de zeer ongemotiveerde actie die ons geheele dorp in beroering heeft gebracht. De heer Compeer zegt dat het geenszins zijn bedoeling is iemand persoonlijk te kwetsen of te beleedigen, maar alleen en uitsluitend om opheldering in een zaak le krijgen, die in den laatsten tijd in deze gemeente nogal eenige beroering heeft ver wekt. Het betreft n.l. het zenden van den zoon van van Beek naar een Krankzinnigen gesticht zulk9 naar aanleiding van eenige feiten door hem gepleegd. Het spreekt vanzelf dat dit van de ge meente weer financieele offers vraagt. Hierom vermoed ik dat door eenige inge zetenen na een grondig vooronderzoek stap pen zijn gedaan, om in deze zaak een her onderzoek te verkrijgen. Als men er werkelijk van overtuigd is dat een onrecht gepleegd wordt dan is men zeer zeker ten allen tijde gerechtigd een derge lijke zaak, zakelijk te onderzoeken en dat kftn en zal ook door niemand worden be twist. Maar te betreuren is het dat door eenige personen om deze zaak een actie wordt ge voerd tegen R. C. Raadsleden en ingezetenen Als men hoort beweren dat het zaakje in elkaar is gezet door R C. Raadsleden om dien jongen op kosten van de gemeente in het geslicht te krijgen. Ja dat er zelfs wordt gezegd dat door den Zeereerw. heer Pastoor de inbraak is gefingeerd om van dien jon gen af te zijn, nog erger dat daarin ook de politie is betrokken en meer dergelijke onzin, dan is toch zeker een protest van de R. C. Raadsleden op zijn plaats. De heer van Tol vraagt aan den Voor- ziter, waarom deze hem te Leimuiden zoo onhebbelijk behandeld heeft. Waarom hebt U West9teijn, Mokkenstorm en mij bij Officier van Justitie beleedigd. Mokkenstorm is geen opruier maar een goed burger van Rijnzaterwoude. U hebt te Lei muiden tegen mij gezegd „van Tol, U komt weer met kletspraatjes". Als U mij toen anders behandeld had dan was alles waar schijnlijk niet zoo geloopen. De Voorzitter zegt dat dezo zaak door hem in zijn kwaliteit van Burgemeester van Rijnzaterwoude art. 14 der Krankzinnigen wet toegepast. De dank van den heer Dis- seldorp wil ik graag aannemen, toch heb ik niets anders gedaan dan mijn plicht. Diep en diep betreur ik het dat deze actie op touw gezet is. De gevolgen van de actie zijn zeer ernstig. Van Tol durft hier in open bare vergadering beweren dat ik hem on hebbelijk geantwoord en behandeld heb. Dat ik hem als Burgemeester van Leimui den onhebbelijk behandeld heb is eenvoudig leugentaal. De 27en Augustus is van Tol te Leimuiden gekomen als afgevaardigde van de prot. be volking van Rijnzaterwoude om inlichtin gen in te winnen omtrent de inbraak bij den pastoor te Leimuiden Ik heb hem toen geantwoord, dat ik geen prot. bevolking maar alle inwoners van Tlijnzaterwoude kende. Waarom de drie prot. raadsleden niet naar mij toegekomen zijn om inlichtingen, kan ik niet begrijpen Ze hebben eenvoudig geloofd wat de heer van Tol zeide. Men weet hoe het bezoek bij den Officier van Justitie te Haarlem afgeloopen is. Dezo heeft in mijn bijzijn aan de drie voornaamste onderteekenaars onomwonden te kennen gegeven dal naar zijn meening hel politie onderzoek op de juiste wijze had plaat9 ge had en dat liij voor een nieuw onderzoek geen termen aanwezig achtte. In de vergadering van B. en W. heb ik tegen .den wethouder Weststeijn gezegd dat ik vernomen had dat ook hij aan de actie deelnam. Hij zeide daarop niets en ik ge loofde dat hij niet in de actie betrokken was. Bij den Officier van Justitie is echter wel degelijk gebleken dat hij een van de eerste onderteekenaars was. Ik geloof dat de andere leden van den Raad in de val zijn gelokt. In ieder geval hebben zij zich niel vol doende rekenschap van het teekenen op het adres gegeven. De Voorzitter hoopt dat zij in den vervolge niet meer aan iets zullen deelnemen waar de heer van Tol bij betrokken is. De heer Bik zegt dat bij hem in het ge heel geen haal tegen de Katholieken heeft voorgezeten. Ik heb mij alleen afgevraagd: is v. B. schuldig aan de inbraak of niet en daarom heb ik mijn handteekening op het adres houdende verzoek om een nieuw onderzoek geplaatst. Het is een zegen dat v. Beek opgeborgen is, daaraan wil spr. niets afdoen. De Voorzitter vraagt of de heer Bik het adres wel goed gelezen heeft, alles in het adres vermeld staat op zeer losse schroeven. Het zijn niets meer dan dorpspraatjes. De bewijzen, de onomstootelijke bewijzen ontbreken. Uit hel adres spreekt wantrou wen tegen de politie en tegen mij in mijn hoedanigheid van Hulpofficier van Justitie. Ik heb naar eer en gew-eten gehandeld zegt de Voorzitter en durf dit voor God en de menschen getuigen. v. Beek heeft, toen hij enkele weken in het gesticht was. een brief aan den pastoor gezonden 'waarin hij excuses vroeg voor den overval. De heer Bik zegt dat hij door allerlei ge ruchten op een dwaalspoor is geraakt De Voorzitter zegt. dal in het adres b v. slaat dat de koster op 50 M. afstand het geschreeuw hoorde en toen de politie is gaan waarschuwen. Dat is ge-heel onjuist; de pastoor is zelf naar den koster gegaan. De heer v. d. Knijff wil op kosten van de gemeente Rijnsaterwoude een nieuw onder zoek doen instellen. De voorzitter zegt dat dit buiten de bevoegdheid van den Raad ligt. De officier van Justitie of de Procureur Generaal kunnen alleen een nieuw onder zoek gelasten. De officier wilde na een af wijzende beschikking het geheele adres laten zooals het was. Op mijn verzoek zijn drie der onderteekenaars uitgenoodigd om hun schriftelijk verzoek met mondelinge, betere bewijzen te staven. Het kwam echter vaal te staaan dat zij daartoe geenszins in staat waren. Daarna sluit de Voorzitter deze zoo be langrijke vergadering waarvoor zeer veel belangstelling bestond. TER-AAR. Burgerlijke stand. Geboren- Hendirka Petronella, d. v. A. J. Bijlemeer en G. H. Vonk Hendrik, z. v H. de Rooij en A. Heemskerk. Leo- nardus Theodoras, z. v. G. Versluys en W. Voorn. Pieternella, d. v. I. den Dekker en N. Roeland. Overleden: Petrus Joh. Hoogervorst echtg. v. O. Lek 38 j. A. van Winkel echtge. van C. Kroon 50 j. Man-ga. M. van der Hoorn 2 m. GehuwdC. J. van Zaal jm. 28 j. en M. Lek jd. 32 j. 32

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 7