CORRESPONDENTIE. GOEDE OPLOSSINGEN. PRIJZEN. Och wat had de jeugd nog heel erg do 3 Ocoberfeesten in het hoofd 1 Wat ontbra ken velen die anders graag prijsraadsels oplossen. Zeker nog te moe van het feest vieren? Want dat er flink is genoten met dat prachtig weer, dat spreekt van zelf, en al kon ik zelf onmogelijk 3 October in Lei den zijn, ik was toch zóó blij dat het dien dag zulk prachtig weer was, ik verheugde er mij toch zóó in. rk zal dan maar spoedig weer eens prijs raadsels geven, als er niet door iedereen is feest gevierd Agnes Planje is het je lo prijs? ik geloof het wel niet waar nu je verdient het, je hebt al dikwijls ingezonden. Matje Vogciaar voor jou ook de le prijs niet waar? jij en Cor hebt nog geen van bei den ooit gelukkig geloot, meen ik. Abram Wijnnobel was je zoo heel erg nieuwsgierig of je een prijs zou hebben, ben je nu erg blij? Adrie Bouw vond je het zoo druk voor mij, nu prijsraadsels. Nu zoo heel druk niet, want door het feestvieren ontbreken er he-1 veel kinderen. Joke Wijk ja nu de winter nadert, kan je niet zooveel meer buiten spelen, en kom je er eerder toe om eens raadsels op te los sen, dat is met velen het geval. Sticntjo de Graaf dank voor je anecdotes ik zal ze bewaren en voor en na eens ge bruiken. Gel ia Kret heerlijk voor jo dat je een prijs hebt gewonnen op 3 October, een mooi sche merlampje? aardig hoor voor als je later een eigen kamertje zult hebben. Karei West neen hoor ik heb niets van de 3 Octoberfeesten gezien, dat zou nog veel le vermoeiend voor mij zijn, zóó ver ben ik nog niet beter. Gelukkig <kt jij weer heele- maal beter was en dus kon genielen. Roosje Xïeboer blijf maar trouw meedoen, dan zal hoop ik. jou beurt ook wel eens ko men dat je gelukkig bent bij het loten. Martha Schimmel ja het speet mij ook dat ik niets van de 3 Octoberfeesten kon zien, verleden jaar ook al met, ik hoop nu maar weer op het volgende jaar. Zat je in een vliegmachine en won jo toen een prijs? Rietje de Gunst dat is best hoor dat je nu geregeld gaat mee doen. 's winters komt er eerder toe. als 'men zooveel meer in huis is. Marie en Leo van Veen jullie hebt geloof ik, nog nooit gelukkig geloot, moed houden, dan komt je beurt wel eens. Dat raadsel is niet erg geschikt, dat zal men niet kunnen raden. Jo van Egmoud, vanaf 11 jaar behoort men tot de grooteren. Wa9 je zusje net jarig cn had je toen geen zin om lang te schrijven, best te begrijpen hoor. Willy de Neys, ook genoten met de fees ten? gelukkig hoor en toch geen koude ge val, hoop ik. Tinus en Jap vau der Born, zie je wel dat ik al aan je verzoek heb vodaan en iets van je geplaatst. Annie Bavelaar, ik begrijp het best hoor dat je voortaan niet veel tijd meer hebt om mee te doen. Heb j% 8 jaar meegedaan? dat is flink lang hoor. Ik weet wel dat je al lang meedoet, maar niet precies hoe lang. Half December wordt het 10 jaar dat ik de Leid- sche raadseltanto werd, dus 8 van die 10 jaar heb jij meegedaan. Necltje Meuldijk. het was een zeer goede raad dien je moeder je gaf, want met de prijsraadsels moet ieder op een apart velletje schrijven, dat is voor het loten. Frieda Sladek. neen geheel beter ben ik nog niet. moet mij nog erg in acht nemen en nog veel rust nemen. Neen maar wat heer lijk. de le prijs, ik begrijp dat jo erg in jo schik was. Ik zal kijken hoor in dat tijd schrift zoodra ik het in handen krijg. Johan en Hendrik Mulder, het is juist de verjaardag van Johan als hij dit leest, wel gefeliciteerd hoor Heb je het album gekre gen cn verlang je er nu naar om er alle plaatjes in le zeltcn. Hendrik heb maar ge duld, je zal toe li ook wel eens gelukkig loten. Annie Zaalberg, je hcbl ook veel kunnen zien cn genieion op 3 October. Had j'e nog nooit vuurwerk gezien? Je vond hel zeker wel erg mooi en hel weer was cr zoo gun- slig voor. dus alles zal wel prachtig zijn gelukt. Neen ik at geen hutspot dien dag. Gerard en Dorus de Geus, vonden jullie de raadsels niet moeilijk. Neen hoor Dorus je hoeft nu nog geen brieven te schrijven. Gerard vertelt mij wel alles, die heeft al menig briefje aan mij geschreven. Adriaan en Joop van Geenhuizen, harte lijk dank voor de twee kiekjes, ik zal ze in hel album plakken dat ik heb voor kieken van de raadseljcugd. Hè, wat gelukkig dat Joop weer zoover beter was, dat hij. 3 Octo ber ook nog van het feest kon genielen. Greta en Willem Bavelaar. het spijt mij voor jullie, maar die anecdote is mij al meermalen toegezonden dus ik kan die niet weer plaatsen. Dat begrijp ik best. hoor Greta, dat hot heel vermoeiend is om in een optocht mee tc loopen. En was je toen toch weer uitgerust om naar het vuurwerk tl gaan kijken? Anje de Gelder het was best hoor dat je nu bij de prijsraadsels geen langen brief had geschreven. Jo Gussekloo, je zult zien onder de namen der goede oplossers dat niemand het goede antwoord van nummer drie had, dus jij hebt ook mee mogen loten. Annie v. d. Logt, hier brandt gelukkig de de kachel ook al, net zooals bij jou thuis. Met 3 October was hef gelukkig prachlig mooi weer, rnaar daarna net zooals je schrijft weer om zelfs geen bce9t buiten te laten loopen. Leny Ooslveen, jij geniet altijd maar van dat kleine neefje en zijn zusje, nu ik be grijp het o, zoo goed, ik ben zelf ook dol op kleine kinderen. Als je a.s. Zondag geen zin hebt om le schrijven, neem ik dat niel9 kwalijk, geniet er maar van dat je ver jaardag hot op Zondag valt. Hartelijk ge feliciteerd. Rieka Heijink, het trof toch zoo good niet waar, dat he^t 3 October mooi zonnig weer was en gelukkig, dat het land nu zooveel droger was en niet allen steeds met natte moddervoeten liepen. Jan en Eempien Wassenaar, we hebben elkaar niet veel te zeggen, nu we elkaar net spraken. Was het niet gezellig? Jan, niemand had No. 3 goed. Clazientje Spaargaren en Leni Prins, jul- r.G zijn dus samen gezellig overal naar loc geweest, en hoe aardig om bij elkaar te lo* georen. Neen hoor ik kon niet in Leiden zijn dien dag. Was dat Japan9chc vuurwerk zoo mooi? Daar las ik in vele brieven over. Marietje Laferveer, de raadsels die er nog niet in stonden, zal ik plaatsen. Heb je wei 20-maal in de draaimolen gezeten en was je daarna zelf niet draaierig? Aardig, dat ieder kind toch een doos bonbons kreeg. Cel ia en Kees Muvzert, gezellig hoor C. zoo met 5 vriendinnen overal heen te gaan en je vertelt mij zoo uitvoerig over al dio vermakelijkheden. Fk begrijp dat je niet tegen al die dingen kunt, ik als kind ook niet, ik word ook gauw duizelig en raar er van. Lydia en Koos Slootweg, in den brief van verleden week las ik treurige berichten, maar nu deze week schreven jullie er niets naders over. Wil dat de volgende week doen. En nu groet ik allen weer hartelijk. Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEBEN, Den Haag. Van Beuningenslraat 4-2. GOEDE OPLOSSINGEN VAN DE PRIJSRAADSELS DER KLEINEREN ONTVANGEN VAN: Joop van Geenbuizen, Leo van Veen, Ly dia Slootweg, Annie Zaalberg, Annie den Hertog, Rietje de Gunst, Jenny Berkhout, Henk Boom, Adrie Bouw, Jopie Leget, Clara Ouwersloot, Martha Schimmel, Marietje Laterveer. Jannie Hagoort, Hendrik Mulder, Wim Kruit, Jan van der Born, Koosje Nie- boer, Adrie Bavelaar, Abram Wijnnobel, Cisca Meijsen, Karei West, Celia Kret, Stientje de Graaf, Joke Wijlt, Gerard de Geus, Dorus de Geus, Eempien Wassenaar, Cor Vogelaar, Bas van Dijk, Frans Piena, Bram Eijkman, Leny Oostveen, Jannie de Water, Christiaan Eggink. Dirk Binnekamp. Er was een brief over de post waar straf* port voor moest betaald worden. Men heeft die hier aan de deur geweigerd, terwijl ik uit was. Van wie kan die zijn? GOEDE OPLOSSINGEN VAN DE PRIJSRAADSELS DER GROOTEREN ONTVANGEN VAN: Reinier den Hertog, Rieka Heyink, Jo Berkhout, Neeltje Meuldijk. Jelly Vogelsang, Koos Slootweg, Jo de Wekker, Nel Hagoort, Annie Bavelaar, Marie van Veen, Johan Mul der, Greta de Vries, Frieda Sladek, Tinus van der Born, Willem Bavelaar, Greta Bavelaar, Nicolaas Dirk Kret, Adriaan van Geenhui zen, Willy de Neys, Jo van Egmond. Agnes Planje, Clazientje Spaargaren, Leni Prins, Matje Vogelaar, Francien den Hoed, Marietje den hoed. Jan Wassenaar, Rika Piena, Annie van der Logt, Ru van Dijk, Celia Muyzert, Kees Muyzert, Anje de Gelder, Jo Gussekloo, Gerharda Eggink. Daar niemand der grooteren. het woord karwei heeft gevonden heb ik alle groole-i ren, die de 3 andere prijsraadsels goed had-» den opgelost vermeld bij de goede oplossin* gen en laten meeloten. De prijzen der grooteren zijn toegekend aan: MATJE VOGELAAR, 12 j. AGNES PLANJE, 12 j. De prijzen der kleineren zijn toegekend aan: ADRIE BOUW, 9 j. ABRAM WIJNNOBEL, 9 j. o

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 16