De Singelloop van Rood-Wi ZEEMEEUWEN—L. F. C. i—i. Twee gelijkwaardige ploegen. In een uiterst snellen wedstrijd is het L. F. C. gelukt om althans één der punten mee te nemen. En wanneer de voorhoede wat meer overlegd te werk was gegaan was een overwinning zeeT zeker mogelijk geweest. Beide partijen hebben met het windvoordeel een flink overwicht gehad. De Meeuwen- aanvoerder was zoo ontactisch om dit voor deel eerst aan de withemden te geven. Met groote felheid werden de aanvallen direct ingezet, doch steeds greep de Meeuwen achterhoede goed in, vooral de doelman viel door fraai werk op. De enkele tegenaanval len werden vrij gemakkelijk afgeslagen. Steeds kwam de Leidsche voorhoede voor de Meeuwen-veste. doch het beslissende schot ontbrak, zoodat de rust met 00 inging. Na rust heeft de withemden-achterhoede het zwaar te verduren gehad, doch met be hulp der halflinie bleef zij den toestand vol komen meester. Echter gaf na twintig minu ten spelerrde overigens goed spelende P. v. d. Pias op ongelukkige wijze de Meeuwen de leiding. De L. F. C.'ers gooiden er toen een schepje op, en bij een der aanvallen werd van Leeuwen op unfaire wijze van den bal geloopen, waarvoor de uitmuntende leider, de heer H. Kühne, een strafschop gaf, die door Nagtegeller zuiver werd ingezet. Na gelijk opgaand spel kwam 't einde met 11. ZEIST—ALPHIA 0—2. Twee doelpunten in de laatste 10 minnten. De eerste competitiewedstrijd van dit sei zoen tusschen Zeist en Alphia is in een over winning van laatstgenoemde geëindigd. Het begin bracht een sterk offensief van Alphia, dat met één invaller voor haar midhalf speelde, terwijl Zeist volledig was. Reed9 dadelijk krijgen de gasten een kans om te doelpunten maar de keeper is op zijn post. De voorhoede van Zeist blijft geruimen tijd werkloos daar de achterspelers hard moeten werken om onheil te voorkomen en daardoor te weinig aandacht aan het voeden der voor hoede wordt geschonken.. Tot tweemaal toe brengt de paal op het laatste nippertje red ding. Ook aan de andere zijde worden ge makkelijke kansen gemist en het is bijna onbegrijpelijk dat de 6Core zcya lang blank blijft. Zeist is intusschen wat meer op komen zetten en men krijgt nu een meer gelijk op- gaanden strijd te zien. Alphia is iets sterker en haar voorhoede ook gevaarlijker dan haar tegenstanders. Er wordt echter te kort ge speeld, zoodat da backs telkens kunnen in grijpen. Hoe er ook aan beide kanten ge werkt wordt, doelpunten blijven uit, mede door het solide werk der beide doelverdedi- gers. Rust gaat in met 00. De tweede helft is aantrekkelijker. Er wordt ondanks de gladheid van het terrein vlugger gespeeld. Aangemoedigd door haar aanhangers komt Zeist gevaarlijk opzetten en menig hachelijk moment ontstaat er voor het Alphia-doel. De Oranjehemden blijven echter volhouden en haar voorhoede doet soms gevaarlijke uitvallen. Zeist blijkt echter een prima keeper te hebben, want eenige goed gerichte schoten worden fraai gehou den. Nog steeds weten beide elftallen geen doelpunten ter wereld te brengen en men denkt reeds dat de strijd in een puntloos spel zal eindigen als ongeveer 10 min voor het eind de Alphia-midvoor de backs passeert en den keeper het nakijken geeft. Onmiddel lijk daarop volgt uit een aanval van rechts een tweede doelpunt, nu van den rechtsbin nen. 02. Zeist geeft het nog niet op, maar Alphia speelt nu met haar voorsprong vrij gemakkelijk. HaaT midvoor gaat er nog een keer alleen van door maar zijn schot gaat rakelings over de lat. Met Alphia in de meerderheid komt 't einde, welke de Oranje hemden de eerste zege brengt. A. S. C. NAAR UTRECHT. In de finale door V. O. C. geslagen. Te elfder ure waTen Josson, Lefrandt en Van der Leeden verhinderd deel te nemen aan het officieuze tournooi van „Kampong", zoodat A. S: C. met drie invallers naar de feestende Domstad trok. Het door den almaar neerstroomenden regen uiterst gladde veld maakte goed voet bal onmogelijk en zoowel de gastheeren als de Leidenaars lagen meer op den grond dan dat zij er op liepen. Kampong kwam heel ge makkelijk aan de leiding, toen van Breen den gladden bal over z'n vingers liet rollen en het leer vlak achter de doellijn liggen bleef. A. S. C. was, vooral in de tweede helft, over wegend sterker. De gevaarlijkste man in de rood-zwarte voorhoede was Goethart, die uit stekend werk verrichtte, maar het tempo niet kon volhouden. Nadat de Kampong-doelver- dediger driemaal had moeten visschen, scoorde de thuisclub door een prachtig schot van haar midvoor vlak voor het eindsignaal een tweede doelpunt. Einde kwam met 3—2 voor A. S. C. In den wedstrijd V. O C.Kampong wa ren de Rotterdammers ver in de meerderheid. Hoewel de thuisclub zich tot het uiterste inspande, kon zij neit verhinderen, dat de Rotterdamsehe rood-zwarten vijfmaal scoor den, waartegenover Kampong geen enkel doelpunt vermocht te stellen. De laatste wedstrijd tusschen V. O. C. en A. S. C. was de beste van den dag en vooral voor rust het aankijken overwaard. Over het algemeen waren onze stadgenooten toen meer in den aanval en van der Putten drukte dit overwicht in een doelpunt uit. In de laatste minuut voor de rust, scoorde V. O. C. den gelijkmaker. In de tweede helft zakte het spelpeil danig; V. O. C., dat nu den wind en felstriemenden regen in den rug had, nam het spel geheel in handen en slechts spora disch bracht A. S. G. het tot een aanval. De achterhoede kon op den duur den druk niet weerstaan en kort achtereen trapten de Maasstad-bewoners het leder driemaal langs Goethart, die zijn plaats in het doel weer had ingenomen. Het einde kwam met een verdiende 4—1 overwinning van y_. O, C. LEIDEN I—ANTWERPSCH ELFTAL 3—2. Propaganda wedstrijd voor de RJ£. Sportweek. Er heerschte gisteren een prettige stem ming op het A.S.C.-terrein aan de De Kem- penaerstraat, waar het uitvoerend comité der R.-K. Sportweek een tweetal voetbal wedstrijden had georganiseerd, voorafge gaan door een massa-gymnastiek-demon stratie. Op de tribune was geen plaatsje onbe zet terwijl een groot aantal bezoekers zich langs de lijnen van het keurig verzorgd A.S.C.-veld hadden opgesteld, en inderdaad was datgene wat daar voot een sportlief hebber te genieten is gegeven, de gang naar het A.S.C.-terrein en het geringe en tree ten volle waard. Te één uur werd een aanvang gemaakt met de gymnastiek-demonstratie. waaraan werd deelgenomen door de R.-K. Gyrona- stiekvereenigingen Jeane d'Arc, U.R.L.O. en Klimop. De Junioren-voetbalwedstrijd Leiden Rood-Wit, die daarop volgde, eindigde on beslist 11. Na loting bleek Leiden de ge lukkige te zijn. Te half vier betreden de Antwerpenaren, gekleed in geel jersy, het veld, gevolgd door de in Oranjetrui gestoken Leiden-spelers. Nadat wederkeerig bloemen zijn overhan digd, wordt getost en brengt rector Groot den bal voor Leiden aan het rollen. Spoedig komt er wat teekening in het spel en blijkt dat de elftallen tegen elkaar opwegen. Als Antwerpen een corner gemist heeft, zet de goed spelende Leidsche spil zijn voorhoede aan het werk, de linksbuiten krijgt den bal goed toegespeeld, rent recht op het doel af en onder oorverdoo- vend gejuich kanjert hij het eerste doel punt in de Antwerpsche touwen 1—0. Er wordt goed en fair gespeeld, waarbij beide doelen beurtelings in gevaar ver- keeren. Een voorzet van den Antwerpschen linksbuiten wordt buiten bereik van den keeper rakelings naast geschoten. Aan den anderen kant vliegt een schot van den Leidschen spil milimetersgewijs over de lat. De backs der Antwerpenaren zetten het buitenspelvalletje «pen waar vooral de rechts vleugel van Leiden nog al eens in loopt. Plots krijgt de rechtsbuiten der gasten het op zijn heupen Keurig passeert hij eenige spelers en plaatst ten slotte met een fraai schot den gelijkmaker in het net. 1—1 Onmiddellijk daarop krijgt Leiden een prachtkans, doch de linksbinnen schopt den bal juist over de deklat. Vlug golft het spannend spel heen en wee»r. Enkele corners aan beide zijden blij ven onbenut. De Leidsche midvoor mist een mooie kans, als zijn schot voor langs het doel suist, 't Is echter uitstel van execu tie, want oogenblikkelijk daarop is het de rechtsbinnen der Oranjehemden die den bal in den rechterbovenhoek plaatst. 2—1. De tweede helft brengt al evenveel span ning als de eerste. Geruimen tijd gaat het spel gelijk op. De Leidsche linksbuiten be zondigt zich te vaak aan zelf schieten als ern voorzet meer kans op succes zou ople veren. Toch is het deze speler, die, als het wel zijn recht is te schieten, met een keu rig schat den stand tot 3—1 opvoert. Antwerpen gaat zich nu meer roeren en dringt Leiden op eigen helft terug. De Leiden-verdediging is echter safe. De Antwerpsche supporters moedigen hun elftal aan en waarlijk komt succes als de spil der gasten met een goed schot den achterstand verkleint 3—2. Zoo komt het einde. De opstelling van Leiden is in dezen wed strijd als volgt geweest (rechts naar links') r Doel: B. Belt; achter: B. Bekkering en H. GoddijnmiddenMartijn, S. Braker en Klauw; voor: B. Brussee, W. Goddijn. F. Goddijn, B. Goddijn en D. Kerkvliet. R. C. L.CELERITAS 3—2. Een goede competitie*inzet. Op een glad, doch goed bespeelbaar veld begint Celeritas met wind mee, doch haar aanvallen zijn vrij ongevaarlijk. Bij R. C. L. komt er al spoedig eenig verband in haar aanval, al gaat er \^an den linkervleugel niet veel kracht uit. Als Burggraaf van verre een hard schot inzendt, laat de Haagsche keeper den gladden bal passeeren en even later heeft dezelfde speler weer succes als Hoog kamer met bal en al voor het Geleritas-doel glijdt en de Racing-captain slechts voor het intrappen heeft. De Hagenaars doen dan eenige onvriendelijke dingen, maar succes brengt het hun niet. Met een 20 stand komt rust. Na halftime krijgt Mooten al spoedig ge heel onverwachts een gemakkelijke kans en het derde doelpunt is daar. De Racing denkt dan gewonnen te hebben, maar de geel- rooden pakken nog eens extra aan. De Racing-halflinie verslapt en dat de Hage naars in die periode slechts twee doelpunten maakten, is hoofdzakelijk te danken aan den uitstekend spelenden Kruit. Een omzetting van den zwart-witten linkervleugel brengt wel eenige verbetering, maar er wordt niet meer gescoord en de wedstrijd eindigt met een spannend slot en een 32 overwinning voor de Leidenaars. R.V.C. II—ALPHEN II 4—6. De Alphen-reserves wisten in Den Haag de competitie met een overwinning op R. V. C. in te zetten. Onder leiding van scheids rechter Arnoldus wordt begonnen. Direct ontwikkelt zich een vinnige strijd. De be zoekers worden allengs een tikje sterker, maar toch neemt de thuisclub weldra uit een doorbraak de leiding. Alphen laat het er niet bij zitten en binnen een minuut is de stand reed gelijk Hierdoor aangemoedigd neemt Alphen het spel geheel in handen, maar voor doel is haar voorhoede geregeld de kluts kwijt zoodat doelpunten uitblijven. Even voor rust wordt de linksbinnen der bezoekers binnen het beruchte gebied unfair aangevallen, wat den scheidsrechter niet ontgaat. Alphen weet den strafschop in een doelpunt om te zetten (12) waarna het weldra rusten is. In de tweede helft neemt Alphen het spel geruimen tijd in handen. Toch is het R. "V. G. dat eerst de score opent, als uit een door braak van R. V. C. de linksbuiten een schot lost dat den keeper te machtig is 22 Zulks is aanleiding voor de bezoekers om er een schepje op te werpen en achtereen volgens weten zij de score tot 62 in hun Voordeel op te voeren. Bij Alphen ontstaat dan een inzinking waarvan R. V. C. profi teert om twee maal het net te vinden, waarmede het einde komt De scheidsrechter leidde goed. S. V. O. (OEGSTGEEST)— RIJNSBURGSCHE BOYS A.D.O. II—U.V.S. II 6—1 De eerste wedstrijd der U. V. S.-reserves in hun nieuwe omgeving is met een flinke nederlaag geëindigd. A. D. O. verdiende de overwinning volkomen, al was een 61 overwinning een te groote belooning voor haar werkelijk fraai spel. U. V. S. trof het niet in haar eersten wedstrijd reeds met twee invallers te moeten uitkomen. De blauw- wilten speelden thans met het volgende elftal: Ouwehand v. d. Spek Burgij Delfos Hansen v. Duijl Kaaij de Lange v. Dort Beekman den Daas Het begin was gelijk opgaand en beide doelverdedigers kregen enkele schoten te verwerken. Langzaam maar zeker kwamen de Hagenaars in de meerderheid en hun linksbuiten wist na Iwinlig minuten de score te openen. Dezelfde speler bracht na een snelle ren den stand op 20. De weinige U. V. S.-aanvallen werden door de hechte A. D O.-verdediging onschadelijk gemaakt. Een misverstand in de U. V. S.-verdediging was oorzaak van A. D. O.'s derde doelpunt. Na de rust speelde U. V. S. stukken beter en verschillende malen moest de Haagsche ach terhoede ingrijpen. De A. D. O.-aanvallen waren bijzonder gevaarlijk en uit een corner kopte haar midvoor op waarlijk schitterende wijze in. 40. U. V. S wist toen, na tal van vergeefsche pogingen de eer te redden, toen v. Dort na een vrijen trap onhoudbaar scoorde. U. V. S. bleef keurig volhouden en daarom was het dubbel jammer dat A. D. O. door een tweetal fouten in de blauw-witte verdediging de score ©et evenveel doelpunten wist te verhoogen. Het einde kwam met een verdiende doch geflatteerde A. D. O.-over winning. De blauw-witten speelden een goe- i den wedstrijd met Burgij, Delfos en Hansen I als de besten. Scheidsrechter de Bruijnls leiding was onverbeterlijk, J Twee gelijkwaardige ploegen. De wedstrijd om de medaille van S V. O., die den vorigen keer met gelijk spel, 0—0 eindigde, is Zaterdagmiddag op het terrein van Rijnsburgsche Boys aan den Almonde- we-g, overgespeeld. Ofschoon beide ploegen blijkbaar niet erg op dreef waren en er vooral aan het samen spel nog al wat ontbrak, waren de gasten al spoedig in de meerderheid, en stond Rijnsburgsche Boys weldra enkele punten achter. Kort. voor rust leek het, dat de thuisclub wat beter op gang kwam en werden een paar mooie doelpunten gemaakt, zoodat de rust inging met 53. Na de rust, na een oogenblik van opl^ ving, kwam er weinig verbetering in het spel. Het doel van Rijnsburgsche Boys was her haaldelijk in gevaar, doch keeper Glasber gen wi9t verscheidene gevaarlijke ballen te stoppen, waaraan het dan ook wel te dan ken is. dat de achterstand nog niet veel gröoter werd. Invaller van Vliet voldeed in dezen wed strijd wel. Het einde kwam met 9I, zoodat de medaille teruggaat naar Oegstgeest. SECRET.-PENNINGMEESTER L. V. B. De secr.-penningmeesler van den L. V. B. verzoekt ons mede te deelen, dat hij ditmaal niet morgen, doch Woensdagavond spreekuur zal houden. 0 DE ENGELSCHE LEAGUE. De uitslagen van Zaterdag zijn voor de lste klasse BirminghamManchester City 32 BlackpoolMiddlesbrough 3—2 Bolton Wand.—Aston Villa 11 Grimsby TownSheffield Wedn 23 Leeds Un.Blackburn Rovers 42 Leicester City—Portsmouth 3—1 LiverpoolHuddersfield O4 Manchester Un.Newcastle Un. 47 Sheffield Un.Derby County 33 SunderlandArsenal 14 West Ham Un.Chelsea. 41 En voor de tweede klasse: Bradford City—Bristol City 11 Charlton Athl.Barnsley 11 BurnleyReading 8—T Notts ForestStoke City 30 Oldham Athl.Millwall 31 Plymouth ArgyleSouthampton 23 Port ValeCardiff City 20 Preston N. E.Wolverhampton 5—4 Swansea Toun—Bury 52 Tottenham H. —Bradford 32 W. Bromwich Alb.Everton 12 De Peter Verhoef-wisselbeker opnieuw door Vessies gewonnen. Foto Bleuzê. Drie looper9 hebben steeds het hoofdpeleton gevormd bij den Singelloop van Rood-Wi Op onze foto in 't midden de winnaar W. Vessies (Beverwijk), rechts Stijnman (Leiden die 2>de, en links Haack (Haarlem), die 3<Ie werd. Voor de tweede maal heeft de R.-K. atihle- tiek-vereeniging Rood-Wit alhier den ïndi- vidueelen wedloop langs Leiden's singels ge houden en ook voor de tweede maal moet hij als welgeslaagd worden beschouwd. Dank zij de medewerking van de politie klopte de organisatie, onder de wakkere leiding van den heer J. Th. Witte, als een bus, terwijl de belangstelling van de zijde van 't publiek natuurlijk weer buitengewoon groot was. Overal langs de singels stonden de toe schouwers in dichte rijen de voorbijstormen- de loopèrs gade te slaan en het stemt daarbij tot groote voldoening, dat zij den deelne mers nergens ook maar eenigermate hebben gehinderd. Moge dat ook zoo zijn wanneer de Leidsche Athletiek-Kring op Zaterdag 27 September zijn bekenden, jaarlijkschen esta fette-wedstrijd houdt om den door ons blad uitgeloofden zilveren estafettestok Van de 22 ingeschreven deelnemers kwa men er vier niet aan dep start, wat niet wegnam, dat ook thans de deelneming nog bevredigend kon worden genoemd, al was zij dan iets minder dan een jaar geleden. Te ruiim halfvier arriveerden de deelnemers met groote touring-cars bij de Morschpoort, waar zou worden gestart en waar zich vele honderden belangstellenden verdrongen, en reeds enkele minuten daarna viel het schot Hakkaart (Meerburg) nam aanvankelijk den kop, doch hij werd al zeer spoedig uit deze positie verdrongen en heeft daarna geen rol van beteekenis meer gespeeld. Reeds op den Rijnsburgersingel kwam een groep van drie loopers naar voren en het is dit drietal geweest, dat toen meer en meer 19 uitgeloo- pen om ten slotte op de laatste driehonderd meter uit te maken wie er met den palm der overwinning zou gaan strijken. Het waren: Haack (Leonidas), Vessies (D. E. M.), die verleden jaar winnaar werd, en Stijnman (Rood-Wit). Laatstgenoemde liep vrijwel voortdurend als derde, terwijl Haack en Ves sies om beurten de leiding hebben gehad, zonder er echter in te slagen de concur renten van zich af te schudden. Bij het begin van den Heerensingel bedroeg de voorsprong van het hoofdpeleton op de tweede groep van aanvankelijk vijf (later 3 loopers) on geveer 50 meter en dit verschil is geleidelijk nog wel iets grooter geworden. Eén uitzon dering was er slechts, namelijk Mul< (Excelsior), die zich op den Zoeterwoudscl Singel van de tweed,e groep los maakte in flink tempo op zijn eentje de achten7* ging van het leidende peleton begon. Dat deze niet meer zou bereiken was vrij dui< lijk, doch hij verkleinde in ieder geval d achterstand, aanmerkelijk en eindigde goede vierde! Inmiddels was er aan den kop nog alt geen verandering gekomen. Op den Wit Singel liep het drietal een oogenblik pree naast elkaar, doch toen kwam er ook eenige teekening in den strijd: Stijnm kwam iets meeT opzetten, poogde de leidi te nemen en verhoogde daardoor het te po.... Dit werd Haack noodlottig: hij zeerde zijn voet, verloor terrein en kw; aldus als derde binnen. Vessies Stijnman naderden nu zij aan zij de finia die vlak voor ons gebouw was Nog enj kele seconden van feilen strijdeen meters nog.toen braoht Vessies laatste reserves in het vuur.... hij wie zich als het ware naar voren en won verdiende wijze, doch met zeer gering v schil. Drievijfde seconde achterstand wi er voor Stijnman vastgesteld; wij geloorj dat zelfs dit nog te ruim gerekend I weinig het op een afstand van bijna 6 K dan ook moge zijn! Na afloop heeft de voorzitter van Ro Wit, de heer J. Th. Witte, in de R.-K. H.B de prijzen uitgereikt. De uitslag luidt volgt: 1. W. Vessies (D. E. M., Beverwijk), 18 38,8 s.2. Th. Stijnman (Rood-Wit, Leidi 18 m. 40,4 s.; 3. G. Haack (Leonidas, Ha lem), 18 m. 48,6 s.; 4. A. Mulder, Excelsi Haarlem), 19 m. 10,6 s.; 5. P. van D (Leiden), 19 m. 42 s.; 6. Jos. Dubbel (U.R.L.O., Leiden), 7. B. Geels (Leomdi 8. S. Brakel (Meerburg. Zoeterwoude)); N. Slingerland (Meerburg); 10. J. v. d. P (idem); 11, G. Bonke (Excelsior); 12. Mathot (idem)); 13. P. Hakkaart (Meerhui 14. A. Leune (idem)); 15. Thonum (Ro< Wit); 16 A. Visser (Meeiburg). Twee da nemers hadden opgegeven. De extra-pi voor de vereeniging, waarvan het eerst deelnemers binnen kwaimen, werd gewonn door Meerburg. LAWN-TENNIS. NEDERLAND WINT VAN BELGIE. Timmer—Diemer Kool in het dubbelspel geslagen. Zaterdag was het de eerste dag der in ternationale tenniswedstrijden BelgiëNe derland te Chateau d'Ardennes. De banen waren tengevolge van den hevigen regen op sommige plaatsen geheel doorweekt. De uitslagen luiden Enkelspel: Timmer sl. Van Zuylen 6'4, 6—2, 6—2. Van der Heide sl. De Borman 6—3, 61, 64, Francois sl. Van Olst 62, 16, 75, 61, Lacroix sl. Wetselaar 62, 6—2, 6—1. Marinkelle sl. Borin S7, 6—0, 06, 64. Knappert sl. De Ridder 64, 6 4, 26, 64 Erikson sl. Van BeecK 75, 60, 63. Hughen sL Lafoux 64, 6—3, 9—7. Dubbelspel: Diemer Kool en Timmer sl. Lacroix en Francois 7—5, 6—3, 7—5. Van Zuylen en De Borman sl. Van der Heide en Van Olst 2—6, 64, 64. Knappert en Wet selaar sl. De Ridder en Laloux 9—7, 61, 62. Hughan en Martens sl. Van Beeck en v. d. Bemden 3—6, 6—4, 63, 6—1. Gisteren werden de wedstrijden beëin digd. Het resultaat was een Hollandsche 148- zege. Ziehier de resultaten, die wij aan „De Crt ontleenen Timmer sl. De Borman 62, 63, 6—3, v. d. Heide sl. Van Zuylen 63, 63, 6—1; Van Olst verliest van Lacroix 3—6 62, 2—6, 6—3, 4—6; JVetselaar sl. Francois 1—6 63, 6—4, 6—2; Knappert al. Borin 6'4, 61, 79, 62; Hughan sl. Van Be< 62, 75, 62; Erikson verliest van loux 7—9 8—6, 8—10, 6—3, 4—6; Marink opgegeven tegen De Ridder 3—6. 6—8. 6- Timmer-Diemer Kool verl. van Van Zuy en De Borman 63, 36, 64, 62, 2- Van Olst en v. d. Heide verliezen Francois en Lacroix 16, 16, 8—6, 6- 3—6. ATHLETIEK. HET RECORD 1500 VERBETER Gisteren hield de A. V. A. C. te Amsterd^ nationale wedstrijden, die zeer matig slaagd zijn. Intusschen kon, ondanks ongunstige weer een recordverbeter| genoteerd worden. De Haarlemmer Hooi werf liep op de 1500 Meter een pracht-p cours en bracht het record, dat ten na: van Zeegers met 4 min. 10.6 sec. stond. I vier minuten 8.6 sec. Een prachtprestaj hoewel hierbij vermeld dient te worden, j Zeegers te Brussel uitkwam en zijn kansj du9 niet verdedigen kon. WATERPOLO. H. Z. en P. C. II—DE ZIJL I. Woensdagavond speelt de H. Z. en P- C- tegen de Zijl I een wedstrijd in de Regen^j zweminrichting te Den Haag. PROMOTIE EN DEGRADATII De uitslag A.Z.-S.V H., gistewn AmsteiJam gespeeld, is 22.

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 12