leidsch hei Het Leidsche Athletiek-tournooi. rfe Jaargang Maandag 1 September 1930 No. 33 Een sterk overwicht van Donar. Het voornaamste nieuws van heden. tbl&S TELEFOON DIRVfcn ADMIN.23QO PED.I507 niimutiuittuuiuuPHinxuuiiiHiimiiiiHiKiiiiiniiiiniiii W. GRAVENDAAL VEROVERT VIER EERSTE PRIJZEN. O joarlijbsche athletiek-tournooi van den ischen Voetbalbond, in samenwerking den Leidschen Athleiiek-Kring, heeft gen plaats gevonden op het terrein van S. C., waar de wedstrijd-leider, de heer [joins, voor een vlot verloop heeft zorg igen. Het groote aantal deelnemende jllers bewees dat wedstrijden als deze pijs worden gesteld en dat in tal van alclubs momenteel wordt ingezien hoe noodig de athletiek is voor het op- :n van het voetbal-spel-peil. Merkwaar- «hler dat dit verhelderde inzicht, be- dan natuurlijk bij U. V. S„ niet komt de zijde der grootste Leidsche voetbal- «nigingen (als A. S. C., L. F. C. en Lug- sm), doch van mindere goden als R.C.L., Bogs, V.O.G., L.D.O. en D.O.SI V. S., de wakkere club der blauw- ii, maakte hier weer de uitzondering ad haar 27 deelnemende leden heeft zij iriarlijk krachtdadig geweerd, ook al lij hel op dezen dag dan niet bolwerken Donar, dat ongeveer van dezelfde M is, doch in W. Gravendaal een uit- Ier heeft, die meer dan een derde van punten van Donar voor zijn rekening Vier eerste prijzen werden zijn deel, le een tweede prijs, en het spreekt aast vanzelf dat U. V. S. onder deze andigheden de vlag moest strijken, zij ian ook op de meest eervolle wijze. toonde zich aanmerkelijk minder doch zij behaalde desondanks een vrij aantal punten tengevolge van het werk der juniores, die beslag legden s tweeden prijs 80 M. hardloopcn en die drie prijzen bij het verspringen! &r meest spannende nummers van dit pooi was ongetwijfeld de 4 x 100 M, kite, waarbij U. V. S. I en Donar I elkaar ia de serie en daarna in de finale 'te spen hebben gekregen. De eerste maal U. V. S. mei miniem verschil (de tijd ïiden was gelijk), doch in den eind- bróden de groenstenen zich onbetwist IstenZij zegevierden toen met vrij rerschil. De gemaakte tijd was welis- 'jrecies gelijk aan die van de serie, men vergete niet, dat de loopers in to nog aan tal van andere nummers 0 deelgenomen, zoodat hun conditie (udig slechter moest worden. Bwens: over het algemeen moet wor- jeconstateerd dat er veelal lukraak ingeschreven, zonder te overwegen of de practijk mogelijk zal zijn z'n in- tjving op alle nummers gestand te doen n. Het gevolg bleef ook gisteren weer uit. óf verschillende inschrijvers lieten topaalde nummers verstek gaan, óf zij aen doodmoe aan den start en brach- weinig of niets van terecht. Zelfs ï-raenschen, die zoo langzamerhand rel eenige practische ervaring hebben tsan, maakten zich hieraan schuldig en aoesten in de finale van de 400 M. iepen (algemeen) twee van de vier tos van Donar den strijd staken, terwijl die hoogstwaarschijnlijk de snelste door vermoeidheid met de tweede 1 genoegen moest nemen I wisselbeker, waarom vorige jaren dik - net zooveel enthousiasme is gestre- is verleden jaar definitief gewonnen R.V.S.. terwijl er nadien helaas nog wisselprijs weer beschikbaar is ge- Officieel is er derhalve ook geen f-ïent voor de verschillende vereenigin- 'aslgesteld, doch wij meenden dit toch - mogen weglaten, omdat het een aar- keld kan geven van de onderlinge ^verhouding. Daartoe gaven wij 3 13 aan den eerst-aankomende in ieder er, 2 aan nummer twee en 1 aan den Prijswinnaar. Het resultaat was als 1. Donar, 39 p.; 2. U.V.S. 22 p.; 3. Boys, 12 p.; 4 R.C.L., 10 p.: 5. 5 p. belangrijkste persoonlijke prestaties men ten slotte weerspiegeld in het '■'•de lijstje 1. W. Gravendaal (Donar). 2. M. Hoexum (Donar), 7 p.; 3, 4, 5 r- Jutte (A.S.C.), S. Meerhurg (U.V.S. •'er (U.V.S.) en D. Stavleu (Quick Boys punten. Magen luiden als volgt: hardloopen, 1ste serie: 1. A. Butt- jiuar), 12,2 6ec.; 2. J. van Velzen :H 12,5 sec.. 2e serie: 1. G. Annokkee !s12,2 sec 2. J. Sohüss (R.C.L.), 3e serie 1. M Hoexum (Donar), '*•2 H, A. Bonte (Donar), 12,3 sec.: 1 F Jutte (A.S.C.), 12,2 sec.: 2. ,;«e (R.C.L.), 12,3 sec.; 5e serie. 1. V (U.V.S.), 12.3 sec 2. h. Boom 12,4 sec. finale kwamen de nummers één, benevens twee snelste tweeden, namelijk Bonte en Brussée De einduitslag werd: 1. A. Bultler, 12.3 scc.. 2. F. Julie (A.S.C.), 12,3 sec.: 3 G. Anobkee. 80 11. hardloopen juniores: 1. S. Borger- ding (Donar),1 1.8 sec -, 2 J. Mulder (R.CL.) 12 sec. Hoogspringen: 1. W. Gravendaal (Donar), 1 65 M.: 2. S. Meerburg (U.V.S). 1.50 M.; 3. H Brussée (R.C.L.), 1.46 M 800 M. hardloopen: 1ste serie 1. H^He- merik (Donar), 2 min 21.4 sec.: 2. A. van Es (U.V.S.), 2 min. 22.4 sec.; 3. S. Swa- nen'burg (U.V.S.), 2 min 24,8 sec., 4. M. Verhoog (Donar). J. C. Jansen (Donar). 2e serie: 1. G. de Lange .(U.V.S.), 2 min. 28,2 sec.; 2. W. Roman (R.C.L.. 2 min. 29.1 sec.; 3. P. van der Sleen (U.V.S., 2 min. 31.1 sec.;4. M. Hoexum (Donar): 5. P van Kampen (U.V.S.). Finale: 1. M. Hoexum. 2 min. 13,6 sec.; 2. M. Verboog. 2 min. 17,8 sec.; 3. G de Lange (tevens eerst aankomende voetballer. Bald ribbel en 1. J. Varkevisser (Quick Boys), 20 sec.; 2. D Stavleu (Quick Boys), 24.2 sec.; 3. F. Julio (A.S.C.) 25.2 sec. •100 M. hardloopen (algemeen): 1ste serie: 1. M. Hoexum (Donar), 58,6 sec.; 2. P. M. Janssen (Donar). 60 sec.; 2e serie: beide deelnemers M. Verhoog en J. C. Janssen van Donar komen in de finale. Finale: 1. P. M. Janssen. 59 sec.; 2 M. Hoexum, 61,2 sec. 400 M. hardloopcn (voetballers): lsle se rie: I. P. T. Teske (U, V. S.). 60 s.. 2. .1. Annokkee V. S.), 61 s.; 8de serie: 1. H. Peter (U V. S.), 61 s„ 2. L. Boom (U. V. S 61,4 s.; 3de serie: 1. G. Kaay (U V. S.), 59.8 s.. 2. I. Beekman (U. V, S.\ 60,4 s.: 4de serie- 1. J, Lacourt V. S.), 66 s.. 2. N. J. Beekman (V. O. G.), 67,8 s.; 5e serie: 1. G. Annokkee (U. V. S.), 61,4 s„ 2. H. Brussée (R. C. J61,6 s.; 6de serie: 1. J. Arbouw (U.V.S.), 64 s., 2. Th. Le acenoord (D. O. S.). 64,6 s. De nummers één on 2 snelste tweeden: I. Beekman en J. Annokkee' kwamen in de demi-iinale. lsle demi-finale: 1. G, Kaay. 2 G. An nokkee (tijd niet opgenomen); 2de demi finale: 1. I Beekman. 60,4 s.. 2. H. Peter. 60,4 s. Finale: 1. G. Kaay, 59 s., 2. H. -Peter. 60.8 s„ 3. G. Annokkee. 60,8 s. Speerwerpen: 1. S. Meerburg (U. V S.), 42,46 M.; '2. W. Gravendaal (Donar), 38,57 M.3.E. van Hensbergen (R C. L.). 35.46 Meter. Estafette, 4 x 100 M.. lste serie: 1. U.V.S I, 49 s 2. Donar I. 49 s.; 2e serie: 1. U.V.S 111. 2 Donar II (lijd niet opgenomen) Finale: 1 Donar I (Bonte, Hoexum, Ro- zendaal en Bultler), 49 s.. 2. U. V. S. I (Meerburg. Boom. Arbouw en Annokkee) 50,4 s 3. Donar II, 4. U. V. S. IJl. Doeltrappen1 H. Barnhoom, 2. D. Stavleu, 3. J. Varkevisser (allen Quick Boys). Verspringen junioTes: 1. J. Mulder (R.C.L) 4 40 M. 2. J Verboom (R. C. L.) 3.60 M 3. C van der Meer (R. C. L), 3 08 M. Verspringen (voetballers3. 1 E. Harland (U. V. S 5.74 M 2. F. Jutte (A. S. C.). 5.73 M.: 3. H. Peter (U. V. S.), 5.55 M. Idem (algemeen): 1. W. Gravendaal (Do nar). 6 M.. 2. H. A. Bonte (Donax) 5.80 M.. 3. D. Rozendaal (Donar), 5.79 M. Driesprong 1. W. Gravendaal (Donar) 12.37 M.. 2. M Hoexum (Donar). 12.19 M-; 3. E. Harland (U. V. S.). 11.90 M. Kogelstooten: 1. W. Gravendaal (Donar) 9.85 M 2. H Peter (U. V. S.). 9.23 M„ 3 D. Stavleu (Quick Boys). 9.09 M. Om de dameskampioentchappen. Mej. Schuurmans verbetert twee records. Zij liep in wereldrecordtijd. De uitslagen van de op de Sintelbaan te Amsterdam gehouden damesathletiekkam- pioenschappen en nationale athletiekwed- strijden luiden ale volgt: 80 M. hordenloop (dames) Ned. Ree 12.6 sec. 1. A. de JongZondervan (Quick. Hui- zum) 12.8 sec. (Kampioene 1930); 2. Olga du Jour (D. A D.) 13.6 9ec.. 3- Bosman (A T. B.) 100 Meter hardloopen (dames): 1. T. Schuurman (U. D. I.) 12 sec. (Kampioene 1930. Nieuw Neder!. Record Evenaring wereldrecord): 2. E. Ter Horst (A.V. Twente) 12.7 sec.: 3. I Martin (K. N. A. V.) 12.8 sec. 100 Meter hardloopen (dames) open num mer: B. du Mee 13.4 sec 2. C. Bronder (Olympia. Wieringerwaard) 13.8 scc.: 3. T. Booy (A. D. A) 14 sec. 200 Meter hardloopen (Dames): 1 N. Grooss (Hvgiea)- den Haag) 27.7 seconden. (Kampioene 1930): 2. Rie Briejer (Brunhilde Leiden). Mej. Schuurman liep builen mededinging mede en legde den afstand af in 25.6 sec. waardoor zi] een nieuw record vestigde. 800 Meter hardloopen (dames): I. A. .1. Mallon (Quick Gouda) 2 min. 28.2 sec. (Kam pioene 1930). 2. Dijkman» (A. D. A.). Mej Budding arriveerde al9 tweede in den tijd van 2 min. 41.2 sec. doch liep buiten mededinging mede 4x 100 Meter estafette (Dames): 1 Hygiea (Den Haag) 53 4 sec. (Kampioene 1930): 2. Quick (Huizum) 54 sec.; 3. A. D. A. (Amster dam) 54.3 sec.; 4 A.V Twente (Enschedé). 4x80 Meter estafette (dames): 1. Olympia (Aalsmeer) 46.1 sec.; 2. Brunhilde (Leiden) 46.2 sec. Speerwerpen (dames3 1. L. Rombouls (Sparta Dordrecht) 31.73 M (Kampioene 1930): 2. Bosman (A. T. B.) 28.08 M 3 C. van Aalten (T. O V., Zeist) 24.76 M Kogelstooten (dames): 1. Munnikes (A.T. B) 9.665 M. (Kampioene 1930. Nieuw Nederlandsch record). 2. G. de Koek (A.T.B.) 9 34 M.; 3. H. Kessler (Deutscher Turn Verein.) 8.65 M. Hoogspringen met aanloop (dames): 1. Buisma (Olympia Aalsmeer) 1 M. 4.5 (Kam pioene 1930); 2. H Leeksma (Hygiea) Den Haag 1 M. 40; 3. L. Backer (Nieuw Brun hilde, Leiden) 1 M. 40 Discuswerpen (dames): 1. D. Wevers (A. V. Twente! 33.86 M. (Kampioene 1930). Nieuw record: 2. G. de Koek (A T. B.) 29.45 M.; 3. Mevr. PolmanSohagen (U.D.I.) 27.96 M. Verspringen met aanloop (dames): 1. M. Briejer (Brunhilde, Leiden) 5.32 M. Kam pioene 1930); 2. Ter Horst (A.V. Twente) 5.13 M.; 3. De JongZondervan (Quick Huizum) 4,965 M. 3x 1000 M. eslatelie (heeren): 1 H. A. V. (Haarlem) 8 min. 6.2 sec- (Nieuw record) (Elfern-Brandenburg-Hoogenverf); 2. A.V. 1923 (Amsterdam) 8 min. 45.8 sec.; 3. A V A. C (Amsterdam) 9 min. 16.1 9ec. 1000 Meter snelwandelen (Heeren): C. Gubbels (Pro Patria) 3 min. 55.1 sec. (Nieuw record) (buiten meded.); 1. Engeimau (Pro Patria) 4 min. 3 sec 2. Toscani (A. C. C.) 4 min. 32.8 sec.: 3. K. Aarts (A.V A C.) 1500 Meter hardloopen (heeren) open nummer: 1. van Lingen (A. V.A. C.) 4 min, 25 sec.; 2. Vermeer (de Wester) 4 min. 30.9 9ec.; 3 Plieger (A.V.A.C.) 4 min 31 sec.; 4. Bakker (S. L. T. O.) 4 min. 31.2 sec. Olympische estaletle (heeren). 1. H. A. V. (Haarlom) 3 min 37.1 scc (Nieuw record). (Hoogenverf-v. d Booren-Benz en Berger): 2. A. V. 1923 (Amsterdam) 3 min. 52.8 sec.: 3. Blauw-Wit (Amsterdam) 3 min. 53 5 sec -, 4. A. V. A. C. (Amsterdam). Polsstokhoogspringen (heeren): Open nummer: 1. K. Schenk (Haarlem) 3.10 M.; 2. de Riemer (A. M. V J.) 3.05 M 3. Ver hoef! (A. V. A. C.) VOETBAL. Ir. KIPS' OPVOLGER. Dr. Van Piooye wordt candidaat gestald. In de Zaterdag gehouden vergadering van de Vereeniging van Westelijke Eerste Klas- sers is de heer J. Lamey in verband met het feit. dat hij tien jaar secretaris van deze vereeniging is. gehuldigd Men beeft hem 'n gouden horloge ten geschenke gegeven. De vergadering besloot bij een definitief heengaan van ir. J. W Kips als voorzitter voor den K N.V.B. candidaat te stellen dr D. van Prooye. OM DEN RITNSTREEK-BEKER. Alpben IVios I 23. Het is Alphen niet gelukt den beker defi nitief in haar bezit te nemen. Door deze Haagsche overwinning is het zilveren kleinood weer voor een jaar naar de Resi dentie verhuist De wedstrijd was meer spannend dan mooi te noemen. De Hage naars waren iels sneller, vooral hun vleugel spelers toonden zich zeer behendig in het plaatsen van het leder Overigens wogen beide partijen wel legen elkaar op. Het begin gaf aanvankelijk een gelijk opgaande strijd te zien. met wederzijdsche aanvallen Eerst na pl.m. een half uur gelukte het den be zoekers de leiding te nemen. De Hagenaars kwamen daarna meermalen in den aanval. De verdediging van Alphen hield echter voorloopig stand Nadat van Leeuwen eenige gevaarlijke schoten naar behooTen had ver werkt moest hij ten slotte ten tweede male voor een hard schot der Vios-menschen zwichten. Toch speelde Alphen niet ont moedigd verder Bij een doorbraak der thuisclub kreeg van Kooyk den bal toege speeld en had hij hel-genoegen voor Alphen den achterstand te verkleinen Ongewijzigd kwam daarna de rust. In de 2e helft nam I Vios het spel aanstonds in handen. Een zeer gevaarlijk moment ontstond voor 't Alphen- doel waarbij de bovenlat echter redding bracht. De thuisclub nam het leder over, een snelle doorbraak harer voorhoede volgde, de Vios-keeper werd uit zijn doel gelokt en de Alphensche midvoor had den bal maar voor het intrappen 2—2. Er word nu hard ge zwoegd voor de leiding, waarbij Vios de ge lukkige bleek le zijn en scoorde. Ondanks aanvallen aan beide zijden kwam onge wijzigd het einde. A.S.C.—R.C.L. A.S.C. heeft gisteravond het voetbalsei zoen ingezet met een geanimeerd oefenpar tijtje tegen R.C.L. A.S C had invallers voor Do Jongh, Goethart, De Ruyter. Janssen en Gaykema Nadat de thuisclub al spoedig na het begin tweemaal had gescoord, doel puntte R.C.L. viermaal achtereen, waarvan twee goals voor en twee na de rust A S C. pakte daarop de zaken wat flinker aan en wist den stand gelijk te maken. 44. HET TOURNOOI OM DEN ZILVEREN BAL. De uitslagen der gisleren le Rotterdam om den Zilveren Ba! gespoelde wedstrijden luiden als volgt. V.O.C.—Quick 0—2. ForlunaExcelsior 80 H.V.V.Xerxes 02. BeerschotD.F.C. 01. FoyenoordVeloeitas 3—0. Sparla-Hei-mes D.V.S. 42. Het spel van D. F C is de groote ge beurtenis van den dag geweest, zegt „Do Courant" Hier was een ploeg aan het werk, die kwa liteiten toonde, welke haar tot ver boven het noil der overige clubs voerde. Bepaalde uit blinkers telden zij niet, doch zoowel positie spel als techniek waren zoodanig, dat do Dordtenaren met succes hun flinke tegen standster partij konden geven. Een tegen standster, wier komst men gehoord het hartelijk applaus ten zeerste op prijs 9telde en die door haar fraai en vlot spel al dadelijk een prettige wedstrijdsfeer schiep. De Belgen leken aanvankelijk de sterkeren en binnen enkele minuten kreeg hun rechts binnen- Do Winter een kans. die Born's op volger, Jas. reeds dadelijk in een zeer moei lijke situatie plaatste. Gelukkig voor hem en zijn club was De Winter zelf blijkbaar zoo verrast, dat hij even aarzelde, in welk oogen- blik de bal weer met een dartelen sprong de gevaarlijke zone had verlaten. Een hard schot van den Anlwerpschen middenvoor stelde Jas in de gelegenheid zijn arbeid met groot zelfvertrouwen voort te zetten. Met dezen doelverdediger kan D. F. C. met een gerust hart de competitie ingaan. Braine trok de aandacht door zijn listige baltechniek, en het viel te betreuren, dat hij na de rust, welke puntloos was ingegaan, zoodanig verwond geraakle, dat hij verder maar zoo goed mogelijk op de linksbuiten plaats meeliep. Totdat Ruys door de Bel gische verdediging brak en met een fraai diagonaal sohol het eenige doelpunt van den strijd scoorde. Toen bleek Braine plot seling genezen; hij nam zijn plaats weer in en dribbelde als vanouds. Doch alles tever geefs. Het publiek moedigde D. F. C. zoo aan dat zij lot het einde stand -hield, waarna beide ploegen eon daverend applaus in ont vangst moesten nemen voor haar kranig spel. Het D. F. C.-elftal bestond uit: Jas, doel; Litz en Lebret, achter; Zwijsen. v Dordt en Piantoni- midden; Slykel. Dragt, De, Smit Ruys en Wepster voor.. Het tweede belangrijke ieit van dezen voetbaldag was het treurige debuut van H. V. V. In dezen vorm spelend was hel niet te verwonderen, dat zelfs een tweede-klas- ser, in casu Xerxes, over de Haagsche club zegevierde. Er viel letterlijk niets te prijzen, ja toch, misschien de goede wil, waarmede de Hagenaars den strijd aanbonden. Ook het spel van Xerxes viel niet te loven. Lagen- daal scoorde beide doelpunten; daarmede is alles gezegd. Wij zien de toekomst van H.V.V. wel 9omber in dit seizoen. Ook de wedstrijd FeyenoordVeloeitas was weinig aantrekkelijk. De Noordelijke kampioenen verschenen nog wel versterkt met Brink, die thans weer voor Veloeitas speelt, maar men had hem aanvankelijk linksbinnen gezet, terwijl Zuidema op de middenvoorplaats verscheen, wat een vol komen mislukking beteekende. Toen hij na de rust weer als spil fungeerde ging alles veel beter, mar toch viel hieruit geen oogen- blik de fel-strijdende ploeg in de kampioens- dagen te herkennen. Een Feyenoord. dal op het hooge en dus vertraagde spel der Noor delijken eenzelfde antwoord gaf kon dan ook niet goed worden beoordeeld. Het rammelde daarbij geweldig in de Rollerdamsche ploeg. Met een gemoedelijk kopballetje opende Het athletiek-toernooi ran dan L.V.B. tn den L.A.K.; successen van den Dcnar-man W. Gravendaal. De wcreldJkampioeneohappen wielrennen in BelgiS; Paillard door MBller geslagen in den strijd achter groots motoren. De wedstrijden om de nationale dnmes- atbletiek-kampioenichappen te Amsterdam; mej. Schnnrmans liep een wereldrecord-tijd. De Hagenaar De Haas verbeterde twee Nederlandache zwemrecords. Barendrecllt al dadelijk in den aanvang de score Onbegrijpelijk, dat Rozema zich op deze wijze liet passeeren. Hiermede bleek Feyenoord's kruit, althans vóór de rust ge heel verschoten le zijn. Daarna doelpuntte Barendrecht op een van zijn zwerftochten langs de aanvalslijn vanaf de rechtsbinnen- plaat9, maar nu met meer kracht, terwijl Duirihouwer vor de dorde goal zorg droeg Een te gemakkelijke zege voor Feyenoord, om haar werkelijke waarde te schotten Sparta won met 4—2 van H D. V S„ maar het spel stond niet op hoog peil De verstandhouding tusschen de ploegen li"t veel te wensehen over! HET A.R.O.L.-TOURNOOI. De gisteren te Amsterdam gespeelde wed strijden om den AR,O.L.-beker hadden het volgende resultaat: D.E.C.'H.F.C. 1—1. (D.E.C. wint na lo ting). H.B.S.Zeeburgia 11. (H BS. wint na loting.). A.F.C.Robur et Veloeitas 05 N.A.C.V.V.A. 1 Blauw» WitZ.A.C. 10. D.E.C.—N.AC 0—4 Het beste spel is stellig geleverd door N. A. C., dat een zeer jonge ploeg in hel veld bracht en met 51 van V. V A won, on danks lellen Amsterdamschen tegenstand. H. F. C verloor bij loting van D. E. C doch telde vele invallers. Veel belangrijks viel er overigens niet te constateeren. Behalve hij N. A. C., en misschien bij V. V. A., openden zich nergens beloften voor de toekomst. Ook niet bij Blauw-Wit en Z. A. C. De Amster dammers zegevierden met den oneven goal. OM DEN GRONINGER DAGBLAD-BEKER. Gisleren begon te Groningen hel tournooi om den Groninger Dagblad-beker De uitsla gen luiden: VeendamGron. Boys 42. G. V. A. V—W. V. V. 6—1 Be Quick—G.V.B.-elftal 61 H. F. C.Hoogezand 10 De finale heelt over veertien dagen plaats. A.D.O.FORTUNA (Dusseldorf) De gisteren te Den Haag gespeelde wed strijd tusschen A.D.O. en het yi Holland toerende Fortuna 'Dusseldorf,, eindigde in een 20 overwinning der gaslen. DE ENGELSCHE LEAGUE. De league-competitie is Zaterdag begon nen. De uitslagen der eerste klasse zijn DlrminghanSheffield Un3-1 BlackpoolArsenal 1I Bolton Wand—Middlesbrough 3- -0 Grimsby TownChelsea 0-1 Leeds Un.Portsmouth22 Leicester CityDerby County11 LiverpoolBlackburn Rovers 2I Manchester Un.Aston Villa 34 Sheffield Wedn—Newcastle Un21 SunderlandManchester City 33 West Ham Un.Huddersfield T21 En die der tweede klasse Bradford CityCharlton Athl3 BurnleyBury 92 MillwallSloke City13 Notts ForestWolverhampton34 Oldham Athl.Bradford 20 Plymouth ArgyleEverton 23 Port ValeBarnsley 52 Preston N.E.Southampton 50 Swansea TownCardiff Vily 32 Tottenham H.Reading 71 W. Bromwich A.Bristol Oity 30 B

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 11